Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
533 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 533 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23, 24  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 24]

501ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 Σαβ Ιουν 11, 2011 9:57 am

marimag

marimag
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κοριτσακια καλησπέρα!!
εμείς φτάσαμε αισίως τα 6.700!!μας μέτρησε χτες ο γιατρός και από πόντους 68 παρακαλω!!!εχουμε περασει την καμπύλη μας...τρώμε μια βδομάδα κρέμα βανίλια και από την άλλη βδομάδα κάνουμε έναρξη στη φρουτόκρεμα με μισό αχλάδι!!!!μη νομίζετε βέβαια οτι τρώει όση κρέμα του αναλογεί αλλά ακόμα είμαστε στην προσπάθεια εξοικείωσης με το κουτάλι..πρόσπαθεί ο καημενούλης του κάνω αααααα μαμ και αυτός ανοίγει το στοματάκι και γελάει!!!κάνει και ααα και του βάζω μαλακά το κουταλάκι που είναι απο σιλικόνη πολύ βολικά αυτά όταν αρχίσετε κρεμούλες θυμηθείτε τα!!!
ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 21 654316 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 21 654316
και εμείς βάζουμε δαχτυλάκια στο στόμα και ολόκληρη την μπουνίτσα... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 21 325318 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 21 325318
μπανάκια τι σας έχει πεί θα κάνετε φέτος ή είναι νωρίς???

502ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 Σαβ Ιουν 11, 2011 10:49 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marimag έγραψε:κοριτσακια καλησπέρα!!
εμείς φτάσαμε αισίως τα 6.700!!μας μέτρησε χτες ο γιατρός και από πόντους 68 παρακαλω!!!εχουμε περασει την καμπύλη μας...τρώμε μια βδομάδα κρέμα βανίλια και από την άλλη βδομάδα κάνουμε έναρξη στη φρουτόκρεμα με μισό αχλάδι!!!!μη νομίζετε βέβαια οτι τρώει όση κρέμα του αναλογεί αλλά ακόμα είμαστε στην προσπάθεια εξοικείωσης με το κουτάλι..πρόσπαθεί ο καημενούλης του κάνω αααααα μαμ και αυτός ανοίγει το στοματάκι και γελάει!!!κάνει και ααα και του βάζω μαλακά το κουταλάκι που είναι απο σιλικόνη πολύ βολικά αυτά όταν αρχίσετε κρεμούλες θυμηθείτε τα!!!
ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 21 654316 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 21 654316
και εμείς βάζουμε δαχτυλάκια στο στόμα και ολόκληρη την μπουνίτσα... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 21 325318 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 21 325318
μπανάκια τι σας έχει πεί θα κάνετε φέτος ή είναι νωρίς???

Αχ κοριτσακι μου τι κουκλακι ειναι το μαναρακι σου????Φτου,φτου σκορδα..
Αρχισατε κρεμουλες ε???Τυχερουλα..Χαχαχα..Εμεις απο αρχες Ιουλιου πια..
Μπανακι τον πηγα μου ειπε ο παιδιατρος οπωσδηποτε μπανακια...Κ τον πηγα την πεμπτη...Καλα περιττο να σας πω ξετρελλαθηκε απο την μια γελαγε κι αοπ την αλλη εκλαιγε γιατι αλλη θερμοκρασια ειχε μαθει κι αλλη ειδε τωρα...Χαχα..Το τσουτσουνακι του μικρυνε απο το κρυακι...Χαχαχ,το μαναρακι μου..
Σου γυρναει καθολου marimag?

503ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 Σαβ Ιουν 11, 2011 10:56 am

marimag

marimag
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
tatijana έγραψε:
marimag έγραψε:κοριτσακια καλησπέρα!!
εμείς φτάσαμε αισίως τα 6.700!!μας μέτρησε χτες ο γιατρός και από πόντους 68 παρακαλω!!!εχουμε περασει την καμπύλη μας...τρώμε μια βδομάδα κρέμα βανίλια και από την άλλη βδομάδα κάνουμε έναρξη στη φρουτόκρεμα με μισό αχλάδι!!!!μη νομίζετε βέβαια οτι τρώει όση κρέμα του αναλογεί αλλά ακόμα είμαστε στην προσπάθεια εξοικείωσης με το κουτάλι..πρόσπαθεί ο καημενούλης του κάνω αααααα μαμ και αυτός ανοίγει το στοματάκι και γελάει!!!κάνει και ααα και του βάζω μαλακά το κουταλάκι που είναι απο σιλικόνη πολύ βολικά αυτά όταν αρχίσετε κρεμούλες θυμηθείτε τα!!!
ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 21 654316 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 21 654316
και εμείς βάζουμε δαχτυλάκια στο στόμα και ολόκληρη την μπουνίτσα... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 21 325318 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 21 325318
μπανάκια τι σας έχει πεί θα κάνετε φέτος ή είναι νωρίς???

Αχ κοριτσακι μου τι κουκλακι ειναι το μαναρακι σου????Φτου,φτου σκορδα..
Αρχισατε κρεμουλες ε???Τυχερουλα..Χαχαχα..Εμεις απο αρχες Ιουλιου πια..
Μπανακι τον πηγα μου ειπε ο παιδιατρος οπωσδηποτε μπανακια...Κ τον πηγα την πεμπτη...Καλα περιττο να σας πω ξετρελλαθηκε απο την μια γελαγε κι αοπ την αλλη εκλαιγε γιατι αλλη θερμοκρασια ειχε μαθει κι αλλη ειδε τωρα...Χαχα..Το τσουτσουνακι του μικρυνε απο το κρυακι...Χαχαχ,το μαναρακι μου..
Σου γυρναει καθολου marimag?

ευχαριστουμε για τα καλά σας λόγια εδώ είμαστε μόλις 3 μηνών!!!το δικό σου είναι απίστευτο φατσόνι!!!
εμένα τατιάνα μου δεν γυρνάει τον βάζω ανάσκελα και έτσι τον βρίσκω αλλά όχί εκεί που τον άφησα τον έχω βρει και κάθετα στην κούνια...πως γίνεται αυτό???λες να στριφογυρίζει και μετά από μπρούμυτα πάλι ανάσκελα..εντωμεταξύ εδώ και ένα μήνα κοιμάται 10 το βράδυ και ξυπνάει 8 το πρωί...πίνουμε μόνο ξένο γαλατάκι και φαίνεται χορτάινει γιατι αν περίμενα από το βυζι...

504ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 Σαβ Ιουν 11, 2011 11:16 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μια χαρα σας βρισκω...εμας κοιμαται απο τις 8 και ξυπναει γυρω στις 4:30 με 5..αλλα οχι με κλαμα...μιλαει μονος του..
ο παιδιατρος τι σου ειπε για μπανιο στην θαλασσα?
εμενα κανει σβουρες στο κρεβατι του.τον βρισκω διαγωνια,με το κεφαλι προσ τα κατω,το ποδαρακι του εξω απο την κουνια...

505ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 Σαβ Ιουν 11, 2011 11:26 am

marimag

marimag
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[quote="tatijana"]μια χαρα σας βρισκω...εμας κοιμαται απο τις 8 και ξυπναει γυρω στις 4:30 με 5..αλλα οχι με κλαμα...μιλαει μονος του..
ο παιδιατρος τι σου ειπε για μπανιο στην θαλασσα?
εμενα κανει σβουρες στο κρεβατι του.τον βρισκω διαγωνια,με το κεφαλι προσ τα κατω,το ποδαρακι του εξω απο την κουνια...[/quote
χαχαχα και οδικός σου είναι ομιλητικός ε??εχουνε πλάκα!!!και εγω τον ακούω συνέχεια μιλάει λεει τα δικά του και νευριάζει γιατί μάλλον τα κουκλιά του δεν του απαντάνε!!!ειδικά ενα γαιδουράκι το κοιτάει και μιλάει ώρες ατελειώτες...για το μπάνιο μας έχει πει επιβάλλεται κάνει καλό στο ανοσοποιητικό...πριν από τις 12 και μετά τις 6...αλλά τι να σου πω σκέφτομαι να τον βουτήξω τέλη ιουλίου που θα πάω στη μαμά μου εδώ αττική δεν το συζητάω,,

506ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 Σαβ Ιουν 11, 2011 11:39 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="marimag"]

καλα ναι αττικη ουτε γιαστειο...κατα που μενεις?και μενα τσαντιζεται ριχνει κατι μπουνιες σε κατι κουκλακια που κανουν θορυβο...Πιανει εναν κρικο κ με τα δυο χερια και το τραβαει στο μερος του να το βαλει στο στομα του και καμια φορα του ξεφευγει και την τρωει στα μουτρακια...πλακα που εχει...καθε μερα και κατι καινουργιο,καθε μερακαι πιο συναρπαστικα..

507ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 Σαβ Ιουν 11, 2011 11:44 am

marimag

marimag
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[quote="tatijana"]
marimag έγραψε:

καλα ναι αττικη ουτε γιαστειο...κατα που μενεις?και μενα τσαντιζεται ριχνει κατι μπουνιες σε κατι κουκλακια που κανουν θορυβο...Πιανει εναν κρικο κ με τα δυο χερια και το τραβαει στο μερος του να το βαλει στο στομα του και καμια φορα του ξεφευγει και την τρωει στα μουτρακια...πλακα που εχει...καθε μερα και κατι καινουργιο,καθε μερακαι πιο συναρπαστικα..
ασε μένουμε πολύ κέντρο αν ξέρεις από αθήνα στο Μετσ,στο πρώτο νεκροταφείο όχι μέσα εκεί γύρω..τες πάντων είμαστε σε ρετιρέ και έχουμε ενα τεράστιο μπαλκόνι μέσα στο πράσινο αυτό μας σώζει...με την καισαρική πως είσαι ???έχεις ρωτήσει το γιατρό σου πότε σου επιτρέπει για δεύτερο??εμείς το σκεφτόμαστε γιατι θα είναι και περισσότερη η άδεια!!!αλλά θέλω να χαρώ και τον μπεμπάκο μου με μια δεύτερη εγκυμοσύνη σύντομα νομίζω δεν θα τα καταφέρω είμαστε μόνοι μας στην Αθήνα χωρίς βοήθεια...

508ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 Σαβ Ιουν 11, 2011 11:55 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marimag έγραψε:

ασε μένουμε πολύ κέντρο αν ξέρεις από αθήνα στο Μετσ,στο πρώτο νεκροταφείο όχι μέσα εκεί γύρω..τες πάντων είμαστε σε ρετιρέ και έχουμε ενα τεράστιο μπαλκόνι μέσα στο πράσινο αυτό μας σώζει...με την καισαρική πως είσαι ???έχεις ρωτήσει το γιατρό σου πότε σου επιτρέπει για δεύτερο??εμείς το σκεφτόμαστε γιατι θα είναι και περισσότερη η άδεια!!!αλλά θέλω να χαρώ και τον μπεμπάκο μου με μια δεύτερη εγκυμοσύνη σύντομα νομίζω δεν θα τα καταφέρω είμαστε μόνοι μας στην Αθήνα χωρίς βοήθεια...

Ναι ξερω που,βλεπεις τους σελεμπριτι που τους θαβουν εκει????Το νεκροταφειο ευτο ειναι καρα μουρη... Ειναι ωραια μεν περιοχη μου αρεσουν τα σπιτια εκει αλλα καθλου καλο για το μωρο..Αλλα αφου εχετε μπαλκοναρα ενταξει,οντως σωζεστε..
Αυτον τον μηνα εχω να παω για τεστ παπ,αλλα να σου πω υπολογιζω μετα απο εναμιση χρονο απο τωρα να βαλω μπρος για δευτερο..θελω λιγο να τον χαρω τον μικρο μου..
η καισαρικη παει καλα,εχω ενα υπεροχο χαμογελο..Φυσικα δε νιωθω τιποτα εκει..Πως σε λενε βρε marimag?

509ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 Σαβ Ιουν 11, 2011 12:00 pm

marimag

marimag
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
tatijana έγραψε:
marimag έγραψε:

ασε μένουμε πολύ κέντρο αν ξέρεις από αθήνα στο Μετσ,στο πρώτο νεκροταφείο όχι μέσα εκεί γύρω..τες πάντων είμαστε σε ρετιρέ και έχουμε ενα τεράστιο μπαλκόνι μέσα στο πράσινο αυτό μας σώζει...με την καισαρική πως είσαι ???έχεις ρωτήσει το γιατρό σου πότε σου επιτρέπει για δεύτερο??εμείς το σκεφτόμαστε γιατι θα είναι και περισσότερη η άδεια!!!αλλά θέλω να χαρώ και τον μπεμπάκο μου με μια δεύτερη εγκυμοσύνη σύντομα νομίζω δεν θα τα καταφέρω είμαστε μόνοι μας στην Αθήνα χωρίς βοήθεια...

Ναι ξερω που,βλεπεις τους σελεμπριτι που τους θαβουν εκει????Το νεκροταφειο ευτο ειναι καρα μουρη... Ειναι ωραια μεν περιοχη μου αρεσουν τα σπιτια εκει αλλα καθλου καλο για το μωρο..Αλλα αφου εχετε μπαλκοναρα ενταξει,οντως σωζεστε..
Αυτον τον μηνα εχω να παω για τεστ παπ,αλλα να σου πω υπολογιζω μετα απο εναμιση χρονο απο τωρα να βαλω μπρος για δευτερο..θελω λιγο να τον χαρω τον μικρο μου..
η καισαρικη παει καλα,εχω ενα υπεροχο χαμογελο..Φυσικα δε νιωθω τιποτα εκει..Πως σε λενε βρε marimag?
ευτυχώς έχουμε θέα την ακρόπολη και όχι τα μνήματα...τέτοια ώρα τέτοια λόγια...όλο ανηφόρες και κατηφόρες είναι εδώ μου βγαίνει η πίστη με το καρότσι κανά κιλό όμως δεν βλέπω να φεύγει!!με λένε Μαίρη και παρλίγο Παναγιωταρά γιατι με το μωρό και τις δουλειές άσε δεν κάνω τίποτα άλλο όλη μέρα...και εγώ πρέπει να κάνω παπ τεστ αλλά μου είπε και ο γιατρός μετά το καλοκαίρι...ευελπιστώ με τα μπανάκια να έρθω στα κιλά μου πήρα 20 και έχω χάσει μόνο τα δέκα!!!φρίκη πρέπει να βρω μια πραλία για χοντρές μαμάδες... Mad Mad

510ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 Σαβ Ιουν 11, 2011 12:09 pm

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marimag έγραψε:

ευτυχώς έχουμε θέα την ακρόπολη και όχι τα μνήματα...τέτοια ώρα τέτοια λόγια...όλο ανηφόρες και κατηφόρες είναι εδώ μου βγαίνει η πίστη με το καρότσι κανά κιλό όμως δεν βλέπω να φεύγει!!με λένε Μαίρη και παρλίγο Παναγιωταρά γιατι με το μωρό και τις δουλειές άσε δεν κάνω τίποτα άλλο όλη μέρα...και εγώ πρέπει να κάνω παπ τεστ αλλά μου είπε και ο γιατρός μετά το καλοκαίρι...ευελπιστώ με τα μπανάκια να έρθω στα κιλά μου πήρα 20 και έχω χάσει μόνο τα δέκα!!!φρίκη πρέπει να βρω μια πραλία για χοντρές μαμάδες... Mad Mad

Ελα βρε δε θελω χαζα...Εγω τα εχασα και τα 20 που πηρα και κλαιω με μαυρο δακρυ,ηθελα να κρατησω μερικα...Ο οργανισμος αλλωστε μετα παο την εγκυμοσυνη θελει κανα 9 μηνο για να στρωσει-λενε- το σωμα...Εγω θελω βυζακια να βαλω...Μολις ξεμπερδεψω με τα μωρα θα παω να βαλω λιγο παραπανω γιατι δεν εχω και δε μου αρεσω...Χαχαχα..Η αβυζη Τατιανα.

511ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 Σαβ Ιουν 11, 2011 1:42 pm

fay_b

fay_b
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
tatijana έγραψε:
marimag έγραψε:

ευτυχώς έχουμε θέα την ακρόπολη και όχι τα μνήματα...τέτοια ώρα τέτοια λόγια...όλο ανηφόρες και κατηφόρες είναι εδώ μου βγαίνει η πίστη με το καρότσι κανά κιλό όμως δεν βλέπω να φεύγει!!με λένε Μαίρη και παρλίγο Παναγιωταρά γιατι με το μωρό και τις δουλειές άσε δεν κάνω τίποτα άλλο όλη μέρα...και εγώ πρέπει να κάνω παπ τεστ αλλά μου είπε και ο γιατρός μετά το καλοκαίρι...ευελπιστώ με τα μπανάκια να έρθω στα κιλά μου πήρα 20 και έχω χάσει μόνο τα δέκα!!!φρίκη πρέπει να βρω μια πραλία για χοντρές μαμάδες... Mad Mad

Ελα βρε δε θελω χαζα...Εγω τα εχασα και τα 20 που πηρα και κλαιω με μαυρο δακρυ,ηθελα να κρατησω μερικα...Ο οργανισμος αλλωστε μετα παο την εγκυμοσυνη θελει κανα 9 μηνο για να στρωσει-λενε- το σωμα...Εγω θελω βυζακια να βαλω...Μολις ξεμπερδεψω με τα μωρα θα παω να βαλω λιγο παραπανω γιατι δεν εχω και δε μου αρεσω...Χαχαχα..Η αβυζη Τατιανα.
marimag an vreis tin paralia gia xontres mamades pes mou tin na rthw na kanoume mazi mpanio gt alliws den prokeitai na emfanistw me magiw fetos!!!!!! simera piga thalassa alla den ekana on kopo na gduthw.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad kai den einai toso ta kila pou me enoxloun oso i koilia zeledaki kai oi ragades pou einai akoma kokkines...... kai oso gia ta vuzakia tati mou....asto.... an upirxe ena pragma pou mou arese panw mou idiaitera (kai oxi mono se mena Wink ) itan to stithos mou.....kai twra paei k auto.... malakwse kai epese.......xaliaaaaaaa .......afou twra meta apo 4 mines to eide o antras mou....kai oxi fatsa fora....isa pou paramerizw to soutien... Razz ase to allo.. oi thiles mou prin itan roz apalo kai ap otan emeina eggyos skourinan polu.twra meinane kafe kai de mou aresoun katholou...... thelw na na ta ftiaxw kai gw ta vyzakia mouuuuuuuu........... mporeis na thilaseis meta an kaneis plastiki...kai an tin kaneis ti n plastiki kai xanameineis eggyos xanapeftei to stithos?????

512ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 Σαβ Ιουν 11, 2011 2:01 pm

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fay_b έγραψε:

marimag an vreis tin paralia gia xontres mamades pes mou tin na rthw na kanoume mazi mpanio gt alliws den prokeitai na emfanistw me magiw fetos!!!!!! simera piga thalassa alla den ekana on kopo na gduthw.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad kai den einai toso ta kila pou me enoxloun oso i koilia zeledaki kai oi ragades pou einai akoma kokkines...... kai oso gia ta vuzakia tati mou....asto.... an upirxe ena pragma pou mou arese panw mou idiaitera (kai oxi mono se mena Wink ) itan to stithos mou.....kai twra paei k auto.... malakwse kai epese.......xaliaaaaaaa .......afou twra meta apo 4 mines to eide o antras mou....kai oxi fatsa fora....isa pou paramerizw to soutien... Razz ase to allo.. oi thiles mou prin itan roz apalo kai ap otan emeina eggyos skourinan polu.twra meinane kafe kai de mou aresoun katholou...... thelw na na ta ftiaxw kai gw ta vyzakia mouuuuuuuu........... mporeis na thilaseis meta an kaneis plastiki...kai an tin kaneis ti n plastiki kai xanameineis eggyos xanapeftei to stithos?????

Τωρα που ειναι κοκκινες οι ραγαδες παστωσου πολυ με κρεμες...Αλλιως μετα θα ασπρισουν και θα τις εχεις για παντα...
Οσο για το στηθος και μενα οι ρωγες μου ειναι σκουρες...Πιστευω οτι θα ανοιξει το χρωμα τους παλι...Η γραμμη σου εφυγε?στην κοιλια?Εμενα αρχιζει να υποχωρει...
Οσο για την πλαστικη γιαυτο λεω οτι μολις ξεμπερδεψω με τις εγκυμοσυνες λεω να παω να κανω στηθος..Δε ξερω τι γινεται με τις πλαστικες...εγω εχω μικρουλακι στηθος και σα να μου ψιλο επεσε,ετσι μου φαινεται...Δε ξερω...

513ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 Σαβ Ιουν 11, 2011 2:12 pm

fay_b

fay_b
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
tatijana έγραψε:
fay_b έγραψε:

marimag an vreis tin paralia gia xontres mamades pes mou tin na rthw na kanoume mazi mpanio gt alliws den prokeitai na emfanistw me magiw fetos!!!!!! simera piga thalassa alla den ekana on kopo na gduthw.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad kai den einai toso ta kila pou me enoxloun oso i koilia zeledaki kai oi ragades pou einai akoma kokkines...... kai oso gia ta vuzakia tati mou....asto.... an upirxe ena pragma pou mou arese panw mou idiaitera (kai oxi mono se mena Wink ) itan to stithos mou.....kai twra paei k auto.... malakwse kai epese.......xaliaaaaaaa .......afou twra meta apo 4 mines to eide o antras mou....kai oxi fatsa fora....isa pou paramerizw to soutien... Razz ase to allo.. oi thiles mou prin itan roz apalo kai ap otan emeina eggyos skourinan polu.twra meinane kafe kai de mou aresoun katholou...... thelw na na ta ftiaxw kai gw ta vyzakia mouuuuuuuu........... mporeis na thilaseis meta an kaneis plastiki...kai an tin kaneis ti n plastiki kai xanameineis eggyos xanapeftei to stithos?????

Τωρα που ειναι κοκκινες οι ραγαδες παστωσου πολυ με κρεμες...Αλλιως μετα θα ασπρισουν και θα τις εχεις για παντα...
Οσο για το στηθος και μενα οι ρωγες μου ειναι σκουρες...Πιστευω οτι θα ανοιξει το χρωμα τους παλι...Η γραμμη σου εφυγε?στην κοιλια?Εμενα αρχιζει να υποχωρει...
Οσο για την πλαστικη γιαυτο λεω οτι μολις ξεμπερδεψω με τις εγκυμοσυνες λεω να παω να κανω στηθος..Δε ξερω τι γινεται με τις πλαστικες...εγω εχω μικρουλακι στηθος και σα να μου ψιλο επεσε,ετσι μου φαινεται...Δε ξερω...
dustixws oi kremes tpt den kanoun...toulaxiston na asprisoun na mi kanoun toso mpam... oso gia tin plastiki...an prepei na xemperdepsw me eggymosunes.....tha me parei polu arga.skeftomai na xekinisw gia deutero otan o mpempis tha einai 4 xronwn...ante 3 me tpt pio nwris.esena o giatros sou ti sou eipe? meta apo oso kairo mporeis na meineis eggyos meta tin kaisariki?? emena mou eipe meta apo 6 mines. an katalathos ginei kamia stravi ti ginetai?????

514ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 Σαβ Ιουν 11, 2011 2:21 pm

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fay_b έγραψε:

dustixws oi kremes tpt den kanoun...toulaxiston na asprisoun na mi kanoun toso mpam... oso gia tin plastiki...an prepei na xemperdepsw me eggymosunes.....tha me parei polu arga.skeftomai na xekinisw gia deutero otan o mpempis tha einai 4 xronwn...ante 3 me tpt pio nwris.esena o giatros sou ti sou eipe? meta apo oso kairo mporeis na meineis eggyos meta tin kaisariki?? emena mou eipe meta apo 6 mines. an katalathos ginei kamia stravi ti ginetai?????

Βαλε βαζελινη,συνεχισε να βαζεις μη τα παρατας...Δε θα εξαφανιστουν απο την μια μερα στην αλλη... Razz
Εγω θελω μετα απο κανα εναμιση χρονο να βαλω μπροστα,δεν εχω ρωτησει τον γιατρο μου φυσικα ποτε μπορω αλλα εχω ακουσει μετα απο κανα χρονο...θελω λιγο να χαρω τον πρωτο μου πριν παω για δευτερο,μη χασω τα πρωτα του που για μενα θα ειναι πρωτογνωρα...

515ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 Σαβ Ιουν 11, 2011 2:28 pm

fay_b

fay_b
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
tatijana έγραψε:
fay_b έγραψε:

dustixws oi kremes tpt den kanoun...toulaxiston na asprisoun na mi kanoun toso mpam... oso gia tin plastiki...an prepei na xemperdepsw me eggymosunes.....tha me parei polu arga.skeftomai na xekinisw gia deutero otan o mpempis tha einai 4 xronwn...ante 3 me tpt pio nwris.esena o giatros sou ti sou eipe? meta apo oso kairo mporeis na meineis eggyos meta tin kaisariki?? emena mou eipe meta apo 6 mines. an katalathos ginei kamia stravi ti ginetai?????

Βαλε βαζελινη,συνεχισε να βαζεις μη τα παρατας...Δε θα εξαφανιστουν απο την μια μερα στην αλλη... Razz
Εγω θελω μετα απο κανα εναμιση χρονο να βαλω μπροστα,δεν εχω ρωτησει τον γιατρο μου φυσικα ποτε μπορω αλλα εχω ακουσει μετα απο κανα χρονο...θελω λιγο να χαρω τον πρωτο μου πριν παω για δευτερο,μη χασω τα πρωτα του που για μενα θα ειναι πρωτογνωρα...
nai prepei na xaroume ta mpempakia mas gt mia eggumosini toso grigora tha mas kanei na xasoume polla..ase pou einai duskolo praktika...me tin koiloumpa oute agalia de tha mporoume na pernoume ta paidakia mas...

516ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 Σαβ Ιουν 11, 2011 2:32 pm

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fay_b έγραψε:

nai prepei na xaroume ta mpempakia mas gt mia eggumosini toso grigora tha mas kanei na xasoume polla..ase pou einai duskolo praktika...me tin koiloumpa oute agalia de tha mporoume na pernoume ta paidakia mas...

Ακριβως,και δε ξερουμε τι εγκυμοσυνη μπορει να εχουμε...μακαρι να ειναι τελεια,αλλα το ξερουμε??Τρελλο φατσωνι και το δικο σου ετσι???Τον εδειξα που τον εχεις στο ρηλαξ στον αντρα μου και ξετρελλαθηκαμε μαζι..Φτου να μην στον ματιασω..
Λοιπον,εγω καληνυχτω,παω για νανακια κι αντε να αρχισουμε παλι να μιλαμε γιατι πολυ μουγγα εχει πεσει πλεον στις μαμαδες του Φεβρουαριου '11.. ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 21 215994

517ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 Κυρ Ιουν 12, 2011 1:08 am

fay_b

fay_b
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
tatijana έγραψε:
fay_b έγραψε:

nai prepei na xaroume ta mpempakia mas gt mia eggumosini toso grigora tha mas kanei na xasoume polla..ase pou einai duskolo praktika...me tin koiloumpa oute agalia de tha mporoume na pernoume ta paidakia mas...

Ακριβως,και δε ξερουμε τι εγκυμοσυνη μπορει να εχουμε...μακαρι να ειναι τελεια,αλλα το ξερουμε??Τρελλο φατσωνι και το δικο σου ετσι???Τον εδειξα που τον εχεις στο ρηλαξ στον αντρα μου και ξετρελλαθηκαμε μαζι..Φτου να μην στον ματιασω..
Λοιπον,εγω καληνυχτω,παω για νανακια κι αντε να αρχισουμε παλι να μιλαμε γιατι πολυ μουγγα εχει πεσει πλεον στις μαμαδες του Φεβρουαριου '11.. ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 21 215994
xaxaxa !!!!! nai ontws polu mougga!!!!! i alitheia einai oti mpainw sunexeia alla variemai genika na grafw Razz Razz s euxaristw gia ta kala logia gia to mpempaki mou!!!!! vale k su mia photo sto rilaxaki pou exoume idio,plaka tha xei!!!!!!!!!!! me den einai polu omorfo rilax??? ton vgazw sunexeia sxedon kathimerina fwtografies me kathe rouxalaki pou tou foraw sto rilax kai einai einai polu wraio fonto!!!!!!! kai mou eixes pei oti exeis kai to idio mpanaki e??? itan wraio xrwma!!!! parepiptontws sto mpanaki de me voleuei katholou na ton kanw mpanio telika...kopsomesiazomai argw kai de me voleuei.mono otan tha arxisei na kathetai ston kwlako tou.twra mono sto niptira..kai ekei kopsomesiazomai alla teleiwnw tsaka tsaka!!!! a!!! kai kati asxeto me rwtises xthes...i grammi apo tin koilia mou efuge.itan polu axni omws emena.

518ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 Κυρ Ιουν 12, 2011 4:12 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fay_b έγραψε:

xaxaxa !!!!! nai ontws polu mougga!!!!! i alitheia einai oti mpainw sunexeia alla variemai genika na grafw Razz Razz s euxaristw gia ta kala logia gia to mpempaki mou!!!!! vale k su mia photo sto rilaxaki pou exoume idio,plaka tha xei!!!!!!!!!!! me den einai polu omorfo rilax??? ton vgazw sunexeia sxedon kathimerina fwtografies me kathe rouxalaki pou tou foraw sto rilax kai einai einai polu wraio fonto!!!!!!! kai mou eixes pei oti exeis kai to idio mpanaki e??? itan wraio xrwma!!!! parepiptontws sto mpanaki de me voleuei katholou na ton kanw mpanio telika...kopsomesiazomai argw kai de me voleuei.mono otan tha arxisei na kathetai ston kwlako tou.twra mono sto niptira..kai ekei kopsomesiazomai alla teleiwnw tsaka tsaka!!!! a!!! kai kati asxeto me rwtises xthes...i grammi apo tin koilia mou efuge.itan polu axni omws emena.

Exεις facebook?Εκει να δεις φωτο του αγοριου μου,εδω δε ξερω πως να βαζω φωτο..Εγω καθομαι κατω για το μπανακι του,αλλιως κι εγω κοψομεσιαζομαι,τον εκανε και μια μερα ο μπαμπας μας...Ημουν κι εγω απο πανω τους φυσικα,καλα τα πηγε..Εγω μια απο αυτες τις μερες θα αρχισω να κανω μαζι του μπανακι,αλλα οταν θα ειναι κ ο μπαμπας μας μαζι για να τον βγαλω πιο γρηγορα εξω κ να συνεχισω εγω..
Οσο για το ρηλαξ ειναι πολυ σουπερ.. ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 21 215994

519ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 Κυρ Ιουν 12, 2011 5:27 am

fay_b

fay_b
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
tatijana έγραψε:
fay_b έγραψε:

xaxaxa !!!!! nai ontws polu mougga!!!!! i alitheia einai oti mpainw sunexeia alla variemai genika na grafw Razz Razz s euxaristw gia ta kala logia gia to mpempaki mou!!!!! vale k su mia photo sto rilaxaki pou exoume idio,plaka tha xei!!!!!!!!!!! me den einai polu omorfo rilax??? ton vgazw sunexeia sxedon kathimerina fwtografies me kathe rouxalaki pou tou foraw sto rilax kai einai einai polu wraio fonto!!!!!!! kai mou eixes pei oti exeis kai to idio mpanaki e??? itan wraio xrwma!!!! parepiptontws sto mpanaki de me voleuei katholou na ton kanw mpanio telika...kopsomesiazomai argw kai de me voleuei.mono otan tha arxisei na kathetai ston kwlako tou.twra mono sto niptira..kai ekei kopsomesiazomai alla teleiwnw tsaka tsaka!!!! a!!! kai kati asxeto me rwtises xthes...i grammi apo tin koilia mou efuge.itan polu axni omws emena.

Exεις facebook?Εκει να δεις φωτο του αγοριου μου,εδω δε ξερω πως να βαζω φωτο..Εγω καθομαι κατω για το μπανακι του,αλλιως κι εγω κοψομεσιαζομαι,τον εκανε και μια μερα ο μπαμπας μας...Ημουν κι εγω απο πανω τους φυσικα,καλα τα πηγε..Εγω μια απο αυτες τις μερες θα αρχισω να κανω μαζι του μπανακι,αλλα οταν θα ειναι κ ο μπαμπας μας μαζι για να τον βγαλω πιο γρηγορα εξω κ να συνεχισω εγω..
Οσο για το ρηλαξ ειναι πολυ σουπερ.. ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 21 215994
exw fb ennoitai!!! Razz https://www.facebook.com/fay.bresaka kane me add!!! kane me na dw foto apo to fatsaki sou!!!!!!!!! exw k gw polleeeeeeeees!!!!!!!!!!!

520ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 Κυρ Ιουν 12, 2011 2:39 pm

fay_b

fay_b
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
simera to gataki mou gyrise gia prwti fora mproumita monos tou!!!!!!!!!! ti gelio ekana!!!! to giouvarlaki mou prepei na to prosexw twra den prepei na ton afinw mono sto krevati oute stigmi pleon...! en tw metaxy kai to prwi pali gelaga...ton exw kai koimatai se likno akoma...opote twra pou psilosame exoume arxisei na periorizomaste ekei mesa!!!! xypnaw pou leta to prwi kai ton vlepw na xei katevei terma katw kai ta podarakia tou na proeksexoun apo tin kounia!!!! xixixi!!! to skataki....olo mou ftiaxnei ti diathesi!!!!

521ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 Κυρ Ιουν 12, 2011 10:20 pm

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fay_b έγραψε:simera to gataki mou gyrise gia prwti fora mproumita monos tou!!!!!!!!!! ti gelio ekana!!!! to giouvarlaki mou prepei na to prosexw twra den prepei na ton afinw mono sto krevati oute stigmi pleon...! en tw metaxy kai to prwi pali gelaga...ton exw kai koimatai se likno akoma...opote twra pou psilosame exoume arxisei na periorizomaste ekei mesa!!!! xypnaw pou leta to prwi kai ton vlepw na xei katevei terma katw kai ta podarakia tou na proeksexoun apo tin kounia!!!! xixixi!!! to skataki....olo mou ftiaxnei ti diathesi!!!!

Αυτο το τραβηξες φωτο????Ναι τωρα θελει ποοοολυ προσοχη,εμενα εχει κανει ηδη 3 φορες γυριμσα.Μεσα σε 2 μερες.. ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 21 215994

522ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 Δευ Ιουν 13, 2011 2:40 am

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kalisperaaaaaa kalispera ti kanete koritsakia mou??????emeis exoume ksekinisei na girizoume alla simera itan i prwti mera pou ton vrika mproumita me ton koli tourla kai koimotane kai epeidi fovithika mipws den anapnei ton girisa kai ksipsise o mpoumpoukos mou!to pio korifeo einai otan ton vazo kanonika sto kravati tou ton vriskw anapoda to podia sto maskilari kai me koitaei o zouzouni kai kseligonete sta gelia!!!!

523ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 Δευ Ιουν 13, 2011 2:45 am

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
koritsia vlepw oti oles theloume na kanoume kiala paidakia kai malista polla giati einai xara zwi einai ola afta pou den mporeis na ta grapseis se mia kola xarti!egw eipa ston kalo mou epeidi me rwtaei sinexeia pote tha valoume mpros gia to deutero,tou eipa xtes oti otan tha xasei tin kilia tote tha se afisw eleuthero na pame gia to 2 gia na doume!

524ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 Δευ Ιουν 13, 2011 10:53 pm

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zouzounaki 24 έγραψε:koritsia vlepw oti oles theloume na kanoume kiala paidakia kai malista polla giati einai xara zwi einai ola afta pou den mporeis na ta grapseis se mia kola xarti!egw eipa ston kalo mou epeidi me rwtaei sinexeia pote tha valoume mpros gia to deutero,tou eipa xtes oti otan tha xasei tin kilia tote tha se afisw eleuthero na pame gia to 2 gia na doume!

Χαχαχαχ....Α,ρε Γιωτακι...Εσεις ειστε τυχερες ειστε μικρουλες εγω ειμαι ηδη 31χρ και οχι οτι με πηραν τα χρονια αλλα αλλο να εισαι 25 κι αλλο 31...Πρεπει να βιαστω λιγακι...Αν θελω νακανω τα τρια παιδακια που θελω..Πρεπει να ρωτησω και τον ειδικο παθολογο μου αν ο οργανισμος μου ειναι ετοιμος για αδευτερο παιδι και ποσο συντομα θα μπορεσω,γιατι ο γυναικολογος στανταρ θα μου πει κανα γρηγορο οκ μεσα στον χρονο...και σκεφτομαι οτι καλυτερα μαζεμενα να τελειωνω τωρα που και η μανουλα μου ειναι γερη να με βοηθησει για τον πρωτο καιρο παρα να περιμενω να ξεπεταγεται το καθενα για να βαζω μπρος για το επομενο,ειμαι και ολιγον τι γριουλέ.... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 21 215994

525ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011!! #2 Δευ Ιουν 13, 2011 11:52 pm

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια καλημερα!!
επιτελους πηγαμε και εμεις στο γιατρουλη...μια χαρα μας βρηκε...δόξα το Θεό!!
ειμαστε 66 ποντους...οκ...αλλα λιγο ζουμπουρλουδικα...8080 μας εβγαλε ο γιατρουλης... φοβηθηκα μηπως ειναι ΄΄χοντρος΄΄ ο κουκλος μου αλλα μου ειπε οτι αφου γεννηθηκε 4 κιλακια και θυλαζει αποκλειστικα δεν θεωρειτε υπερβαρος,,,απλα περνει 1 κιλο καθε μηνα...
κρεμα μου ειπε να μην ξεκινησω..δεν την εχει αναγκη...απο σεπτεμβριο μου ειπε να του αρχισω φρουτακι και μετα σιγα σιγα σουπιτσα...
μου ειπε οτι ειναι οκ που δεν πολυγυρναει κιλας...παει ως το πλαι αλλα οχι απο μπρουμητα ανασκελα..μονο το αντιθετο...μαλλον τον περνει τουμπα...χαχα..
αυτα και απο μενα!!
φιλακια κοριτσακια μου!!
να τα λεμε ε??

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 24]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23, 24  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις