Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
270 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 270 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 40]

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και με τα φακελάκια που ζητάνε πλέον οι γιατροί..στα ίδια έρχεσαι πάνω κάτω!!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Carrie έγραψε:Και με τα φακελάκια που ζητάνε πλέον οι γιατροί..στα ίδια έρχεσαι πάνω κάτω!!
Ο γιατρος μου στο νοσοκομειο ειναι ειναι υπεροχος γιατρος κ κυριως ΑΝΘΡΩΠΟΣ!!! Απο την πρωτη επισκεψη μου εδωσε το κινητο του να τον παιρνω αν χρειαστω οτιδηποτε οτι ωρα κ να ειναι,μου ειπε οτι παρ'ολο που θα με βλεπει καθε μηνα θελει να τον παιρνω καθε 15 μερες να του λεω πως παω κ οταν τον ρωτησα με τροπο για το "ποσον" μονο που δεν με εβρισε!!!Εμεις βεβαια θα του δωσουμε κατι λιγο πριν τη γεννα...Και φαντασου οτι ειναι κ Α επιμελητης της μαιευτικης,που αυτοι τα παιρνουν συνηθως πιο χοντρα!!!!Α,και ο αντρας μου τον ρωτησε αν θα με ξεγεννησει αυτος η ο εφημερευων γιατρος κ μας ειπε οτι θα ερθει αυτος!!!Ειλικρινα δεν θα μπορουσα να ζητησω καλυτερα απο θεμα γιατρου...

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
alexia-marinos έγραψε:
Carrie έγραψε:Και με τα φακελάκια που ζητάνε πλέον οι γιατροί..στα ίδια έρχεσαι πάνω κάτω!!
Ο γιατρος μου στο νοσοκομειο ειναι ειναι υπεροχος γιατρος κ κυριως ΑΝΘΡΩΠΟΣ!!! Απο την πρωτη επισκεψη μου εδωσε το κινητο του να τον παιρνω αν χρειαστω οτιδηποτε οτι ωρα κ να ειναι,μου ειπε οτι παρ'ολο που θα με βλεπει καθε μηνα θελει να τον παιρνω καθε 15 μερες να του λεω πως παω κ οταν τον ρωτησα με τροπο για το "ποσον" μονο που δεν με εβρισε!!!Εμεις βεβαια θα του δωσουμε κατι λιγο πριν τη γεννα...Και φαντασου οτι ειναι κ Α επιμελητης της μαιευτικης,που αυτοι τα παιρνουν συνηθως πιο χοντρα!!!!Α,και ο αντρας μου τον ρωτησε αν θα με ξεγεννησει αυτος η ο εφημερευων γιατρος κ μας ειπε οτι θα ερθει αυτος!!!Ειλικρινα δεν θα μπορουσα να ζητησω καλυτερα απο θεμα γιατρου...



ΑΛΕΞΙΑ ΜΟΥ ΣΤΑ 2 ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΕΜΕΙΝΑ ΑΠΟΛΥΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΑΠΟ ΟΛΑ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΓΙΑΤΡΟΙ ΚΛΠ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΣΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΛΕΦΤΑ ΕΜΕΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕΡΑ ΔΩΣΑΜΕ ΑΠΟ 150Ε -200Ε ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΜΑΣ! ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟΟ ΠΟΣΟ ΜΙΛΑΜΕ! ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ! ΤΩΡΑ ΑΝ ΗΤΑΝ ΒΡΩΜΙΚΟ ΤΟΤΕ ΘΑ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΤΙ ΘΑ ΕΚΑΝΑ! ΟΙ ΚΑΙΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΠΕΙΝΑΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΥ ΠΕΡΡΙΣΕΥΟΥΝ ΚΙΟΛΑΣ! Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΡΙΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ.
ΓΙ ΑΥΤΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΔΗΜΟΣΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ !

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kikitso έγραψε:
alexia-marinos έγραψε:
Carrie έγραψε:Και με τα φακελάκια που ζητάνε πλέον οι γιατροί..στα ίδια έρχεσαι πάνω κάτω!!
Ο γιατρος μου στο νοσοκομειο ειναι ειναι υπεροχος γιατρος κ κυριως ΑΝΘΡΩΠΟΣ!!! Απο την πρωτη επισκεψη μου εδωσε το κινητο του να τον παιρνω αν χρειαστω οτιδηποτε οτι ωρα κ να ειναι,μου ειπε οτι παρ'ολο που θα με βλεπει καθε μηνα θελει να τον παιρνω καθε 15 μερες να του λεω πως παω κ οταν τον ρωτησα με τροπο για το "ποσον" μονο που δεν με εβρισε!!!Εμεις βεβαια θα του δωσουμε κατι λιγο πριν τη γεννα...Και φαντασου οτι ειναι κ Α επιμελητης της μαιευτικης,που αυτοι τα παιρνουν συνηθως πιο χοντρα!!!!Α,και ο αντρας μου τον ρωτησε αν θα με ξεγεννησει αυτος η ο εφημερευων γιατρος κ μας ειπε οτι θα ερθει αυτος!!!Ειλικρινα δεν θα μπορουσα να ζητησω καλυτερα απο θεμα γιατρου...



ΑΛΕΞΙΑ ΜΟΥ ΣΤΑ 2 ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΕΜΕΙΝΑ ΑΠΟΛΥΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΑΠΟ ΟΛΑ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΓΙΑΤΡΟΙ ΚΛΠ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΣΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΛΕΦΤΑ ΕΜΕΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕΡΑ ΔΩΣΑΜΕ ΑΠΟ 150Ε -200Ε ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΜΑΣ! ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟΟ ΠΟΣΟ ΜΙΛΑΜΕ! ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ! ΤΩΡΑ ΑΝ ΗΤΑΝ ΒΡΩΜΙΚΟ ΤΟΤΕ ΘΑ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΤΙ ΘΑ ΕΚΑΝΑ! ΟΙ ΚΑΙΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΠΕΙΝΑΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΥ ΠΕΡΡΙΣΕΥΟΥΝ ΚΙΟΛΑΣ! Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΡΙΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ.
ΓΙ ΑΥΤΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΔΗΜΟΣΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ !
Συμφωνω Κικτσο!!!Να σου ζησουν τα παιδακια σου κ με το καλο κ το μωρακι!!!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γύρισα από τον γιατρό και όλα καλά!Ο μπέμπης είναι μάλλον ζωηρός γιατί ο πόνος ήτανε από κλωτσιές που ρίχνει σε διάφορα σημεία και πιέζει εκεί που δεν πρέπει!Μου είπε να πάω ξανά σε 1 μήνα και από την ερχόμενη εβδομάδα να αρχίσω 2ο χαπάκι σιδήρου και ασβέστιο.. Θα κοιμηθώ επιτέλους ήσυχη απόψε..Smile

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μπράβο βρε κορίτσι!!ούτε ουρολοίμωξη τελικά ούτε τίποτα!!!το μπεμπουλίνι ήταν τελικά!!!! χαχαχα!!! pillowfight: ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 40 328109 Μπράβο, τώρα μπορείς να ηρεμήσεις!!αχ, τυχερή, τον ξαναείδες σήμερα!!!φιλιά!! Very Happy Very Happy

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
CARRIE ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΑΡΑΝΤΟΝΑ ΒΡΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΜΒΡΥΟ!!! ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΙ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΙΔΕΣ!!!ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ! ΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΕΡΑΣΑΝ!!

ΑΛΕΞΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!! ΗΤΑΝ Ο ΘΕΙΟΣ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ΕΙΧΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ!!

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΟΛΑ ΚΑΛΑ CARRIE ΛΟΙΠΟΝ ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!
ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΣΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΠΑΡΑ ΝΑ ΤΑ ΔΩΣΩ ΓΙΑ 3 ΜΕΡΕΣ!!! ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ

afroditi1006

afroditi1006
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
carrie ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ...ΓΙΑ Το ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΔΩ ΣΤΟ ΚΙΛΚΙΣ ΕΙΝΑΙ ΤΡΑΓΙΚΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.ΖΗΤΑΝΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΓΑΖΕΣ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΧΥΜΟΥΣ ΣΤΟΥΣ ΑΣΘΕΝΕΙΣ.ΕΓΩ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΒΕΡΟΙΑ ΑΛΛΑ ΜΕΝΩ ΚΙΛΚΙΣ ΕΠΕΛΕΞΑ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ΒΕΡΟΙΑ.ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΩΡΑ ΔΡΟΜΟΣ ΑΛΛΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ.ΑΠΛΑ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΗΝΑ ΘΑ ΜΕΝΩ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΜΟΥ.ΘΑ ΓΕΝΗΣΣΩ ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΣΤΗΝ ΒΕΡΟΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΠΕΡΙΠΟΥ 2500E

afroditi1006

afroditi1006
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
tattooed_snowhite ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΣΟΥ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ.ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ...ΧΑΡΗΚΑ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΓΕΡΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ...ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΣΟΥ..ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ...ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΤΡΙΤΗ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΜΟΥ...ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΕ ΟΛΕΣ. Sleep

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ κορίτσια πρέπει να με μάτιασαν δεν εξηγείται διαφορετικά...Σας δηλώνω ότι χθες έκανα τον πρώτο μου εμετό!Αφού με κοιτούσε ο άνδρας μου καλά καλά και μου λέει "Μα καλά??Έφτασες σχεδόν στα μέσα τις εγκυμοσύνης και τώρα κάνεις εμετό??"Είπα η δόλια να κάτσω να φάω χθες το βραδύ μετά από μία δύσκολη μέρα όλο τρέξιμο και τρώω 3 πηρουνιές κοτόπουλο στο φούρνο και 5 πατάτες και πίνω 3 γουλιές κρύο νερό και ίσα που πρόλαβα να φτάσω από την κουζίνα στο μπάνιο!!Ελπίζω να είναι τυχαίο γεγονός και να μην συνεχιστεί γιατί μετά πραγματικά θα είμαι είδος προς μελέτη!Θα το λέω στον γιατρό και θα γελάει!!

Razz Razz Ardo, Maraki ,Aylin είμαστε ΟΚ με την αυριανή συνάντηση έτσι??Smile

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια....χτες πηγα ειδα το νινι μου, της αλλες φορες καναμε κολπικο υπερηχο και φαινοταν τοσο κοντα τοσο μεγαλο και αναλυτικα ολα μπορω να πω....χτες καναμε απο πανω το ειδαμε ενταξει το χρυσουλι μου αλλα οχι τοσο καθαρα οσο της αλλες φορες...βεβαια ο γιατρος μου ειπε οτι απο'''δω κ περα παντα απο πανω θα κοιταμε γιατι πλεων το μωρακι ειναι μεγαλο...
με στεναχωρησε ο ντοκτορ κοριτσια μου και δεν ξερω τι να κανω...οταν ειχα κανει της εξετασεις ειχα κανει κ για ΕΡΥΘΡΑ με πηρα τηλ ο γιατρος κ μου λεει βγηκαν τα αποτελεσματα αλλα προσεχε γιατι δεν εχεις καθολου αντισωματα για ΕΡΥΘΡΑ...μου ειπε οτι αυτο το μικροβιο το κολλας απο παιδια...ε ειπα και''γω ενταξει....χτες ομως που τα εξηγησε καλυτερα μου λεει οτι ειναι πολυ επικινδυνο μικροβιο κ τωρα δεν μπορω να κανω κατι για να προστατευτω ,,,οταν γεννησω θα μου κανει εμβολιο που θα με καλυπτει κ για την 2 εγκυμοσυνη....Μου ειπε οτι εαν χτυπα ξυλο παναγιτσα μου κολλησω αυτο το μικροβιο θα πρεπει να σταματησω την εγκυμοσυνη σε οποιον μηνα και να ειμαι....
και επαθα σοκ,,,και τωρα που τα γραφω με πηραν τα ζουμια παλι...
να αποφευγω τελειως τα παιδια οχι τα νεογενητα γιατι αυτα δεν το εχουν ακομα το μικροβιο αλλα παιδια που πανε σχολειο απο νηπια ....
ενταξει εννωειτε οτι θα προσεχω και ουτε θα πηγαινω σε σπιτι που εχει παιδια...αλλα δεν παυει να με ανησυχει τωρα..... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 40 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 40 679259

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερουδια κοριτσαρες!

carrie,μπραβο!ειναι ολα μια χαρα και ο μπεμπακος ζωηροτατος!Πωπω,τι κλωτσιες θα σου δινει αργοτερα που θα μεγαλωσει κι αλλο!Θα προπονειται κανονικα για την Εθνικη!εχεις παιδι με ταλεντο απο την κοιλια που λενε!οσο για τον εμετο,αν σε παρηγορει,εκανα και εγω χτες μετα απο μια βδομαδα που ειχα...
Mad Mad

Εγω,κοριτσια,ειχα θεμα με το νοσοκομειο απο την αρχη και μαλιστα το ειχα αναφερει κιολας.Επειδη ειχα πολλους γνωστους μεσα στο Αλεξανδρα,λογω κολλητης φιλης της μαμας μου που ηταν διευθυνουσα μαια,απο 18 χρονων με ανελαβαν οι εκει γυναικολογοι για τα διαφορα θεματα που προεκυπταν.Μαλιστα ηταν ιδιαιτερα καλοι και ο γυναικολογος στον οποιο πηγαινα αργοτερα για τα παπ-τεστ θεωρησε με βαση το ιστορικο μου οτι ηταν πολυ μπροστα για την εποχη τους.Οταν λοιπον εμεινα εγκυος θεωρησα οτι εκει πρεπει να απευθυνθω και παλι.Ο γιατρος μου ειναι διευθυντης εκει και πολυ καλος,δεν εχω κανενα παραπονο -ισως λιγακι αυστηρος αλλα σαν αυστηρος μπαμπας-...Και αποφασισα να γεννησω εκει...οπως ειχα ξαναπει,καποια συγγενικα μου προσωπα επεσαν να με φανε!Μου μιλουσαν για ελλειψεις προσωπικου,γιατρων,υλικων κτλ...Εχω παει 2 φορες ως τωρα στο Αλεξανδρα για καρδιολογικες εξετασεις και δεν εχω αντιληφθει κατι τετοιο,και μαλιστα οι πτερυγες που ειναι ο γιατρος μου υπευθυνος ειναι ολοκαινουριες και λαμπουν.Το γεγονος οτι η κολλητη της μαμας μου (της οποιας οι κορες εκει εχουν γεννησει με τον ιδιο γιατρο με εμενα) μεχρι τωρα με εχει στειλει στους καλυτερους και μου εχει υποσχεθει οτι θα ειναι διπλα μου,με κανει να νιωθω μια σιγουρια.Τωρα αν μεχρι το νοεμβρη-δεκεμβρη που γενναω εγω,τα πραγματα στα νοσοκομεια πανε τοοοοσο κατα διαολου,ο γιατρος μου ειναι και σε ιδιωτικο οποτε μπορει να παω εκει...αλλα μονο αν αντιληφθω οτι υπαρχει οντως προβλημα και οχι γιατι θειτσες,πεθερες και μπαρμπαδες θελουν να λενε οτι γεννησα στο ταδε χλιδατο μαιευτηριο...γιατι πραγματικα αυτο καταλαβα απο το υφος τους και ας μην το ειπαν ευθεως(και εγινα τουρκα!!!) Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

σορρυ για την πολυλογια μου αλλα εχω ακουσει πολλα αυτον τον καιρο που μου εχουν πειραξει τα νευρα οποτε καταλαβαινετε...

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatianoula έγραψε:
με στεναχωρησε ο ντοκτορ κοριτσια μου και δεν ξερω τι να κανω...οταν ειχα κανει της εξετασεις ειχα κανει κ για ΕΡΥΘΡΑ με πηρα τηλ ο γιατρος κ μου λεει βγηκαν τα αποτελεσματα αλλα προσεχε γιατι δεν εχεις καθολου αντισωματα για ΕΡΥΘΡΑ...μου ειπε οτι αυτο το μικροβιο το κολλας απο παιδια...ε ειπα και''γω ενταξει....χτες ομως που τα εξηγησε καλυτερα μου λεει οτι ειναι πολυ επικινδυνο μικροβιο κ τωρα δεν μπορω να κανω κατι για να προστατευτω ,,,οταν γεννησω θα μου κανει εμβολιο που θα με καλυπτει κ για την 2 εγκυμοσυνη....Μου ειπε οτι εαν χτυπα ξυλο παναγιτσα μου κολλησω αυτο το μικροβιο θα πρεπει να σταματησω την εγκυμοσυνη σε οποιον μηνα και να ειμαι....και επαθα σοκ,,,και τωρα που τα γραφω με πηραν τα ζουμια παλι...
να αποφευγω τελειως τα παιδια οχι τα νεογενητα γιατι αυτα δεν το εχουν ακομα το μικροβιο αλλα παιδια που πανε σχολειο απο νηπια ....
ενταξει εννωειτε οτι θα προσεχω και ουτε θα πηγαινω σε σπιτι που εχει παιδια...αλλα δεν παυει να με ανησυχει τωρα..... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 40 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 40 679259

τατιανουλα,η ερυθρα ειναι αρκετα σπανια πλεον οποτε δεν νομιζω οτι κολλας ευκολα πια αλλα να προσεχεις...μην γινεις υστερικη αλλα γενικα να αποφευγεις ουτως 'η αλλως χωρους με παιδια οχι μονο για την ερυθρα αλλα και για καθε ειδους αρρωστιες.Εγω ειμαι εκπαιδευτικος και ο γιατρος μου μου ειχε πει να απολυμαινομαι καθε ωρα και στιγμη και να στεκομαι μακρια τους.Να σκεφτεις οτι στο 1ο τριμηνο κολλησα 2 ιωσεις...οποτε προσεχε γενικοτερα τα παιδακια,οχι μονο για την ερυθρα.(ενας λογος παραπανω)

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
carrie sorry με τα δικα μου ξεχασα να σου ευχηθω ,,μπραβω ειδες ολα καλα..τι παιδι εχεις εσυ πια απο τωρα το νιωθεις τοσο πολυ......


χαμομηλακι δικο σου ειναι το θεμα το που θα γεννησεις μην ακους κανεναν αστους να λενε....εσυ θα εισαι με τα ποδια ανοιχτα και θα πονας οχι ''αυτοι που λενε''....αρκει εσενα να σου αρεσει και εφοσων λες οτι ειναι καλο ποιος ο λογος να πας να τα σκασεις για 2-3 μερες....στις μερες μας!!!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatianoula έγραψε:καλημερα κοριτσια....χτες πηγα ειδα το νινι μου, της αλλες φορες καναμε κολπικο υπερηχο και φαινοταν τοσο κοντα τοσο μεγαλο και αναλυτικα ολα μπορω να πω....χτες καναμε απο πανω το ειδαμε ενταξει το χρυσουλι μου αλλα οχι τοσο καθαρα οσο της αλλες φορες...βεβαια ο γιατρος μου ειπε οτι απο'''δω κ περα παντα απο πανω θα κοιταμε γιατι πλεων το μωρακι ειναι μεγαλο...
με στεναχωρησε ο ντοκτορ κοριτσια μου και δεν ξερω τι να κανω...οταν ειχα κανει της εξετασεις ειχα κανει κ για ΕΡΥΘΡΑ με πηρα τηλ ο γιατρος κ μου λεει βγηκαν τα αποτελεσματα αλλα προσεχε γιατι δεν εχεις καθολου αντισωματα για ΕΡΥΘΡΑ...μου ειπε οτι αυτο το μικροβιο το κολλας απο παιδια...ε ειπα και''γω ενταξει....χτες ομως που τα εξηγησε καλυτερα μου λεει οτι ειναι πολυ επικινδυνο μικροβιο κ τωρα δεν μπορω να κανω κατι για να προστατευτω ,,,οταν γεννησω θα μου κανει εμβολιο που θα με καλυπτει κ για την 2 εγκυμοσυνη....Μου ειπε οτι εαν χτυπα ξυλο παναγιτσα μου κολλησω αυτο το μικροβιο θα πρεπει να σταματησω την εγκυμοσυνη σε οποιον μηνα και να ειμαι....
και επαθα σοκ,,,και τωρα που τα γραφω με πηραν τα ζουμια παλι...
να αποφευγω τελειως τα παιδια οχι τα νεογενητα γιατι αυτα δεν το εχουν ακομα το μικροβιο αλλα παιδια που πανε σχολειο απο νηπια ....
ενταξει εννωειτε οτι θα προσεχω και ουτε θα πηγαινω σε σπιτι που εχει παιδια...αλλα δεν παυει να με ανησυχει τωρα..... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 40 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 40 679259

Τατιάνα μου δεν θα έπρεπε να σε στεναχωρεί ο γιατρός αλλά να σε χαροποιεί που σου εξηγεί κάποια πράγματα για να μπορείς να προφυλάσεις τον εαυτο σου!Εγώ παρόλο που έχω αντισώματα ερυθράσ αποφεύγω τα παιδάκια όπως ο διάολος το λιβάνι! Όπως και τα ζώα επίσης!Εκτος από το καναρίνι μου!! Razz Η ερυθρά σπάνια μεν σοβαρή δε μπορεί να προκαλέσει τύφλωση στο μωράκι και είναι αλήθεια ότι αν προσληφθεί κανείς του σταματάνε την κύηση.. Είναι σημαντικό να είμαστε προσεκτικές γιατί αν μπορείς να αποφύγεις κάτι γιατί να μην το κάνεις???Είμαι σίγουρη ότι δεν θέλεις να βάλεις σε κίνδυνο το μωράκι σου γι'αυτό θα είσαι προσεκτική και να μην στεναχωριεσαι γιατί το μωράκι σου το καταλαβάινει..!

-------

http://forum.eimaimama.gr/viewtopic.forum?t=6373

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις