Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
73 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 73 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 40]

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εσύ που είσαι;Φατσοβιβλίο ε; Σε κάρφωσε η άλλη ε;

Μόλις φάγαμε τα ρεβύθια μας.Λέω να φάω και λίγη μερέντα τώρα.Επιβάλλεται νομίζω ε;

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:Εσύ που είσαι;Φατσοβιβλίο ε; Σε κάρφωσε η άλλη ε;

Μόλις φάγαμε τα ρεβύθια μας.Λέω να φάω και λίγη μερέντα τώρα.Επιβάλλεται νομίζω ε;

Εννοειτε!! Φαε και για μενα γιατι κανω διαιτα!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 18 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 18 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 18 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 18 679259 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 18 679259

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:Εσύ που είσαι;Φατσοβιβλίο ε; Σε κάρφωσε η άλλη ε;

Μόλις φάγαμε τα ρεβύθια μας.Λέω να φάω και λίγη μερέντα τώρα.Επιβάλλεται νομίζω ε;


Ω βέβαια! φατσοβιβλίο! παίζω φάρμα! χαχαχαχαχα αν και τις τελευταίες μέρες που είχε καλό καιρό όλο και κάπου πηγαίναμε με τον μικρό και όλο τριγυρνάγαμε!
α εμείς φασολάδα σήμερα και φυσικά μερέντα με το κουτάλι!
κάτσε για΄τι με τραβάει ο Νικολής τώρα να πάω στο δωμάτιό του!!!

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευακι θα προτιμουσαααα αυτο με το γιδι σε δελφινακι ομως!! χαχαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχαχα

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ήρια έγραψε:Ευακι θα προτιμουσαααα αυτο με το γιδι σε δελφινακι ομως!! χαχαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχαχα

τωρα που το σκεφτομαι μπορει να ειναι και φαλαινα και να πεταει συντριβανι τα μαλλια απο την πλατη της!!!καπως ετσι
http://www.google.gr/imgres?imgurl=http://hiblogger.net/img/userfiles/2008/02/17/30002/iun/volosy/8.jpg&imgrefurl=http://puzkin.hiblogger.net/tag/%25F4%25EE%25F2%25EE%25E3%25F0%25E0%25F4%25E8%25E8/&usg=__7KLhR0UIOmFasOxzaW8jtY44Fd8=&h=400&w=322&sz=23&hl=el&start=8&zoom=1&tbnid=h-2jBJ9zAb27JM:&tbnh=124&tbnw=100&ei=NImHTYGCBsWd4Qbzj9X1CA&prev=/images%3Fq%3D%25CF%2587%25CF%2584%25CE%25B5%25CE%25BD%25CE%25B9%25CF%2583%25CE%25BC%25CE%25B1%25CF%2584%25CE%25B1%26um%3D1%26hl%3Del%26sa%3DX%26biw%3D1112%26bih%3D613%26tbs%3Disch:11%2C6959&chk=sbg&um=1&itbs=1&biw=1112&bih=613

αλλα σε φαλαινα!!!
αν παλι ο παπας εχει αντιρηση πες του "πατερ ποιο το προβλημα με τη φαλαινα?φαλαινα καταπιε τον ιωνα και θεολογικα αυτη η παραμονη του ιωνα στην κοιλια του κητους συμβολιζει την παραμονη του Χριστου στον Αδη...θελετε να ανοιξω το στομα της φαλαινας να σας πει και ο ιωνας την καλημερα του???"
για καλο και για κακο βαλε την κομμωτρια να κανει εναν ιωνα μεσα στη φαλαινα!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:.....

Δεν πας να φτιάξεις ένα καφεδάκι να πιεις;Σκέτο,ναι;Μπράβο το κορίτσι μου. drunken

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
άφωνη......... χαχαχααχααχα

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
Ευάκι έγραψε:.....

Δεν πας να φτιάξεις ένα καφεδάκι να πιεις;Σκέτο,ναι;Μπράβο το κορίτσι μου. drunken

παω αθηνα παω γιατι πρεπει να σοβαρευτω λιγακι!!!!!!στο τελος θα νομιζετε οτι ειμαι ξανθια!!!!!!!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
όχι παιδιά το επιβεβαιώνω και εγώ: η Εύα ΔΕΝ είναι ξανθιά! είναι μελαχρινή, κανονικότατα μελαχρινη... μιλάω πάντα για τα μαλλιά, για τα μυαλά δεν ξέρω, έχω αρχίσει και ανησυχώ! αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Ευάκι μου εσύ! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 18 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 18 417472

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας και πάλι κοριτσάρες! Πήγα και την ξάπλαρα λίγο γιατί μετά από το χθεσινό -ή μάλλον σημερινό- ξενύχτι δεν την πάλευα άλλο.
Τώρα ίσιωσα!

Μαρία έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
στο ειπα εγω γινεται χαμος σημερα!!!εσυ ανοιξες το φατσοβιβλιο και μας απαρνηθηκες!!!!!!!!!!!
Razz Razz κρύβε λόγια μην τα λες και όλα! αχαχα
είμαι άτυχη, όποτε μπαίνω δεν υπάρχει κανείς εδώ! μόνη μου να μιλάω καλέ????????? είπαμε τρελή τρελή αλλά μην το παρακάνω κιόλας! αχαχαχαχαχα

Μαρία μου γεια σου!!! Σε σκεφτόμουν το πρωί. Είπα είμαστε σχεδόν όλες (η Σοφία και η Γεωργία έλειπαν)
Κι εγώ το παθαινω αυτό. Μπαίνω και δεν είναι καμιά. Αλλά έχω κάνει κι άλλες φίλες!!! Είναι η βραδινή βάρδια!
Καλά είσαι??? Ο Νικολάκης σου???

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας κορίτσια, ειμαστε χαλια, ο μπεμπακος χαλια και απο το πρωι ειμαι κι εγω, λαιμο, συναχη και γενικως χαλια!!! Δεν μου εφταναν ολα αυτα εριξα και ενα γερο καβγα με την πεθερα μου η οποια εμφανιστηκε στη ζωη μου 1 μηνα πριν γεννησω, ηθελε λεει να ερθει να ξενυχτησει στο μωρο, μα το μωρο κοιμοταν και μου εκανε παραπονα γιατι δεν πηγα το παιδι ποτε σπιτι της, εγω το βγαζω εξω στη φυση να εξικοιωθει το παιδακι σιγα σιγα δεν παω σε σπιτια, ηδη με εχει φαει η κλεισουρα ποσους μηνες, ολα εδω πληρωνονται γλυκεια μου και ουτε θα στο φερω ας προσεχες καποτε και μην τα εκανες μανταρα!!! Να με σεβοσουν οπως εγω εσενα!!!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βασούλα μου περαστικά σου! Κοίτα να το προλάβεις όσο γίνεται μην κρεβατωθείς!
Ο μικρός δεν καλυτέρεψε καθόλου?

Όσο για την πεθερά τα διάβασα στο σχετικό θεματάκι... Καλά της τα έχωσες!
Μακάρι να μπορούσα να το κάνω κι εγώ αυτό...

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Γεια σας και πάλι κοριτσάρες! Πήγα και την ξάπλαρα λίγο γιατί μετά από το χθεσινό -ή μάλλον σημερινό- ξενύχτι δεν την πάλευα άλλο.
Τώρα ίσιωσα!

Μαρία έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
στο ειπα εγω γινεται χαμος σημερα!!!εσυ ανοιξες το φατσοβιβλιο και μας απαρνηθηκες!!!!!!!!!!!
Razz Razz κρύβε λόγια μην τα λες και όλα! αχαχα
είμαι άτυχη, όποτε μπαίνω δεν υπάρχει κανείς εδώ! μόνη μου να μιλάω καλέ????????? είπαμε τρελή τρελή αλλά μην το παρακάνω κιόλας! αχαχαχαχαχα

Μαρία μου γεια σου!!! Σε σκεφτόμουν το πρωί. Είπα είμαστε σχεδόν όλες (η Σοφία και η Γεωργία έλειπαν)
Κι εγώ το παθαινω αυτό. Μπαίνω και δεν είναι καμιά. Αλλά έχω κάνει κι άλλες φίλες!!! Είναι η βραδινή βάρδια!
Καλά είσαι??? Ο Νικολάκης σου???


γλυκιά μου Αγγελική μια χαρούλα είμαστε και εγώ και ο Νικολάκης μου! και εμείς το είχαμε ρίξει στις βόλτες τις τελευταίες μέρες και παρεούλα στο σπίτι με φίλες, τώρα που χάλασε ο καιρός, τα κεφάλια πάλι μέσα!
η όμορφη μπουμπού σου είναι καλά? διάβασα και για τον ανήρ και την δουλεια και ξέχασα να γράψω πριν, όπως έλεγες και εσύ, καλύτερα στο σπίτι με τα 500 ευρώ, ε μα πια!


Βασούλα μου τόσο χάλια τα πράγματα? εσένα θα σε κόλλησε ο μικρούλης σου!
όσο για την πεθερά... τι να πω! τι να πω... πες της: σε πάρκο θα το πάω το παιδί δεν θα το φέρω να το κλείσω μέσα στο σπίτι...

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
Ευάκι έγραψε:.....

Δεν πας να φτιάξεις ένα καφεδάκι να πιεις;Σκέτο,ναι;Μπράβο το κορίτσι μου. drunken


Χαχαχαχαχαχαχαχα συμφωνω!!! Ευακι καθε θελω να εχει γενεθλια η πεθερα σου!!!!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Γεια σας και πάλι κοριτσάρες! Πήγα και την ξάπλαρα λίγο γιατί μετά από το χθεσινό -ή μάλλον σημερινό- ξενύχτι δεν την πάλευα άλλο.
Τώρα ίσιωσα!

Μαρία έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
στο ειπα εγω γινεται χαμος σημερα!!!εσυ ανοιξες το φατσοβιβλιο και μας απαρνηθηκες!!!!!!!!!!!
Razz Razz κρύβε λόγια μην τα λες και όλα! αχαχα
είμαι άτυχη, όποτε μπαίνω δεν υπάρχει κανείς εδώ! μόνη μου να μιλάω καλέ????????? είπαμε τρελή τρελή αλλά μην το παρακάνω κιόλας! αχαχαχαχαχα

Μαρία μου γεια σου!!! Σε σκεφτόμουν το πρωί. Είπα είμαστε σχεδόν όλες (η Σοφία και η Γεωργία έλειπαν)
Κι εγώ το παθαινω αυτό. Μπαίνω και δεν είναι καμιά. Αλλά έχω κάνει κι άλλες φίλες!!! Είναι η βραδινή βάρδια!
Καλά είσαι??? Ο Νικολάκης σου???

Εχεις κανει και αλλες φιλες;;;;; Sad Sad Sad Sad

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ε μαα τα ηθελε ο @@@@@της χιχιχιχιχι!!
Ναι κοριτσια μου τοσο χαλια!!!
Το παιδακι υποφερει, πηρα την μανα μου και ηρθε μαλλια κουβαρια με τον πατερα μου μαζι, ευτυχως γιατι δεν τα εβγαζα περα και με μαγειρεματα και δουλειες, προσπαθω 2 μερες να κανω ενα μπανιο και δεν προλαβαινα!!!
Συγνωμη που δεν σχολιαζω τα ποστ σας α΄λλα δεν εχω χρονο να γραψω!!!

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ TZIZ καλα λεμε δεν υπαρχεις δεν υπαρχεις εισαι φοβερηηηηη ναι μεν τα πηρα στο κρανιο με τις περιγραφες σου σχετικα με την πεθερα αλλα τα εγραφες πολυ κουλ χιχιχχιχι!!

Κοριτσια κλαιει το παιδακι μου, ολο φτερνισμα και μιξουλα πολυ αχ πολυ στεναχωριεμαι!!!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ βρε Βασούλα! πλάκωνε το στον ορό, δεν υπάρχει κάτι άλλο να κάνεις, είναι πολύ μικρούλης! το μαναράκι μου παιδεύεται!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula έγραψε: Ε μαα τα ηθελε ο @@@@@της χιχιχιχιχι!!
Ναι κοριτσια μου τοσο χαλια!!!
Το παιδακι υποφερει, πηρα την μανα μου και ηρθε μαλλια κουβαρια με τον πατερα μου μαζι, ευτυχως γιατι δεν τα εβγαζα περα και με μαγειρεματα και δουλειες, προσπαθω 2 μερες να κανω ενα μπανιο και δεν προλαβαινα!!!
Συγνωμη που δεν σχολιαζω τα ποστ σας α΄λλα δεν εχω χρονο να γραψω!!!

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ TZIZ καλα λεμε δεν υπαρχεις δεν υπαρχεις εισαι φοβερηηηηη ναι μεν τα πηρα στο κρανιο με τις περιγραφες σου σχετικα με την πεθερα αλλα τα εγραφες πολυ κουλ χιχιχχιχι!!

Κοριτσια κλαιει το παιδακι μου, ολο φτερνισμα και μιξουλα πολυ αχ πολυ στεναχωριεμαι!!!!!

Ωχ μωρε το ψιχουλακι μου! Υπομονη Βασουλα μου!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:Εχεις κανει και αλλες φιλες;;;;; Sad Sad Sad Sad

ΧΑ ΧΑ ΧΑ!
Ε Αγγελική;Εμείς δε σου φτάνουμε; Sad

ΒΑΣΟΥΛΑ μη στεναχωριέσαι.Στο πρόγραμμα είναι κι αυτά.Υπομονή και πρόσεχε και τον εαυτό σου γιατί δε θα τα βγάλεις πέρα αν δεν είσαι εσύ πάνω απ'όλα καλά.
Και την πεθερά μια χαρά την κανόνισες. Respect

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια μου, δε συγκρίνεται καμία μαζί σας!!! Είστε τέλειες!!!
Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 18 215994

Απλά τις ώρες που μπορώ και μπαίνω, εσείς συνήθως δεν είστε εδώ... Crying or Very sad

Σας αγαπώ πολύ πολύ!!!
I love you Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 18 35468

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Κορίτσια μου, δε συγκρίνεται καμία μαζί σας!!! Είστε τέλειες!!!
Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 18 215994

Απλά τις ώρες που μπορώ και μπαίνω, εσείς συνήθως δεν είστε εδώ... Crying or Very sad

Σας αγαπώ πολύ πολύ!!!
I love you Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 18 35468

Και εμεις σ' αγαπαμεεε πολύυυυ!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 18 669659 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 18 669659 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 18 669659 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 18 669659 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 18 669659 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 18 669659

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το ξέρω Βιβιανάκι μου!
Γιαυτό σας λέω και τον πόνο μου...
Νιώθω οικειότητα. Νιώθω να σας ξέρω χρόνια!
Πλάκα πλάκα, κοντεύει χρόνος... Σε λίγο καιρό θα γιορτάζω την πρώτη μου επέτειο στο φόρουμ!!
Κι όλα αυτά ξεκίνησαν μια μέρα που έψαχνα να βρω πώς μετράμε τις βδομάδες τις εγκυμοσύνης κι έπεσα στο blog της Ολίβια...

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευχαριστω κοριτσια μου παρα πολυ, αυτη πηρε τωρα τηλ κι πανω που ελεγα οτι θα εκανα κανα μηνα να την ακουσω χιχιχι σαν @εσμενη ηταν τελικα να τα ακουνε θελουν για να βαζουν μυαλο, πηγε να μου πει κατι να κανω στο παιδι και της ειπα αυτα μονο απο την γιατρο τα ακουω και τα εκτελω!!!!!!!

tziz εισαι πολυ γλυκουλα κι εμεις σε αγαπαμε!!!!!!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Το ξέρω Βιβιανάκι μου!
Γιαυτό σας λέω και τον πόνο μου...
Νιώθω οικειότητα. Νιώθω να σας ξέρω χρόνια!
Πλάκα πλάκα, κοντεύει χρόνος... Σε λίγο καιρό θα γιορτάζω την πρώτη μου επέτειο στο φόρουμ!!
Κι όλα αυτά ξεκίνησαν μια μέρα που έψαχνα να βρω πώς μετράμε τις βδομάδες τις εγκυμοσύνης κι έπεσα στο blog της Ολίβια...

Οντως κοντευει χρονος... Εχουμε μοιραστει τοσα πολλα και τοσο σημαντικα! Χαιρομαι πολυ που ειστε κομματι της ζωης μου! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 18 669659 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 18 669659

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βασούλα μου !!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 18 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 18 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 18 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις