Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
594 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 594 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 40]

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
MORA ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΕ ΒΡΩ!!

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kikitso έγραψε:MORA ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΕ ΒΡΩ!!
ΒΡΗΚΑ ΤΡΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ. ΤΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΕΧΕΙΣ

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattoed snowhite ευχομαι ολα να σου πανε καλα,το μονο που χρειαζεσαι ειναι ξεκουραση κ ηρεμια....Αrdo οσο μπορεις να σκεφτεσαι αισοδοξα,μην ξεχνας οτι τα συναισθηματα σου τα μεταδιδεις στο μωρακι...Κοριτσια,δεν πρεπει να αφηνουμε τιποτα κ κανενα να μας βαζει απο κατω,να μας ριχνει την ψυχολογια..!!!Να σκεφτεστε μονο τα μωρακια σας..!!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 31 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 31 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 31 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 31 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 31 417472

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
MORA ΕΧΩ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΜΕ ΚΡΑΝΟΣ

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσια μου ευχαριστω πολυ για τα λογια σας , πραγματικα με ανακουφιζουν και με βοηθουν! Σημερα δεν εχω ουτε σταγονες καφε οπως χθες.. Μακαει να τελιωσαν ολα!!! Σας φιλω με μια μεγαλη καλημερα!!!!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσάκιa μου καλημέρες πολλές και όμορφες και αισιόδοξες και γλυκειές!!!
Σας διάβαζα αλλά δεν μπορούσα να σας γράψω λόγο απουσίας ίντερνετ(ότι κατάφερνα να διαβάσω απο το κινητό μου...χιχιχι)
Καλώς ήρθανε οι καινούργιες μανούλες στην παρέα μας!!!Όλα να πάνε καλά και να έχουμε όλες μας καλές εγκυμοσύνες!!!

Χθές πήραμε τα αποτελέσματα του παππ Α.Τέλεια μου είπανε ότι είναι και κάπως μου έφυγε ένα βάρος.Κλαίγαμε χθες απο συγκίνηση.Το μωρό μου δεν πέρασε και λίγα στο Α Τρίμηνο.Κυρίως απο ψυχολογικής άποψης.

Tattoed Snowhite...προσπάθησε όσο μπορείς να μην κουράζεσαι!Άσε τους άλλους να κάνουν τις δουλειές.και ακολουθόντας και τις οδηγίες του ιατρού σου θα δείς που όλα θα πάνε υπέροχα!!!Εύχομαι τα καλύτερα!!!

Σαν όνειρο μου φαίνεται πόσο γρήγορα πέρασαν οι μέρες.Πως πέρασε το Α τρίμηνο.Θυμάμαι που το Πάσχα και κυρίως την Μ.Εβδομάδα δεν μπορούσα να σηκωθώ απο το κρεβάτι και δεν είχα όρεξη για τίποτα...και τώρα σχεδιάζουμε πως θα κάνουμε το παιδικό δωμάτιο και τέτοια ευχάρηστα...και πάλι με πιάσανε τα κλάμματα...

Αχ κοριτσάκια μου...όσο για δυσκολίες πιστέψτε με τίποτα δεν συγκρίνεται απο το να είσαι μόνη σου με τον άντρα σου και να πρέπει να τα αντιμετωπίσετε όλα μόνοι σας.ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ που λέμε...και μην νομίζετε ότι είναι εύκολα τα πράγματα.Αλλά όταν υπάρχει αγάπη και κατανόηση όλα ξεπερνιούνται!!!!

Φιλιά πολλά σε όλες σας και στις κοιλίτσες σας!!!Smile))

Υ.Γ- Εμένα στο Fb θα με βρείτε ως Stella Chorianopoulou...ή στο παρακάτω link https://www.facebook.com/home.php#!/

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σευχαριστω πολυ κοριτσι μου προσπαθω.. Να σαι και συ καλα και με το καλο το νινι ! Χαιρομαι που οι εξετασεις ηταν τελειες και φευγει αυτο το βαρος!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!!Aylin σήμερα σε σκεφτόμουνα και αναρωτιόμουνα που να είσαι και αν είσαι καλά γιατί σε χάσαμε λίγο.

Κικίτσο μου δεν έχω ιδεά για τις μεταθέσεις. Εμείς φέτος κλείνουμε 2 χρόνια οπότε δεν το βλέπω να έρχεται αλλά αν όχι του χρόνου τον παραπάνω σίγουρα..

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Aylin χαιρομαι που εισαι καλα κ φυσικα για τα αποτελεσματα των εξετασεων..!!!Οντως,ο καιρος περναει γρηγορα...Νομιζουμε οτι δεν το καταλαβαινουμε κ ξαφνικα συνειδητοποιουμε οτι ειμαστε στο τελος του α τριμηνου,ηδη στο β τριμηνο καποιες κλπ...Tattoed snowhite ειδες που πανε πολυ καλυτερα ολα?Σου ευχομαι ολοψυχα να μην ξαναπερασεις τιποτα τετοιο κ φυσικα αυτο το ευχομαι σε ολες..!!!!Ξεκουραση,ηρεμια κ θετικη ενεργεια κοριτσια!!!Φιλια πολλα!!!

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΤΑΤΟΟΕD ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ ΠΕΡΑΣΑΝ ΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ!!
AYLIN ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΓΙΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΑΚΑΡΙ ΟΛΕΣ ΕΤΣΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΣ!!!
ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΑΙΜΑΤΑΚΙ ΚΑΙ ΕΥΤΗΧΩΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΓΡΗΓΟΡΑ. ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!! ΑΧ ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙ;;;

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μακαρι κοριτσια μου! Ευχαριστω! Περασα μεγαλη λαχταρα.. Ελπιζω να φυγει μακρυα!!!

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tattoed σίγουρα πέρασε η μπόρα....Ηταν μια καλή υπενθύμιση να ξεκουράζεσαι, να μην πιέζεσαι και να προσέχεις λίγο περισσότερο.¨Ολα καλά πια...
Aylin έφερες υπέροχα νέα!!Μπράβο!Μπράβο και στα δύο κορίτσια με τα ευχάριστα νέα.Ευχαριστώ και όλες σας για τη συναισθηματικη στήριξη, πράγματι, πολλές φορές θολώνω και δεν βλέπω καθαρά..Μου φαίνονται όλα βουνό, αν και απ'ότι βλέπω είναι φυσιολογικό δεδομένων των συνθηκών....
Να είμαστε όλες καλά, και τα ζουζουνάκια μας ακόμα καλύτερα! Very Happy Very Happy Very Happy

afroditi1006

afroditi1006
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
maraki85 έγραψε:Πολυ καλημερα και απο μενα!!Με το καλο να κρατησουμε τα μπεμπακια μας αγκαλιτσα!!!
Εννοειται πως θα κανω μπανιο,και στην προηγουμενη εγκυμοσυνη που γεννησα Ιανουαριο το καλοκαιρι εκανα κανονικα μπανιο αλλα προσεχα τα νερα να ειναι καθαρα και μετα το μπανιο αλλαζα κατευθειαν μαγιο.


afroditi1006 εχουμε ιδια Π.Η.Τ
Την Παρασκευη παω επιτελους για αυχενικη να δω το σπορακι μου!!

Κοριτσια ποιες απο εσας εχετε facebook να τα λεμε και απο κει εαν θελετε.Εγω ειμαι εδω https://www.facebook.com/maria.mytilinaiou
Προχτες που πηγα στο γιατρο μου ειπε πως το μωρακι μου εναι μεγαλυτερο και πως η Π.Η.Τ θα ειναι γυρω στα τελη νοεμβριου.Κοριτσια εγω πηγα θαλασσα.Ο γιατρος μου μου ειπε πως μπορω να κανω μπανιο εφοσον αλλαζω το μαγιω και η θαλασσα να ειναι καθαρη.Καλα αποτελεσματα με την αυχενικη.περιμενω νεα σου.

afroditi1006

afroditi1006
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
tattoοed snowhite σου ευχομαι ολα να πανε καλα(που θα πανε).Κοιτα να ξεκουραστεις και εκμεταλευσου το...
ardo τα ιδια περναω και εγω.Πεφτω πολυ ψυχολογικα με αποτελεσμα να την πληρωνει ο αντρουλης μου.Καθησα και σκεφτηκα και καταλαβα πως δεν αξιζει να νιωθουμε ετσι,περναμε την ομορφοτερη περιοδο στην ζωη μας, γι'αυτο χαμογελα και σκεψου πως σε λιγο καιρο θα κραταμε τα νινακια μας αγκαλια.Αυτο μου φτανει για να χαμογελασω..Καληνυχτα σε ολες....

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια μου,καλημερουδια!

ειναι πολυ ωραια να μπαινεις πρωι πρωι και να διαβαζεισ καλα νεα!
tattooed_snowhite ποσο χαιρομαι που το ξεπερασες χωρις κανενα προβλημα!ολα θα πανε καλα,η μπορα περασε!απο δω και περα μονο χαρουμενα νεα απο το ζουζουνι σου!

τι καλα που ολα πανε ρολοι σε ολες και οι εξετασεις ειναι μια χαρα και τα μωρακια ακομα καλυτερα!!!Δυστυχως χτες εγω ημουν στο κακο το χαλι με τις αναγουλες και τους εμετους και γι'αυτο δεν πλησιασα καν σε λαπτοπ...με το ζορι στη δουλεια και μαλιστα μισοτελειωμενη.Γυρισα σπιτι και εκανα παλι εμετο...ποτε θα περασει αυτο το πραγμα?κοντευει να τελειωσει και η 12η εβδομαδα,αυριο μπαινω στη 13η...ολοι μου λενε οτι θα μειωθει σταδιακα αλλα εγω το νιωθω μερικες φορες χειροτερο απο πριν!Κανω υπομονη,προσπαθω να κρατιεμαι,εχω και τον αντρουλη να στενοχωριεται και αυτος που με βλεπει να βγαζω τα εντερα μου.Ευτυχως χτες πηρα και τις γενικες εξετασεις αιματος και ειναι ολα καλα και με αιματοκριτες και με τοξοπλασματα και κυριως με τον θυρεοειδη που τωρα φαινεται να εχει στρωσει επιτελους!Σημερα θα παρω και τις αιματολογικες απο το pap-a αλλα δεν εχω τοση αγωνια πλεον. Razz Razz Razz

Σημερα εχω ευτυχως ελαχιστη δουλεια και θα ηρεμησω λιγο...ελπιζω να μην ξανακανω εμετο ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 31 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 31 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 31 534787

σας φιλω,να εχετε μια ομορφη μερα,χωρις απροοπτα!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κουκλιτσες με της κοιλιτσες μας...χτες πηρα τηλεφωνο τον γιατρο μου για να μαθω τα αποτελεσματα απο PAPP-A ''επειδη καναμε εκτακτος κ δευτερη φορα'' μεχρι να μου πει οτι ολα ειναι καλα τρελαθηκα αφου απ''τα νευρα μου εκανα τοσες δουλειες.... Mad Mad
κοριτσια πριν την Β επιπεδου θα ξανα πατε στον γιατρο σας ,,εμενα μου ειπε οτι ειναι κ μια επισκεψη ενδιαμεσα...κ στο ενημερωτικο φυλλαδιο που μου ειχε δωσει οταν πηγα πρωτη φορα λεει οτι ειναι μια εξεταση 16-18εβδομαδα που γινεται με ληψη αιματος απο την μητερα....οποτε σ''αυτον τι να παω να κανω,,,τι να πω δεν ξερω...δεν πιραζει θα παω να δω το μωρακι μου... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 31 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 31 328109



Έχει επεξεργασθεί από τον/την tatianoula στις Πεμ Μάης 26, 2011 9:58 pm, 2 φορές συνολικά

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημερα κ απο εμενα κοριτσια,χαιρομαι που ειμαστε ολες καλα!!!!!Τατιανουλα εμενα μου ζητησε να με ξαναδει ο γιατρος μου την Τριτη,που θα εχω μπει στην 17η εβδομαδα.Δεν μου ειπε τιποτα για εξεταση,θα δουμε την Τριτη.Μου ειχε γραψει πριν 2 εβδομαδες γενικες αιματος,ουρων κ τοξοπλασμα παλι(επειδη δεν το εχω περασει κ μου ειπε να προσεχω πολυ) οι οποιες βγηκαν πολυ καλες...!!!!

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τατιανουλα,και εγω θα παω στο γιατρο στις 6/6 για την τακτικη επισκεψη του μηνα που θα ειμαι στην 15η εβδομαδα και μετα εχω κατι εξετασεις (καλλιεργεια κολπικου υγρου μου την ειπε και μια αλλη που δεν την καταλαβα) και μετα ειναι η β' επιπεδου (20-24 εβδ),δεν ξερω αν θα τα κανει ολα μαζι.Για την οποια ομως δεν μπορω να υπολογισω αν θα τον εχω ξαναδει παλι ως τοτε,θα μου πει ο ιδιος.Δεν με πειραζει καθολου να πηγαινω,αλλωστε βλεπουμε το νινι καθε φορα!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 31 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 31 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 31 328109

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα Αλεξια ναι θα δουμε απλα ειμαι περιεργη...και''γω 3 του μηνος εκλεισα........ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 31 215994


alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να σου πω την αληθεια τωρα που το ειπες κ εγω ειμαι περιεργη να δω αν θα κανω κ αλλη εξεταση αιματος.Την Τριτη το απογευμα ειναι το ραντεβου μου,οποτε μολις γυρισω σπιτι θα σου πω...μακαρι να μπορουσα να πηγαινω καθε μερα μονο κο μονο να βλεπω το μωρακι μου!!!!!!!!!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα χειμωνιατικες μανουλες! Και σας ευχαριστω!!! Ελπιζω να ειστε ολες καλα, εγω αιματακι δεν ειχα αλλο , και ελπιζω να παραμειμει ετσι! Μια καλημερα να εχουμε!!! Smile

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κορίτσια!Εμένα μου είπε να πάω μετά του Αγ. Πνεύματος που λογικά θα είμαι περίπου.. 17,5 βδομάδων.

Tattooed Snowhite ήτανε μόνο να κοψοχολιαστείς!!Όλα καλά λοιπόν εφόσον δεν είδες ξανά τίποταSmile

Αφήστε κορίτσια χθες είχαμε επεισόδιο..Ήμουνα με τους γονείς μου στο mall και περιμέναμε επάνω να πάρουμε να φάμε και ένιωσα μία έντονη τάση για εμετό και ξαφνικά μέσα σε λίγα λεπτά είχα χλωμιάσει ,με έιχε κοψει κρύος ιδρώτας και έχασα τον κόσμο!Περιττό να σας πω ότι η μαμά μου τα είδε όλα!!!Μου μιλούσε και δεν την άκουογα για τέτοια κατασταση σας μιλάω.. Δεν λιποθύμησα ,δεν ξαπλώθηκα κάτω αλλά τον κόσμο τον έχασα για λίγο. Νομίζω πως είναι φυσιολογικό να συμβεί αυτό σε αυτή την φάση, το έχω διαβάσει στο βιβλίο αυτό που έχω και το έπαθε και μία πολύ καλή φίλη όταν ήτανε τέλος α τριμήνου.Έχει συμβεί σε καμία άλλη?Sad Δεν τηλεφώνησα στον γιατρό και σκέφτηκα ότι δεν θα είναι κάτι.. Απώς έχω κουραστεί και στρεσαριστεί πάρα πολύ αυτή την βδομάδα με το γραφείο.Λέτε να ανυσηχήσω??Απλά έχω τρομάξει λίγο μήπως μου συμβεί οταν θα είμαι μόνη μου στον δρόμο..
pale pale

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και'''γω χαιρομαι εννοειτε γιατι θα δουμε το νινακη μας ,,απλα λεω μην μας εκμεταλευονται επειδη εχουμε την αγωνια και το ανχος της πρωτης εγκυμοσυνης...και θελουμε συνεχεια να μαθαινουμε νεα για το μωρακι μας...τελως παντων ετσι κ αλλιως θα παω τι το συζηταω ...

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα και απο εμένα μανουλίτσες!!!

Σωτηρία χαίρομαι τόσο πολύ που όλα πήγαν καλά!!!Μπράβο και προσπάθησε να ξεκουράζεσαι όσο μπορείς!!!

Carrie περαστικά σου!Απ'ότι γνωρίζω είναι απολύτως φυσιολογικό.Εύχομαι να μην σου συμβεί όταν είσαι μόνη εξ'άλλου είμαστε πλέον στο Β΄Τρίμηνο θα φύγουν τα συμπτώματα δεν μπορεί!Smile

Λοιπόν επόμενη συνάντηση με τον ιατρό θα έχω στις 21/06 το απόγευμα.Η τυπική εξέταση του μήνα.Οι εξετάσεις που μου έγραψε είναι γενική αίματος, γενική ούρων και καλλιέργεια ούρων.

Η εξέταση που πραγματοποιείται αναμεσα στην 16-18 εβδομάδα κύησης είναι το Α τεστ.Σας παραθέτω το link http://www.yeskid.gr/egkymosyni/frontida/progennitikos-elegxos/test-bioximikos-elegxos-b-triminoy

Κάτι με έχει πιάσει και ματιάζομαι απο μόνη μου ένα πράγμα.Απο εκεί που έλεγα ότι τέλος τα ενοχλητικά συμπτώματα σηκώθηκα πρωι πρωι με ένα στομάχι χάλια με αποτέλεσμα να τα βγάλω όλα.Κατάφερα και έφαγα κουλούρι Θεσ/νίκης με γραβιέρα και τώρα πεινάω πάλι...Τι να πω βρε κορίτσια...Ζω στιγμές ΜΕΓΑΛΗΣ πείνααααααααααας!!!

Φιλιά πολλά σε όλες!!!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εχω προβλημα δεν βλεπω τα μηνυματα...
pale pale pale affraid affraid :affraid
:

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις