Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
278 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 278 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλισπέρα καλισπέρα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 20 215994 ...
Χρόνια πολλά σε όλες τις μανούλες!!!

Χαμομηλάκι καλώς ήρθες και με το καλό,,,θα συμφωνήσω απόλυτα με τα κορλιτσια...θα κάνεις αυτό που θεωρείς εσύ σωστό!!!

Φωτεινούλα καλώς ήρθες και με το καλό και σε σένα.Ο προγεννητικός έλεγχος πιστεύω πως είναι απαραίτητος!!!

Carrie πέθανα στα γέλια...στην πεθερά μου που ειναι και μακρυά...της εύχομαι ο Θεός να την φωτήσει και να της βάλλει μυαλό.Στην μανούλα μου που την έχω εδώ κρεμούλα σώματος της πήρα!!!

Φιλιά πολλά σε όλες σας!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 20 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 20 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 20 215994

maraki85

maraki85
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα και Χρονια Πολλα σε ολες τις μανουλες μας !!
Φωτεινουλα να σου ευχηθω και απο δω καλη εγκυμοσυνη να εχεις!!Εγω στο 1ο ειχα κανει στο Ιασω και αυριο θα παω στο Ιασω παλι να τις ξανακανω γιατι εχω αργησει πολυ μου φαινεται να κανω τον προγεννητικο ελεγχο!!!

Εγω στην μανουλα μου πηρα μια ωραια γλαστρουλα για δωρακι!!

Χαμομηλακι εννοειται πως θα γεννησεις εκει που νιωθεις εσυ ασφαλεια!!!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα κ απο εμενα!!!Χρονια πολλα σε ολες τις μανουλες κ με το καλο να γιορτασουμε κ εμεις οι υπολοιπες του χρονου!!!!Σου ευχομαι καλα αποτελεσματα baby κ σε σενα Φωτεινουλα με το καλο το μωρακι σου!!!

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσακια μου καλα,καλημερα!ευχαριστω πολυ για την βοηθεια σας,αρχιζει να μου φευγει ενα μεγαλο βαρος.Ξερω οτι κανεις δεν προθεση να με αγχωσει με το θεμα του νοσοκομειου αλλα ο καθενας βλεπει το πραγμα απο τη δικη του πλευρα.Εμενα με ενδιαφερει η ουσια του πραγματος και οχι το "φαινεσθαι" (τι θα πει δλδ ο κοσμος που πηγα σε δημοσιο νοσοκομειο...εχω αντιληφθει οτι υπαρχει μια τετοια αποψη γυρω μου Crying or Very sad )... Η αληθεια ειναι οτι ακουγονται διαφορα για ελλειψεις στα νοσοκομεια αλλα πλεον και εγω δεν ξερω τι να πιστεψω αλλα ειμαι σιγουρη οτι συνεχιζουν να γεννιουνται πολλα παιδια σε δημοσια νοσοκομεια με καλες ή κακες συνθηκες.Μην ξεχναμε οτι παλια γεννουσαν στα σπιτια.μην τρελαθω κιολας οτι θελουμε τα σουπερ-λουξ δωματια και σουιτες για 2-3 μερες!Μονο η ασφαλεια με νοιαζει και μεχρι τωρα δεν ακουσει κατι περι του αντιθετου.Τωρα αν μεχρι το Δεκεμβριο με το καλο που θα ερθει το νινι εχει καταρρευσει οοοοολο το συστημα,ε τοτε θα δω τι θα κανω!

Το απογευμα θα παω να δω το νινι μου!!!

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 20 536304

Ευχομαι σε ολες μια ομορφη μερα και καλη συνεχεια με τις κοιλιτσες που μεγαλωνουν!Φιλακια πολλα!!!

maraki85

maraki85
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kaαλησπερα!!!Πηγα σημερα επιτελους στο Ιασω και εκανα τον προγεννητικο ελεγχο,σε καμια βδομαδουλα θα βγουν τα αποτελεσματα!!!

Χαμομηλακι γυρισες απο τον γιατρο?περιμενουμε νεα σου!!!Εμενα ο γιατρος μου εαν ηταν σε δημοσιο θα πηγαινα εκει,σημασια εχει ο γιατρος και οχι το ''ξενοδοχειο''

Οι υπολοιπες που ειστε σημερα?

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΗΡΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΣΤΙΣ 12 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΥΧΕΝΙΚΗ!!!!!!!!!!!! ΤΡΕΜΩ!!!!!!!!!! ΧΑΜΟΜΗΛΑΚΙ ΝΕΑ?

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαράκι μην τους ακούς στο ΙΑΣΩ!!Και μένα 1 βδομάδα μου είχανε πει και τους τηλεφώνησα σε 3 μέρες και ήτανε έτοιμες οι εξετάσεις μου!(και φαντάσου ότι μεσολαβούσε και Μ.Βδομάδα ε?)

Μόρα με το καλό!!!!Ανυπομονώ για εσάς που θα πάτε νωρίτερα από εμένα να μας πείτε νέα σας!!!!

Baby εσύ τι έγινε???Όλα καλά??

Χθες κορίτσια με έπιασε μία σκοτοδίνη άλλο πράγμα!!Ήμουνα μέσα στο μετρό καθισμένη κιόλας και ένιωσα πραγματικά ότι θα λιποθυμήσω!!Και όχι τίποτα αλλά μετά ένιωθα έτσι για αρκετή ώρα! Τι στο καλό συνέβη?Μήπως έπεσε η πίεση μου? Το διάβασα ότι μπορεί να συμβεί αυτή η ζάλη και η αίσθηση λιποθυμίας στο τέλος του τριμήνου , ελπίζω να μην μου συμβεί ξανά!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 20 534787

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερουδια,κουκλιτσες-εγκυουλες!!!!

maraki85,ολα να σου πανε καλα με τις εξετασεις σου,μην ανησυχεις!

aylin, καλη τυχη με την πεθερα σου, δεν ξερω τι εχει προηγηθει,αλλα don't worry ολες εχουν τα κολληματα τους Wink Wink

φωτεινουλα,καλη τυχη με τον προγεννητικο!και με το καλο να σου μεγαλωσει το νινι σου κι αλλο!

carrie,thanx για τις συμβουλες,με βοηθατε πολυ κοριτσια!

παλι πρωινη σημερα,δεν ξερω τι εχω παθει και ξυπναω πρωι-πρωι εγω που παλιοτερα μονο πυροβολο οπλο μπορουσε να με σηκωσει! Razz Ξυπναω μεν νωρις,στην πορεια της μερας με πιανει υπνηλια,ειμαι λιγο περιεργα!

Χτες πηγαμε στο γιατρο και ειδαμε το νινι!ποσο εχει μεγαλωσει,ειναι σχεδον 4εκ! Laughing φαινονταν χερακια,ποδαρακια,τα κουνουσε κιολας -μας ειπε ο γιατρος οτι ειναι καπως ζωηρουτσικο!- και η καρδουλα του σαν τρελη!Δεν σας κρυβω οτι συγκινηθηκα (που να το δω και live γεννηθει,θα με μαζευουνε με τα ζουμια που θα με παρουν flower )...μετα βεβαια προσγειωθηκα στην πραγματικοτητα γιατι μου εδωσε ο γιατρος ενα ολοκληρο φυλλαδιο που εχει ετοιμασει ο ιδιος με ολα οσα πρεπει και δεν πρεπει να κανω απο δω και περα,μαζι με τις εξετασεις και ολα αυτα...εχω πολυ δρομο ακομα μπροστα μου απο τετοια!!!μερικα ειναι και λιγο τρομακτικα αλλα μου υπενθυμισε ο ανθρωπος να μην ανησυχω,οτι ολα ειναι προληπτικα και οτι τα πιο πολλα παιδακια γεννιουνται χωρις κανενα προβλημα.Σε δυο βδομαδες περιπου εχω και την αυχενικη διαφανεια και το papp-a ή οπως αλλιως τα λενε,αγχωνομαι λιγο ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 20 534787 αλλα ολοι μου λενε don't worry...τελοσπαντων,θα το ξεπερασω και αυτο! Shocked
Οσο για το νοσοκομειο,πηγα χτες για μια καρδιολογικη εξεταση και εκανα και μια βολτα στους οροφους του μαιευτικου και δεν μπορω να πω οτι ειδα κατι τρομακτικο!μια πτερυγα μαλιστα ηταν ολοκαινουρια και πολυ πολυ περιποιημενη,με δικλινα και ολα πεντακαθαρα -εβλεπα καθαριστριες παντου συνεχεια-...μπορει να μην εχει μαρμαρα κατω αλλα ειναι φρεσκοβαμμενο και πεντακαθαρο.Ειπα και στον γιατρο την ανησυχια μου -με επιφυλαξη βεβαια γιατι ειναι και σε ιδιωτικο- και μου ειπε τα ιδια,οτι για γιατρους και μηχανηματα το αλεξανδρα υπερεχει -παρόλο που δεν τον συνεφερε οικονομικα να το πει-....αααχ,με επεισε η πολυλογια μου πρωι-πρωι,ελπιζω να μην σας ζαλισα και να σας επιασε ναυτια!
Πολλα φιλιααααα!!!

katsougrimaria


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
μα πως κανατε αυτο το pregnancy ticker???

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katsougrimaria έγραψε:μα πως κανατε αυτο το pregnancy ticker???

Πάτα επάνω σε ένα που σου αρέσει και πήγαινε και φτιάξε το δικό σου!Πάρε τον κώδικα και μετά ξέρεις τι να κάνεις Very Happy

melina19


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
maraki85 έγραψε:Καλησπερα και Χρονια Πολλα σε ολες τις μανουλες μας !!
Φωτεινουλα να σου ευχηθω και απο δω καλη εγκυμοσυνη να εχεις!!Εγω στο 1ο ειχα κανει στο Ιασω και αυριο θα παω στο Ιασω παλι να τις ξανακανω γιατι εχω αργησει πολυ μου φαινεται να κανω τον προγεννητικο ελεγχο!!!

Εγω στην μανουλα μου πηρα μια ωραια γλαστρουλα για δωρακι!!

Χαμομηλακι εννοειται πως θα γεννησεις εκει που νιωθεις εσυ ασφαλεια!!!

re koritsia ti einai o progenitikos elenxos pou lete?

melina19


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
mora έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΗΡΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΣΤΙΣ 12 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΥΧΕΝΙΚΗ!!!!!!!!!!!! ΤΡΕΜΩ!!!!!!!!!! ΧΑΜΟΜΗΛΑΚΙ ΝΕΑ?



kali eputuxia na exeis koritsaki.euxomai ola na sou pane kala

melina19


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
melina19 έγραψε:
re koritsia ti einai o progenitikos elenxos pou lete?

Ο προγεννητικός έλεγχος είναι οι εξετάσεις που σου δίνει να κάνεις ο γιατρός στον 1ο τρίμηνο και περιλαμβάνουν τα πάντα (ηπατίτιδες, στίγμα, τοξόπλασμα, σίδηρο, γενική αίματος και ούρων κλπ).

Για να βάλεις τικεράκι , πάτησε πάνω σε ένα , πήγαινε στην σελίδα του και φτιάξε το δικό σου και μετά πάρε τον κώδικά html που θα σου βγάλει και αντέγραψε τον στις υπογραφές σου στο προφίλ σου!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα μανουλίτσες μου γλυκειές πως είσαστε σήμερα???

Μόρα με το καλό η αυχενική σου!!!Καλά αποτελέσματα!!!

Μαράκι καλά αποτελέσματα και σε σένα!!!

Carrie να μην ανησυχείς το ίδιο ακριβώς έπαθα εγώ χθές...

Κορίτσια εδω και 1 εβδομάδα με βασανίζει κάτι και μόνο εσείς μπορείτε να με βοηθήσετε.Πήγα στο Αττικό την προηγούμενη εβδομάδα για το Papp A είχα μαζί μου και τα αποτελέματα του προγεννητικού ελέγχου και έτσι θα έβλεπα και τον ιατρό μου...δεν έγιναν έτσι όμως τα πράγματα.Ενώ είχα πάρει και χρήματα μαζί μου για του δείξουμε την ευγωμοσύνη μας ο γιατρός άφαντος...πουθενάααα...τον πήρα τηλ κλειστό, τον ξαναπήρα δεν απαντούσε και μετά μου στέλλνει ένα μύνημα ενώ είχα φύγει στο οποίο μου ελεγε να τον περιμένω μέχρι τις 12,30...διαφορετικά θα μιλούσαμε τηλ...τέλος πάντων είχα ίδι φύγει και μετά μου τηλεφώνησε και άρχισε να μου αναλύει τις εξετάσεις μου απο το τηλέφωνο...και μου λέει πως η γυναίκα πηγαίνει στον ιατρό μετά την αυχενική διαφάνεια μαζί με όλες τις εξετάσεις...μου είπε πως δεν χρειάζεται να πάρω τίποτα (του τόνισα πως ένοιωθα ζαλάδες και αδυναμία) και μετά σχεδόν τον παρακάλεσα να μου κάνει εναν υπέρηχο πριν την αυχενική...και μου λέει θα σε πάρω τηλέφωνο...και με έγραψε κανονικότατα...Δν ξέρουμε τι να κάνουμε.Ξαφνικά νοιώθουμε χαμένοι στο διάστημα.Είμαι πολύ απογοητευμένη και δεν καταλαβαίνω τι του κάναμε.Μάλλον θα αλλάξω ιατρό...Κορίτσια μου συγγνώμη εαν σας ζάλισα...Απλώς δεν άντεχα να τα κρατάω άλλο μέσα μου...Φιλιά πολλά σε όλες σας!!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Aylin εννοείς ότι είχες ραντεβού μαζί του και εκείνος δεν εμφανίστηκε???Μα καλά είναι δυνατόν?? Είμαστε με τα καλά μας??Τι άλλο θα ακούσουμε!!?!?!?

Καλά η αδυναμία και η ζαλάδες είναι της εγκυμοσύνης γιατί ρώτησα και εγώ τον γιατρό μου μήπως πάρω καμία βιταμίνη παραπάνω αλλά μου είπε όχι..

Τι να πω..Πάντως αν χρειαστείς άλλο γιατρό μπορώ να σου συστήσω τον δικό μου,αλλά είναι στο Ρέα και όχι σε δημόσιο νοσοκομείο..Sad

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ σκέψου ότι έχω πάει σχεδόν κάθε βδομάδα στο ιατρείο του είτε για να πάρω εξετάσεις είτε για να του δώσω και δεν ήτανε ποτέ βιαστικός να τελειώνει!Όχι να μην τον βρίσκω καν ή να με στήνει!!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Το ξέρω ματάκια μου γλυκά το ξέρω...ο δικός μας στο γράψιμο...και δεν είναι η πρώτη φορά...στον υοέρηχο που ακούσαμε καρδούλα ενώ μου είχε πει ότι θα ήταν εκεί ξαφνικά με πήρε τηλ και μας είπε ότι τελικά κάπου ένας καθηγητής τον είχε καλέσει...αλλά τελικά μάθαμε ότι είχε πάει να κοιμηθεί γιατί 2 μέρες είχε εφημερίες...δηλαδή εγώ τι είμαι?Τέρας που εαν μου έλεγε την αλήθεια θα πήγαινα να τον φάω???Μη χειρότερα αλλά το ψέμα δεν το αντέχω...είμαστε και οι δυό μας πολύ στεναχωρεμένοι...+ μου λείπει πού το μωράκι μου...έχω να το δώ απο τις 12/04... Mad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι σε καταλαβαίνω,απλως σκέψου ότι έτσι και αλλιώς δεν είναι καλό να κάνουμε συνέχεια υπερήχους!Ακόμη και αυτή η λίγη ακτινοβολία δεν είναι καλή.

Να ξέρεις ότι δεν είναι ποτέ αργά να αλλάξεις γιατρό αν δεν είσαι ευχαριστημένη μαζί του. Αν συμπεριφέρεται έτσι τώρα μπορείς να του έχεις εμπιστοσύνη ότι δεν θα το κάνει και σε κάποια περίπτωση που θα είναι πραγματικά σημαντικό? Το μεγαλύτερο θέμα σε αυτή την περίοδο της ζωής μας είναι να μπορούμε να έχουμε εμπιστοσύνη στον γιατρό μας ότι θα τον βρίσκουμε όποτε τον χρειαζόμαστε, ότι θα μας λύνει όλες τις απορίες και κυρίως ότι θα είναι πάντα εκεί για να μας κάνει να αισθανόμαστε ασφαλής και σίγουρες..

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!!!!!!!!!
ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ CARRIE ΠΡΕΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΜΑΣ ΞΕΠΕΤΑΕΙ. ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΑΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΤΟΥ? ΕΛΕΟΣ ΜΕΡΙΚΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ!!!!!!!!!!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 20 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 20 311356

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα κοριτσια,ελπιζω να ειστε ολες καλα!!!Αylin,θα συμφωνησω κ εγω με τις υπολοιπες,αν νομιζεις οτι νιωθεις καπως "ξεκρεμαστη" απο τον γιατρο σου,ποτε δεν ειναι αργα να τον αλλαξεις...Δηλαδη αν τον χρειαστεις για κατι επειγον,κατι σοβαρο,οτιδηποτε,τι θα κανεις,που θα τον βρεις..?

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Aylin αν βλέπεις ότι μια συμπεριφορά συνεχίζεται και δεν ήταν τυχαία, τότε καταλαβαίνεις πολλά για τον επαγγελματισμό, την υπευθυνότητα και την ευαισθησία του άλλου...Μη μασάς πάντως, είναι σχετικά νωρίς και μπορείς άνετα να αλλάξεις γιατρό.Να βρεις αυτόν που θα σου κάνει "κλικ" και θα νιώσεις ασφάλεια να αφήσεις τη ζωή σου πάνω του...γιατί στην ουσία αυτό γίνεται...Και μέσω του φόρουμ σίγουρα μπορείς να πάρεις από πρώτο χέρι πληροφορίες για πολλούς γιατρούς.Μην ανησυχείς, κοίτα να πηγαίνουν όλα καλα΄με το μωράκι σου, και το θέμα γιατρός λύνεται εύκολα. Very Happy Very Happy

baby


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλησπερα κοριτσια τι κανετε?????εγω εχτες πηγα κ εκανα την αυχενικη διαφανεια μας ταλαιπωρησε λιγο γιατι δεν καθοταν αλλα τελικα ολα καλα πηγαν....εδωσα και αιμα σημερα και τωρα ξανα ραντεβου 06-06 λογικα θα δουμε και τι ειναι....δεν φαινοταν τωρα χοροπηδουσε ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 20 536304 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 20 536304 αυτα τα δικα μου νεα...και τα κιλα μου καλα μου ειπε ο γιατρος ......ενα κιλο το μηνα βαζω...καλα δεν ειναι?????

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΠΕΘΥΜΗΣΑ !!!!
MORA ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!
AYLIN ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΛΛΑΞΑ ΑΜΕΣΩΣ.ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΝΑ ΑΡΓΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ.ΒΡΗΚΑ ΜΙΑ ΕΙΔΙΚΕΥΟΜΕΝΗ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ( ΘΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΥΧΕΝΙΚΗ )
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΟΥΠΕΡ ΠΙΟ ΣΟΥΠΕΡ ΔΕΒΝ ΓΙΝΕΤΕ!!!ΑΝ ΠΑΕΙ ΚΑΜΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΕΜΕΙΝΑ 10000% ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ (ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΗΜΟΥΝ) ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΕ. ΜΑΓΕΥΤΙΚΗ ΠΟΛΗ!!
ΛΟΙΠΟΝ ΜΗΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΖΩ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 20 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 20 215994

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
baby με το καλό να μάθετε και το φύλο!!Μπράβο που πήγαν όλα καλά!!Smile

Κικίτσο τα Ιωάννινα είναι να πετύχεις την εποχή!Είχα πάει Μάρτη μήνα που έβρεχε συνέχεια και είχε ομίχλη και δεν αντεχόταν!Τώρα όμως που ο καιρός είναι καλός είναι πραγματικά ονειρικά!Θα πάω και εγώ αρχές Ιουλίου γιατί βαφτίζει ο αδερφός μου μία ζουζούνα εκεί!

Κορίτσια χθες πήγα και πήρα μαλλί και βελόνες!!!!Ναι ναι ξεκίνησα να φτιάχνω μία παιδική κουβερτούλα!! Αυτή για την ακρίβεια...
http://www.knittingonthenet.com/patterns/babyafheart.htm
Πως σας φαίνεται? Εντάξει το ξέρω ότι είναι νωρίς ακόμη, αλλά αφενός θα μου πάρει χρόνο και αφετέρου δεν μπορώ να είμαι συνέχεια με την σκέψη ότι κάτι δεν θα πάει καλά!Τώρα που περνάνε και οι αναγούλες-καούρες-ναυτίες σιγά σιγά... ποιος με πιάνει!!

Μήπως ξέρει καμία σας καμία κοπέλα αισθητικό στην Λάρισα που ψάχνω για να με μακιγιάρει τον Σεπτέμβριο που θα γίνω κουμπάρα σε ένα γάμο???Μήπως??Smile

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις