Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
529 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 529 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 40]

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatianoula έγραψε:geia soy carrie...
τι κανει η κοιλιτσα σου??επειδη εχουμε την ιδια ημερομηνια ειμαι περιεργη...εσενα φενεται η κοιλιτσα???
το αισθανθηκες καθολου?

Τατιάνα μου ναι φαίνεται!Και μάλιστα μου λένε ότι φαίνεται για μεγαλύτερη η κύηση!!Και φαντάσου δεν έχω πάρει κιλά ακόμη!!Που θα φτάσει μου λές???

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαρακι σε καταλαβαινω καλη μου και''γω 2 οκτωβριου παντρευτηκα οποτε ξερω πως ειναι τι ανχος κ πιεση..τα θυμαμαι ακομα κ λεω ουφ..

και η πλακα ειναι οτι τα περισσοτερα ζευγαρια που παντρευονται ,,δεν καταλαβαινουν πως θα περασουν ολα...θα δεις μετα θα λες αυτο ηταν?δεν καταλαβα τιποτα...ιδικα στο κεντρο ...αμα θα πατε για φωτογραφιση κ τετοια κ αργησετε να πατε στο γλεντι σου λεω δεν θα καταλαβεις τιποτα...

να εισαι χαλαρη κ ανετη κ ολα θα πανε καλα....

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μου καλημερα! τελιωσα με τον υπερηχο και ειδα το νινι μεσα σε μια εβδομαδα να εχει μεγαλωσει τοσο πολυ! δεν πιστευα στα ματια μου! οταν εβαλε τον υπερηχο ηταν ξαπλωμενο ειχε κανει τον σακο αιωρα, και μεσα σε 2 δευτερολεπτα σηκωνετε και κανει μια σβουρα!!!!!! με το που το ειδα με πηραν τα ζουμια κοριτσια!
ο γιατρος ειπε να ξεκουραστω κ αλλο! ειδικα ψυχολογικα, γιατι με ειδε ετσι και μου την ειπε ασχημα, δεν ειχε και αδικο! τα ουτρογκεσταν θα τα συνεχισω μεχρι την αυχενικη και βλεπουμε!
δεν ειδε αποκολληση, ισως λεει καποιο αγγειακι εσπασε και αυτο κανει πολυ αιματακι, αλλα ουτος η αλλως οι ορμονες βοηθανε!


Μαρακι εισαι πολυ ομορφη και το νυφικο πολυ νοσταλγικο και γλυκο! εμενα γενικα τα μαλλια μαρεσουν κατω , αλλα θα κανει ζεστη θα κολλανε θα χαλασει γενικα το σταιλινγκ και θα σου σπασουν και τα νευρα! οποτε για πρακτικους λογους ψηφιζω και γω μαλλακι πανω! Very Happy

Η κικιτσο μας γυρησε απο υπερηχο?
κοριτσακι θα εχει σιγουρα !
η Carrie ειχε υπερηχο σημερα? ολο ξεχναω! φιλια σε ολες!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπράβο snowhite!!!!Είδς που όλα πήγαν καλά που είδες πόσο γρήγορα μεγαλώνουν τα μωράκια μας????Ανυπομονώ τόοοοοσο πολύ να φάω την πρώτη κλωτσιά.....

Εγώ δεν έχω υπέρηχο σήμερα, θα πάω μετά του αγ. Πνεύματος!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι carrie μου ειναι απιστευτο!!!! μεγαλειωδες αυτο που ζουμε!
ποτε ειναι του Αγ. Πνευματος δεν εχω ιδεα? εκπαιδευτικος εισαι? Razz Laughing

αντε περιμενουμε και την Κικιτσο οπου ναναι να μας πει τα νεακια της!

maraki85

maraki85
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tattooed_snowhite πολυ χαιρομαι που εισαι καλα εσυ και το μωρακι σου!!Δικαιο εχει ο γιατρος,κατσε ξεκουρασου.


Εμενα ακομα δεν καταλαβαινουν οτι ειμαι εγκυος.

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tattooed_snowhite έγραψε:ναι carrie μου ειναι απιστευτο!!!! μεγαλειωδες αυτο που ζουμε!
ποτε ειναι του Αγ. Πνευματος δεν εχω ιδεα? εκπαιδευτικος εισαι? Razz Laughing

αντε περιμενουμε και την Κικιτσο οπου ναναι να μας πει τα νεακια της!

Όχι δεν είμαι εκπαιδευτικός!Στατιστικός είμαιSmileΕίναι στις 13/6

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οριστε μαθαμε και κατι σημερα!
μονο οταν πηγαινα σχολειο ηξερα ποτε ειναι του Α. Πνευματος! Laughing Laughing

ευχαριστω Μαρακι μου και χαλαρα ο γαμος ε? να τον ευχαριστηθεις!

εγω κοριτσια ειχα παντρευτει με πολιτικο αλλα καναμε και κρεββατι, και στο δημαρχειο καλεσμενοι καμια 50αρια ατομα μας ριξανε και ρυζι, ειχα κανει και ενα ωραιο φορεμα, και τραπεζι στο μαγαζι μου, ωραιοτατα με μπουφε απ τις θειες μου και τη μαμα μου.

απλα να το ευχαριστηθεις γιατι μια φορα θα γινει και να σου μεινει αξεχαστο

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite μπραβο ειδες που πανε ολα καλα μην ανχονεσε και στεναχωριεσαι γιατι επειρεαζει κ το μωρακι σου......οντως το ποσο μεγαλωνουνε απο υπερηχο σε υπερηχο...εγω θα παω αυριο αλλα ειναι αργα το ραντεβου οποτε τα νεα μου θα σας τα πω την παρασκευη...
εχω αγωνια σαν χαζη λες κ πρωτη φορα θα το δω...αλλα καθε φορα ειναι κ σαν πρωτη μου φενεται...για να δουμε ποσο μεγαλωσε γιατι η κοιλια μου φενεται κανονικα τωρα πια.

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ μακαρι Τατιανουλα μου! να πανε ολα καλα!
εννοειτε οτι θα εχεις αγωνια αφου μεγαλωνουν τοσο γρηγορα! και καθε φορα ανηπομονουμε να δουμε το νινι μας! αντε να μας πεις και συ τα ομορφα νεα!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 37 215994

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα κοριτσια,ελπιζω να ειστε ολες καλα!!!Μαρακι το νυφικο ειναι ΤΕΛΕΙΟ!!!Και εμενα θα μου αρεσαν τα μαλλια κατω αλλα κ οπως τα εχεις στην φωτο ειναι ομορφα κ πιστευω οτι λογω ζεστης θα σε βολεψουν πιο καλα πανω κ δεν θα χαλασει κ το χτενισμα.Tattooed snowhite χαιρομαι που ολα πηγαν καλα κ το μωρακι σου ειναι μια χαρα!!!Προσπαθησε να ανεβασεις την ψυχολογια σου γιατι το μωρο καταλαβαινει τα παντα...Χθες το απογευμα κοριτσια εκανα παλι υπερηχο κ ειδα τον μπεμπη..Αχ,παλι συγκινηθηκα!!!!Εχει μεγαλωσει απκετα,μαλιστα μου ειπε ο γιατρος οτι ειναι μεγαλωπο μωρακι!ειδαμε κ το στομαχακι του κ καθως εκανε τουμπες κ γυρνουσε συνεχεια,σε καποια στιγμη μας μουτζωσε κιολας!!!Ογιατρος πεθανε στα γελια..!!Θα ξαναπαμε σε 3 εβδομαδες παλι.Το μωρακι δεν το εχω ακουσει ακομα,ο γιατρος μου ειπε οπου να'ναι....Ανυπομονω..!!!Φιλια πολλα σε ολες κ καλο μηνα να εχουμε...

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ξεχασα να ευχηθω με το καλο σε οσες εχουν να κανουν υπερηχο...!!!Περιμενουμε νεα σας!!!!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αλεξια μου ανοιγουν και οι δικες σου βρυσες σε καθε υπερηχο ε? λογικο! εγω να δεις σημερα ναααα η βρυση! χεχεχ
καλα σας μουτζοσε το νινακι? χαχαχαχαχα μαλλον το εκανε για το ματι! αχ ναναι καλα και αυτα και εμεις που τα μεγαλωνουμε μεσα μας κοριτσια , να μας πανε ολα καλα! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 37 215994

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:Αλεξια μου ανοιγουν και οι δικες σου βρυσες σε καθε υπερηχο ε? λογικο! εγω να δεις σημερα ναααα η βρυση! χεχεχ
καλα σας μουτζοσε το νινακι? χαχαχαχαχα μαλλον το εκανε για το ματι! αχ ναναι καλα και αυτα και εμεις που τα μεγαλωνουμε μεσα μας κοριτσια , να μας πανε ολα καλα! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 37 215994
Οπως το ειπες,δεν κλεινουν με τιποτα οι βρυσες!!!Και αυτο σε καθε υπερηχο βρε παιδι μου...αφου σκεφτομαι οτι στο τελος θα με παρεξηγησει κ ο γιατρος!!!!Καλα ε,αν εβλεπες την φαση με την μουτζα θα γελουσες κ εσυ οπως γελουσαμε κ εμεις!!!Ο αντρας μου ειδικα ειπε "αφου μας μουτζωνει απο τωρα φαντασου τι θα μας κανει αργοτερα..!!" Πολυ γελιο σου λεω!!!Αχ καλα να ειναι τα ζουζουνια μας κ φυσικα ολα τα μωρακια του κοσμου...!!!!

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
χαμομηλακι έγραψε:Καλημερα σααααααας!!!

Μαρακι ΤΙ ΤΕΛΕΙΟ ΝΥΦΙΚΟ!Πεθαινω για δαντελα και φιογκακι!Ειχα και εγω δαντελα στο δικο μου αλλα δυστυχως οχι φιογκακι Mad γιατι μου ειχαν πει οτι δεν εμπαινε καπου....Anyway,εισαι μια κουκλα,σου παει πολυ!Η ωρα η καλη!!!

Εγω τα εχω μπλεξει,κοριτσια,με τις εβδομαδες και τους μηνες!Για να μην μπερδευομαι,λεω τις εβδομαδες μου,που παλι τις ξεχναω αλλα βλεπω το τικερακι μου και τις θυμαμαι!(τι σοι μανα θα γινω εγω πειτε μου!!!)...για να βρω το μηνα διαιρω τις εβδομαδες με το 4,χαχα!Δλδ 13 εβδομαδων ειναι 3 μηνων και κατι,που σημαινει εχω μπει στον 4ο,χαχαχαχα!Αλλα νομιζω οτι υπολογιζεται κανονικα με βαση την τελευταια περιοδο.Σιγουρη δεν ειμαι και παλι,θα ρωτησω το γιατρο αν το θυμηθω!

Παω για κατι εξετασεις αιματος,wish me luck!

Φιλακια στις μανουλιτσες με τις κοιλιτσες!!!
ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΧΑΜΟΜΗΛΑΚΙ!!!!!!!!
Very Happy

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tattooed_snowhite έγραψε:κοριτσια μου καλημερα! τελιωσα με τον υπερηχο και ειδα το νινι μεσα σε μια εβδομαδα να εχει μεγαλωσει τοσο πολυ! δεν πιστευα στα ματια μου! οταν εβαλε τον υπερηχο ηταν ξαπλωμενο ειχε κανει τον σακο αιωρα, και μεσα σε 2 δευτερολεπτα σηκωνετε και κανει μια σβουρα!!!!!! με το που το ειδα με πηραν τα ζουμια κοριτσια!
ο γιατρος ειπε να ξεκουραστω κ αλλο! ειδικα ψυχολογικα, γιατι με ειδε ετσι και μου την ειπε ασχημα, δεν ειχε και αδικο! τα ουτρογκεσταν θα τα συνεχισω μεχρι την αυχενικη και βλεπουμε!
δεν ειδε αποκολληση, ισως λεει καποιο αγγειακι εσπασε και αυτο κανει πολυ αιματακι, αλλα ουτος η αλλως οι ορμονες βοηθανε!


Μαρακι εισαι πολυ ομορφη και το νυφικο πολυ νοσταλγικο και γλυκο! εμενα γενικα τα μαλλια μαρεσουν κατω , αλλα θα κανει ζεστη θα κολλανε θα χαλασει γενικα το σταιλινγκ και θα σου σπασουν και τα νευρα! οποτε για πρακτικους λογους ψηφιζω και γω μαλλακι πανω! Very Happy

Η κικιτσο μας γυρησε απο υπερηχο?
κοριτσακι θα εχει σιγουρα !
η Carrie ειχε υπερηχο σημερα? ολο ξεχναω! φιλια σε ολες!

ΜΠΡΑΒΟ TATTOED ΤΕΛΕΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!! ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!!!!
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΤΗΝ ΜΟΥΝΤΖΑ ΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΤΗΝ ΦΑΓΑΜΕ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑΜΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ!!! ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΠΙΑ ΣΥΝΗΘΕΙΑ. ΠΡΙΝ ΦΥΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΡΩΤΑΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ' ΤΟ ΒΙΒΛΙΑΡΙΟ ΤΟ ΠΗΡΑΜΕ. ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΗΛΑ ΠΗΡΑΜΕ Ή ΘΑ ΤΡΕΧΕΙ Η ΜΥΞΑ ΚΑΙ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΡΕΖΙΛΙ?'
ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΔΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!! sunny sunny sunny sunny sunny sunny

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tattooed_snowhite έγραψε:κοριτσια μου καλημερα! τελιωσα με τον υπερηχο και ειδα το νινι μεσα σε μια εβδομαδα να εχει μεγαλωσει τοσο πολυ! δεν πιστευα στα ματια μου! οταν εβαλε τον υπερηχο ηταν ξαπλωμενο ειχε κανει τον σακο αιωρα, και μεσα σε 2 δευτερολεπτα σηκωνετε και κανει μια σβουρα!!!!!! με το που το ειδα με πηραν τα ζουμια κοριτσια!
ο γιατρος ειπε να ξεκουραστω κ αλλο! ειδικα ψυχολογικα, γιατι με ειδε ετσι και μου την ειπε ασχημα, δεν ειχε και αδικο! τα ουτρογκεσταν θα τα συνεχισω μεχρι την αυχενικη και βλεπουμε!
δεν ειδε αποκολληση, ισως λεει καποιο αγγειακι εσπασε και αυτο κανει πολυ αιματακι, αλλα ουτος η αλλως οι ορμονες βοηθανε!

αχ,μπραβο tatooed!!!ειδες που ολα πανε καλα?! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 37 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 37 328109 απο εδω και περα ξεκουραση και κανενα αγχος και ολα ρολοι!

Γελασα σημερα που ειχα παει για κατι εξετασεις αιματος.Ο ξαδερφος μου ειναι μικροβιολογος και εννοειται οτι παω εκει.Μου λεει λοιπον σημερα: "Εχει αλλαξει το προσωπο σου,εχουν γλυκανει τα χαρακτηριστικα σου.Να δεις που θα εχεις κοριτσακι!"....Να σημειωθει οτι στην αυχενικη το ιδιο μου ειχε πει ο γιατρος αλλα με επιφυλαξη και να μην το δεσω κομπο αλλα....2η φορα το ιδιο (ο ξαδερφος δεν ηξερε τι εδειξε η αυχενικη)?και ξερω οτι εχει δει και βλεπει πολλες εγκυουλες καθε μερα...ΜΑΚΑΡΙΙΙΙ!!!Μπορει να κανει και λαθος αλλα εκεινη την ωρα εγω ειδα πυροτεχνηματα!Εφυγα απο το ιατρειο πετωντας!Την Δευτερα που μας ερχεται εχω τον καθιερωμενο υπερηχο με τον γιατρο.Λετε να δουμε τιποτε?Εχω μπει ηδη στον τεταρτο,θα μας κανει την τιμη το ζουζουνι?

Μαρακι,κοιτα να ευχαριστηθεις τη μερα οτυ γαμου σου!Εγω ειχε τρελαθει απο το αγχος λογω καιρου εκεινη την μερα και ηρεμησα πολυ αργα.Οταν εφυγε το αγχος ηταν τελεια.Βεβαια επειδη καναμε ανοιχτο γαμο λογω επαγγελματικων υποχρεωσεων και μου βγηκε το λαδι στην οργανωση,αποφασισα οτι οταν με το καλο βαφτισω το μωρακι μου,θα ειμαστε μετρημενοι στα δαχτυλα σε ενα εκκλησακι στη μεση του πουθενα... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Ακουγα και αυτο τραγουδακι πριν,που μ'αρεσει παρα πολυ...το αφιερωνω σε ολες τις κοιλιτσες και τις ιδιοκτητριες τους!!
https://youtu.be/Osq8ZYdo74c


cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσάρες όλο ωραία νέα ακούω στο φόρουμ!Μπράβο!tattoed όλα καλά βλέπω!Μαράκι το νυφικό ΤΕ-ΛΕΙ-Ο!!!πριγκηπικό, βγαλμένο από άλλη εποχή!!Οι υπερηχοι και οι εξετάσεις Μora,alexia -marinos kai Xamomilaki βλέπω πάνε καλά!!μπράβο κοριτσόπουλα!!!΄τετοια ευχάριστα νέα να ακούμε ως το τέλος!!!εγώ δεν κρατιέμαι ως τον υπέρηχο της άλλης εβδομάδας!δεν περνάνε οι μέρες!!!Σίγουρα το ζουζούνι μου θα έχει μεγαλώσει και εύχομαι να με χαιρετάει πάλι!Και μούντζα να μου ρίξει (βλ. Αλέξια-Μαρίνος)θα το απολαύσω!καλό απογευματάκι σε όλες!!
α!Σήμερα, μετά από καιρό ήθελα το πρωί καφεδάκι, οπότε απόλαυσα ένα ωραίο φρέντο (είναι περίεργο πως κάποιες άλλοτε καθημερινές και ανούσιες καταστάσεις τώρα με γεμίζουν χαρά!!) ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 37 328109 Φιλια σε όλες!!!

dionikou

dionikou
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ardo έγραψε:α!Σήμερα, μετά από καιρό ήθελα το πρωί καφεδάκι, οπότε απόλαυσα ένα ωραίο φρέντο (είναι περίεργο πως κάποιες άλλοτε καθημερινές και ανούσιες καταστάσεις τώρα με γεμίζουν χαρά!!) ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 37 328109 Φιλια σε όλες!!!
καφες και τσιγαρο ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 37 893968 παει καιρος που τα απολαμβανα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 37 875502

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
dionikou έγραψε:
καφες και τσιγαρο ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 37 893968 παει καιρος που τα απολαμβανα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 37 875502 [/quote]
ααααχ, φραπεδιά και τσιγάρο και μετά βουρ για τουαλέτα!!!πού είναι αυτές οι ωραίες μέρες;;;χιχιχιι ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 37 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 37 328109

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τσιγαρο??τι ειναι αυτο???χα χα ...
πριν ζοριζομουνα να το κοψω το ριμαδη..
μολις εμαθα οτι ειμαι εγκυος κ μετα απο προσπαθειες κ ολλας...οχι απλα το ξεχασα ουτε να το μυριζω δεν θελω...καπνιζει ο αντρας μου και με το που με πλησιαζει λεω ουφ βρομας σαν τασακι...

καφεδακι που κ που πινω ομως...

dionikou

dionikou
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
tatianoula έγραψε:τσιγαρο??τι ειναι αυτο???χα χα ...
πριν ζοριζομουνα να το κοψω το ριμαδη..
μολις εμαθα οτι ειμαι εγκυος κ μετα απο προσπαθειες κ ολλας...οχι απλα το ξεχασα ουτε να το μυριζω δεν θελω...καπνιζει ο αντρας μου και με το που με πλησιαζει λεω ουφ βρομας σαν τασακι...

καφεδακι που κ που πινω ομως...
το ιδιο ακριβώς και εγώ μου μυρίζει αλλα το σκεφτομε το ατιμο
μου λένε όλοι τωρά που το έκοψες μην το ξαναρχισεις ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 37 4872 και εγώ απλά σφυριζω αδιαφορα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 37 4872 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 37 4872

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εμένα πλέον μου μυρίζει τρελλά το τσιγάρο!!δεν το αντέχω με τίποτα.Και ο άντρας μου πλέον καπνίζει στο μπαλκόνι, οπότε απολαμβάνουμε ένα καθαρό σπιτάκι και δεν θέλουμε με τίποτα να ξαναγίνει "τεκές"!!!Εντάξει, εγώ δεν κάπνιζα πολύ και πάντα το έλεγχα, όμως μου λείπει η αποτελεσματικότητά του όσον αφορα΄το..."αποχετευτικό σύστημα" γιατί έχω τρελλή δυσκοιλιότητα με το σίδηρο κτλ.... Very Happy Very Happy

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ardo έγραψε:εμένα πλέον μου μυρίζει τρελλά το τσιγάρο!!δεν το αντέχω με τίποτα.Και ο άντρας μου πλέον καπνίζει στο μπαλκόνι, οπότε απολαμβάνουμε ένα καθαρό σπιτάκι και δεν θέλουμε με τίποτα να ξαναγίνει "τεκές"!!!Εντάξει, εγώ δεν κάπνιζα πολύ και πάντα το έλεγχα, όμως μου λείπει η αποτελεσματικότητά του όσον αφορα΄το..."αποχετευτικό σύστημα" γιατί έχω τρελλή δυσκοιλιότητα με το σίδηρο κτλ.... Very Happy Very Happy


ardo και''γω ειχα θεμα δυσκοιλιοτητας απο τοτε που ξεκινησα να παιρνω σιδερο...τωρα κανω το εξης παιρνω το σιδερο νυστικια κ μετα πινω γαλλικο ελαφρι ...κανει δουλεια πηγαινω καθε μερα...ενω πριν ειχα προβλημα...οσο για το τσιγαρο εμεις δεν καπνιζαμε ποτε στο σπιτι παντα στο μπαλκονη,,δεν μ''αρεσει να μπαινω σ''ενα σπιτι κ ολο το σπιτι να μυριζει τσιγαρο...τωρα ομως μ''ενοχλει η μυρωδια τρελα....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις