Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
481 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 481 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 39 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 43]

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΣΕΙΣ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΝΑΤΕ!!!10 ΣΕΛΙΔΕΣ ΧΘΕΣ,20 ΣΗΜΕΡΑ....ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ????ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ????ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΑΕΡΙΑ Η ΜΙΚΡΗ?????

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tziz έγραψε:Καλή μου Βίβιαν,
Μπορείς να κάνεις την κόρη μου να ηρεμήσει???
Τι σκατά έπαθε βραδιάτικο??????
Δεν τα έχει ξανακάνει αυτά ούτε πιο μικρούλα! Μόλις την έβαζα στο κρεβατάκι της, τσουπ! έκλεινε τα ματάκια και ύπνο!

Δε μπορώ να την ακούω...

μηπως εχει αρχισει να την ενοχλουν τα δοντακια της?

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου Γεωργία μου!

Το σκέφτηκα, αλλά κι αγκαλίτσα την πήρα και την έτριψα και τίποτα...
Το ίδιο και ο Νίκος. Είναι περίπου μισή ώρα που χτυπιέται...

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Γεια σου Γεωργία μου!

Το σκέφτηκα, αλλά κι αγκαλίτσα την πήρα και την έτριψα και τίποτα...
Το ίδιο και ο Νίκος. Είναι περίπου μισή ώρα που χτυπιέται...


Ακομα Αγγελικουλα; Κιντερτε ζεστο της εδωσες;

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελενίτσα!!! Μεγάλες ώρες βλέπω!!

Αγγελική δες αν:
*πεινάει (ίσως να μη χόρτασε)
*φοβήθηκε απο κάτι (άναψε τα φώτα και βάλε λίγη τηλεόραση, οι διαφημίσεις ηρεμούν)
*γδύσε τη τελείως μήπως κάτι την ενοχλεί
*ξανακάνετη ένα μπανάκι μήπως έχει υπερένταση
*ξαπλώστε και οι δύο στο κρεβάτι μαζί της (κακή συνήθεια αν αρχίσει αλλά προσωπικά δεν μου αρέσει να την αφήνω να πλαντάζει)

Αν δεν πιάσουν αυτά βάλε λίγο τσίπουρο σε ένα μπιμπερό ..χι χι χ-ού-μορ. Laughing

Α και ψάξε και τα ούλα της.

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tziz και εμενα τα ιδια Crying or Very sad σπαραζε το μωρακι πολυ, τελικα κοιμηθηκε στην αγκαλιτσα του μπαμπα του!!

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΗΝ ΤΗΣ ΒΑΖΕΙΣ ΙΔΕΕΣ ΑΘΗΝΑ!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Athin@ έγραψε:Ελενίτσα!!! Μεγάλες ώρες βλέπω!!

Αγγελική δες αν:
*πεινάει (ίσως να μη χόρτασε)
*φοβήθηκε απο κάτι (άναψε τα φώτα και βάλε λίγη τηλεόραση, οι διαφημίσεις ηρεμούν)
*γδύσε τη τελείως μήπως κάτι την ενοχλεί
*ξανακάνετη ένα μπανάκι μήπως έχει υπερένταση
*ξαπλώστε και οι δύο στο κρεβάτι μαζί της (κακή συνήθεια αν αρχίσει αλλά προσωπικά δεν μου αρέσει να την αφήνω να πλαντάζει)

Αν δεν πιάσουν αυτά βάλε λίγο τσίπουρο σε ένα μπιμπερό ..χι χι χ-ού-μορ. Laughing

Α και ψάξε και τα ούλα της.

ααα ετσι ξενυχταω καθε βραδυ Αθηνα μου!!!περιμενω να κοιμηθουν τα μικρα και να ηρεμισω λιγακι!!!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula έγραψε:tziz και εμενα τα ιδια Crying or Very sad σπαραζε το μωρακι πολυ, τελικα κοιμηθηκε στην αγκαλιτσα του μπαμπα του!!

Γιατι Βασουλα μου;

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:ΜΗΝ ΤΗΣ ΒΑΖΕΙΣ ΙΔΕΕΣ ΑΘΗΝΑ!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Μωρέ καλά λες. Είναι και τρελή αυτή!!!
Αγγελικούλα ε; ε; καλή μου φιλενάδα;

naysika έγραψε:ααα ετσι ξενυχταω καθε βραδυ Αθηνα μου!!!περιμενω να κοιμηθουν τα μικρα και να ηρεμισω λιγακι!!!
Είναι και τέσσερα ζωή να'χουν!!!!!!Πρέπει να αποφασίσουν ΟΛΑ να κοιμηθούν!
Very Happy

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Athin@ έγραψε:
GEODATOU έγραψε:ΜΗΝ ΤΗΣ ΒΑΖΕΙΣ ΙΔΕΕΣ ΑΘΗΝΑ!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Μωρέ καλά λες. Είναι και τρελή αυτή!!!
Αγγελικούλα ε; ε; καλή μου φιλενάδα;

naysika έγραψε:ααα ετσι ξενυχταω καθε βραδυ Αθηνα μου!!!περιμενω να κοιμηθουν τα μικρα και να ηρεμισω λιγακι!!!
Είναι και τέσσερα ζωή να'χουν!!!!!!Πρέπει να αποφασίσουν ΟΛΑ να κοιμηθούν!
Very Happy

μακαρι να κοιμοντουσαν ολα την ιδια ωρα!!!αλλα που τετοιο πραγμα!!τα δυο τα μεσαια κοιμουντε νωρις και τα αλλα δυο κοιμουντε αργα!!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τζίνι μου! Έκανες το μαγικό σου???
Επιτέλους ησύχασε!
Την έβαλα λίγο πάνω στην αλλαξιέρα, της έκανα δυο μ@κιούλες, την ξαναέβαλα στο κρεβάτι, πήγε να κλάψει, αλλά συνέχισα τις μ@κιούλες με τσιριχτή φωνούλα, της έβαλα κ την πιπίλα και ηρέμησε...
Ελπίζω να μην ξυπνήσει...

Κι αν την ξαναβάλω στο κρεβάτι μου εμένα να με φτύσετε...

Αν και τώρα που το καλοσκέφτομαι, και πριν κάνα μήνα μου το ξανάκανε κάνα δυο βράδια, αλλά όχι τόσο έντονα. Τώρα έλεγα πως πραγματικά τη σφάζουνε!!! Τις άλλες φορές με μια αγκαλίτσα ηρεμούσε...
Τι να πω δεν ξέρω καθόλου...

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Τζίνι μου! Έκανες το μαγικό σου???
Επιτέλους ησύχασε!
Την έβαλα λίγο πάνω στην αλλαξιέρα, της έκανα δυο μ@κιούλες, την ξαναέβαλα στο κρεβάτι, πήγε να κλάψει, αλλά συνέχισα τις μ@κιούλες με τσιριχτή φωνούλα, της έβαλα κ την πιπίλα και ηρέμησε...
Ελπίζω να μην ξυπνήσει...

Κι αν την ξαναβάλω στο κρεβάτι μου εμένα να με φτύσετε...

Αν και τώρα που το καλοσκέφτομαι, και πριν κάνα μήνα μου το ξανάκανε κάνα δυο βράδια, αλλά όχι τόσο έντονα. Τώρα έλεγα πως πραγματικά τη σφάζουνε!!! Τις άλλες φορές με μια αγκαλίτσα ηρεμούσε...
Τι να πω δεν ξέρω καθόλου...

Ναι, ναι το εκανα!!! 5 ευχες ακομαααα!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 36 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 36 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 36 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 36 215994

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:..

Πω πωωω μια κούκλααα!!! ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!!!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
Vivian έγραψε:..

Πω πωωω μια κούκλααα!!! ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!!!

Για μενα λες ε;;;; χιχιχιχιχιχι

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΩ.ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΩ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΠΛΕΟΝ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΒΑΦΤΙΣΗ.ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΕ ΦΟΥΝΤΕΣ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ 50 ΜΑΡΤΥΡΙΚΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΓΙΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΜΕ ΞΕΚΑΝΟΥΝ!!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΣΕ ΟΛΕΣ.ΦΙΛΑΚΙΑ Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 36 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 36 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 36 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 36 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 36 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 36 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 36 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 36 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 36 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 36 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 36 334590

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σε ευχαριστώ!!
Όλες σας ευχαριστώ! Η θετική ενέργειά σας μας έκανε καλό!!!

Βίβιαν, αυτό το κιντερτέ που λέτε όλες εδώ μέσα, ποτέ μου δεν κατάλαβα τι είναι... είμαι τελείως χαζή? scratch

Αθηνά μου τα σκέφτηκα όλα αυτά που έγραψες. Ακόμα και το αν ζεσταίνεται με το πάπλωμα...
Το τσίπουρο η αλήθεια είναι ότι δεν το σκέφτηκα, αλλά σκέφτηκα κάτι άλλο πολύ χειρότερο... Twisted Evil

Για να δούμε πώς θα πάει η νύχτα...
Και αύριο δουλεύω ρε γμτ!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΩ.ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΩ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΠΛΕΟΝ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΒΑΦΤΙΣΗ.ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΕ ΦΟΥΝΤΕΣ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ 50 ΜΑΡΤΥΡΙΚΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΓΙΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΜΕ ΞΕΚΑΝΟΥΝ!!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΣΕ ΟΛΕΣ.ΦΙΛΑΚΙΑ Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 36 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 36 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 36 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 36 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 36 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 36 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 36 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 36 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 36 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 36 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 36 334590

Με το καλο!! Θα εισαι μια υπεροχη νονουλα!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 36 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 36 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 36 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 36 334590

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:Για μενα λες ε;;;; χιχιχιχιχιχι
Ναι!!! Γιατί την έβγαλες;

GEODATOU έγραψε:...
Καλά να περάσετε κοπέλα μου!!!

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΠΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ...ΒΡΕΓΜΕΝΗ ΝΟΝΟΥΛΑ!!!!!ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ!!!!!

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Vivian έγραψε:
Tziz έγραψε:Τζίνι μου! Έκανες το μαγικό σου???
Επιτέλους ησύχασε!
Την έβαλα λίγο πάνω στην αλλαξιέρα, της έκανα δυο μ@κιούλες, την ξαναέβαλα στο κρεβάτι, πήγε να κλάψει, αλλά συνέχισα τις μ@κιούλες με τσιριχτή φωνούλα, της έβαλα κ την πιπίλα και ηρέμησε...
Ελπίζω να μην ξυπνήσει...

Κι αν την ξαναβάλω στο κρεβάτι μου εμένα να με φτύσετε...

Αν και τώρα που το καλοσκέφτομαι, και πριν κάνα μήνα μου το ξανάκανε κάνα δυο βράδια, αλλά όχι τόσο έντονα. Τώρα έλεγα πως πραγματικά τη σφάζουνε!!! Τις άλλες φορές με μια αγκαλίτσα ηρεμούσε...
Τι να πω δεν ξέρω καθόλου...

Ναι, ναι το εκανα!!! 5 ευχες ακομαααα!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 36 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 36 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 36 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 36 215994

GEODATOU έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΩ.ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΩ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΠΛΕΟΝ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΒΑΦΤΙΣΗ.ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΕ ΦΟΥΝΤΕΣ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ 50 ΜΑΡΤΥΡΙΚΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΓΙΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΜΕ ΞΕΚΑΝΟΥΝ!!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΣΕ ΟΛΕΣ.ΦΙΛΑΚΙΑ Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 36 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 36 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 36 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 36 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 36 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 36 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 36 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 36 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 36 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 36 334590 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 36 334590

καληνυχτα Γεωργια μου!!!να εχεις ενα υπεροχο σ/κ και με το καλο η βαφτισει!!!να εισαι παντα μια αξια νονα!!!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Σε ευχαριστώ!!
Όλες σας ευχαριστώ! Η θετική ενέργειά σας μας έκανε καλό!!!

Βίβιαν, αυτό το κιντερτέ που λέτε όλες εδώ μέσα, ποτέ μου δεν κατάλαβα τι είναι... είμαι τελείως χαζή? scratch

Αθηνά μου τα σκέφτηκα όλα αυτά που έγραψες. Ακόμα και το αν ζεσταίνεται με το πάπλωμα...
Το τσίπουρο η αλήθεια είναι ότι δεν το σκέφτηκα, αλλά σκέφτηκα κάτι άλλο πολύ χειρότερο... Twisted Evil

Για να δούμε πώς θα πάει η νύχτα...
Και αύριο δουλεύω ρε γμτ!

Το κιντερτε ειναι ενα ροφημα με βοτανα που δινουν στα μωρακια για να ηρεμουν οταν ποναει η κοιλιτσα!!!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
Vivian έγραψε:Για μενα λες ε;;;; χιχιχιχιχιχι
Ναι!!! Γιατί την έβγαλες;

Καταλαθος την εβαλα!! Να την αφησω λες;

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καληνύχτα Γεωργία μου, καλή ξεκούραση.

Κορίτσια κι εγώ σας αφήνω γιατί όπως είπα, αύριο θα σήκωθω νωρίς για δουλειά.
Θα μπω από εκεί να τα πούμε.
Ελπίζω να μην έχει πολλή δουλειά και με πρίξουνε κι έτσι να έχουμε λίγο χρόνο παρεϊτσα.

Καληνυχτούδια!!!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Και αύριο δουλεύω ρε γμτ!

Εγώ αύριο θα πάω στο μπαμπά μου και τη μαμά μου!!!!!!!!!!!! cheers cheers cheers

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 39 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις