Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
196 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 196 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 40]

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα γκέρλες!
Το έχω ανοιχτό από το πρωί το ρημάδι και μια απάντηση δεν έχω καταφέρει να γράψω.
Όταν έχω τον άντρα μου σπίτι, αποσυντονίζομαι πλήρως. Με βγάζει εκτός προγράμματος!

Τα νέα σας μια χαρά είναι βλέπω...
Αν εξαιρέσουμε τη Βασούλα που ακόμα ταλαιπωρείται... Δυστυχώς δε μπορώ να βοηθήσω...
Μαράκι, αν έρθετε Αθήνα -κάπου το πήρε το μάτι μου- να κανονίσουμε για καφεδάκι ολ τουγκέδερ!!!

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΧΑΛΟΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;;;ΑΚΟΜΑ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ,ΜΕ ΤΑ ΑΒΑΤΑΡ ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΚΕΙΜΕΝΑ... Mad
ΑΓΓΕΛΙΚΗ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΒΛΕΠΕΙ ΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΒΓΑΖΕΙ ΚΡΑΥΓΕΣ! Razz Razz Razz

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωωωωωωωω new love in town! ο γιος της Καλλιόπης και η κόρης της Αγγελικής! αχαχαχα! εντάξει πάει και αυτό το συμπεθεριό! χαχαχα

ναιιιιιιιιιιιι Αγγελική εννοείτε αυτό! να βρεθούμε και το συζητάς? εμείς ίσως αύριο να ανέβουμε Αττικό Ζωολογικό αλλά δεν λέω τίποτα για αύριο γιατί ΑΝ πάμε θα μας φάει όλη μέρα, αλλά κάτι μου είπε η πεθερά μου ότι μπορεί να ανέβουμε την παραπάνω εβδομάδα που θέλει να πάει σε μία αισθητικό, οπότε την αφήνω εγώ να πάει αν είναι με την κουνιάδα μου, και κανονίζουμε εμείς να βρεθούμε με την Αθηνά κιόλας! μόνο να το σιγουρέψω και να δω αν θα ανέβουμε Πειραιά τελικά και θα σας πω!


Καλλιόπηηηηηηηηη, τι κάνεις? πώς είσαι?

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΣΕ ΜΑΡΑΚΙ ΔΡΑΜΑ Η ΥΠΟΘΕΣΗ....ΧΤΕΣ ΗΜΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΞΑΝΟΙΧΤΗΚΑ!ΒΓΗΚΑ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟ,ΠΗΓΑ ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΞΑΝΑΕΓΙΝΑ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΠΗΡΕ ΑΠΟ ΚΑΤΩ...ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΛΙ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΕ ΤΗ ΘΕΡΜΟΦΟΡΑ ΚΑΙ ΤΗ VOLTAREN EIMAI!ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΙΑ ΛΕΜΕΕΕΕΕ!ΕΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ;;;Ο ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΑΣ;;;

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Όταν έχω τον άντρα μου σπίτι, αποσυντονίζομαι πλήρως. Με βγάζει εκτός προγράμματος!

ΧΑ ΧΑ Κι εμένα ο δικός μου. Very Happy

Kalliopi έγραψε:ΧΑΛΟΟΥ .....

ΧΑΛΟΟΥ Πού είσαι εσύ βρε κορίτσι!Τί κάνει το αντράκι;Ερωτεύτηκε;

Μαρία έγραψε:να βρεθούμε με την Αθηνά κιόλας

Μπαααα με θυμήθηκες;;;;;Razz Razz Razz

Maria S

Maria S
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Άντε τυχερούλες που θα πάτε τριήμερο καλά να περάσετε...

Μα τι ταύτηση και αυτή; Να μην αρέσει στους άνδρες η σκορδαλίτσα...;;;; Εγώ θα του δώσω να καταλάβει, πέρσυ με το θηλασμό, πιο πρίν με την εγκυμοσύνη, 2 χρόνια έχω να φάω... Φέτος ήρθε η σειρά μου, και ας μυρίζει σκόρδο όλο το σπίτι. Θα μου κάνει συμπαράστση η κόρη μου... χι χι χι...

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
axaxaxaxa έλα βρε Αθηνάααα με πλλλλλλλλλληγώνεις! αχαχαχαχαχαχα


βρε Καλλιόπηηηηη που είσαι λέμε? όλα καλάαααα??????

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρία έγραψε:axaxaxaxa έλα βρε Αθηνάααα με πλλλλλλλλλληγώνεις! αχαχαχαχαχαχα


βρε Καλλιόπηηηηη που είσαι λέμε? όλα καλάαααα??????
ΜΑΡΗ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΠΙΟ ΠΑΝΩ!

ΑΘΗΝΑΚΙ Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 26 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 26 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 26 417472
ΜΑΛΛΟΝ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΕ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΚΡΑΥΓΕΣ ΣΥΝΟΔΕΥΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΓΕΛΙΟ!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maria S έγραψε:Μα τι ταύτηση και αυτή; Να μην αρέσει στους άνδρες η σκορδαλίτσα...;;;;

Και ύστερα λένε εμάς περίεργες.Mad Mad Mad

Μαρία έγραψε:βρε Καλλιόπηηηηη που είσαι λέμε? όλα καλάαααα??????

Σου απάντησε η κοπέλα!!!!!!!!Άνοιξε τα όμορφα μπιρμπιλωτά σου μάτια!!!
Shocked Shocked Shocked
Very Happy Very Happy Very Happy Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 26 328109 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 26 328109 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 26 328109

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:ΧΑΛΟΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;;;ΑΚΟΜΑ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ,ΜΕ ΤΑ ΑΒΑΤΑΡ ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΚΕΙΜΕΝΑ... Mad
ΑΓΓΕΛΙΚΗ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΒΛΕΠΕΙ ΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΒΓΑΖΕΙ ΚΡΑΥΓΕΣ! Razz Razz Razz

Γεια σου Καλλιόπη!!!
Έχεις ψιλοχαθεί...
Ήσουν άρρωστη?????
Με τις ετοιμασίες σας πώς είστε?
Όσο για το γιο σου, ένα θα σου πω:
ΑΦΟΥ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑΡΑ, ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΘΕΕΕΕΑΑΑΑΑ!!!! το βρίσκω πολύ λογικό...
Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 26 328109
Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 26 654316

Ρε Αθηνά, ήθελα να κάνω μακαρόνια με κιμά και τελικά τα μαγείρεψε αυτός.
Οκ, γλίτωσα το μαγείρεμα θα μου πεις. Έλα όμως που μέσα στον κιμά μου πετάει και καρότα και πιπέρια και σκόρδα! Ειδικά τα καρότα πολύ με χαλάνε! Εσείς βάζετε καρότα στον κιμά???????
Εγώ πάλι βάζω κανέλα.... άσχετο...

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:ΑΣΕ ΜΑΡΑΚΙ ΔΡΑΜΑ Η ΥΠΟΘΕΣΗ....ΧΤΕΣ ΗΜΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΞΑΝΟΙΧΤΗΚΑ!ΒΓΗΚΑ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟ,ΠΗΓΑ ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΞΑΝΑΕΓΙΝΑ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΠΗΡΕ ΑΠΟ ΚΑΤΩ...ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΛΙ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΕ ΤΗ ΘΕΡΜΟΦΟΡΑ ΚΑΙ ΤΗ VOLTAREN EIMAI!ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΙΑ ΛΕΜΕΕΕΕΕ!ΕΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ;;;Ο ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΑΣ;;;


καλά ντε μη βαράς δεν το είχα δει, παίζω μπάλα ταυτόχρονα και με τον Νίκο! γιατί πουλάκι μου και εσύ τα έκανες όλα μαζεμένα? και καλά το περπάτημα δεν πειράζει αλλά το καθισιό στο κομμωτήριο ήταν ότι πρέπει! και τώρα πάλι κάτω ε? φτου και από την αρχή? περαστικά σου και ξέρεις εσύ? μόλις αισθανθείς καλύτερα βγες έξω και πλύνε χαλιά αυτή τη φορά!
εμείς καλά και ο μικρός καλά, δόξα το Θεό, ησυχία-τάξη-ασφάλεια!


κιεγώ κανέλα βάζω Αγγελική, σε όλα τα κοκκινιστά βάζω κανέλα εγώ αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tziz έγραψε:
Kalliopi έγραψε:ΧΑΛΟΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;;;ΑΚΟΜΑ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ,ΜΕ ΤΑ ΑΒΑΤΑΡ ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΚΕΙΜΕΝΑ... Mad
ΑΓΓΕΛΙΚΗ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΒΛΕΠΕΙ ΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΒΓΑΖΕΙ ΚΡΑΥΓΕΣ! Razz Razz Razz

Γεια σου Καλλιόπη!!!
Έχεις ψιλοχαθεί...
Ήσουν άρρωστη?????
Με τις ετοιμασίες σας πώς είστε?
Όσο για το γιο σου, ένα θα σου πω:
ΑΦΟΥ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑΡΑ, ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΘΕΕΕΕΑΑΑΑΑ!!!! το βρίσκω πολύ λογικό...
Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 26 328109
Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 26 654316

ΟΧΙ ΚΑΛΕ,ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΜΑΙ,ΑΝ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ ΕΝΑ ΛΟΥΜΠΑΓΚΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙ ΑΚΟΜΑ...ΤΟ ΑΝΟΙΓΩ ΤΟ ΡΗΜΑΔΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ Ο ΤΑΛΙΜΠΑΝ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΝΑΣΑ΄;;;;;;Κ@ΛΟ ΔΕ ΒΑΖΕΙ ΚΑΤΩ...
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ ΕΚΛΕΙΣΑ.ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΥΜΑ Η ΥΠΟΘΕΣΗ...ΣΤΟΛΙΣΜΟΥΣ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΩ,ΚΟΣΤΟΥΜΙΑ ΔΕ ΘΑ ΒΑΛΟΥΝ ΟΥΤΕ ΜΠΑΜΠΑΣ ΟΥΤΕ ΓΙΟΣ,ΑΝΤΙ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΑΣ ΘΑ ΠΑΡΩ ΠΑΠΥΡΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ,ΜΕΤΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΡΤΥ ΣΕ ΜΠΑΡ,ΟΠΟΤΕ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ ΕΧΩ ΝΑ ΨΑΞΩ.ΧΑΛΛΛΛΛΛΑΡΑ... Wink
P.S. ENNOΕΙΤΑΙ ΟΤΙ Η ΚΟΡΗ ΕΙΝΑΙ ΘΕΑ,ΟΠΟΤΕ ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ ΤΟ ΣΠΛΑΧΝΟ ΜΟΥ!ΜΠΟΥΧΑΧΑΧΑ

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:
ΜΑΛΛΟΝ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΕ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΚΡΑΥΓΕΣ ΣΥΝΟΔΕΥΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΓΕΛΙΟ!

Οφείλω να σε προειδοποιήσω οτι η συγκεκριμένη είναι νταρντανογυναίκα!!! Very Happy

Tziz έγραψε:Εσείς βάζετε καρότα στον κιμά???????
Εγώ πάλι βάζω κανέλα.... άσχετο...

Καμιά φορά βάζω. Ωραίο είναι. Καμιά φορά βάζω και κανέλα. Αναλόγως τα κέφια. Η κανέλλα μου κάθεται κάπως βαριά.
Σου έχω στείλει πμ καλέεεεεεε.

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εν ολίγις ψαχτείτε λίγο όλοι γιατί η Αθηνά το έχει ρίξει στα ΠΜ αυτήν την εποχή! Razz Razz
κοριτσάκι μου εσύ! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 26 417472 (σε γλύφω κιόλας δεν ξέρω αν το κατάλαβες!!!!!!!!!!)

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρία έγραψε:
Kalliopi έγραψε:ΑΣΕ ΜΑΡΑΚΙ ΔΡΑΜΑ Η ΥΠΟΘΕΣΗ....ΧΤΕΣ ΗΜΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΞΑΝΟΙΧΤΗΚΑ!ΒΓΗΚΑ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟ,ΠΗΓΑ ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΞΑΝΑΕΓΙΝΑ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΠΗΡΕ ΑΠΟ ΚΑΤΩ...ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΛΙ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΕ ΤΗ ΘΕΡΜΟΦΟΡΑ ΚΑΙ ΤΗ VOLTAREN EIMAI!ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΙΑ ΛΕΜΕΕΕΕΕ!ΕΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ;;;Ο ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΑΣ;;;


καλά ντε μη βαράς δεν το είχα δει, παίζω μπάλα ταυτόχρονα και με τον Νίκο! γιατί πουλάκι μου και εσύ τα έκανες όλα μαζεμένα? και καλά το περπάτημα δεν πειράζει αλλά το καθισιό στο κομμωτήριο ήταν ότι πρέπει! και τώρα πάλι κάτω ε? φτου και από την αρχή? περαστικά σου και ξέρεις εσύ? μόλις αισθανθείς καλύτερα βγες έξω και πλύνε χαλιά αυτή τη φορά!
εμείς καλά και ο μικρός καλά, δόξα το Θεό, ησυχία-τάξη-ασφάλεια!


κιεγώ κανέλα βάζω Αγγελική, σε όλα τα κοκκινιστά βάζω κανέλα εγώ αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία

ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑΑΑΑ!!!!ΑΝ ΔΕ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΕΝ ΚΟΥΝΙΕΜΑΙ ΡΟΥΠΙ!ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΛ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΩΡΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΜΠΑΝΙΟ ΤΟ ΔΗΜΗΤΡΗ....ΑΝ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΣΜΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΓΤ 3 ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ,ΧΤΑΠΟΔΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΩ ΝΑ ΤΑ ΦΕΡΩ ΣΤΑ ΙΣΙΑ ΤΟΥΣ ΟΛΑ! Razz

ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΚΑΝΕΛΑ ΔΕ ΒΑΖΩ ΠΟΥΘΕΝΑ....ΣΤΑ ΚΟΚΚΙΝΙΣΤΑ ΜΟΝΟ ΔΑΦΝΗ... Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 26 328109

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
Kalliopi έγραψε:
ΜΑΛΛΟΝ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΕ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΚΡΑΥΓΕΣ ΣΥΝΟΔΕΥΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΓΕΛΙΟ!

Οφείλω να σε προειδοποιήσω οτι η συγκεκριμένη είναι νταρντανογυναίκα!!! Very Happy

Tziz έγραψε:Εσείς βάζετε καρότα στον κιμά???????
Εγώ πάλι βάζω κανέλα.... άσχετο...

Καμιά φορά βάζω. Ωραίο είναι. Καμιά φορά βάζω και κανέλα. Αναλόγως τα κέφια. Η κανέλλα μου κάθεται κάπως βαριά.
Σου έχω στείλει πμ καλέεεεεεε.

Νταρντανογυναίκα δε λες τίποτα!
Έχει γίνει ασήκωτη!

Α εσύ το έχεις στείλει???
Πάω να το διαβάσω!!!

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρία έγραψε:εν ολίγις ψαχτείτε λίγο όλοι γιατί η Αθηνά το έχει ρίξει στα ΠΜ αυτήν την εποχή! Razz Razz
κοριτσάκι μου εσύ! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 26 417472 (σε γλύφω κιόλας δεν ξέρω αν το κατάλαβες!!!!!!!!!!)

ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΜ......... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:εν ολίγις ψαχτείτε λίγο όλοι γιατί η Αθηνά το έχει ρίξει στα ΠΜ αυτήν την εποχή! Razz Razz
κοριτσάκι μου εσύ! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 26 417472 (σε γλύφω κιόλας δεν ξέρω αν το κατάλαβες!!!!!!!!!!)

Δεν το έχω ρίξει αυτή την εποχή.Εσείς κάτι πάθατε και αν δεν σας κάνω ανακοίνωση δεν τα βλέπετε. Razz pirat cyclops

Καλά η άλλη έφαγε τούμπα απο το τραπέζι και στο καπάκι ξαναανέβηκε,ξαναέπεσε και ξανα-μανα-ανέβηκε.Τι παιδί είναι αυτό. Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 26 534787

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Α εσύ το έχεις στείλει???
Πάω να το διαβάσω!!!
Ορίστε μας.Το έχει δει και δεν πάει να το διαβάσει.Τι να της πεις τώρα;

Kalliopi έγραψε:ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΜ......... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Μη κλαις... Sad
Λουμπάγκο ε; Εχτές φόραγα κι εγώ ζώνη γιατί πόναγα αλλά σήμερα καλύτερα ευτυχώς. Καλά εσύ είσαι και γριά γυναίκα. Εγώ γιατί; Razz

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
Μαρία έγραψε:εν ολίγις ψαχτείτε λίγο όλοι γιατί η Αθηνά το έχει ρίξει στα ΠΜ αυτήν την εποχή! Razz Razz
κοριτσάκι μου εσύ! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 26 417472 (σε γλύφω κιόλας δεν ξέρω αν το κατάλαβες!!!!!!!!!!)

Τι παιδί είναι αυτό. Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 26 534787


παιδί δικό σου, οπότε μην τα ρωτάς άστα! αχαχαχαχαχα!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία κι εγώ το πρόσεξα αυτό με τα πμ... Όλο σούξου μούξου είναι... κατάλαβες???
Όλο μυστικά....

Αθηνά σου απάντησα.
Κι όσο για το ότι δεν πάω να το δω, είναι γιατί το αναθεματισμένο το λαπιτόπι μου, σέρνεται μέχρι αηδίας και δε θέλω να χάνω τη συζήτηση.
Οπότε τα διαβάζω μόλις βρω ευκαιρία, δηλαδή, μόλις σταματήσετε για λιγο να πολυλογείτε!!! Shocked

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΧΧΧΧ,ΠΕΣ ΤΟ ΨΕΜΑΤΑ ΑΘΗΝΑ,ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΚΑΤΩ ΒΟΛΤΑ! Razz
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑ,ΜΗ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΣΕ ΓΕΙΩΣΑ!!!ΑΠΛΑ ΤΟ ΠΟΣΤ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΣΕΛΙΔΑ! Razz

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα!!!!!τι κανετε; την στησατε την κουβεντουλα βλεπω!!!!!!!!!
εγω ετοιμασιες για αυριο,ενα πανι θα περασω το βραδυ το σπιτι και απο φαγητα κ γλυκα ειμαι κομπλε!!! αλλα ειμαι ενα πτωωωωωωωμααααααα!!!!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι βρε! Το είδα!
Μα πώς αλλάζουν έτσι οι σελίδες ε???
Για πότε τις γιομίζουμε!?

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΥΑΚΙ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΒΛΕΠΩ!ΓΙΟΡΤΑΖΕΙΣ ΑΥΡΙΟ ΧΡΥΣΟ ΜΟΥ;;;;;;;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις