Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
460 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 460 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

51egina krufa apo tous goneis mou mhtera... - Σελίδα 3 Empty Απ: egina krufa apo tous goneis mou mhtera... Τετ Μάης 18, 2011 10:52 pm

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε:εγω οταν κατι δεν μου φαινεται πολυ αληθινο και επειδη εχω δει πολλα απο αλλα φορουμ, επιλεγω πια να μην απανταω

Συμφωνώ!

52egina krufa apo tous goneis mou mhtera... - Σελίδα 3 Empty Απ: egina krufa apo tous goneis mou mhtera... Τετ Μάης 18, 2011 11:18 pm

ioannouli


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
βανια έγραψε:Ναι είμαι επηρεασμένη απο άλλο φόρουμ και μάλιστα κάποια φορά που μια κοπέλα έβγαλε στην αλήθεια ότοι η ιστορία ήταν ψεύτικη κάποια μέλοι έπεσαν να τη φάνε . Τέλος πάντων φάνηκε το θέμα απο την αρχή

Κάτι μου θυμίζει... Κάτι μου θυμίζει... Wink Έχει περάσει κανένας χρόνος και κάτι αν δεν κάνω λάθος;

53egina krufa apo tous goneis mou mhtera... - Σελίδα 3 Empty Απ: egina krufa apo tous goneis mou mhtera... Τετ Μάης 18, 2011 11:37 pm

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maraki8 έγραψε:μας δουλεύεις μωρέ???????? οτι κ καλά δεν είδες τους γονείς σου 9 μήνες στη εγυμοσύνη σου? και άντε στην αχή δεν φαινόταν, μετά??? και μη μου πεις... πολ΄θ συκινήθηκα που έχετε ίδια μερα γενέθλεια Sad τό που δάκρυσα! και αλήθεια αυτή η φίλη σου δεν έχει κάτι άλλο να κάνει παρά να μεγαλώνει το παιδί σου? και εσύ πως άντεξες σαν μάνα να το αποχωριστείς? το βλέπεις κ τακτικά πάντως μπράβο σου!!! egina krufa apo tous goneis mou mhtera... - Σελίδα 3 50580 λοιπόν αν όντως είσαι φοιτήτρια διάβασε λιγάκι... η εξεταστική πλησιάζει επικινδυνα!!!! egina krufa apo tous goneis mou mhtera... - Σελίδα 3 587529



χαχαχαχα
εγώ γελάω με τις απαντήσεις που έχετε δώσει!!!!

54egina krufa apo tous goneis mou mhtera... - Σελίδα 3 Empty Απ: egina krufa apo tous goneis mou mhtera... Πεμ Μάης 19, 2011 2:47 am

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πλάκα πλάκα κορίτσια 1322 views έχει το θέμα του και 53 απαντήσεις Shocked
Κοίτα να δείς που το ζαβό με τις μούφες του πέτυχε αυτό που ήθελε.
Μα απο τα οπίσθια μου φωτιές να σας έλεγα ότι βγάζω, τόσο σουξε δε θα'χα egina krufa apo tous goneis mou mhtera... - Σελίδα 3 688264
Και δεν μπορώ να κλέψω και καμιά ιστορία απ' το Πάμε Πακέτο egina krufa apo tous goneis mou mhtera... - Σελίδα 3 4872 έχει τηλεθέαση και αυτό το σκασμένο Laughing

Όπως και να' χει και επειδή όλες οι χαζομάρες κάποτε τελειώνουν, ήρθε και αυτουνούνε η ώρα του... εγώ πάντως καλά πέρασα μια φορά, το διασκέδασα κομμάτι Razz
Άντε τώρα όμως να διαβάσω και κανένα σοβαρό θέμα που το αξίζει... see ya! Very Happy

55egina krufa apo tous goneis mou mhtera... - Σελίδα 3 Empty Απ: egina krufa apo tous goneis mou mhtera... Πεμ Μάης 19, 2011 3:37 am

Ranou

Ranou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Για όνομα του Θεού τι διαβαζουμε!!!!!Τα views δηλωνουν οτι ειμαστε ψυχουλες και ολες μανουλες και μη εχουμε ακομη φιλοτιμο και σπευδουμε να βοηθησουμε ,να απαλυνουμε τον πονο της καθε μιας με μια γλυκια κουβεντα....Μην στεναχωριεστε που αποδειχτηκε φιασκο η ιστορια,εγω παλι χαιρομαι που ολες οι φιλες του φορουμ εχουν μεγαλη καρδια και ευαισθησια,στους δυσκολους καιρους που ζουμε ειστε ολες μια ανοιξη.Μπραβο και συγχαρητηρια

56egina krufa apo tous goneis mou mhtera... - Σελίδα 3 Empty Απ: egina krufa apo tous goneis mou mhtera... Πεμ Μάης 19, 2011 3:48 am

marilou mou


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Αχ μπραβο Ranou και εγω αυτο σκεφτομουν. Very Happy

57egina krufa apo tous goneis mou mhtera... - Σελίδα 3 Empty Απ: egina krufa apo tous goneis mou mhtera... Πεμ Μάης 19, 2011 3:54 am

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ranou έγραψε:Τα views δηλωνουν οτι ειμαστε ψυχουλες και ολες μανουλες και μη εχουμε ακομη φιλοτιμο και σπευδουμε να βοηθησουμε ,να απαλυνουμε τον πονο της καθε μιας με μια γλυκια κουβεντα....

Respect Respect Respect

Και πάνω απο όλα χιούμορ Ranou μου, για να αντιμετωπίζουμε με χαμόγελο ακόμα και τέτοιου είδους θέματα και καταστάσεις! Smile

Και για να μην παρεξηγηθώ, γιατί δεν ξέρω πως φάνηκε... για τα views εννοείτε ότι έκανα πλάκα, εννοώντας ότι παρ' όλο που καταλάβαμε το ψέμα της υπόθεσης, συνεχίσαμε να ασχολιόμαστε μαζί του, που χωρίς να το καταλάβουμε και με τις διαμαρτυρίες μας πετύχαμε αυτό που εξ' αρχής είχε σκόπο ο τύπος (εξ' ακολούθώ να πιστεύω πως είναι γένους ασρσενικού!) δημοσιεύοντας αυτήν την ιστορία... να τραβήξει την προσοχή και να κάνει τους πάντες να ασχοληθούν μαζί του.
Αυτό εννοούσα σαφώς και τίποτε περαιτέρω ... άλλωστε αυτό φαίνεται και απο τις προηγουμενες απαντήσεις μου στις πίσω σελίδες του θέματος που δένουν με τη χιουμοριστική μου διαπίστωση Very Happy (για να γίνω πιο σαφής και να μην παρεξηγούμε σε όσους δεν παρακολούθησαν απο την αρχή την συζήτηση). Very Happy



Έχει επεξεργασθεί από τον/την NeNaKi_Gr στις Πεμ Μάης 19, 2011 8:38 am, 1 φορά

58egina krufa apo tous goneis mou mhtera... - Σελίδα 3 Empty Απ: egina krufa apo tous goneis mou mhtera... Πεμ Μάης 19, 2011 5:22 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μου φαινεται οχι απλα δεν εγινες κρυφα απο τους γονεις σου μαμα...αλλα θα πρεπε να ντρεπεσαι που παιζεις με την σημασια της εννοιας μητερα.......Και ΑΝ ακομη ηταν αληθινο γεγονος και παλι δεν κολακευεται καποια ,που φερνει στον κοσμο μια ζωη και δεν διεκδηκει τα δικαιωματα της ως μανα και συμπεριφερεται σαν να ειναι το παιδι ρουχο δανεικο......υπο τον φοβο των γονιων της....Γιατι οταν γινεις μανα εσυ με το καλο, που εγραψες το ποστ,σκεψου καλα γιατι εγινες μανα και προσεχε μην παιζεις με πραγματα που θα απευχοσουν να σου συμβουν!
και επισης μην παιζεις με τα συναισθηματα των ανθρωπων ,γιατι καλως η κακως,μεσα απο τετοια ποστ αναληθη η οχι επηρεαζονται ανθρωποι,και προκαλειται η καλοσυνη τους για απαντησεις που δεν αξιζουν καν να τις διαβαζεις(εσυ που εκανες το ποστ) οταν ιδιως τετοια ποστ ειναι αναληθη!
γι αυτο και κραταω την καλοσυνη μου για εκεινους που αξιζουν να την λαβουν απο εδω μεσα ,και οχι για σενα.
αν βγαινω λαθος τοτε γραψε x.
(γιατι να απαντησεις δεν το κοβω)

59egina krufa apo tous goneis mou mhtera... - Σελίδα 3 Empty Απ: egina krufa apo tous goneis mou mhtera... Πεμ Μάης 19, 2011 5:25 am

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
blackrose έγραψε:μου φαινεται οχι απλα δεν εγινες κρυφα απο τους γονεις σου μαμα...αλλα θα πρεπε να ντρεπεσαι που παιζεις με την σημασια της εννοιας μητερα.......Και ΑΝ ακομη ηταν αληθινο γεγονος και παλι δεν κολακευεται καποια ,που φερνει στον κοσμο μια ζωη και δεν διεκδηκει τα δικαιωματα της ως μανα και συμπεριφερεται σαν να ειναι το παιδι ρουχο δανεικο......υπο τον φοβο των γονιων της....Γιατι οταν γινεις μανα εσυ με το καλο, που εγραψες το ποστ,σκεψου καλα γιατι εγινες μανα και προσεχε μην παιζεις με πραγματα που θα απευχοσουν να σου συμβουν!
και επισης μην παιζεις με τα συναισθηματα των ανθρωπων ,γιατι καλως η κακως,μεσα απο τετοια ποστ αναληθη η οχι επηρεαζονται ανθρωποι,και προκαλειται η καλοσυνη τους για απαντησεις που δεν αξιζουν καν να τις διαβαζεις(εσυ που εκανες το ποστ) οταν ιδιως τετοια ποστ ειναι αναληθη!
γι αυτο και κραταω την καλοσυνη μου για εκεινους που αξιζουν να την λαβουν απο εδω μεσα ,και οχι για σενα.
αν βγαινω λαθος τοτε γραψε x.

ακρίβως κουκλα μου οπως τα λες είναι
(γιατι να απαντησεις δεν το κοβω)

60egina krufa apo tous goneis mou mhtera... - Σελίδα 3 Empty geia sas koritsia!!! Πεμ Μάης 19, 2011 5:35 am

sofiabv


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
katarxhn den kserw kata poso alitheyei olo ayto alla ayto pou kserw einai oti apthn stigmh pou phres thn apofash na krathseis ayto to mwraki..... prepei na pareis kai thn eythinh ths prakshs sou, na pareis to mwraki sou kai na ksekiniseis thn zwh sou mazi me ayto.... egw 17 xronon emeina egyos kai akoma phgena sxoleio ta parathsa ola gia na megalosw to paidi mou swsta .... h apofash htan kathara dikh mou ths dikhs mou zwhs, kai apla anakoinosa stous dikous mou thn apofash mou.... vevea eixa mazi kai ton patera tou paidiou.... alla denexei shmasia h zwh einai dikhsou.... Wink cheers cheers cheers egina krufa apo tous goneis mou mhtera... - Σελίδα 3 536304

61egina krufa apo tous goneis mou mhtera... - Σελίδα 3 Empty Απ: egina krufa apo tous goneis mou mhtera... Πεμ Μάης 19, 2011 5:49 am

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioannouli έγραψε:
βανια έγραψε:Ναι είμαι επηρεασμένη απο άλλο φόρουμ και μάλιστα κάποια φορά που μια κοπέλα έβγαλε στην αλήθεια ότοι η ιστορία ήταν ψεύτικη κάποια μέλοι έπεσαν να τη φάνε . Τέλος πάντων φάνηκε το θέμα απο την αρχή

Κάτι μου θυμίζει... Κάτι μου θυμίζει... Wink Έχει περάσει κανένας χρόνος και κάτι αν δεν κάνω λάθος;
ναι ναι έχει περάσει ήσουν και εσύ σε αυτό το site έτσι ;

62egina krufa apo tous goneis mou mhtera... - Σελίδα 3 Empty Απ: egina krufa apo tous goneis mou mhtera... Πεμ Μάης 19, 2011 5:56 am

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Απορώ με το θράσος μερικών που παίζουν με τη λέξη μητέρα! Ντροπή!

63egina krufa apo tous goneis mou mhtera... - Σελίδα 3 Empty Απ: egina krufa apo tous goneis mou mhtera... Πεμ Μάης 19, 2011 5:57 am

Gianna_V

Gianna_V
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλα ρε κοριτσια ειναι ολοφανερο οτι ειναι μουφα η ιστορια αλλα γιατι??Τι μπορει να σκεφτει καποιος για να πλασει κατι τετοιο?

64egina krufa apo tous goneis mou mhtera... - Σελίδα 3 Empty Απ: egina krufa apo tous goneis mou mhtera... Πεμ Μάης 19, 2011 7:12 am

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="Gianna_V"]Καλα ρε κοριτσια ειναι ολοφανερο οτι ειναι μουφα η ιστορια αλλα γιατι??Τι μπορει να σκεφτει καποιος για να πλασει κατι τετοιο


απλώς δεν είναι κάλα.έχει πρόβλημα δυστύχως υπάρχουν πολυ μυθομάνης για να τράβηξουν την πρόσοχη η να γελάσουν πάντως οποιος το κάνε θέλει ιατρίκη παράκολουθηση για μένα .πάντως δεν μας ξεγέλασε την κατάλαβαμε αμέσως .τζαμπα ο κόπος εξξάλου ουε την ιστόρια που εγράψε δεν την μελέτησε κάλα εμπάζε απο πάντου λύπαμαι αυτα τα άτομα

65egina krufa apo tous goneis mou mhtera... - Σελίδα 3 Empty Απ: egina krufa apo tous goneis mou mhtera... Πεμ Μάης 19, 2011 8:52 am

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
βανια έγραψε:
ioannouli έγραψε:
βανια έγραψε:Ναι είμαι επηρεασμένη απο άλλο φόρουμ και μάλιστα κάποια φορά που μια κοπέλα έβγαλε στην αλήθεια ότοι η ιστορία ήταν ψεύτικη κάποια μέλοι έπεσαν να τη φάνε . Τέλος πάντων φάνηκε το θέμα απο την αρχή

Κάτι μου θυμίζει... Κάτι μου θυμίζει... Wink Έχει περάσει κανένας χρόνος και κάτι αν δεν κάνω λάθος;
ναι ναι έχει περάσει ήσουν και εσύ σε αυτό το site έτσι ;

Τι είχε γίνει ρε παιδιά σε αυτό το site? Έτσι στα πάνω πάνω για να μου φύγει η απορία. Rolling Eyes Embarassed
Πάντως μυρίζομαι κάτι χοντρό.. Κατάλαβε κάποια σας την "απατεωνιά" καμιάς δημοσίευσης και της την είπαν οι υπόλοιπές?
Πάντως αν συνέβη κάτι τέτοιο, καλά που έγινε έτσι και την κάνατε απο κεί. Πρώτον, γιατί καταλήξατε εδώ και ανήκετε στην παρέα που είμαι πλέον και γω... Razz και δεύτερον, γιατί δεν άξιζε προφανώς να συναναστρέφεστε με αχάριστα άτομα.
...Να πεις δλδ σε κάποιον ότι τον κοροϊδεύουν στα μούτρα του και αντί να σου πει ένα ευχαριστώ που τον προειδοποίησες, σου τη λεει κι όλας, ε πάει πολύ και δεν αξίζει να ασχοληθείς παραπάνω! Mad

66egina krufa apo tous goneis mou mhtera... - Σελίδα 3 Empty Απ: egina krufa apo tous goneis mou mhtera... Πεμ Μάης 19, 2011 11:55 am

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
συνήθως κάποια θέματα έχουν μεγαλύτερη προσέλευση απο κάποια άλλα και έτσι κάποτε μια μυθομανής καλή ώρα έλεγε τα δικά της τότε μια κοπέλα το έψαξε πολύ και βρήκε ότι ήταν face πρόσωπο και όχι μόνο αλλά εμφανιζόταν με πολλά ονόματα . Τέλος πάντων πάντα υπάρχουν διαφορετικές γνώμες και όχι το συγκεκριμένο site μια χαρά ήταν απλά υπάρχουν και άλλοι παράγοντες .

67egina krufa apo tous goneis mou mhtera... - Σελίδα 3 Empty Απ: egina krufa apo tous goneis mou mhtera... Πεμ Μάης 19, 2011 10:33 pm

ioannouli


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Θυμάμαι ότι είχε γίνει ψιλοχαμός και είχα ξενερώσει πάρα πολύ... Πολύ ενεργό μέλος που αποδείχτηκε μεγάαααααλη μούφα!

68egina krufa apo tous goneis mou mhtera... - Σελίδα 3 Empty Απ: egina krufa apo tous goneis mou mhtera... Παρ Μάης 20, 2011 1:33 am

dimitroula

dimitroula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
NeNaKi_Gr ναι ειχε κανει κατι πολυ χοντρο. Για αρχη σου λεω οτι μας δουλευε για 8-10 μηνες.
Ειχε μπει σαν μια φοιτητρια που εμεινε εγκυος και κρατησε το παιδι αλλα οι γονεις τους δεν το ενεκριναν και μπλα μπλα μπλα. Την αγκαλιασαμε ολες, την στηριζαμε και ειχαμε σκοπο να την βοηθησουμε με οποιονδήποτε τροπο. Το μπαμ εγινε σε μια περιοδο που ειχαν πλακωσει πολλοι ψευτικοι χρηστες με ψευτικες ιστοριες. Ενα μελος λοιπον εκανε την αρχη και εκει εγινε ο μεγαλος χαμος. Ακομα ομως και μετα την αποκαλυψη υπηρξαν ατομα που την στηριζαν και δηλωναν οτι δεν τους πειραξε το δουλεμα που εφαγαν. Οποτε καταλαβαινεις τι εγινε! χαχαχαχαχα

Αυτα σε γενικες γραμμες. Δεν ειναι σωστο να επεκταθω παραπερα!Wink

Τα υπολοιπα face to face! Razz

69egina krufa apo tous goneis mou mhtera... - Σελίδα 3 Empty Απ: egina krufa apo tous goneis mou mhtera... Παρ Μάης 20, 2011 1:58 am

kaena_v

kaena_v
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
λοιπον κοριτσια διαβασα κι εγω το θεμα αυτο και τα σχολια ολων σας.θα ηθελα να παρακαλεσω πρωτα "αυτη" να μπει και να μιλησει.που πεταξε ενα θεμα και δε ξαναμιλησε.και δευτερον ολες εσας να μην ξανασχολιασετε κατι γιατι ειναι κριμα να ασχολουμαστε μαυτα τα ακυρα θεματα!ειμαι εξω φρενων....!!!!!!!!!!βαρεθηκα να το βλεπω προσφατο θεμα...

70egina krufa apo tous goneis mou mhtera... - Σελίδα 3 Empty Απ: egina krufa apo tous goneis mou mhtera... Παρ Μάης 20, 2011 2:00 am

cretanvenus

cretanvenus
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kaena_v έγραψε:λοιπον κοριτσια διαβασα κι εγω το θεμα αυτο και τα σχολια ολων σας.θα ηθελα να παρακαλεσω πρωτα "αυτη" να μπει και να μιλησει.που πεταξε ενα θεμα και δε ξαναμιλησε.και δευτερον ολες εσας να μην ξανασχολιασετε κατι γιατι ειναι κριμα να ασχολουμαστε μαυτα τα ακυρα θεματα!ειμαι εξω φρενων....!!!!!!!!!!βαρεθηκα να το βλεπω προσφατο θεμα...

Respect Respect Respect

https://www.youtube.com/cretanvenus

71egina krufa apo tous goneis mou mhtera... - Σελίδα 3 Empty Απ: egina krufa apo tous goneis mou mhtera... Παρ Μάης 20, 2011 6:10 am

manoulitsa90

manoulitsa90
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
συγνωμη αλλα πονεσε η καρδουλα μ,ειναι δυνατον να ζει το μωρο μακρια απο τη μανουλα τ.....ακου τη δικη μ ιστορια.κ εγω οταν εμαθα οτι ειμαι εγκυος ημουν 18 χρονων,στη μαμα μ το ειπα αμεσως κ μπορω να πω οτι δε χαρηκε κιολας αλλα ουτε κ μ φωναξε(εχουμε ομως πολυ καλες σχεσεις).στον μπαμπα μ το ειπα μετα απο 3 βδομαδες,μαλωσαμε ασχημα αλλα εγω την αποφαση μτην ειχα παρει...τωρα παρακαλαει να βλεπει τον εγγονο τ αλλα ο αντρας μ δε θελει πολλα πολλα....τεσπα το θεμα ειναι οτι αυτο π κανεις δεν εχει νοημα.μιλα αμεσα στους δικους κ ας πουν οτι θελουν η αποφαση ειναι καθαρα δικη σ με το τι θα γινει με το μωρο,αλλα σε ικετευω πηγαινε παρ'το κοντα σ ειναι κριμα κ αδικο.....

72egina krufa apo tous goneis mou mhtera... - Σελίδα 3 Empty Απ: egina krufa apo tous goneis mou mhtera... Σαβ Μάης 21, 2011 7:16 am

dimitrouline


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
den xerw akrivws pws niwthei mia mana alla epeidei twra arxisa na katalavainw k gw pou emeina eguos, nomizww pws auto pou ekanes, to na to afhseis sth filh sou, einai arrwsthmeno(sorry gia thn ekfrash). katalavainw tous fovous sou,alla prepei na paleyeis gia to paidi sou, zoume sto 2011 mporeis na zhthseis sthrixh alla to vasiko einai na agapas k na exeis pisth toso sto zouzounaki sou oso k se esena.
kalh tuxh sou euxomai k suntoma na mathoume kala nea.
se filw
xx

73egina krufa apo tous goneis mou mhtera... - Σελίδα 3 Empty Απ: egina krufa apo tous goneis mou mhtera... Σαβ Μάης 21, 2011 7:24 am

dimitrouline


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nai ok eimai ligo akurh?? twra diavasa ola ta sxolia ://
pragmatika ekane plaka?

74egina krufa apo tous goneis mou mhtera... - Σελίδα 3 Empty Απ: egina krufa apo tous goneis mou mhtera... Σαβ Μάης 21, 2011 11:32 pm

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλά βρε κορίτσια αυτή που άνοιξε το θέμα δεν έχει ξαναεμφανιστεί;;; Shocked και τι είναι αυτά που διαβάζω παραπάνω για αναληθή ιστορία και μυθοπλασίες, ο χριστός και η παναγία βρε κοπελιά ψέματα λές;;;; Δεν σε κολακεύει καθόλου όλο αυτό!!!!

75egina krufa apo tous goneis mou mhtera... - Σελίδα 3 Empty Απ: egina krufa apo tous goneis mou mhtera... Κυρ Μάης 22, 2011 12:17 am

dimitroula

dimitroula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Το θεμα θα κλειδωθεί για να αποφευχθεί η συνεχής αναπαραγωγή.Wink

Υπάρχει θέμα σχετικά με τους κακόβουλους χρήστες αν θέλετε να ενημερωθείτε:


http://www.forum.eimaimama.gr/t262-topic

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις