Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
595 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 595 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 40]

baby


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
κοριτσακια μου τι κανετε μαρακι με το καλο κοπελα μου να ζησετε και με το καλο το μωρο......tatooed μην αγχωνεσαι ολα καλα θα πανε μικρες κραμπες εχω και εγω δεν ειναι τιποτα πολυ νερο μου ειπε να πινω....κοριτσια εγω δεν νιωθω πραμα ακομα αντε θελω και εγω να νιωσω κατι...οσο για τα κιλα θα ελλατωσω το βραδυνο.....μπας και σταθεροποιηθω.....φιλακια κοριτσια μου θα τα πουμε πρεπει να μαγειρεψω.....

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας και παλι,girls,ειμαι στη δουλεια αλλα εχω ΚΕΝΟ!(τι απεραντη χαρα ειναι αυτη!)

Tattoed ολα τα παραπανω που ανεφερες τα ειχα και εγω,τωρα εχω αρχισει να ηρεμω απο τα πονακια στην κοιλια.Στην αρχη ηταν αρκετα εντονα,σε βαθμο να φοβαμαι.Παντως το κοιλιακο μου συστημα εχει αναστατωθει!Σκεψου ομως τι ανακαταταξεις γινονται εκει κατω!

Carrie,δεν νομιζω οτι παιζει ουρολοιμωξη,θα ειχες τετοιο τσουξιμο που θα το ειχες καταλαβει!Μαλλον ο μπεμπακος ειναι πολυ ζωηρουλης.Αχ,τι ωραια να μπορεις να τον νιωσεις!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 36 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 36 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 36 215994 Ποιοσ ξερει τι τουμπες θα κανει εκει μεσα?Αύριο θα παω εγω να κανω κατι υπολοιπες εξετασεις (φερετινη και ουρων-μπλιαχ!)...εγω παιρνω 2 σιδηρους τη μερα (ξανα-μπλιαχ) και οπως εχω πει σκανε σαν βομβα στο στομαχι που ειναι αδειο.Πολλες φορες κανω και εμετο μετα απο καμια ωρα.Ο αιματοκριτης ομωσ ανεβηκε,δεν μπορω να πω! Razz εγω βγαζω τα εντερα μου Twisted Evil θα αρχισω να μετραω μερες-μη-εμετου!!!τα φτιαξω και tickerακι απο κατω (3 days χωρις εμετο κτλ...)

Κοριτσια μου σας φιλω!!!ολα καλα να μας πανε!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 36 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 36 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 36 328109

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ουφ και εγώ τελείωσα για σήμερα και τώρα θα περιμένω να πάει 6 για να φύγω!! Έχω κουραστεί πολύ σήμερα στην καρέκλα..τι να πεις!!

Χαμομηλάκι θα έρθουν καλύτερες μέρες!!! Smile Θα δείς!!! Στον επόμενο υπέρηχο θα τα έχουμε ξεχάσει όλα!Είναι δεδομένο αυτό!!

dionikou

dionikou
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
κοριτσακια γεια σας !!!!ζηλευω εσας που αρχισατε να νιωθετε τα μωρακια σας ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 36 50580 εσας ο γιατρος σας σας ειπε πως να υπολογιζετε σε ποιον μηνα ειστε?εμενα δεν μου λεει θα μιλαμε μονο σε εβδομαδες μου λεει και μετα απο πιεση δικη μου μου ειπε να υπολογιζω με τις βδομαδες σε ποιο μηνα ειμαι ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 36 911307 μια φιλη μου ειπε οτι αλλαζω μηνα βαση της τελευταιας περιοδου δηλ ειχα 6/02 καθε 6 του μηνα αλλαζω μηνα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 36 911307 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 36 911307 τα εχω μπερδεψει

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dionikou έγραψε:κοριτσακια γεια σας !!!!ζηλευω εσας που αρχισατε να νιωθετε τα μωρακια σας ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 36 50580 εσας ο γιατρος σας σας ειπε πως να υπολογιζετε σε ποιον μηνα ειστε?εμενα δεν μου λεει θα μιλαμε μονο σε εβδομαδες μου λεει και μετα απο πιεση δικη μου μου ειπε να υπολογιζω με τις βδομαδες σε ποιο μηνα ειμαι ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 36 911307 μια φιλη μου ειπε οτι αλλαζω μηνα βαση της τελευταιας περιοδου δηλ ειχα 6/02 καθε 6 του μηνα αλλαζω μηνα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 36 911307 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 36 911307 τα εχω μπερδεψει



geia soy dionikou και εγω ειχα 14/2 τελευταια περιοδο κ ο γιατρος μου μου ειπε οτι καθε 14 αλλαζω μηνα...τωρα στις 14 θα μπω στον 5 μηνα...και'''συ 6 του μηνος θα μπεις στον 5.... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 36 215994

ασε εγω με τις εβδομαδες μπερδευομαι αλλα ευτυχως εδω στο σαιτ εβαλα μια φορα κ βγαινει αυτοματα καθε μερα κ δεν χρειαζεται να μετραω...

dionikou

dionikou
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
τις βδομαδες τις μετραω μου εχει δωσει ενα φυλαδιο και τις βρισκω ευκολα με τους μηνες ειχα προβλημα scratch τωρα μπορω να πω οτι με βοηθησες αρκετα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 36 536304

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
απο''δω και περα ουτε με τους μηνες θα εχεις προβλημα!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 36 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 36 328109
λογικα θα εκανες αυχενικη διαφανεια ,,φανηκε το φυλλο???
εμας μαλλων κοριτσακι ....

dionikou

dionikou
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
δεν μας εκανε την χαρη να μας το δειξει ελπιζω να μπορεσουμε να το δουμε την αλλη βδομαδα που θα παω παλι στο γιατρο

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dionikou έγραψε:δεν μας εκανε την χαρη να μας το δειξει ελπιζω να μπορεσουμε να το δουμε την αλλη βδομαδα που θα παω παλι στο γιατρο


ε δεν πειραζει μηπως θα φανει την αλλη εβδομαδα η δικια μου παλι με τα ποδια ανοιχτα συνεχεια ηταν ''δεν μπορω να πω''...εσεις 2 παιδακι περιμενετε ετσι?γιατι βλεπω στην φωτο εχεις μωρακι...εμεις το πρωτο μας...

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tattooed_snowhite έγραψε:κοριτσια ειναι φυσιολογικο να εχω πονακια και κραμπουλες στη φαση που ειμαι?εχει ή ειχε καμια σας???? ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 36 911307

μην ανησυχείς καθόλου κοριτσάκι!!¨Ολες είμαστε με πονάκια χαμηλά, ελαφρές ή βαριές κραμπούλες σε κοιλιά-πόδια-μέση-πλάτη!!!Νεράκι να πίνεις και να σηκώνεσαι ήρεμα από το κρεβάτι, στηριζόμενη στα χέρια σου (λέει η γιατρός μου).Αφού πάνε καλά και τα υγρά, όλα είναι υπό έλεγχο!Είπαμε, πέρασε η μπόρα!! Very Happy Very Happy Very Happy

Κοριτσόπουλα πολύ χαίρομαι που κανονίστηκε η εγκυοσυνάντηση!!11 θα είμαι κι εγώ εκεί (νομίζω θα αναγνωρίσουμε εύκολα η μία την αλλη).Α!επί τη ευκαιρία,με λένε Αρετή (ardo είναι τα δύο πρώτα γράμματα από όνομα και επίθετο).
Ολα πάνε καλά, άρχισα να νιώθω το μωράκι μου και βρε κορίτσια είναι μεγάλη ευτυχία!!!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 36 654316 Σχετικά με τα ρούχα που λέτε, εγώ δεν χωρούσα σε τζιν από το Φεβρουάριο!!!Από τότε μόνο μπλουζοφορέματα με κολάν και τώρα φορεματάκια!!!έχω και αρκετά σαλβάρια, οπότε νομίζω δεν θα χρειαστώ ψώνια...πριν ένα μήνα είχε βγάλει στα H and M κάτι πολύ ωραία παντελονάκια εγκυμοσύνης σε προσφορά, από 30 ευρώ τα είχε μόνο 15!!!!(ψώνισα 2, οπότε νομίζω δεν θα χρειαστώ άλλα).Σουτιέν ανέβηκα 2 νούμερα, εδώ και δύο μήνες!!Το ίδιο και βρακάκι (από small φοράω large, γιατί με πιέζει στην κοιλιά).αααχ!και πού είμαστε ακόμα!!χιχιχι!φιλιά και καλό βραδάκι σε όλες!!!

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΣΟΥΠΕΡΜΑΜΑ ΟΝΤΟΣ ΟΙ ΓΡΙΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΑΛΛΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕ ΤΟΣΟ ΩΡΑΙΑ ΜΕ ΤΟ ΑΛΟΓΟ ΠΟΥ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ.
ΤΑΤΟΟ ΚΙ ΕΓΩ ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΣΤΙΣ 11 ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΔΩ.ΓΕΡΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΦΙΛΙΑ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!

maraki85

maraki85
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
dionikou έγραψε:κοριτσακια γεια σας !!!!ζηλευω εσας που αρχισατε να νιωθετε τα μωρακια σας ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 36 50580 εσας ο γιατρος σας σας ειπε πως να υπολογιζετε σε ποιον μηνα ειστε?εμενα δεν μου λεει θα μιλαμε μονο σε εβδομαδες μου λεει και μετα απο πιεση δικη μου μου ειπε να υπολογιζω με τις βδομαδες σε ποιο μηνα ειμαι ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 36 911307 μια φιλη μου ειπε οτι αλλαζω μηνα βαση της τελευταιας περιοδου δηλ ειχα 6/02 καθε 6 του μηνα αλλαζω μηνα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 36 911307 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 36 911307 τα εχω μπερδεψει

Καλησπερα και απο μενα!!1Σημερα ολη μερα ετρεχα για προβες νυφικου και τα σχετικα!!!Θα σας βαλω φωτο να μου πειτε εντυπωσεις.



Αμα θελεις βαλε τικερακι αυτο που εχω εγω και δειχνει ποτε αλλαζεις μηνα.αλλα να ξερεις ποτε εχεις .Π.Η.Τ ? 5 του μηνα π.χ?ε καθε 5 του μηνα θα αλλαζεις μηνα

maraki85

maraki85
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [/img]

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maraki85 έγραψε:[img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [/img]


maraki φτου φτου κουκλιτσα εισαι....μ'αρεσει η επιλογη σου απλο κ ομορφο κ δαντελα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 36 587529 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 36 587529 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 36 587529 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 36 587529 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 36 966307 ...

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maraki85 έγραψε:[img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [/img]


Μαράκι ΤΕΛΕΙΟ το νυφικό!!!!Και σου πάει τρέλα!!!!Με το καλό όλα καλή μου!!!

Ωραία κορίτσια οπότε θα τα πούμε το Σάββατο!Ας ελπίσουμε ότι δεν θα βρέχει μόνο!Εμένα με λένε ΝατάσαSmile

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
maraki85 έγραψε:[img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [/img]
ΜΑΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ ΚΑΙ ΚΟΥΚΛΑ ΕΣΥ!!!!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΠΙΕΙΤΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΦΕ ΓΙΑ ΕΜΑΣ!!! ΕΝΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΜΕΤΡΙΟ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 36 417472

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
CARRIE KAI KIKITSO ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΑΣ!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 36 536304

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
dionikou έγραψε:τις βδομαδες τις μετραω μου εχει δωσει ενα φυλαδιο και τις βρισκω ευκολα με τους μηνες ειχα προβλημα scratch τωρα μπορω να πω οτι με βοηθησες αρκετα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 36 536304
DIONIKOY ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΗΝΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ Π.Η.Τ. ΕΧΩ Π.Η.Τ. ΣΤΙΣ 14/11 ΑΡΑ ΚΑΘΕ 14 ΑΛΛΑΖΩ ΜΗΝΑ. ΔΕΝ ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΜΕ ΡΩΤΑΝΕ ΠΟΣΟ ΜΗΝΩΝ ΕΙΜΑΙ ΤΟ ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ ΕΤΣΙ!!!! ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!!!

maraki85

maraki85
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα!Χαιρομαι πολυ που σας αρεσει το νυφικο.Για πειτε μου την αληθεια τα μαλλια σας αρεσουν?γιατι καποιοι μου ειπαν οτι με μεγαλωνουν τα μαλλια πανω και να τα αφησω κατω μπουκλα.Εμενα να σας πω την αληθεια μου αρεσουν πανω και θα με βολεψουν πολυ γιατι θα εχει ζεστη...θα εχω την μικρη αγκαλια...και την μικρη στην κοιλια...και πιστευω θα με βολεψει πιο πολυ αυτο το χτενισμα.

Κριμα που δεν μπορουμε να πιουμε καφε ολες μαζι!!Θα τραβηξουμε φωτο με τις γκαστρο-κοιλιτσες μας και θα σας τις δειξουμε!!!

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα σααααααας!!!

Μαρακι ΤΙ ΤΕΛΕΙΟ ΝΥΦΙΚΟ!Πεθαινω για δαντελα και φιογκακι!Ειχα και εγω δαντελα στο δικο μου αλλα δυστυχως οχι φιογκακι Mad γιατι μου ειχαν πει οτι δεν εμπαινε καπου....Anyway,εισαι μια κουκλα,σου παει πολυ!Η ωρα η καλη!!!

Εγω τα εχω μπλεξει,κοριτσια,με τις εβδομαδες και τους μηνες!Για να μην μπερδευομαι,λεω τις εβδομαδες μου,που παλι τις ξεχναω αλλα βλεπω το τικερακι μου και τις θυμαμαι!(τι σοι μανα θα γινω εγω πειτε μου!!!)...για να βρω το μηνα διαιρω τις εβδομαδες με το 4,χαχα!Δλδ 13 εβδομαδων ειναι 3 μηνων και κατι,που σημαινει εχω μπει στον 4ο,χαχαχαχα!Αλλα νομιζω οτι υπολογιζεται κανονικα με βαση την τελευταια περιοδο.Σιγουρη δεν ειμαι και παλι,θα ρωτησω το γιατρο αν το θυμηθω!

Παω για κατι εξετασεις αιματος,wish me luck!

Φιλακια στις μανουλιτσες με τις κοιλιτσες!!!

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
maraki85 έγραψε:Καλημερα!Χαιρομαι πολυ που σας αρεσει το νυφικο.Για πειτε μου την αληθεια τα μαλλια σας αρεσουν?γιατι καποιοι μου ειπαν οτι με μεγαλωνουν τα μαλλια πανω και να τα αφησω κατω μπουκλα.Εμενα να σας πω την αληθεια μου αρεσουν πανω και θα με βολεψουν πολυ γιατι θα εχει ζεστη...θα εχω την μικρη αγκαλια...και την μικρη στην κοιλια...και πιστευω θα με βολεψει πιο πολυ αυτο το χτενισμα.

Κριμα που δεν μπορουμε να πιουμε καφε ολες μαζι!!Θα τραβηξουμε φωτο με τις γκαστρο-κοιλιτσες μας και θα σας τις δειξουμε!!!

Μαρακι,μαλλια πανω!Εγω παντρευτηκα περυσι τον Ιουνιο και δεν διανοηθηκα να τα αφησω κατω,εγινα μουσκεμα παρόλα αυτα!Αν ειναι ισιο το μαλλι σου,η μπουκλα δεν θα σου κρατησει αν ιδρωσεις και ακουμπαει στην πλατη σου.Αν ειναι επανω,θα ειναι ακλονητο.Ασε που φαινεται καλυτερα και το προσωπο σου ετσι και δεν θα σου πεταχτει καμια μπουκλα αδεσποτη στις φωτογραφιες! Laughing Laughing Laughing

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια κ καλημερα κ στις κοιλιτσες μασ...μαρακι εγω παλι διαφωνω το ξερω οτι θα εχει ζεστη κ.τ.λ. αλλα το μαλλι πιστευω καλυτερα θα ειναι κατω...εγω σε φανταζομαι το μαλλι στο πλαι απ''οποια πλευρα σου παει μια σπαστη μπουκλα οχι απο την ριζα απ''την μεση και κατω ,,κ οχι αυτη η ψευτικη η σπαστη η αερινη κ ενα λουλουδι στο πλαι μια ορχιδεα π.χ....

καλα ε!

και μαργαριταρενια σκουλαρικια κ τιποτα αλλο....
θεα θα εισαι....μα ειναι καλοκαιρι θελει αερινα κ απλα πραγματα..

η επιλογη βεβαια ειναι δικη σου ..
κανε της προβες σου κ θα αποφασισεις οτι σου αρεσει εσενα...\

σκεψου το παντως...θα εισαι ροματικη νυφουλα... affraid ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 36 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 36 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 36 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 36 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 36 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 36 417472

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαράκι εγώ στον γάμο μου τα είχα επάνω (ήτανε Σεπτέμβριος ο γάμος) και γενικώς νομίζω ότι λόγω της ζέστης μπορεί οι μπούκλες να σου μαδήσουν λίγοSmile Άσε που άμα έχεις και την Χρυσανθούλα αγκαλιά θα σου είναι και πιο εύκολο με μαζεμένα μαλλάκια!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
geia soy carrie...
τι κανει η κοιλιτσα σου??επειδη εχουμε την ιδια ημερομηνια ειμαι περιεργη...εσενα φενεται η κοιλιτσα???
το αισθανθηκες καθολου?

maraki85

maraki85
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Θα κανω αλλη μια προβα για νο μου φυγει η ιδεα με κατω τα μαλλια και θα αποφασισω.Θελω να γινει ο γαμος και να ηρεμησω!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις