Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
593 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 593 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 43]

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tziz έγραψε:Καληνύχτα Γεωργία μου, καλή ξεκούραση.

Κορίτσια κι εγώ σας αφήνω γιατί όπως είπα, αύριο θα σήκωθω νωρίς για δουλειά.
Θα μπω από εκεί να τα πούμε.
Ελπίζω να μην έχει πολλή δουλειά και με πρίξουνε κι έτσι να έχουμε λίγο χρόνο παρεϊτσα.

Καληνυχτούδια!!!

καληνυχτα Αγγελικουλα!!!να εχεις ενα υπεροχο πρωινο!!!

παω και εγω σιγα σιγα με περιμενει ο συζηγος!!!!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Καληνύχτα Γεωργία μου, καλή ξεκούραση.

Κορίτσια κι εγώ σας αφήνω γιατί όπως είπα, αύριο θα σήκωθω νωρίς για δουλειά.
Θα μπω από εκεί να τα πούμε.
Ελπίζω να μην έχει πολλή δουλειά και με πρίξουνε κι έτσι να έχουμε λίγο χρόνο παρεϊτσα.

Καληνυχτούδια!!!

Ονειρα γλυκα!! Καλη ξεκουραση!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 37 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 37 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 37 417472

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:Καταλαθος την εβαλα!! Να την αφησω λες;

Δε θέλω να σε στεναχωρήσω αλλά η κόρη σου είναι πιο όμορφη χι χι χι!
Ήταν πολύ όμορφη φωτογραφία, εμένα ρωτάς; Τον άντρα σου ρώτα που θα σε βλέπουν όλοι χι χι!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
Vivian έγραψε:Καταλαθος την εβαλα!! Να την αφησω λες;

Δε θέλω να σε στεναχωρήσω αλλά η κόρη σου είναι πιο όμορφη χι χι χι!
Ήταν πολύ όμορφη φωτογραφία, εμένα ρωτάς; Τον άντρα σου ρώτα που θα σε βλέπουν όλοι χι χι!

Χαχαχαχαχαχαχα τρελοκομειο!! Καλα λοιπον αφου η Λυδια ειναι πιο ομορφη αφηνω εκεινη!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
την γλυκια καληνυχτα μου κυριες μου!!!ονειρα γλυκα !!! Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:...

By the way (για να δείξω οτι ξέρω και αγγλικά χι χι) το χρώμα που είδα στα μαλλιά σου πάει τρελλά. Πολύ περισσότερο απο το ξανθό (χωρίς παρεξήγηση ε; Wink)

Καληνύχτα Αγγελική και Ελένη! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 37 417472

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:
vasoula έγραψε:tziz και εμενα τα ιδια Crying or Very sad σπαραζε το μωρακι πολυ, τελικα κοιμηθηκε στην αγκαλιτσα του μπαμπα του!!

Γιατι Βασουλα μου;

Δεν ξερω Crying or Very sad και τωρα ειδες που αργησα να σου απαντησω;; Μεσα ημουν ξυπνησε και παλι εκλαιγε, τον σηξωσα αγκαλιτσα τιποτα, υον ξαναβαλα κατω τιποτα, τελικα τον εβαλα στο καροτσι και περα δωθε μιση ωρα κοιμηθηκε και τωρα πως τον βγαζουν απο εκει???

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέραααααααααα καλό μήναααααααα! χρόνια πολλά στους ψεύτες! γιορτάζουν οι Πινόκιοι σήμερα! αχαχααχαχα

τι κάνετε μανούλες? κοιμάστε όλες?

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Μαράκι!
σιγά να μην κοιμόμαστε. στη δουλειά είμαι.
θα πεις κανένα ψεμματάκι σήμερα?

AGGELIKI21

AGGELIKI21
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
xaxax kalhmera koritsiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 37 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 37 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 37 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 37 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 37 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 37 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 37 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 37 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 37 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 37 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 37 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 37 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 37 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 37 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 37 215994 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 37 215994

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:Καλημέρα Μαράκι!
σιγά να μην κοιμόμαστε. στη δουλειά είμαι.
θα πεις κανένα ψεμματάκι σήμερα?

καλημέρα Φλώρα μου! είπα εχτές το βράδυ στον άντρα μου όταν έπεσε για ύπνο, αλλά δεν έπιασε δεν τον σήκωνες με τίποτα από το κρεβάτι! αχααχαχα αλλά κάτι θα κάνω και σήμερα!

εσύ έχεις προγραμματίσει τίποτα?


καλημέρα Αγγελική

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!!εγω λεω να του πω "αγαπη μου μου δινει 300 ευρουλακια να παω να ψωνισω κατι??" θα πει ναι γιατι θα νομιζει πλακα κανω αλλα εγω τα θελω στ'αληθεια!!!!
χαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!

euabutter

euabutter
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλημερα κοριτσιαααα!βρε κοριτσια τι αργα που κοιμαστε πως αντεχετε..γι'αυτο μου λενε κοιμησου τωρα που μπορεις γιατι μεταααα...οχι οτι ειμαι του υπνου αλλα κοιμαμε νωρις ξυπναω νωρις..αν δουλευεις τοσα χρονια συνιθηζεις..χρονια πολλα σε οσους γιορταζουν και στον μικρο αδερφουλι μου που αν και γεννημενος πρωταπριλια δεν λεει ψεματα ενο ο αλλος που ειναι γεννημενος οκτωμβρι μας εχει ταραξει..χχεχεχε σπαω το κεφαλι να βρω τι θα κανω σημερα στον αντρουλι μου να σηκωθει η τριχα καγκελο αλλα δεν μου ερχετε τπτ

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα ομορφιες μου!!!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 37 125586 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 37 125586 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 37 125586 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 37 125586 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 37 125586 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 37 125586 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 37 125586 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 37 125586

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:καλημερα!!!!εγω λεω να του πω "αγαπη μου μου δινει 300 ευρουλακια να παω να ψωνισω κατι??" θα πει ναι γιατι θα νομιζει πλακα κανω αλλα εγω τα θελω στ'αληθεια!!!!
χαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!


Razz Razz Razz Razz Respect Respect Respect
τέλειοοοοοοοο! και μετά θα του έρθει ταμπλάς! αχαχαχα


καλημέρα euabutter!και εγώ προσπαθώ να σκεφτώ κάτι αλλά ακόμα τίποτα! να χαίρεσαι και τον αδερφό σου που γιορτάζει, θα μου πεις και οι δύο γιορτάζουν, ο ένας κανονική γιορτή και ο άλλος για τα ψέματα! αχαχα το όνομά σου είναι Εύα?


Καλημέρα Βιβιανάκι-Τζίνι! cyclops

Gianna_V

Gianna_V
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kαλημερα..Πουλαω πατατες..Εδω οι καλες πατατες..Χωμα για ολα τα φυτα..
Ταμτακος ε??Ειπα να βρω την γενια μου και αναγαλιασε η καρδια μου Very Happy Very Happy Very Happy

Καλημερα κοριτσουδες μου και καλο μηνα!!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:
Ευάκι έγραψε:καλημερα!!!!εγω λεω να του πω "αγαπη μου μου δινει 300 ευρουλακια να παω να ψωνισω κατι??" θα πει ναι γιατι θα νομιζει πλακα κανω αλλα εγω τα θελω στ'αληθεια!!!!
χαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!


Razz Razz Razz Razz Respect Respect Respect
τέλειοοοοοοοο! και μετά θα του έρθει ταμπλάς! αχαχαχα

Yes, i am!!! Για να δει η Αθηνα οτι ξερω και εγω αγγλικα χαχααχαχαχ!!!!

Καλημερα Μαρακι!!!! Ευχουλα;;;;χαχααχαχαχα

καλημέρα euabutter!και εγώ προσπαθώ να σκεφτώ κάτι αλλά ακόμα τίποτα! να χαίρεσαι και τον αδερφό σου που γιορτάζει, θα μου πεις και οι δύο γιορτάζουν, ο ένας κανονική γιορτή και ο άλλος για τα ψέματα! αχαχα το όνομά σου είναι Εύα?


Καλημέρα Βιβιανάκι-Τζίνι! cyclops

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Gianna_V έγραψε:Kαλημερα..Πουλαω πατατες..Εδω οι καλες πατατες..Χωμα για ολα τα φυτα..
Ταμτακος ε??Ειπα να βρω την γενια μου και αναγαλιασε η καρδια μου Very Happy Very Happy Very Happy

Καλημερα κοριτσουδες μου και καλο μηνα!!



αχαχαχαχαχαχα! Καλημέραααααα! καλό μήνααααααα! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 37 654316

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Gianna_V έγραψε:Kαλημερα..Πουλαω πατατες..Εδω οι καλες πατατες..Χωμα για ολα τα φυτα..
Ταμτακος ε??Ειπα να βρω την γενια μου και αναγαλιασε η καρδια μου Very Happy Very Happy Very Happy

Καλημερα κοριτσουδες μου και καλο μηνα!!



Χαχαχαχαχαχαχααχαχαχα καλημερααααααα!!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 37 328109

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ!ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!!!ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ ΜΟΥ,ΛΕΤΕ ΝΑ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΜΕ ΦΟΡΜΕΣ;;;;;;;;; Shocked Shocked Shocked

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ!ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!!!ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ ΜΟΥ,ΛΕΤΕ ΝΑ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΜΕ ΦΟΡΜΕΣ;;;;;;;;; Shocked Shocked Shocked


αχαχαχαχα καλό μήνα! καλημέρα! και εσύ μέρα που βρήκες να το παραγγείλεις!αχαχαχα

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κι από μένα!!!
Καλό μήνα!!!

Σήμερα σας γράφω από τη δουλειά.
Προς το παρόν είμαι μόνη κι έχω ησυχία
Μόλις έρθει το boss να δω τι θα κάνω!!

Καλλιόπη ξέρεις ε??
Θα μου πεις ποιο παρήγγειλες κι αν είναι καλό για να το έχω υπόψη..
Από εκεί που λέγαμε δε θα το πάρεις?

Κοριτσάκια μου! Είμαι πολύ χαρούμενη σήμερα! Δεν ξέρω γιατί!!

Αν και το πρωί είχα μια μελαγχολία που έφυγα κι άφησα τη μπουμπούκα μου...
Όχι τίποτα άλλο αλλά μόλις ξυπνήσει, δε θα δει μανούλα αλλά τη σ@τόφατσα της πεθεράς μου... τες πα...

Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 37 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 37 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 37 417472

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ!ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!!!ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ ΜΟΥ,ΛΕΤΕ ΝΑ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΜΕ ΦΟΡΜΕΣ;;;;;;;;; Shocked Shocked Shocked

Χαχαχαχαχα λες;; Πρωτότυπο δεν λεω!!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 37 587529 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 37 587529 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 37 587529 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 37 587529 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.8!! - Σελίδα 37 587529

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπράβο Αγγελική! είδες χαρά που σου δίνει το πεθερικό! πάντα τέτοια βρε! Razz Razz πλάκα κάνω μη με βρίσεις! Laughing

euabutter

euabutter
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μαρία έγραψε:μπράβο Αγγελική! είδες χαρά που σου δίνει το πεθερικό! πάντα τέτοια βρε! Razz Razz πλάκα κάνω μη με βρίσεις! Laughing
χαχαχαχ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις