Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
515 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 515 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 34]

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα κοριτσακια μου!!! Ολα καλα με το μπεμπακι σημερα αλλα δεν μας έδειξε τι ειναι Sad !!!!!

Στελλινακι μου περιμενωωωωωωωωωω!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 32 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 32 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 32 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 32 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 32 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 32 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 32 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 32 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 32 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 32 417472



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Vivian στις Τρι Ιουλ 05, 2011 11:23 am, 1 φορά

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αντε κοριτσια ειχα φαει τις κοτσιδες μου απ την αγωνια!
βιβιανακι δεν πειραζει την επομενη και μας μας εκανε το ζορικο! Razz Razz
Αυλιν δωσε κανα σημα γιατι θα φαω το λαπτοπ!
φιλακια πολλα!!!!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dionikou έγραψε:κοριτσακια απο καουρες πως πατε ?? εγω 2 απογευματα εχω εντονες confused σας εχει πει κατι ο γιατρος για αυτο?

εμενα παντως με βοηθουσε πολυ το κρασακι. οχι πολυ ουτε μισο ποτηρακι το βραδυ.. δοκιμασε το

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Aylin,που εισαι?εχω φαει ολα μου τα νυχια και θα φαω και εχω το λαπτοπ μαζι με τη Χιονατη!!!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πόσο με αγαπούν τα κορίτσια μου!!!

Αυτό έχω να πω...Λοιπόν να ξέρετε όταν πηγαινω στον ιατρό ξεχνάω να γυρήσω σπίτι η δόλια...

Φτάσαμε 325 γρ...θρεφταράκια είμαστε και είματσε και ψηλούλες 22-25 εκ....Όλα καλά όλα φυσιολογικά...Αλλά ο γιατρός μου ξαναέθειξε το θέμα της αμνυοπαρακέντησης...Δεν ξέρω κορίτσια μου αλήθεια αλλά πρέπει εντός της εβδομάδας να έχω πάρει την απόφασή μου...που λίγο πολύ την έχω πάρει αλλά θα το σκεφτώ καλύτερα!

Πάω να ταίσω την μπουμπού μου και επανέρχομαι με νεότερα της σημερινής επίσκεψης!!!
Χίλια ευχαριστώ για όλα!!!Σας αγαπάω πολύ να το ξέρετε!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 32 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 32 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 32 215994

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ Παναγια μουυυυυυυυυυ τι βαρος μου εφυγε αχου το θρεφταρακι μας!!!
καλα μιλαμε ειχανε γινει τα ματια μου κουμπια ολη μερα περιμενα και κοιταγα την οθονη, το refresh εχει ξεβαψει! Laughing Laughing
ευτηχως Αυλιν μου παμε καλα! βαθεια ανασα και με καθαρο μυαλο να σκεφτεις αυτο που σου ειπε ο γιατρος και εμεις απο κοντα σου!
εκανε και η ξαδερφουλα μου προσφατα, και ολα πηγαν τελεια γρηγορα ανωδηνα!
εαν θελησεις λεπτομεριες να σου πω!
αχ υσηχασα τοσο πολυ! φιλακια πολλα και σε σενα και στη μπουμπου μας! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 32 90233

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:αχ Παναγια μουυυυυυυυυυ τι βαρος μου εφυγε αχου το θρεφταρακι μας!!!
καλα μιλαμε ειχανε γινει τα ματια μου κουμπια ολη μερα περιμενα και κοιταγα την οθονη, το refresh εχει ξεβαψει! Laughing Laughing
ευτηχως Αυλιν μου παμε καλα! βαθεια ανασα και με καθαρο μυαλο να σκεφτεις αυτο που σου ειπε ο γιατρος και εμεις απο κοντα σου!
εκανε και η ξαδερφουλα μου προσφατα, και ολα πηγαν τελεια γρηγορα ανωδηνα!
εαν θελησεις λεπτομεριες να σου πω!
αχ υσηχασα τοσο πολυ! φιλακια πολλα και σε σενα και στη μπουμπου μας!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 32 90233

Χιονατουλίνα μου ο Θεός να σε έχει καλά και εσένα και το μωρουλίνο σου!!!Φιλιά πολλά μανάρι μου...Εννοείται πως ότι είναι θα σας λέω!!! Smile Smile Smile

afroditi1006

afroditi1006
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Aylin ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ.ΕΙΔΕΣ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ?ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΑΓΧΟΣ...ΧΑΡΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ.ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΣΥ ΜΟΝΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙΣ..ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΘΕΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ...

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 32 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 32 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 32 654316 Στελλάκι νομίζω οτι τώρα μπορούμε να πάρουμε βαθιά ανάσα ανακούφισης!!Μπράβο!!Ολα καλά πάνε εκει μέσα τελικά!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 32 328109 Η ζουζού γίνεται γυναικάρα σιγά σιγά και δεν δίνει μία για τα άγχη και τις αγωνίες σου!!!Δεν ξέρεις πόσο ανακουφίστηκα, μπράβο κοριτσάκι μου!!! cheers cheers Ολα καλά λοιπόν, ουφ!!!Σχετικα΄με την αμνιοπαρακέντηση, δεν νομίζω ότι ειναι και τοσο τραγικο πια, πιστεύω πως έχει γίνει ρουτίνα.Και για την επισκληρίδιο οφείλουν να ενημερώσουν για την πιθανότητα αποτυχίας, ωστόσο είναι πλέον ρουτίνα και όλες το κάνουν....Μίλα με το γιατρό σου και έκφρασε όλες τις σκέψεις σου, ώστε να μην σου μείνει καμία απορία και να μπορέσεις να αποφασίσεις αντικειμενικά και συνετά.Αν και όλα πάνε μια χαρά, και η ανάπτυξη της μπουμπούς σου το επαληθεύει!!!!Τώρα μπορώ κι εγώ να κοιμηθώ ήσυχη!!Πολλά πολλά φιλιά!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 32 875502 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 32 875502 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 32 875502

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 32 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 32 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 32 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 32 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 32 654316 στελλιτσα μου,δεν μπορεις να φανταστεις ποσο χαιρομαι με την (τεραστια) ζουζουνα σου!!!ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 32 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 32 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 32 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 32 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 32 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 32 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 32 215994 Αχ,κοριτσακι μου,τι ανακουφιση ειναι αυτη.Το εχω ξαναπει,δεν μπορει να μου χωρεσει στο μυαλο οτι καποιο κοριτσακι απο την παρεουλα μας θα παθει το οτιδηποτε!Και δεν θα παθει οπως φαινεται.Η μικρουλα σου εχει θεληση και πεισμα και θα μεγαλωσει κανονικα,θα το δεις.Οσον αφορα το θεμα της αμνιοπαρακεντησης,σκεψου το.Εγω δεν μπορω να συμβουλεψω γιατι ειλικρινα δεν ξερω τι θα εκανα.Αν μου το ελεγε βεβαια ο γιατρος,θα το εκανα πιθανοτατα.Ξερω απο γνωστες του αντρα μου που εχουν κανει γιατι απεκτησαν μωρα οταν ηταν 35+ και εκει η αμνιοπαρακεντηση ειναι υποχρεωτικη και μαλιστα στον 3ο-4ο μηνα που ειναι και πιο επικινδυνο.Απλα αν το αποφασισεις να πας καπου που θα σου συστησει και ο γιατρος σου και να ειναι οσο πιο εμπειροι γινεται!

Ασχετο,κοριτσια,ξαναρωταω:με τις αναγουλες πως τα πατε?εγω εχω κατι πισωγυρισματα ασχημα...χτες το απογευμα ημουν χαλι μαυρο,ειχαν ανεβει ολα τα υγρα του στομαχιου πανω και δεν μπορουσα καθολου.Λετε να φταιει και το ασβεστιο που ξεκινησα.Αλλα αυτο το μασαω μαζι με το φαγητο,δεν ειναι με αδειο στομαχι.Ο παλιοσιδηρος τα φταιει ολα!

Κοριτσουδια μου,παω να φαω πρωινο και ελπιζω να μην το βγαλω ανωθεν...σας φιλω πολυυυυυυ!!!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα σε όλες τις γλυκές φιλεναδύλες μου και στις κοιλίτσες τους...Να έχουμε μια υπέροχη μέρα σήμερα!!!

Λοιπόν για άλλη μια φορά χίλια ευχαριστώ για το ενδιαφέρον...Είναι πολύ συγινητικό να βλέπεις που άνθρωποι που δεν σε ξέρουν προσωπικά ενδιαφέρονται τόσο πολύ για σένα!!!

Χθές στον υπέρηχο είχε πολύ γέλιο.Ξαφνικά ο γιατρός μου λέει ότι μου έχει μια έκλπληξη και έβαλε 3D.Έμεινα η μάνα κάγκελο...Μην νομίζεται να αρχίσω να λέω ότι κούκλα και τέτοια...Κόριτσια ψέμματα δεν μπορώ να πω...Ήταν σαν δεινοσαυράκι το μανάρι μου και τρόμαξα...χιχιχι η σαν σκυλάκι κάτι τέτοιο.Στη συνέχεια ο γιατρός μου εξήγησε ότι παχαίνουν στο προσωπάκι τους και αρχίζουν και παίρνουν βάροςμετά της 30η εβδομάδα.Αλλά την αγαπάω παιδιά...Την λατρεύω την μπέμπα μου όπως και να είναι!!!

Η πίεση μου 12 με 6 μια χαρά και μόνο 2,5 κιλά...έχω χάσει κι'όλας τρε΄χα γύρευε!Η μπέμπα θρευταράκι 325γρ και 22-25 εκ στο περίπου.Επώμενος υπέρηχος 21/07 β' επιπέδου!Σαν τζούνιορ β επιπέδου που ήταν πάντος ο χθεσινός τον καταευχαριστηθηκα!!!1 ώρα περίπου πιάστικε η μέση του ανθρώπου...
Αύριο πάω να ανοίω καρτέλα στο Αρεταίειο και μου είπε ο γιατρός εαν ειναι να τον πάρω τηλ για να μιλήσουμε λιγάκι εκτενέστερα για την αμνιο.Επίσης αύριο θα πρέπει να πάρουμε τηλ στο Ωνάσειο για να κλείσουμε ραντεβού για εμβρυοκαρδιογράφημα!!!Πολλές εξετάσεις, πολλά ονόματα, και όλα αυτά στο μικρό και κακής ποιότητας μυαλουδάκι μου μπερδεμένα και μπουρδουκλωμένα...αλλά στο τέλος το ξέρω ότι όλα θα πάνε μια χαρά...

Χαμομηλάκι μου απο αναγούλες φυσικά και έχω και εγώ και καούρες και ρώτησα για τις μικρές τζούνιορ συσπάσεις...και μου είπε πως είναι απολύτως φυσιολογικό καθώς η μήτρα μας κάνει προετοιμασίες!

Αναρωτιέμαι πότε θα με διαγράψουν απο το φορούμ με τα σεντόνια που γράφω...χοχοχο

Σας φιλάω πολύ πολύ πολύ!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 32 215994

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Επίσης όσων αφορά την αμνιοπαρακέντηση...Δεν είναι εύκολη απόφαση αλλά πίστεψτς με τώρα που την νοιώθω κι'όλας είμαι και αισθάνομαι απίστευτα δεμένη μαζί της, είναι δικιά μου, είναι κομμάτι μου πως να το κάνουμε...κι'αν ο Θεός αποφάσισε με αυτόν τον τρόπο να μας δοκιμάσει θα το δεχτω...Ποιά είμαι εγώ για να επέμβω σε μια τόσο ΜΕΓΑΛΗ απόφαση?Λοιπόν τα αποτελε΄σματα της αμνιπαρακέντησης δεν έχουν κάποια σημασία για εμάς...με νοιάζει να την έχω εδώ...ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ...η μπέμπα μου είναι πάντα το μωρό μου και είμαι αρκετά ώριμη και υπέθυνη στο να την μεγαλώσω ο'τι κι'αν σημαίνει αυτό!!!Είναι όλη μου η ζωή!!!Και θα την αγαπάω ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ!!!
Το ένστιτό μου μου λέει πως θα είναι υγιέστατη.Αλλά κι'αν δεν είναι θα την αγαπάω το ίδιο και περισσότερο.Η αγάπη του Στέφανου και η δικιά μου θα της φτάνει για να είναι ευτυχισμένη για ΠΑΝΤΑ.Αδιαφορώ για τα λεγόμενα του κόσμου και τα πιστεύω της κοινωνίας μας!!!

Δεν θα κάνω αμνιοπαρακέντηση γιατί όποια κι'αν είναι τα αποτελέσματά της...ΕΓΩ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΔΕΝ ΔΙΑΚΟΠΤΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΚΩΤΩΝΩ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ...ΤΕΛΟΣ!!!

Φιλιά πολλά σε όλες

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
aylin έγραψε:Δεν θα κάνω αμνιοπαρακέντηση γιατί όποια κι'αν είναι τα αποτελέσματά της...ΕΓΩ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΔΕΝ ΔΙΑΚΟΠΤΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΚΩΤΩΝΩ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ...ΤΕΛΟΣ!!!

Ματακια μου,ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!Αν ο γιατρος μιλησε για αμνιοπαρακεντηση για διακοπη εγκυμομοσυνης,ΟΧΙ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΟΧΙ.Νομιζα οτι ηταν για να δεις αν υπαρχει καποιο προβλημα ωστε να ειναι ολοι ετοιμοι να το αντιμετωπισουν οταν γεννηθει το μωρουλινι!(υπαρχουν και τετοιες περιπτωσεις,εχει τυχει σε μια γνωστη της μαμας μου,που ειχε το μωρακι ενα προβλημα στην καρδια του και με το που γεννηθηκε το φροντισαν και ολα μια χαρα)...ουτε εγω θα μπορουσα να το κανω ποτε.Αφου σκεπτομουν οταν περιμενα τα αποτελεσματα της κυστικης ινωσης(εγω ειχα βγει θετικη και περιμενα του Θανου) οτι αν εβγαινε και ο Θανος θετικος οτι θα το κρατουσα και αν ειχε προβλημα θα το παλευαμε.Ολοι μου ελεγαν οτι αυτη η ασθενεια ειναι ανιατη και μονο ταλαιπωρια προκαλει.Δεν μπορουσα ομως να το διανοηθω.Τελικα δεν χρειαστηκε τπτ.Ουτε τωρα θα χρειαστει.Ο Θεουλης φυλαει ολα εκεινα τα μωρακια που εχουν κερδισει απεραντη αγαπη απο πριν γεννηθουν.ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 32 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 32 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 32 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 32 654316

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαμομηλακι έγραψε:
aylin έγραψε:Δεν θα κάνω αμνιοπαρακέντηση γιατί όποια κι'αν είναι τα αποτελέσματά της...ΕΓΩ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΔΕΝ ΔΙΑΚΟΠΤΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΚΩΤΩΝΩ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ...ΤΕΛΟΣ!!!

Ματακια μου,ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!Αν ο γιατρος μιλησε για αμνιοπαρακεντηση για διακοπη εγκυμομοσυνης,ΟΧΙ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΟΧΙ.Νομιζα οτι ηταν για να δεις αν υπαρχει καποιο προβλημα ωστε να ειναι ολοι ετοιμοι να το αντιμετωπισουν οταν γεννηθει το μωρουλινι!(υπαρχουν και τετοιες περιπτωσεις,εχει τυχει σε μια γνωστη της μαμας μου,που ειχε το μωρακι ενα προβλημα στην καρδια του και με το που γεννηθηκε το φροντισαν και ολα μια χαρα)...ουτε εγω θα μπορουσα να το κανω ποτε.Αφου σκεπτομουν οταν περιμενα τα αποτελεσματα της κυστικης ινωσης(εγω ειχα βγει θετικη και περιμενα του Θανου) οτι αν εβγαινε και ο Θανος θετικος οτι θα το κρατουσα και αν ειχε προβλημα θα το παλευαμε.Ολοι μου ελεγαν οτι αυτη η ασθενεια ειναι ανιατη και μονο ταλαιπωρια προκαλει.Δεν μπορουσα ομως να το διανοηθω.Τελικα δεν χρειαστηκε τπτ.Ουτε τωρα θα χρειαστει.Ο Θεουλης φυλαει ολα εκεινα τα μωρακια που εχουν κερδισει απεραντη αγαπη απο πριν γεννηθουν.ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 32 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 32 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 32 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 32 654316

Χαμομηλάκι μου όμορφο τέθηκε ζήτημα μόνο περί χρωμωσωμικών ανωμάλιών.Γι'αυτό και δεν θέλω...Την καρδούλα της θα την δούμε όταν πάμε στο Ωνάσειο αναλυτικά ... Όλα καλά θα πάνε το ξέρω...απλώς λιγουλάκι θα ταλαιπωρηθούμε με τις εξετάσεις!Σε φιλώ γλυκό μου Χαμομηλάκι και να μην ανησυχείς για τις αναγούλες μετα την 21η εβδομάδα τι στο καλό θα φύγουν!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 32 215994

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα μανουλες! τι κανετε?
εγω εχω ενα πονοκεφαλο αλλο πραμα Shocked
εδω και κατι μερες βασικα αλλα ειναι μονο το πρωι
θυμαστε που σας ειχα πει οτι ειχα νιωσει το μωρο και μου λεγατε για το εντερο?
ξερω μπορει να με περασετε για τρελλη αλ΄λα δεν ειμαι χθες το ενιωσα και το ενιωσα πραγματικα ουτε εντερο ηταν ουτε σπληνα ουτε μητρα διογκομενη ουτε τιποτα, ηταν το μωρο μου!
ειχα πιει χυμο και ημουν στην απολυτη ηρεμια και ξαναενιωσα ενα τακ τακ πολυ ζωηρο και αναλαφρο ταυτοχρονα σαν να κρατας στο χερι σου ενα ψρυσοψαρο εξω απο το νερο, πιστευω αν ημουν σηκωμενη η σε κινηση δεν παιζει να το ενιωθα με τιποτα!!!
μαλιστα ρωτησα το γιατρο και μου ειπε, αν κρινω απ τον υπερηχο μας και ηταν παλι τοσο ζορικο, τοτε ισως ηταν το μωρο!

η κοιλιτσα αρχισε να φαινετε μεσα σε 4 μερες δηλαδη βλεπω απο δω και περα διαφορα! απιστευτο ε... την νιωθω βαρια τεντομενη και γεματη με νερακι και ωρες ωρες προσεχω και απιστευτα τις κινησεις μου, γιατι ειναι προτωγνωρη λιγο η αισθηση...

αυταααα.... μεθαυριο περνω αποτελεσματα απο κυστικη ινωση και στις 21 ειπαμε ΡΑΝΤΕΒΟΥ

να μας πανε ολα καλα ευχομαι σε ολεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς μαςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 32 215994

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΜΟΡΦΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!! ΧΘΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ 450 ΓΡΜ!!! ΘΡΕΦΤΑΡΙ ΘΑ ΒΓΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ( 3960!!!)
ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 12/7 ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ Η Β'ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΟΥΜΕ ΛΙΓΟ!!!


ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 32 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 32 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 32 215994

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΥΛΙΝ ΚΑΙ ΒΙΒΙΑΝ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!
ΑΥΛΙΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑ!!!

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ. ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΕΚΑΝΑ!!!ΜΗ ΜΑΣΑΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΛΕΣ ΘΑ ΤΑ ΠΑΜΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΚΛΕΙΣΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΓΙΑ 21-7 ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας μανουλες.....στελλιτσα μια χαρα τα λες συμφωνω μαζι σου...οσο για τα τεραστια ποστ με το που βλεπω σεντονι λεω παλι η στελλα ειναι!!!! Very Happy Very Happy
εγω τιποτα νεοτερο ολο ιδια κ τα ιδια βαρεθηκα Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ...
περιμενω το σ/κ μηπως παμε για κανενα μπανακι...

φιλακια σε ολες σας κ να προσεχετε!!

φωτεινουλα

φωτεινουλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα κοριτσια τελικα κ εγω αγορι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ο αντρας μου ηθελε παλι κοριτσι αλλα τελικα θα εχουμε ενα κ ενα !!!!!!!!!!!!!!!Ελπιζω να ειστε ολοες καλα !!!!!!!!!!!!!φιλακια θα τα ξανα πουμε!!!!!!!!!!!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 32 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 32 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 32 215994

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
φωτεινουλα έγραψε:Καλησπερα κοριτσια τελικα κ εγω αγορι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ο αντρας μου ηθελε παλι κοριτσι αλλα τελικα θα εχουμε ενα κ ενα !!!!!!!!!!!!!!!Ελπιζω να ειστε ολοες καλα !!!!!!!!!!!!!φιλακια θα τα ξανα πουμε!!!!!!!!!!!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 32 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 32 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 32 215994

Φωτεινούλα μου με το καλό ο γιόκας σου!!!Με υγεία πάνω απ'όλα!!!Και να είστε και οι 4 σας πολύ πολύ ευτυχισμένοι!!!Φιλιά ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 32 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 32 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 32 654316

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κ αλλος ενας αντρας προστεθηκε στην παρεα μας μπραβο μπραβο Φωτεινουλα!!γερος κ δυνατος να ειναι !!!

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Φωτεινουλα,να το χαιρεσαι το αντρακι σου!ενα κι ενα τα παιδακια ειναι πολυ ωραια,σου το λεω εγω που εχω μικροτερο αδερφο!Μακαρι το επομενο μου να ειναι κοριτσακι,να τα εχω και εγω ζευγαρακι! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 32 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 32 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 32 328109

maraki85

maraki85
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kαλημερα μανουλες!!!!
Τι βλεπω πολλα αγορια στην παρεα μας?Με το καλο να τα κρατησουμε συντομα κοντα μας!!!

Εμενα ευτυχως απο εχθες σταματησε το καφε που ειχα αλλα η ξαπλα συνεχιζεται για 10 μερες.

katarina

katarina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημερα κοριτσια,εγω τελικα πηγα χτες στο νοσοκομειο γιατι ζαλιζομουν πααααααααρα πολυ,μου βρηκαν οτι εχει πεσει ο αιματοκριτης 5 μοναδες κ λογικα γι αυτο η τοση ζαλαδα και επισης καναμε και εναν υπερηχο κ μου πε οτι το τοιχωμα της μητρας μου ειναι παρα πολυ λεπτο για το μηνα που ειμαι(ειναι δηλ οπως λιγο πριν γεννησεις)και μου τα απαγορευσε ολα!κομμενο σεξ,να μην σηκωνω βαρος καθολου,οχι αγκαλιες ουτε με τα παιδια ουτε με κανεναν για να μην πιεστει η μητρα,και να μην κανω δουλειες στο σπιτι κ να ξεκουραζομαι οσο μπορω.Πως ακριβως θα γινει αυτο απο τη στιγμη που ο αντρας μου κανει 2 δουλειες κ λειπει ολη μερα αντε να δουμε!κ οσον αφορα το φυλο δεν βγαλαμε ακρη.ηταν 2 γιατροι μεσα ο ενας ελεγε κοριτσι κ ο αλλος αγορι!το μωρακι μας ευτυχως ομως ειναι καλα,410 γρ και σε 2μερες που εχουμε κ το β επιπεδου θα δουμε κ πιο αναλυτικα.Φιλια σε ολες σας

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 34]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις