Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
490 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 490 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 26 ... 34  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 34]

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!


Οι άλλες κοπέλες που κάνατε Θρησκευτικό, ζητήσατε απο τους κουμπάρους σας να σας πληρώσουν συγκεκριμένα πράγματα ανεξαρτήτου κόστους?[/quote]


ΕΜΕΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΜΕ ΟΛΑ ΜΕ ΣΥΝΝΕΝΟΗΣΗ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΕΩΡΟΥΣΑΜΕ ΟΤΙ ΥΠΕΡΕΒΑΙΝΕ ΤΟ ΠΛΗΡΩΝΑΜΕ ΕΜΕΙΣ. ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΣΤΟΛΙΣΜΟ ΜΑΖΙ ΤΟΝ ΔΙΑΛΕΞΑΜΕ. ΑΛΛΑ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΑΝΘΡΩΠΟ!!!

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kikitso έγραψε:CARRIE ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΥΝ ΤΙ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΑΝΤΙΛΗΨΗ ΟΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ. ΘΥΜΑΜΑΙ ΣΤΟ 1ο ΑΓΟΡΑΣΑ ΑΠΟ ΧΑΡΑ ΜΠΛΕ ΜΕΤΑ ΤΟΝ Β'ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΚΑΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΝΕΥΡΙΑΣΕ. ΑΦΟΥ ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΡΟΥΝ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑ..
ΑΣΤΑ ΠΑΛΙΑ ΜΥΑΛΑ.ΕΣΥ ΔΕΣ, ΨΑΞΕ ΚΑΙ ΣΤΑΜΠΑΡΕ ΚΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΟΛΑ ΘΑ ΤΑ ΒΑΛΕΙΣ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ.

Εμένα προσωπικά μου την δίνει να σκέφτονται για το δικό μου παιδί οτι κάτι δεν θα πάει καλά...Στα δικά τους παιδιά κάνανε οτι θέλανε.Στράβωσε η πεθερά μου γιατί της είπα οτι κοιτάω για κούνια..
Προληπτικοί είναι μόνο το σόι του άντρα μου απο οτι φαίνεται Smile Laughing Laughing

φωτεινουλα

φωτεινουλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερα να σου πω την αληθεια ειμαι κ εγω σαν ανθρωπος καπως προληπτικη αλλα για τον εαυτο μου δεν νομιζω οτι θα ελεγα σε καποιον αλλο τι να κανει η τι να αγορασει για τον εαυτο του!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Snowhite εμάς δεν μας έδωσε dvd!Αλλά πήραμε πολλές φωτογραφίες!!Smile Μάλιστα ο άνδρας μου είπε "Μα καλά?γιατί δίνουν dvd??Υπάρχει περίπτωση να κάτσεις να το δεις μετα??" ΑΝΔΡΕΣ!!!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Pumpkin μου υποτίθεται ότι σε πληρώνεις συγκεκριμένα πράγματα εκεί που θα γίνει ο γάμος όπως και στον δικό μας γάμο (αλλά εμείς είχαμε 2 κουμπάρους οπότε όλα τα έξοδα πήγαν δια δύο και πάλι κοίταξα να πάρω σχετικά οικονομικά άσχετα αν η κουμπάρα μας ήθελε να το παίξει χουβαρντού αλλά τσιγκουνεύτηκε στο τέλος 50Ε του πέπλου!).Αυτά που πληρώνεις είναι στολισμό εκκλησίας & αμάξι, την εκκλησία, τα στέφανα,ποτήρια-δίσκο-καράφα,το δώρο φυσικά των νεόνυμφων και στον δικό μας γάμο μου είχαν πει από το μαγαζί που πήρα το νυφικό ότι ο κουμπάρος πληρώνει και τα αξεσουάρ της νύφης (γάντια, πέπλο , κουάφ κλπ). Δυστυχώς δεν σκεφτήκαμε καν να κάνουμε πίσω γιατί η εγκυμοσύνη ήρθε μετά την κουμπαριά οπότε..Αλλά πλάκα πλάκα 1500Ε θα μας φύγουν έτσι (άλλα 700Ε για όσα μένουν να πάρουμε για αυτούς) χώρια το φόρεμα το δικό μου που θα είμαι με την κοιλιά στο στόμα ,μακιγιάζ, μαλλιά ΚΑΙ το ταξίδι ως την Λάρισα..Άσε δεν θέλω να το σκέφτομαι καλύτερα..

Κικίτσο και εγώ θεωρώ ότι είναι πολύ νωρίς γενικώς αλλά επειδή πάνω σε συζήτηση είδα ότι η άποψη των γονιών μου είναι να φτιάξω το παιδικό δωμάτιο ΑΦΟΥ γεννήσω, δεν έχω σκοπό να τρέχω μετά για κάτι τέτοιο και έτσι είπα να μην ασχολήθω με το τι και αν θα μου πάρει κανείς κάτι και να ξεκινήσουμε να κοιτάζουμε από τώρα. Στην περίοδο της φθοράς και αφθαρσιάς θα έχω χρόνο να βγω να τρέχω να παραγγελνω κρεβατάκια και καρότσια????

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΟΠΟΥΛΕΣ ΚΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ .... ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΠΛΑΚΩΣΑΝ ΤΑ ΣΕΝΤΟΝΙΑ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] !!! ΔΙΑΒΑΖΑ ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΠΟΣΤ....ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΟΧΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΗ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΣΕ ΟΡΙΣΜΕΝΑ ΘΕΜΑΤΑ ΝΑ ΚΡΑΤΑΩ ΛΙΓΟ ΑΠΟΣΤΑΣΗ... ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΑΦΟΡΑ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΙΔΙΟΣΥΓΚΡΑΣΙΑ...ΔΕΝ ΣΑΣ ΚΡΥΒΩ ΟΤΙ ΜΕΣΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΟΙΤΑΖΩ ΚΙ ΕΓΩ ΕΠΙΠΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΙΚΕΣ .... ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΩ ΥΠΟΨΗΝ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΤΙΜΕΣ , ΣΧΕΔΙΑ ΚΤΛ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ(ΑΡΧΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ) ΔΕΝ ΕΠΙΧΕΙΡΩ ΝΑ ΨΩΝΙΣΩ ΤΙΠΟΤΑ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] .... ΑΣΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΦΥΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ!
ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΩΣ ΟΤΑΝ ΓΙΝΕΙ Η Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΙ 5,5 ΜΗΝΩΝ ....ΕΧΩ ΧΡΟΝΟ ΣΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΝΩ 10 ΔΩΜΑΤΙΑ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΛΟΓΟΣ!!! ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] .... ΕΔΩ ΟΥΤΕ ΡΟΥΧΑ ΕΓΓΥΜΟΣΥΝΗΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΑΚΟΜΑ...ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΚΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΜΕ ΠΛΑΚΑ ΚΟΙΛΙΑ ΣΤΟΝ 4ο ΘΑ ΑΡΓΗΣΟΥΝ ΝΑ ΜΟΥ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΝ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΤΑ ΤΟ ΦΘΙΝΟΠΩΡΟ ΤΟ ΚΟΒΩ!!!!

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσακια μου!!!Ελπιζω να περασατε ενα ομορφο σ.κ ακομα και με τα ψυχολογικα σκαμπανεβασματα!

χιονατουλα εισαι πανεμορφη!Οπως φανταζομουν μικρη την χιονατη των παραμυθιων!Το μωρουδακι σου θα ειναι εξισου ομορφο!!Μην ανησυχεις για την αυχενικη,ολα καλα θα πανε!Παρε μαζι αρκετα χαρτομαντηλα ομως Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Κοριτσια,χτες ειχαμε την 1η επετειο γαμου μας!Τι απεραντη ευτυχια να την γιορταζεις και να ξερεις οτι το καλυτερο δωρο το εχεις ηδη κοντα σου...Να σας πω τι δωρο μου εκανε ο αντρουλης μου,μην γελασετε (πολυ) ...εκτος απο την κλασικη ανθοδεσμη,ειδε και την πρακτικη πλευρα του θεματος.Του ελεγα πριν λιγο καιρο οτι τωρα που ειμαι εγκυος,δεν εχω λιγουρευτει κατι ιδιαιτερο αλλα θελω να τρωω πατατες τηγανητες!Τον αλλο καιρο,δεν τρωω γιατι παχαινουν...Καθε φορα ομως τωρα τελευταια που βγαιναμε εξω δεν κρατιομουν και μπορει να μην ετρωγα τπτ αλλο παρα μονο αυτες.Του ελεγα ομως οτι δεν πρεπει να με αφηνει να τρωω και στο σπιτι δεν αγοραζα ποτε πατατες για να μην εχω τον πειρασμο.Ετσι λοιπον πηγε και μου πηρε μια καινουρια συσκευη της philips που φτιαχνει πατατες τηγανητες με μια κουταλια λαδι για να μην στενοχωριεμαι μην παχυνω!Αχ,βρε κοριτσια,δεν ξερω αν φταινε οι ορμονες της εγκυμοσυνης που κλαιω σαν την παλαβη με το παραμικρο,αλλα χτες το κλαμα(χαρας) που εκανα με την φριτεζα,δεν περιγραφεται.Αφου και ο ιδιος τα εχασε,νομιζε οτι ειχε κανει βλακεια και δεν μου πηρε κοσμημα π.χ...και εγω του πηρα ενα χαζο-πουκαμισο με γραβατα για την δουλεια... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Χτες ειχαμε κατι βαφτισια να παμε,ευτυχως τα φορεματα που εχω μου κανουν ακομα,η γραμμη τους ειναι ελαφρως αμπιρ γιατι παντα επαιρνα ρουχα που να μην μου κολλανε γιατι δεν τα αντεχα πανω μου.Το προβλημα μου ειναι απο την μεση και πανω!Δεν μου κανουν στα β....α!!!!Νιωθω οτι με στενευουν!!!Πρεπει να εχει διπλασιαστει στο στηθος μου!και αν ειναι ετσι στον 4ο μηνα,τι θα γινει στον 8ο?θα φτασει στα γονατα?!!! affraid affraid affraid επισης ζυγιστηκα σημερα,εχω παρει 1,2 κιλα.Με κοροιδευει ο αντρας μου και μου λεει οτι το εχω παρει στα β....α!!!δεν το αποκλειω!

Οσον αφορα τα εξοδα για το μπεμπε,εχουμε καποιους εθελοντες ευτυχως.Οι γονεις μου θα μας παρουν το καθισμα του τουτου,ο κουνιαδος μου το καροτσι,η πεθερα μου την κουνια...μεχρι το τελος θα δουμε.Παντως ολοι μου λενε να μην παρω τπτ εγω για το μωρο γιατι θα μου φερουν απειρα οι συγγενεις και ολοι αυτοι.Εγω ομως θελω για το λουλουδακι μου!!! flower flower flower flower

Χτες στα βαφτισια μου ειπαν οτι απο το σχημα της κοιλιας μαλλον εχω κοριτσακι.Ειναι η εκατοστη φορα που ακουω κατι τετοιο για το φυλο,τοσο πολυ που το εχω πιστεψει εντελως!Ο χαζομπαμπας που καποτε ηθελε αγορι ειναι κατουρημενος βαθυτατα απο τωρα!

Το post εχει γινει τεραστιο(πολυ υλικο το σ.κ),το σταματαω γιατι θα γινει κουραστικο!

φιλουνακια!!!

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΟΜΟΡΦΕΣ ΕΓΚΥΜΟΝΟΥΣΕΣ!!!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΖΕΣΤΑΙΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ Β'ΕΠΙΠΕΔΟΥΣΤΙΣ 12/7 !!!!!
TATTOOED ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΕ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΣΗΚΩΣΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ!!! ΤΟΤΕ ΜΕ ΣΗΚΩΣΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ!
ARDO ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΑΓΚΑΛΙΑΣΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΥΚΛΑ ΣΟΥ!!!
CARRIE ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΠΜ

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ !!!!!!!!!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 18 536304 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 18 536304

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
aylin έγραψε:Carrie όντως το σκ...χάλια ... και καλά κορίτσια μου εσείς έχετε θειές κλπ κλπ...εμείς που είμαστε ολομόναχοι?Μόνο το καρότσι θα μας πάρει ο παππούς μου...Η μαμά με την αδερφή μου ανέλαβαν φορμάκια κοκ...Κρεβατάκι ήταν να μας δώσει η bitch η κουνιάδα μου...αλλά το κρατάει στην αποθήκη και είπε ότι και καλά το έδωσε...τα πεθερικά μου είναι...ειλικρινά δεν θελω να τους χαρακτηρήσω...αχ...κορίτσια...μερικές φορές που λέτε για γιαγιάδες και παππούδες δεν σας κρύβω ότι ζηλεύω λιγάκι...Μακάρι να ζούσε ο μπαμπάς μου και η μαμά μου να μην ήταν τόσο μακρυα...σκεφτομαι κάτι δραματικά σενάρια του στυλ...και εμένα ποιός θα με επισκέπετε στο μαιευτήριο?Ειλικρινά δεν ξέρω γιατί τα σκέφτομαι αλλά το μόνο καλό είναι το μωρό μου, το παιδάκι μου και ο Στεφανάκος μου που τόσο κουράζεται για να μην μας λείψει τίποτα..

aylin μου,μην στενοχωριεσαι καθολου!Σημασια εχει να εχεις την αγαπη σου με τον Στεφανο σου γιατι με αυτον θα πορευτεις στη ζωη σου,αυτος θα ειναι ο στυλοβατης σου και το αλλο σου μισο.Ακομα και τα νινακια μας καποια στιγμη θα μεγαλωσουν και θα φυγουν απο κοντα μας,θα βρουν την δικκη τους αγαπη.Εσυ θα εχεις ομως τον Στεφανακο σου.Να μην το ξεχνας ποτε αυτο και δεν θα αισθανθεις ποτε μονη.Να ειστε παντα αγαπημενοι και ευτυχισμενοι ακομα και οταν δεν θα εχετε πια δοντια (που λεει ο λογος...) ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 18 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 18 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 18 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 18 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 18 417472

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσακια μου,δειτε αυτο...(αλλα μην κλαψετε πολυ)

https://youtu.be/GroDErHIM_0

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαμομηλακι έγραψε:κοριτσακια μου,δειτε αυτο...(αλλα μην κλαψετε πολυ)

https://youtu.be/GroDErHIM_0

Την έχω δει αυτή την ταινία!Smile

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ Χαμομηλάκι μου με συγκίνησες αφάνταστα!!!Αλλά πάνω απ'όλα έχεις δίκιο!!!Έχω τον Στέφανο και τα έχω όλα!!!Και το βίντεο πολύ πολύ συγκινητικό...!!!
Και εμείς αυτό το σκ έχουμε την πρώτη επέτειο του αρραβώνα...Χαμομηλάκι μου γλυκό...ότι καλύτερο σου εύχομαι!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 18 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 18 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 18 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 18 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 18 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 18 417472

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
aylin έγραψε:Αχ Χαμομηλάκι μου με συγκίνησες αφάνταστα!!!Αλλά πάνω απ'όλα έχεις δίκιο!!!Έχω τον Στέφανο και τα έχω όλα!!!Και το βίντεο πολύ πολύ συγκινητικό...!!!
Και εμείς αυτό το σκ έχουμε την πρώτη επέτειο του αρραβώνα...Χαμομηλάκι μου γλυκό...ότι καλύτερο σου εύχομαι!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 18 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 18 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 18 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 18 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 18 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 18 417472

Να'σαι καλα,κοριτσακι!την ταινια που προερχεται το βιντεακι δεν την εχω δει,αλλα το ολο νοημα ειναι αυτο που σου ειπα και πριν:με το αλλο σου μισο,θα εισαι μια ζωη,ειτε με παιδια,ειτε χωρις αυτα.Ειναι πολυ γλυκο να βλεπεις παππουδες και γιαγιαδες να γερνανε ομορφα διπλα ο ενας στον αλλο,πιασμενοι χερι χερι μεχρι το τελος.Ειναι αυτο μου λεει και ο αντρας μου "θελω να σε κανω μακια,ακομα και φαφουτης..." ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 18 417472 υπαρχει τιποτε καλυτερο? ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 18 35468

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κοριτσακια τι κανετε????χτες πηγαμε στην βαπτιση αχ 12 η ωρα γυρισα κ αμεσως πηγα στο κρεβατι ''κουραστηκα λες κ εσκαβα ολο το απογευμα''......
Snowhite υπομονη λιγες μερες μεινανε να δεις θα τρελαθεις απο την χαρα σου και απο''δω κ περα θα εχεις μεγαλυτερη αγωνια κ ανχος κ επιθυμεια να πηγαινεις να βλεπεις το μωρακι σου.....
χαμομηλακι αντε εσενα σου πηρε δωρο ο αντρουλης σου και εβαλες τα κλαματα...εγω που διαβαζα την ιστορια σου κ με πηραν τα ζουμια???αχ τι ειναι αυτο με το παραμικρο.....παντως τι ωραια σκεψη ε???
aylin τι επαθες εγω μια χαρα σε ειχα αφησει γιατι επεσες τοσο??ολα θα πανε καλα μην ανχωνεσε σιγα σιγα θα τα παρετε ολα...ολοι στην ιδια θεση δεν ημαστε ειπαμε καθε αρχη κ δυσκολη ...και επειτα η επιλογη ειναι δικη σου το τι θα παρεις κ σε τι τιμες...καταλαβαινω ειναι το πρωτο και οσο να''ναι θελουμε τα καλυτερα αλλα η ευτυχια δεν βρισκετε στα υλικα αγαθα..θα μεγαλωσει το μωρακι σου κ θα τα εχεις πεταμενα στην αποθηκη.....ραντεβου το απογευμα στο φεις ..... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
CARRIE MOY ΤΟ ΙΔΙΟ ΛΕΜΕ! ΑΠΛΑ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΣΟΥ ΘΑ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΠΡΙΝ ΓΕΝΝΗΘΕΙ.ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΠΩΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΨΑΧΝΕΙΣ ΑΣΕ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΟΙ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΕΣ ΣΤΑ ΠΑΝΤΑ!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΚΑΝΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΙ. ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ ΤΟ ΙΔΙΟ. ΑΝ ΘΥΜΑΤΑΙ ΚΑΜΙΑ ΑΣ ΜΟΥ!!!

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatianoula έγραψε:χαμομηλακι αντε εσενα σου πηρε δωρο ο αντρουλης σου και εβαλες τα κλαματα...εγω που διαβαζα την ιστορια σου κ με πηραν τα ζουμια???αχ τι ειναι αυτο με το παραμικρο.....παντως τι ωραια σκεψη ε???

Ασε,τατιανουλα,ειχανε ανοιξει οι βρυσες χτες και δεν λεγανε να κλεισουν με τιποτε.Ειχα να παω και εγω σε βαφτιση και βαφομουν και ξεβαφομουν συνεχεια!τι εχω παθει δεν μπορω να το εξηγησω...του αφιερωσα και αυτο https://youtu.be/FQ8DwuQCuXU και παλι εκλαιγα που το ακουγα...(aylin για σενα και τον Στεφανο σου ειναι αυτο επισης,να το θυμασαι!)...μεχρι και στην πεθερα μου που μου εστειλε μια ανθοδεσμη εβαλα τα κλαματα Embarassed Embarassed Embarassed ε,ρε τι εχω να τραβηξω η μανα!!!!

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kikitso έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΚΑΝΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΙ. ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ ΤΟ ΙΔΙΟ. ΑΝ ΘΥΜΑΤΑΙ ΚΑΜΙΑ ΑΣ ΜΟΥ!!!

Αυτο με το σταυρο μου το ειχαν κανει και μενα.Αν ο σταυρος κανει κυκλους τοτε ειναι κοριτσι,αν παει περα-δωθε ειναι αγορι.Και σε μενα και στον αντρα μου μας ειχαν βγαλει 2 αγορια αλλα ολοι τωρα μου λενε οτι μαλλον εχω κοριτσακι!Και το εχω πιστεψει τοσο πολυ που αν ειναι αγορι,θα εκπλαγω πολυ!υπομονη μεχρι την β'επιπεδου,ελπιζω να το δουμε!

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Koριτσόπουλα όμορφα γεια σας!!ααα, βλέπω βαρύναμε λίγο συναισθηματικά και δεν πρέπει!!!!Για να ανεβούμε λίγο!!!!
Κορίτσια, βλέπω ότι όλες λίγο πολύ στο ίδιο καζάνι βράζουμε και τις ίδιες ανησυχίες έχουμε...καμία μας δεν είναι μεγιστάνας (δυστυχώς!! ) και όλες προβληματιζόμαστε με τα οικονομικά, τις δουλειές, τι΄ θα γίνει μετά, αν θα έχουμε στήριξη....Βρε κορίτσια, κι εμείς όμως δεν μεγαλώσαμε στα παλάτια και μια χαρά παιδιά βγήκαμε!Αφήστε που έτσι μάθαμε να εκτιμάμε!!Και τα παιδιά μας θα μεγαλώσουν σε τόση αγάπη και ζετασιά που και να μην΄εχουν καροτσάκι των 900 ευρώ πάλι ευτυχισμένα θα είναι, γιατί έχουν εμάς, μια ζεστή οικογένεια- σφιχτή σαν γροθιά!Αλλωστε τί μας κάνει αληθινά ευτυχισμένες; ένα ζακετάκι στην πλάτη όταν κρυωνουμε, ένα ζεστό καφεδάκι φτιαγμένο από τα χέρια μιας καλής φίλης, ένα αναπάντεχο τηλεφώνημα, ένα ζεστό βλέμμα γεμάτο αγάπη, ένα φιλί για καληνύχτα....Αυτά μας δίνουν ζωή....Αντε, ας ανεβούμε λίγο λοιπόν!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 18 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 18 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 18 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 18 604962 και οι εξετάσεις μας κάθε φορά καλές βγαίνουν, και που αγχωνόμαστε κακό κάνουμε σε εμάς και στο μωράκι μας!¨Ολα καλά πάνε βρε!!!Αλλωστε υπάρχει τόση αγάπη γύρω μας και εδώ μέσα, που δεν μας πιάνει κανένα "μάτι"!Και όποτε γουστάρουμε εμείς θα φτιάξουμε τα δωμάτια των παιδιών μας, και όποτε και όπως μπορούμε θα ψωνίσουμε, και δεν θα δώσουμε λογαριασμό σε κανένα!!!Ορίστε μας!Γιατί, αυτοί μας δίνουν λογαριασμό τί κάνουν και πώς το κάνουν;;;Αντε τώρα!!!Rise up κοριτσάρες, καλοκαίριασε!!Τα μωρουδάκια μας μεγαλώνουν και χορεύουν στις κοιλιτσες μας!!!! https://www.youtube.com/watch?v=v09oVQpVOrs

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΧΑΜΟΜΗΛΑΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ 2 ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΙ 1 ΚΟΡΙΤΣΙ!! ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΤΑ ΕΧΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΤΡΙΤΟ;;;; ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ. Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΦΕΤΟΣ ΞΕΧΑΣΕ ΤΗΝ ΕΠΕΤΕΙΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΣΤΑ... ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ ΠΟΥ ΤΟ ΓΙΟΡΤΑΣΑΤΕ ΚΙ ΕΤΣΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΙΑ!!

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και κάτι άλλο:Αυχενική και pappA 120 ευρώ στο Λητώ. Β επιπέδου 100 ευρώ στο Λητώ παλι.(γυρνάμε στο πρακτικό μέρος της ζωής !)

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ardo έγραψε:Koριτσόπουλα όμορφα γεια σας!!ααα, βλέπω βαρύναμε λίγο συναισθηματικά και δεν πρέπει!!!!Για να ανεβούμε λίγο!!!!
Κορίτσια, βλέπω ότι όλες λίγο πολύ στο ίδιο καζάνι βράζουμε και τις ίδιες ανησυχίες έχουμε...καμία μας δεν είναι μεγιστάνας (δυστυχώς!! ) και όλες προβληματιζόμαστε με τα οικονομικά, τις δουλειές, τι΄ θα γίνει μετά, αν θα έχουμε στήριξη....Βρε κορίτσια, κι εμείς όμως δεν μεγαλώσαμε στα παλάτια και μια χαρά παιδιά βγήκαμε!Αφήστε που έτσι μάθαμε να εκτιμάμε!!Και τα παιδιά μας θα μεγαλώσουν σε τόση αγάπη και ζετασιά που και να μην΄εχουν καροτσάκι των 900 ευρώ πάλι ευτυχισμένα θα είναι, γιατί έχουν εμάς, μια ζεστή οικογένεια- σφιχτή σαν γροθιά!Αλλωστε τί μας κάνει αληθινά ευτυχισμένες; ένα ζακετάκι στην πλάτη όταν κρυωνουμε, ένα ζεστό καφεδάκι φτιαγμένο από τα χέρια μιας καλής φίλης, ένα αναπάντεχο τηλεφώνημα, ένα ζεστό βλέμμα γεμάτο αγάπη, ένα φιλί για καληνύχτα....Αυτά μας δίνουν ζωή....Αντε, ας ανεβούμε λίγο λοιπόν!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 18 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 18 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 18 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 18 604962 και οι εξετάσεις μας κάθε φορά καλές βγαίνουν, και που αγχωνόμαστε κακό κάνουμε σε εμάς και στο μωράκι μας!¨Ολα καλά πάνε βρε!!!Αλλωστε υπάρχει τόση αγάπη γύρω μας και εδώ μέσα, που δεν μας πιάνει κανένα "μάτι"!Και όποτε γουστάρουμε εμείς θα φτιάξουμε τα δωμάτια των παιδιών μας, και όποτε και όπως μπορούμε θα ψωνίσουμε, και δεν θα δώσουμε λογαριασμό σε κανένα!!!Ορίστε μας!Γιατί, αυτοί μας δίνουν λογαριασμό τί κάνουν και πώς το κάνουν;;;Αντε τώρα!!!Rise up κοριτσάρες, καλοκαίριασε!!Τα μωρουδάκια μας μεγαλώνουν και χορεύουν στις κοιλιτσες μας!!!! https://www.youtube.com/watch?v=v09oVQpVOrs


ποσο συμφωνωωωωωω!!!!παμεεεεεεεεεε https://youtu.be/FLMmvZNHRAE

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμενα ο γιατρος που με παρακολουθει εχει στο γραφειο του τα μηχανηματα και μου πηρε για την αυχενικη 50Ε για Β επιπεδου που τον ρωτησα μου ειπε 50Ε και η επισκεψη εχει 50.΄..μαλλων το κανει για να μην μπερδευομαστε χα χα χα.οχι απλα δεν εκμεταλευεται σου λεει εκει που θα πας αλλου καντα σε μενα.......

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ARDO ΜΕ 5 ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΕΘΕΣΕΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ. ΕΜΕΙΣ ΕΙΧΑΜΕ 1 ΜΠΙ-ΜΠΙ-ΜΠΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΕΥΤΗΧΙΣΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ 2 ΔΩΜΑΤΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΗΛΕΩΡΑΣΗ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΝ!

ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΔΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙ ΚΑΠΟΥ

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatianoula έγραψε:εμενα ο γιατρος που με παρακολουθει εχει στο γραφειο του τα μηχανηματα και μου πηρε για την αυχενικη 50Ε για Β επιπεδου που τον ρωτησα μου ειπε 50Ε και η επισκεψη εχει 50.΄..μαλλων το κανει για να μην μπερδευομαστε χα χα χα.οχι απλα δεν εκμεταλευεται σου λεει εκει που θα πας αλλου καντα σε μενα.......

Σε ποια βδομάδα θα πάτε για Β επιπέδου? Εγώ έλεγα μήπως κρατηθώ και να πάω 22η-23η να έχει μεγαλώσει κ άλλο το μωράκι να το δούμε καλύτερα Laughing Laughing

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
pumpkin νομιζω πωσ ειναι καλα να πας τοτε κι εγω μαλλον στην 22 θα το κανω

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμενα ο γιατρος μου μου ειπε οτι η Β επιπεδου γινεται 20με 22εβδομαδων......εγω λεω να παω 21εβ γιατι δεν θα αντεξω παραπανω/.......

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 34]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 26 ... 34  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις