Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
438 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 438 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 40]

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και τώρα που βρήκα αισθητικό μήπως σας βρίσκετε και καμία κομμώτρια που να μπορεί να με χτενίσει στο χενοδοχείο να μην τρέχω στο κομμωτήριο που μου έκλεισε η νύφη το πρωι?? (Θα είμαι και 7,5 μηνών πρώτα ο Θεός τότε..οπότε καταλαβαίνετε...)

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
carrie ΡΩΤΑ ΤΗΝ ΑΙΣΘΗΤΙΚΟ ΑΥΤΗ ΣΥΝΕΡΓΑΖΕΤΑΙ ΜΕ ΚΟΜΜΩΤΡΙΕΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΚΑΛΗ.
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΑ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΠΗ ΤΟ ΓΙΑΟΥΡΤΙ ACTIVIA KAΛΟ ΔΕΝ ΛΕΩ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ.... ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 23 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 23 215994

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλισπέρα γλυκές μανουλίτσες...το σήμα του ίντερνετ κάνει διάφορα παιχνιδάκια αλλά δεν πτωούμαστε... Very Happy Very Happy Very Happy

Dionikou μπράβο σου και συγχαρητήρια για τα αποτελέσματα σου!!!

Αλεξία...It's a BOY...Congrats...!!!Με το καλό ο μπεμπάκος σου!!!

Carrie με πρόλαβε η Kikitso οπότε δεν θα μου πάρεις κοτοπιτάκια??? ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 23 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 23 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 23 328109

Όσο για τα μωράκια μας...Λοιπόν προαισθάνομαι ότι τη Τρίτη με το καλό η Carrie θα φέρει την πρώτη νύφη της παρεούλας μας...και στη συνέχεια την Πέμπτη θα ακολουθήσω πιστά εγώ...χιχιχι...

Λαμπρούλα καλώς ήρθες με το καλό το μωράκι σου!!!

Και εγώ κορίτσια αναρωτιέμαι πότε θα υποχωρήσουν κάπως τα συμπτώματα...αχ αυτές οι αναγούλες...αλλά χαλάλι σκέφτομαι πως "φάγαμε τον γάιδαρο"-Α τρίμηνο, στην ουρά θα κολλήσουμε???

Και όσων αφορά τον θέμα ιατρός αποφασίσαμε για τον κύριο Νίκο Βραχνή.Εξαιρετικός.Μας έκανε τρομερά πολύ καλή εντύπωση με μια πάρα πολύ καλή μαία την Μαρία η οποία πάνω κάτω είναι στην ηλικία μου και με καθησυχάζει και το καλύτερο εξειδικευμένος για να κάνει όλους τους υπέρηχους.Την Πέμπτη θα τον δούμε και απο κοντά αλλά 2 λεπτά που μιλήσαμε μου έκανε την καλύτερη εντύπωση....Και πλέον μετά απο 11 εβδομάδες άγχους αρχίζω και απολαμβάνω το γεγονός πως θα γίνω μανούλα!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 23 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 23 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 23 654316

Φιλιά πολλά σε όλες σας!!! I love you I love you I love you

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
AYLIN ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΘΑ ΣΟΥ ΦΕΡΕΙ ΚΟΤΟΠΙΤΑΚΙΑ. ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΚΑΛΗ ΤΑΙΝΙΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ;

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Aylin θα σου φέρω ότι θέλεις!!!!SmileΛές να έχουμε κοριτσάκι??Πάντως ο γιατρός μου μου είπε ότι είναι πάρα πολύ νωρίς για να ξέρουμε το φύλο.. Μπορεί η γιατρός που θα μου κάνει την αυχενική να δει κάτι, ξέρω και γω??

Κικίτσο μου εγώ πάντως πήρα τα kellog's all bran που είναι τετραγωνάκια με κανέλα και μαύρη ζάχαρη και είναι πεντανόστιμα και πήρα και δαμάσκηνα και έκαναν δουλειά μπορώ να πω!Όλη μέρα μασουλάω δαμάσκηνα σαν ελαφρύ γλύκισμα και πρωί και βράδυ με τα all bran είδα φως από την πρώτη μέρα κιόλας!! Σκέφτηκα και εγώ το activia αλλά δεν μου αρέσουν τα γιαούρτια οπότε...

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα κοριτσάκια όμορφα!Παιδιά το activia σε εμένα δεν κάνει τίποτα...Τελικά είναι εντελώς διαφορετικό από άνθρωπο σε ανθρωπο.Τί γιαούρτια δοκίμασα, τί κορν φλέικς, τί κρύα ποτήρια με νερό, τί δαμάσκηνα...Τίποτα!! scratch Χθες έφαγα ένα ακτινίδιο και κάτι ψιλοέγινε!!Θα πάω λοιπόν σήμερα να εξοπλιστώ με ακτινίδια!

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα σας κοριτσια!!!

ανυπομονω πλεον να κανω την αυχενικη μηπως και δουμε το φυλο!αν και δεν εχω προτιμηση,αν ειναι κοριτσακι Razz θα ριξω πυροτεχνηματα!!!ε,αν ειναι αγορακι....θα ριξει ο αντρας μου....ε,ενταξει κι εγω εννοειται.Αν και πιστευω οτι ο αντρας μου,αν ειναι κοριτσακι.θα κατουρηθει τελικα τοσο πολυ που τα pampers θα τα παιρνουμε με τον τονο Laughing Laughing Laughing 25/5 αργει???!!! αντε να δουμε,θα σας εχω τη νυφουλα?

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 23 215994

οι περιπετειες του σιδηρου συνεχιζονται,επειδη δεν μπορω να πινω πορτοκαλαδα καθε φορα,τρωω ενα ακτινιδιο επι τοπου και την επομενη μερα......τρεχωωωωωωωω!!!ουτε activia,ουτε τπτ!Για δοκιμαστε τα εξης:για πρωινο γαλα με cornflakes ολικης (εγω παιρνω τα fitness honey 'n almonds που εχουν το μελι και βοηθουν)και μια φετα του τοστ ψωμι πολυσπορο με μαρμελαδα δαμασκηνο ή φρουτα του δασους ΧΩΡΙΣ ΖΑΧΑΡΗ.Μεσημερι οτιδηποτε αλλα λογω αναγουλιασης η σαλατα με δυσκολευει,δοκιμαστε για οσπρια ρεβυθια ή φακες αν σας αρεσουν,τα φασολια φουσκωνουν πολυυυυυυ!!!Το απογευμα 2 ακτινιδια και κανενα κρακερ γιατι η αναγουλιαση ειναι τρομακτικη! Twisted Evil το Βραδυ τρωω κατι ελαφρυ -χτες π.χ κολοκυθοπιτα της μαμας μου- με ενα ποτηρι γαλα.Δεν εχω παχυνει καθολου και ειμαι σχεδον ρολοι σητν τουαλετα.Ο σιδηρος μονο μου πεφτει βαρυς και μου προκαλει πονο στην κοιλια και περισσοτερη αναγουλα...χτες ομως δεν εκανα εξαγωγες!Α,και νωρις για νανι!

Ελπιζω να βοηθησα.Καντε μια δοκιμη μηπως δειτε βελτιωση...σας το ευχομαι! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 23 587529

φιλακια πολλα!

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χαμομηλάκι μακάρι να πάνε όλα κατ'ευχήν στην αυχενική σας!!Πολύ χρήσιμες και οι συμβουλές σου περί "αποχετευτικού συστήματος", που όλες λίγο πολύ μας δυσκολεύει! jocolor
αχ, κι εγώ κοριτσάκι θέλω!!λέω: "γερό να είναι και ροζ να είναι!!).Στην αυχενική δεν φάνηκε (ή η γιατρός μου είναι διστακτική στο να μας το πει με σιγουριά), αλλά εγώ πιστεύω οτι είναι κοριτσάρα!!χιχιι!φιλια΄, καλημέρα σε όλες τις φουσκωτές κοιλίτσες!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 23 893968

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΔΑ ΦΩΣ ΜΕ ΤΟ ACTIVIA ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΓΙΑΟΥΡΤΙΑ ΟΠΟΤΕ ΟΚ! ΕΓΩ ΑΠΟ ΔΗΜΗΤΡΙΑΚΑ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ ΓΙΑ KELLOG'S ALL BRAN KAI ΜΕ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΟ ΕΧΕΙ ΣΥΝΗΘΗΣΕΙ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ; ΕΓΩ ΣΕ 3-4 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΑΡΓΗΣΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΟ ΦΥΛΟ... ΘΑ ΜΕ ΠΡΟΛΑΒΕΤΕ ΟΛΕΣ.

Μανούλα_Δήμητρα

Μανούλα_Δήμητρα
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλημέρα κορίτσια!!
καταρχάς να συγχαρώ για την αυχενική που βγήκε καλή!!!καλά αποτελέσματα και για το τεστ παπ.

Πριν διάβαζα για γιαουρτια και ακτινίδια κλπ που λέγατε!έχετε δυσκηλοιότητα?πω ..πω ευτυχώς είναι το μοναδικό που δεν είχα ουτε σε αυτή ούτε στην προηγούμενη εγκυμοσύνη!Εγώ είχα δοιάριες!!!!!!
Βεβαια εγω δεν χρειαστηκε να πάρω σίδηρο ακόμα. θα μου τον ξεκινήσει ποιο μετά ο γιατρός.

Όσο για το φύλο ξέρω οτι έχετε αγώνια και δεν θέλω να σας απογοητεύσω αλλα στην Ευαγγελία μου οταν κάναμε την αυχενική μου είπε ο γιατρός οτι είναι αγόρι και τον επόμενο μήνα είδαμε οτι είναι κορίτσι.Μετά τον 4 θα ξέρετε σίγουρα!! Laughing

Κορίτσια υπομονή με τις αναγουλες...
πίνετε νεράκια να μην αφυδατωθείτε!!!

καλό μεσημέρι!περιμένω χτενισμα ώπου να'ναι και πρέπει να μαζέψω το κομμωτήριο. byeeeee

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="Μανούλα_Δήμητρα"]καλημέρα κορίτσια!!


Όσο για το φύλο ξέρω οτι έχετε αγώνια και δεν θέλω να σας απογοητεύσω αλλα στην Ευαγγελία μου οταν κάναμε την αυχενική μου είπε ο γιατρός οτι είναι αγόρι και τον επόμενο μήνα είδαμε οτι είναι κορίτσι.Μετά τον 4 θα ξέρετε σίγουρα!! Laughing

Μανουλα Δημητρα γινονται αυτα?Καλα,να σου πει κοριτσι κ μετα να βγει αγορακι το καταλαβαινω,αλλα αφου βλεπει αγορι πως γινεται μετα να ειναι κοριτσι....?Δηλαδη εμενα που μου ειπε στην αυχενικη οτι ειναι κοριτσι κ μια εβδομαδα μετα μας βγηκε γιος,υπαρχει περιπτωση να εκανε λαθος......? Rolling Eyes

φωτεινουλα

φωτεινουλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα κοριτσακια μου να σας ρωτησω τις προαλλες πηγα τουαλετα κ επειδη ειμαι πολυ δυσκοιλια κ ζοριστικα ειχα μια βλεννα που ηταν σαν καφε-ροζ πηρα τηλ τον γιατρο κ μου ειπε οτι ηταν απο το ζορισμα κ να μη ζοριζομαο τοσο αλλα πριν λιγο που πηγα για τσισακια που σημαινει οτι δεν ζοριστηκα ειχα παλι κατι παρομοιο τι να κανω να ξανα παρω τηλ ειναι κατι ανυσηχητικο η οχι?ξρετε εθ=ιναι που εχω κ πολυ αγκαλια την μικρη ειναι κ 11 κιλακια δεν ειναι κ λιγα το θρεφταρακι μου!

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Φωτεινούλα θα σου πρότεινα να ξαναπάρεις το γιατρό (δεν είναι ντροπή, πρόκειται για μια σοβαρή ερώτηση από τη μεριά σου). Η γιατρός μου λέει πως είναι φυσιολογικό να έχουμε βλένα (λόγω των αλλαγών στη μήτρα) αλλά για καφετί βλεννα δεν ξέρω, μη σου πω βλακείες...Πιθανόν βέβαια να επηρεάστηκες από το κουβάλημα 11 κιλών, αν σκεφτείς πως "επιτρέπεται" κουβάλημα 1,5 κιλού σε κάθε χέρι.... confused

Μανούλα_Δήμητρα

Μανούλα_Δήμητρα
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
[quote="alexia-marinos"]
Μανούλα_Δήμητρα έγραψε:καλημέρα κορίτσια!!


Όσο για το φύλο ξέρω οτι έχετε αγώνια και δεν θέλω να σας απογοητεύσω αλλα στην Ευαγγελία μου οταν κάναμε την αυχενική μου είπε ο γιατρός οτι είναι αγόρι και τον επόμενο μήνα είδαμε οτι είναι κορίτσι.Μετά τον 4 θα ξέρετε σίγουρα!! Laughing

Μανουλα Δημητρα γινονται αυτα?Καλα,να σου πει κοριτσι κ μετα να βγει αγορακι το καταλαβαινω,αλλα αφου βλεπει αγορι πως γινεται μετα να ειναι κοριτσι....?Δηλαδη εμενα που μου ειπε στην αυχενικη οτι ειναι κοριτσι κ μια εβδομαδα μετα μας βγηκε γιος,υπαρχει περιπτωση να εκανε λαθος......? Rolling Eyes

θα είσαι σίγουρη στους επόμενους 2 υπερηχους!!! Laughing 4-5 δηλ.
Wink

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΕ ΤΡΟΜΑΞΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ.ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ!!!!!!!!!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 23 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 23 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 23 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 23 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 23 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 23 417472

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σήμερα το πρωί όταν πήγα στην τουαλέτα είδα κόκκινη βλέννα και ένα πράγμα όπως όταν αποβάλλουμε το ωάριο στην περίοδο.Ο γιατρός μου είπε να μην ανυσηχώ εφόσον δεν έχω πόνο και αίμα και ότι πρέπει να ξεκουραστώ σήμερα αλλά εγώ έχω τρομοκρατηθεί πραγματικά και δεν ξέρω τι να σκεφτώ... pale pale pale pale ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 23 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 23 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 23 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 23 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 23 534787

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Φωτεινουλα κ Carrie οσο μπορειτε μην αγχωνεστε κ ξεκουραση....Ευχομαι να μην ειναι τιποτα ανησυχητικο κ να ειναι ολα καλα..!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 23 417472

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
carrie NA ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΑΝ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΣΟΒΑΡΟ ΘΑ ΠΟΝΟΥΣΕΣ... ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ. ΟΣΟ ΔΕΝ ΠΟΝΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ ΡΟΖ Ή ΚΟΚΚΙΝΟ ΟΛΑ ΟΚ. ΑΝ ΔΕΙΣ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ ΑΜΕΣΩΣ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ.
ΚΟΡΟΤΣΙΑ ΠΕΡΑΣΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΠΑΘΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΜΟΥ. ΠΗΓΑΜΕ ΣΕ 1 ΞΩΚΛΗΣΣΙ ΠΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΕ.ΕΓΩ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ Κ´ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ. ΜΑΣ ΠΕΡΝΟΥΝ ΤΗΛ.ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΠΑΡΕΑ 1 ΤΡΕΛΟΣ ΕΒΓΑΛΕ ΜΑΧΑΙΡΙ ΣΤΟΝ ΚΟΥΝΙΑΔΟ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΠΡΟΥΓΟΥΜΕΝΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ. ΟΛΟΙ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΗΡΘΕ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ... ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ. ΑΥΤΟΣ ΕΜΕΙΝΕ ΩΣ ΠΙΟ ΗΡΕΜΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΥΘΕΙ Η ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ.... ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΚΙ ΕΓΩ..

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kikitso έγραψε:carrie NA ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΑΝ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΣΟΒΑΡΟ ΘΑ ΠΟΝΟΥΣΕΣ... ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ. ΟΣΟ ΔΕΝ ΠΟΝΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ ΡΟΖ Ή ΚΟΚΚΙΝΟ ΟΛΑ ΟΚ. ΑΝ ΔΕΙΣ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ ΑΜΕΣΩΣ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ.
ΚΟΡΟΤΣΙΑ ΠΕΡΑΣΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΠΑΘΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΜΟΥ. ΠΗΓΑΜΕ ΣΕ 1 ΞΩΚΛΗΣΣΙ ΠΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΕ.ΕΓΩ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ Κ´ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ. ΜΑΣ ΠΕΡΝΟΥΝ ΤΗΛ.ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΠΑΡΕΑ 1 ΤΡΕΛΟΣ ΕΒΓΑΛΕ ΜΑΧΑΙΡΙ ΣΤΟΝ ΚΟΥΝΙΑΔΟ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΠΡΟΥΓΟΥΜΕΝΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ. ΟΛΟΙ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΗΡΘΕ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ... ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ. ΑΥΤΟΣ ΕΜΕΙΝΕ ΩΣ ΠΙΟ ΗΡΕΜΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΥΘΕΙ Η ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ.... ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΚΙ ΕΓΩ..
ΠΕΣ ΤΑ ΚΙΚΙΤΣΟ ΝΑ ΞΑΛΑΒΡΩΣΕΙΣ!!!!!!!!!ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 23 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 23 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 23 215994

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
CARRIE ΚΑΙ ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ? flower flower

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κορίτσια!Κικίτσο ήτανε επεισοδιακή η μέρα και για τις δυο μας χθες ε?? Τουλάχιστον πέρασε και όλα καλα!!!

Μόρα είμαι καλύτερα, δεν είδα ξανά τίποτα απο χθες το πρωι. Η αλήθεια είναι ότι ίσως να το παράκανα το Σάββατο με τις δουλειές στο σπίτι και τις βόλτες μετά για ψώνια. Απλώς επειδή πλέον παίρνω και σίδηρο δεν αισθάνομαι κουρασμένη όπως στην αρχή στης εγκυμοσύνης οπότε ξεθάρρεψα λίγο
Rolling Eyes Μάλλον πρέπει να κόψω πάλι λίγο ρυθμούς..

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
MORA MOY ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ. CARRIE ΤΩΡΑ ΤΑ ΛΕΣ ΣΩΣΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΧΡΥΣΟ ΜΟΥ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΔΛΔ.
ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ, ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΙΟ ΟΧΙ ΑΛΛΕΣ ΑΓΩΝΙΕΣ.
ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΒΔΟΜΑΔΑ!!!!!

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα σασ,κοριτσια!

Επεισοδιακο το σ.κ!

kikitso ελπιζω να ηρεμησες απο το συμβαν!δεν ηταν και λιγο!εχω τραβηξει και εγω αγωνιες με το δικο μου αντρα,που παει μερικες φορες να κανει τον σουπερμαν η τον ζορο και πρεπει να κοψει τους ηρωισμους,τωρα θα εχει και παιδι!προς το παρον εχω καταφερει να μην παει με 200 στο δρομο...ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 23 893968

carrie και φωτεινουλα,ειστε καλα?λογικο το αγχος,και εγω θα ειχα παει σ'αλλα χερια-ειμαι και φοβιτσιαρα εκ φυσεως- και θα ειχα πρηξει το γιατρο.Με εχει προειδιποιησει οτι μπορει να εχω κατι τετοιο και δεν σημαινει κατι κακο,κυριως οταν πλησιαζει το τελος του 1ου τριμηνου,οπου οι πιθανοτητες αποβολων μειωνονται κατα 65% αλλα θες γυρευεις?θελει προσοχη παντως και λεω να κοψω τα πολλα κουβαληματα απο το s.m για να μην χυπαω και το κεφαλι μου μετα...ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 23 679259
εγω συνεχιζω ακαθεκτη με τους εμετους μου και τις αναγουλες μου,χτες ημουν να σωριαστω...εβγαλα και ολον τον...εσωτερικο μου κοσμο και ησυχασα....

ειναι γελοιο που θα το πω αλλα μου εχει λειψει το γυμναστηριο που πηγαινα -και τοτε βαριομουνα...- περιμενω να περασουν οι αναγουλες και να παω τουλαχιστον να περπαταω λιγο στο διαδρομο! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 23 534787

σας φιλω και να προσεχετε ολες!!!!! flower

baby


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
κοριτσια μου καλημερα δουλευω και ετσι δεν εχω πολυ χρονο να μπενω αλλα τα διαβαζω τα νεα σας......σημερα εχω ρεπο.........εγω ολα καλα φαινεται και η κοιλιτσα μου.....στα κιλα ειμαι το ιδιο ακομα!!!!!!!!!!!!εχτες αλλαξα και εβδομαδα μπηκα 14....και εγω ακομα δεν εμαθα τι εχω,.... Razz Razz

dionikou

dionikou
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλημέρα κοριτσάκια
πήρα τηλ τον γιατρό και μου είπε ότι το παπ Α είναι πολύ καλό ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 23 654316 εγώ έχω πονάκια στην κοιλιά... μου έχει δώσει μαγνήσιο αλλά εχτές ήταν λίγο πιο έντονα και φοβήθικα λίγο pale Rolling Eyes σήμερα όλα καλά μέχρι στιγμής

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις