Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
579 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 579 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 34]

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
φωτεινουλα έγραψε:Καλησπερα κοριτσια τελικα κ εγω αγορι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ο αντρας μου ηθελε παλι κοριτσι αλλα τελικα θα εχουμε ενα κ ενα !!!!!!!!!!!!!!!Ελπιζω να ειστε ολοες καλα !!!!!!!!!!!!!φιλακια θα τα ξανα πουμε!!!!!!!!!!!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 34 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 34 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 34 215994

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΚΟΡΑΚΛΑ ΣΟΥ!!!!!

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
katarina έγραψε:Καλημερα κοριτσια,εγω τελικα πηγα χτες στο νοσοκομειο γιατι ζαλιζομουν πααααααααρα πολυ,μου βρηκαν οτι εχει πεσει ο αιματοκριτης 5 μοναδες κ λογικα γι αυτο η τοση ζαλαδα και επισης καναμε και εναν υπερηχο κ μου πε οτι το τοιχωμα της μητρας μου ειναι παρα πολυ λεπτο για το μηνα που ειμαι(ειναι δηλ οπως λιγο πριν γεννησεις)και μου τα απαγορευσε ολα!κομμενο σεξ,να μην σηκωνω βαρος καθολου,οχι αγκαλιες ουτε με τα παιδια ουτε με κανεναν για να μην πιεστει η μητρα,και να μην κανω δουλειες στο σπιτι κ να ξεκουραζομαι οσο μπορω.Πως ακριβως θα γινει αυτο απο τη στιγμη που ο αντρας μου κανει 2 δουλειες κ λειπει ολη μερα αντε να δουμε!κ οσον αφορα το φυλο δεν βγαλαμε ακρη.ηταν 2 γιατροι μεσα ο ενας ελεγε κοριτσι κ ο αλλος αγορι!το μωρακι μας ευτυχως ομως ειναι καλα,410 γρ και σε 2μερες που εχουμε κ το β επιπεδου θα δουμε κ πιο αναλυτικα.Φιλια σε ολες σας

ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΣΤΗΝ Β'ΕΠΙΠΕΔΟΥ!!!!!!

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γκαρης έγραψε:γεια σας κοριτσια με λενε γιωτα και ειμαι εγκυος στο τριτο μου παιδακι...θα τα λεμε....φιλια σε ολες σας ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 34 654316

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΓΙΩΤΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ!!! ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΥΟ!!
ΕΙΜΑΙ Η ΕΛΕΝΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ!!!

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="ardo"][quote="mora"]ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΜΟΡΦΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!! ΧΘΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ 450 ΓΡΜ!!! ΘΡΕΦΤΑΡΙ ΘΑ ΒΓΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ( 3960!!!)

Κοριτσάρα συγχαρητήρια!!Μπρατσωμένο μωράκι θα είναι!!!Αντε, με το καλό!!!

ΕΤΣΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ARDO ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ ΚΑΙ Η Β'ΕΠΙΠΕΔΟΥ!!!!5 ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΣΑΝ ΦΑΝΤΑΡΟΣ ΜΕΤΡΑΩ!!!!





mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tatianoula έγραψε:φωτεινουλα εγω μενω αμπελοκηπους αλλα αμα κανονισουμε συναντηση ερχομαι οπου να''ναι <<που λεει ο λογος>>...
χαμομηλακι εγω τα ανεβασματα σε καρεκλες κ τεντωματα τα εκοψα απο την αρχη ,,αντε μην ανεβεις κ ζαλιστεις πανω σε καμια καρεκλα κ εχουμε κ αλλα!!!
χιονατουλα ειναι λογικο να νιωθεις πριζμενη κ να νιωθεις οτι εισαι γεματη νερα κ ετσι ειναι...η δικια μου η κοιλια κ η ορεξη μεγαλωσε τωρα φενεται οτι ειμαι εγκυος ενω πριν φενοταν οτι παχυνα χα χ αχα ..ασχετα που οταν μπαινω στο λεωφορειο ολοι κανουν οτι δεν βλεπουν ,,σφυριζουν κλεφτικα κ γυρνανε απο την αλλη για να μην χασουν την θεση τους...χτες πηγα στο ταχυδρομειο κ ειχε πολυ κοσμο κ μεσα απιστευτη ζεστη κριση τα κλιματιστικα χαλασμενα...κανενας δεν μου εδωσε την σειρα του κ ηταν μια γιαγια 80 χρονων κ μου λεει κοριτσι μου εσυ προηγεισαι παρε την θεση μου ,,κ πεταγεται μια αντε μην την χαρακτηρισω κ ακουνε τα μωρακια μας γυρο στα 50 κ πεταγεται κ λεει δεν πειραζει καλο της κανει να στεκετε λιγο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] τα πηρα και''γω κ της λεω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] '''ΑΜΑ ΗΤΑΝ Η ΚΟΡΗ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΛΕΓΕΣ ΤΟ ΙΔΙΟ'''' εννωειτε πως αχνα δεν εβγαλε ...την θυμηθηκα κ συνχιστηκα την bits
ΚΑΛΑ ΤΗΣ ΕΙΠΕΣ ΤΗΣ ''ΚΥΡΙΑΣ''!!!! ΝΑ ΑΓΙΑΣΕΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!!
ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΑΙ ΕΤΟΙΜΟΓΕΝΝΗ.ΠΗΓΑΜΕ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΚΑΘΩΣ ΗΤΑΝ Μ.ΠΕΜΠΤΗ(ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ ΓΕΝΝΗΣΑ) ΚΑΙ ΓΙΝΟΤΑΝ ΧΑΜΟΣ ΚΑΜΙΑ ΚΑΡΕΚΛΑ ΑΔΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΣΩ!!! ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ ΜΙΑ ΘΕΟΥΣΑ ΚΑΙ ΛΕΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΘΑ ΚΑΤΣΩ. ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΕΤΣΙ ΝΟΜΙΖΑ ΓΥΡΝΑΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΜΠΑΣ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΚΜΙΑ ΚΑΡΕΚΛΑ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΑ ΚΕΡΙΑ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙΣ ?? ΚΑΙ ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΗΣ Η ΚΥΡΙΑ!!!! ΦΥΣΙΚΑ ΣΥΓΧΙΣΤΗΚΑ ΚΑΙ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΚΑΙ ΕΦΥΓΑ!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 34 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 34 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 34 679259

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσουλίνιαααα...τι κάνετε?

Σήμερα έκανε επιτέλους μετά απο 20 εβδομάδες την εμφάνησή της η κοιλίτσα μου!Πριν φαίνομουν γουρούνι...τώρα όμως εγκυος...φυσικά και "χέστικε το παρδαλό κατσίκι" και συγγνώμη για την έκφραση αλλα παθαίνεις πολιτισμικό σόκ καθώς κάνενας δεν μπήκε στο κόπο να μου δώσει ποτέ του τη θέση το τρόλευ ή στο μετρό.Αντιθέτως βλέπεις κάτι μοσχοαναθρεμένα 15χρονα να συζητάνε με άνεση περι ερωτικων περιπτίξεων, ξεκατινιασμάτων κλπ κλπ κλπ...

Επίσης με περιφάνεια δηλώνω ότι έπεσα στην "παγίδα" του 5ου μήνα...τρώω τρώω και σταματημώ δεν έχω,απο χθες όλο αυτό σαν να άνοιξε η όρεξη απο μόνη της.Θα μπορούσα να φάω όλοτο σπίτι...μάζι με τον Στέφανο.

Καταρίναι προσεκτικά και καλά αποτελέσματα στην β επιπέδου!!!

Διονίκου επιτέλους κι'αλλο ένα κοριτσάκι στην παρέα μας!Με το καλό το κοριτσούλι σου!!!

Φωτεινούλα ματάκια με το καλό να υποδεχτείς τον πριγκιπάκο!!!

Χιονατούλι μου...μπορεί να έρθουμε Κέρκυρα για σκ...προς Αύγουστο δεν ξέρω ακόμη τίποτα αλλά εάν είναι θα ήθελα πολύ να σε γνωρίσω και απο κοντά!

Αυτά μανάρια όμορφα!!!Α ξέχασα να σας πω...σήμερα νοικοκυρεύτικα,,,εφτιαξα σαρδελα στο φούρνο λαδολέμονο!

Φιλάαααααααααααακιαααααααα!!!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια και κάτι άλλο που ξέχασα να πω...Απο εναλλαγές διάθεσης πως πάτε?Εγώ μια ζωή ήμουν πολυ μελαγχολική, υπερβολικά συναισθηματική και τώρα έχω γίνει χαχανούλα...δεν χρειάζεται πολύ προσπάθεια για να με κάνει κάποιος να γελάσω...Σκέτος καραγκιόζης...χιχιχι...Σας φιλώ πολύ!!!

Υ.Γ-Η Αλεξία μίπως ξέρει κάποια που βρίσκεται?Εχει αρκετές μέρες να γράψει και ανησυχούσα και τις έστειλα μύνημα.Αλλά δεν έχω πάρει κάποια απάντηση.Ελπίζω να είνα όλα καλά!!!

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mora έγραψε:ΚΑΛΑ ΤΗΣ ΕΙΠΕΣ ΤΗΣ ''ΚΥΡΙΑΣ''!!!! ΝΑ ΑΓΙΑΣΕΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!!ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΑΙ ΕΤΟΙΜΟΓΕΝΝΗ.ΠΗΓΑΜΕ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΚΑΘΩΣ ΗΤΑΝ Μ.ΠΕΜΠΤΗ(ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ ΓΕΝΝΗΣΑ) ΚΑΙ ΓΙΝΟΤΑΝ ΧΑΜΟΣ ΚΑΜΙΑ ΚΑΡΕΚΛΑ ΑΔΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΣΩ!!! ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ ΜΙΑ ΘΕΟΥΣΑ ΚΑΙ ΛΕΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΘΑ ΚΑΤΣΩ. ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΕΤΣΙ ΝΟΜΙΖΑ ΓΥΡΝΑΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΜΠΑΣ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΚΜΙΑ ΚΑΡΕΚΛΑ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΑ ΚΕΡΙΑ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙΣ ?? ΚΑΙ ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΗΣ Η ΚΥΡΙΑ!!!! ΦΥΣΙΚΑ ΣΥΓΧΙΣΤΗΚΑ ΚΑΙ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΚΑΙ ΕΦΥΓΑ!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 34 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 34 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 34 679259

Καλα,κατι τετοιες θειτσες δεν υπαρχουν!Επρεπε να ειχες εναν φιλο μου μαζι που τετοιες συμπεριφορες ειναι βουτυρο στο ψωμι του!Θα την εβαζε στην θεση της την θεουσα!πωπω,πως δεν τις μπορω αυτες τις δηθεν και καλα!

aylin έγραψε:Κορίτσια και κάτι άλλο που ξέχασα να πω...Απο εναλλαγές διάθεσης πως πάτε?Εγώ μια ζωή ήμουν πολυ μελαγχολική, υπερβολικά συναισθηματική και τώρα έχω γίνει χαχανούλα...δεν χρειάζεται πολύ προσπάθεια για να με κάνει κάποιος να γελάσω...Σκέτος καραγκιόζης...χιχιχι...Σας φιλώ πολύ!!!

εγω παλι...κλαιω με το παραμικρο,εχω γινει γραφικη!Τι να σας περιγραφω με την κατασταση...μονο μην αρχισω να κλαιω και παραεξω και γινω ρεζιλι! Embarassed Embarassed

aylin,εγω σημερα μαγειρεμα γιοκ!αυριο παλι,σημερα θα παω να φαω στη μαμα μου και για τον αντρουλη εχω μαγειρεψει απο χτες και εχει παρει το ταπερακι του! Wink

φιλακια πολλα σε ολες και οσες εχουν εξετασεις καλα αποτελεσματα!

γκαρης

γκαρης
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
γεια σας....

τι κανετε;;;;

πως πανε οι κοιλιτσες;;;;


να σας ρωτησω εχει γεννησει καποια στο μητερα;;;;η θα γεννησει εκει;;;;ξερει καποια πως ειναι;;;;τι εντυπωσεις εχετε;;;;
αυτη τη φορα θα γεννησω εκει...

γκαρης

γκαρης
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
maraki85 έγραψε:
η γιωτα ειμαι Very Happy


Γιωτουλα τι εμαθα,ταλιμπανιτσα ερχεται ε?αντε με το καλο!!!Οχι δεν ειναι αποκολληση,αιματωμα ειναι.[/quote]και εισαι ξαπλα;;;;

θα ανεβω στις 15 ιουλιου αθηνα και θα κατσω μεχρι 26...θα πιουμε καφεδακι;;;;

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα ομορφακια τι κανετε???
Διονικου συγχαρητιρια για την γυναικαρα!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 34 215994
αντε να γεμισουν και τα υπολοιπα ερωτηματικα της λιστας! Razz Razz Razz
καλα κοριτσια αυτο με τις θεσεις και τις εγκυες δεν υπαρχει λεμε! Mad Mad
ανοιχτε το στομα σας και εσεις! Wink
Αυλιν μου αν ερθετε να μου το πεις θα χαρω πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 34 328109
κοριτσια εγω απο διαθεση παραμενο το ιδιο τερας ηρεμιας και αναισθησιας, εκτος απο μερικες φυσιολογικες φοβιες που λογικα μου διμηουργηθηκαν μετα την αιμοραγια Rolling Eyes

σημερα βγηκαν τα αποτελεσματα της κυστικης ινωσης ευτηχως ολα τελεια! παει και αυτο... με το καλο τωρα η Β' επιπεδου και σε μενα και σε ολες κοριτσια! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 34 654316

maraki85

maraki85
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εννοειται πως θα πιουμε καφεδακι!!!!Πως και θα πας μητερα και οχι ιασω?αλλαξες γιατρο?

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="aylin"]Κορίτσια και κάτι άλλο που ξέχασα να πω...Απο εναλλαγές διάθεσης πως πάτε?Εγώ μια ζωή ήμουν πολυ μελαγχολική, υπερβολικά συναισθηματική και τώρα έχω γίνει χαχανούλα...δεν χρειάζεται πολύ προσπάθεια για να με κάνει κάποιος να γελάσω...Σκέτος καραγκιόζης...χιχιχι...Σας φιλώ πολύ!!!

Υ.Γ-Η Αλεξία μίπως ξέρει κάποια που βρίσκεται?Εχει αρκετές μέρες να γράψει και ανησυχούσα και τις έστειλα μύνημα.Αλλά δεν έχω πάρει κάποια απάντηση.Ελπίζω να είνα όλα καλά!!![/quote

ΣΤΕΛΛΑ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΟ ΧΑΜΟΜΗΛΑΚΙ ΕΙΜΑΙ Η ΝΕΑ ΜΑΡΘΑ ΒΟΥΡΤΣΗ!!!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 34 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 34 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 34 679259
ΚΛΑΙΩ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΔΩ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΑΦΟΡΑ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ!!! ΕΚΛΑΨΑ ΜΕΧΡΙ ΣΤΗΝ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΤΗΣ ΠΡΟΔΡΕΜ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΝΙΟ ΤΟ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΟ ΓΙΑΤΙ ΣΚΕΦΤΗΚΑ'' ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛ ΓΙΑ Ν ΑΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΠΑΝΙΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ??''!!! ΕΛΕΟΣ ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΓΙΑ ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΗΛΑ??

ΟΝΤΩΣ Η ΑΛΕΞΙΑ ΧΑΘΗΚΕ.ΗΤΑΝ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ Β'ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ!!!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 34 893968

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tattooed_snowhite έγραψε:καλημερα ομορφακια τι κανετε???
Διονικου συγχαρητιρια για την γυναικαρα!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 34 215994
αντε να γεμισουν και τα υπολοιπα ερωτηματικα της λιστας! Razz Razz Razz
καλα κοριτσια αυτο με τις θεσεις και τις εγκυες δεν υπαρχει λεμε! Mad Mad
ανοιχτε το στομα σας και εσεις! Wink
Αυλιν μου αν ερθετε να μου το πεις θα χαρω πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 34 328109
κοριτσια εγω απο διαθεση παραμενο το ιδιο τερας ηρεμιας και αναισθησιας, εκτος απο μερικες φυσιολογικες φοβιες που λογικα μου διμηουργηθηκαν μετα την αιμοραγια Rolling Eyes

σημερα βγηκαν τα αποτελεσματα της κυστικης ινωσης ευτηχως ολα τελεια! παει και αυτο... με το καλο τωρα η Β' επιπεδου και σε μενα και σε ολες κοριτσια! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 34 654316

ΜΠΡΑΒΟ ΧΙΟΝΑΤΗ ΜΟΥ!!!!!!! ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ Β'ΕΠΙΠΕΔΟΥ!!!!!!!!! ΦΙΛΙΑΑΑΑ

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αμην μορα μου!!!! να παμε ολες τελεια μεσα απο την καρδια μου!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 34 215994

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΤΩΡΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΜΠΩ
ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ; ΝΑ ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΩ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΗΡΘΑΝ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ !ΠΟΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΕΧΩ ΠΗΤ 30-11 ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΣΣΑΡΙΚΗ ΟΠΟΤΕ ΜΑΛΛΟΝ ΣΤΙΣ 21-11
ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ ΜΕ ΤΟ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΦΑΓΑΜΕ ΓΥΡΟ!!! ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΒΑΡΟΥΣΑΝ ΑΒΕΡΤΑ! ΤΙ ΝΑ ΠΩ!!!!!

aggelina25

aggelina25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kalhspera kopelia me to kalo to mpempaki sou h prwth soy kaisarikh einai e nai se vazoun 2 evdomades nwritera emena me evale 7 m flower flower
eres prin

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια μου καλησπερα! μεταφερθηκε το γκρουπ σε αλλη σελιδα γιατι μαλλον αυτη θα κλειδωθει οπου ναναι λογω πολλων σελιδων! την ανεβαζω τωρα ψηλα να τη δειτε και τα λεμε εκει! παω να γραψω και τη λιστα με την κοκιτσο μας! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 34 215994

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
aggelina25 έγραψε:kalhspera kopelia me to kalo to mpempaki sou h prwth soy kaisarikh einai e nai se vazoun 2 evdomades nwritera emena me evale 7 m flower flower
eres prin

Η ΤΡΙΤΗ ΚΑΙΣΣΑΡΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΟΠΟΤΕ ΣΥΝΗΘΗΣΜΕΝΑ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΧΙΟΝΙΑ!!!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κοριτσια..πως περασατε το σ/κ??εμεις πηγαμε στο χωριο ωστε να κανουμε κ κανενα μπανακι τελικα βουτηξα μονο μια φορα γιατι την αλλη μερα πηγαμε πρωι ''για να μην μας πιασουν η ζεστες κ καλα κ τελικα ηταν παγωμενο το νερο''..
πωπω τι 35αρια ηταν αυτα το σ/κ αφου κ στο χωριο φυλλο δεν κουνιοτανε...μιλαμε το σαββατο παρακαλουσα να ξημερωσει να σηκωθο γιατι δεν μπορουσα να κοιμηθω απο την ζεστη,,,και τελικα σαν καλη νυκοκοιρα σηκωθηκα απο της 6.30 αφου κ η πεθερα μου τρελαθηκε σου λεει μπραβο η νυφη μου χα χα χα...
στελλιτσα η κοιλιτσα φενεται σουπερ!
χιονατουλα τι εγινε δεν καταλαβα που μεταφερθηκε το γκρουπ???και''γω με ποιον μιλαω χα χα χα....

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] hello einai kaneis edw???
νεκρα σημερα........ Sleep Sleep Sleep

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τατιανουλααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα ελα εδωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

http://forum.eimaimama.gr/t6817p80-topic#165312

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 34]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις