Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
249 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 249 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 40]

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Koριτσια τι κανετε εμεις περασαμε δυσκολη νυχτα,η μανα μου λιποθυμησε εχτες κ ημασταν στο νοσοκομειο μεχρι τις 3 τ βραδυ,κ εκτος αυτου ημασταν μονες μας,ο αντρας μου υπηρεσια κι ταδερφια μου ελειπαν δν πηραν χαμπαρι.Εγω δν ηξερα τι να πρωτοκανω να καλεσω ασθενοφορο να καλεσω καποιον ναπαρει την μικρη η να κοιταω να συνεφερω την μανα μου που δν ηξερα τι εχει παθει,νομιζακανενα εγκεφαλικο κ τρελαθηκα,ευτυχως χτυπησα στους γειτονες κι καπως βοηθησαν.Τελικα ειχε λιποθυμισει λογω αφυδατωσης,δουλευει πολλες ωρες κι δν πινει καθολου νερο.Ευτυχως ολα καλα.δοξα το θεο.

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλώς το Ευάκι!!
Δεν έρχεσαι να περάσεις και το δικό μου?
Με έχει φάει η προκοπή τελευταίως...
Χτες έβαλα τρία πλυντήρια κι ένα της μικρής σήμερα. Δε σκέφτηκα όμως, ποιος θα κάτσει να τα σιδερώσει!!!
Χα! Έχω μαζέψει μια ντάνα ρούχα τώρα κι αύριο θα λείπουμε. Να δω πότε θα τα κάνω....

Α!! Θα έχω τώρα και επισκέψεις!!!!
Έρχονται οι αγαπητοί!!!!
Δεν υπάρχει smile να πετάει τη σκούφια του....

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula_24xr έγραψε:.....

Έλα ρε παιδί μου! Περαστικά της! Τώρα όλα καλά ε;

Ευάκι έγραψε:απο φαγητα κ γλυκα ειμαι κομπλε!!!

Μην ξεχάσεις τα ταπεράκια!!!!!
Χρόνια πολλά απο σήμερα για τον καλό σου γιατί αύριο δεν θα μπω να σου τα πω!Και λογικά ούτε εσύ.

Οι υπόλοιπες που με κουτσομπολεύετε για μαζευτείτε!!!!!!!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 27 215994



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Athin@ στις Πεμ Μαρ 24, 2011 8:41 am, 1 φορά

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πόπη μου περαστικά στη μανούλα σου.
Είναι καλύτερα τώρα?

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευτυχως καλα ειναι ευχαριστω κορες,αλλα τρομαξα πολυ μην παθει κατι.φοβηθηκα που η μικρη ηταν εκει κ δν μπορουσα να βοηθησω κ τις 2.Νομιζω οτι της εδωσα τοσο δυνατο χαστουκι κ γιαυτο συνηλθε πριν ερθει το ασθενοφορο,που ευτυχως μενουμε σε αποσταση 2λεπτων.

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πόπη μου περαστικά στην μανούλα σου βρε παιδί μου, και είδες πώς τυχαίνουν όλα? όταν δεν έχεις κανένα κοντά να βοηθήσει!

Ευάκι και εγώ να ευχηθώ Χρόνια πολλά από σήμερα γιατί δεν ξέρω αν θα σε πετύχω αύριο! (ταπεράκι θέλω και εγώ ε? αχαχα)


Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:ΕΥΑΚΙ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΒΛΕΠΩ!ΓΙΟΡΤΑΖΕΙΣ ΑΥΡΙΟ ΧΡΥΣΟ ΜΟΥ;;;;;;;

ο αντρας μου γιορταζει!και θα εχουμε πολυ λαο!!!

manoula_24xr έγραψε:Koριτσια τι κανετε εμεις περασαμε δυσκολη νυχτα,η μανα μου λιποθυμησε εχτες κ ημασταν στο νοσοκομειο μεχρι τις 3 τ βραδυ,κ εκτος αυτου ημασταν μονες μας,ο αντρας μου υπηρεσια κι ταδερφια μου ελειπαν δν πηραν χαμπαρι.Εγω δν ηξερα τι να πρωτοκανω να καλεσω ασθενοφορο να καλεσω καποιον ναπαρει την μικρη η να κοιταω να συνεφερω την μανα μου που δν ηξερα τι εχει παθει,νομιζακανενα εγκεφαλικο κ τρελαθηκα,ευτυχως χτυπησα στους γειτονες κι καπως βοηθησαν.Τελικα ειχε λιποθυμισει λογω αφυδατωσης,δουλευει πολλες ωρες κι δν πινει καθολου νερο.Ευτυχως ολα καλα.δοξα το θεο.

ποπη μου περαστικα σας!το ιδιο επαθε και η μανα μου το νοεμβρη!δε μας φτανουν τα μικρα που δε μας ακουνε εχουμε και τις μαναδες!!!

Tziz έγραψε:Καλώς το Ευάκι!!
Δεν έρχεσαι να περάσεις και το δικό μου?
Με έχει φάει η προκοπή τελευταίως...
Χτες έβαλα τρία πλυντήρια κι ένα της μικρής σήμερα. Δε σκέφτηκα όμως, ποιος θα κάτσει να τα σιδερώσει!!!
Χα! Έχω μαζέψει μια ντάνα ρούχα τώρα κι αύριο θα λείπουμε. Να δω πότε θα τα κάνω....

Α!! Θα έχω τώρα και επισκέψεις!!!!
Έρχονται οι αγαπητοί!!!!
Δεν υπάρχει smile να πετάει τη σκούφια του....

τι χαραααααααα!!!!! ευτυχως την αλλη βδομαδα εχω αδεια οποτε θα αραξω!στειλε τα ρουχα σου να στα κανω!νο προμπλεμ!!!μ'αρεσει το σιδερωμα!ετσι οπως παγωσαν τα χερια μου που επλυνα 25 ψαρια με ενα σιδερωμα θα στρωσουν!!!

Athin@ έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:.....

Έλα ρε παιδί μου! Περαστικά της! Τώρα όλα καλά ε;

Ευάκι έγραψε:απο φαγητα κ γλυκα ειμαι κομπλε!!!

Μην ξεχάσεις τα ταπεράκια!!!!!
Χρόνια πολλά απο σήμερα για τον καλό σου γιατί αύριο δεν θα μπω να σου τα πω!Και λογικά ούτε εσύ.

Οι υπόλοιπες που με κουτσομπολεύετε για μαζευτείτε!!!!!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


ευχαριστω για τις ευχες!!!!!!!ταπερακι δεν εχει!!!να ερθεις απο κοντα να τα φας ολααααααα!!!!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΙ ΣΟΥ!ΣΤΑ ΛΕΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ,ΓΙΑΤΙ ΑΥΡΙΟ ΧΛΩΜΟ Να ΣΕΡΦΑΡΟΥΜΕ!ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι κι εγώ θα σου τα πω από σήμερα γιατί αύριο θα είμαι στον brother και το ΣΚ ένας Θεός ξέρει πού θα κοπροσκυλάμε....
Να τον χαίρεσαι λοιπόν, πάντα ευτυχισμένος με υγεία!
Καλοφάγωτα τα ψαράκια!
Τσιπούρες πήρες?

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιαμ μιαμ τσιπουρίτσες!

ρε κορίτσια πραγματικά πρέπει να κάνουμε και το αντίστοιχο: μια καληνύχτα είναι αυτή πες την και ας πέσει κάτω!!!!!!! δηλαδή είμαστε εκτός τόπου και χρόνου πραγματικά! Laughing

πάω να στεγνώσω μαλλί γιατί έχω γίνει παγοκολόνα, και βαριέμαιιιιι...

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ το έχω ρίξει στο σίδερο.Σιδέρωσα 2 πλυντήρια και τώρα μάζεψα και τα άλλα δύο.Να'ναι καλά η πρέσσα γιατί θα είχα αυτοκτονήσει! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 27 585182

Καλά σας είπα τι έτρωγα χτες βράδυ; Έφαγα μισή σακκούλα δρακουλίνια,συνέχισα με παγωτό φράουλα (σορμπέ) και συνέχισα τα δρακουλίνια. Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 27 606100 Καλό;

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:Εγώ το έχω ρίξει στο σίδερο.Σιδέρωσα 2 πλυντήρια και τώρα μάζεψα και τα άλλα δύο.Να'ναι καλά η πρέσσα γιατί θα είχα αυτοκτονήσει! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 27 585182

Καλά σας είπα τι έτρωγα χτες βράδυ; Έφαγα μισή σακκούλα δρακουλίνια,συνέχισα με παγωτό φράουλα (σορμπέ) και συνέχισα τα δρακουλίνια. Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 27 606100 Καλό;


καλά έκανες τέτοιο πράγμα και δεν φώναξες και εμένα? εξπέρ του είδους! βέεεεεεεεβαια! δρακουλίνια ε? παγωτό σορμπέ ε? τι μου κάνεις τώρα ρε γμτ! και δεν έχω και μαγαζί εδώ κοντά!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κοριτσια, Ποπη περαστικα σας βρε, φανταζομαι τρομαρα που θα πηρες, και εμενα ειναι η μονιμη αγωνια μου αυτη, ευτιχως ολα καλα!
Εμεις σημερα ειδαμε πρωτη φορα γιορτουλα του μικρου στα νηπια, ηταν υπεροχα, ειπανε ποιημα, τραγουδησαν, χορεψαν, ηταν πολυ πολυ ωραια ολα Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 27 534787
Ευακι να χαιρεσαι τον αντρα σου, παναγια μου τι μπουφες Respect
Βασουλα μου ελπιζω να εισαστε καλυτερα με τον μικρο, Αθηνα ασε κατω τα δρακουλινια!! Βιβιαν και Δημητρα με το καλο η βαπτιση κοριτσια!
Αγγελικη τα φιλια μου, σορρυ αν ξεχναω καμια! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 27 417472

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:καλά έκανες τέτοιο πράγμα και δεν φώναξες και εμένα? εξπέρ του είδους! βέεεεεεεεβαια! δρακουλίνια ε? παγωτό σορμπέ ε? τι μου κάνεις τώρα ρε γμτ! και δεν έχω και μαγαζί εδώ κοντά!

Έλα γιατί σε λίγο θα το επαναλάβω αλλά με τυρογαριδάκια! pig pig pig Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 27 328109 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 27 328109 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 27 328109

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:ταπερακι δεν εχει!!!να ερθεις απο κοντα να τα φας ολααααααα!!!!!!!!!

Με προκαλείς τώρα εεεε;;;

Μιλουπακι έγραψε:...

Γειά σου Μαριτσάκι!!!Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 27 417472

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πω πω! τι μου θυμίζεις βραδιάτικα! τυρογαριδάκια και δρακουλίνια! πόσα χρόνια έχω να φάω! θα πάρω καμιά μέρα και θα τα κρύψω να μην με δει ο Νίκος να τα καταβροχθήσω κρυφά! Laughing γιατί από τέτοια μόνο πατατάκια του δίνω και φουντούνια που και που!

θέλω τυρογαριδάκιαααααα Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 27 186253 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 27 186253

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε:καλησπερα κοριτσια, Ποπη περαστικα σας βρε, φανταζομαι τρομαρα που θα πηρες, και εμενα ειναι η μονιμη αγωνια μου αυτη, ευτιχως ολα καλα!
Εμεις σημερα ειδαμε πρωτη φορα γιορτουλα του μικρου στα νηπια, ηταν υπεροχα, ειπανε ποιημα, τραγουδησαν, χορεψαν, ηταν πολυ πολυ ωραια ολα Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 27 534787
Ευακι να χαιρεσαι τον αντρα σου, παναγια μου τι μπουφες Respect
Βασουλα μου ελπιζω να εισαστε καλυτερα με τον μικρο, Αθηνα ασε κατω τα δρακουλινια!! Βιβιαν και Δημητρα με το καλο η βαπτιση κοριτσια!
Αγγελικη τα φιλια μου, σορρυ αν ξεχναω καμια! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 27 417472


εμένα ξεχνάς! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 27 654655 αχαχαχαχαχα
Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 27 417472 γεια σου Μαριτσάκι μου

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαρακι μου σε βλεπω φεις αγαπη μου εσενα Razz αλλα αντε παραπονιαρα Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 27 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 27 417472

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μην μιλατε για γαριδακια περνει ο αντρας μου, τα νευρα μου, και εγω προχτες κρυφα απο τον μικρο ετρωγα και φωναζε η μικρη φουνα φουνα, δηλ φουντουνια. δεν μπορεις να κρυφτεις σε αυτο το σπιτι Razz Razz

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φούνα φούνα???????? αχαχαχαχαχαχαχα! τέλειο! μα αν κάτσεις και το σκεφτείς! τρώμε εμείς γαριδάκια κρυφά από τα παιδιά μας! μα υποτίθεται τα γαριδάκια δεν φτιάχνονται για να πωλούνται σε ενήλικες!αχαχαχα!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παω σιγα σιγα να ετοιμασω την μικρη γαλα, πανα και νανι αν και τελευταια ολο και πιο αργα κοιμαται Shocked

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πλέον τα τρώω με κόλπο.Της βάζω σε ένα μπολάκι λίγα κορν φλέικς και ξεγελιέται.ΕΕΕ δε μπορώ να περιμένω να κοιμηθεί για να γουρουνιάσω σαν άνθρωπος. Very Happy

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε:παω σιγα σιγα να ετοιμασω την μικρη γαλα, πανα και νανι αν και τελευταια ολο και πιο αργα κοιμαται Shocked


φιλάκια πολλά να της δώσεις, και εγώ σε κανά μισαωράκι θα πάω τον κανακάρη μου να ησυχάσει το σπίτι! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 27 215994

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:Πλέον τα τρώω με κόλπο.Της βάζω σε ένα μπολάκι λίγα κορν φλέικς και ξεγελιέται.ΕΕΕ δε μπορώ να περιμένω να κοιμηθεί για να γουρουνιάσω σαν άνθρωπος. Very Happy


το λες αυτό γιατί είναι μικρή ακόμα και δεν μπορεί να σε πλακώσει στα χαστούκια και να κάνει επιδρομή στο σακουλάκι, για ρώτα και εμάς? αχαχαχαχα περιμένουμε να πάει 11 η ώρα (να έχουμε χωνέψει και το φαγητό) για να γουρουνιάσουμε σαν άνθρωποι!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Για τα χαστούκια μην παίρνεις κι όρκο. χα χα χα!Ειδικά τις τελευταίες μέρες έχω φάει πολύ ξύλο.Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 27 215994

Πάω!!!!Φιλάκια!!!!Καλό πάρκο αύριο Μαράκι! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 27 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις