Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
495 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 495 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 40]

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
geo Μου επειδη σε κατα΄λαβαινω μεχρι το κοκκαλο θα σου αφιερωσω την αγαπημενη μου φραση στα λατινικα και εσυ θα δεις τι σημαινει στο google.

PER ASPERA AD ASTRA!

με αγαπη .. και αν θελησεις να μιλησουμε παραπερα, θα ειναι χαρα μου!

καλο βραδακι κλεινουν τα ματια μου θα ηθελα να κατσω αλλα παω να ξεκουρασω το σπορακι μου! φιλακια!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τιποτα Σωτήρια μου αυτα ειναι ανθρωπινα, απλά το έχω περάσει και καταλάβαινα την αγωνία σου και θυμήθηκα τα δικά μου και συγκινηθηκα!!!!

Βρε κορίτσια αφου περασε το λάδι ε πήρα και έβαλα παγάκι η δόλια και με ανακούφισε αλλιώς δεν υπήρχε περίπτωση να βγάλω την δουλειά...... βρε Αθηνούλα τι έπαθε και το δικό σου μάτι;;

Ρε κορίτσια εγω πάλι προσπαθώ να κρατησω τα κιλα μου η ερμηηηη τρωω τρωω και τα κιλά όλο και φεύγουν, τι ανάποδη που είμαι!!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula έγραψε: βρε Αθηνούλα τι έπαθε και το δικό σου μάτι;;

Με μαστίγωσε η κοτσίδα μου ενώ άλλαζα μπλούζα! Δεν είμαι φοβερή;

Καληνύχτα Σωτηρία!!!!!!

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σε ευχαριστώ πολύ για το ωραίο σου μήνυμα.Το θέμα είναι να αποδεχθείς τον εαυτό σου.Εγώ επειδή ποτέ δεν είχα τόσα πολλά κιλά δε θέλω να με αποδεχτώ έτσι!!Θέλω όπως είπες και εσύ να κάνω πράγματα που αυτή τη στιγμή με δυσκολεύουν λόγω των κιλών.Ελπίζω να τα καταφέρω!!!!
DUM SPIRO SPERO.....
Καλή ξεκούραση σε εσένα και το σποράκι σου.Καληνύχτα

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχχχ Αθηνούλα όντως φοβερό και το άτιμο ξέρω πονάειιιι!!!!!

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
OYΦ,ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ Ο ΤΑΛΙΜΠΑΝ....ΜΑ ΓΙΑ ΚΙΛΑ ΒΡΗΚΑΤΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΤΕ;;;;ΤΟΟΟΟΟΟΟΟΣΑ ΘΕΜΑΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 34 679259
(ΜΕ ΚΑΙΕΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΑΣ ΚΡΑΖΩ) Laughing Laughing Laughing Laughing

ΡΕ ΟΡΓΙΟ9ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΠΑΕΙ)ΠΩΣ ΤΗΝ ΕΒΓΑΛΕΣ ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΠΛΟΥΖΑ ΠΙΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΣΕ ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΜΑΤΙ;;; Shocked

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άσε Καλλιόπη μου στραβώθηκα, το νιώθω σαν να είναι στεγνό. Έβαλα και κάτι σταγόνες αλλά τίποτα. Την ώρα που έβγαζα τη μπλούζα κοίταζα δεξιά και εκείνη τη στιγμή με φώναξε η μικρή και γύρισα απότομα οπότε καταλαβαίνεις...

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Athin@ έγραψε:Άσε Καλλιόπη μου στραβώθηκα, το νιώθω σαν να είναι στεγνό. Έβαλα και κάτι σταγόνες αλλά τίποτα. Την ώρα που έβγαζα τη μπλούζα κοίταζα δεξιά και εκείνη τη στιγμή με φώναξε η μικρή και γύρισα απότομα οπότε καταλαβαίνεις...

ΔΟΚΙΜΑΣΕΣ ΚΑΜΙΑ ΚΟΜΠΡΕΣΟΥΛΑ ΜΕ ΧΑΜΟΜΗΛΙ;;;;

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Όχι. Λες ε; Θα το δω και αύριο και αν είναι θα κάνω, αλλά πιστεύω μετά τον ύπνο να ηρεμήσει.

Σας καληνυχτώ!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 34 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 34 417472 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 34 417472

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΛΕΩ,ΛΕΩ!ΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!
ΠΑΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΣΩ ΚΑΙ ΓΩ ΓΤ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΑΛΙ ΘΑ ΚΟΥΤΟΥΛΑΩ ΑΠΟ ΝΥΣΤΑ!ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑ

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα σε ολες!!!!
αθηνα πως ειναι το ματι σου?εγω το ανοιξα σημερα αλλα νομιζω εχω ενα μαυρο σημειο στην οραση.θα το ξανακλεισω αφου ταισω τη μικρη(μη της βγαλω κι αυτης κανα ματι) και θα δω...
βιβιαν ηρεμησες καθολου???σε επιασε η αντιβιωση?
βασω μου πεταχτηκε ισχυρο αντισηπτικο στο ματακι μου και μου το εκαψε.παγακι δε μπορουσα να βαλω,καταλαβαινεις δε θα ηταν σεξι και ετσι οι οφθαλμιατροι μας μου το εκλεισαν. cyclops να καπως ετσι...εσυ παντως καλα εκανες και εβαλες παγακι!!! Razz
την καλημερα μου σε ολες!!!
καλλιοπη 16 μερες σου εμειναν!!! Razz Razz Razz Razz Razz

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα !!! τι κανετε ;; ολοι καλα ;;; απο υγεια βλεπω σκιζουμε !!!!!χεχεχεχε!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα κοριτσάκια μουυυυυυυυυυυυυ! τι κάνετε? Ευάκι ρεπό ε? έλα να βοηθήσεις να πλύνουμε κανά χαλί, και δεν θέλω δικαιολογίες ότι δεν βλέπεις και τέτοια!Laughing


vasoula έγραψε:
Ρε κορίτσια εγω πάλι προσπαθώ να κρατησω τα κιλα μου η ερμηηηη τρωω τρωω και τα κιλά όλο και φεύγουν, τι ανάποδη που είμαι!!

και εγω το ίδιο βρε Βασούλα, μου είχαν μείνει κάτι κιλάκια από την εγκυμοσύνη και είχα φτάσει τα 49, μια χαρά ήμουν, μετά κάτι το στομάχι, κάτι το άγχος, κάτι η γαστρεντερίτιδα άντε πάλι 44! και τώρα με το ζόρι έχω πάει στα 46 πάλι!

Σωτηρία μου που τα έχεις παιδί μου τα 85 κιλά? από το πρόσωπο πάντως φαίνεσαι πάρα πολύ αδύνατη! φτου φτου σκόρδα!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:καλημέρα κοριτσάκια μουυυυυυυυυυυυυ! τι κάνετε? Ευάκι ρεπό ε? έλα να βοηθήσεις να πλύνουμε κανά χαλί, και δεν θέλω δικαιολογίες ότι δεν βλέπεις και τέτοια!Laughing

κι ελεγα εγω ειμαι η γκαβη!!!!!!!!!!!εσυ εισαι χειροτερη απο μενα!!!!που μαρη θα το απλωσεις το χαλι να στεγνωσει?????θα βρεξει!!!!!!!!τζαμπα κοπος!!!!!
εκανες την δηλωση???

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
Μαρία έγραψε:καλημέρα κοριτσάκια μουυυυυυυυυυυυυ! τι κάνετε? Ευάκι ρεπό ε? έλα να βοηθήσεις να πλύνουμε κανά χαλί, και δεν θέλω δικαιολογίες ότι δεν βλέπεις και τέτοια!Laughing

κι ελεγα εγω ειμαι η γκαβη!!!!!!!!!!!εσυ εισαι χειροτερη απο μενα!!!!που μαρη θα το απλωσεις το χαλι να στεγνωσει?????θα βρεξει!!!!!!!!τζαμπα κοπος!!!!!
εκανες την δηλωση???


αχαχαχαχαχαχα η αλήθεια έιναι ότι έχει συννεφιάσει τώρα έξω και έχει και σκόνη οπότε μάλλον δεν θα τα πλύνω! και έχω πάρα πολλά! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 34 534787 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 34 534787 ε ρε τι θα μαζευτεί στο τέλος!!!!!

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:
καλλιοπη 16 μερες σου εμειναν!!! Razz Razz Razz Razz Razz
MΠΑ ΠΟΥ ΝΑ ΛΥΣΣΑΞΕΙΣ!!! Razz Razz Razz
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!ΜΕ ΞΥΠΝΗΣΕ ΜΙΑ ΒΛΑΜΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ ΣΤΙΣ 8,ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΕΜΑ...ΧΑΙΡΩ ΠΟΛΥ ΤΗΣ ΛΕΩ!!!!ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΦΕΡΟΥΝ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΝΕΑ! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 34 328109

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια, ο θεος να την κανει δηλ θα δειξει, απο την πρωτομαγια ειμαστε με γαστρεντεριτδα ο ενας πισω απο τον αλλο δραμα, εγω χτες τελειωσα και η μικρη χτες ειχε συνελθει, σημερα το πρωι μου εκανε παλι εναν εμετο Shocked γιατι ρε γαμωτο; περαστικα στις αρρωστες, αντε τα τελευταια να ειναι, καλιοππη αντε να μας πεις για το νυφικοοοοοοοο

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:
MΠΑ ΠΟΥ ΝΑ ΛΥΣΣΑΞΕΙΣ!!! Razz Razz Razz
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!ΜΕ ΞΥΠΝΗΣΕ ΜΙΑ ΒΛΑΜΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ ΣΤΙΣ 8,ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΕΜΑ...ΧΑΙΡΩ ΠΟΛΥ ΤΗΣ ΛΕΩ!!!!ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΦΕΡΟΥΝ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΝΕΑ! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 34 328109


Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 34 654316 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 34 654316 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 34 654316 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 34 654316 ναιιιιιιιιιι άντε πάρτο παιδάκι μου και φόρα το να μας πεις!

Μαριτσάκι μου και πάλι περαστικούλια κορίτσι μου! μήπως έφαγε κάτι η μικρή που δεν κάνει στην γαστρεντερίτιδα και της ήρθε πάλι εμετός? άντε βρε παιδί μου να σας αφήσει ήσυχους πια

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μιλουπακι έγραψε:καλημερα κοριτσια, ο θεος να την κανει δηλ θα δειξει, απο την πρωτομαγια ειμαστε με γαστρεντεριτδα ο ενας πισω απο τον αλλο δραμα, εγω χτες τελειωσα και η μικρη χτες ειχε συνελθει, σημερα το πρωι μου εκανε παλι εναν εμετο Shocked γιατι ρε γαμωτο; περαστικα στις αρρωστες, αντε τα τελευταια να ειναι, καλιοππη αντε να μας πεις για το νυφικοοοοοοοο

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ!ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙ ΑΥΤΟ,ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΗΣΥΧΑΣΕΤΕ ΛΙΓΑΚΙ!!!!ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΤΥΧΑΙΟΣ Ο ΕΜΕΤΟΣ,ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΜΕΡΑ!
ΜΟΛΙΣ ΗΡΘΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ!ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΡΑ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 34 328109 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 34 328109 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 34 328109

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:
ΜΟΛΙΣ ΗΡΘΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ!ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΡΑ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 34 328109 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 34 328109 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.11!! - Σελίδα 34 328109


ούτε συνεννοημένοι να ήταν Razz

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια!!! Περαστικα Μαρίτσα!!!! Υπομονη ειναι σκατ......καιρος ρε μαμωτο!!!!! εγω παλι απο εχτες το βραδυ ειμαι χαλια και σημερα σηκωθηκα με ενα ωραιοτατο μπυκωματακι και η Ηρια με εναν τρελο βηχα ξανα!!!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ οχι βρε μαρακι ισα ισα που μονο γαλα ηπιε και αυτο απο χτες της εδινα λιγο 50 μλ και το βραδυ της εδωσα 120 και ηπιε και κοιμηθηκε ολο το βραδυ σερι και το πρωι μου εκανε, αχ τι να πω, ελπιζω να ειναι που εχει ταραχτει το στομαχακι της μωρε, ειχε ενα 37.5 και ολας θα δουμε, αλλα χτες ολη μερα της ειχε περασει ηταν καλα, τι να πω θα δειξει...
καλιοππη ολα μαζι χαχα ετσι για να τα ευχαριστηθεις, αχ τι ωραια!!

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΝΑΙ ΚΑΛΕ,ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΡΑ ΣΟΥ ΛΕΩ!ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΔΕΙΓΜΑΤΑ ΓΛΥΚΩΝ!ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ ΛΕΜΕ ΣΗΜΗΡΑ!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σε ευχαριστω δημητρα περαστικα σας, καλα και εμενα ο μικρος βηχει, του περασε δυο μερες με τους εμετους αλλα δεν πηρε σιροπι και απο χτες το βραδυ ξανα αρχισε και αρχισαμε παλι την θεραπεια, να δω ποτε θα του περασει αυτος ο κολοβηχας πια

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λες να την πείραξε το γάλα? κάντο πιο αραιωμένο!
περαστικά και εσάς Δημητρούλα! έχει και σκόνη έξω, μην βγαίνετε καθόλου!

ρε Ευάκι, τώρα το θυμήθηκα, δεν την έκανα την δήλωση εγώ καλέ, τις αποδείξεις υπολόγισα μόνο για να γράψω το συνολικό ποσό έξω απο το φάκελο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις