Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
250 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 250 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:ενταξει λοιπον πηρα λιγακι τα πανω μου!!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
το εργαζομενο κοριτσι πηρε μεγαλη χαρα σημερα!μου δινουν ρεπο για αυριο,μου το χρωσταγαν εδω και καιρο!!!αντε να κανουμε καμια δουλιτσα!!!


αααααααα ρεπουδάκι ε? μια χαρά! αν και όπως λες, πάλι δουλειές θα κάνεις,αλλά άλλο το σπίτι και άλλο και το σπίτι και η δουλειά! Very Happy

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:για μενα δεν αναρωτιεται καμια.............
αααααααααχχχχχχχχχχχχχχ............. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Αγαπουλα εσυ ησουν εδω χτες!!! Σε χαρηκαμε!!!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:
Ευάκι έγραψε:ενταξει λοιπον πηρα λιγακι τα πανω μου!!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
το εργαζομενο κοριτσι πηρε μεγαλη χαρα σημερα!μου δινουν ρεπο για αυριο,μου το χρωσταγαν εδω και καιρο!!!αντε να κανουμε καμια δουλιτσα!!!




αααααααα ρεπουδάκι ε? μια χαρά! αν και όπως λες, πάλι δουλειές θα κάνεις,αλλά άλλο το σπίτι και άλλο και το σπίτι και η δουλειά! Very Happy

μπα δεν εχω δουλειες στο σπιτι,τα εκανα ολα χθες.το αμαξι να παω στην
αντιπροσωπεια να κοστολογησουν τη ζημια και να παραγγειλουν τα
ανταλλακτικα,το φορεμα μου να στενεψω και καμια δεη να πληρωσω.λιγο
σιδερο που εχω μπορει να το κανω σημερα. Laughing

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:λιγο
σιδερο που εχω μπορει να το κανω σημερα. Laughing


ωχ τι μου το θύμησες αυτό! μου φαίνεται θα πάω να το κάνω τώρα να φύγει, γιατί άμα ανοίξει ο καιρός, θα αρχίσω πάλι τα πλυντήρια και στο τέλος θα μαζευτεί μέχρι το ταβάνι το σίδερο!

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;ΕΜΑΣ ΜΑΣ ΕΦΑΓΕ Η ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ.ΠΟΛΥ ΒΡΟΧΗ ΛΕΜΕ.

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλώς την Γιωργία! και βροχή πολύ και υγρασία και κρύο! μπρρρρρρ

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΣΕ ΜΑΡΑΚΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΣΤΟΛΗ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΑ ΚΟΝΤΟΜΑΝΙΚΑ.ΕΧΕΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΠΝΕΥΜΟΝΙΑ ΦΟΥΛ.ΕΓΩ ΚΡΥΩΝΩ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥΛΟΒΕΡ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΚΡΥΟΥΛΙΑΡΑ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ.

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπεραααααααααααα μανουλες?τη κανεται?

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:ΑΣΕ ΜΑΡΑΚΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΣΤΟΛΗ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΑ ΚΟΝΤΟΜΑΝΙΚΑ.ΕΧΕΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΠΝΕΥΜΟΝΙΑ ΦΟΥΛ.ΕΓΩ ΚΡΥΩΝΩ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥΛΟΒΕΡ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΚΡΥΟΥΛΙΑΡΑ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ.


ααααα δεν τα έμαθες? από Δευτέρα λέει πάει στους 27 το θερμόμετρο! θα βγάλουμε τα κορμιά μας στην παραλία!


καλώς την Ελενίτσα! καλά είμαστε, προσωπικά πάω για σίδερο! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 21 534787

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
GEODATOU έγραψε:ΑΣΕ ΜΑΡΑΚΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΣΤΟΛΗ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΑ ΚΟΝΤΟΜΑΝΙΚΑ.ΕΧΕΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΠΝΕΥΜΟΝΙΑ ΦΟΥΛ.ΕΓΩ ΚΡΥΩΝΩ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥΛΟΒΕΡ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΚΡΥΟΥΛΙΑΡΑ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ.


καλα και αυτη δεν βλεπουν τον καιρο εστω να τις αλλαξουν ποιο μετα?

γυρισατε απο το χωριο?

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σου Μαρακι!!!!!ωχ καλο σιδερο!!εγω το ειχα προχθες και τα επαιξα!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:ΑΣΕ ΜΑΡΑΚΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΣΤΟΛΗ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΑ ΚΟΝΤΟΜΑΝΙΚΑ.ΕΧΕΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΠΝΕΥΜΟΝΙΑ ΦΟΥΛ.ΕΓΩ ΚΡΥΩΝΩ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥΛΟΒΕΡ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΚΡΥΟΥΛΙΑΡΑ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ.

αααααχχχχ αυτο το ειχα ξεχασει.........τι μου το θυμησες...ενα ριγος με διαπερασε....6.30 τα χαραματα με κοντομανικο πουκαμισο........ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΛΕΝΗ ΑΥΡΙΟ ΓΥΡΝΑΜΕ.
ΕΥΗ,ΚΑΛΑ ΚΟΥΡΑΓΙΑ ΜΑΣ.

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ βρε κοριτσια ευτηχως που εισαστε και σεις εδω και εχω καπου να τα ''πω'' για να τα βγαζω απο μεσα μου, μιας και ειμαι κλειστος χαρακτηρας.
αυριο εχω επαναληπτικη χωριακη και εχω αγωνια, η πρωτη (χθεσινη) τιμη ηταν 810 .
με βαση την πρωτη μερα της τελευταιας μου περιοδου (24 Μαρτιου) ειμαι 5 εβδομαδων και οπως σας ειπα στον χθεσινο κολπικο υπερηχο δεν ειδαμε τιποτα.
εχω μπερδευτει τοσο πολυ.
η τιμη της χωριακης μου αντιστοιχει στην 3η εβδομαδα κυησης. Shocked Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 21 911307

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tattooed_snowhite έγραψε:αχ βρε κοριτσια ευτηχως που εισαστε και σεις εδω και εχω καπου να τα ''πω'' για να τα βγαζω απο μεσα μου, μιας και ειμαι κλειστος χαρακτηρας.
αυριο εχω επαναληπτικη χωριακη και εχω αγωνια, η πρωτη (χθεσινη) τιμη ηταν 810 .
με βαση την πρωτη μερα της τελευταιας μου περιοδου (24 Μαρτιου) ειμαι 5 εβδομαδων και οπως σας ειπα στον χθεσινο κολπικο υπερηχο δεν ειδαμε τιποτα.
εχω μπερδευτει τοσο πολυ.
η τιμη της χωριακης μου αντιστοιχει στην 3η εβδομαδα κυησης. Shocked Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 21 911307


υπομονή, κοντός ψαλμός αλληλούια, εγώ πιστεύω όλα μια χαρά θα είναι και οι τιμές της χωριακής μια χαρά θα είναι, σκέψου θετικά

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι Μαρακι μου θετικα προσπαθω να σκευτομαι αλλα με ελουσε χθες με ενα σωρο σεναρια κυησης (εξωμητρια - χωρις αναπτυξη) και μεσα μου ολα ειναι ολα αχταρμα! μετα πηρα λιγο τα πανω μου με την τιμη της χωριακης, αλλα ξαναμπερδευτηκα με το μετρημα των εβδομαδων , αυριο τουλαχιστον θα εχω αλλο ενα κομματι του παζλ με την 2η χωριακη Smile Smile

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βρε κοριτσάκι μου εγώ μετράω έτσι όπως τα λες και σε βγάζω 3ων εβδομάδων! Shocked Shocked αν είχες αρχή περιόδου στις 24 ωορρηξία θα είχες γύρω στις 6 Απριλίου γύρω στις 14 μέρες δηλαδή κύκλου, παίζεται αυτό, 2 πάνω δύο κάτω, ε από τις 6 Απρίλη μέχρι τώρα είσαι ακριβώς στην τρίτη εβδομάδα!

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σωτηρια ......................... Mad Mad Mad Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 21 654655 τι σου ειπα ;;;;;

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mαρακι ναι οντως! την 7 Απριλη ειχα ωορυξια γιατι ετυχε και το ειδαμε στον κολπικο υπερηχο που ειχα κανει εκεινη τη μερα!
σ'ευχαριστω!

Βαρβαρα ναι ξερω , εχεις δικιο οχι ενα βασικα. πολλα! αλλα και γω το κακομοιρο και το νεο ? με μπερδεψανε κοριτσι μουυυυυυυυυυυυ Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 21 534787

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωχ θα βγαλει το μαστιγιο η Βαρβαριτσα μου! ποιος με σωζει! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 21 417472 (καλοπιασμα) Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 21 417472

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tattooed_snowhite έγραψε:ωχ θα βγαλει το μαστιγιο η Βαρβαριτσα μου! ποιος με σωζει! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 21 417472 (καλοπιασμα) Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 21 417472


αχαχαχαχαχα μην αγχώνεσαι τσάμπα βρε κοπέλα μου τότε, άμα είχες 7 είσαι ακριβώς 3 εβδομάδων! όσο λέει και η χωριακή δηλαδή! άντε βρε , να σου ζήσει! Very Happy

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tattooed_snowhite έγραψε:ωχ θα βγαλει το μαστιγιο η Βαρβαριτσα μου! ποιος με σωζει! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 21 417472 (καλοπιασμα) Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 21 417472


οχι σωτηρουλα μου δεν θα σε δειρω κιολας απλα δεν θελω να στεναχωριεσαι ουτε εσυ ουτε το μπεμπακι !! οκ ;;;

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρακι ααααχ τι κανει η μαμαδο-πειρα! βλεπεις εμεις τα πρωτακια κολυμπαμε μεσα στο χαος!
αρα.... κατι δεν παει καλα με το γιατρο? για να μετρησει ποσο εβδομαδων ειμαι εβαλε στο μηχανημα την πρωτη μερα της τελευτεας περιοδου! ααααααααααααααααααααααααααααααα! θα τον σκοτωσω!
τελοσπαντων με το καλω να δω και τα αυριανα μου κοριτσακια μου!!!

Βαρβαριτσα ενταξει ηρεμη ειμαι, γενικα ειμαι ψυχραιμο ατομο εχω περασει πολυ χειροτερα στη ζωη μου,
απλα επειδη το περναω αυτο πρωτη φορα εχω αρκετες αποριες και... καταλαβαινεις,,, ειμαι και λιγο τελειωμανης ! φιλακια!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Με τον γιατρό γενικά κάτι δεν πάει καλά αλλά όχι εξαιτίας της ημερομηνίας στο μηχάνημα! πάντα αυτήν υπολογίζουν, την πρώτη μέρα της τελευταίας περιόδου, αλλά δεν μπορώ να καταλάβω τις 5 εβδομάδες που τις είδε? θα τρελαθώ, θα πηδηχτώ από το παράθυρο που λέει και ο Λεβέντης! αχαχαχαχα

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχουυυυυ αλη αλη και τρισαληηηηηηη, μη μου λες τετοια γιατι θα πηδηχτω και γω απ τη φανεστρα! υποτιθετε οτι ειναι κορυφη εδω στην Κερκυρα!
αντε να δουμε την τριτη εχω κ αλλο υπερηχο
αν μου πει καμια βλακεια και με ξανατρομαξει θα του κανω εγω πρωκτικο υπερηχο! (σορυ αλλα!) Twisted Evil

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις