Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
469 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 469 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 40]

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μα τι στο καλό??Μόνο εγώ δεν έχω κοιλίτσα ακόμη???? Crying or Very sad

baby


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
150 σε γυναικολογο εξω?????στο νοσοκομειο ξερει καμια να πει????????

maraki85

maraki85
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
baby αν εννοειες για δημοσιο νοσοκομειο νομιζω πως πανω απο 30 ευρω δεν εχει!!

Καλημερα σε ολες και στις κοιλιτσες σας!!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι σε γυναικολόγο..Τώρα σε κλίνικη που θα πάω εγώ δεν ξέρω για να πω την αλήθεια αλλά ελπίζω να μην ξεφεύγει πολύ..Μας έχουν ξεσκίσει στον ιδιωτικό τομέα που δεν μπορούμε να παίρνουμε άδειες και πρέπει να πληρώνουμε τα μαλλιοκέφαλα μας...!!!

baby


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
εεεεε αμα ειναι 150 στο γυναικολογο θα παω στο νοσοκομειο να την κανω..... drunken

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αν έχεις τον χρόνο και την δυνατότητα εννοείται να πας εκεί!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κορίτσια!!!Πως πάνε τα σποράκια σας??Μεγαλώνουν???

Λοιπόν σας παραθέτω ακόμη μία φορά την εμπειρία μου την πρωινή από το ΙΚΑ (ναι είπα να τους δώσω άλλη μία ευκαρία)!!Έχοντας τηλεφωνήσει εχθές για να βεβαιωθώ ότι δεν θα υπάρχει πρόβλημα που έχει γράψει ήδη ο συμβεβλημένος γιατρός τις εξετάσεις στο βιβλιάριο για το αν μπορούν να γραφούν ξανά αφού ο ελεκτής δεν μου τις θεώρησε και λαμβάνοντας ως απάντηση ότι δεν θα υπάρχει κανένα πρόβλημα, κλείνω ραντεβού για το κέντρο μάνας και παιδιού (γιατί εκεί πρέπει να πάμε τώρα που είμαστε κυοφορούσες και όχι σε γυναικολόγο απλό). Πηγαίνω λοιπόν και ένας αγενέστατος μπακάλης γιατρός με ενημέρωσε (λογικό όπως είχα φανταστεί) ότι δεν μπορεί να μου ξαναγράψει τις εξετάσεις και να πάω ξανά στον γιατρό που μου τις έγραψε να μου γράψει ξανά παραπεμπτικά!Του εξήγησα ότι αν ήξερε πως ακριβώς να τα γράψει σωστά εξαρχής μάλλον θα το είχε κάνει και η απάντηση του ήτανε "τότε κυρία μου να του πείτε να μην κάνει σύμβαση με το ΙΚΑ αν δεν ξέρει πως λειτουργεί!!!"!Λες και είναι δική μου δουλειά να υποδείξω στον κάθε γιατρό πως πρέπει να γράφει τα παραπεμπτικά των εξετάσεων!!

Μετά μάλιστα με πληροφόρησε ο μπακάλης γιατρός ότι δεν χρειάζεται να πάω για θεώρηση τις εξετάσεις όπως μου είχανε πει από το τηλέφωνο στο τμήμα παροχών του ΙΚΑ Νίκαιας την Τρίτη και ότι η θεώρηση γίνεται ΜΟΝο εφόσον οι εξετάσεις είναι από δημόσιο νοσοκομείο!!Θα μου επιτρέψετε να διατηρήσω τις αμφιβολίες μου ΚΑΙ για αυτό!

Και τέλος μου είπε ότι είναι ο συμβεβλημένος γιατρός σαν να σου τις γράφει γιατρός του ΙΚΑ και πας στο μικροβιολογικό χωρίς ραντεβού για να τις κάνεις και ότι το ΙΚΑ τις κάνει όλες!Μα του λέω μου είπανε από τον ελεκτή εχθές ότι κάποιες το ΙΚΑ δεν τις κάνει είστε σίγουρος???Και η απάντηση του ήτανε "Θα με αφήσεις να μιλήσω??Είναι σοφό το να ακούς!Αν δεν υπάρχει κατάλληλο αντιδραστήριο τότε θα σε στείλουν σε δημόσιο νοσοκομείο να πας να κάνεις ότι δεν γίνεται δωρεάν!"

Η αγένεια του ήτανε χαρακτιριστική!Ειλικρινά δεν ξέρω πως κρατήθηκα και δεν τον χαστούκισα όταν μου μιλούσε με αυτό το ύφος λες και δουλεύει τζάμπα εκεί και λες και δεν μου παρακρατούνται κάθε μήνα ένας σκασμός λεφτά για την παρτή του!!!

Ηθικό δίδαγμα: Θα πάω για τις εξετάσεις στο ΙΑΣΩ να τους σκάσς τα ωραία μου λεφτουδάκια και θα προσπαθήσω να έχω όσα λιγότερα πάρε-δώσε γίνεται με αυτό τον άχρηστο φορέα που για άλλη μία φορά δεν κατάλαβα σε τι εξυπηρετεί η υπάρξη του στην χώρα!

Μανούλα_Δήμητρα

Μανούλα_Δήμητρα
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλησπέρα και απο μένα!Λέγομαι Δήμητρα και είμαι και εγω στην ομάδα σας!!!
Με το Μαράκι γνωριζόμαστε και απο την προηγούμενη εγκυμοσύνη στο Μαμμυλαντ!
Μας εύχομαι όμορφες και ήρεμες εγκυμοσύνες!!!Δυστηχώς ξεκίνησαν οι ναυτίες μου πάλι.... Embarassed

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλώς ήρθες Δημητρούλα!!!Με το καλό το παιδάκι σου!!Δεν ξέρεις πόσο σε νιώθω!Δεν έχω ναυτίες αλλά οι αναγούλες με έχουν ταράξει 4 μέρες τώρα..!!!! Ελπίζω να μην πάει έτσι ως το τέλος γιατί θα μείνω μισή..Δεν μπορώ να φάω τίποτα με το στομάχι μου έτσι χάλια!!

Μανούλα_Δήμητρα

Μανούλα_Δήμητρα
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
carrie και στην προηγούμενη εγκυμοσύνη είχα για 3 μήνες.με το που μπήκα στον 4ο κοπηκαν μαχαίρι.συνήθως έτσι γίνεται σε όλες εκτος απο κάποιες σπάνιες εξαιρέσεις.
Πάντως το οτι έχουμε αναγούλες είναι καλό γιατι σημαίνει οτι όλα πάνε καλα!είναι που αυξάνοντε οι ορμόνες μας.
Ρε κορίτσια εγω το βράδυ ξυπνάω συννέχεια.έχει καταντήσει σπαστικό αυτό το πράγμα.Νομιζα οτι κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική αλλα τελικά δεν βλέπω μέχρι στιγμή διαφορές. ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 6 215994

maraki85

maraki85
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα μανουλες και απο μενα,αν και ειναι λιγο αργακαι μαλλον καλυνηχτα θα επρεπε να παω αλλα ειχα παει στην συναυλια της Βισση στο Οακα και μολις μπηκα σπιτι.

Δημητρουλα τι ωραια που θα τα λεμε και απο δω!!Ξεκινησαν οι ναυτιες ε?υπομονη κοριτσακι μου!!

Υπολοιπες εγκυουλες τι γινετε,τα σπορακια σας?ργω απο βδομαδα θα παω να κανω αιματολογικες εξετασεις και μαλλον και υπερηχο γιατι δεν κρατιεμαι μεχρι την αυχενικη.

Καλο βραδυ σε ολες και θα τα πουμε παλι αυριο!!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κορίτσια!!!!Τι περίεργος ο καιρός πάλι σήμερα ε???Αντί να φτιάχνει που έρχεται Πάσχα μας φθινοπώριασε!!

Ετοιμάζομαι να πάω στο ΙΑΣΩ για τις εξετάσεις!Maraki σε καταλαβαίνω, ούτε εγώ μπορώ να περιμένω μέχρι την αυχενική και θα πάω να ξανά για έναν υπέρηχο στο ενδιάμεσο!!

Μιρκή Aylin που κρύφτηκες??Είναι όλα καλά?

Σε πόσες μέρες λέτε να πάρω όλες τις εξετάσεις στα χέρια μου??

snoopy

snoopy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kalimera ola kala sou eyxomai!!!na eisai xalari oso mporeis gia na to apolayseis!!!!! Laughing

baby


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλημερα κοριτσια μου τι κανετε????λοιπον εγω πηγα εχτες στο γιατρο και το ειδα ολα πολυ καλα......το φασολακι μου μεσα σε δυο εβδομαδες μεγαλωσε παρα πολυ πηρε σχημα κανονικου μωρου...... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 6 215994 :pillowfight και ειναι ολα καλα...η καρδουλα του σαν τρελη 170 χτυπους...20,93 χιλιοστα και τελικα ειμαι 8w6d αλλαξα καθε 20 του μηνα τελικα θα αΛΛΑζω μηνα..... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 6 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 6 654316 και απο κοιλα μονο 2 πηρα.....και κατι αλλο βρε κοριτσια που ματωνει η μυτη μου ειναι φυσιολογικο??????

maraki85

maraki85
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
carrie μου καλα αποτελεσματα σου ευχομαι να εχεις!!Δεν θυμαμαι ποσες μερες θελουν,πιστεω σε 3-4 μερες θα ειναι ετοιμες γιατι ειναι και πολλες οι εξετασεις!!

baby πολυ χαρηκα που ακουσες καρδουλα!!!!Για την μυτη δεν ξερω να σου απαντησω,ρωτα καλυτερα τον γιατρο σου!!!

την καλημερα μου σε ολες!!!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Baby τι ευχάριστα τα νέα σου!!!!Ξέρεις τι λένε για το φύλο και για τους παλμούς της καρδιάς ε?Αν είναι υποτίθεται πάνω από 140 είναι πιθανό να είναι κοριτσάκι!

Πήγα στο ΙΑΣΩ για τις εξετάσεις το πρωί και έχω να σας επιστήσω την προσοχή στα εξής: Ο γιατρός μου μου είχε γράψει συγκεκριμένες εξετάσεις να κάνω και η μόνη που δεν συμπεριλαμβανόταν στο πακέτο ήτανε αυτή του HIV που την πλήρωσα εξτρά (47Ε) Αυτό που με δυσαρέστησε ιδιαίτερα ωστόσο είναι (εκτός από την άγαρμπη συμπεριφορά της κοπέλας που μου πήρε αίμα λες και δεν θα πλήρωνα 270Ε τις εξετάσεις) είναι ότι ΔΕΝ μου έκαναν όλες τις εξετάσεις του πακέτου!!!Και αυτό γιατί λέει εφόσον ο γιατρός μου δεν μου τις είχε γράψει δεν χρειαζότανε παρόλα αυτά τις πλήρωσα κανονικότατα και μπορώ λέει να τις κάνω κάποια άλλη φορά αν θέλω!!Συγκεκριμένα δεν μου έκαναν ούτε καλλιέργεια κολπικού υγρού ούτε για κυταρομεγαλοϊό αλλά τις πλήρωσα κανονικά!Και πλήρωσα και επιπλέον το HIV που δεν ήτανε στο πακέτο αν και είμαι απόλυτα σίγουρη ότι μέσα στο site τους αναφέρουν ΚΑΙ αυτή την εξέταση μέσα στο πακέτο!
http://www.iaso.gr/gr/Iaso/Content.aspx?PID=265&BC=0,0,511

Ήτανε πρωί και μου τα είπε τόσο γρήγορα αυτή που στο ταμείο που δεν αντιλήφθηκα τι έγινε για να μην πληρώσω εξετάσεις που δεν μου έκαναν!Απλά να το έχετε στο νου σας!

Επίσης οι εξετάσεις κάνουν 5 εργάσιμες μου είπανε!

Υ.Γ. Δεν ξέρω αν τελικά εγώ είμαι η περίεργη της υπόθεσης αλλά όταν πληρώνεις απαιτείς τουλάχιστον την στοιχειώδη ευγένεια από κάποιους ανθρώπους!Αυτοί εκεί φαινότανε πως δουλεύανε με το ζόρι!

maraki85

maraki85
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
βρε carrie μου,μου φαινεται περιεργο ολο αυτο που λες.ειναι δυνατον να στις χρεωσουν και να μην τις κανεις?εαν δεν ηθελε ο γιατρος σου ολο το πακετο επρεπε να σου χρεωσουν μονο τις εξετασεις που σου ειχε γραψει ο γιατρος.Τους ζητησες εσυ να σου κανουν το πακετο?
Εγω που θα παω απο βδομαδα δεν θα κανω το πακετο εγκυμοσυνης γιατι ειναι 2η εγκυμοσυνη και δεν τις χρειαζομαι ολες αυτες που εχει,οπως ομαδα αιματος γιατι ξερω τι ομαδα αιματος εχω,θα τους παω το χαρτι με συγκεκριμενες εξετασεις.

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ο γιατρός μου δεν μου είπε να πάω να τις κάνω στο ΙΑΣΩ, είχα μπει στο ιντερνετ και είχα δει ποιες εξετάσεις κάνανε και ήτανε όλες όσες μου είχε γράψει ο γιατρός!Οι μόνες που δεν μου είχε γράψει ήτανε γενική αίματος γιατί είχα κάνει πρόσφατα και καλλιέργεια κολπικού υγρού και ίσως για κυταρομεγαλοϊό. Μου κάνανε κανονικά την γενική αίματος ,δεν μου κάνανε τις άλλες δύο άσχετα που ήτανε μέσα στο πακέτο και μου τις χρεώσανε κανονικά και μου χρέωσαν εξτρά την εξέταση HIV. Τι να πω, ίσως στο site τους να μην συμπεριλαμβάνουν μόνο όσες είναι στο πρώτο πακέτο γιατί μου είχανε πει τηλεφωνικά ότι έχουν και ένα δεύτερο με 400Ε

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια μου καλισπέρα...Τι μου κάνετε?πβς τον φοβάμαι τον προγεννητικό έλεγχο...σαν τρελλή!!!

Baby συγχαρητήριαααααα!!!Άντε κορίτσι μου με το καλό!Υπέροχο συναίσθημα έτσι???

Πάω απο εβδομάδα να κάνω προγεννητκό έλεγχο σε ένα μικροβιολογικό εργαστήριο στους Αμπελοκήπους!Στο Ιασώ μου φέρθηκαν πολύ αγενέστατα...Δεν δέχομαι να τους πληρώσω με τίποτα.Επίσης επειδή ούτε εγώ έχω κάνει καλλιέργεια κολπικού υγρού μου είπαν πως χρεώνεται εξτρα...ΔΕΝ ΤΟ ΔΕΧΟΜΑΙ!!!

Κατά τα άλλα...αναγούλες , αχ κλατι αναγούλεςςςςςς...δεν είναι κατάσταση αυτή...αχ αλλά τουλάχιστον φαντάζομαι πως το μωράκι μου θα είναι καλά.

Εγώ για αυχενική διαφάνεια και για τεστ Papp A δεν θα πληρώσω κάτι επειδή ο ιατρός μου είναι σε δημόσιο νοσοκομείο.Παιδιά μεταξύ μας ο άνθρωπος μέχρι τώρα δεν μας έχει ζητήσει ΤΙΠΟΤΑ!!!

Αυτά συγγνώμη για το μεγάλο ποστ...Καλώς ορίσανε οι καινούργιες μανούλες...Ο'τι καλύτερο!!!Φιλιά πολλά!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 6 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 6 215994

baby


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
αχ βρε κοριτσια ενας χαμος γινεται με τις εξετασεις!!!!!εγω τελικα θα παω σε μικροβιολογο εξω βρηκα εναν που για ολες τις εξετασεις θελει 150Ε καλα ειναι οποτε θα παω εκειαπο εβδομαδα!!!!τι ειναι αυτο που λετε για κολπικα υγρα?????εμενα δεν μου εχει πει κατι τετοιο!!!!!!το επομενο ραντεβου το εχω 9 μαιου για εγκεφαλικη διαφανεια.....

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Aylin μου καλως ήρθες στον κόσμο της αναγούλας!!!! Έχς πεθάνει αυτή τη βδομάδα μόνο αυτό σου λέω...!!!!Τουλάχιστον αυτό δείχνει ότι όλα πάνε καλά,αλλά ειλικρινά ελπίζω να μπορέσω σύντομα να φάω ξανά φρούτα και χυμούς γιατί σε αυτή τη φάση με σκοτώνουν!!!!

Όσον αφορά το ΙΑΣΩ απλώς μου φαίνεται ότι δεν τους ενδιαφέρει πλέον να διατηρήσουν το όνομα που έχουν φτιάξει!Να τα λέμε αυτά μεταξύ μας για να ξέρουν και οι άλλες κοπέλες τι γίνεται!

Επίσης σήμερα έμαθα σε συζήτηση με μία κοπέλα ότι στο Μητέρα το πακέτο έχει 210Ε και το HIV συμπεριλαμβάνεται (όπως και στο ΙΑΣΩ φυσικά άσχετα που τελικά χρεώνουν στον καθένα διαφορετικά απ' ότι φαίνεται!!).

Baby μου μην ανησυχείς, η καλλιέργεια κολπικού υγρού είναι απλώς μέσα στο πακέτο αυτών των κλινικών.Δεν είναι απαραίτητη σαν προγεννητικός έλεγχος,άλλωστε μεταξύ μας αν έχεις ενοχλήσεις τύπου κολπίτιδας το λες στον γιατρό σου και σε στέλνει για εξετάσεις!Δεν κοστίζουν πια και τόσο οι συγκεκριμένες!

Άντε να δούμε πως θα πάει αυτή η βδομάδα!!!
Very Happy Very Happy Very Happy Μεταξύ μας πάντως και εγω Aylin έχω κατατρομάξει με τις εξετάσεις μήπως βγάλουν τίποτα περίεργο...!!

baby


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
carrie οχι οχι δεν εχω καποιο προβλημα ετσι ρωτησα!!!!!!να σας πω και κατι αλλο?????ντρεπομαι να σας το πω.........ηρθα σε επαφη με τον αντρα μου και οταν τελειωσαμε μου ειπε οτι η γλωσσα του ετσουζε απο το στηθος μου......μηπως ξερει καμια γιατι??????? Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μήπως είχες βάλει πχ καμία κρέμα σώματος πριν ή κάτι τέτοιο?

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλισπέρα και απο εμένα...

Οι αναγούλες καλά κρατούν και τώρα σαν να ανακουφίστικα λιγάκι.Μίλησα και με την μητέρα μου είναι στην Ιταλία και μου έλεγε πως έμαθε ότι περίμενε μωράκι δηλ εμένα.

Λοιπόν κάτι που θέλω να σας ρωτήσω ο γιατρός σας τι σας είπε σχετικά με την ερωτική συνέβρεση με τον συζηγό σας???Εμένα μου είπε να περιμενω μέχρι να ολοκληρωθεί το Α τρίμηνο(επειδί είχα δεί αυτό το καφεκόκκινο τότε υγρό και είχα τρομάξει)???Ασε που με τόσες αναγούλες που όρεξη.

Baby...δεν ξέρω τι μπορεί να είναι...Carrie σαν να έχεις δίκιο!!!

Φιλάκια Πολλά

150ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 6 Empty ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Κυρ Απρ 17, 2011 12:08 pm

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΒΡΗΚΑ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ!!!ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ; ΣΤΑ 2 ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΤΟΣΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ. ΤΩΡΑ; ΤΟΣΟ ΠΠΟΛΥ ΑΛΛΞΑΝ;
ΣΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ; ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΤΑ ΜΙΣΑ ΛΕΦΤΑ ΑΝΑΛΟΓΑ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΣΑΣ. ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΤΙΣ ΚΑΝΩ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ.
ΚΑΛΗ ΒΡΑΔΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 6 328109

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις