Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
528 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 528 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 40]

maraki85

maraki85
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα και απο μενα!!Δεν ειχα 2 μερες ιντερνετ και δεν μπορεσα να σας γραψω!!!
Εγω ρε κοριτσια επειδη δεν εχω κανενα συμπτωμα τρωω σαν βοδι,δεν ξερω που θα φτασω μεχρι το τελος!!!3/7 παντρευομαι και βαπτίζουμε την μικρουλα μας και θα ειμαι χαλια με τοσο φαγητο που κανω.

Φιλακια σε ολες!!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maraki85 έγραψε:Καλημερα και απο μενα!!Δεν ειχα 2 μερες ιντερνετ και δεν μπορεσα να σας γραψω!!!
Εγω ρε κοριτσια επειδη δεν εχω κανενα συμπτωμα τρωω σαν βοδι,δεν ξερω που θα φτασω μεχρι το τελος!!!3/7 παντρευομαι και βαπτίζουμε την μικρουλα μας και θα ειμαι χαλια με τοσο φαγητο που κανω.

Φιλακια σε ολες!!!

Χιχιχι!!Μαράκι με το μαλακό γιατί έχεις καιρό ακόμη μπροστά σου!!!Μεταξύ μας πάντως και εγώ σαν το βόδι θα έτρωγα αν δεν είχα τις αναγούλες!!Πάλι καλά!!Αφήστε που έχω βάλει μόνο μισό κιλό και ήδη φαίνομαι σαν 4 μηνών!!!Πως γίνεται αυτο?? scratch scratch

maraki85

maraki85
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγω δεν τολμω να ανεβω στην ζυγαρια!!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα και απο εμένα μανουλίτσες...

Μαράκι με πέθανες...εάν εσύ αποκαλείς έστι τον εαυτό σου...εγώ πίστεψέ με κάηκα...Αφού είσαι μια κούκλα βρε...μην τρελλαίνεσαι όλα καλά!!!

Carrie εμένα σαν να έχουν ελλατωθεί κάπως...Χθες απο τις χειρότερες ημέρες την έβγαλα αγκαλιά με την λεκάνι...χιχιχι...όσο για την μεταλλική γεύση συνεχίζει να υπάρχει αλλά και πάλι δεν παραπονιέμαι...είμαστε απο τις τυχερές της υπόθεσης...μην θυμηθώ την Μ.Εβδομάδα Χριστε μου που δεν μπορούσα ούτε να περπατήσω και είχα και χάλια διάθεση...

Dionikou καλώς μας ήρθες και με το καλό το μωρό σου!!!

Και τώρα τα κιλάκια μας...λοιπόν +1 1/2 κιλό...και η κοιλίτσα μου έχει στρογγυλέψει αλλά επειδί είμαι και ψηλή (1,75)δεν φαίνεται ιδιαίτερα.Το στήθος πονάει ακόμη και οι πόνοι κάτω χαμηλά έχουν ελλατωθεί αρκετά...

Φιλιά πολλά και καλή συνέχεια σε όσες είναι στις δουλίτσες τους!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 18 215994

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!
DIONIKOU ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΑΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!
ΜΑΡΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Ο ΓΑΜΟΣ ΣΑΣ ΚΑΙ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΣΑΣ!!!!ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟ ΝΑ ΣΕ ΔΟΥΜΕ ΝΥΦΟΥΛΑ!!!
CARRIE ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ DRESS CODE ΓΙΑ ΕΓΚΥΟΥΣ--ΝΑ ΦΟΡΑΜΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΤΟ ΟΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ-- ΕΣΕΙΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΓΙΑ ΡΟΥΧΑ ΕΓΚΥΜΟΣΗΝΗΣ.

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμένα ρε κορίτσια γιατί το στήθος μου δεν πονάει τόσο?Εντάξει νομίζω πως έχει πρηστεί σταδιακά από την αρχή της εγκυμοσύνης αλλά δεν το νιώθω και τόοοοσο ευαίσθητο όπως λένε!!Και εγώ η καψερή περίμενα πως και πως να ανέβω κανένα νούμερο αλλά που...

Φεύγω να πάω στον γιατρό!! Θα σας ενημερώσω ,αντε να δούμε τι θα γίνει και σήμερα...

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσια σας ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια,με συγκινητε παρα πολυ κ χαιρομαι που σας εχω διπλα μου!!Κikitso καλο ταξιδι να εχεις κ καλα να περασεις.Carrie μου ελπιζω να σου φυγουν γρηγορα οι αναγουλες κ να μην νιωθεις τιποτα,οπως εγω!!Εγω ομως απο την εκτη εβδομαδα ανεβηκα 2 νουμερα σουτιεν(!) κ με πονανε αρκετα....

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θέλω και γω 2 νούμερα!!!!!!!!!!!!!!!Ας πάω έστω από το 65 στο 75!!!!!Sad

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Carrie έγραψε:Θέλω και γω 2 νούμερα!!!!!!!!!!!!!!!Ας πάω έστω από το 65 στο 75!!!!!Sad
Καλα ε,εχει πολυ πλακα!!!Εγω κ η Pamela Anderson!!!Το θεμα ειναι να μας μεινει κ μετα κ να μην ξεφουσκωσει σαν μπαλονι!!!χι χι χι χι!!!!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Dionikou καλωσορισες στην παρεα μας κ να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!Μελινακι σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια κ σου ευχομαι να πανε ολα καλα αποψε,περιμενουμε νεα σου!!!!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maraki85 έγραψε:Καλημερα και απο μενα!!Δεν ειχα 2 μερες ιντερνετ και δεν μπορεσα να σας γραψω!!!
Εγω ρε κοριτσια επειδη δεν εχω κανενα συμπτωμα τρωω σαν βοδι,δεν ξερω που θα φτασω μεχρι το τελος!!!3/7 παντρευομαι και βαπτίζουμε την μικρουλα μας και θα ειμαι χαλια με τοσο φαγητο που κανω.

Φιλακια σε ολες!!!
Μaraki μου αυτο ειναι το κακο της υποθεσης σε εμας που δεν εχουμε κανενα συμπτωμα,οτι μπορουμε να φαμε οτι θελουμε!!!Το καλο σε μενα ειναι οτι μεχρι στγμης εχω παρει μονο 3 κιλα κ μαλιστα τα πρωτα 2 τα πηρα μεταξυ 5ης κ 9ης εβδομαδας που εκοψα το τσιγαρο κ κατεβαζα οτι βλακεια εβρισκα μπροστα μου...Τον τελευταιο 1 μηνα εχω παρει 1 κιλο μονο!!Ελπιζω βεβαια να μπορεσω να το κανω αυτο μεχρι το τελος!!!!!

dionikou

dionikou
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
εγώ κοριτσάκια οταν ειχα αναγουλες και εμετους εχασα 2 κιλά μόλις σταμάτησαν πήρα το 1 αλλα βρε κοριτσια εχω κανει μια κοιλια affraid αφου λέω στον αντρα μου να καμαρώνω ή να ανυσηχώ για το που θα φτάσει?βεβαια δεν ειχα ποτέ πλάκα κοιλία και ας είμαι αδυνατη ειδικα το απογευμα που πριζομε λόγο εντερου αφηστετα σαν να ειμαι στον 6 μηνα

Μανούλα_Δήμητρα

Μανούλα_Δήμητρα
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλησπέρα!!!τι κάνετε μανούλες?
πως πάνε τα μποφόρ ναυτίας? βλέπω καλά κρατούν!εγώ κανω το σταυρό μου που έχω μόνο πρωί και αυτό μεχρι να κάνω μια φορά εμετό και μετά τελειώνουν όλα. tongue
τρώω κανονικά αλλά μου βρωμάει απίστευτα το ψάρι, ο κύβος λαχανικών και το κρεμμύδι!
όσο για τη μεταλλική γεύση στο στόμα την έχω και είναι και ένας λόγος που μασουλάω συννέχεια κάτι για να μην την καταλαβαίνω!τι σημαίνει άραγε? scratch
Απο κιλά έβαλα μόνο 2 μέχρι στιγμής

Εμείς έχουμε ραντεβού με το γιατρό μας τη Δευτέρα!επιτέλους!μετά απο 4 βδομάδες!σας διαβάζω όλες πατε ξανα πάτε και εγώ τίποτα!
Σήμερα στήσαμε και την καινούργια μας κουκέτα για τη μικρούλα μας!!!!!!!!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 18 536304
είμαι πολύ ενθουσιασμένη!!!!!!!

και κάτι τελευταίο και κλείνω!
Σέξ κάνετε?ο γιατρός τι σας είπε?

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μανούλα_Δήμητρα έγραψε:Καλησπέρα!!!τι κάνετε μανούλες?
πως πάνε τα μποφόρ ναυτίας? βλέπω καλά κρατούν!εγώ κανω το σταυρό μου που έχω μόνο πρωί και αυτό μεχρι να κάνω μια φορά εμετό και μετά τελειώνουν όλα. tongue
τρώω κανονικά αλλά μου βρωμάει απίστευτα το ψάρι, ο κύβος λαχανικών και το κρεμμύδι!
όσο για τη μεταλλική γεύση στο στόμα την έχω και είναι και ένας λόγος που μασουλάω συννέχεια κάτι για να μην την καταλαβαίνω!τι σημαίνει άραγε? scratch
Απο κιλά έβαλα μόνο 2 μέχρι στιγμής

Εμείς έχουμε ραντεβού με το γιατρό μας τη Δευτέρα!επιτέλους!μετά απο 4 βδομάδες!σας διαβάζω όλες πατε ξανα πάτε και εγώ τίποτα!
Σήμερα στήσαμε και την καινούργια μας κουκέτα για τη μικρούλα μας!!!!!!!!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 18 536304
είμαι πολύ ενθουσιασμένη!!!!!!!

και κάτι τελευταίο και κλείνω!
Σέξ κάνετε?ο γιατρός τι σας είπε?

Δήμητρα εγώ έχω να δω το μωρό εδω και 3 εβδομάδες.Και ο ιατρός δεν με έχει πάρει να μου πεί για να πάω ενδιάμεσα...και έχω νευριάσει η αλήθεια είναι...ουφ...καλορίζικη η κουκέτα σας!!!...Λοιπόν σεξ οχι ακόμη γιατί είχα λίγο καφέ στην 5η εβδομάδα!!!όσα για την μεταλλική γεύση εμένα συνοδεύεται απο πικρίλα...Φιλάκια πολλά

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μπαααα!Απαγορεύεται μέχρι να κλείσω τον 4ο!Αλλά και ο άντρας μου φοβάται "μήπως τραυματίσουμε το μωρό" (κλασσική ατάκα !!), οπότε περιμένω τη Δευτέρα που θα παμε στη γιατρό να το συζητήσουμε και να του διασφαλίσει ότι δεν υπάρχει κανένας κίνδυνος!!Αν και να πω την αλήθεια μέχρι τώρα με τις ναυτίες κτλ. δεν είχα καθόλου διάθεση, τώρα που πάω καλύτερα μου έρχεται η...όρεξη!! Very Happy Very Happy Very Happy

dionikou

dionikou
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
εμένα μου το επιτρέπει το σεξ θέλει και ο αντρας μου αλλά εγώ δεν θέλω απο τότε που έμαθα για το νινι δεν έχω καμία όρεξη ελπίζω να έρθει σύντομα η όρεξη γιατί θα έχουμε πρόβλημα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 18 604962

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσιααααα!!!!Γύρισα από τον γιατρό, όλα καλά!Κλείσαμε για τις 17 για αυχενική το απόγευμα!!!Ανυπομονώ πάρα πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σεξ...Χμ...ναι κάναμε!2 φορές ως τώρα!Να πω την αλήθεια εγώ δεν μπορούσα να χαλαρώσω έχοντας συνέχεια το μυαλό μου στο μωρό οπότε ήτανε κάπως περίεργα!Αλλά τι φταίνε και αυτοί οι άνδρες μας στην αποχή??
Razz

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Carrie έγραψε:Κορίτσιααααα!!!!Γύρισα από τον γιατρό, όλα καλά!Κλείσαμε για τις 17 για αυχενική το απόγευμα!!!Ανυπομονώ πάρα πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σεξ...Χμ...ναι κάναμε!2 φορές ως τώρα!Να πω την αλήθεια εγώ δεν μπορούσα να χαλαρώσω έχοντας συνέχεια το μυαλό μου στο μωρό οπότε ήτανε κάπως περίεργα!Αλλά τι φταίνε και αυτοί οι άνδρες μας στην αποχή??
Razz

Carrie μου σου έκανε υπέρηχο???Άντε με το καλό !!! Όλα να πάνε τέλειααααααααα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 18 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 18 215994

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aylin έγραψε:
Carrie έγραψε:Κορίτσιααααα!!!!Γύρισα από τον γιατρό, όλα καλά!Κλείσαμε για τις 17 για αυχενική το απόγευμα!!!Ανυπομονώ πάρα πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σεξ...Χμ...ναι κάναμε!2 φορές ως τώρα!Να πω την αλήθεια εγώ δεν μπορούσα να χαλαρώσω έχοντας συνέχεια το μυαλό μου στο μωρό οπότε ήτανε κάπως περίεργα!Αλλά τι φταίνε και αυτοί οι άνδρες μας στην αποχή??
Razz

Carrie μου σου έκανε υπέρηχο???Άντε με το καλό !!! Όλα να πάνε τέλειααααααααα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 18 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 18 215994

Όχι δεν κάναμε ξανά υπέρηχο. Σ'ευχαριστώ πολύ πολύ!!Έχω και εγώ να δω το μωράκι μου από την Μ. Τετάρτη!!Αναρωτιέμαι πόσο να μεγάλωσε!!! Πάντως μου είπε ο γιατρός ότι είναι νωρίς για να δούμε το φύλο στην αυχενική Sad

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Carrie έγραψε:Κορίτσιααααα!!!!Γύρισα από τον γιατρό, όλα καλά!Κλείσαμε για τις 17 για αυχενική το απόγευμα!!!Ανυπομονώ πάρα πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σεξ...Χμ...ναι κάναμε!2 φορές ως τώρα!Να πω την αλήθεια εγώ δεν μπορούσα να χαλαρώσω έχοντας συνέχεια το μυαλό μου στο μωρό οπότε ήτανε κάπως περίεργα!Αλλά τι φταίνε και αυτοί οι άνδρες μας στην αποχή??
Razz
ΜΠΡΑΒΟ CARRIE ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΝΕΑ!!!!!!! ΕΧΩ ΝΑ ΔΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΑΠΟ ΤΗΝ Μ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!
ΟΣΟ ΓΙΑ ΣΕΞ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΟΜΜΕΝΟ ΔΙΑ ΡΟΠΑΛΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΑΙΜΑ ΤΗΝ 5η ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 18 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 18 875502

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Τσιγγούνιδες ιατροί...ο δικός μου λέει ότι 4 είναι οι υπέρηχοι που πρέπει να γίνονται...Ναι καλά σιγά μην αντέξω...εγώ που έχω να το δω απο 12/04???κλαψ κλαψ κλαψ...Δεν την καταλαβαίνουν την αγωνία μας...μακάρι να υπήρχε ένα μηχάνημα που να μπορούσαμε να τα ακούμε όλη την μέρα...κάτι σε στυλ mp3 ....αχ...βαχ...πώς θα περάσουν οι μέρες πωωωωωωωωωωωωωωωως!!!

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
aylin έγραψε: Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Τσιγγούνιδες ιατροί...ο δικός μου λέει ότι 4 είναι οι υπέρηχοι που πρέπει να γίνονται...Ναι καλά σιγά μην αντέξω...εγώ που έχω να το δω απο 12/04???κλαψ κλαψ κλαψ...Δεν την καταλαβαίνουν την αγωνία μας...μακάρι να υπήρχε ένα μηχάνημα που να μπορούσαμε να τα ακούμε όλη την μέρα...κάτι σε στυλ mp3 ....αχ...βαχ...πώς θα περάσουν οι μέρες πωωωωωωωωωωωωωωωως!!!
ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΕΝΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕ!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 18 311356

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
AYLIN ΑΝ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΤΟ ΘΕΛΩ...
ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ 13 ΤΥΧΑΙΟ
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!
ΜΕΛΙΝΑ19 ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!!!
CARRIE ΜΠΡΑΒΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΠΡΑΒΟ!!!
ΣΕΞ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ;;; ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ. ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΛΕΤΕ;ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΔΕΝ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 18 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 18 215994

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημερα σε ολες κοριτσια!!Ελπιζω να ειστε καλα!!Carrie μου χαρηκα παρα πολυ που σου πηγαν ολα καλα,με το καλο κ στην αυχενικη!!!!Να ξερεις παντως πως αν εχει σωστη θεση στην αυχενικη μπορει να δει το φυλλο αλλα οχι με σιγουρια..εμενα μου ειπε προχθες 70% οτι θα ειναι κοριτσακι..Γερα να ειναι βεβαια κ οτι να'ναι...Οσο για σεξ κοριτσια,εμενα μου το ειχε απαγορεψει το πρωτο τριμηνο αλλα προχθες μου εδωσε το πρασινο φως...!!!!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χιχιχιχιχιχ κάτι σε στυλ mp3 λέει!!!!!!!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 18 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 18 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 18 215994

Εμάς ο γιατρός πάντως από την 1η επίσκεψη μέσα σε όλα που μας είπε μας ανέφερε ότι μπορούμε να κάνουμε σεξ αλλά όχι συχνά και όχι έντονα! Καλά άμα δεν είχαμε τις αναγούλες και είχαμε επιθυμία για σεξ τότε θα σας έβλεπα!!! Μια χαρά είμαστε!
Razz Razz

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις