Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
582 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 582 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 40]

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:ευχαριστω για τις ευχες σας!!!ευχομαι στην καθε μια ξεχωριστα να ειναι ευτυχισμενη και να ειναι γεροι ολοι οσοι αγαπαει!!!
υγ μηπως μπορειτε να ευχηθειτε να φτιαξει και η τηλεοραση μου?????????? Twisted Evil
ΤΙ ΕΠΑΘΕ Η ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ;;;;;;;;ΒΓΗΚΑ ΑΠΟ ΤΟ FB ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΠΟΛΛΟΙ ΑΣΧΕΤΟΙ ΜΑΖΕΜΕΝΟΙ....

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:
Ευάκι έγραψε:ευχαριστω για τις ευχες σας!!!ευχομαι στην καθε μια ξεχωριστα να ειναι ευτυχισμενη και να ειναι γεροι ολοι οσοι αγαπαει!!!
υγ μηπως μπορειτε να ευχηθειτε να φτιαξει και η τηλεοραση μου?????????? Twisted Evil
ΤΙ ΕΠΑΘΕ Η ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ;;;;;;;;ΒΓΗΚΑ ΑΠΟ ΤΟ FB ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΠΟΛΛΟΙ ΑΣΧΕΤΟΙ ΜΑΖΕΜΕΝΟΙ....

ξερω εγω τι επαθε???πιξελαρει συνεχεια!αγορασε καινουριο ενισχυτη ο αντρας μου τα ιδια και χειροτερα!ειμαι και με ενα ματι,να βλεπει κι αυτο χαλασμενα?!?!?!?!?!!?καλυτερα να χαλαγε το ασανσερ και σε μενα!!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΥΑ ΕΧΩ ΛΙΩΣΕΙ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ!!!!!!!!!!!ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ ΜΕ ΚΑΙΝ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΜΑΝΕΚΕΝ! Razz

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλλιοπακι μου σ'ευχαριστω πολυ! !!!!!!!!!
κοριτσια και εγω ειχα φεισμπουκ με 120 ατομα ολοι γνωστοι και φιλοι κανενας ασχετος και απο τοτε που βγηκα μονο 2 ατομα μου στελνουν μηνυμα η περνουν τηλεφωνο να δουνε τι κανω!
και στο φεισμουκ ολοι μελι γαλα!
καλα ημασταν χωρις αυτα...

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μη μιλατε για τηλεοραση!!!!!!!χαλασε και χθες την πηραμε απο το servis...σημερα το πρωι παλι τα ιδια εκανε!!!!!!!!!αλλα εκτος απο αυτο μου εσπασε και η κεραμικη!

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΥΑ ΕΧΩ ΛΙΩΣΕΙ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ!!!!!!!!!!!ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ ΜΕ ΚΑΙΝ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΜΑΝΕΚΕΝ! Razz

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
athina24 έγραψε:μη μιλατε για τηλεοραση!!!!!!!χαλασε και χθες την πηραμε απο το servis...σημερα το πρωι παλι τα ιδια εκανε!!!!!!!!!αλλα εκτος απο αυτο μου εσπασε και η κεραμικη!

ΡΕ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ;;;;;;ΠΟΙΟΣ ΜΑΣ ΜΟΥΤΖΩΣΕ;;;; Shocked Shocked Shocked

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα κοριτσια τι κανετε? τι γρουσουζια ειναι αυτη ολες κατι παθατε ευτυχως εχουμε τα καλα νεα της tatooed αφου μας τρομαξε πρωτα ο γιατρος της ε!!! με τετοια χοριακη και να τα μασαει. Με το καλο να ερθει το μωρακι σου με ηρεμια και χωρις αγχος θα περασουν οι εννια μηνες και δεν θα το καταλαβεις.

http://www.worldjamboree.gr

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ σ'ευχαριστω πολυ Δημητρουλα μου!!! προσπαθω αλλα κανα δυο μπουφλιτσες τις θελει ο γιατρουδης μου, μου φαινετε! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 33 215994

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Οποτε θελεις να του τις δωσεις τις μπουφλιτσες φωναξεμε να του δωσω και εγω καμια .......

http://www.worldjamboree.gr

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχα το επομενο ραντεβου ειναι στις 23 Μαιου! προλαβαινεις να ερθεις!!!!!!!! Razz Razz

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεν ξερω και που μενεις αλλα αν δε μπορεσω να ερθω μολις πας στο γιατρο σου παρε τηλ να του πω δυο λογια που τσαμπα μας αγχωνει.

http://www.worldjamboree.gr

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:
athina24 έγραψε:μη μιλατε για τηλεοραση!!!!!!!χαλασε και χθες την πηραμε απο το servis...σημερα το πρωι παλι τα ιδια εκανε!!!!!!!!!αλλα εκτος απο αυτο μου εσπασε και η κεραμικη!

ΡΕ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ;;;;;;ΠΟΙΟΣ ΜΑΣ ΜΟΥΤΖΩΣΕ;;;; Shocked Shocked Shocked

δε μασαμε εμεις ρεεεεεεε!!!!!!!
με ενα ματι και εκανα και την φορολογικη δηλωση!!!τελειωσα και με τα ρουχα των παιδιων.δε μαγειρεψα βεβαια αλλα και αυριο μερα ειναι,εχω ρεπο εξαλλου!!!τι να με κανουν την αοματη!!! cyclops

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δημητρα στην Κερκυρα μενω! οποτε θα συνδιασεις και διακοπες! χαχαχαχα

ρε κοριτσια προσπαθω να βαλω φωτο τα μουτρα μου και δεν τα καταφερνω, στο αβαταρ το αλλαζω? δε θυμαμαι

snoopy

snoopy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kaleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee..ti koukla einai ayti????pou einai ta kila pou les???esi eisai tsixla!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 33 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 33 417472

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχαχ σταματα ρε θα ντραπω! κι ομως εδω ειμαι 85 κιλα εχω περιφερεια, που να με εβλεπες στα 150!
ενταξει ολα οκ τωρα, κλαιν μαιν τα 85 μου φαινοντε σαν 55! xaxaxaxaxax

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να'μαι πάααααααααλι!

Σωτηρία με το καλό κοπέλα μου!!!!!!! Σου εύχομαι στην επόμενη επίσκεψη να ακούσεις τον πιο όμορφο ήχο του κόσμου! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 33 669659 και σε λίγους μήνες να νιώθεις αυτούς τους χτύπους όπως θα κρατάς το μωράκι σου!!!!!!!!!!
Αλήθεια τι ύψος έχεις; (άσχετο) γιατί το πρόσωπό σου είναι υπερβολικά λεπτό για 85 κιλά.(και πανέμορφο)

Αθηνούλαααααα!!!! Χρόνια και ζαμάνια βρε!!! Χαίρομαι που είστε καλά!!!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ααααα! σ'ευχαριστω πολυ Αθηνουλα μου!!! μακαρι να ακουσω αυτην την μελωδια της καρδουλας και θα πεταξω στα συννεφα! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 33 215994

ειμαι 1,68 & σέυχαριστω για το κοπλιμεντο! Embarassed

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σωτηρία πάντα τέτοια ευχάριστα να μας λες.Όλα καλά να πάνε κοπέλα μου και να ακούσετε και την καρδούλα σε λίγες μέρες.Πως τα έχασες όλα αυτά τα κιλά??Πες και σε εμένα.Έγω ήμουν για πολλά χρόνια γύρω στα 65-70 κιλά και ύψος 1.73.Μόλις γνώρισα τον ανήρ πήρα την πάνω βόλτα αλλά τώρα είμαι σε φάση δίαιτας που ελπίζω να διαρκέσει.Πήγες διατροφολόγο????Γιατί και αυτό το έκανα.Από γυμναστική???Γιατί λέω άντε να χάσω τα κιλά αλλά όλα αυτά που θα κρεμάσουν πως θα φύγουν??
Ευάκι να είσαστε πάντοτε ευτυχισμένοι με τον αντρούλη σου.Και εύχομαι περαστικά στο ματάκι σου.
Βίβιαν και Αθηνά περαστικούλια και σε εσάς.

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σ'ευχαριστω πολυ geo μου!!!
τα κιλα τα εχασα με γαστρεκτομη στομαχου (sleeve)
σου αφαιρουν ενα μεγαλο μερος του στομαχου λαπαροσκοπικα το υπολοιπο το ραβουν και βουαλα! ενα μικροσκοπικο στομαχακι που χωραει 200-250 ml τροφης.
υπολογισε 1 πλαστικο ποτηρακι δηλαδη.
απο εκει που χωραει 1,5 - 2 ltr. Smile
απο γυμναστικη εκανα ποδηλατο , οχι στατικο. το επαιρνα και εφευγα που λεμε.
οσο για αυτα που ''κρεμονται'' το πιστευεις η οχι δεν με καιει και τοσο. κερδισα τοσα αλλα!
απλα καθημερινα πραγματα που ειχα στερηθει. να παω μια βολτα, να βγω για καφε, να τρεξω, να κανω ποδηλατο, να κοιμηθω χωρις υπνικη απνυα, να κατσω σταβροποδι! να γινω μανουλα! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 33 215994 ειμαι πολυ ευτιχισμενη στα 85 κιλα, πιο υγιεις απο ποτε και εγκυος. μεσα σε ενα χρονο αλλαξε η ζωη μου ριζικα!
περυσι τετοια εποχη ζυγιζα 150 κιλα

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παντως αν δεν εχεις πολλα να χασεις μην αγχωθεις, δεν αξιζει , απλα αλλαξε σιγα σιγα τη διατροφη σου,χωρις την ταμπελα της ''διαιτας''
πχ κοβε σιγα σιγα τη ζαχαρη, σιγα σιγα το λαδι ελατωσε αλατι κλπ. μικρα πραγματακια αλλα και πολυ βασικα που δεν μας πανε στο μυαλο! Very Happy

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι έπαθε το ευάκι ρε κορίτσια;;;
Σωτηρία δεν θα μπορούσα να ακούσω πιο ευχάριστα νέα σήμερα, σου εύχομαι με το καλό το μωράκι σου Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 33 328109 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 33 328109
Πωπω τι γκαντεμιες σημερα;;; Εμένα έφυγε καυτό λάδι απο τα καλαμαρια οταν εκαναν πλατσ πλατσ και πέρασε του σουτιέν και να μια φουσκάλα, ε γελάω βρε κορίτσια μα ήταν περιεργο αλλά πονάει το άτιμο ε περασα κι εγω μέσα απο το σουτιέν ένα παγάκιιιιιιιιιιι μη γελάτεεεεεεεεεε αφου με εκαιγεεεεε!!!!
τουρτουριζα απο την παγωνιάααααα Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 33 911307

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχαχαχαχαχ βρε Βασουλα??? μπας και εκανες τιποτα πονηρο και μας το φερνεις απεξω απεξω? λαδια , καλαμαρια , παγακια στο στηθος, πολυ 9 1/2 εβδομαδες σκηνικο μου κανει! χαχαχαχαχα Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 33 215994

σου τα ειπα και σε μυνημα πραγματικα με συγκινησες με αυτα που μου εγραψες και σ'ευχαριστω παρα πολυ ηταν πολυ γλυκο εκ μερους σου να με σκευτεις τοσο πολυ σημερα!
μου δινει θετικη ενεργεια !

κοριτσια μου καλο βραδακι να εχουμε παω και γω σιγα σιγα , θα τα πουμε αυριο!!! Very Happy

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΩΩΩΩ sexy Βασούλα!!!!!!! Razz
Ωραία καλά πάμε όλες σήμερα. Very Happy Εμένα ακόμα πονάει το μάτι μου και δακρύζει. Ελπίζω πως δεν θα πονάει αύριο. Βασίζομαι στον ύπνο. Τι μπορείς να πάθεις στα καλά καθούμενα. Shocked

Τζωωωωωωω μου!!!!!!!!!!!!! Κοίτα αν χάσεις τα κιλάκια σιγά σιγά και ταυτόχρονα γυμνάζεσαι δεν θα κρεμάσει τίποτα. Το μυστικό είναι η γυμναστική. Το ποδήλατο που λέει η Σωτηρία είναι σωτήριο (πως το ταίριαξα ε; ) όπως και το κολύμπι(το ιδανικότερο) και το τρέξιμο.

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δυστυχώς Σωτηρία έχω πολλά να χάσω.Αλλά πιστεύω μπορώ να τα καταφέρω και χωρίς επέμβαση( άσχετα αν το έχω σκεφτεί αρκετές φορές).Ο καιρός θα δείξει.Πάντως εδώ και σχεδόν ένα μήνα έχω κόψει γλυκά και αναψυκτικά και βραδινό γιαουρτάκι ή κάτι άλλο ελαφρύ και μέχρι στιγμής είμαι 2 κιλά κάτω.Μπροστά σε αυτά που έχω να χάσω είναι ένα τίποτα αλλά είναι μια καλή αρχή.Σκέφτομαι να πάρω και ενα όργανο γυμναστικής.Ένα κωπηλατικό για παράδειγμα για να δούμε πώς θα πάει.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις