Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
407 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 407 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

G.joan


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Νομιζω οτι πριν λιγο που ημουν ξαπλωμενη κατι περιεργο ενιωσα κατω απ'τον αφαλο!!!Ολο αυτο σκεφτομαι τωρα!Αλλα πως να ξερω.. Very Happy
Λοιπον κοριτσια καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα σε όλες, με υγεία, χαρά, αγάπη, ευτυχία μαζί με τις οικογένειες σας και τους αγαπημένους σας! Να περάσετε πανέμορφα!Και του χρονου με τα νινακιααα..φιλια!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χρονια πολλα κοριτσακια! με το καλο να νινακια μας!!! καιμεις μειναμε Θεσσαλονικη γιατι ο αντρας μου φοβατε πολυ τις μετακινησεις. εγω ηθελα βεβαια αλλα.. δεπειραζει. χθες ανημερα πασχα αργα το απογευμα κατεβηκαμε και περπατησαμε την παραλια. ηταν τοσο μα τοσο τελεια η πολη τωρα που ηταν αδεια σχετικα! Very Happy κατι περι κιλων που ειδα. και γω σημερα μπηκα στην 12η βδομαδα και εβαλα ηδη 2! αντε να δουμε που θα φτασουμε.. Laughing

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κοριτσια τι κανετε Χρονια πολλα Χρηστος Ανεστη!!! Πως τα περασατε;;;

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κοριτσάκια! Τι κάνετε? Χρόνια πολλά!! Χριστός Ανέστη!!!! Και εμείς από την μια μαμά στην άλλη πηγαίναμε… κάναμε και τις βολτίτσες μας βέβαια! Πολύ φαγητό όμως βρε κορίτσια! Φοβάμαι να ανέβω σε ζυγαριά!!! Χιχιχιχιχι!!!! Η κοιλίτσα πετάχτηκε αρκετά βέβαια… και χαίρομαι να την βλέπω!!!! 16 εβδομάδες και 2 ημέρες σήμερα!!! Ξανά πίσω στην δουλειά…!!! … Και βαριέμαι….!!!! Απίστευτα!!!!!! Την μπουμπού ακόμα δεν την νιώθω αλλά που θα πάει…??? Πάλι καλά που με πονάει το στήθος και καταλαβαίνω και κάτι από εγκυμοσύνη!!! Φιλιά πολλά τσούπρες σε εσάς και στα μικράκια σας!!!!!!

Popz

Popz
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Χριστός Ανέστη και από'μένα κορίτσια!!!
Δεσποινάκι έτσι έλεγα και γώ όταν ήμουν στην 16 εβδομάδα, αλλά από την 18 και μετά ο μπέμπης μου δίνει και καταλαβαίνω Very Happy . Αφού λέω αν τον νιώθω έτσι από τώρα τι θα γίνει αργότερα? θα παίζουμε ποδόσφαιρο?? Rolling Eyes

candy

candy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χριστός Ανέστη! Περάσατε όμορφα οι περισσότερες με πολύ φαϊ (μιαμ μιαμ).
Εγώ πολύ ξάπλα, μίλησα με τον γιατρό μου κανά 2 φορές. Σήμερα θα πάω να με δει. Έχω άγχος με όλη αυτή την κατάσταση. Εντάξει, ξάπλα, ξάπλα, αλλά πρέπει να ξέρω αν είναι όλα καλά. Θα του πάω και τη γενική ούρων, γιατί μπορεί να είναι και καμιά ουρολοίμωξη και γιαυτό να έχω τόσες μέρες πρόβλημα...Θα έχω τα αποτελέσματα το απόγευμα. Αυτός ή σε αυτό ποντάρει ή σε συσπάσεις...για να δούμε. Πάντως αίμα δεν έχω καθόλου (γιατί φοβάμαι και για αποκόλληση) και το μωρό το αισθάνομαι...άντε να περάσει η ώρα να πάω να δούμε τι γίνετε

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κοριτσακια!!! σημερα εκανα αυχενικη! τα αποτελεσματα βγηκαν τελεια οπως μου ειπαν επι λεξη!
το σπορακι μου στην αρχη εκανε κατακορυφο και ακροβατικα και παραλιγο να αναβαλουμε την εξεταση, αλλα μετα περιμεναμε λιγο και σπρωξε απο δω σπρωξε απο κει η γιατρος το βαλαμε σε σωστη θεση. Laughing απο την αρχη προσπθουσα να διακρινω ''τι υπαρχει αναμεσα στα ποδια..'' στο τελος ρωτησαμε αν φαινετε και μας ειπε οτι μπορουμε να δουμε αλλα μη το δεσουμε και κομπο σιγουρα. τελικα αυτο που ειδα απο την αρχη της εξετασης το επιβεβαιωσε η γιατρος.. IT'S A BOY! (70%) οπως ειπε. θα το βεβαιωσουμε τον αλλο μηνα βεβαια. η αληθεια για καποιο λογο ειχα πεισει τον εαυτο μου οτι θαταν κοριτσι, και μου ηρθε καπως.. ορμονες βλεπετε.. γερο ναναι το ζουζουνι μου και οτι θελει ας ειναι. ετσι και αλλιως εχω και απο τα 2

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
supermama είχες σούπερ νέα σήμερα!Μπράβο, όλα καλά!Τυχερούλα, φάνηκε (έστω και λίγο) στην αυχενική το φύλο!Πάντως τα αδερφάκια του θα έχουν καλή παρέα, ούτως ή άλλως!Με το καλό να πάνε όλα από δω και στο εξής! Very Happy

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Candy τί έγινε, πήρες τα αποτελέσματα?Εύχομαι να είναι όοοολα καλα΄και τελικά να ήταν κάτι ασήμαντο Very Happy .Ως τότε ξεκουράσου όσο μπορείς!!Φιλιά και καλη ενέργεια από ολους!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 11 654316

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευχαριστω!ναι αποτην αρχη ειδαμε κατι με τον αντρα μου αλλα δε ειπαμε κατι. μετα δεν αντεξαμε και ρωτησαμε. ηταν η πρωτη επαφη του μπαμπα με το μωρο γιατι μεχρι τωρα γινοταν κολπικα το υπερυχο. σημερα αν και δεν το περιμενα επιτελους το καναμε απο την κοιλια! ειναι πιο ωραιο γιατι νιωθεις πιο,.. εγκυος Very Happy

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χαχαχα!ακριβώς!συμφωνώ απόλυτα!Είναι μοναδικό συναίσθημα!!(εγώ είμαι στη πρώτη εγκυμοσύνη και σε κάθε υπέρηχο γελάω σαν την ηλίθια!)Η γιατρός μου πάντως είναι διστακτική όσον αφορά το να αποκαλυψει το φύλο μέχρι τον 4ο μήνα Crying or Very sad Εντάξει, θα κάνουμε υπομονή λίγες βδομα΄δες ακόμη!Αντε, με το καλό να σου έρθουν όλα! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 11 328109

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!
ΑΛΗΘΩΣ ΑΝΕΣΤΗ Ο ΚΥΡΙΟΣ!!!
ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΕ ΥΓΕΙΑ Κ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ!!
ΠΑΕΙ Κ ΑΥΤΟ...ΑΝΤΕ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΠΕΤΑΞΟΥΜΕ Κ ΤΑ ΜΠΟΥΦΑΝ...ΕΓΩ ΚΡΥΩΝΩ
pale Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ ΤΟ ΡΟΥΦΑΕΙ ΤΟ ΣΙΔΗΡΟ ΚΑΛΑ!!!
Κ ΟΛΟ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ ΚΑΙ ΚΛΟΤΣΑΕΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ!!! ΑΝ ΚΑΙ Η ΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ΑΠΟ 16 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΕΤΣΙ ΗΤΑΝ Κ ΑΥΤΗ!!! ΓΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ!!
ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ ΦΑΓΑΜΕ ΚΑΛΑ ΠΗΡΑΜΕ Κ ΤΑΠΕΡΑΚΙΑ Κ ΤΩΡΑ ΑΡΑΖΟΥΜΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΑΣ Very Happy
Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΤΑΧΤΕΙ ΑΡΚΕΤΑ, ΑΓΟΡΙΣΤΙΚΗ ΜΥΤΕΡΗ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ Κ Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ Η ΣΟΦΙΑ...ΕΝΩ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΑΡΓΗΣΕ ΝΑ ΦΑΝΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΗΤΑΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΕΜΕΝΗ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 11 328109
ΚΑΘΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΧΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΣΤΥΛ ΤΕΛΙΚΑ, ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!

jojo_mama


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Χρόνια πολλά σε όλες. Να χαιρόμαστε τις οικογένειες μας!
Πολύ κούραση αυτές τις μέρες.. Ο γιος μου έγινε 1 την Μ. Παρασκευή αλλά το πάρτυ του θα το κάνουμε το ερχόμενο Σαβ...Ευτυχώς έχω άδεια αυτή την εβδομάδα και κάθομαι και καθαρίζω το σπίτι και τον κήπο για το πάρτυ...
Το μωρό μου δεν το ακούω συνέχεια αλλά υποθέτω και ελπίζω να είναι επειδή δεν ξεκουράζομαι πολύ και κινούμαι συνέχεια...Κατα μέσο όρο το ακούω 2-3 φορές την ημέρα..
Την Πέμπτη έχω ραντεβού να επαναλάβω τις ορμονολογικές εξετάσεις για το Down. Ελπίζω να είναι καλά και να τρώει καλά το σποράκι μου!

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να τον χαιρεσαι jojo!!!
Καλημερα αν και βροχερή.Πότε θα τελειωσει επιτελους ο χειμωνας να βλαουμε κανα φορεματακι και εχω τοσα πολλα ρουχα εγκυμοσυνης απο την προηγουμενη και ολα καλοκαιρινα γιατι ειχα γενηησει Ιουνιο.Αληθεια αν κα νωρις μαγιο εγκυμοσυνης υπαρχουν ή φοραμε τα κανονικα;

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κούκλες καλημερούδια!! Τι κάνετε? Χτες επιτέλους πήγα και έβαψα ρίζα, έκανα ανταύγειες και έκοψα λίγο και μαλλάκι! Δεν το άντεχα πια έτσι όπως είχε γίνει! Άλλος άνθρωπος! Βέβαια οι απόψεις διίστανται περί βαφές και ανταύγειες στην εγκυμοσύνη αλλά δεν άντεξα να κάνω μόνο ανταύγειες…!!! Το μαλλάκι μου είναι ξανθούλικο και είχα μια ριζάρα μαύρη… αφήστε να πάει…!!! Η γιατρός μου είπε ότι μετά το πρώτο τρίμηνο μπορώ να βάψω μαλλάκι… βέβαια δεν ξεκαθαρίσαμε πως… χιχιχιχι!!! Εσείς τι κάνατε ή τι σκοπεύετε να κάνετε με το μαλλί? Πάντως μια φίλη που έμεινε έγκυος ο γιατρός της είπε να κάνει με το μαλλί της ότι ακριβώς έκανε και πριν και όχι αλλαγές που μπορεί να τις προκαλέσουν αλλεργίες…!!!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tzef έγραψε:Να τον χαιρεσαι jojo!!!
Καλημερα αν και βροχερή.Πότε θα τελειωσει επιτελους ο χειμωνας να βλαουμε κανα φορεματακι και εχω τοσα πολλα ρουχα εγκυμοσυνης απο την προηγουμενη και ολα καλοκαιρινα γιατι ειχα γενηησει Ιουνιο.Αληθεια αν κα νωρις μαγιο εγκυμοσυνης υπαρχουν ή φοραμε τα κανονικα;


Είχα δει κάποια μαγιουδάκια που από κάτω είχαν βρακάκι και από πάνω ασορτί φανελάκι! Ομορφούλικα ήταν! Βέβαια λογικά θα μας κάνουν και τα κανονικά αν δεν βάλουμε πάρα πολλά κιλά…!!!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
jojo_mama έγραψε:Χρόνια πολλά σε όλες. Να χαιρόμαστε τις οικογένειες μας!
Πολύ κούραση αυτές τις μέρες.. Ο γιος μου έγινε 1 την Μ. Παρασκευή αλλά το πάρτυ του θα το κάνουμε το ερχόμενο Σαβ...Ευτυχώς έχω άδεια αυτή την εβδομάδα και κάθομαι και καθαρίζω το σπίτι και τον κήπο για το πάρτυ...
Το μωρό μου δεν το ακούω συνέχεια αλλά υποθέτω και ελπίζω να είναι επειδή δεν ξεκουράζομαι πολύ και κινούμαι συνέχεια...Κατα μέσο όρο το ακούω 2-3 φορές την ημέρα..
Την Πέμπτη έχω ραντεβού να επαναλάβω τις ορμονολογικές εξετάσεις για το Down. Ελπίζω να είναι καλά και να τρώει καλά το σποράκι μου!

Όλα καλά θα πάνε κοπέλα μου!!!!! Στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου… και το πιστεύω κιόλας!!! Θα περιμένουμε νέα…!!! Να χαίρεσαι και το άλλο σου παιδάκι!!!

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λοιπον θεμα μαλλια: εκλεισα ραντεβου 05/05 για ανταυγιες - κουρεμα .Εγω συνηθως κανω και ρανσαζ για ξανοιγμα ριζας αλλα αυτη τη φορα δεν θα το κανω θα τις πω απλα παρα πολλές ανταυγιες στο πανω μερος.Και γω ειμαι ξανθια και ειμαι χαλια τωρα μαυρη ριζα με ασπρες τριχες μαζι, χαλι μαυρο.Κακα τα ψεματα το μαλλι μπορει να χαλασει ολο το look μιας εμφανισης.Δε μπα να εισαι στη τριχα ντιμενη , αν το μαλλι ειναι χαλια δεν θα φανει το ντυσιμο.

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ…
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΕΓΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ…
ΤΟ ΝΙΝΙ ΜΑΣ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 11 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 11 328109 ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΤΕΛΙΑ. ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 4/5/2011 ΓΙΑ Β’ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ. ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΦΥΛΛΟ. ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 11 215994
ΓΕΡΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ. ΑΠΛΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ Η ΑΓΟΝΙΑ.
ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ… ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΚΡΑΤΑΜΕ ΟΛΕΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΑΣ ΓΕΡΑ ΜΩΡΑΚΙΑ.
ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elena84 με το καλό οι εξετάσεις σου και όλα να πάνε καλά!
Σχετικά με το φλέγον θέμα μαλλί, despoinaki με γεια το νέο look!Εγώ συμπασχω με την tzef,ανυπομονώ να περάσουν 2 βδομάδες να κλείσω και τον 4ο να πάω επιτέλους να ...εξανθρωπιστώ!!Το μισό κεφάλι μαύρο και το άλλο μισό πλατίνα!Γυφτάκι σκέτο! Razz Που θα παει, δυο βδομάδες έμειναν, θα περάσω μια φυτική βαφή ξανθή και έπειτα θα πάω για αντάυγειες, ώστε να μην κάνει μπαμ η ρίζα όταν βγαίνει και να περιορίσω όσο μπορώ τις βαφές.... Wink Φιλιά σε όλες!Καλημερούδια!

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια! Χρόνια πολλά και Χριστός Ανέστη σε όλες. Με το καλό να υποδεχθούμε όλες τα μωράκια μας.
Χάνομαι λίγο, αλλά δεν προλαβαίνω γμτ.
Είδα καινούριες κοπέλες, οπότε να τις καλωσορίσω γιατί δεν θυμάμαι αν το εχω κάνει.
Jojo εύχομαι όλα να πάνε καλά με την εξέταση. Όλα θα είναι καλά!!! Να χαίρεσαι τον μικρό σου!
Μαλλί εγώ είπα δεν βάφω. Το γύρισα στο φυσικό μου επειδή το είχα βαρεθεί μετά από πολλά χρόνια ξανθό κανα τρίμηνο πριν μείνω εγκυος, οπότε τώρα είμαι σούπερ!! Στην προηγούμενη εγκυμοσύνη πάντως που ήμουν ξανθιά δεν το είχα βάψει καθόλου. Και ναι είχα αυτή την τέλεια διχρωμία!!! Ρε κορίτσια εγώ εχω γεμίσει σπυράκια. Και είναι κατι απαίσια με πειον. Δεν υπάρχει μέρα που να μην βγάλω! Χάλια εχω γίνει. Ένα τόνο μεικ απ χρειάζομαι για να γίνω ανθρωπος!
Εμένα γιόρταζε η μικρή που Δευτέρα του Πασχά (Γεωργία) αλλά δεν κάναμε τίποτα. Ουτως η αλλως εχει γενέθλια τωρα το Μαιο οπότε μια και καλή όλα. Θα παω να δω σε κανα παιδότοπο να τα κάνουμε, γιατί σπίτι δεν θα την παλέψω!!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω ισως το χω ξαναπει. βαφω κανονικοτατα τα μαλλακια μου. σιγα μη ταφηνα με ριζα. Laughing ετσι και αλλιως τα βαφω σχεδον στον 1,5 μηνα οχι παντα στον μηνα οποτε αν σκεφτητε ολο κι ολο μια φορα δηλ ταβαψα στο 1ο 3μηνο. αλλα οπως και ναχει θαταβαφα. απλα ανοιγω παραθυρα και καλα για να μην εισπνεω οσο μπορω τη βαφη.και στα αλλα μου παιδακια ταβαφα κανονικα. δεν ειναι τοσο τραγικα τα πραγματα. μονο η μυρωδια πειραζει ας πουμε... οι κομμτριες τι να πουν δηλ?χαχαχα
εχετε ακουσει για τα νυχια? αλλο και αυτο. τι σχεση εχει το νυχι με το μωρο ποτε δε το καταλαβα. εχω ακουσει πολλα πανω σε αυτο, αλλα τα θεωρω λιγο...τραβηγμενα για να μη πω τιποτα αλλο. αυτο που καταλαβα εγω ειναι πως εχει μεινει απο παλια γιατι αποτο νυχι καταλαβαινεις καποια πραγματα οπως ελειψη ασβεστιου κτλ... τωρα ομως με τις εξετασεις που κανουμε οι εγκυουλες δεν υπαρχει λογος να κοιταμε τα νυχια μας γιανα δουμε πως ειμαστε! στο μονο που βρισκω λογικη, γιατι και κεινο μου φανηκε παραξενο ειναι πως στον τοκετο δε θελει βαμενο νυχι ουτε καν σκληριντικο που φοραω εγω παντα, γιατι το μηχανημα που σε βαζουν καμια φορα στο δακτυλο να δουν τον κορεσμο σε καποιες περιπτωσεις δε λειτουργει σωστα γιατι το χρωμα ειναι σαν καλυμα. αυτα απο μενα.

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
jojo_mama έγραψε:Χρόνια πολλά σε όλες. Να χαιρόμαστε τις οικογένειες μας!
Πολύ κούραση αυτές τις μέρες.. Ο γιος μου έγινε 1 την Μ. Παρασκευή αλλά το πάρτυ του θα το κάνουμε το ερχόμενο Σαβ...Ευτυχώς έχω άδεια αυτή την εβδομάδα και κάθομαι και καθαρίζω το σπίτι και τον κήπο για το πάρτυ...
Το μωρό μου δεν το ακούω συνέχεια αλλά υποθέτω και ελπίζω να είναι επειδή δεν ξεκουράζομαι πολύ και κινούμαι συνέχεια...Κατα μέσο όρο το ακούω 2-3 φορές την ημέρα..
Την Πέμπτη έχω ραντεβού να επαναλάβω τις ορμονολογικές εξετάσεις για το Down. Ελπίζω να είναι καλά και να τρώει καλά το σποράκι μου!

ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΣΟΥ!!! ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ.... ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!

candy

candy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ardo έγραψε:Candy τί έγινε, πήρες τα αποτελέσματα?Εύχομαι να είναι όοοολα καλα΄και τελικά να ήταν κάτι ασήμαντο Very Happy .Ως τότε ξεκουράσου όσο μπορείς!!Φιλιά και καλη ενέργεια από ολους!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 11 654316
Όλα μια χαρά τελικά! Συσπάσεις τις μήτρας είναι...πολύ νωρίς, αλλά αυτό είναι. Μου έκανε και κολπική εξέταση, να εξετάσει τον τράχηλο (τέλειος λέει-πως τι βρίσκουν έτσι οι γιατροί?). Το μωράκι μια χαρά κεί μέσα, χαλαρό ήταν.

candy

candy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σχετικά με τα μαλλιά και εγώ τα βάφω από την αρχή της εγκυμοσύνης αλλά με φυτική βαφή μου είχε πει. Να ρωτήσω κάτι άλλο βρε κορίτσια. Αποτρίχωση κάνει να κάνουμε στο μπικίνι έτσι δεν είναι?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις