Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
303 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 303 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 40]

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα!ναι βέβαια, η φύλαξη βλαστοκυτάρων είναι ένα μεγάλο θέμα και στην Ελλάδα.Πολλά μαιευτήρια παρέχουν δωρεάν συλλογή και φύλαξη, κάποια άλλα όχι ακόμα.Πάντως απ'όσο ξέρω δωρεάν είναι η συλλογή βλαστοκ.από τον πλακούντα και όχι ακόμη από τον ομφάλιο λώρο (εκεί πληρώνεις).Υπάρχει και η ελληνική "Ακαδημία"βλαστοκυττάρων (δεν ξέρω ακριβώς, google it!)με την οποία έρχεσαι σε επαφή κάποιους μήνες πριν γεννήσεις και σου παρέχουν το κουτί για τη δωρεάν συλλογή, κι έπειτα παρέχουν δωρεάν φύλαξη (πάλι μόνο για του πλακούντα).Αυτά τα ολίγα... Very Happy

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Στα άλλα μου μωρά δεν μου το συστήσαν αλλά τώρα το σκέφτομαι πολύ σοβαρά γιατί μου είπαν ότι μπορεί να μου χρειαστούν και για τα άλλα μωρά.Θα το αποφασίσω τότε

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κι εγώ πιστεύω ότι είναι πιο πολύ "μόδα"...Ωστόσο αφού το μαιευτήριο που διάλεξα παρέχει δωρεάν συλλογή +φύλαξη, θα το κάνω (μόνο του πλακούντα τα βλαστοκύτταρα. ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 19 911307

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κοριτσακια!!! χρονια μας πολλα!!!!

για βλαστοκυταρα λετε ε? Λοιπον εμεις και στα αλλα δε καναμε και τωρα δε το σκεφτομαστε καν. Πρωτος λογως ειναι τα λεφτα αλλα και 2ος το θεωρουμε λιγο.. ξερω γω.. η επιστιμη προχωραει και λεμε πως ανκαι μεχρι νατα χρειαστουμε ισως εχει βγει οτιδηποτε αλλο σαν μεθοδος καιπαει τζαμπα..

IreneM

IreneM
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ναι, συμφωνώ μαζί σου ότι μπορεί να βγεί κατι καινούργιο. Αλλά πάλι σκέφτομαι ότι αν συμβεί κάτι θα κατηγορώ τον ευατό μου που έκανα αυτή την οικονομία

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΜΟΡΦΑ!!!!
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΓΕΝΝΗΣΑΝ Κ ΣΕ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΓΙΝΑΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ flower flower flower flower flower

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΑ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΜΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ... ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΡΘΕΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ Mad Mad

ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ, ΠΡΟΤΙΜΩ ΤΟ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ!!! ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΩ ΣΕ ΓΙΑΤΡΟ ΕΞΩ ΟΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΑΝΑΛΛΑΒΕΙ ΑΥΤΟΣ. ΣΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΜΕΝΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΔΕΝ ΕΜΕΙΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΤΖΑΜΠΑ ΛΕΦΤΑ ΕΔΩΣΑ...

ΓΙΑ ΒΛΑΣΤΟΚΥΤΑΡΑ ΑΠ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΡΙΝ ΚΑΙΡΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΜΟΝΑΔΑ ΝΑ ΤΟ ΠΩ Κ ΕΤΣΙ ΣΤΟ ΝΟΣ. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΟΠΟΥ ΣΟΥ ΔΙΝΟΥΝΕ ΓΥΡΩ ΣΤΟΝ 7οΜΗΝΑ ΚΥΗΣΕΩΣ ΕΝΑΝ ΑΣΚΟ ΤΟ ΛΕΝΕ Κ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΡΧΟΝΤΑΙ Κ ΤΟ ΠΕΡΝΟΥΝΕ ΜΕ ΤΟ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ.
ΒΕΒΑΙΑ ΑΚΟΜΗ ΤΗΛ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΠΟΛΛΑ ΑΝ Κ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΑΝΕ ΓΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΦΥΛΑΞΗ ΤΗΣ ΚΑΘΕ ΜΑΝΑΣ.
ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ (ΓΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ) ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΑΘΩ Very Happy
ΑΥΤΑ!!!! ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 19 417472

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα κοριτσια!!!Ειμαι με κολαρο το βραδυ δεν κοιμηθηκα καθολου ελπιιζω να περασει συντομα το ατιμ ο το αυχενικο.

Δυσκοιλοοτητα εχει καμια σας και τι κανετε εγω τρωω δαμασκηνα και ακτινιδια αλλα δεν εχω θεματικα αποτελεσματα και να δεν παω μια φορα
την ημερα τουελετα δεν μπορω καθολου.

Κατα τα αλλα μια χαρα φιλακια σε ολες

Οσον αφορα τα βλαστοκυτταρα δεν εχω κανει και ουτε σκοπευω να κανω.

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ Very Happy ΚΑΛΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑΣΕΙ???

TZEF ΑΠΟ ΑΥΧΕΝΙΚΟ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΕΙ ΝΑ ΜΕ ΠΙΑΣΕΙ ΚΑΤΙ ΜΗΝΕΣ!!!
ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΣΠΑΘΟΛΑΔΟ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣΕ ΠΟΛΥ, ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ. Η ΜΙΚΡΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ???

ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑΣ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΠΟΛΥ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ....
ΤΡΩΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ Mad Mad Mad
ΟΤΑΝ ΔΩ ΤΑ ΣΚΟΥΡΑ ΕΧΩ ΥΠΟΘΕΤΑ ΓΛΥΚΕΡΙΝΗΣ Κ ΞΕΛΑΦΡΩΝΩ Embarassed
ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΠΟΝΑΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ, ΣΦΑΧΤΗΣ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ Κ Η ΚΟΙΛΙΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΔΙΠΛΑΣΙΑ Shocked
ΚΑΙ ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΑ ΕΧΩ Mad ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΙ ΘΕΡΜΙΔΕΣ ΝΑ ΚΑΙΩ ΠΗΓΑΙΝΕ-ΕΛΑ!!!!

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Η μικρή σημερα ειναι καλυτερα.Πολυ χαλια ητανε παντως μια εβδομαδα με μυτη και βηχα επαθε και ψυχολογικο απο τους ορους, να φανταστεις ξυπναει το πρωι και μου λεει μαμα ειμαι καλυτερα σημερα οχι ορο!τελος παντων.

Το γαλα μανγνησιας κανει καλο;θα ρωτησω το γιατρο μου.

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tzef έγραψε:Η μικρή σημερα ειναι καλυτερα.Πολυ χαλια ητανε παντως μια εβδομαδα με μυτη και βηχα επαθε και ψυχολογικο απο τους ορους, να φανταστεις ξυπναει το πρωι και μου λεει μαμα ειμαι καλυτερα σημερα οχι ορο!τελος παντων.

Το γαλα μανγνησιας κανει καλο;θα ρωτησω το γιατρο μου.

ΓΙΑ ΝΑ ΛΕΕΙ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΟΣΟ ΛΑΤΡΕΥΕΙ ΤΟΝ ΟΡΟ!!! ΣΑΝ ΤΗ ΚΟΡΗ ΜΟΥ...ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙ ΤΟ ΜΠΟΥΚΑΛΑΚΙ.
ΓΑΛΑ ΜΗΓΝΗΣΙΑΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΛΛΑ ΠΡΙΝ ΑΡΚΕΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!! Κ ΑΚΟΜΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΗΝ ΑΠΑΙΣΙΑ ΓΕΥΣΗ ΤΟΥ Mad Mad Mad
ΑΝ ΚΑΝΕΙ ΟΜΩΣ Κ ΔΕΙΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ.... Wink

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε; Σήμερα έχω γιατρό. Αντε να δω το μπουμπούκι μου. Με έχει πιάσει μια αγωνία, ουτε πρωτάρα έτσι!!
Δυσκοιλιότητα και γω εδώ…Είχα θεματάκι από πριν και τώρα με το σίδηρο είμαι πολύ χειρότερα. Εχω δοκιμάσει και γω ένα σωρό αλλα αποτέλεσμα τίποτα. Αμα ξέρει καμία κανα κολπάκι ας μας πει!
Α, καλά με τον ορό και μένα η μικρή έχει θέμα. Ηταν το Πασχα χάλια και γινόταν μάχη για να της κάνω! Και να φανταστείτε ότι της εκανα καθημερινα από νεογέννητο σχεδόν μέχρι 18 μηνων και καθόταν μια χαρά. Αλλάζουν όμως απίστευτα!! Πραγματα που της άρεσαν παλιότερα τώρα δεν τα θέλει και το αντίθετο. Και πόσες φορές θα αλλάξουν!! Είναι απίστευτα!!

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα εγκυουλες!!βρε κοριτσια να ρωτησω...ποτε νιωθουμε το μπεμπε??ειμαι στην 17η εβδομαδα,σαν κατι να νιωθω,εχω μπερδευτει...και εχω αγχωθει! Shocked

Sevi

Sevi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Bouba καλα νεα να μας φερεις σημερα απο τον γιατρο!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Anthaki κ εγω που ειμαι στην 19η δεν τα εχω νιωσει ακομα κ μου λενε φιλες οτι μετα την 20η θα καταλαβω....το περιμενω πως κ πως!!!
Φιλια σε ολες σας...... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 19 654316

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Bouba καλά αποτελέσματα κοπέλα μου!!! Θα περιμένουμε τα νέα σου!!! Περαστικούλια και στα αρρωστούλικα!!! Εγώ άρχισα να το νιώθω λίγο περισσότερο αραιά και που βέβαια από την 17η εβδομάδα! Τώρα είμαι 18 εβδομάδων και 1 ημέρα! Σαν μια φλεβίτσα να χτυπάει.. και όχι συνέχεια!! Θα το καταλάβουμε καλύτερα γύρω στην 19η-21η εβδομάδα από ότι λένε!! Στην αρχή δεν το νιώθεις και συνέχεια και σε πιάνει άγχος... λές τώρα που είναι...!!!! Άστα!!! Φρίκη!!! Χτες δεν το ένιωθα και έπαθα τρέλα!! Σήμερα το αισθάνθηκα ξανά και όλα οκ!!! Άσε είμαι και χέστρα εγώ...!!! Τον έχω πρήξει τον αντρούλη μου!!!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κοριτσια! τιμου κανετε? εγω ειμαι πολυ καλα! Λοιπον τα δικα μας νεα ειναι οτι πηγαμε την Παρασκευη στη γιατρο.εχουμε μεγαλωσει και ειμαστε πολυ ζωηροι λεει γιατηνηλικια μας. καταλαβαινετε τι εχω να τραβηξω αν ειναι ετσι καιοταν βγει ε? Laughing

Sevi

Sevi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα μανουλες κ μωρακια!!!
Τι παλιοκαιρος ειναι αυτος;;; Shocked
Τρελος αερας...

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια! Όλα καλά με τον γιατρό χθες. Το μπουμπούκι μου μεγαλωνει πολύ καλά. Είναι 380 γρ και μάλλον αγοράκι. Όλο ανάποδα ήτανε και δεν μου το είπε με πολύ σιγουριά. Δεν πειράζει θα το δούμε σίγουρα σε δυο βδομάδες που θα κάνω την β΄επιπέδου. Πάντως το ενστικτο μου λέει αγοράκι από την αρχή!!!
Ο καιρός και μένα αρχίζει και με εκνευρίζει.

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!! Smile KAI ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑΤΡΟ ΕΧΤΕΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΙΝΑΙ 100% ΚΟΡΗ.
ΘΑ ΚΛΕΙΣΩ ΚΑΙ ΓΙΑ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΓΙΑ 22 ΙΟΥΝΙΟΥ.

Η ΜΑΙΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΝΑ ΝΟΙΩΣΩ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 4,5 ΜΗΝΩΝ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΝΟΙΩΘΕΙΣ.
ΤΗΝ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥΛΑ ΤΗΝ ΕΝΟΙΩΣΑ 22 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ.
ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΛΟΙΣΩ ΤΟΥΣ 4 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΝΤΑΥΓΙΕΣ
Embarassed ΚΑΙ ΑΝΧΩΘΗΚΑ ΚΑΠΩΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ.ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΔΕΝ ΑΚΟΥΜΠΗΣΕ ΣΤΗΝ ΡΙΖΑ ΟΚ.
ΕΠΙΣΗΣ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΑΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΤΡΩΩ ΤΟΝΟ ΚΟΣΕΡΒΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΓΑΙΤΙ Ο ΥΔΡΑΡΓΥΡΟΣ ΜΕΤΡΙΕΤΑΙ ΣΤΟ ΣΥΝΟΛΟ ΤΗΣ ΠΟΣΟΤΗΤΑΣ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΤΑΝΑΛΩΝΕΙΣ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ.ΟΣΟΣΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΔΥΣΚΟΙΛΟΟΤΗΤΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΡΩΩ ΧΟΡΤΑ ΚΑΙ ΔΗΜΗΤΡΙΑΚΑ.

ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ Ο ΑΥΧΕΝΑΣ ΜΕ ΤΟ ΚΟΛΑΡΟ ΛΙΓΟ ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ!!!!




Sevi

Sevi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα Bouba,αγορακι μαλλον;;;το βλεπω κ εμεις στην β επιπεδου να το μαθαινουμε!!!
Καλημερα tzef κορακλα εσυ;;;τελεια!!!!
Ας τα νιωσουμε κ ας περιμενουμε λιγακι....

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κοριτσάκια! Αυτό με το βάψιμο του μαλλιού πονεμένη ιστορία! Ο κάθε γιατρός το κοντό του και το μακρύ του! Άλλος σου λέει βάψτα από το πρώτο τρίμηνο, άλλος σου λέει μην τα βάψεις… δεν βγάζεις άκρη πραγματικά! Τον σταυρό μας και προχωράμε…!!! ;Ο) Από τότε που έμεινα έγκυος ρε κοριτσάκια με έχει πιάσει μια βαρεμάρα με την δουλειά… άλλο πράγμα…!!! Περιμένω πως και πώς να περάσει η ώρα να πάω σπιτάκι μου… πόσο μάλλον να έρθει η ώρα της άδειας!!! Εδώ Θεσσαλονίκη έχουμε καλό καιρό σήμερα!!! Δεν φυσάει όπως στην Αθήνα όπως είπατε!! Μπήκα πια και στον 5ο μήνα!!! Σε όλες μας να πάνε όλα τέλεια κοριτσάκια!!!!!!! Και να έρθουν με το καλό τα ζουζουνάκια μας, αγοράκια και κοριτσάκια…!!! Κατά τα άλλα πως είστε? Εμένα με πιάνουν που και που κάτι καούρες… ειδικά αν πιω χυμό…!!!! Γύρω στις 2 παρά το μεσημέρι!!! Καλά να είναι τα μικρούλια μας και ας έχουμε και καούρες βέβαια! Φιλάκια για τώρα κούκλες!!! Θέλω να περάσουν 2 εβδομάδες να πάω και εγώ με τον αντρούλη μου να δούμε το κοριτσάκι μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γμτ ξενέρωσα τώρα…Ήμουν μέσα στο προϊστάμενο και με ρωτάει πότε με το καλό σταματάω. Του είπα ότι κανονικά κανονικά είναι αρχές Αυγούστου (το θυμόταν, ρωτησε για να έρθει η κουβέντα) αλλά είχαμε πει μήπως κάτσω λίγο ακόμα για να πάρουν και οι υπόλοιποι άδεια και επιστρέψω αργότερα γιατί εξάμηνο αποκλείεται να πάρω (μετά θα κινδυνεύει η θέση μου). Ε, μου λέει μάλλον θα ξεκινήσείς από τότε κανονικά, αφού ο Αυγουστος είναι νεκρός μήνας κλπ. Βασικά απ’ότι μου είπε αυτός δεν το θέλει(ναι καλα, ίσως μόνο για το θέμα της άδειας το είπε) αλλά συζητήθηκε με την διεύθυνση ότι Ιανουάριο που θα είναι να επιστρέψω θα είναι καλύτερα. Ξενέρωσα απίστευτα γιατί αφού δεν θα πάρω το εξάμηνο ήθελα όσο γίνεται να κάτσω αφού γεννήσω. Αλλά έτσι είναι «και η πίτα ολόκληρη και ο σκύλος χορτάτος». Εγω να εξυπηρετήσω, εκείνοι όχι!! Τέλος πάντων…απλά ήθελα κάπου να τα πω!!!

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΟΥΡΕΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΤΩΡΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΛΙΓΕΣ ΑΚΟΜΑ ΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ.

ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ.

ΤΕΛΟΣ ΙΟΥΛΙΟΥ ΒΓΑΙΝΩ ΣΕ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΑΔΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΠΑΚΙ ΚΥΟΦΟΡΙΑΣ ΟΠΟΤΕ ΜΟΥ ΚΑΤΣΕ ΚΑΛΑ.ΕΧΩ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΟΛΟ ΤΟ ΠΛΑΝΟ ΤΗΣ ΑΔΕΙΑΣ ΠΟΥ ΣΚΕΥΤΟΜΑΙ.ΚΑΙ ΕΠΛΙΖΩ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΑΥΤΟΠ ΠΟΥ ΘΕΛΩ.

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΠΑΝΤΩΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΑΦΕΝΙΚΟ ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΟΠΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΦΑΩ ΦΥΣΙΚΑ ΣΟΥΤ ΜΕΤΑ.

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μου είπε να το συζητήσω απευθείας με την διευθύντρια. Ε, μου λεει εσεις γυναίκες είστε μπορεί να τα βρείτε. Ναι καλά του λέω, οι γυναίκες είμαστε σκύλες μεταξύ μας και ειδικά στον εργασιακό τομέα. Ε, και απο τη στιγμή που συζητηθηκε μεταξύ τους για μένα ειναι δεδομένο. Υποτίθεται ότι εγω πρέπει να λογοδοτήσω με τον προιστάμενο μου. Τέλος πάντων... Απλά κάνουμε τους μ@@@ς έτσι όπως είναι τα πράγματα!!
Απο καούρες και γω εχω που που...Βασικά έχω παρατηρήσει κάποια φαγητά. Με ενοχλεί απίστευτα το σουσάμι και οι πιπεριες!!

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bouba έγραψε:Μου είπε να το συζητήσω απευθείας με την διευθύντρια. Ε, μου λεει εσεις γυναίκες είστε μπορεί να τα βρείτε. Ναι καλά του λέω, οι γυναίκες είμαστε σκύλες μεταξύ μας και ειδικά στον εργασιακό τομέα. Ε, και απο τη στιγμή που συζητηθηκε μεταξύ τους για μένα ειναι δεδομένο. Υποτίθεται ότι εγω πρέπει να λογοδοτήσω με τον προιστάμενο μου. Τέλος πάντων... Απλά κάνουμε τους μ@@@ς έτσι όπως είναι τα πράγματα!!
Απο καούρες και γω εχω που που...Βασικά έχω παρατηρήσει κάποια φαγητά. Με ενοχλεί απίστευτα το σουσάμι και οι πιπεριες!!

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟΥΣ Μ..ΕΣ ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΤΟ ΑΙΜΑ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ.ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΕΩΣ ΤΩΡΑ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις