Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
214 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 214 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γειά σας!!! Και γω του Σεπτέμβρη είμαι! Καλά από αναγούλες και ζαλάδες άλλο τίποτα. Καμία σχέση με την πρώτη μου εγκυμοσυνη. Στην πρωτη νόμιζα ότι δεν ειμαι εγκυος. Ουτε πολλά κιλά είχα, ουτε κοιλιά. Τωρα αν και ακόμα δεν έχω πάρει κιλά, έχω κάνει μια κοιλιά!!Νιώθω τεράστια ήδη. Αλλά λένε οτι στις επομενες εγκυμοσυνες κάνεις μεγαλύτερη. Για να δούμε!!
Την Παρασκευή θα πάω για τον δεύτερο υπέρηχο. Έχω μια αγωνία!!!

kaitoula


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!ΚΙ ΕΓΩ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΑΝ ΟΛΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΣ!ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣΜΕΝΗ!

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κοριτσια πως ειστε;Εμενα μου εχει ανοίξει η όρεξη αρκετά θα έλεγα.

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΙΛΗΣΕ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΟΡΕΞΗ??????
ΠΑΡΟΥΣΑ Very Happy ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΡΩΩ ΚΡΕΑΣ ΨΗΤΟ Κ ΝΤΟΜΑΤΕΣ( ΕΝΑ ΜΠΟΣΤΑΝΙ ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ) ΜΕΤΑΛΛΑΓΜΕΝΟ ΘΑ ΒΓΕΙ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ!!!!
ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΛΑΤΙ.....
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

eleni24

eleni24
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
απο ορεξη για φαγητο δεν εχω και παρα πολυ,λογο απο της αναγουλες,πιο πολυ τρωο γιατι πρεπει.
την μια μερα ειμαι καλα ,την ειμαι χαλια,ειναι λογικο?

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ELENI24 ΕΤΣΙ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΚΟΡΗ.
ΜΙΛΑΜΕ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΤΕΤΑΡΤΟ ΜΗΝΑ ΟΤΙ ΕΤΡΩΓΑ ΕΦΕΥΓΕ ΜΕ ΤΗ ΜΙΑ pale tongue
ΤΩΡΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΗΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΣΗΚΩΝΟΜΑΙ ΑΝΩ-ΚΑΤΩ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ??? ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΚΟΥΜΑΝΤΟ!!

eleni24

eleni24
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
προς το παρων πιο πολυ εχω αναγουλες,λιγες φορες τα εχω βγαλει.
την παρασκευη εχω επισκεψει με των γιατρο.ο οποιος ειναι στην αθηνα και πολυ φιλος με τα πεθερικα μου,και θα με περασει απο κοσκινο,θα κανω και αιματολογικες εξετασεις,το μονο σπαστικο και με πιανει η ωρα μου ειναι η 6-7 ωρες δρομος

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΟΙ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΘΕΜΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΞΕΛΑΦΡΩΝΕΙΣ!!!!
6 ΜΕ 7 ΩΡΕΣ???? ΧΑΡΑ ΣΤΗΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΟΥ... ΕΔΩ ΛΗΜΝΟ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΤΟ ΚΑΝΩ 1 ΦΟΡΑ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΕ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ Κ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ 30 ΛΕΠΤΑ ΥΠΟΘΕΣΗ.

eleni24

eleni24
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
τι να κανω,θελω να με δει αυτος γιατι εχει και τα πιο υπερσηχρονα μηχανηματα,σε αυτον θα ηθελα να παω για γεννα αλλα ειναι πολυ μακρια και φοβαμαι λιγο, οποτε στα γιαννενα θα παω,σε ποιον γιατρο δεν ξερω ακομα,ελπιζω να μου συστηνη αυτος καποιον

Ranou

Ranou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μανούλες είμαι και εγώ μανούλα Σεπτεμβρίου(ελπίζω να είμαι στο σωστό φορουμ)με π.η.τ 13 Σεπτεμβρίου.Είναι το πρώτο μας παιδάκι και είμαι λίγο φοβισμένη αρκετά ενθουσιασμένη υπέρμετρα συγκινημένη...Αναγούλες ελάχιστες,εμετούς ανύπαρκτους αλλα ένα έντερο υπερβολικά πρησμένο που με ταλαιπωρεί μάχρι σήμερα(έχω και ιστορικό κολίτιδας) μπορείτε να καταλάβετε τι τραβάω...ο γιατρός συνέστησε buscopan και σπασμολυτικά.Το περίεργο είναι ότι πηγαίνω κανονικά στην τουαλέτα αλλα το έντερο πρησμένο full λες και είμαι 5 μηνών.

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ Ranou Very Happy
ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ flower ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Κ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΤΗΣ...ΓΕΡΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!
ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ ΕΝΤΕΡΟ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ....Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΠΡΙΖΕΤΑΙ ΣΑΝ ΜΙΚΡΟ ΚΑΡΠΟΥΖΑΚΙ ΩΡΕΣ-ΩΡΕΣ. ΘΑ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΓΙΑ ΑΥΧΕΝΙΚΗ.. ΤΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΣΟΥΒΛΙΕΣ ΠΟΥ ΜΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΙΝΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ. ΚΑΛΑ Κ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΠΩ???? ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ!!!

ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΕΧΕΙΣ ΚΛΕΙΣΕΙ???
Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ, ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΠΟ ΤΗ 12η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΩ...
ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΟΥ I love you ΘΑ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 2 536304

Ranou

Ranou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αγάπη και σε σένα εύχομαι με το καλό να δεχτείς το μωράκι σου.Πράγματι το έντερο είναι το μόνο που δεν περίμενα στην εγκυμοσύνη όταν συχνά πυκνά άκουγα για εμετούς και αναγούλες.Το ζήτημα είναι και που διαπίστωσα ότι οιανδήποτε ασθένεια -πρόβλημα είχες πρίν απλά οξύνεται κατα τη διάρκεια της εγκυμοσύνης.Αυχενική έκανα πριν απο μία εβδομάδα και επι τη ευκαιρία ήθελα να σε ρωτήσω ποιες είναι οι φυσιολογικές τιμές.Εμένα μου την έβγαλε 0,21????Για τη συχνοουρία τι να πω???οτι με βλέπει περισσότερο η τουαλέτα απο ότι ο άντρας μου???Φοβάμαι να πιώ νερό αν και διψάω απίστευτα και αναγκαστικά πίνω μέχρι και 3 λίτρα κάποιες φορές!

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΝΕΡΟ ΠΟΥ ΠΙΝΩ ΔΕ ΛΕΓΕΤΑΙ!!! ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΔΙΨΑ Shocked
ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΣΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΚΟΡΗ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ...ΣΕ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΘΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ Very Happy

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Που είστε κοριτσάκια που χαθήκατε πως είστε ολα καλά εγω μια χαρά εκτος απο τα ψυχολογικά μου.Κατά τα άλλα όλα καλά

papaki mou!

papaki mou!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλημερα βρε κοριτσια!Οντως χαθηκαμε!Πως πατε?Βιαστηκα να μιλησω!Εκει που ελεγα οτι δεν την νιωθω αυτη την εγκυμοσυνη να σου οι ανακατωσουρες!Αρχισαμεεεεεε!Καθε απογευμα οπως στο μπεμπουλη μου μεχρι τις 9 το βραδυ αλλα ευτυχως σε πιο ηπια μορφη.Λες να εχω παλι γιο???.Απο την αλλη εκανα καμπυλη ζαχαρου και 1 ωρα μετα τη γλυκοζη μου βγαινει 80(μια χαρα)Μου βγηκε ομως η πρωινη χωρις να εχω φαει το πρωι τιποτα 129 ενω το ορο ηταν 110.Εχω ανησυχησει αν και ο αντρας μου λεει οτι ειναι απο τα 2 ποτηρια φαντα πορτοκαλαδα που ηπια το προηγουμενο βραδυ.Λεει δεν επρεπε να εχω φαει τιποτα.Ουφ.Τη δευτερα θα παω στο γιατρο γιατι ανησυχησα.Γενικα δεν εχω ιστορικο ζαχαρου και δε θελω να εχω γιατι ειμαι γλυκατζου ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 2 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 2 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 2 534787 Αυτα τα νεα μου!

eleni24

eleni24
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εγω εχω 3 μερες που ειμαι μια χαρα σαν να μην εχω τιποτα,ειμαι και πολυ χαρουμενη ,πηγα στο γιατρο εχθες το πρωι,εκανα υπεριχο και το ειδα κανονικα,μας κουνουσε και τα χερακια και τα ποδαρακια του,ηταν τελειο,ειμαι στην 10 εβδομαδα και φαινοταν κανονικα.στον γιατρο που πηγα ειχε μηχανημα με 3d.δεν μπορω να βγαλο την εικονα απο το μυαλο μου
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 2 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 2 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 2 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 2 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 2 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 2 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 2 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 2 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 2 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 2 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 2 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 2 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 2 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 2 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 2 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 2 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 2 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 2 654316

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εχω ανχωθει καπως με τα κιλα χωρις να τρωω ιδιαεταιρα εχω παει απο 57,5 σε 59,5 γιατι;οπως παω με βλεπω με 20 κιλα.Στην προηγουμενη ειχα παρει 14 με προσπαθεια.

eleni24

eleni24
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
και εγω απο 58 πηγα 60,πρεπει να ειναι που δεν ειχαμε περιοδο,κατακρατηση υγρον,οταν περιμενα παντα με εδειχνε 1-2 κιλα πανο,μην ανχωνεσαι.εμενα να δεις με την κοιλια τουμπανο,λογικα το εντερο εχει πριστη και δεν καταλαβενο γιατι.εχει καμια δυσκηλιοτητα?εγω οχι ακομα

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Στην προηγουμενη εγκυμοσυνη ειχα προβλημα με δυσκιλιοτητα με το που εκλεισα τον τριτο μηνα και επινα σιδηρο.Ετρωγα δαμασκηνα και ακτινιδια αλλιως τιποτα.Τωρα εχω πολλα μα πολλα αερια Laughing και νοιωθω γενικα πολυ προσμενη

jojo_mama


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ ήμουν χάλια 2 μέρες τώρα...από την Πέμπτη το απόγευμα μέχρι και σήμερα το μεσημέρι στα πατώματα...ζαλάδες, εμετούς , ατονία....
Αφού ήρθε και με πήρε ο άντρας μου από τη δουλειά την Παρασκευή το πρωί γιατι κόντευα να λιποθυμήσω....
Και στην πρώτη εγκυμοσύνη, ακριβώς στην ίδια εβδομάδα ήμου 3 μέρες με ημικρανια και εμετους και δεν μπορουσα να κανω τιποτα...Τι ειχα περασει τοτε δε λεγεται!
Μου εκλεισε ο γιατρος μου το ραντεβου για την αυχενικη στις 05/04 στην Πατρα. Εχω αρχισει και αγχωνομαι και μ αυτο!

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ... ΕΙΜΑΙ Κ ΕΓΩ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ. ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΟΥΛΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΗΤ.8/9/2011.ΣΤΗΣ 3 ΜΑΡΤΙΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΚΑΙ HΤΑΝ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ,ΤΩΡΑ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΑΡΧΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΚΑΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΞΑΝΑΔΩ ΤΟ ΜΠΕΜΠΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ... ΟΣΟ ΓΙΑ ΕΜΕΤΟΥΣ ΚΑΙ ΖΑΛΑΔΕΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΙΠΟΤΑ,ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΕΥΤΙΧΟΣ
ΝΑ ΡΟΤΙΣΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΗΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΑΙΔΑΚΙ...
ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ, ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΚΑΝΑΤΕ ΤΗΣ ΠΡΩΤΕΣ ΑΓΟΡΕΣ?ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ... Rolling Eyes Rolling Eyes

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΦΕΡΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΓΕΡΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ.ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΠΑΙΔΑΚΙΑ,ΝΑ ΤΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ

eleni24

eleni24
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
σας εχει δοσει χαπια ο γιατρος,για ασβεστιο,μαγγνισιο,σιδιρο,φυλλικο οξυ?

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΦΥΛΛΙΚΟ ΟΞΗ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ,ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΧΡΙΣΑΤΩ ΚΑΤΙ.

eleni24

eleni24
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εμενα μου εδωσε απο την αρχη μαγγνισιο,και φυλλικο οξη,και απο αυριο ξεκιναω σιδιρο,και ασβεστιο.
και εγω περιμενω αυριο να βγουν η εξετασεις.
σε πια εβδομαδα εκανες αυχενικη?
ειδες και το φιλο του μωρου,η πιο μετα φενεται?

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΚΑΝΑ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΗΝ 13. ΕΒΔΟΜΑΔΑ. ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΙΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ.
ΤΟ ΦΙΛΟ ΔΕΝ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΚΑΘΑΡΑ, ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΦΑΝΗΚΕ ΣΑΝ ΑΓΟΡΑΚΙ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙ ΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙΑ. ΕΛΠΙΖΩ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ, ΝΑ ΤΟ ΔΩ. ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΠΕΡΙΕΡΓΗ…
ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ ΒΕΒΑΙΑ, ΓΕΡΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ… ΑΛΛΟ ΟΣΟ ΝΑ ΠΕΙΣ, ΜΙΑ ΑΓΟΝΙΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ…
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 2 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 2 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις