Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
509 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 509 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ βρε baby που σε βρήκε????Βάλε κάποιον να σε τρίψει με οινόπνευμα (δεν νομίζω να μην κάνει ε?)!!

Ουφ άντε να έρθει η Πέμπτη να πάρω να δω μπας και βγήκαν οι εξετάσεις μου!!!Με έχει φάει το άγχος
Smile

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα και απο εμένα... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 8 875502

Baby μπήκες 9η εβδομάδα???Μπράβο γλυκειά μου!!!Με το καλό σε όλες μας!!!

Φιλάκια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Carrie έγραψε:Αχ βρε baby που σε βρήκε????Βάλε κάποιον να σε τρίψει με οινόπνευμα (δεν νομίζω να μην κάνει ε?)!!

Ουφ άντε να έρθει η Πέμπτη να πάρω να δω μπας και βγήκαν οι εξετάσεις μου!!!Με έχει φάει το άγχος
Smile

Καλημέρα Carrie μου!Μην έχεις άγχος καλή μου!Σου μιλάει η πιο αγχωμένη της παρέας εδώ πέρα χιχιχι.Λοιπόν δεν βγαίνει κάτι με το άγχος πίστεψέ με.Θα λες απο μέσα σου πως όλα θα πάνε καλά και ότι θα κάνεις τα πάντα για να είναι καλά το νινάκι σου!Απο εκεί και πέρα έχε πίστη στον Θεό.Να ξέρεις ότι μας προσέχει ειδικά εμάς που είμαστε εγκυος τώρα!!!Σε φιλώ πολυ πολυ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 8 215994

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σ'ευχαριστω πολύ γλυκιά Aylin για τα καλά σου λόγια!Άντε να δούμε!Με έχουν ταράξει οι αναγούλες,δεν μπορώ να φάω τίποτα πια..Είδικά από το μεσημερί και μετά...Sad

baby


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
aylin μην αγχωνεσαι ολα καλα θα πανε θα δεις περιμενουμε νεα σου.....carrie δεν ξερω πισω η πλατη μου και την ανασα μου κοβει ο πονος.....δεν ξερω και εγω πιστευω κανει το οινοπνευμα θα ρωτησω και τον γιατρο φυσικα.....ναι ναι μεγαλωνει το νινι μου.....πολυ υπνο ομως παρα πολυ.....και πολυ φαι το μεσιμερι.....το βραδυ δεν θελω πραμα.....δεν καταλαβενω τι γινεται ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 8 503471 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 8 9664 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 8 597524 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 8 884648 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 8 912791

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θα σας πω τον πόνο μου...

Μου έχει λείψει τόοοοοοοσο πολύ ο
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 8 438696 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 8 438696 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 8 438696 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 8 438696

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δεν πάει καθόλου καλά ο κόσμος...Καλύτερα να μην είχα έρθει καθόλου στη δουλειά σήμερα.Λέω στην κοπέλα στο λογιστήριο για την εγκυμοσύνη για να ρωτήσω τι γίνεται με άδειες και τέτοια...Περιττό να σας πω με τρομοκράτησε, μου λέει ότι το δικό της το μωράκι παλινδρόμησε και σήμερα δεν είναι ότι έχω και τρελλά συμπτώματα και 'αρχισα να φοβάμαι...μετά μπήκα google να κάνω έρευνα και εκεί με πιάσανε τα κλάμματα ε και ακόμα να ηρεμήσω.Ελεος με αυτους τους ανθρώπους...γιατί μας ταράζουν??? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλά είναι δυνατόν???Και εγώ στην αρχή ξέρεις ότι αυτό τον φόβο είχα!Και μάλιστα είχα μπει στο ιντερνετ και είχα διαβάσει τις άπειρες ιστορίες για παλίνδρομες κυήσεις και εξωμήτρια και δεν ξέρω και εγώ τι άλλο!!!! Μην αφήνεις ΚΑΝΕΝΑΝ να σου χαλάσει την διάθεση για τίποτα που να αφορά εσένα και το μωρό σου!!!!ΚΑΝΕΝΑΝ!!Ειδικά κάποιον άσχετο που το πρώτο που θα σου πει δεν είναι συγχαρητήρια αλλά μία άσχημη εμπειρία!!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Carrie έγραψε:Καλά είναι δυνατόν???Και εγώ στην αρχή ξέρεις ότι αυτό τον φόβο είχα!Και μάλιστα είχα μπει στο ιντερνετ και είχα διαβάσει τις άπειρες ιστορίες για παλίνδρομες κυήσεις και εξωμήτρια και δεν ξέρω και εγώ τι άλλο!!!! Μην αφήνεις ΚΑΝΕΝΑΝ να σου χαλάσει την διάθεση για τίποτα που να αφορά εσένα και το μωρό σου!!!!ΚΑΝΕΝΑΝ!!Ειδικά κάποιον άσχετο που το πρώτο που θα σου πει δεν είναι συγχαρητήρια αλλά μία άσχημη εμπειρία!!

Αυτό προσπαθλω να κάνω αλλά ... τέλος πάντων πάει πέρασε...Σκεφτόμαστε θετικά και όλα θα πάνε καλά!!!Το εύχομαι τουλάχιστον Smile

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φυσικά και όλα θα πάνε καλά!Δεν θυμάσαι που στην αρχή ανυσηχούσες γιατί δεν είχεσ συμπτώματα?Και μετά ήρθαν και οι αναγούλες!Που μας καταλιπωρούν μεν αλλά είναι σημάδι ότι προχωράει το πράγμα!Και άκουσες και την καρδούλα του!Και κακά τα ψέμματα όσο περνάει το 1ο τρίμηνο καλυτερεύουν τα πράγματα από θέμα κινδύνου.. Μην σκέφτεσαι αρνητικά!Επηρρεάζεις και την μπουμπούκα σου!!

Εγώ επί τη ευκαιρίας, δεν το έχω πει ακόμη στο γραφείο..Άλλωστε ξέρω πως μόνο τις 56 μέρες πριν και τισ 63 μέτα δικαιούμαι..Λέω να το πς στην διευθύντρια μου μετά το Πάσχα ίσως..όταν θα περάσει το τρίμηνο και κάνω και την αυχενική..

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χθες τα σταμάτησα τα utrogestan και έχουν μειωθεί σημαντικά οι αναγούλες και η αίσθηση υπνηλίας.Ελπίζω να οφείλεται σε αυτό τουλάχιστον...Ο'τι είναι να γίνει ας γίνει!!!

Εγώ μόνο σε αυτή το είπα για να ξέρω τι μου γίνεται.Τέλος πάντων.Πότε θα πας για αυχενική?Λες βρε Carrie μου να κλείσω νωρίτερα απο τις 24/05 για να κάνω εναν υπέρηχο να δώ τι γίνεται???

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λέω να μην αγχωνόμαστε!!Και για μένα το λέω δηλαδή..Και μένα ο γιατρός μου είπε μετά τον 2ο υπέρηχο να πάω ξανά απευθείας για την αυχενική και εμένα μου φάνηκε τεράστιο το διάστημα ως τότε!Και σκεφτόμουνα "και αν κάτι πάει στραβά?".Αν θέλεις για να νιώθεις πιο σίγουρη πήγαινε..Άλλωστε κανείς δεν μπορεί να τα βάλει με την ανυσηχία μίας μέλλουσας μανούλας,έτσι δεν είναι? Razz Τουλάχιστον δεν πληρώνεις κιόλας..εγώ πάω και πληρώνω κάθε φορά!Άμα δεν πλήρωνα θα πήγαινα κάθε 15 μέρες για υπέρηχο!!!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αγάπη μου δεν επιτρέπεται να κάνουμε κάθε 15 υπέρηχο.Γενικότερα οι αοαραίτητοι υπέροιχοι που πρέπει να γίνουν ειναι 4...μετά όπως κρίνει ο κάθε ιατρός.Εάν πάντως φοβόντουσαν θα μας είχαν πεί να ξαναπάμε και δεν θα περίμεναν μέχρι την αυχενική διαφάνεια.Φιλιά πολλά και σ'ευχαριστώ που με καθησύχασες!!! Smile

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Carrie μου κ εμενα μου λειπει πολυ ο καφες κ το τσιγαρακι μου..Ομως πανω απ'ολα τα ζουζουνακια μας!!Aylin κ εμενα το αγχος μου ειναι αυτο-διαβαζω πολλα κ εχω αγχωθει για αποβολη,δεν ξερω γιατι...Ισως επειδη δεν εχω ουτε αναγουλες,ουτε ανακατοσουρες,τιποτα.Σκεφτομαι οτι επειδη δεν εχω κανενα τετοιο συμπτωμα ισως κατι να μην πηγαινει καλα κ αγχωνομαι...Παντως πριν 3 εβδομαδες που εκανα υπερηχο ειχα ακυσει την καρδουλα του!!!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι ναι αυτο ξαναπές το!!!!Με έχει πιάσει τρελή επιθυμία από χθες και έχω τσακίσει mentos φρούτων!!!!!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια όλα καλά θα μας πάνε!!!Και πρώτα ο Θεός οι αγκαλίτσες μας θα είναι γεμάτες!!!

Και εγώ κάπνιζα και ο καφές μου λείπει ειδικά όταν μελετάω στο πιάνο εκεί τρελλαίνομαι...να'ναι καλά ο χυμός προστοκάλι + γκρέιπφρουτ

Αλλά πιο πολύ απ'όλα μου έχει λείψει ένα ποτηράκι κρασί ή μπύρα...ξέρω ότι επιτρέπεται αλλά προσπαθώ να το αποφύγω...αχ...βαχ... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 8 215994

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγω το εχω ριξει στις τσιχλες..αλλα τιποτα δεν συγκρινεται με ενα freddo κ ενα τσιγαρακι..!!!αχ αχ αχ αχ..τι τραβαμε για να γινουμε μαννες!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 8 534787

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ τι να πω που δεν μπορώ να πιω ούτε χυμούς???Έτσι και πιω χυμό με πεθαίνει στην καούρα μετά και γίνομαι χάλια!!Μόνο νερό και γάλα πίνω..αφήστε!!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Carrie έγραψε:Εγώ τι να πω που δεν μπορώ να πιω ούτε χυμούς???Έτσι και πιω χυμό με πεθαίνει στην καούρα μετά και γίνομαι χάλια!!Μόνο νερό και γάλα πίνω..αφήστε!!


Carrie το μωράκι σου στο ticker είναι λες και χωρεύει hip hop....xixixixxixi ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 8 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 8 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 8 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 8 654316

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χιχιχιχιχιχι!!Εγώ πάλι νομίζω πως είναι σαν το ΕΤ τον εξωγήινο!!!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια,πως μπαινει το ticker στο τελος καθε μυνηματος?βρηκα το site,εφτιαξα το δικο μου ticker αλλα δεν μπορω μετα να κανω copy.Τι κανω λαθος?

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αλεξία πρέπει να πας στο προφιλ σου εκεί που λέει υπογραφές και να το βάλεις εκεί!

maraki85

maraki85
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kαλησπερα και απο μενα!!Σημερα ολη μερα ειμασταν εξω για ψωνια για το βαφτηστηρι,λαμπαδα,παπουτσια,αυγο και μετα πηγαμε επισκεψη να τους τα δωσουμε.ααα ψωνισα και το 1ο μου παντελονι εγκυμοσυνης απο τα h&m,ειναι πολυ βολικα.Εχω και αλλα ρουχα εγκυμοσυνης αλλα μου ειναι τεραστια,μα καλα τοσο χοντρη ημουνα?

baby


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλημερα κοριτσια πως εισται????εγω καλα λιγο η πλατη μου ποναει αλλα ολα καλα.....μαρακι85 εγω ακομα δεν πηρα κατι μονο φορμες φοραω.......τωρα για ανασταση η αληθεια ειναι οτι δεν εχω να βαλω κατι......εχω ενα φορεμα μαυρο μπορει αυτο να βαλω με τις κοκκινες γοβες μου και την κοκκινη καμπαρντινα μου.......

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κορίτσια!!!Πως είστε?? Από χθες κοιτάζω στο http://www.bimbomarket.it/gb/en/ καρότσια και πορτ-μπεμπε και έχω τρελαθεί!!Έχει καταπληκτικές τιμές και πολύ φθηνότερα από Ελλάδα!!

Να σας ρωτήσω κάτι που σκεφτόμουνα, η αυχενική γίνεται κολπικά πάλι ή από την κοιλίτσα μας?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις