Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
154 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 154 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
επισης μου εχουνε πει οτι για την δυσκοιλιοτητα καλο ειναι το πρασινο μηλο....νυστικια να το φας,,,αλλα δεν εχω δοκιμασει...ολες μας ομως λιγο πολυ θα εχουμε προβλημα με την τουαλετα...

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ardo έγραψε:
dionikou έγραψε:
καφες και τσιγαρο ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 38 893968 παει καιρος που τα απολαμβανα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 38 875502
ααααχ, φραπεδιά και τσιγάρο και μετά βουρ για τουαλέτα!!!πού είναι αυτές οι ωραίες μέρες;;;χιχιχιι ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 38 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 38 328109 [/quote]


χαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια εμενα μαφηνει ενα καφεδακι τη μερα, οχι φραππε ομως ευτηχως δεν πινω, κανα φρεντακι χτυπαω!
αλλα δεν πινω κοκα κολα και μου λειπειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!
αυτη η τουαλετα τελευταια ρε παιδια πφφφ... εχω ξεσκ... στο ακτινιδιο και στο δαμασκηνο , αλλα θελει και πολυ νερο!
μου φανηκε παραξενο γιατι ποτε δεν ειχα θεμα αλλα ο γιατρος ειπε οτι η εγκυμοσηνη κανει δυσκοιλιοτητα.
ειχαμε κανενα νεο απο την Κικιτσο?????

maraki85

maraki85
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγω ευτυχως δεν καπνιζα ποτε και ετσι δεν μου λειπει,αλλα 1-2 φρεντακια την εβδομαδα τα πινω,ντεκαφεινε.

Οσο για το σιδηρο και εμενα μου εδωσε ο γιατρος αλλα δεν το περνω ακομα γιατι εχω αιματοκριτη 41 και δεν εχδω ζαλαδες και τετοια,κατα τον 5ο μηνα θα ξεκινησω να περνω.

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και εμενα ο γιατρος ειπε οτι ενα καφεδακι επιτρεπετε ''οχι απαραιτητα βεβαια'' κ πινω γαλλικο ελαφρι....
κοκα κολα δεν επινα ποτε ιδιαιτερα...
καμια φορα και αν τυχενε αλλα γενικοτερα μην πανικοβαλομαστε αμα πεις μια φορα ενα ποτηρι δεν εγινε κ τιποτα....
επισης η μπυρα κανει καλο ..νομιζω στο γαλα βοηθαει αν δεν κανω λαθος.

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρακι μου προτιμησε να πινεις κανονικο καφε, αν θες συζητησε το με τον γιατρο σου γιατι οι ντεκαφεινε ειναι αρκετα επεξεργασμενοι και πιο ανθυγιεινοι απ τους κανονικους.
δουλευω απ τα 14 στους καφεδες εχω μαστερ εχεχεχε

maraki85

maraki85
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αα κοριτσια ξεχασα να σας πω το σημαντικότερο.Ειμαι σιγουρη οτι αισθανομαι το νινι ορισμενες φορες.οταν καθομαι στην καρεκλα νιωθω μια πιεση απο τη δεξια μερια σαν να σπρωχνει απο μεσα.Να ειναι η ιδεα μου?Στην 1η εγκυμοσυνη στις 20 εβδομαδες περιπου το καταλαβα αλλα τωρα που το ξαναζω νομιζω πως καταλαβαινω.

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια ασχετο! εχω τοσες ερωτησεις για το γιατρο και με το που δω το νινι τις ξεχναω ολες και τις ξαναθυμαμαι στο σπιτι! γκρρρ Twisted Evil

εχετε συζητησει με τον γιατρο σας για το μπανιο στη θαλασσα/ πισινα? για πειτε για πειτε!

maraki85

maraki85
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tattooed_snowhite έγραψε:Μαρακι μου προτιμησε να πινεις κανονικο καφε, αν θες συζητησε το με τον γιατρο σου γιατι οι ντεκαφεινε ειναι αρκετα επεξεργασμενοι και πιο ανθυγιεινοι απ τους κανονικους.
δουλευω απ τα 14 στους καφεδες εχω μαστερ εχεχεχε

αληθεια λες?και εγω το επινα για καλυτερα.Σε ευχαριστω πολυ για την ενημερωση!!!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maraki85 έγραψε:αα κοριτσια ξεχασα να σας πω το σημαντικότερο.Ειμαι σιγουρη οτι αισθανομαι το νινι ορισμενες φορες.οταν καθομαι στην καρεκλα νιωθω μια πιεση απο τη δεξια μερια σαν να σπρωχνει απο μεσα.Να ειναι η ιδεα μου?Στην 1η εγκυμοσυνη στις 20 εβδομαδες περιπου το καταλαβα αλλα τωρα που το ξαναζω νομιζω πως καταλαβαινω.

σοβαρα Μαρακι?? αχουυυυυυυ τι καλο!!!
εγω σου λεω το νινακι θα ειναι! λενε οτι στην 2η εγκυμοσηνη το καταλαβαινεις πιο γρηγορα λογο πειρας! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 38 215994

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maraki85 έγραψε:
tattooed_snowhite έγραψε:Μαρακι μου προτιμησε να πινεις κανονικο καφε, αν θες συζητησε το με τον γιατρο σου γιατι οι ντεκαφεινε ειναι αρκετα επεξεργασμενοι και πιο ανθυγιεινοι απ τους κανονικους.
δουλευω απ τα 14 στους καφεδες εχω μαστερ εχεχεχε

αληθεια λες?και εγω το επινα για καλυτερα.Σε ευχαριστω πολυ για την ενημερωση!!!

ναι γιατι αν το καλοσκευτεις ο γνησιος καφες , απ τον κοκκο του δηλαδη ειναι ενας καρπος που ηδη περιεχει καφεινη, δεν βγαινει κοκκος ντεκαφεινε Razz αρα ο καφες ειναι πειραγμενος.. και ποιος ξερει και πως??? αχ βαχ! οπως και καθε λαιτ με γλυκαντικα κλπ κλπ , αλλα αν σκευτονταν ολοι οπως σκευτομαι εγω, θα ζουσαμε βοσκοντας στα λιβαδεια! Razz ειμαι πολυ τελειομανεις και τα ξεψιριζω ολα Laughing Laughing

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite και''γω το παθαινω αυτο φευγοντας λεω δεν ρωτησα αυτο ουτε αυτο...τα ξεχνας...
το μπανιο στην θαλασσα επιτρεπετε...
αλλα πρεπει να πηγαινεις η πρωινες ωρες η απογευματινες για να μην εχει πολυ ηλιο.με το που βγαινεις απο την θαλασσα πρεπει να αλλαζεις μαγιο...εννωειτε θα προσεξεις τα νερα να ειναι καθαρα...+δεν θα καθεσε στην αμμο...

πισινα μην πας λιγο το χλωριο κ.τ.λ.προσεχε τωρα ειναι πιο ευκολο να κολλησεις μυκητιασεις κ διαφορα.

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σωστα εχεις δικιο τατιανουλα! θελει πολυ προσοχη!

melina19


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
[quote="maraki85"][img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [/img][/q

ΜΑΡΑΚΙ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ,ΘΕΑΑΑΑΑΑ Κ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ ΣΟΥ ΠΑΕΙ ΓΑΝΤΙ.ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ...ΜΑΡΕΣΕΙ. ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 38 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 38 50580 Κ Η ΚΙΛΙΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΦΕΝΕΤΑΙ.Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΜΟΥ

melina19


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
[quote="tattooed_snowhite" ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ Κ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΘΙΚΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ.ΑΛΛΑ ΣΤΑ ΜΗΝ ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΣΟΥ ΕΥΧΩΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΑΝΕ ΟΛΑ Κ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Κ ΣΥ Κ ΤΟ ΜΩΡΑΚ ΣΟΥ.ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΙΝΤΕΡΝΕΤ.

melina19


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΙΧΑ ΧΑΣΕΙ ΑΥΤΕΣ ΤΗΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΕΜΑΘΑ ΠΩΣ Η ΠΕΡΙΣΩΤΕΡΕΣ ΜΑΘΑΤΕ Κ ΓΙΑ ΝΑ ΝΕΑ ΜΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ.ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΑ ΤΙ ΕΧΩ.ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟ ΙΑΤΡΟ.Η ΖΑΛΑΔΕΣ Κ Η ΕΜΕΤΗ ΣΥΝΕΧΙΖΩΝΤΑΙ....ΣΕ ΜΕΝΑ Κ Η ΓΕΥΣΗ ΤΟΥ ΜΕΤΑΚΙΚΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΜΠΩΡΟ.ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ.ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΛΑΚ ΧΑΡΙΚΑ ΠΟΥ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.
ΜΑΡΑΚΙ:ΘΑ ΣΟΥ ΠΡΩΤΙΝΑ ΤΟ ΜΑΛΑΚΙ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟ ΜΑΖΕΨΗΣ ΕΝΑΝ ΩΡΑΙΟ ΚΟΤΣΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΚΑΣΗΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΕΣΤΗ,ΘΑ ΕΧΕΙΣ Κ ΤΗΝ ΒΑΦΤΗΣΗ.Κ Η ΜΠΟΥΚΛΕΣ ΑΝ ΤΑ ΑΦΗΣΗΣ ΚΑΤΟ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΚΡΑΤΙΣΟΥΝ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΕΓΥΟΣ Η ΤΡΙΧΑ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΤΑΣΙ ΠΙΟ ΒΑΡΙΑ Κ ΧΑΛΑΙ Η ΜΠΟΥΚΛΑ.ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΜΙΑ ΚΟΜΟΤΡΙΑ ΣΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ,ΠΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΜΠΟΥΚΛΑ Κ ΗΤΑΝ ΕΓΥΟΣ Κ ΤΗΝ ΧΑΛΑΣΕ ΤΟ ΧΤΕΝΙΖΜΑ ΣΑΝ ΞΕΜΑΛΙΑΖΜΕΝΗ ΕΜΗΝΕ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΗ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΤΗΣ.
https://www.youtube.com/watch?v=5pgY--sYqlE&feature=related

https://www.youtube.com/watch?v=ZI1jwQRvrBE&feature=related
εχει κ πολα αλλα μπωρεις να δεις κ να διαλεκσις μερικα να τα κανεις πρωβα.φιλιαααααα

melina19


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
[quote="melina19"]
maraki85 έγραψε:[img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [/img][/q

ΜΑΡΑΚΙ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ,ΘΕΑΑΑΑΑΑ Κ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ ΣΟΥ ΠΑΕΙ ΓΑΝΤΙ.ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ...ΜΑΡΕΣΕΙ. ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 38 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 38 50580 Κ Η ΚΙΛΙΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΦΕΝΕΤΑΙ.Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΜΟΥ



https://www.youtube.com/watch?v=s0AXReAJ0qk&feature=related

https://www.youtube.com/watch?v=fXikXDScrgI&feature=related

https://www.youtube.com/watch?v=H-XkrACIjKU&feature=related

https://www.youtube.com/watch?v=XU-6Ge9i8d8&feature=related


ΜΑΡΑΚΙ ΣΟΥ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΜΠΟΛΙΚΑ ΛΙΝΚ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟ.ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ Κ ΑΛΛΑ ΜΠΩΡΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙΣ Κ ΜΟΝΗ ΣΟΥ.ΕΧΩ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΙΑ ΛΙΝΚ ΜΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΤΕΝΙΖΜΑΤΑ Κ ΦΟΡΕΜΑΤΑ ΕΧΩ ΜΟΥΡΛΙΑ.ΑΝ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΘΑ ΣΤΟ ΣΤΗΛΩ.ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κορίτσια!!!!Εγώ δεν κάπνιζα ποτέ ούτε και ο άνδρας μου αλλά τώρα το τσιγάρο μου μυρίζει περισσότερο από πριν!!Το αποφεύγω να καθήσω δίπλα σε κάποιον που καπνίζει όπως ο διάολος το λιβάνι..!! Επίσης όσον αφορά τον καφέ μου είπε ο γιατρός έναν γαλλικό ελαφρύ την μέρα μπορώ να πίνω αλλά εγώ γενικώς το αποφεύγω και αυτό. Πίνω έναν φρέντο την βδομάδα και καθαρίζω!!Smile Τι να σου κάνει ο γαλλικός καλοκαιριάτικα? Αφήστε που γενικώς δεν αισθάνομαι την ανάγκη να πιω και καφέ γενικότερα..

Έχει 2 μέρες τώρα που φτου φτου φτου να μην το ματιάσω έχουν περάσει κάπως οι αναγούλες!!!Λέτε να προσπαθήσω να φάω πορτοκάλι ή θα αποτελειωθώ πάλι????

Νομίζω πως και εγώ το νιώθω τον μπέμπη μας!Είναι 3 μέρες τώρα που αισθάνομαι σαν κάτι να μου πιέζει ώρες ώρες μάλλον την κύστη και μιλάμε για πόνο όχι αστεία!Αλλά δεν είναι σε συγκεκριμένο σημείο που σημαίνει ότι μάλλον πηγαινοέρχεται!!!!Αχ αυτοί οι άνδρες...ησυχία δεν έχουν!!!!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 38 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 38 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 38 215994 Πως είστε γενικότερα?? Εγώ αισθάνομαι πολύ ήρεμη γενικά και χαρούμενη και είμαι μονίμως σε ένα ροζ συννεφάκι.. Ελπίζω να μην βγει το παιδί χαζοχαρούμενο!!!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dionikou έγραψε:
tatianoula έγραψε:τσιγαρο??τι ειναι αυτο???χα χα ...
πριν ζοριζομουνα να το κοψω το ριμαδη..
μολις εμαθα οτι ειμαι εγκυος κ μετα απο προσπαθειες κ ολλας...οχι απλα το ξεχασα ουτε να το μυριζω δεν θελω...καπνιζει ο αντρας μου και με το που με πλησιαζει λεω ουφ βρομας σαν τασακι...

καφεδακι που κ που πινω ομως...
το ιδιο ακριβώς και εγώ μου μυρίζει αλλα το σκεφτομε το ατιμο
μου λένε όλοι τωρά που το έκοψες μην το ξαναρχισεις ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 38 4872 και εγώ απλά σφυριζω αδιαφορα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 38 4872 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 38 4872
Χα χα χα,κ εγω κοριτσια στην ιδια κατασταση ειμαι!!!!Πριν ηθελα 3-4 καφεδες την ημερα κ ενα πακετο τσιγαρο,κ φυσικα ουτε λογος για να το κοψω!!!Με το που ειδα το θετικο τεστ,καπνισα το τελευταιο μου τσιγαρο...Και εμενα dionikou οταν μου λενε οτι ειναι ευκαιρια να το κοψω κανω οτι δεν το ακουσα..!!!Μου λειπει κ εμενα το τσιγαρακι μου κ ενα παγωμενο fredo espresso..!!!!

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΗΤΑΝ ΔΥΣΚΟΛΗ ΜΕΡΑ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΕΡΘΩ ΠΑΡΕΟΥΛΑ.

ΤΑΤΟΟΕ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΚΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΞΕΧΑΣΕΣ!!!
ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΚΛΕΙΣΤΑ.ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΠΕΔΕΥΟΤΑΝ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΑΛ ΤΠΤ.

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kikitso έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΗΤΑΝ ΔΥΣΚΟΛΗ ΜΕΡΑ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΕΡΘΩ ΠΑΡΕΟΥΛΑ.

ΤΑΤΟΟΕ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΚΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΞΕΧΑΣΕΣ!!!
ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΚΛΕΙΣΤΑ.ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΠΕΔΕΥΟΤΑΝ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΑΛ ΤΠΤ.


καλημερα...ειδες κικιτσο απο τωρα πρεπει να εισαι περιφανη για το μωρακη σου ...ειναι σεμνο και ντροπαλο με αρχες...οχι σαν τα δικα μας .... Laughing Laughing Laughing Laughing χα χα

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ ΣΟΥ ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΟ ΤΕΛΕΙΟ ΓΟΥΣΤΟ ΜΠΡΑΒΟ!!! ΜΕ ΣΕΒΑΣΜΟ ΟΜΩΣ ΤΟ ΜΑΛΛΑΚΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ. ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΟΥΚΛΑ ΕΣΕΝΑ ΑΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΕΜΕΙΣ ΠΕΡΡΙΣΕΥΟΥΜΕ. Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!!!

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΛΥ ΛΟΓΟΣ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ!!
ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΤΟ ΚΟΨΕΤΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΗΝ ΤΟ ΞΑΝΑΡΧΙΣΕΤΕ! ΣΑΣ ΜΙΛΑΕΙ ΜΙΑ ΜΑΝΙΩΔΗΣ ΚΑΠΝΗΣΤΡΙΑ ΑΠΟ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟ 1ο ΜΟΥ ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ!!!ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΗΤΕ!!
ΦΙΛΑΚΙΑ ΓΛΥΚΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!!

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΤΑΤΙΑΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΓΕΛΑΣΑ ΚΑΙ ΕΙΠΑΜΕ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΟΥ! ΑΝ ΔΕΙΣ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΒΟΜΒΑ ΕΥΤΗΧΩΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΜΑΜΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΠΕΙ ΜΙΑ ΤΑΞΗ!!! ΑΡΕ ΤΑΤΙΑΝΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 38 587529 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 38 587529

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα,κοριτσια!

Δεν εχω πολυ δουλεια αυτες τις μερες και νιωθω αλλος ανθρωπος...εχουν βελιτωθει λιγο και οι αναγουλες και δεν εχω κανει και εμετο,οποτε μπορει και να με εκανε χειροτερα η κουραση!

κικιτσο,πολυ σεμνο το μωρακι σου!Κι εμας τα ιδια!Πρεπει να αφησει λιγο τις ντροπες να δουμε τελικα I love you ...μαλλον ομως ειναι κοριτσακι το δικο μας και ετσι εξηγουνται και οι ντροπες.Την δευτερα που εχω παλι τον μηνιαιο υπερηχο ισως να ειναι πιο αποκαλυπτικο!Εγω παντως εχω μπει στην ψυχολογια οτι ειναι κοριτσακι! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 38 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 38 654316 Μετρω τις μερες να ξαναδω το μπεμπε μου!

Χτες εκανα και κατι εξετασεις και θα τις παρω σημερα,προφανως ειναι καλες γιατι οταν δεν ειναι με ειδιποιει ο doctor,καμια ειδοποιηση δεν ειχα οποτε ολα καλα!ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 38 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 38 328109

Οσο για το τσιγαρο,ποτε δεν καπνιζα,ειχα δοκιμασει αλλα δεν ειχα εθιστει ποτε.Ο αντρας επισης το σιχαινεται και τωρα οποιος ερχεται σπιτι και καπνιζει,τους βγαζει στο μπαλκονι,χαχαχα!!! cyclops το καφεδακι ομως μου εχει λειψει,ιδιως το απογευματινο που επινα στη δουλεια...λογω της αναγουλας,δεν μπορω να πιω καθολου.Επισης μου εχει λειψει το ποτηρι κρασακι που πιναμε καθε βραδυ με τον αντρα μου,οταν γυρνουσαμε σπιτι,ηταν το...τελετουργικο μας,η ωρα που συναντιομασταν καθε μερα πριν τον υπνο.Αυτο μου εχει λειψει πολυ... No πινει μονος του τωρα αλλα οχι παντα.Πινω κι εγω καμια γουλιτσα απο το ποτηρι του αλλα τι να λεμε...δεν ειναι το ιδιο! clown Κατα τ'αλλα δεν νιωθω να μου λειπει κατι αλλο και μαλιστα εχω αποκτησει αποστροφη στα γλυκα!καλο ειναι αυτο,να το διατηρησω!

μακια πολλα!!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ε ναι θα ειναι βλακεια να ξανα αρχισεις το τσιγαρο εφοσων το εχεις κοψει...και''γω με το που εμαθα οτι ειμαι εγκυος το εδωσα το πακετο στον αντρα μου και ειπα εγω τελως...και ουτε μου λυπει ασε που μ''ενοχλει κ ολλας..
εγω καθε φορα που πηγαινα για υπερηχο το δικο μας το μωρακι συνεχεια τα ποδια ανοιχτα...
εχω σημερα το απογευμα ραντεβου για να δουμε σημερα....αληθεια καθε ποτε πηγαινετε περιπου στον γιατρο 1 φορα το μηνα?2?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις