Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
92 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 92 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 5]

boubouka

boubouka
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! ΕΓΩ ΣΚΟΥΠΙΖΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΥΧΕΙ ΚΑΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ... ΑΛΛΑ ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΖΩ Η ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ Η ΜΙΑ ΣΤΙΣ 3 ΜΕΡΕΣ! ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΟΣΟ ΞΕΡΩ ΟΠΟΥ ΒΑΖΕΙΖ ΧΛΩΡΙΝΗ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ ΤΑ ΜΙΚΡΟΒΙΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΝΘΕΚΤΙΚΑ, ΟΠΟΤΕ... ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ!

RITAKI


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
kai egw koritsia kathe mera skoupizw, kai mporei kai 2 fores tin imera! olo kai kati tha fane ta mikra kai olo kai kati tha pesei katw, opote opws katalavenete i skoupa exei ginei i proektasi tou xeriou mou Very Happy

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ούτε το swiffer ούτε η παρκετέζα κάνουν για χαλιά.
Είναι για "γυμνές επιφάνειες" όπως είπες.
Στο swiffer τοποθετείς "πανάκια" swiffer και περνάς το πάτωμα σέρνοντάς το. Μόλις βρωμίσει το πανάκι το πετάς και βάζει καινούριο, που σημαίνει ότι για να κάνεις όλο το σπίτι θα χρειαστείς 3-4 πανάκια τουλάχιστον. Είναι λίγο ασύμφορο, αλλά κάνει καλή δουλειά, ειδικά αν βαριέσαι να βγάζεις την ηλεκτρική.
Εγώ δεν το προτιμώ γιατί δε μαζεύει τυχόν χαλικάκια, ψιχουλάκια κτλ, απλώς τα "σπρώχνει", αλλά ο άντρας μου ο τεμπελάκος όλο αυτό παίρνει να σκουπίσει.

lolalu

lolalu
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
otan ημουν εγκυος καθε μερα.τωρα κκαι να θελω δεν προλαβαινω.και με φρικαρει που δεν προλαβαινω να καθαριζω.καθε πρωι ξεσκονιζω γιατι το σπιτι μου μαζευει σκονη και μαζευω πραγματα που πεταει ο μικρος.με εχουν κουρασει οι δουλειες του σπιτιου.εσας μαζευονται συνεχεια πιατα και λερωνεται τοσο συχνα το σπιτι?σας λεω ολη την ωρα μαζευω

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lolalu έγραψε:otan ημουν εγκυος καθε μερα.τωρα κκαι να θελω δεν προλαβαινω.και με φρικαρει που δεν προλαβαινω να καθαριζω.καθε πρωι ξεσκονιζω γιατι το σπιτι μου μαζευει σκονη και μαζευω πραγματα που πεταει ο μικρος.με εχουν κουρασει οι δουλειες του σπιτιου.εσας μαζευονται συνεχεια πιατα και λερωνεται τοσο συχνα το σπιτι?σας λεω ολη την ωρα μαζευω



η μάνα μου λέει " ή παιδιά θα έχεις ή σπίτι. και τα δύο δεν γίνεται"

eirini1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
πολύ μου αρεσει η μαμά σου Florentia χαχαχα Very Happy Very Happy
συμφωνώ κι εγώ κι έχω χαλαρώσει κάπως αλλά δε μπορώ να τα βλέπω κι όλας... Rolling Eyes
αχ κι εγώ όλη την ώρα μαζεύω Lolalu..(ή ετσι μου φαίνεται τουλάχιστον..) Embarassed
tziz: είμαι κι εγώ λίγο τεμπαλούλα σαν τον άντρα σου..swifer και ας μένουν τα ψιχουλάκια (προς το παρόν τουλάχιστον...μέχρι να μπουσουλίσουμε..) τη σκούπα δεν την αντέχω με τίποτα...(βγάλτη απο την ντουλάπα, συναρμολόγησε, σκούπισε, ξεσυναρμοόγησε, ξανά στη ντουλάπα) ουυυυφφφ καθε ποτε σκουπίζετε/σφουγγαρίζετε? - Σελίδα 2 911307 καθε ποτε σκουπίζετε/σφουγγαρίζετε? - Σελίδα 2 911307

titoula

titoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ 2 φορές την εβδομάδα. Δεν προλαβαίνω παραπάνω, βέβαια δε μπουσουλάει ακόμα, όταν αρχίσει θα θέλει συνέχεια Razz

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σκουπισμα μερα παρα μερα γτ εχουμε σε ολο σχεδον το σπιτι χαλια,δλδ στο σαλονι κουζινα και το δωματιο της μικρης,και ριχνω σφουγγαρισμα μια φορα τη βδομαδα,γτ εκει που θελει σφουγγαρισμα ειναι ο διαδρομος που δν εχει χαλια κ λιγο πισω απο τν καναπε.το καλοκαιρι ομως που δν εχω χαλια,σκουπισμα σφουγγαρισμα καθε μερα,και φετος θελει γυαλισμα γτ εχει θολωσειπολυ.

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lolalu έγραψε:otan ημουν εγκυος καθε μερα.τωρα κκαι να θελω δεν προλαβαινω.και με φρικαρει που δεν προλαβαινω να καθαριζω.καθε πρωι ξεσκονιζω γιατι το σπιτι μου μαζευει σκονη και μαζευω πραγματα που πεταει ο μικρος.με εχουν κουρασει οι δουλειες του σπιτιου.εσας μαζευονται συνεχεια πιατα και λερωνεται τοσο συχνα το σπιτι?σας λεω ολη την ωρα μαζευω

Και δεν είσαι η μονη lolalu! Εμένα το σπίτι είναι πολύ μικρο και οσο και να μαζεύω δεν είναι ποτέ μαζεμένο. Περιμένω να μεγαλώσει λίγο ο μικρός και να μην τρέχω συνεχεια από πίσω του όλη την ώρα μην πέσει και χτυπήσει πουθενα γιατί έχει αρχίσει να περπατάει και δεν έχει καθόλου σταθερότητα. Και μετά ελπίζω τουλαχιστον να μην περιμένω να κοιμηθει για να πλύνω πιάτα όπως τώρα ας πούμε. Τουλάχιστον αν ήταν μεγαλύτερο το σπίτι και απομόνωνα κάποιους χώρους θα ηταν πιο μαζεμένοι. Βέβαια είμαστε εδώ προσωρινά...

lolalu

lolalu
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αν ηταν μεγαλυτερος ο χωρος θα ειχες περισσοτερη δουλεια.αυτο που χρειαζομαι εγω ειναι ντουλαπες.83τμ σπιτι και δεν εχει ντουλαπια

ntina

ntina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
πωπω κορίτσια τι τραβάμε όλες τουλάχιστον να παίρνουμε δύναμη η μία από την άλλη!!!!!!!!!!!!!!!
εγώ το καλοκαίρι κάθε μέρα σκούπισμα σφουγγάρισμα και το μπαλκόνι γιατί ο μικρος μπουσούλαγε ήταν στην στράτα και όλο μαύρα ήταν τα χεράκια του και το γονατάκια του!!!!τώρα το χειμώνα είναι καλύτερα νομίζω γιατί δεν έχω το μπαλκόνι,βέβαια σκουπίζω κάθε μέρα την κουζίνα και το σαλόνι (που είμαστε όλη τη μέρα) γιατί ο μικρός ότι βρει κάτω το βάζει στο στόμα του και το υπόλοιπο σπίτι το κάνω κάθε ΣΚ και σφουγγαρίζω όπου δεν φτάνουν τα χαλιά!!έπίσης κάθε μέρα κάνω τα μπάνια γιατί είναι ο αγαπημένος παιχνιδότοπος του μικρού και όσο για τα πιάτα τις κατσαρόλες τα ταψιά, το άπλωμα το σιδέρωμα το ξεσκόνισμα......ουφ και ξαναουφ!
όλα με μέτρο γιατί τα παιδάκια μας μας έχουν περισσότερο ανάγκη!!!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lolalu έγραψε: αν ηταν μεγαλυτερος ο χωρος θα ειχες περισσοτερη δουλεια.αυτο που χρειαζομαι εγω ειναι ντουλαπες.83τμ σπιτι και δεν εχει ντουλαπια

lolalu οι ντουλαπες ποτε δεν ειναι αρκετες...ειναι σαν την σοκολατα,οσο και αν φας θες κι αλλο Smile

Σκουπα 2 φορες την μερα,παει κ 3 καμια φορα.Σφουγγαρισμα ευτυχως ειναι λιγες οι ακαλυπτες επιφανειες.Εχουμε βαλει μοκετες για να μπορουν να κουτρουβαλιαζονται ελευθερα τα μικρα χωρις να σπασουν το κεφαλι τους Laughing
μονιμως αμαζευτο φαινεται παντως το σπιτι μας,παιχνιδια,βιβλια,ρουχα all over the place. Μονο το βραδυ μπαινουν ολα στη θεση τους.
Αν ανοιξει κανεις τις ντουλαπες μας κ τα ντουλαπια θα του ερθει το συμπαν στο κεφαλι (δεν το χω με την σωστη τακτοποιηση,εχω δικο μου συστημα,ολα μεσα κ κλεινω την πορτα)

ntina

ntina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[/quote] μονιμως αμαζευτο φαινεται παντως το σπιτι μας,παιχνιδια,βιβλια,ρουχα all over the place. Μονο το βραδυ μπαινουν ολα στη θεση τους.
Αν ανοιξει κανεις τις ντουλαπες μας κ τα ντουλαπια θα του ερθει το συμπαν στο κεφαλι (δεν το χω με την σωστη τακτοποιηση,εχω δικο μου συστημα,ολα μεσα κ κλεινω την πορτα)[/quote]

και εμένα κάπως έτσι είναι χαχαχαχα τι να κάνουμε σε όποιον αρέσουμε χαχαχαχα ουφ δεν θα σκάσουμε κιόλας

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μια φορά τη βδομαδα και πολυ που είναι.

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ntina έγραψε:
μονιμως αμαζευτο φαινεται παντως το σπιτι μας,παιχνιδια,βιβλια,ρουχα all over the place. Μονο το βραδυ μπαινουν ολα στη θεση τους.
Αν ανοιξει κανεις τις ντουλαπες μας κ τα ντουλαπια θα του ερθει το συμπαν στο κεφαλι (δεν το χω με την σωστη τακτοποιηση,εχω δικο μου συστημα,ολα μεσα κ κλεινω την πορτα)[/quote]

και εμένα κάπως έτσι είναι χαχαχαχα τι να κάνουμε σε όποιον αρέσουμε χαχαχαχα ουφ δεν θα σκάσουμε κιόλας[/quote]

ναι,αλλο καημο δεν ειχα πως θα φανει το σπιτι με καιειLaughing αν δεν γεμιζε ψιχουλα απο ψωμια,μπισκοτα το σπιτι δεν θα εβαζα σκουπα τοσες φορες...αλλα τι να κανω που το μικρο ειναι κροκοδειλος κ οτι κινειται το τρωει,το μεγαλο νευριαζει με τα ψιχουλα θελει να ναι καθαρα εκει που παιζει οποτε...μην πιασουμε κ σκουληκια!

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΠΡΙΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ. ΤΩΡΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΚΑΘΕ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ. Ε ΔΕ ΤΟ ΛΕΡΩΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΠΕΦΤΕΙ ΠΑΝΤΟΦΛΑ ΟΠΟΙΟΣ ΡΙΞΕΙ ΣΚΟΥΠΙΔΙ ΚΑΤΩ!!!! ΧΑΧΑΧΑ

XRYSPA


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[strike]ka8e mera.to meshmeri pou koimounte oi mikres.kseskonizw skoupizw sougarizw.ka8hmerinh routina.axaxaxa!!!

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και εγω ετσι ημουν καποτε μαυτο το συστημα μεχρι που αρχισα να λεω,γτ οι αλλες να ειναι τα ντουλαπια τακτοποιημενα κ μενα οχι,κ απο τοτε δν ξαναφησα ντουλαπι ανω κατω,ευτυχως η μικρη οταν τρωει ειναι προσεκτικη παντα φροντιζω να τρωει σε καποιο πιατο,κ συνηθως τα σνακ της τα τρωει στο τραπεζακι οπου εχω τζαμι και ετσι με ενα μαγικο πανακι το περναω τακτικα 2-3φορε;ς τν μερα.προτιμω καθε βραδυ να κανω τις δουλειες μου ειδικα την κουζινα,για να σηκωθω το πρωι,να κανω πρωινο της μικρης και να ξεκινησω μαγειρεμα,μπουγαδες,σκουπισμα ξεσκονισμα συμμαζεμα,δλδ την καθημερινη ρουτινα,και 1φορα την βδομαδα κανω γενικη τα υπνοδωματια,το μπανιο το κανω με χλωρινες καθε πρωιπου σηκωνομαι.το μονο που δν κανω με προγραμμα ειναι σιδερο.το σιχαινομαι.

Ιφιγένεια


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κάθε μέρα δυστυχώς Sad και βάζω και χλωρίνη κιόλας αλλά την μικρή την βάζω σε άλλο δωμάτιο μέχρι να ξεμυρίσει από παντού! ακόμη και αν δεν προλάβω την μέρα θα σφουγγαρίσω πριν κοιμηθούμε.Κάθε μέρα το καλσόν της γίνεται μαύρο πάντως αν σε παρηγορεί αυτό!! Δεν ξέρω πόση βρωμιά μαζεύεται!

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ξεχασα να πω οτι επειδη η μικρηε χει ατοπικη,καθε δευτερη μερα αλλαζω σεντονια,και καθε μερα βγαζω εξω οολα τα λουτρινα και αεριζω,και τιναζω καλα το στρωμα,.

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ΣΚΟΥΠΑ ΚΑΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!! ΑΛΛΑ ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΖΩ 1 ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Ο ΤΑΡΖΑΝΑΚΟΣ ΜΟΥ!! καθε ποτε σκουπίζετε/σφουγγαρίζετε? - Σελίδα 2 215994
ΚΑΛΟ ΑΕΡΙΣΜΑ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ Κ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!

eirini1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μπραβε βρε κοριτσια!!! Respect Respect Respect
εγώ νιώθω τόσο κουρασμένη... Sleep Sleep ειδικά το βράδυ σέρνομαιιιι..το πρωί νυστάζω γιατί δε μου έφτασε ο βραδυνός ύπνος...οπότε ένα μεσημερί μένει όπου δεν έχω και πολύ όρεξη.. καθε ποτε σκουπίζετε/σφουγγαρίζετε? - Σελίδα 2 911307 καθε ποτε σκουπίζετε/σφουγγαρίζετε? - Σελίδα 2 911307

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΚΟΥΠΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΝ ΟΧΙ ΚΑΘΕ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΕΡΑ .ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΕΙΜΩΝΑ ΜΕ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ !!! καθε ποτε σκουπίζετε/σφουγγαρίζετε? - Σελίδα 2 920316 καθε ποτε σκουπίζετε/σφουγγαρίζετε? - Σελίδα 2 920316

ntina

ntina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
manoula_24xr έγραψε:ξεχασα να πω οτι επειδη η μικρηε χει ατοπικη,καθε δευτερη μερα αλλαζω σεντονια,και καθε μερα βγαζω εξω οολα τα λουτρινα και αεριζω,και τιναζω καλα το στρωμα,.

αχ πόσο σε καταλαβαίνω εγώ γιαυτό το λόγο δεν έχω καθόλου λούτρινα στο σπίτι αλλά το θέμα με το αερισμό μεγάλο βρε παιδί μου κάθε μέρα και ειδικά τώρα με αυτό το κρύο πωπωπωπωπω

κελλυ1


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
σκουπα βαζουμε 3 φορες τη βδομαδα και παλι χωρις να χρειαζεται δεν πεταμε κατω ψιχουλα κτλ.η κορη μου(5,5 ετων) τρωει μονο στο τραπεζι δεν φοραμε και παπουτσια μεσα στο σπιτι.εμενα αυτο που με κουραζει ειναι τα πραγματα της που τα σκορπαει παντου μα παντου.εκει που θα αλλαξει το βρακακι της εκει θα τα αφησει το ιδιο γινεται με το μπουφαν την τσαντα τα παιχνιδια και οτι αλλο πιασει στα χερια της.οποτε αν μια μια μερα δεν συμμαζεψω το σπιτι μας φαινεται βομβαρδισμενο!!!αν και ο μπεμπης κανει το ιδιο δεν θα εχουμει απο που να περασουμε,χαχα!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις