Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
12 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 12 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 10]

151χαμηλη χοριακη sos - Σελίδα 7 Empty Απ: χαμηλη χοριακη sos Πεμ Μάης 19, 2011 8:08 pm

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ βρε Κίρα μου.. Τι να πούμε τώρα?? Sad Τουλάχιστον έχεις καλό γιατρό και δίνει περιθώρια.. Όμως να σου πω, αν πχ η κύηση δεν προχωράει αυτό δεν σημαίνει ότι και η χωριακή θα πέφτει? Γιατί και σε έμας στο συγγενικό μου πρόσωπο που δεν προχωρούσε την έστειλε για χωριακή να κάνει 2 μέρες και είδε ότι την 2η φορά ήτανε χαμηλότερη άρα η κύηση δεν προχωρούσε και έτσι ήξερε νωρίτερα..Και αυτή η αναμονή σκοτώνει αλλά ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να γίνει. Ότι θα γίνει θα είναι για κλαό μόνο αυτό σκέψου..

152χαμηλη χοριακη sos - Σελίδα 7 Empty Απ: χαμηλη χοριακη sos Πεμ Μάης 19, 2011 9:15 pm

fouskitsa

fouskitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ειχα τελευταια περιοδο 19 μαιου.δεν αδιαθετησα στις 19 ιουνιου αλλα ηταν ηη περιοδος που η μαμα μου ηταν πολυ αρρωστη και δεν εδωσα καμμια σημασια.στις 27 ΙΟΥΛΙΟΥ και ενω ειχα γυρισει στο διδυμοτειχο που μεναμε τοτε με τον αντρα μου ειχα κατι καφε πολυ λιγα μην φανταστεις.ηταν κυριακη και ειχα παει σε μια φιλη και της το ειπα.μου λεει παμε να παρουμε τεστ εισαι εγκυος.ασε ρε της λεω που ειμαι εγκυος.για να μη στα πολυλεω κανω τεστ βγαινει θετικο σοκ εγω!την επομενη μερα παω σε γυναικολογο μου επιβεβαιωνει την εγκυμοσυνη αλλα με βαση την τελευταια μου περιοδος δεν εβλεπα ουτε μωρο μονο τον σακο.παω μετα πο 2 μερες και βλεπουμε μια κουκιδα!εγω ειχα πεσει να πεθανω.τελικα ξερεις τι ειχε γινει???εμεινα εγκυος ενω ειχα ηδη καθυστερηση και το μωρο ηταν 4 βδομαδων και 3 ημερων αντι να ειμαι στην 9η βδομαδα!!!!!!με βαση την περιοδο ειχα πητ 27 φεβρουαριου και με βαση τον υπερηχο μου εδωσε πητ 25 μαρτιου!!!!!27 μαρτιου τελικα 2009 γεννησα τον γιο μου που τωρα ειναι ηδη 25 μηνων.ελπιζω να ανηκεις και εσυ σε αυτη την περιπτωση και ολα να πανε καλα μεσα απο την καρδια μου!!!εισαι τουλαχιστον τυχερη που ο γιατρος δε σε εβαλε για αποξεση απο την αρχη γιατι αν το εκανε και ο δικος μου γιατρος τωρα δε θα ειχα το καθικι τον γιο μου!!!!!!! Very Happy

153χαμηλη χοριακη sos - Σελίδα 7 Empty Απ: χαμηλη χοριακη sos Πεμ Μάης 19, 2011 9:58 pm

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

Κοπέλα μου πραγματικά σου εύχομαι να πάνε όλα καλά μέσα από την ψυχή μου! Μην χάνεις ακόμα τις ελπίδες σου! Εύχομαι το σποράκι σου να παλέψει και να κερδίσει την μάχη! Αλλά και αν τελικά δεν έχουμε καλή κατάληξη… που το απεύχομαι… κοιτάμε μπροστά! Έχω περάσει μια παλίνδρομη και ξέρω πως είναι… αλλά ο Θεός δεν θα σε αφήσει παραπονεμένη! Γρήγορα θα έχεις ακόμα ένα σποράκι στην κοιλίτσα σου!!! Κάθε εμπόδιο σε καλό δεν λένε…??? … Ε κάτι θα ξέρουν…!!!!!!!!!! Αν και εξακολουθώ να πιστεύω ότι το μπομπιράκι σου σίγουρα μας κρατάει μια έκπληξη για το τέλος του μήνα…!!!!!! Θετική σκέψη πάνω από όλα!!!!!!!!!!!!!!!! Μπεμπάκι βάλε τα δυνατά σουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Θα τα καταφέρεις……….!!!!!!!!!!!!!!!!

154χαμηλη χοριακη sos - Σελίδα 7 Empty Απ: χαμηλη χοριακη sos Πεμ Μάης 19, 2011 10:02 pm

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ κορίτσα μου πολύ με συγκινείτε μα τα λόγια σας και την αγάπη σας!!!!!!

I love you

155χαμηλη χοριακη sos - Σελίδα 7 Empty Απ: χαμηλη χοριακη sos Παρ Μάης 20, 2011 12:59 am

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσάκι μου αφού ο γιατρός σου δίνει ακόμα μια εβδομάδα σημαίνει οτι ελπίζει. Και για να ελπίζει ο γιατρός σημαίνει οτι υπάρχουν πολλές πιθανότητες να πάνε όλα καλά. Άρα κι εσύ πρέπει να ελπίζεις διπλά. Μια βδομαδούλα υπομονή ακόμα. Τόση έκανες!!!
Θα κάνουμε κι εμείς μαζί σου! χαμηλη χοριακη sos - Σελίδα 7 417472

156χαμηλη χοριακη sos - Σελίδα 7 Empty Απ: χαμηλη χοριακη sos Παρ Μάης 20, 2011 2:01 am

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kira έγραψε:Μωράκι μου ακόμη και αν ποτέ δεν γεννηθείς εγώ ήδη νιώθω μανούλα 2 παιδιών!!!!Δεν σε γνώρισα,αλλά αυτό δεν αλλάζει ότι πάντα θα είσαι το παιδάκι μου κι εγώ η μανούλα σου!!Και πάντα θα φυλάω στα βάθη της καρδιάς μου την καρδούλα σου που δυστυχώς σήμερα δεν ακούσαμε με το μπαμπάκα σου,αλλά το νιώθαμε ότι ήσουν εκεί και πάλευες!!!Γιατί είσαι ένας τόσο δα μικρός ΑΓΩΝΙΣΤΗΣ με μεγάλη καρδιά!!
Και πάντα θα σε σκέφτομαι και θα σε αγαπάω και κάθε 6 Ιανουαρίου θα σημαινει πολλά για μας παιδάκι μου!!!


Η γιαγιά θα σε προσέχει,εκεί στην αυλή του παραδείσου!!!!!


Επειδή σε έχει πάρει πολύ από κάτω, σου ζητώ συγνώμη γι' αυτό που θα σου πω, πες με σκληρή αν θες, αλλά θα ήταν καλύτερα να το αντιμετωπίσεις λίγο πιο ψύχραιμα.
Μη το βλέπεις ότι χάνεις ένα παιδί (διότι κακά τα ψέματα δεν είναι ακόμα παιδί). Μόνη σου το είπες ότι η φύση ξέρει τι κάνει. Όπως θα πρόσεξες δεν είναι σπάνιο το φαινόμενο της παλίνδρομης κύησης. Επειδή έχεις ήδη ένα παιδάκι και ξέρεις ότι μπορείς να τεκνοποιήσεις δέξου το γεγονός σαν κάτι συμπτωματικό και προχώρα. Επειδή η διαδικασία της απόξεσης είναι δύσκολη ξεκίνα να την σκέφτεσαι από τώρα θετικά ότι δηλαδή θα αφήσεις πίσω αυτή τη δύσκολη εμπειρία και θα βάλεις πάλι μπρος για το δεύτερο που τόσο ποθείς (μετά από μια μικρή αναμονή φυσικά).
Αυτά είχα να πω και ελπίζω να μην παρεξηγηθώ.

157χαμηλη χοριακη sos - Σελίδα 7 Empty Απ: χαμηλη χοριακη sos Παρ Μάης 20, 2011 2:40 am

ζουμπι


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kira μου ποσο σε νοιωθω.....
Ενα πραγμα μονο εχω να σου πω,οτι ειναι να γινει,να γινει μονο για καλο.
Υπομονη...
Σου στελνω μια μεγααααααλη αγκαλια.

158χαμηλη χοριακη sos - Σελίδα 7 Empty Απ: χαμηλη χοριακη sos Παρ Μάης 20, 2011 2:52 am

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
desT έγραψε:
kira έγραψε:Μωράκι μου ακόμη και αν ποτέ δεν γεννηθείς εγώ ήδη νιώθω μανούλα 2 παιδιών!!!!Δεν σε γνώρισα,αλλά αυτό δεν αλλάζει ότι πάντα θα είσαι το παιδάκι μου κι εγώ η μανούλα σου!!Και πάντα θα φυλάω στα βάθη της καρδιάς μου την καρδούλα σου που δυστυχώς σήμερα δεν ακούσαμε με το μπαμπάκα σου,αλλά το νιώθαμε ότι ήσουν εκεί και πάλευες!!!Γιατί είσαι ένας τόσο δα μικρός ΑΓΩΝΙΣΤΗΣ με μεγάλη καρδιά!!
Και πάντα θα σε σκέφτομαι και θα σε αγαπάω και κάθε 6 Ιανουαρίου θα σημαινει πολλά για μας παιδάκι μου!!!


Η γιαγιά θα σε προσέχει,εκεί στην αυλή του παραδείσου!!!!!


Επειδή σε έχει πάρει πολύ από κάτω, σου ζητώ συγνώμη γι' αυτό που θα σου πω, πες με σκληρή αν θες, αλλά θα ήταν καλύτερα να το αντιμετωπίσεις λίγο πιο ψύχραιμα.
Μη το βλέπεις ότι χάνεις ένα παιδί (διότι κακά τα ψέματα δεν είναι ακόμα παιδί). Μόνη σου το είπες ότι η φύση ξέρει τι κάνει. Όπως θα πρόσεξες δεν είναι σπάνιο το φαινόμενο της παλίνδρομης κύησης. Επειδή έχεις ήδη ένα παιδάκι και ξέρεις ότι μπορείς να τεκνοποιήσεις δέξου το γεγονός σαν κάτι συμπτωματικό και προχώρα. Επειδή η διαδικασία της απόξεσης είναι δύσκολη ξεκίνα να την σκέφτεσαι από τώρα θετικά ότι δηλαδή θα αφήσεις πίσω αυτή τη δύσκολη εμπειρία και θα βάλεις πάλι μπρος για το δεύτερο που τόσο ποθείς (μετά από μια μικρή αναμονή φυσικά).
Αυτά είχα να πω και ελπίζω να μην παρεξηγηθώ.

Oχι φυσικά!!!Γιατί να παρεξηγηθώ?Είναι καλοδεχούμενες όλες οι γνώμες που λέγονται με καλή πρόθεση!!!
Απλά εγώ πιστεύω ότι η ζωή ξεκινά από τη στιγμή της σύλληψης!Γι αυτό το λέω,αλλά και το νιώθω παιδί μου!

159χαμηλη χοριακη sos - Σελίδα 7 Empty Απ: χαμηλη χοριακη sos Παρ Μάης 20, 2011 3:25 am

cretanvenus

cretanvenus
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χαμηλη χοριακη sos - Σελίδα 7 727892
χαμηλη χοριακη sos - Σελίδα 7 990599
χαμηλη χοριακη sos - Σελίδα 7 834918


χαμηλη χοριακη sos - Σελίδα 7 417472

https://www.youtube.com/cretanvenus

160χαμηλη χοριακη sos - Σελίδα 7 Empty Απ: χαμηλη χοριακη sos Παρ Μάης 20, 2011 5:02 am

momirene


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
desT έγραψε:
kira έγραψε:Μωράκι μου ακόμη και αν ποτέ δεν γεννηθείς εγώ ήδη νιώθω μανούλα 2 παιδιών!!!!Δεν σε γνώρισα,αλλά αυτό δεν αλλάζει ότι πάντα θα είσαι το παιδάκι μου κι εγώ η μανούλα σου!!Και πάντα θα φυλάω στα βάθη της καρδιάς μου την καρδούλα σου που δυστυχώς σήμερα δεν ακούσαμε με το μπαμπάκα σου,αλλά το νιώθαμε ότι ήσουν εκεί και πάλευες!!!Γιατί είσαι ένας τόσο δα μικρός ΑΓΩΝΙΣΤΗΣ με μεγάλη καρδιά!!
Και πάντα θα σε σκέφτομαι και θα σε αγαπάω και κάθε 6 Ιανουαρίου θα σημαινει πολλά για μας παιδάκι μου!!!


Η γιαγιά θα σε προσέχει,εκεί στην αυλή του παραδείσου!!!!!


Επειδή σε έχει πάρει πολύ από κάτω, σου ζητώ συγνώμη γι' αυτό που θα σου πω, πες με σκληρή αν θες, αλλά θα ήταν καλύτερα να το αντιμετωπίσεις λίγο πιο ψύχραιμα.
Μη το βλέπεις ότι χάνεις ένα παιδί (διότι κακά τα ψέματα δεν είναι ακόμα παιδί). Μόνη σου το είπες ότι η φύση ξέρει τι κάνει. Όπως θα πρόσεξες δεν είναι σπάνιο το φαινόμενο της παλίνδρομης κύησης. Επειδή έχεις ήδη ένα παιδάκι και ξέρεις ότι μπορείς να τεκνοποιήσεις δέξου το γεγονός σαν κάτι συμπτωματικό και προχώρα. Επειδή η διαδικασία της απόξεσης είναι δύσκολη ξεκίνα να την σκέφτεσαι από τώρα θετικά ότι δηλαδή θα αφήσεις πίσω αυτή τη δύσκολη εμπειρία και θα βάλεις πάλι μπρος για το δεύτερο που τόσο ποθείς (μετά από μια μικρή αναμονή φυσικά).
Αυτά είχα να πω και ελπίζω να μην παρεξηγηθώ.
Οχι δεν σε παρεξηγει κανεις. Σε τετοιες περιπτωσεις πρεπει να ειμαστε σκληροι. Εγω ειχα πεσει σε καταθλιψη σχεδον μετα το περιστατικο γιατι δεν ειχα παιδια απο πριν. Εκανα 9 μηνες να το παρω αποφαση και φυσικα αυτα που λες εσυ τωρα εμενα μου τα ειπε ο αντρας μου και με ξυπνησε. Περιττο να σας πω οτι εμεινα αμεσως εγκυος παλι.
Τωρα πλεον ξερω πως αν το ξαναπαθω θα κανω οτι χρειαζεται αν τελειωνω και θα βαλω μπρος για νεες περιπετιες! Very Happy

161χαμηλη χοριακη sos - Σελίδα 7 Empty Απ: χαμηλη χοριακη sos Δευ Μάης 30, 2011 8:15 am

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σήμερα το πρωί τελείωσαν όλα!!!!
Εύχομαι σε λίγο καιρό να σας έχω όμορφα νέα που θα κρατήσουν!!!!
Ευχαριστώ και πάλι όλες εσάς που αυτό τον καιρό ήσασταν κοντά μου μέσα από τα μηνυματά σας χαμηλη χοριακη sos - Σελίδα 7 417472

162χαμηλη χοριακη sos - Σελίδα 7 Empty Απ: χαμηλη χοριακη sos Δευ Μάης 30, 2011 9:37 am

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kira έγραψε:Σήμερα το πρωί τελείωσαν όλα!!!!
Εύχομαι σε λίγο καιρό να σας έχω όμορφα νέα που θα κρατήσουν!!!!
Ευχαριστώ και πάλι όλες εσάς που αυτό τον καιρό ήσασταν κοντά μου μέσα από τα μηνυματά σας χαμηλη χοριακη sos - Σελίδα 7 417472
ΚΙΡΑ ΜΟΥ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΟΜΟΡΦΑ ΝΕΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ!!!!!! ΜΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΦΙΛΙ!!!!!! χαμηλη χοριακη sos - Σελίδα 7 417472

163χαμηλη χοριακη sos - Σελίδα 7 Empty Απ: χαμηλη χοριακη sos Δευ Μάης 30, 2011 11:03 am

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Mora μου ευχαριστώ!! Να σαι καλά!

164χαμηλη χοριακη sos - Σελίδα 7 Empty Απ: χαμηλη χοριακη sos Δευ Μάης 30, 2011 11:08 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κουραγιο κοπελα μου...κι εγω το περασα,ειναι δυσκολο αλλα εχεις και την μικρη σου που δε θελει να βλεπει στεναχωρημενη την μανουλα της!ευχομαι τα καλυτερα απο δω και περα!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

165χαμηλη χοριακη sos - Σελίδα 7 Empty Απ: χαμηλη χοριακη sos Δευ Μάης 30, 2011 11:09 am

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τοσο καιρο δεν εγραφα στο θεμα γιατι περνουσαμε ακριβως τα ιδια και δεν ειμουν καλα! Τα πραγματα για μενα στο τελος πηγαν καλα και η κυηση συνεχίζετε! Το ιδιο ευχομουν και για σενα ολο αυτο τον καιρο! Μην το βαζεις ομως κατω! Ευχομαι συντομα να εχουμε πολυ ευχαριστα νεα!!

166χαμηλη χοριακη sos - Σελίδα 7 Empty Απ: χαμηλη χοριακη sos Δευ Μάης 30, 2011 11:22 am

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι ευχαριστώ,δεν το βάζω κάτω θέλω πάρα πολύ να κάνω και δεύτερο παιδάκι και πιστεύω ότι ο καλός Θεούλης θα μου το στείλει!! Ίσως δεν ήταν η ώρα!!!!!Μόλις όμως πάρω το οκ από το γιατρό,θα το ξαναπροσπαθήσουμε!!!!!!!!!

Βίβιαν χαίρομαι που εσύ είχες θετική έκβαση!!Σου εύχομαι καλή εγκυμοσύνη και ένα γερό παιδάκι!!

Μακάρι να σας πω ευχάριστα σύντομα.....
Δεν χάνω την ελπίδα,Εκείνος ξέρει καλύτερα!!!!!!!!

167χαμηλη χοριακη sos - Σελίδα 7 Empty Απ: χαμηλη χοριακη sos Δευ Μάης 30, 2011 12:27 pm

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κίρα μου, λυπάμαι πολύ. Έχει ο Θεός το πρόγραμμά του όμως. Ξέρει πότε μας δίνει τις δυσκολίες για να γινόμαστε πιο δυνατοί. Και μετά από την καταιγίδα το ουράνιο τόξο θα φανεί...

168χαμηλη χοριακη sos - Σελίδα 7 Empty Απ: χαμηλη χοριακη sos Δευ Μάης 30, 2011 8:39 pm

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kira έγραψε:Σήμερα το πρωί τελείωσαν όλα!!!!
Εύχομαι σε λίγο καιρό να σας έχω όμορφα νέα που θα κρατήσουν!!!!
Ευχαριστώ και πάλι όλες εσάς που αυτό τον καιρό ήσασταν κοντά μου μέσα από τα μηνυματά σας χαμηλη χοριακη sos - Σελίδα 7 417472

Κίρα μου εύχομαι την επόμενη φορά να μας πεις ευχάριστα νέα με την πρώτη!!

169χαμηλη χοριακη sos - Σελίδα 7 Empty Απ: χαμηλη χοριακη sos Δευ Μάης 30, 2011 9:23 pm

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamamatina αυτό πιστεύω κι εγώ,γι αυτό και το πήρα πολύ ψύχραιμα!Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου!!!!


carrie κοπέλα μου να έχεις μία πανεύκολη εγκυμοσύνη και ένα γερό και χαρουμενο μωράκι!!!


χαμηλη χοριακη sos - Σελίδα 7 417472

170χαμηλη χοριακη sos - Σελίδα 7 Empty Απ: χαμηλη χοριακη sos Δευ Μάης 30, 2011 11:44 pm

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εύχομαι να έρθει πολύ σύντομα ένα δεύτερο παιδάκι! Λυπάμαι για αυτό που πέρασες και χαίρομαι που μετά από όλο αυτό φαίνεσαι πιο δυνατή και αισιόδοξη! Γι' αυτό λέει ο λαός "κάθε εμπόδιο, για καλό" μάλλον! Να είσαι καλά!

171χαμηλη χοριακη sos - Σελίδα 7 Empty Απ: χαμηλη χοριακη sos Τρι Μάης 31, 2011 1:02 am

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
MariaM έγραψε:Εύχομαι να έρθει πολύ σύντομα ένα δεύτερο παιδάκι! Λυπάμαι για αυτό που πέρασες και χαίρομαι που μετά από όλο αυτό φαίνεσαι πιο δυνατή και αισιόδοξη! Γι' αυτό λέει ο λαός "κάθε εμπόδιο, για καλό" μάλλον! Να είσαι καλά!

Σευχαριστώ πολύ!Κι εσύ να χαίρεσαι τον κούκλο σου!

172χαμηλη χοριακη sos - Σελίδα 7 Empty χαμηλη χοριακη sos Τρι Μάης 31, 2011 5:44 am

xkl

xkl
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κιρα μου να εισαι δυνατη,να χαιρεσαι το κοριτσακι σου,κ οσο πιο γρηγορα σου ευχομαι να χαρεις το μωρακι που τοσο λαχταρας.

173χαμηλη χοριακη sos - Σελίδα 7 Empty Απ: χαμηλη χοριακη sos Τρι Μάης 31, 2011 7:21 am

MANOU

MANOU
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Kιρα μου πραγματικα λυπαμαι παρα πολυ και κυριως για την τοση αγωνια που περασες τις προηγουμενες μερες.
Το μονο που εχει σημασια ομως κοπελα μου ειναι οτι καταλαβες πως ολα γινονται για καποιο λογο,και τωρα κοιτα να αφοσιωθεις στην κορουλα σου.
Μη χασεις αλλες πολυτιμες στιγμες απο το παιδακι σου και κοιτα μπροστα και συντομα θα ερθουν και τα ευχαριστα.

174χαμηλη χοριακη sos - Σελίδα 7 Empty Απ: χαμηλη χοριακη sos Τετ Ιουν 01, 2011 7:59 pm

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kira μου σου ευχομαι ολοψυχα,μεσα αποτην καρδια μου την επομενη φορα να μας πεις κατευθειαν ευχαριστα νεα...Μην το βαζεις κατω κ να σκεφτεσαι το κοριτσακι σου που σε εχει αναγκη κ σ'αγαπαει...Μην ξεχνας οτι μετα απο καθε μπορα ερχεται η λιακαδα κ το ουρανιο τοξο...Φιλια πολλα..! χαμηλη χοριακη sos - Σελίδα 7 417472 χαμηλη χοριακη sos - Σελίδα 7 417472 χαμηλη χοριακη sos - Σελίδα 7 417472

175χαμηλη χοριακη sos - Σελίδα 7 Empty Απ: χαμηλη χοριακη sos Τετ Ιουν 01, 2011 11:32 pm

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια μου σας ευχαριστώ όλες πάρα πολύ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! χαμηλη χοριακη sos - Σελίδα 7 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 10]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις