Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
557 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 557 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 10]

176χαμηλη χοριακη sos - Σελίδα 8 Empty Απ: χαμηλη χοριακη sos Τετ Αυγ 31, 2011 11:04 am

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια οι τιμεσ μου ειναι
τεταρτη 445
παρασκευη 559
δευτερα 913 τι λετε αργει αλλα ανεβαινει
ο γιατρος λεει περιμενουμε κ θα δουμε...

177χαμηλη χοριακη sos - Σελίδα 8 Empty Απ: χαμηλη χοριακη sos Τετ Αυγ 31, 2011 11:07 am

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Embarassed
ifigeniaboz έγραψε:κοριτσια οι τιμεσ μου ειναι
τεταρτη 445
παρασκευη 559
δευτερα 913 τι λετε αργει αλλα ανεβαινει
ο γιατρος λεει περιμενουμε κ θα δουμε...
εχω κατα αγχοθει αυριο θα ξανα κανω

178χαμηλη χοριακη sos - Σελίδα 8 Empty Απ: χαμηλη χοριακη sos Τετ Αυγ 31, 2011 12:00 pm

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ifigeniaboz έγραψε: Embarassed
ifigeniaboz έγραψε:κοριτσια οι τιμεσ μου ειναι
τεταρτη 445
παρασκευη 559
δευτερα 913 τι λετε αργει αλλα ανεβαινει
ο γιατρος λεει περιμενουμε κ θα δουμε...
εχω κατα αγχοθει αυριο θα ξανα κανω

Υπομονή! Αύριο θα έχουν αυξηθει κι άλλο ελπίζω. Περιμένουμε νέα σου!

179χαμηλη χοριακη sos - Σελίδα 8 Empty Απ: χαμηλη χοριακη sos Τετ Αυγ 31, 2011 7:30 pm

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ifigeniaboz έγραψε: Embarassed
ifigeniaboz έγραψε:κοριτσια οι τιμεσ μου ειναι
τεταρτη 445
παρασκευη 559
δευτερα 913 τι λετε αργει αλλα ανεβαινει
ο γιατρος λεει περιμενουμε κ θα δουμε...
εχω κατα αγχοθει αυριο θα ξανα κανω

Όλα καλά θα πάνεSmile Εφόσον ανεβαίνει τουλάχιστον νομίζω πως είναι καλό!

180χαμηλη χοριακη sos - Σελίδα 8 Empty Απ: χαμηλη χοριακη sos Τετ Αυγ 31, 2011 10:11 pm

zwitsa

zwitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kira έγραψε:Κορίτσια μου καλημέρα,είχα τελευταία περίοδο 1 Απριλίου,την Πέμπτη έκανα χοριακή και έδειξε 72.
Μίλησα με το γιατρό μου και μου είπε να την επαναλάβω σήμερα.Πριν λίγο πήρα το αποτέλεσμα και είναι 140μόνο!!!
Μάλλον θα το χάσω.Έχετε ανάλογη εμπειρία?
ΕΙΜΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ Sad Sad Sad Sad Sad Sad


min akous tipota auita einai vlakies pou lene mono stekei oti prepei na ksanakaneis xoriaki na deis poso sou anevike..!!kai eksartatai se poio mikroviologiko pas kai ti kaneis den exoun ola ta mikroviologika tis idies times thete me pisteuete thete oxi sto gio mou eixa 18,7 tin prwti xoriaki mou pe na tin ksanaepanalavw se 4 meres...kai itan 350...meta se autin tin egkumosuni pleon mpainw sto 5 to savvato...i prwti mou xoriaki itan 40,66 kai i alli se 2 meres 124.15.......!!!kai einai mia xaraaaaaaaaa..!!!!!tha kanw ia mpempula prwta o theos...!!!

181χαμηλη χοριακη sos - Σελίδα 8 Empty Απ: χαμηλη χοριακη sos Τετ Αυγ 31, 2011 10:18 pm

zwitsa

zwitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kira έγραψε:Σήμερα το πρωί τελείωσαν όλα!!!!
Εύχομαι σε λίγο καιρό να σας έχω όμορφα νέα που θα κρατήσουν!!!!
Ευχαριστώ και πάλι όλες εσάς που αυτό τον καιρό ήσασταν κοντά μου μέσα από τα μηνυματά σας χαμηλη χοριακη sos - Σελίδα 8 417472

an einai dunaton pragmatika den to perimena twra diavazw apo tin arxi ti grafeis einai kai kairos twra alla den to xa dei eimai kai kainouria sto forum ti na sou pw kai gw eixa xamiles xoriakes alla ola itan teleia eksartatai aki apo ton organismo ti na pw.......!!!me to kalo k sto epomeno n sou pane ola kala...

182χαμηλη χοριακη sos - Σελίδα 8 Empty Απ: χαμηλη χοριακη sos Παρ Σεπ 02, 2011 12:58 am

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
MariaM έγραψε:
ifigeniaboz έγραψε: Embarassed
ifigeniaboz έγραψε:κοριτσια οι τιμεσ μου ειναι
τεταρτη 445
παρασκευη 559
δευτερα 913 τι λετε αργει αλλα ανεβαινει
ο γιατρος λεει περιμενουμε κ θα δουμε...
εχω κατα αγχοθει αυριο θα ξανα κανω

Υπομονή! Αύριο θα έχουν αυξηθει κι άλλο ελπίζω. Περιμένουμε νέα σου!
η αγωνια μου εχει κ συνεχεια...δευτερα χοριακη 912 πεμπτη 1260 πηρα τον γιατρο κ μου ειπε να ξανα κανω την δευτερα κ να παω το απογευμα πως θα περασει το σαβ/κο????

183χαμηλη χοριακη sos - Σελίδα 8 Empty Απ: χαμηλη χοριακη sos Παρ Σεπ 02, 2011 1:03 am

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ifigeniaboz έγραψε:
η αγωνια μου εχει κ συνεχεια...δευτερα χοριακη 912 πεμπτη 1260 πηρα τον γιατρο κ μου ειπε να ξανα κανω την δευτερα κ να παω το απογευμα πως θα περασει το σαβ/κο????

Θα περάσει αρκεί να ξεαγχωθείς λίγο!Δεν κάνεις καλό στο σποράκι σου έτσιSmile Και σίγουρα ούτε σε σενα!!Αφού ανεβαίνει νομίζω πως είναι θετικό..

184χαμηλη χοριακη sos - Σελίδα 8 Empty Απ: χαμηλη χοριακη sos Παρ Σεπ 02, 2011 1:06 am

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Carrie έγραψε:
ifigeniaboz έγραψε:
η αγωνια μου εχει κ συνεχεια...δευτερα χοριακη 912 πεμπτη 1260 πηρα τον γιατρο κ μου ειπε να ξανα κανω την δευτερα κ να παω το απογευμα πως θα περασει το σαβ/κο????

Θα περάσει αρκεί να ξεαγχωθείς λίγο!Δεν κάνεις καλό στο σποράκι σου έτσιSmile Και σίγουρα ούτε σε σενα!!Αφού ανεβαίνει νομίζω πως είναι θετικό..
μακαρι να εχεις δικιο ευχαριστω πολυ

185χαμηλη χοριακη sos - Σελίδα 8 Empty Απ: χαμηλη χοριακη sos Παρ Σεπ 02, 2011 1:09 am

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ουφ πώς και πώς περίμενα να γράψεις..
Όλα καλά θα πάνε, η Παναγίτσα θα είναι κοντά σας.
Κάνε καμιά βολτούλα το Σ/Κ να ξεχαστείς

186χαμηλη χοριακη sos - Σελίδα 8 Empty Απ: χαμηλη χοριακη sos Παρ Σεπ 02, 2011 4:11 am

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μακαρι να πανε ολα καλα την Δευτερα θα εχω νεα φιλακια

187χαμηλη χοριακη sos - Σελίδα 8 Empty Απ: χαμηλη χοριακη sos Παρ Σεπ 02, 2011 4:11 am

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Aurora έγραψε:Ουφ πώς και πώς περίμενα να γράψεις..
Όλα καλά θα πάνε, η Παναγίτσα θα είναι κοντά σας.
Κάνε καμιά βολτούλα το Σ/Κ να ξεχαστείς
ευχαριστωωωωω

188χαμηλη χοριακη sos - Σελίδα 8 Empty Απ: χαμηλη χοριακη sos Κυρ Σεπ 04, 2011 11:46 pm

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ιφιγένεια έκανες κι άλλη χοριακή?

189χαμηλη χοριακη sos - Σελίδα 8 Empty Απ: χαμηλη χοριακη sos Τετ Σεπ 21, 2011 9:12 pm

pharmacy


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
κοριτσια μου σας παρακαλαλω...παω να τρελαθω...εσεις τα περασατε κ ξερετε απο τιμες.....ενω ειχα περιοδο 2 αυγουστου κ εκανα τεστ ωρηξιασ με εβγαλε γονιμη στις 19 αυγουστου...εγω μεγαλο κυκλο λογω πολυκστικων.......κανω 12 σεπτεβρη τεστ κ θετικο....χαραααα..παω σε γιατρο κ βλεπουμε μονο σακο...λεει πωσ η συλληψη τελικα εγινε στις 30-31 αυγουστου..αρα τωρα ειμαι 5 βδομαδων κ κατι......κανω χοριακη κ βγιανει 2600.....δεν ειναι πολυ λιγο...ο γιατρος ειπε να παω απο τριτη να δουμε αν προκειται για ζωντανη εγκυμοσυνη...παω να τρελαθω....τα νουμερα τα περιμενα πολυ υψηλοτερα!!!!!!
Mad

190χαμηλη χοριακη sos - Σελίδα 8 Empty Απ: χαμηλη χοριακη sos Τετ Σεπ 21, 2011 10:13 pm

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μη δίνεις σημασία σε αυτά.
Στην κόρη μου την έκτη εβδομάδα που έκανα χοριακή είχε βγει 2666 (σατανικό έ; ).

Συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη!

191χαμηλη χοριακη sos - Σελίδα 8 Empty Απ: χαμηλη χοριακη sos Τετ Σεπ 21, 2011 10:40 pm

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pharmacy έγραψε:κοριτσια μου σας παρακαλαλω...παω να τρελαθω...εσεις τα περασατε κ ξερετε απο τιμες.....ενω ειχα περιοδο 2 αυγουστου κ εκανα τεστ ωρηξιασ με εβγαλε γονιμη στις 19 αυγουστου...εγω μεγαλο κυκλο λογω πολυκστικων.......κανω 12 σεπτεβρη τεστ κ θετικο....χαραααα..παω σε γιατρο κ βλεπουμε μονο σακο...λεει πωσ η συλληψη τελικα εγινε στις 30-31 αυγουστου..αρα τωρα ειμαι 5 βδομαδων κ κατι......κανω χοριακη κ βγιανει 2600.....δεν ειναι πολυ λιγο...ο γιατρος ειπε να παω απο τριτη να δουμε αν προκειται για ζωντανη εγκυμοσυνη...παω να τρελαθω....τα νουμερα τα περιμενα πολυ υψηλοτερα!!!!!!
Mad

Νομίζω ότι σημασία έχει το άν θα διπλασσιαστεί σε δύο εικοσιτετράωρα και όχι τόσο το νούμερο!!'Αρα στην επαναληπτική που υα κάνεις θα έχεις μια σαφή εικόνα!!!
Καλά αποτελέσμαρα!!!!!!!

192χαμηλη χοριακη sos - Σελίδα 8 Empty Απ: χαμηλη χοριακη sos Τετ Σεπ 21, 2011 11:47 pm

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kira έγραψε:
pharmacy έγραψε:κοριτσια μου σας παρακαλαλω...παω να τρελαθω...εσεις τα περασατε κ ξερετε απο τιμες.....ενω ειχα περιοδο 2 αυγουστου κ εκανα τεστ ωρηξιασ με εβγαλε γονιμη στις 19 αυγουστου...εγω μεγαλο κυκλο λογω πολυκστικων.......κανω 12 σεπτεβρη τεστ κ θετικο....χαραααα..παω σε γιατρο κ βλεπουμε μονο σακο...λεει πωσ η συλληψη τελικα εγινε στις 30-31 αυγουστου..αρα τωρα ειμαι 5 βδομαδων κ κατι......κανω χοριακη κ βγιανει 2600.....δεν ειναι πολυ λιγο...ο γιατρος ειπε να παω απο τριτη να δουμε αν προκειται για ζωντανη εγκυμοσυνη...παω να τρελαθω....τα νουμερα τα περιμενα πολυ υψηλοτερα!!!!!!
Mad

Νομίζω ότι σημασία έχει το άν θα διπλασσιαστεί σε δύο εικοσιτετράωρα και όχι τόσο το νούμερο!!'Αρα στην επαναληπτική που υα κάνεις θα έχεις μια σαφή εικόνα!!!
Καλά αποτελέσμαρα!!!!!!!

Αυτό νομίζω και εγώSmile Μην ανησυχείς αν κάνεις επανάληψη θα μπορείς να κρίνεις καλύτερα!Θα περιμένουμε νεάκια σουSmile

193χαμηλη χοριακη sos - Σελίδα 8 Empty Απ: χαμηλη χοριακη sos Πεμ Σεπ 22, 2011 3:10 am

pharmacy


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
την εξεταση την εκανα την τεταρτη....να παω δηλαδη παρασκευη?????σας ευχαριστω πολυ πολυ

194χαμηλη χοριακη sos - Σελίδα 8 Empty Απ: χαμηλη χοριακη sos Πεμ Σεπ 22, 2011 3:14 am

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pharmacy έγραψε:την εξεταση την εκανα την τεταρτη....να παω δηλαδη παρασκευη?????σας ευχαριστω πολυ πολυ

Μην μπαίνεις μόνη σου στη διαδικασία να κάνεις χοριακή και να βγάλεις μόνη σου συμπεράσματα. Είναι αγχωτική διαδικασία.
Ό,τι σου πει ο γιατρός σου.
Εσύ φρόντισε να παραμείνεις ήρεμη.

195χαμηλη χοριακη sos - Σελίδα 8 Empty Απ: χαμηλη χοριακη sos Πεμ Σεπ 22, 2011 4:04 am

pharmacy


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
εχεις δικιο απολυτο...δεν μου ιπε να κανω αλλα το δικο μου το μυσλο φταιειιιιιιι.....θελω να κλαιω συνεχεια..μαλλον οι ορμονες...ολο το κακι βαζω...θα μου περασει ε?????μακσρι ολα να πανε καλα...αχ ποσο θρελω ενα μωρακι

196χαμηλη χοριακη sos - Σελίδα 8 Empty Απ: χαμηλη χοριακη sos Τρι Σεπ 27, 2011 2:10 pm

gogothanos


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
koritsia eimai nea sto forum..
loipon thelo ta ota sas teleytaia periodo 20 iouliou phgaino gia yperioxo kai mexri ths 20 septembrioy blepame ena keno sako xoris apolytos tipota kano xoriakh bgaine 13600 pempth brady exo kati kafe ygra pao sto nosokomeio kai moy dinoyn utrogestan ston yperhxo kati fenotan oxi poly kathara,to sabato pao gia pipi ti na do aima thn ora poy skoypizomai ksana phgaino kai meta tipota oyte sto esoroyxo,deytera pao gia xoriakh dysthxos katebhke 12900 thn epomenh mera dhl trith 27-9 pao sto elenas gia pithanh apoksesh moy kanoyn yperhxo kai eidame to sako me to bebe mas mesa alla htan poly mikro mono 5w4d mas fanhke periergo giati ekei poy den blepame stoys aloys yperhxoyn tipota tora poy katebhke h xoriakh blepoyme,o giatros me esteile pali gia xoriakh bgainoyn ta idia posa 12900 den exoyn katebei gia na kanoyme kai apoksesh.loipon koritsia einai fysiologiko ayto poy ginete exo trelathei pali se 10 meres gia xoriakh eimai etoimh na skaso giati ginete ayto? den mporo na katalabo

197χαμηλη χοριακη sos - Σελίδα 8 Empty Απ: χαμηλη χοριακη sos Τρι Σεπ 27, 2011 8:58 pm

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γωγώ το παλευει το σπορακι σου- ευχομαι να τα καταφέρει -
ποσων εβδομαδων εισαι? ειναι πολύ πίσω στην αναπτυξη? να ξερεις οτι μπορει να παρει τα πανω του κ να ανακτησει σε αναπτυξη-μακαρι!

198χαμηλη χοριακη sos - Σελίδα 8 Empty Απ: χαμηλη χοριακη sos Τετ Σεπ 28, 2011 2:06 am

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
gogothanos έγραψε:koritsia eimai nea sto forum..
loipon thelo ta ota sas teleytaia periodo 20 iouliou phgaino gia yperioxo kai mexri ths 20 septembrioy blepame ena keno sako xoris apolytos tipota kano xoriakh bgaine 13600 pempth brady exo kati kafe ygra pao sto nosokomeio kai moy dinoyn utrogestan ston yperhxo kati fenotan oxi poly kathara,to sabato pao gia pipi ti na do aima thn ora poy skoypizomai ksana phgaino kai meta tipota oyte sto esoroyxo,deytera pao gia xoriakh dysthxos katebhke 12900 thn epomenh mera dhl trith 27-9 pao sto elenas gia pithanh apoksesh moy kanoyn yperhxo kai eidame to sako me to bebe mas mesa alla htan poly mikro mono 5w4d mas fanhke periergo giati ekei poy den blepame stoys aloys yperhxoyn tipota tora poy katebhke h xoriakh blepoyme,o giatros me esteile pali gia xoriakh bgainoyn ta idia posa 12900 den exoyn katebei gia na kanoyme kai apoksesh.loipon koritsia einai fysiologiko ayto poy ginete exo trelathei pali se 10 meres gia xoriakh eimai etoimh na skaso giati ginete ayto? den mporo na katalabo


Εγώ όταν είχα μείνει έγκυος το 2004 με την, είχα πάθει το ίδιο έκανα χοριακές και ήταν πολύ χαμηλές αν και φαινόταν μια ελάχιστη κουκιδίτσα στον υπέρηχο..Τελικά μετά έκανα αποβολή στις 7 εβδομάδες νομίζω. Δεν χρειάστηκε να κάνω απόξεση και καθάρισε μόνη της η μήτρα μετά από 15 μέρες. Μετά έκανα εξέταση κολπικού υγρού και μου βρήκαν ότι είχα τραχηλίτιδα με το μικρόβιο του σταφυλόκοκκου (Χωρίς να έχω συμπτώματα καθόλου). Μέσα στην ατυχία μου ήμουν τυχερή διότι μακροχρόνια αυτό το ύπουλο μικρόβιο προκαλεί στειρότητα, εκτός του ότι δεν άφησε την εγκυμοσύνη μου να συνεχιστεί...

199χαμηλη χοριακη sos - Σελίδα 8 Empty Απ: χαμηλη χοριακη sos Τετ Σεπ 28, 2011 2:18 am

gogothanos


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
koukida έγραψε:Γωγώ το παλευει το σπορακι σου- ευχομαι να τα καταφέρει -
ποσων εβδομαδων εισαι? ειναι πολύ πίσω στην αναπτυξη? να ξερεις οτι μπορει να παρει τα πανω του κ να ανακτησει σε αναπτυξη-μακαρι!

ax makari na to paleyei koykida moy kai na pane ola kala kai na arxisei na ksana anebainei h xoriakh moy...apo bdomada tha ksana pao na do ti ginetai kai an pane ola kala meta tha kano party χαμηλη χοριακη sos - Σελίδα 8 215994 ..pros to paron eimai ksapla Crying or Very sad to sporaki moy me thn teleytaia periodo bghke oti eprepe na htan 9w5d eno ston yperhxo poy to eidame epiteloys bghke 5w4d mallon argoporhmenh sylhpsh lene oti eixa.(ego ksana eixa epafh sths 13 aygoystoy lete na piasthke totes?)
aaa kai parepimpotontos poly omorfo to skylaki soy

200χαμηλη χοριακη sos - Σελίδα 8 Empty Απ: χαμηλη χοριακη sos Τετ Σεπ 28, 2011 2:43 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σευχαριστω Γωγώ-
ευχομαι να πανε ολα καλα για το σπορακι σου-καλη ξεκουραση κ ηρεμία. να μας ενημερωσεις ενταξει?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 10]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις