Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
338 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 338 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 40]

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
CARRIE O ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΥΦΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΚΟΣΜΟ, ΔΛΔ ΜΑΣ ΞΕΠΕΤΑΕΙ. Η ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΑΤΑΚΑ ΤΟΥ
-ΓΙΑΤΡΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ;
-Ε ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.
ΑΥΤΟΣ ΗΤΑΝ Ο ΔΙΑΛΟΓΟΣ -ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΣΕ 3 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ.5 ΛΕΠΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ. ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΒΡΗΚΑ ΜΙΑ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ, ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΤΟ 3ο ΠΑΙΔΙ ΘΑ ΑΛΛΑΞΩ ΓΙΑΤΡΟ!!!!
ΟΣΕΣ ΠΑΝΕ ΓΙΑ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΦΥΛΟ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΣΑΣ!!!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 17 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 17 215994

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αλεξία με το κάλο!!!!!!να μας πεις πως πήγε!!!Λες να μπορέσετε να δείτε και το φύλο σήμερα????? Very Happy Very Happy Very Happy

Aylin μου εγώ ξεκίνησα εδώ και 1 βδομάδα και τον σίδηρο και να σου πω την μαύρη αλήθεια νιώθω καλύτερα από θέμα κόπωσης..Ο αιματοκρίτης μου ήτανε στο 39 στις εξετάσεις που έκανα και ο σίδηρος 95 αλλά η φερετίνη στο 27 (σχεδόν άδειες αποθήκες ) όποτε...έχω και ιστορικό αναιμίας γενικώς!!Μου προκαλεί βέβαια λίγο δυσκοιλιότητα αλλά όχι τρομερά πράγματα!

Αύριο θα πάω και εγώ στον γιατρό να κλείσουμε ραντεβού για αυχενική!!Ανυπομονώ μήπως μου κάνει και κανέναν υπέρηχο και δούμε το μωράκι μας!Μακάρι να πάνε όλα καλά!!!

να σας ρωτήσω και κάτι άλλο??Από αναγούλες-καούρες-ναυτίες πως πάτε??Εγώ δεν μπορώ να πω ότι έχω καλυτερέψει αισθητά (που υποτίθεται έτσι πρέπει να γίνεται όσο προχωράει η εγκυμοσύνη ε?) Και το κακό είναι ότι με βοηθάνε μόνο τα ανθρακούχα αναψυκτικά και οι τσίχλες
Rolling Eyes Rolling Eyes Προσπαθώ να μην πίνω σε καθημερινή βάση και όταν πίνω είναι μόνο λεμονάδα ή sprite. Είναι πολύ κακό λέτε??Πως αλλιώς να το παλέψω αυτό το πράγμα??Και αυτή η τάση για εμετό που μου έρχεται ώρες ώρες από το πουθενά....αφήστε καλύτερα!!

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Carrie έγραψε:Αλεξία με το κάλο!!!!!!να μας πεις πως πήγε!!!Λες να μπορέσετε να δείτε και το φύλο σήμερα????? Very Happy Very Happy Very Happy

Aylin μου εγώ ξεκίνησα εδώ και 1 βδομάδα και τον σίδηρο και να σου πω την μαύρη αλήθεια νιώθω καλύτερα από θέμα κόπωσης..Ο αιματοκρίτης μου ήτανε στο 39 στις εξετάσεις που έκανα και ο σίδηρος 95 αλλά η φερετίνη στο 27 (σχεδόν άδειες αποθήκες ) όποτε...έχω και ιστορικό αναιμίας γενικώς!!Μου προκαλεί βέβαια λίγο δυσκοιλιότητα αλλά όχι τρομερά πράγματα!

Αύριο θα πάω και εγώ στον γιατρό να κλείσουμε ραντεβού για αυχενική!!Ανυπομονώ μήπως μου κάνει και κανέναν υπέρηχο και δούμε το μωράκι μας!Μακάρι να πάνε όλα καλά!!!

να σας ρωτήσω και κάτι άλλο??Από αναγούλες-καούρες-ναυτίες πως πάτε??Εγώ δεν μπορώ να πω ότι έχω καλυτερέψει αισθητά (που υποτίθεται έτσι πρέπει να γίνεται όσο προχωράει η εγκυμοσύνη ε?) Και το κακό είναι ότι με βοηθάνε μόνο τα ανθρακούχα αναψυκτικά και οι τσίχλες
Rolling Eyes Rolling Eyes Προσπαθώ να μην πίνω σε καθημερινή βάση και όταν πίνω είναι μόνο λεμονάδα ή sprite. Είναι πολύ κακό λέτε??Πως αλλιώς να το παλέψω αυτό το πράγμα??Και αυτή η τάση για εμετό που μου έρχεται ώρες ώρες από το πουθενά....αφήστε καλύτερα!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΑΝΑΚΑΤΩΣΟΥΡΕΣ ΚΑΙ ΚΑΟΥΡΕΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΙΑ ΕΜΕΤΟ ΕΧΩ ΩΡΑΡΙΟ ΣΤΙΣ 7 ΤΟ ΠΡΩΙ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΞΥΠΝΗΤΗΡΙ!!!! ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΣΙΧΛΕΣ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ. ΠΟΤΕ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ???!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 17 536304 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 17 893968

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!! ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΑΟΥΡΕΣ ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΣΠΙΤΙΚΗ ΛΕΜΟΝΑΔΑ ΑΥΤΟ ΕΚΑΝΕ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΟΗΘΗΣΕ.

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kikitso έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!! ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΑΟΥΡΕΣ ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΣΠΙΤΙΚΗ ΛΕΜΟΝΑΔΑ ΑΥΤΟ ΕΚΑΝΕ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΟΗΘΗΣΕ.
ΚΑΛΉΜΕΡΑ kikitso ΠΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΥΝΤΑΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΠΙΤΙΚΗ ΛΕΜΟΝΑΔΑ. Embarassed

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΠΑΡΤΕ ΜΟΛΥΒΙΑ ΕΥΚΟΛΟ -ΣΤΙΒΕΙΣ ΤΑ ΛΕΜΟΝΙΑ (ΟΣΑ ΘΕΛΕΙΣ) -ΑΝ ΘΑ ΒΓΕΙ 1 ΠΟΤΗΡΙ ΧΥΜΟΣ ΠΡΟΣΘΕΤΕΙΣ ΤΟ 1/2 ΣΕ ΖΑΧΑΡΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΨΥΓΕΙΟ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΤΗΡΗΤΕ ΦΡΕΣΚΟ
-ΒΑΖΕΙΣ ΣΤΟ ΠΟΤΗΡΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΘΕΤΕΙΣ ΟΣΟ ΝΕΡΟ ΘΕΛΕΙΣ ΕΞΑΡΤΑΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΣΟ ΞΥΝΟ Ή ΓΛΥΚΟ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ!!!!
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 17 654316

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσια μολις γυρισα απο το ραντεβου για τον υπερηχο αυχενικης διαφανειας κ ειμαι πολυ χαρουμενη!!!!Το μωρακι μου ειναι μια χαρα!!!Μου πηραν κ αιμα για το Papp-A αλλα τα αποτελεσματα θα τα παρω την Δευτερα.Κουνουσε χερακια,ποδαρακια,ηταν υπεροχο!!Μας ταλαιπωρησε λιγο γιατι ειχε πεισμωσει κ δεν γυριζε να δουμε το φυλλο,ομως τελικα μετα απο 10 λεπτα ειπε να μας κανει τη χαρη κ μας εδειξε..μαλλον θα ειναι κοριτσακι!!!!Κ ειναι κ 6 ημερων μεγαλυτερο απ'οτι υπολογιζαμε,οποτε εχω ΠΗΤ 06/11 κ οχι 12/11!!!Αυτα προς το παρων,πρεπει να σας αφησω γιατι πρεπει να φυγω για την δουλεια...Φιλια σε ολες!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 17 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 17 654316

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
alexia-marinos έγραψε:Κοριτσια μολις γυρισα απο το ραντεβου για τον υπερηχο αυχενικης διαφανειας κ ειμαι πολυ χαρουμενη!!!!Το μωρακι μου ειναι μια χαρα!!!Μου πηραν κ αιμα για το Papp-A αλλα τα αποτελεσματα θα τα παρω την Δευτερα.Κουνουσε χερακια,ποδαρακια,ηταν υπεροχο!!Μας ταλαιπωρησε λιγο γιατι ειχε πεισμωσει κ δεν γυριζε να δουμε το φυλλο,ομως τελικα μετα απο 10 λεπτα ειπε να μας κανει τη χαρη κ μας εδειξε..μαλλον θα ειναι κοριτσακι!!!!Κ ειναι κ 6 ημερων μεγαλυτερο απ'οτι υπολογιζαμε,οποτε εχω ΠΗΤ 06/11 κ οχι 12/11!!!Αυτα προς το παρων,πρεπει να σας αφησω γιατι πρεπει να φυγω για την δουλεια...Φιλια σε ολες!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 17 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 17 654316


Αλεξία!!!!!!!!!!!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Θα είσαι κοριτσομανούλα ε????Άντε με το καλό,με το καλό!!!Μπράβο και για τις εξετάσεις σου!!!Άντε να δούμε και εμείς τι θα γίνει!!!

Κικίτσο σ'ευχαριστούμε για την συνταγή. Δηλ αν βγει 1 ποτήρι χυμός θα πρέπει να βάλω και μισό ποτήρι ζάχαρη??
Rolling Eyes Μήπως είναι πολύ???Ή δεν κατάλαβα εγώ καλά??

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mora έγραψε:
Carrie έγραψε:Αλεξία με το κάλο!!!!!!να μας πεις πως πήγε!!!Λες να μπορέσετε να δείτε και το φύλο σήμερα????? Very Happy Very Happy Very Happy

Aylin μου εγώ ξεκίνησα εδώ και 1 βδομάδα και τον σίδηρο και να σου πω την μαύρη αλήθεια νιώθω καλύτερα από θέμα κόπωσης..Ο αιματοκρίτης μου ήτανε στο 39 στις εξετάσεις που έκανα και ο σίδηρος 95 αλλά η φερετίνη στο 27 (σχεδόν άδειες αποθήκες ) όποτε...έχω και ιστορικό αναιμίας γενικώς!!Μου προκαλεί βέβαια λίγο δυσκοιλιότητα αλλά όχι τρομερά πράγματα!

Αύριο θα πάω και εγώ στον γιατρό να κλείσουμε ραντεβού για αυχενική!!Ανυπομονώ μήπως μου κάνει και κανέναν υπέρηχο και δούμε το μωράκι μας!Μακάρι να πάνε όλα καλά!!!

να σας ρωτήσω και κάτι άλλο??Από αναγούλες-καούρες-ναυτίες πως πάτε??Εγώ δεν μπορώ να πω ότι έχω καλυτερέψει αισθητά (που υποτίθεται έτσι πρέπει να γίνεται όσο προχωράει η εγκυμοσύνη ε?) Και το κακό είναι ότι με βοηθάνε μόνο τα ανθρακούχα αναψυκτικά και οι τσίχλες
Rolling Eyes Rolling Eyes Προσπαθώ να μην πίνω σε καθημερινή βάση και όταν πίνω είναι μόνο λεμονάδα ή sprite. Είναι πολύ κακό λέτε??Πως αλλιώς να το παλέψω αυτό το πράγμα??Και αυτή η τάση για εμετό που μου έρχεται ώρες ώρες από το πουθενά....αφήστε καλύτερα!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΑΝΑΚΑΤΩΣΟΥΡΕΣ ΚΑΙ ΚΑΟΥΡΕΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΙΑ ΕΜΕΤΟ ΕΧΩ ΩΡΑΡΙΟ ΣΤΙΣ 7 ΤΟ ΠΡΩΙ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΞΥΠΝΗΤΗΡΙ!!!! ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΣΙΧΛΕΣ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ. ΠΟΤΕ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ???!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 17 536304 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 17 893968

Δεν ξέρω ειλικρινά!!!Sad Προσωπικά δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι θα σταματήσουν όταν κλείσω το 1ο τρίμηνο..Δεν το βλέπω να μειώνεται καν!!!!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
alexia-marinos έγραψε:Κοριτσια μολις γυρισα απο το ραντεβου για τον υπερηχο αυχενικης διαφανειας κ ειμαι πολυ χαρουμενη!!!!Το μωρακι μου ειναι μια χαρα!!!Μου πηραν κ αιμα για το Papp-A αλλα τα αποτελεσματα θα τα παρω την Δευτερα.Κουνουσε χερακια,ποδαρακια,ηταν υπεροχο!!Μας ταλαιπωρησε λιγο γιατι ειχε πεισμωσει κ δεν γυριζε να δουμε το φυλλο,ομως τελικα μετα απο 10 λεπτα ειπε να μας κανει τη χαρη κ μας εδειξε..μαλλον θα ειναι κοριτσακι!!!!Κ ειναι κ 6 ημερων μεγαλυτερο απ'οτι υπολογιζαμε,οποτε εχω ΠΗΤ 06/11 κ οχι 12/11!!!Αυτα προς το παρων,πρεπει να σας αφησω γιατι πρεπει να φυγω για την δουλεια...Φιλια σε ολες!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 17 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 17 654316


Μπρααααααααααααβο Αλεξιααααααα πολλα πολλα συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!Συγκινήθηκα πολύ με το ποστ σου!!!Καλά αποτελέσματα να έχεις για την Papp A όλα καλά να πάνε καλή μου...It's a GIIIIIIIIIIIRL ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 17 875502 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 17 875502 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 17 875502 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 17 875502 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 17 875502 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 17 875502 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 17 875502 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 17 875502 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 17 875502 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 17 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 17 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 17 50580

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
alexia-marinos έγραψε:Κοριτσια μολις γυρισα απο το ραντεβου για τον υπερηχο αυχενικης διαφανειας κ ειμαι πολυ χαρουμενη!!!!Το μωρακι μου ειναι μια χαρα!!!Μου πηραν κ αιμα για το Papp-A αλλα τα αποτελεσματα θα τα παρω την Δευτερα.Κουνουσε χερακια,ποδαρακια,ηταν υπεροχο!!Μας ταλαιπωρησε λιγο γιατι ειχε πεισμωσει κ δεν γυριζε να δουμε το φυλλο,ομως τελικα μετα απο 10 λεπτα ειπε να μας κανει τη χαρη κ μας εδειξε..μαλλον θα ειναι κοριτσακι!!!!Κ ειναι κ 6 ημερων μεγαλυτερο απ'οτι υπολογιζαμε,οποτε εχω ΠΗΤ 06/11 κ οχι 12/11!!!Αυτα προς το παρων,πρεπει να σας αφησω γιατι πρεπει να φυγω για την δουλεια...Φιλια σε ολες!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 17 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 17 654316
ΜΠΡΑΒΟ ΑΛΕΞΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ!!!!!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 17 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 17 654316 ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ!!!! ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑ

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΧ ΑΛΕΞΙΑ ΜΠΡΑΒΟ ΤΕΛΕΙΑ ΟΛΑ ΡΟΖ!!! ΚΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΛΛΑ ΓΕΡΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΟ ΑΠΟ ΟΛΑ!!!
ΜΠΡΑΒΟ ΑΛΕΞΙΑ ΣΥΝΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!
CARRIE ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ. ΑΠΛΑ Η ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΛΙΓΗ. ΜΠΟΡΕΙΣ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΝΕΡΟ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΜΕΣΑ ΑΝΘΡΑΚΟΥΧΟ ΝΕΡΟ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ....
ΜΟΛΙΣ ΜΕ ΠΗΡΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΗΛ. ΚΑΙ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΩ ΓΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΑ ΙΩΑΝΝΗΝΑ!!
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άντε άντε θα πάτε ταξιδάκι κικίτσο!!! Ωραία γιατί νόμιζα ότι δεν καταλαβα κάτι καλά!! Θα την δοκιμάσω γτ δεν γίνεται να πίνω συνέχεια ανθρακούχα λεμονάδα..

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kikitso έγραψε:ΑΧ ΑΛΕΞΙΑ ΜΠΡΑΒΟ ΤΕΛΕΙΑ ΟΛΑ ΡΟΖ!!! ΚΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΛΛΑ ΓΕΡΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΟ ΑΠΟ ΟΛΑ!!!
ΜΠΡΑΒΟ ΑΛΕΞΙΑ ΣΥΝΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!
CARRIE ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ. ΑΠΛΑ Η ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΛΙΓΗ. ΜΠΟΡΕΙΣ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΝΕΡΟ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΜΕΣΑ ΑΝΘΡΑΚΟΥΧΟ ΝΕΡΟ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ....
ΜΟΛΙΣ ΜΕ ΠΗΡΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΗΛ. ΚΑΙ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΩ ΓΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΑ ΙΩΑΝΝΗΝΑ!!
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
kala na peraseteeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 17 272517

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ. ΤΩΡΑ ΘΕΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑ....
ΤΙ ΡΟΥΧΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΠΟΥ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΙΣ ΦΟΡΜΕΣ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΑΝΕΤΑ; Η ΛΕΜΟΝΑΔΑ ΓΙΝΕΤΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΙΣΩΣ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΖΕΤΕ ΚΑΘΕ ΛΙΓΟ ΟΤΑΝ ΒΑΖΕΤΕ ΝΕΡΟ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΟΣ ΤΟ ΘΕΛΕΙ ΠΙΟ ΞΥΝΟ ΚΑΙ ΑΛΛΟΣ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ..... Very Happy Very Happy Very Happy

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κορίτσια!!!!Από χθες είμαι το μαύρο μου το χάλι!!'Αντί να ελαττώνονται οι αναγούλες-ναυτίες νομίζω πως χειροτερεύουν γιατί τώρα με πιάνουν από το πρωί και όοοοολη τη μέρα!!!Τουλάχιστον πριν με έπιαναν από το μεσημέρι και μετά!!!Τι στο καλό γίνεται???

Κικίτσο σε καταλαβαίνω απόλυτα!!!!Τι να πω και εγώ που πρέπει να ντύνομαι λες και πάω σε γάμο για να πάω στο γραφείο?? Και τα καλσόν δεν ξέρεις πόσο με ενοχλούν πια!! Θέλω να φοράω μόνο φόρμες, μπορώ????

dionikou

dionikou
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
μέλλουσες μανούλες καλημέρα
είμαι και εγώ μια μανούλα που περιμένω το πρώτο μου μωράκι με ΠΗΤ 16/11
είμαι στην 12 εβδομαδα
την επομενη εβδομάδα θα κάνω την αυχενική διαφάνεια και έχω ένα αγχος δεν το κρύβω ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 17 534787
ανακατωσούρες και εμετούς είχα απο την 7 μεχρι την 9 εβδομαδα τώρα έχω ηρεμίσει αρκετά αλλα μου έχει μείνει ένα σύμπτωμα το οποίο δεν τον έχει αναφέρει καμία εχω μια απαίσια γεύση στο στόμα μου που γίνετε ποιο έντονη όταν τρώω και δεν μπορώ να πιω νερό
πίνω μόνο μια γουλιά για να πιω το filicine ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 17 911307

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dionikou έγραψε:μέλλουσες μανούλες καλημέρα
είμαι και εγώ μια μανούλα που περιμένω το πρώτο μου μωράκι με ΠΗΤ 16/11
είμαι στην 12 εβδομαδα
την επομενη εβδομάδα θα κάνω την αυχενική διαφάνεια και έχω ένα αγχος δεν το κρύβω ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 17 534787
ανακατωσούρες και εμετούς είχα απο την 7 μεχρι την 9 εβδομαδα τώρα έχω ηρεμίσει αρκετά αλλα μου έχει μείνει ένα σύμπτωμα το οποίο δεν τον έχει αναφέρει καμία εχω μια απαίσια γεύση στο στόμα μου που γίνετε ποιο έντονη όταν τρώω και δεν μπορώ να πιω νερό
πίνω μόνο μια γουλιά για να πιω το filicine ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 17 911307

καλώς μας ήρθες dionikou και με το καλό το μωράκι σουSmile Μην αγχώνεσαι για την αυχενική όλα τέλεια θα πάνε!!Έχουμε όλες ένα μικρό άγχος γι' αυτό αλλά δεν υπάρχει λόγος!

Σε καταλαβαίνω απόλυτα για την μεταλλική γεύση που έχεις, την έχω και εγώ, τις περασμένες μέρες εντονότερα το βράδυ και έτρςγα συνέχεια λουκούμια για να αλλάξει!! Τα τάραξα!! Τι τυχερή που είσαι που ελαττώθηκαν οι ανακατωσούρες..Εγώ σχεδόν 11 βδομάδων και ακόμη τίποτα..τουλάχιστον δεν έχω εμετούς (ακόμη!)..
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 17 911307 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 17 911307

melina19


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
alexia-marinos έγραψε:Κοριτσια μολις γυρισα απο το ραντεβου για τον υπερηχο αυχενικης διαφανειας κ ειμαι πολυ χαρουμενη!!!!Το μωρακι μου ειναι μια χαρα!!!Μου πηραν κ αιμα για το Papp-A αλλα τα αποτελεσματα θα τα παρω την Δευτερα.Κουνουσε χερακια,ποδαρακια,ηταν υπεροχο!!Μας ταλαιπωρησε λιγο γιατι ειχε πεισμωσει κ δεν γυριζε να δουμε το φυλλο,ομως τελικα μετα απο 10 λεπτα ειπε να μας κανει τη χαρη κ μας εδειξε..μαλλον θα ειναι κοριτσακι!!!!Κ ειναι κ 6 ημερων μεγαλυτερο απ'οτι υπολογιζαμε,οποτε εχω ΠΗΤ 06/11 κ οχι 12/11!!!Αυτα προς το παρων,πρεπει να σας αφησω γιατι πρεπει να φυγω για την δουλεια...Φιλια σε ολες!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 17 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 17 654316

mpravo sou koritsaki mou xeromai polu pou ola sou pigan kala. ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 17 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 17 654316 k gw aurio tha paw sto iatro mou sths 6.30 to apogeuma k perimenw pws k pws alla den exoume peei tipota gia auxeniki.aurio tha ta poume

melina19


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Carrie έγραψε:Αλεξία με το κάλο!!!!!!να μας πεις πως πήγε!!!Λες να μπορέσετε να δείτε και το φύλο σήμερα????? Very Happy Very Happy Very Happy

Aylin μου εγώ ξεκίνησα εδώ και 1 βδομάδα και τον σίδηρο και να σου πω την μαύρη αλήθεια νιώθω καλύτερα από θέμα κόπωσης..Ο αιματοκρίτης μου ήτανε στο 39 στις εξετάσεις που έκανα και ο σίδηρος 95 αλλά η φερετίνη στο 27 (σχεδόν άδειες αποθήκες ) όποτε...έχω και ιστορικό αναιμίας γενικώς!!Μου προκαλεί βέβαια λίγο δυσκοιλιότητα αλλά όχι τρομερά πράγματα!

Αύριο θα πάω και εγώ στον γιατρό να κλείσουμε ραντεβού για αυχενική!!Ανυπομονώ μήπως μου κάνει και κανέναν υπέρηχο και δούμε το μωράκι μας!Μακάρι να πάνε όλα καλά!!!

να σας ρωτήσω και κάτι άλλο??Από αναγούλες-καούρες-ναυτίες πως πάτε??Εγώ δεν μπορώ να πω ότι έχω καλυτερέψει αισθητά (που υποτίθεται έτσι πρέπει να γίνεται όσο προχωράει η εγκυμοσύνη ε?) Και το κακό είναι ότι με βοηθάνε μόνο τα ανθρακούχα αναψυκτικά και οι τσίχλες
Rolling Eyes Rolling Eyes Προσπαθώ να μην πίνω σε καθημερινή βάση και όταν πίνω είναι μόνο λεμονάδα ή sprite. Είναι πολύ κακό λέτε??Πως αλλιώς να το παλέψω αυτό το πράγμα??Και αυτή η τάση για εμετό που μου έρχεται ώρες ώρες από το πουθενά....αφήστε καλύτερα!!

carrie mou se mena den exei allaksi tipota ta eidia eimai anagoules,emetous,upnilia,mono i zalades exoun stamatisi.to diko mou to mwro den dexete tipota...oute gala na pio,oute nero,oute fagito.me ola mou erxete na kseraso.k me mirodies apo fagita.me to mono pou thn exw vri ligo einai meta ton emeto ftiakno ena potiri nero me 2 koutalitses zaxari gia na iremisi to stomaxi mou giati me keei,oute lemonada den dexete,portokalada tipota....asta

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Carrie έγραψε:
dionikou έγραψε:μέλλουσες μανούλες καλημέρα
είμαι και εγώ μια μανούλα που περιμένω το πρώτο μου μωράκι με ΠΗΤ 16/11
είμαι στην 12 εβδομαδα
την επομενη εβδομάδα θα κάνω την αυχενική διαφάνεια και έχω ένα αγχος δεν το κρύβω ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 17 534787
ανακατωσούρες και εμετούς είχα απο την 7 μεχρι την 9 εβδομαδα τώρα έχω ηρεμίσει αρκετά αλλα μου έχει μείνει ένα σύμπτωμα το οποίο δεν τον έχει αναφέρει καμία εχω μια απαίσια γεύση στο στόμα μου που γίνετε ποιο έντονη όταν τρώω και δεν μπορώ να πιω νερό
πίνω μόνο μια γουλιά για να πιω το filicine ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 17 911307

καλώς μας ήρθες dionikou και με το καλό το μωράκι σουSmile Μην αγχώνεσαι για την αυχενική όλα τέλεια θα πάνε!!Έχουμε όλες ένα μικρό άγχος γι' αυτό αλλά δεν υπάρχει λόγος!

Σε καταλαβαίνω απόλυτα για την μεταλλική γεύση που έχεις, την έχω και εγώ, τις περασμένες μέρες εντονότερα το βράδυ και έτρςγα συνέχεια λουκούμια για να αλλάξει!! Τα τάραξα!! Τι τυχερή που είσαι που ελαττώθηκαν οι ανακατωσούρες..Εγώ σχεδόν 11 βδομάδων και ακόμη τίποτα..τουλάχιστον δεν έχω εμετούς (ακόμη!)..
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 17 911307 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 17 911307
ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ dionikou. ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 12 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ 1 ΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΝΑΚΑΤΩΣΟΥΡΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΕΜΕΤΟΙ!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 17 679259
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΤΑΛΛΙΚΗ ΓΕΥΣΗ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΩ. ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΕΧΩ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΣΑΛΙΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΝΑ ΤΡΕΧΟΥΝ!!!!!!!!!!! Embarassed ΕΙΜΑΙ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΤΣΙΧΛΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΦΡΥΓΑΝΙΕΣ!!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
melina19 έγραψε:
carrie mou se mena den exei allaksi tipota ta eidia eimai anagoules,emetous,upnilia,mono i zalades exoun stamatisi.to diko mou to mwro den dexete tipota...oute gala na pio,oute nero,oute fagito.me ola mou erxete na kseraso.k me mirodies apo fagita.me to mono pou thn exw vri ligo einai meta ton emeto ftiakno ena potiri nero me 2 koutalitses zaxari gia na iremisi to stomaxi mou giati me keei,oute lemonada den dexete,portokalada tipota....asta

Μελινάκι σοβαρά μιλάς???Δηλαδή να λέω ότι είμαι και σε καλή κατάσταση ε??? Αχ..τι τραβάμε από τώρα για τα παιδάκια μας!!!!

melina19


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
dionikou έγραψε:μέλλουσες μανούλες καλημέρα
είμαι και εγώ μια μανούλα που περιμένω το πρώτο μου μωράκι με ΠΗΤ 16/11
είμαι στην 12 εβδομαδα
την επομενη εβδομάδα θα κάνω την αυχενική διαφάνεια και έχω ένα αγχος δεν το κρύβω ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 17 534787
ανακατωσούρες και εμετούς είχα απο την 7 μεχρι την 9 εβδομαδα τώρα έχω ηρεμίσει αρκετά αλλα μου έχει μείνει ένα σύμπτωμα το οποίο δεν τον έχει αναφέρει καμία εχω μια απαίσια γεύση στο στόμα μου που γίνετε ποιο έντονη όταν τρώω και δεν μπορώ να πιω νερό
πίνω μόνο μια γουλιά για να πιω το filicine ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 17 911307

kalos eirthes,me to kalo to mwraki sou ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 17 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 17 215994 k egw mia apo ta eidia eimai oute nero den mporo na pio...ax

melina19


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Carrie έγραψε:
melina19 έγραψε:
carrie mou se mena den exei allaksi tipota ta eidia eimai anagoules,emetous,upnilia,mono i zalades exoun stamatisi.to diko mou to mwro den dexete tipota...oute gala na pio,oute nero,oute fagito.me ola mou erxete na kseraso.k me mirodies apo fagita.me to mono pou thn exw vri ligo einai meta ton emeto ftiakno ena potiri nero me 2 koutalitses zaxari gia na iremisi to stomaxi mou giati me keei,oute lemonada den dexete,portokalada tipota....asta

Μελινάκι σοβαρά μιλάς???Δηλαδή να λέω ότι είμαι και σε καλή κατάσταση ε??? Αχ..τι τραβάμε από τώρα για τα παιδάκια μας!!!!

apo twra mas kanoun oti theloun,fantasou meta....

melina19


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Carrie έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!!!!Από χθες είμαι το μαύρο μου το χάλι!!'Αντί να ελαττώνονται οι αναγούλες-ναυτίες νομίζω πως χειροτερεύουν γιατί τώρα με πιάνουν από το πρωί και όοοοολη τη μέρα!!!Τουλάχιστον πριν με έπιαναν από το μεσημέρι και μετά!!!Τι στο καλό γίνεται???

Κικίτσο σε καταλαβαίνω απόλυτα!!!!Τι να πω και εγώ που πρέπει να ντύνομαι λες και πάω σε γάμο για να πάω στο γραφείο?? Και τα καλσόν δεν ξέρεις πόσο με ενοχλούν πια!! Θέλω να φοράω μόνο φόρμες, μπορώ????

den uparxei kanenas tropos i xapi gia na ths miosoume tis anagoules k emetous.egw aurio tha ta pw ston iatro mou,pou exw rantevou giati den antexw allo,den exw dinami,eimai kata kitrini afou den trwo tipota.pwso tha antekso etsi?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις