Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
251 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 251 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

baby


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλημερα κοριτσια δημητρουλα ηρεμισε ολα καλα θα πανε θα δεις......σου στελνω και εγω θετικη ενεργεια......και εγω εχτες πηγα στον επιταφειο ολα καλα σημερα το πρωι πηγα και κινονισα......και το βραδυ και εγω ανασταση μοναχουλα.....δουλευει το αντρακι μου.....σας ευχομαι καλη ανασταση σε ολες και οτι καλυτερο..... flower flower flower flower

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κορίτσια μου!!Είστε καλά?

Χθες έβγαλα μόνο τον μισό επιτάφιο γιατί η μέση μου με πέθανε από την ορθοστασία και δεν μπορούσα να κάνω όλη την βόλτα!Άσε που το αργήσανε κιόλας,τον βγάλανε 9.30-10παρά και εγώ είχα πάει από τις 8 να ακούσω και τα τροπάρια!Πήγα σήμερα το πρωί στην λειτουργία και κοινώνησα γιατί το βραδύ χλωμό το βλέπω..

Aylin μου δεν είμαι σίγουρη για την εκκλησία, κάπου στην Νίκαια νομίζω.Όταν πάρω το προσκλητήριο θα σε ενημερώσω! Μένουν οι γονείς σου εκεί? Όταν μέναμε Θεσ/κη (2005-2009) πήγαινα συνέχεια Λάρισα γιατί η κολλητή μου που θα παντρέψω ήτανε εκεί (τώρα είναι και αυτή εδώ) και περνούσαμε πάρα πολύ ωραία!Ανυπομονώ πάρα πολύ να πάω ξανά το καλοκαίρι Βελίκα!!Νομίζω πως δεν υπάρχει πιο ωραίο μέρος για χαλάρωση στον κόσμο όλο από εκεί!Ένας μικρός παράδεισος!!

Baby μου και εσύ μοναχούλα σου θα είσαι? Smile Θα συμπάσχουμε η μία την άλλη μέρα που είναι!

Προσωπικά να σας πω την αλήθεια δεν με ενοχλεί τόσο που είμαστε μόνοι μας φέτος με τον άνδρα μου σε μία άδεια πόλη!Αρκεί που είμαστε μαζί!Και αύριο μπορεί να είμαστε μόνο 2 αλλά θα ετοιμάσω ένα σωρό γιορτινά φαγητά σαν να είμαστε 22!!!
Razz Τι θα κάνετε εσείς αύριο??Εγώ θα φτιάξω κατσικάκι στη γάστρα και πατάτες δούρνου χωριστά, μανιτάρια στο φούρνο με τυροκαυτερή, μελιτζανοσαλάτα και μαρουλοσαλάτα και σκέφτομαι μήπως φτιάξω και κανένα μιλφέιγ!!!!!Μιαμ μιαμ!!!Θα τρελαθεί το σποράκι με το γλυκό!!!! Very Happy Very Happy

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλή Ανάσταση να έχουμε όλοι μας!!!Και όσοι γιορτάζουν να τους χαιρόμαστε I love you !!!

Λοιπόν Carrie η μήτερα μου ζεί στο Μιλάνο και τον πατέρα μου τον έχω χάσει.Στην Λάρισα έχουμε θείους θείες και γενικότερα συγγενείς.Η Βελίκα είναι ό'τι πιο όμορφο!!!Ενας μικρός επίγειος παράδεισος!!!Ίσως κρίβουν κάποια υπερβολή τα λόγια μου αλλά πέρασα πολύ όμορφα τότε εκεί!

Εμείς αναλόγος δεν ξέρουμε ακόμη τι θα κάνουμε...Έχουμε μια πρόταση να πάμε στη Σαλαμίνα το μεσημέρι.Θα δούμε αναλόγως πως θα είμαι!!!

Για άλλη μια φορά Καλή Ανάσταση και Καλό Πάσχα...και μην ξεχνάτε Baby kai Carrie...σήμερα δεν είστε μοναχούλες...Έχουμε όλες μας τα μικρά μας στις κοιλίτσες μας!!!Σας φιλώ και εύχομαι να περάσετε υπέροχα!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 11 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 11 215994

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσια ευχομαι ολοψυχα σε ολες καλη ανασταση κ καλο πασχα!!!!Να χαιρομαστε τις οικογενειες μας κ του χρονου να κανουμε πασχα με τα ζουζουνακια που εχουμε στην κοιλιτσα μας!!!Οσες εχουν ηδη κ αλλα παιδακια να τα χαιρονται-φιλακια πολλα πολλα !!!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 11 893968

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ!!!Χρόνια Πολλά!!!Εύχομαι ολόψυχα ο'τι καλύτερο!!!Να χαιρόμαστε αυτούς που γιορτάζουν!!!Να περάσετε μια υπέροχη ημέρα!!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αληθώς Ανέστη Aylin!!!Χρόνια Πολλά σε όλες με υγεία, προσωπική ευτυχία, αγάπη και ό,τι άλλο επιθυμείτε!!!Να χαιρόσαστε τα μωράκια σας και τις οικογένειες σας!!

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ! ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΚΑΛΑ!AYLIN H ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΛΑΡΙΣΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ.
ΤΟΣΟ ΦΑΓΗΤΟ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ!
ΣΕ ΟΣΕΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!
ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΘΕΛΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα kikitso κ σε ολες σας φυσικα!!!Καλημερα κ καλη εβδομαδα κ απο εμενα κοριτσια-να ειστε ολες καλα!!!!Φιλακια πολλα!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 11 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 11 893968 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 11 417472

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κορίτσια μου!!!Είστε καλά?Πως περάσατε?Ξεκουραστήκατε?? Επιτέλους αύριο φεύγουμε με άδεια και π'αμε Καβάλα στους γονείς μου!Δεν τους έχω δει από τότε που τους ανακοίνωσα την εγκυμοσύνη και με περιμένουν πως και πως!

Πως είστε εσείς? Προσωπικά όσο περνάει ο καιρός οι αναγούλες καταλαγιάζουν και οι καούρες μειώνονται σε ένταση!!Ελπίζω να σταματήσουν κάποια στιγμή γιατί μου έχουν λείψει τόσο τα φρούτα!!!!

maraki85

maraki85
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα και καλη εβδομαδα και απο μενα!!!Περιμενω την Παρασκευη πως και πως να παω να δω τοσ σπορακι μου που εχω να το δω 4 εβδομαδες!!!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια μουυυυυυυ!!!

Carrie καλό ταξίδι να έχεις...να περάσετε υπέροχα!!!

Maraki μου με το καλό να έρθει η παρασκευή για να ακούσεις και καρδούλα τώρα...αχ τι ωραία!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 11 215994

Εγώ περιμένω την παρασκευή για να πάρω τα αποτελέσματα του προγεννητικού ελέγχου, και αυτή την εβδομάδα θα έρθει και η μανούλα μουυυυυυυ.....Είμαι τόσο χαρούμενη που θα την δω...α και επτέλους θα μυρίσει το σπίτι μας κουλουράκια...χιχιχι

Φιλάκια πολλά σε όλες!!!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Carrie καλα να περασεις,καλο ταξιδι!!!Μaraki κ εσυ σου ευχομαι οτι καλυτερο για την Παρασκευη,περιμενουμε νεα σου!!!Και εγω ανυπομονω να ερθει η Τεταρτη να παω για την αυχενικη διαφανεια,εχω κ εγω 5 εβδομαδες να το δω το ζουζουνακι μου!!! Aylin με το καλο να δεχτεις την μανουλα σου κ εσυ!!! Φιλια πολλα σε ολες!!!!!!!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αylin ξεχασα να σου ευχηθω καλα αποτελεσματα!!!!Μην αγχωνεσαι,ολα θα πανε καλα!!! Wink

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!! CARRIE ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΚΑΒΑΛΑ!ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ,ΕΧΕΙ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΠΑΡΑΛΙΕΣ. ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΙ ΕΓΩ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΤΙΣ ΠΑΡΩ.ΚΙ ΕΥΤΗΧΩΣ ΤΕΛΟΣ Η ΑΔΡΑΝΕΙΑ,ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΑ!!!

Μανούλα_Δήμητρα

Μανούλα_Δήμητρα
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλησπέρα Χρόνια πολλά και Χριστός Ανέστη!!!Να χαίρεστε όλες τις οικογενειες σας!!!
Πως περάσατε ? τα νινάκια τι κάνουν?
βλέπω κάποιες ξεκινάτε για αυχενικές!
Καλή επιτυχία!!!
Εγώ ευτυχώς είμαι καλύτερα αλλα έχω ακόμα πόνους, το αίμα σταμάτησε μεν αλλα φοβάμαι για τους πόνους..
Προσπαθώ να ξεκουράζομαι αλλα οταν έχεις ήδη ένα παιδάκι και μαγαζί δυσκολεύει η κατάσταση.
Ρε κορίτσια έχω τρομερή υπνηλία μηλάμε.....πω πω... οταν με πιάνει νομίζω οτι θα πέσω κάτω..δεν ελέγχεται Sleep
οι ναυτίες μου μειώθηκαν κατα πολύ θα έλεγα και ευτυχώς κοιμάμαι καλύτερα τα βράδυα, αλλα έχει ανοίξει η ορεξή μου..και μιας είπα και για όρεξη, ας φάω κατι γιατι πείνασα! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 11 884648

καλό απόγευμα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 11 982137

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας!!!

Είπα που λέτε σήμερα αφού 2 βδομάδες τώρα είμαι κάαααπως καλύτερα από καούρες να δοκιμάσω να πιω ένα χυμό!!!ΤΙ ΤΟ 'ΘΕΛΑ?????????????????? Δυο γουλιές πρόλαβα να πιω και το στομάχι μου έγινε σαν να ήμουν σε βάρκα με 15 μποφόρ!!!!!Θα αργήσω πολύυυυυυ να φάω φρούτο ξανά!!!!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 11 911307 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 11 911307 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 11 911307 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 11 911307 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 11 911307 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 11 911307 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 11 911307 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 11 911307 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 11 911307 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 11 911307 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 11 911307 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 11 911307

maraki85

maraki85
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Eλα βρε Δημητρουλα μου σε ειχα στο μυαλο μου,πολυ χαρηκα που σταματησε το αιμα και εισαι καλυτερα.Τωρα με τα μωρα που εχουμε εμεις ποσο να ξεκουραστουμε που ολο ζητανε....

carrie το μωρακι δεν θελει φρουτα δεν το καταλαβες?μονο σοκολατουλες.χιχιχ

kikitso καλα αποτελεσματα ευχομαι και σε σενα!!!

alexia-marinos πας για αυχενικη ε?τι καλα.τωρα ποια θα ειναι ανθρωπακι κανονικα με χερακια ,ποδαρακια...θα περιμενουμε νεα σου!!!

Aylin με το καλο να δεχτεις την μανουλα σου!!

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΤΟ ΑΙΜΑ ΚΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙ ΟΛΕΣ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΕΓΩ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΕΧΩ 2 ΚΑΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΕΙΑΝΕ!!!!!!!
ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ!!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δήμητρα δεν μπορείς να φανταστείς πόσο πολύ χάρηκα!!!Μπράβο κουκλίτσα μου!Προσπάθησε να μην κουράζεσαι!!!Όσο για τις υπνηλίες είναι λόγο του utrogestan!χιχιχι...μώλις τα σταματήσεις θα νοιώσεις κααααάπως καλύτερα!

Carrie μου σε νοιώθω...με το που ξυπνάω αναγουλιάζω και όλο αυτό τελειώνει...όταν κοιμάμαι...χιχιχι πλέον γελάω και κάνω υπομονή!!!

Kikitso kai Alexia...κουκλίτσες μου καλά αποτελέσματα να έχουμε όλες μας!!!

Μέσα απο την καρδιά μου σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!!!Φιλιά πολλά...Καλό βράδυ!!! Crying or Very sad Wink Wink

melina19


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
NAMAI K GW HI.EGW EIMAI STIN 8 EVDOMADA TOWA.THN ALLH EVDOMADA EXW RANTEVOU GIA KAPOIES EKSETASIS STO IKA K AN MOU TA VGALOUN THN PARASXEUH PAW NA DW,NA AKOUSO KARDOULA.
KORITSIA ESEIS PWS PATE? EGW UPOFERO DEN EXW KATHOLOU OREKSI GIA FAGITO...DEN MOU ARESEI TIPOTA..EXW EDW K 2-3 EVDOMADES K EIMAI LES K EIMAI SINEXIA SE ENA KARAVI.KANW ANISIXO UPNO KAI EMETOUS...
EMENA O IATROS MOU EXEI DOSEI {FOLIMENT 15mg CALCIOUM}K {UTROGESTAN PROGESTERONH LEEI TWRA TI EINAI DEN KSEDW}AYTA PINO EGW.FILIA SE OLES

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μελίνα καλώς ήρθες στην παρέα!Με το καλό!!!Πάνω κάτω έτσι είναι οι 12 πρώτες εβδομάδες της εγκυμοσύνης...ναυτίες,εμετοί πόνος στο στήθος,θα περάσει κάνε υπομονή καλή μου όως όλες μας άλλωστε...χιχιχι...Την παρασκευή θα νοιώσεις υπέροχα και σου εύχομαι με το καλό!!!Εγώ παίρνω φολικό οξύ(filicine) και έπαιρνα utrogestan γιατί είχα καφέ υγρό.Είναι προγεστερόνη και ενισχύει την ίδι υπάρχουσα στην μήτρα μας!
Ο'τι καλύτερο!!!Καλό βράδυ Smile Smile Smile

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
melina19 έγραψε:NAMAI K GW HI.EGW EIMAI STIN 8 EVDOMADA TOWA.THN ALLH EVDOMADA EXW RANTEVOU GIA KAPOIES EKSETASIS STO IKA K AN MOU TA VGALOUN THN PARASXEUH PAW NA DW,NA AKOUSO KARDOULA.
KORITSIA ESEIS PWS PATE? EGW UPOFERO DEN EXW KATHOLOU OREKSI GIA FAGITO...DEN MOU ARESEI TIPOTA..EXW EDW K 2-3 EVDOMADES K EIMAI LES K EIMAI SINEXIA SE ENA KARAVI.KANW ANISIXO UPNO KAI EMETOUS...
EMENA O IATROS MOU EXEI DOSEI {FOLIMENT 15mg CALCIOUM}K {UTROGESTAN PROGESTERONH LEEI TWRA TI EINAI DEN KSEDW}AYTA PINO EGW.FILIA SE OLES

Μελίνα καλώς μας ήρθες!!!Σε νιώθουμε όλες γιατί είμαστε πάνω κάτω στα ίδια χάλια με σένα!! Razz Όλη μέρα κρουαζιέρα στο Αιγαίο!!!!!Άστα!!!!Με το καλό να έχεις μία καλή εγκυμοσύνη και όλα να σου πάνε καλά!!

Και εγώ παίρνω φυλικό όξυ και αύριο σιγά σιγά ξεκινάω και σίδηρο!Ξεκίνησε καμία άλλη σίδηρο τόσο νωρίς?

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Carrie μου καλημερα.Εμενα με πλακωσε στα φαρμακα με το καλημερα σας!!!Στην πεμπτη εβδομαδα που πηγα στο γιατρο μου εγραψε σιδηρο(ferro sanol)2 την ημερα,μαγνησιο(trofocard)3 την ημερα,φολικο οξυ(calcifolin)1 την ημερα κ 3 utrogestan την ημερα γιατι ειχα απο τη αρχη ποναλακια χαμηλα.Δεν ειναι τιποτα,μην αγχωνεσαι.Και αλλες φιλες μου μου ειπαν οτι επαιρναν σιδηρο απο τοσο νωρις.

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΜΕΛΙΝΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΑΣ!!!
ΟΛΕΣ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΣΤΕ! ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΟΥ;CARRIE ΚΙ ΕΓΩ ΠΕΡΝΩ ΣΙΔΙΡΟ *2 ΚΑΙ ΦΟΛΙΚΟ ΟΞΥ*1 ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΧΑΜΗΛΟ ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗ.
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΡΟΧΕΡΗ ΣΕΡΡΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 11 215994

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις