Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
475 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 475 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33, 34  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 34]

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ Αυλιν μου! και γω καπως ετσι νιωθω σαν να χανω τον εαυτο μου, ειναι η κατασταση πρωτογμωρη και καμια φορα ειμαι ''καπως''
ευτηχως να πας αυριο να ρωτησεις να σου φυγει και η απορια/φοβος κοριτσακι μου...

εγω απο πονακια .. χμμ πως να το περιγραψω τωρα... απο κατω ποναω σαν εντονοι νευροπονοι δευτερολεπτων! τωρα οποιος καταλαβε καταλαβε! χαχαχαχ
ρωτησα το γιατρο και ειπε οτι ισως ειναι το εντερο γιατι οσο μεγαλωνει η μυτρα πιεζει διαφορα οργανα μεσα και γινοντε μετακομησεις!
μου ειπε αν δεν το αντεχω να παρω μπουσκοπαν, ΑΛΛΑ ΣΙΓΑ ΜΗ ΜΑΣΗΣΟΥΜΕ! χαχαχα

Φωτεινουλα μου καλα κουραγια και συ μανουλα!!!!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 31 215994

φωτεινουλα

φωτεινουλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
σε ολες καλα κουραγια γιατι μας περιμενει δρομος ακομα αλλα χαλαλι για τα μπεμπουλινια μας γερα να ειναι ολα τα νινακια!!!!!!!!!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αμην αμην Φωτεινουλα!

η μπεμπουλα σου ειναι φανταστικη παντωςςςςςςςς ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 31 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 31 654316

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
φωτεινουλα έγραψε:σε ολες καλα κουραγια γιατι μας περιμενει δρομος ακομα αλλα χαλαλι για τα μπεμπουλινια μας γερα να ειναι ολα τα νινακια!!!!!!!!!

Πες τα βρε Φωτεινούλα πες τα!!!Δρόμος δν λές τίποτα...Βλέπω και κάτι εφιάλτες ότι γέννησα ένα μικρουλι-μινιόν μωράκι που δεν μπορώ να το θηλάσω γιατί το πνίγει το στήθος μου και το μεσημέρι είδα ότι πήγα στον γιατρό και μου είπε να κάνω μόνη μου υπέρηχο γιατί ο ίδιος ζωγράφιζε το ιατείο... Shocked Shocked Shocked ...αχ υπομονή και κουράγιο και να ακούμε ό'τι μας αρέσει ,τα υπόλοιπα που μας επιρεάζουν αρνητικά να τα αφήσουμε πίσω μας!!! Και το σημαντικότερο...ΟΧΙ ΣΥΓΚΡΗΣΕΙΣ!!! Φιλάκια

snoopy

snoopy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tattooed_snowhite έγραψε:αμην αμην Φωτεινουλα!

η μπεμπουλα σου ειναι φανταστικη παντωςςςςςςςς ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 31 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 31 654316
κοριτσαρα μου!!!!!τι κανεις????συγνωμη κοριτσια που πεταχτηκα και με το καλο σε ολες!!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 31 417472

φωτεινουλα

φωτεινουλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
σ"ευχαριστω πολυ !!!!!!!!!!Εσυ ακομα δεν ειδες τι ειναι ετσι?μακαρι να ειναι αυτο που θελεις αλλα σου λεω απο εμπειρια γιατι εγω ναι μεν εχω κορη αλλα η αδερφη μου εχει δυο αγορια που τα εχω σαν δικα μου παιδια αλλα σαν τα ναζια των κοριτσιων δεν εχει!!!!!!!!!!!!!!!κ κατσε ακομα ειναι 12 μηνων δεν αντιλαμβανεται!!!!!!!!!!Γερο μωρο να ειναι κ τ"αλλα περισευουν οτι κ να λεω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 31 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 31 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 31 215994

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχαχα που εισαι ρε τρελλοκομειο! ειμαι τσατ! μπεκα να σε δω λιγο!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τι λες καλή μου Snoopy?Ευχαριστούμε πολύ!!!Να είσαι καλά και να χαίρεσαι τη μπουμπού σου!Φιλιά ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 31 215994

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φωτεινουλα έγραψε:σ"ευχαριστω πολυ !!!!!!!!!!Εσυ ακομα δεν ειδες τι ειναι ετσι?μακαρι να ειναι αυτο που θελεις αλλα σου λεω απο εμπειρια γιατι εγω ναι μεν εχω κορη αλλα η αδερφη μου εχει δυο αγορια που τα εχω σαν δικα μου παιδια αλλα σαν τα ναζια των κοριτσιων δεν εχει!!!!!!!!!!!!!!!κ κατσε ακομα ειναι 12 μηνων δεν αντιλαμβανεται!!!!!!!!!!Γερο μωρο να ειναι κ τ"αλλα περισευουν οτι κ να λεω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 31 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 31 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 31 215994

οχι φωτεινουλα δεν ειδα ακομα γιατι ηταν λιγο ζορικο και ανησυχο και χοροπηδουσε περα δωθε! χαχαχαχ
να σου πω την αληθεια δεν το σκεφτομαι πολυ το φυλο γιατι με κυριευουν οι σκεψεις το να πανε ολα καλα! απλα ''νιωθω'' οτι ειναι αγορι, τωρα θα δουμε ποσο μεσα θα πεσω χαχαχα
οτι και να ειναι να μας πανε ολα καλα!! εσυ εχεις παλι μπουμπου????

kalliopitsa

kalliopitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
φωτεινουλα έγραψε:σ"ευχαριστω πολυ !!!!!!!!!!Εσυ ακομα δεν ειδες τι ειναι ετσι?μακαρι να ειναι αυτο που θελεις αλλα σου λεω απο εμπειρια γιατι εγω ναι μεν εχω κορη αλλα η αδερφη μου εχει δυο αγορια που τα εχω σαν δικα μου παιδια αλλα σαν τα ναζια των κοριτσιων δεν εχει!!!!!!!!!!!!!!!κ κατσε ακομα ειναι 12 μηνων δεν αντιλαμβανεται!!!!!!!!!!Γερο μωρο να ειναι κ τ"αλλα περισευουν οτι κ να λεω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 31 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 31 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 31 215994

ααααααχχχχχχχχχ! κι εγώ της αδερφής μου την πιτσιρίκα που κοντεύει τα 2 έχω στο νου μου συνέχεια και θέλω κοριτσάκι αλλά δε με βλέπω..... Sad Sad
Εγώ έχω μόνο πόνους στην πλάτη καμιά φορά όταν ξυπνάω και φυσικά όταν σχεδιάζω...
ηρεμήστε πάντως. οι "μετακομίσεις" είναι στο πρόγραμμα, οι αναταραχές και αναταράξεις επίσης!!!
όσο για το ντροπαλό νινάκι σου, αυλιν, δεν είσαι μόνη!!! και σε μένα τα ίδια, αλλά και από άλλους το έχω ακούσει ότι όταν πλησίαζε ο μπαμπάς έπεφτε σύρμα!!!χαχαχα!!
θα έμπαινα τσατ τώρα αλλά αύριο με περιμένουν δουλειές με φούντες!
φιλάκια πολλάάάάάάάάάάάάάάάάάά!!!!!!!!!

φωτεινουλα

φωτεινουλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κ εμεις ντροπαλο μωο εχουμε δεν ξερουμε ακομα ελπιζω την τεταρτη που θα παω να δω κατι για να εχω να συμπληρωσω κ εγω !!!!!!!!!!!!!!!Οοσ για την διαισθηση τις μανας σ"εμενα δεν παιζει γιατη στην κορη μου ημουν σιγουρη πως εχω γιο αλλα τελικα ......................α οπως επισης κ με τον Πητ οπως κ στην μικρη με το που θα μπω στον μηνα μου δηλαδη 15/11 την επομενη παω με προκληση!

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσακια μου!!!Χτες ειχαμε παει σε γιατρο,ΙΚΕΑ,LEROY MERLIN και ενα σωρο δουλειες και μαζευτηκα στις 22:30 τεζα...οταν λεμε τεζα ομως,τετοιο τεζα δεν εχω ξανανιωσει.Τελικα με πονεσε η μεση απο τις πολλες ωρες.Δεν το ξανακανω ετσι αποτομα!Λοιπον εχω νεακια και αναπροσαρμοζω την παρακατω λιστα!χεχε!

Afroditi 1006 -- It's a GIRL

Alexia-Marinos -- It's a BOY

Ardo-- It's a GIRL -ΠΗΤ 30/10-Λητώ

Aylin -- It's a GIRL -ΠΗΤ 26/11 Αρεταίειο

Carrie -- It's a BOY

Dionikou -- ???

Etoile -- It's a BOY - ΠΗΤ 01/12

Kalliopitsa -- θα μάθουμε όλες μαζί! - ΠΗΤ 27/11

Katarina -- ???

Kikitso -- It's a GIRL

Mamita -- It's a GIRL

Maraki85 -- It's a GIRL

Mora -- It's a BOY - ΠΗΤ 14/11

Penelope26 - It's a BOY

Pumpkin -- It's a BOY- ΠΗΤ 25/11

Supermama -- It's a BOY

Tatianoula -- It's a GIRL

Tattoed Snowhite - ???

Vivian -- ???

Χαμομηλάκι -- It's a ΒΟΥ - ΠΗΤ 3/12 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ


Οπως βλεπετε,μαλλον πρεπει να αφησω στην ακρη τις ροζ μου σκεψεις.Aylin μου,ετοιμασου να συμπεθεριασουμε!Μην φοβασαι εγω θα ειμαι καλη πεθερα! Laughing Laughing Laughing Χτες,λοιπον,ο ντοκτορ ειδε τις εξετασεις (ειχα αγωνια για την καλλιεργεια του κολπικου αλλα ευτυχως ολα καλα) ολες&του φανηκαν μια χαρα.Παρενθεση εδω:οσον αφορα τον αιματοκριτη,επειδη ειχα και εγω 40,να ξερετε οτι σταδιακα πεφτει.Παιρνω 2 σιδηρους τη μερα και παλι επεσε.Και ο γιατρος και ο μικροβιολογος μου ειπαν οτι στην εγκυμοσυνη ειναι αναμενομενο και φυσιολογικο γιατι παιζει καποιο ρολο το αμνιακο υγρο.Ο μικροβιολογος μου ειπε οτι αν εχω πανω απο 30 στηνε εγκυμοσυνη ειμαι θεα.Τωρα εχω 36.5,τον προηγουμενο μηνα 37.5 και δεν εχω αλλαξει τις δοσεις.Τελοσπαντων στην χτεσινη εξεταση το νινι ηταν μπρουμυτα! Smile Smile μασουλαγε το δαχτυλο,μαλλον κοιμοταν αλλα καποια στιγμη που γυρισε ο γιατρος τον υπερηχο,ειδαμε φατσα-καρτα τον...πωπο του!Και εκει στον πωπο μπροστα,αντρας μου και γιατρος ειδαν κατι να κρεμεται.Φευγαλεα ομως γιατι το νινι αποφασισε οτι πολλα εδειξε,ξυπνησε και γυρισε αναποδα!Ετσι κατεληξαν στο συμπερασμα οτι μαλλον ειναι αγορακι!Στις 25/7 παω για β'επιπεδου και γιατρο την ιδια μερα και οποια ελαχιστη αμφιβολια θα μας φυγει τοτε αλλα νομιζω οτι δεν υπαρχει καμια πλεον.Θα πλενω σωβρακα... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 31 93981 Το βασικοτερο βεβαια ειναι οτι το νινι ειναι μια χαρα,ειναι γυρω στους 16 ποντους. cheers
χιονατουλα,και εγω νιωθω κυριως το βραδυ την κοιλια μου πρησμενη και εχω νευροπονους δευτερολεπτων αλλα ο γιατρος μου ειπε ακριβως το ιδιο για τα εντερα και τη μητρα.οποτε no worries!

Στελλιτσα,ολα θα πανε καλα για την μπεμπουλα σου σημερα,εχω πολυ θετικο προαισθημα και εχω κανει πολλες προσευχουλες να ειναι τα μωρακια μας καλα...και θα ειναι! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 31 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 31 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 31 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 31 328109

Επειδη το post ξαναγινε τεραστιο,σας αφηνω καπου εδω!πολλα μακια στις κοιλιτσες!!!!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαμομηλακι έγραψε:Καλημερα κοριτσακια μου!!!Χτες ειχαμε παει σε γιατρο,ΙΚΕΑ,LEROY MERLIN και ενα σωρο δουλειες και μαζευτηκα στις 22:30 τεζα...οταν λεμε τεζα ομως,τετοιο τεζα δεν εχω ξανανιωσει.Τελικα με πονεσε η μεση απο τις πολλες ωρες.Δεν το ξανακανω ετσι αποτομα!Λοιπον εχω νεακια και αναπροσαρμοζω την παρακατω λιστα!χεχε!

Afroditi 1006 -- It's a GIRL

Alexia-Marinos -- It's a BOY

Ardo-- It's a GIRL -ΠΗΤ 30/10-Λητώ

Aylin -- It's a GIRL -ΠΗΤ 26/11 Αρεταίειο

Carrie -- It's a BOY

Dionikou -- ???

Etoile -- It's a BOY - ΠΗΤ 01/12

Kalliopitsa -- θα μάθουμε όλες μαζί! - ΠΗΤ 27/11

Katarina -- ???

Kikitso -- It's a GIRL

Mamita -- It's a GIRL

Maraki85 -- It's a GIRL

Mora -- It's a BOY - ΠΗΤ 14/11

Penelope26 - It's a BOY

Pumpkin -- It's a BOY- ΠΗΤ 25/11

Supermama -- It's a BOY

Tatianoula -- It's a GIRL

Tattoed Snowhite - ???

Vivian -- ???

Χαμομηλάκι -- It's a ΒΟΥ - ΠΗΤ 3/12 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ


Οπως βλεπετε,μαλλον πρεπει να αφησω στην ακρη τις ροζ μου σκεψεις.Aylin μου,ετοιμασου να συμπεθεριασουμε!Μην φοβασαι εγω θα ειμαι καλη πεθερα! Laughing Laughing Laughing Χτες,λοιπον,ο ντοκτορ ειδε τις εξετασεις (ειχα αγωνια για την καλλιεργεια του κολπικου αλλα ευτυχως ολα καλα) ολες&του φανηκαν μια χαρα.Παρενθεση εδω:οσον αφορα τον αιματοκριτη,επειδη ειχα και εγω 40,να ξερετε οτι σταδιακα πεφτει.Παιρνω 2 σιδηρους τη μερα και παλι επεσε.Και ο γιατρος και ο μικροβιολογος μου ειπαν οτι στην εγκυμοσυνη ειναι αναμενομενο και φυσιολογικο γιατι παιζει καποιο ρολο το αμνιακο υγρο.Ο μικροβιολογος μου ειπε οτι αν εχω πανω απο 30 στηνε εγκυμοσυνη ειμαι θεα.Τωρα εχω 36.5,τον προηγουμενο μηνα 37.5 και δεν εχω αλλαξει τις δοσεις.Τελοσπαντων στην χτεσινη εξεταση το νινι ηταν μπρουμυτα! Smile Smile μασουλαγε το δαχτυλο,μαλλον κοιμοταν αλλα καποια στιγμη που γυρισε ο γιατρος τον υπερηχο,ειδαμε φατσα-καρτα τον...πωπο του!Και εκει στον πωπο μπροστα,αντρας μου και γιατρος ειδαν κατι να κρεμεται.Φευγαλεα ομως γιατι το νινι αποφασισε οτι πολλα εδειξε,ξυπνησε και γυρισε αναποδα!Ετσι κατεληξαν στο συμπερασμα οτι μαλλον ειναι αγορακι!Στις 25/7 παω για β'επιπεδου και γιατρο την ιδια μερα και οποια ελαχιστη αμφιβολια θα μας φυγει τοτε αλλα νομιζω οτι δεν υπαρχει καμια πλεον.Θα πλενω σωβρακα... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 31 93981 Το βασικοτερο βεβαια ειναι οτι το νινι ειναι μια χαρα,ειναι γυρω στους 16 ποντους. cheers
χιονατουλα,και εγω νιωθω κυριως το βραδυ την κοιλια μου πρησμενη και εχω νευροπονους δευτερολεπτων αλλα ο γιατρος μου ειπε ακριβως το ιδιο για τα εντερα και τη μητρα.οποτε no worries!

Στελλιτσα,ολα θα πανε καλα για την μπεμπουλα σου σημερα,εχω πολυ θετικο προαισθημα και εχω κανει πολλες προσευχουλες να ειναι τα μωρακια μας καλα...και θα ειναι! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 31 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 31 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 31 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 31 328109

Επειδη το post ξαναγινε τεραστιο,σας αφηνω καπου εδω!πολλα μακια στις κοιλιτσες!!!!

Ο'τι μέχρι και στον ύπνο μου σε είδα και μας ανακοίνωνες ότι περιμένεις αγοράκι θα με πιστέψεις?Τόσο πολύ είχα την έννοια σου!!!Αλλά να ξέρεις ότι το παιχνίδι με το σταυρουδάκι δεν κάνει πο΄τε λάθος και απ'ότι θυμάμαι σου είχανε βγεί 2 αγοράκια...χοχοχο...Θα σε στεναχωρήσω...Την αρραβώνιασα με τον μπέμπη της Βίβιαν (που σήμερα θα δούμε εαν είναι όντως μπέμπης)...αλλά εάν είναι κοριτσάκι της Βίβιαν...Δικιά σου!!!χιχιχι...Όλα καλά πήγαν μανάρι μου και μπράβο...Καλημέεεεεεερααααααα...Φιλάααααααααακια!!!!

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
aylin έγραψε:Ο'τι μέχρι και στον ύπνο μου σε είδα και μας ανακοίνωνες ότι περιμένεις αγοράκι θα με πιστέψεις?Τόσο πολύ είχα την έννοια σου!!!Αλλά να ξέρεις ότι το παιχνίδι με το σταυρουδάκι δεν κάνει πο΄τε λάθος και απ'ότι θυμάμαι σου είχανε βγεί 2 αγοράκια...χοχοχο...Θα σε στεναχωρήσω...Την αρραβώνιασα με τον μπέμπη της Βίβιαν (που σήμερα θα δούμε εαν είναι όντως μπέμπης)...αλλά εάν είναι κοριτσάκι της Βίβιαν...Δικιά σου!!!χιχιχι...Όλα καλά πήγαν μανάρι μου και μπράβο...Καλημέεεεεεερααααααα...Φιλάααααααααακια!!!!

Aylin μουουουουου!Εχεις κληρονομικο χαρισμα?χαχαχαχα!!!Λοιπον,ο θανος μου χτες που ειχε πιστεψει οτι ειναι κοριτσι,επαθε σοκ!επειδη ηθελε αγορακι,περιμενα να πηδησει μεχρι το ταβανι,αλλα στην αρχη ηταν εκπληκτος.Μετα βεβαια που μπηκαμε στο αυτοκινητο και συνειδητοποιησε οτι ολα ηταν καλα και το μπεμπε αγορι,τρελαθηκε απο τη χαρα του.Δεν το εκλεισε το στομα σε ολο το δρομο,ειχε τετοια ευτυχια χτες που εχω να δω απο τη μερα του γαμου.Και οταν τον ρωτησα αν η χαρα ειναι επειδη ειναι αγορι,μου ειπε οτι χτες δεν τον ενοιαζε καν τι ηταν.Ηθελε μονο να ακουσει οτι ημασταν και οι 2 καλα.Λοιπον,κουκλιτσα μου,(για αλλη μια φορα με κινδυνο να γινομαι κουραστικη) σου ευχομαι να σου πανε ολα καλα σημερα,να μην φοβασαι,και να εισαι ηρεμη και γελαστη! Laughing Laughing και δεν πειραζει αφου εχεις ηδη αρραβωνιασει την μπεμπουλα,χαχαχα,καλοτυχη να ειναι παντα! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 31 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 31 215994

maraki85

maraki85
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα!!!Σας γραφω στα γρηγορα γιατι πρεπει να ειμια ξαπλα στο κρεβατι.Με την γαμο-βαφτηση πηγαν ολα τελεια αλλα την ημερα που θα γινοταν ο γαμος το πρωι ειδα καφε και ο γιατρος μου ειπε ξεκουραση οσο μπορω,εγω που να βακλω κωλο απο τον χορο στον γαμο και το αποτελεσμα ειναι ενα αιματωμα και να πρεπει να κατσω 10 μερες ξαπλα.Αυριο περιμενω να μου φερει ο αδερφος μου το laptop για να τα λεμε απο το κρεβατι!!Τα φιλακια μου σε ολες!!!Παω να ξαπλωσω.......

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
maraki συγχαρητηρια για το γαμο-βαφτιση!να ειστε ολοι καλα αλλα εσυ να προσεχεις λιγο παραπανω.Περαστικα να ειναι ολα και να χαιρεσαι την κορουλα σου!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maraki85 να ζησετε να ειστε παντα ευτυχισμενοι κ ερωτευμενοι...προσοχη τι να κανουμε καμια φορα συμβαινουν κ αυτα ισως κ απο το ανχος οσο να''ναι τρεξιμο κ.τ.λ.
εμενα την ημερα του γαμου μου μου ηρθε περιοδος τι να πω???ασε γκαντεμια!!!
περαστικα θετικη σκεψη και ολα θα πανε καλα!!!
χαμομηλακι μπραβο σου για τον ΓΙΟ , καλε πως τα γραφεις ετσι και με πιανουν τα κλαματα ιδικα στο σημειο
''''Δεν το εκλεισε το στομα σε ολο το δρομο,ειχε τετοια ευτυχια χτες που εχω να δω απο τη μερα του γαμου.Και οταν τον ρωτησα αν η χαρα ειναι επειδη ειναι αγορι,μου ειπε οτι χτες δεν τον ενοιαζε καν τι ηταν.Ηθελε μονο να ακουσει οτι ημασταν και οι 2 καλα.''''

εγω εκλεισα χτες ραντεβου για την Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ 14 του μηνος αντε αρχιζει η αντιστροφη μετρηση 9μερουλες μεινανε χαχαχα......

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
aylin τελευταια δεν μπαινω στο φεις και σε εχω χασει λιγουλακι διαβαζω τα νεα σου εδω.......περιμενω νεα απο τον ντοκτορ ..

φιλακια ολα θα πανε καλα!!

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα κοριτσάρες!!Τελειώσαμε κι εμείς με τους γάμους και έφυγαν οι συγγενείς, οπότε από σήμερα χαλαρώνω!!!
Χαμομηλάκι συγχαρητήρια για το γιόκα σου!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 31 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 31 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 31 50580 Ολα πήγαν μια χαρά, αυτό είναι το σημαντικότερο!!!Σχετικά με τον αιματοκρίτη, επειδή κι εγώ ανησυχούσα για τους φαινομενικά χαμηλούς δείκτες, το ίδιο μου είπε και ο μικροβιολόγος μου, ότι για εγκυμοσύνη είναι φυσιολογική αυτή η συνεχής πτώση.
Μαράκι συγχαρητήρια για το γάμο, πάει κι αυτό!!Και τώρα ξεκούραση!!Να ευχαριστηθείς το μπεμπάκι σου λίγο!!
Στέλλα περιμένουμε τα ευχάριστα νέα σήμερα, έτσι κοριτσάρα;;;Εχεις την αγαπη και την θετική ενέργεια όλων μας εδώ και -τί στο καλό;- τόσες προσευχές κάνουμε, κάποια θα πιάσει!!!Μιας που ανέφερες τις τζούνιορ συσπάσεις από κάτω, να σου πω ότι κι εγώ από προχθές τις νιώθω και μπορω να πω ότι ψιλοανησύχησα, αφού πρώτη φορά μου εμφανίζονται.Σκέφτηκα βέβαια πως θα είναι από την κούραση και το τρέξιμο που έριξα με το γάμο αυτές τις μέρες...Χθες την έβγαλα ξάπλα οριζοντιωμένη, και σήμερα νιώθω σούπερ!
Σορρυ για την΄εκθεση ιδεών!!Καλημέρα σε όλες!Α!!Χθες επισκέφτηκα πρώτη φορά το Λητώ και πήρα κάτι χαζοβιόλικες ροζ καλτσούλες με φτιογκάκια και 3 φορμάκια ροζ-μωβ!(Ευτυχώς έχω πολλά κορμάκια για από μέσα από τον ανηψιό μου, οπότε εστιάζω στα φορμάκια για από πάνω).Ωραία να έχεις ανηψάκι, σου αφήνει...προίκα!!!!!!χαχαχ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 31 35468

dionikou

dionikou
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
γεια σας μανουλες !!!!
χαμομηλακι ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 31 50580 για τον γιοκα σου!!!!μαρακι να ζησετε παντα ευτυχισμενοι και με το καλο το νεο νινι ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 31 417472 εγώ κοριτσάκια ελπιζω την Πεμπτη που θα παω στον γιατρο να μπορεσω να συμπληρωσω την λιστα αλλιως στις 13/7 που εχω β επιπεδου ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 31 536304 οσο πλησιαζουν οι μερες για να παω στο γιατρο τοσο δεν περνανε καθε πρωι μολις ξυπναω σκεφτομε ποσες μερες θελω ακομα για την Πεμπτη confused και δεν το κανω για να δω το φυλο αλλα για να μαθω οτι ολα πανε καλα

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!!

ΧΑΜΟΜΗΛΑΚΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟΚΑ ΣΟΥ!!!

ΜΑΡΑΚΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑ ΣΑΣ!!! ΞΕΚΟΥΡΑΣΟΥ ΤΩΡΑ ΛΙΓΟ ΦΤΑΝΕΙ ΟΣΟ ΕΤΡΕΞΕΣ!!!!

ΑΥΛΙΝ ΓΥΡΙΣΕΣ???

ΣΤΙΣ 1:00 ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗ!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κοριτσια!!!ειστε καλα?ειμαι ΠΑΡΑΛΙΑ βρηκα ασυρματο και μπηκα να σας πω ενα γεια!!ελπιζω να ειστε ολες καλα,συγχαρητηρια σε οσες εμαθαν το φυλο και ειχαν καλες εξετασεις!!!φιλακια πολλα σε ολες σας!!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρία μου να ζήσετε και να είστε ευτυχισμένοι!Να χαίρεστε την Χρυσάνθη σας!!!Smile...Περαστικά σου Μαράκι μου και υπομονή θα περάσει...

Μόρα μου το απόγυμα είναι να πάω...Στις 19,00 έχουμε το ραντεβού μας!

Χίλια ευχαριστώ κορίτσια μου για την θετική σας σκέψη!

Carrie καλά να περνάς!!Ωραία η θάλλασσα???

Φιλιά σε όλες σας!!!

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Afroditi 1006 -- It's a GIRL

Alexia-Marinos -- It's a BOY

Ardo-- It's a GIRL -ΠΗΤ 30/10-Λητώ

Aylin -- It's a GIRL -ΠΗΤ 26/11 Αρεταίειο

Carrie -- It's a BOY

Dionikou -- ???

Etoile -- It's a BOY - ΠΗΤ 01/12

Kalliopitsa -- θα μάθουμε όλες μαζί! - ΠΗΤ 27/11

Katarina -- ???

Kikitso -- It's a GIRL

Mamita -- It's a GIRL

Maraki85 -- It's a GIRL

Mora -- It's a BOY - ΠΗΤ 14/11

Penelope26 - It's a BOY-ΠΗΤ 13/12 ΜΗΤΕΡΑ

Pumpkin -- It's a BOY- ΠΗΤ 25/11

Supermama -- It's a BOY

Tatianoula -- It's a GIRL

Tattoed Snowhite - ???

Vivian -- ???

Χαμομηλάκι -- It's a ΒΟΥ - ΠΗΤ 3/12 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΚΟΡΙΤΣΟΠΟΥΛΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΒΛΕΠΩ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΜΑΘΑΜΕ ΑΝ ΕΧΟΥΜΕ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Η' [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ....ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΜΑΘΕΤΕ ΣΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΥΠΕΡΗΧΟ!!!! ΚΑΙ ΜΗ ΞΑΧΑΣΕΤΕ ΝΑ ΦΑΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΓΩΤΟ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΠΑΤΕ ΣΤΟΝ ΝΤΟΚΤΟΡ ΩΣΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΕΥΚΟΛΥΝΕΙ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ...ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΚΟΝΤΕΨΑ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟΝ 5ο ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΜΑΘΕΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΩΣ ΔΟΥΛΕΨΕ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] !!!! (ΗΤΑΝ ΠΡΟΤΡΟΠΗ ΤΗΣ ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΛΑΣ ΜΟΥ)...ΑΦΟΥ ΚΑΙ Ο ΝΤΟΚΤΟΡ ΛΕΕΙ: "ΒΡΕ ΤΟ ΑΤΙΜΟ,ΚΟΙΤΑ ΠΩΣ ΚΑΝΕΙ ΣΗΜΕΡΑ!"
ΓΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΠΡΩΤΑ ΑΠ'ΟΛΑ ΑΛΛΑ ΚΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΠ ΤΙΣ ΚΟΛΛΗΜΕΝΕΣ ΜΕ ΤΟ ΦΥΛΟ...ΛΕΩ..ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΑΘΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΝΑ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΚΟΙΤΑΩ ΓΙΑ ΒΡΕΦΙΚΑ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]!!!! ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΗΛ ΚΑΙ ΛΕΕΙ: "ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ???" ΑΛΛΑ ΚΙ ΕΓΩ ΠΛΕΟΝ ΕΚΟΨΑ ΤΟ "ΜΩΡΟ" ...ΕΓΙΝΕ "ΜΠΕΜΠΗΣ"!!!! ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΑΙΣΘΗΜΑ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ ....ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΓΥΟΣ ΕΙΠΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΑΚΙ ... ΚΙ ΑΣ ΕΛΕΓΑΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΟΤΙ ΓΛΥΚΑΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΗ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] !!!! ΑΥΡΙΟ ΓΕΝΝΑΕΙ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ....ΕΙΧΕ ΑΚΟΜΑ 20 ΜΕΡΕΣ ΑΛΛΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΟ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕ ΗΔΗ 3600... Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΝΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΑΥΡΙΟ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΟΥ ΚΟΛΥΜΠΑΕΙ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΚΑΝΕ ΠΑΡΕΑ 9 ΜΗΝΕΣ ,ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΑΚΙ ΤΟΥ, ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΤΛ ΚΤΛ...
ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΒΙΑΖΟΜΑΙ Μ' ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ Η ΟΛΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΤΗΣ ΕΓΓΥΜΟΣΥΝΗΣ!!! ΟΣΟ ΝΑ 'ΝΑΙ ΚΤΙΖΕΙΣ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ ΔΕΣΜΟΥΣ ΚΑΙ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΕΣΑΙ... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] !!!! ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ ΜΕ ΤΟ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΠΟΣΤ!!!!
ΑΥΛΙΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΚΑΛΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

dionikou

dionikou
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
κοριτσακια απο καουρες πως πατε ?? εγω 2 απογευματα εχω εντονες confused σας εχει πει κατι ο γιατρος για αυτο?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 34]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33, 34  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις