Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
422 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 422 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 26 ... 34  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 34]

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Και εμενα το ιδιο μου ειπε,που σημαινει σε κανενα μηνα απο τωρα τουλαχιστον! bom bom bom σιγα μην αντεξω να περιμενω,με βλεπω στην αρχη της 20ης να πηγαινω! cheers cheers cheers

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
υπομονη μηδεν ανυπομονες μανες..χα χα χα/....
θα περασει ο καιρος κ θα παμε που θα παει..... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ρε κορίτσια, ξέρω οτι είπαμε είναι νωρίς κτλπ κτλπ, αλλά μου την έχει δώσει το θέμα με τα επιπλάκια και τα πραγματάκια του μωρού και τα πεθερικά μου.
Ο άντρας μου θέλει να τους ρωτήσει αν θέλουν να μας πάρουν τίποτα, γιατί στεναχωριέται και αυτός που μόνο οι δικοί του δεν μας έχουν πει τίποτα, αλλά και εγώ δεν θέλω να "παρακαλάω" για ένα δωράκι για το μωρό μου έλεος.
Και τονίζω δεν είπα να μας το πάρουν σήμερα, αλλά ούτε πάνω στην συζήτηση δεν έχουν πει ποτέ τίποτα (που λέω εγώ ο μπαμπάς μου θα μας πάρει αυτό, ο θείος μου το άλλο κτλπ).Μόνο στραβωμένα μούτρα βλέπω ρε γμτ.
Του είπα να πάμε να πάρουμε εμείς οτι θέλουμε (μαζί και των δικών μου τα πραγματάκια) τον Αύγουστο που είναι και εκπτώσεις και μετά την Β επιπέδου και ΟΤΑΝ θέλουν οι γονείς του να μας πάρουν τίποτα άλλο, και δεν το δέχεται, θέλει να ζητήσει τον λόγο απο τους δικούς του που δεν μας δείχνουν κανένα ενδιαφέρον για τίποτα.
Η μάνα του θα κλαφτεί οτι δεν το έκανε επειδή δεν θέλει ή δεν χαίρεται, αλλά είχε άλλους λόγους (αναρρωτική, υδραυλικό, χωριό κτλπ) και μπλα μπλα μπλα δικαιολογίες, και θα το δεχτεί, και θα τα πάρω και θα μαλώσουμε κοκ!

Αυτά τα ωραία είναι στο μυαλό μου τις τελευταίες μέρες Laughing Laughing Laughing

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Pumpkin μόλις είδα ότι έχουμε ίδια ΠΗΤ. Τι να πεις..Εμάς όπως είπα και παλιότερα δεν έχει αναφέρει κανείς τίποτα.Οπότε θα κάνουμε το πρόγραμμα μας και ΑΝ φιλοτιμηθεί κανείς θα τους πω να μας δωσουν λεφτά. Το ίδιο θα είναι!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Pumpkin μην στεναχωριέσαι...και εμάς μια απο τα ίδια.Εαν εξαιρέσεις καρότσια και προίκα που θα μας πάρουν οι δικοί μου, τα πεθερικά μου ούτε καν έχουν αναφέρει τίποτα.Δεν αξίζει να το σκέφτεστε συνέχεια...εξ'άλλου εάν φιλοτιμηθούν όπως λέει και η Carrie ζητήστε τους τα χρήματα...Πάντως κακά τα ψέμματα εγώ δεν περιμένω τίποτε απο αυτούς...και ούτε θέλω το μωρό μου να έχει κάποια σχέση.Κάθε φορά που μας θυμούνται δεν είναι για καλό...αμα πια στο τέλος θα αλλάξουμε και αριθμούς να μου το θυμηθείτε.
Εμείς σήμερα έχουμε ραντεβού με τον ιατρό για τον υπέρηχο ανάπτυξης...Μακάρι να είναι όλα καλά...με έχει φάει η αγωνία τις τελευταίες μέρες...βλέπω και κάτι όνειρα θρίλερ τελείως...
Φιλιά πολλά κορίτσια μου!!!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pumpkin εγω στην θεση σου θα τον αφηνα να παει να το αναφερει.....στο κατω κατω αυτος το κανει για να νιωσει αυτος καλυτερα και να του λυθει κ η απορεια..εσυ μην ανακατευτεις καθολου.γονεις του ειναι γιατι να τους ντρεπετε ???θα παει κ θα πει αυτο θα μας παρει ο ταδε αυτο ο ταδε εσεις τι θα μας παρετε??????οεο....
τουλαχιστον θα ηρεμησεις και εσυ,,,και θα ξερεις ναι ναι οχι οχι.....

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμείς σήμερα έχουμε ραντεβού με τον ιατρό για τον υπέρηχο ανάπτυξης...Μακάρι να είναι όλα καλά...με έχει φάει η αγωνία τις τελευταίες μέρες...βλέπω και κάτι όνειρα θρίλερ τελείως...
Φιλιά πολλά κορίτσια μου!!![/quote]

ολα θα πανε καλα μην ανησυχεις!!!τυχερουλα θα δεις το μωρακι σου...... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΤΟ CD ΜΕ ΤΗΝ ΜΟΥΣΙΚΗ!!!!

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
aylin έγραψε:
Εμείς σήμερα έχουμε ραντεβού με τον ιατρό για τον υπέρηχο ανάπτυξης...Μακάρι να είναι όλα καλά...με έχει φάει η αγωνία τις τελευταίες μέρες...βλέπω και κάτι όνειρα θρίλερ τελείως...
Φιλιά πολλά κορίτσια μου!!!

Αχ τι καλά! θα πάθεις πλάκα απο το πόσο έχει μεγαλώσει, κοίτα να φας καμιά σοκολατίτσα 10-15 λεπτά πριν μπεις! εγώ τσιμπούσα κομματάκια στην αίθουσα αναμονής και μετά έφαγα και στο ασανσέρ άλλο ένα μεγάλο κομμάτι και έκανε πάρτυ ο μπέμπης αχαχα!


Λέτε να είμαι και εγώ εκεί όταν θα τους το πει? Δεν θέλω να τον αφήνω να πηγαίνει μόνος του για σπάσιμο Laughing
Άσε που αν είμαι και εγώ δεν θα μπορεί να μου πει βλακείες μετά ο άντρας μου του τύπου "στεναχωρέθηκαν ΠΑΡΑ πολύ όταν τους το είπα".
Sorry αν το μεγαλοποιώ πολύ το θέμα, αλλά έχουν προηγηθεί πολλά τον τελευταίο καιρό :S

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Pumpkin καλά όλα αυτά αρκεί να μην τους περάσει η ιδέα ότι ΕΣΥ έβαλες τον άνδρα σου να κάνει τον μεσάζοντα..

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εαν εσυ δεν εχεις προβλημα να εισαι μπροστα πανε και''συ ''να δεις και αντιδρασεις''..
affraid affraid affraid χα χα χα.....
μπορει να σας πουν ενταξει νωρις ειναι ακομη γι''αυτο και δεν λεγαμε τιποτα...

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαχαχα...Pumpkin να ξέρεις πως ό'τι κι'άν γίνεται...πάντα θα φταίνε οι νύφες!!!...
Στη θέση σας δεν υπήρχε περίπτωση να πάω.Έτσι εμείς κερδίσαμε την ανεξαρτισία μας...Παραθέτω την δική μου άποψη κορίτσια μη με παρεξηγείτε...Δεν θέλω αύριο μεθαύριο να μου πουν...εμείς κάναμε το ένα , εμείς κάναμε το άλλο...Δεν το θέλω...Έαν δεν προσφέρετε κάποιος για να κάνει μια γλυκειά κίνηση με την καρδιά του τότε και εγώ δεν θα παρακαλάω κανέναν!Χίλιες φορες καλύτερα μονοι μας!!!Βέβαια μιλάω αποκλειστικά για τη δική μας περίπτωση και τη δική μου εμπειρία!!!

Θα φάω σοκολατίτσα για να αρχίσει παιχνίδια η μικρή μου...(Εύχομαι να μην έγινε μπέμπης)

Τατιανουλίνα μου...σε φιλώ πολύ θα τα πούμε το βραδάκι!!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aylin έγραψε:χαχαχα...Pumpkin να ξέρεις πως ό'τι κι'άν γίνεται...πάντα θα φταίνε οι νύφες!!!...
Στη θέση σας δεν υπήρχε περίπτωση να πάω.Έτσι εμείς κερδίσαμε την ανεξαρτισία μας...Παραθέτω την δική μου άποψη κορίτσια μη με παρεξηγείτε...Δεν θέλω αύριο μεθαύριο να μου πουν...εμείς κάναμε το ένα , εμείς κάναμε το άλλο...Δεν το θέλω...Έαν δεν προσφέρετε κάποιος για να κάνει μια γλυκειά κίνηση με την καρδιά του τότε και εγώ δεν θα παρακαλάω κανέναν!Χίλιες φορες καλύτερα μονοι μας!!!Βέβαια μιλάω αποκλειστικά για τη δική μας περίπτωση και τη δική μου εμπειρία!!!

Θα φάω σοκολατίτσα για να αρχίσει παιχνίδια η μικρή μου...(Εύχομαι να μην έγινε μπέμπης)

Τατιανουλίνα μου...σε φιλώ πολύ θα τα πούμε το βραδάκι!!!

Aylin απλώς να έχεις υπόψην σου ότι αν είναι υπερδραστήρια η μπέμπα θα δυσκολέψει τον γιατρο να την μετρήσει για την ανάπτυξη της (κεφαλάκι-κοιλίτσα και μηρό).Εγώ την περασμένη φορά που πήγα κουνιόταν συνέχεια και δεν μπορούσε να του μετρήσει τον μηρό και μας πήρε 1 ώρα!Βέβαια 1 ώρα θα κάθεσαι και θα χαζεύεις αλλά είναι πρόβλημα για τον γιατρό μάλλον!Από την άλλη στην αυχενική που είχα φάει σοκολατίτσα είχε πέσει σε λήθαργο ο μπέμπης και κοιμόταν!! Razz Razz Και αυτό δυσκόλεψε την γιατρό γιατί δεν κουνιόταν για να τον μετρήσει και χτυπούσε την κοιλία μου για να τον ξυπνήσει!

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ναι είναι νωρίς και δεν το έχουν συνειδητοποιήσει ακόμα όπως μου είπε η θεία μου.Λες και αυτοί θα γίνουν γονείς, η αυτή περνάει την εγκυμοσύνη.Τι να πω Mad
Έτσι θα κάνω, θα πάω και εγώ να δω τι θα πούνε και κυρίως πως θα το πούνε, γιατί έχουν τρόπο και απο τα πιο σκ..ά να την βγάζουν μέλι Laughing Laughing

Εμένα μου είπε οτι στην αυχενική ήταν νωρίς για να πιάσει η σοκολάτα, και εμένα μου έριχνε κάτι ζουλήγματα, πονούσα 1 μέρα lol

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
aylin έγραψε:
Στη θέση σας δεν υπήρχε περίπτωση να πάω.Έτσι εμείς κερδίσαμε την ανεξαρτισία μας...Παραθέτω την δική μου άποψη κορίτσια μη με παρεξηγείτε


Αχ ποιά ανεξαρτησία που ο μπούλης μου τρέχει σαν παιδάκι να ους κάνει τα θελήματα.Κυριακή βράδυ τον παίρνει τηλ ο μπαμπάς του να πάει να του κάνει κάτι στην τβ, και του έδωσε και ραντεβού μετά την δουλειά την άλλη μέρα να πάει να το κάνει, και του λέω καλά ρε Χριστιανέ μου, θα σε περιμένω εγώ με το φαγητό μας 6 το απόγευμα και εσύ να πηγαίνεις να κάνεις ΜΗ επείγον θελήματα? Να το κάνεις ΟΤΑΝ μπορέσουμε και έχουμε χρόνο, δεν θα με παρατάς εμένα να πηγαίνεις να κουνάς κεραίες έλεος δηλαδή..Λες και είναι φοιτητής και δεν έχει τι να κάνει στον ελευθερο χρόνο του..
Φυσικά μετά που του το είπα το κατάλαβε, αλλά μόνος του ΜΠΑ Crying or Very sad Embarassed

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γενικα οι αντρες σ''αυτα τα θεματα ειναι λιγο '''''ελα μωρε δεν πειραζει και τι εγινε και πως κανεις ετσι'''''..ενα παραδειγμα ο αντρας μου εχει εναν φιλο παιδικο που μεγαλωσανε μαζι και ακομη κανουν αρκετη παρεα '''πριν παντρευτουμε τωρα οχι τοσο'''...ηρθε στο γαμο μας με την γυναικα του φαγανε ηπιανε χορεψανε φευγοντας πηρανε και ενα μπουκαλι κρασι '''αναμνηστικο με την φωτογραφια μας''' και δωρο γιοκ.......
ε λεμε θα το αφησει στο χωριο στην πεθερα μου ''γιατι κ αυτος εκει μενει''...
μεχρι τωρα το φερνουνε το δωρο που να το βρασω δεν το θελω απλα λες γινεται ετσι???και εχουμε βρεθει πολλες φορες απο τοτε να πεις οτι δεν μας ειδανε....
τωρα γεννησε η γυναικα του και πηγα πηρα το χαιβανη ''για το μωρο ρουχαλακια σαλιαρες και τετοια''...εγω δεν μπορω να κανω σαν αυτους !!!και το λεω στον αντρα μου κ μου λεει ενταξει μωρε πως κανεις ετσι!!!λες κ εμεις εχουμε ενω αυτοι δεν εχουνε που εμεις ζουμε σε ενοικιο με ενα μισθο και αυτοι σε δικο τους σπιτι κ δουλευουν και η δυο...

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
pumkpin ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΛΥΣΟΥΝ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ ΤΟ ΘΕΜΑ.ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΟΥΤΩΣ Ή ΑΛΛΩΣ ΑΝ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΤΙ ΝΑ ΠΟΥΝ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΘΑ ΤΟ ΠΟΥΝ. ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΣΚΑΣ ΧΡΥΣΟ ΜΟΥ ΤΑ ΠΕΡΑΣΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΓΕΛΑΩ.... ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΩΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΑΣ ΣΥΝΝΕΝΟΥΑΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η CARRIE ΠΑΡΤΕ ΤΑ ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΛΟΥΝ ΜΕΤΑ ΑΣ ΔΩΣΟΥΝ ΛΕΦΤΑ!
ΑΝΤΕ ΤΥΧΕΡΟΥΛΕΣ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ!!!ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙΤΕ ΤΑ ΝΕΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΤΣΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ;;

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
pumpkin,εγω συμφωνω να τους το πει,στο κατω-κατω οπως ειπαν και τα κοριτσια,δικοι του γονεις ειναι σιγα μην τους ντραπει κιολας.Απλα πες του να ειναι πιο διπλωματικος και να μην ειναι αποτομος γιατι αλλιως υπαρχει κινδυνος να φανει οτι τον εχεις βαλει εσυ.Επισης γνωμη μου ειναι να μην εισαι μαζι του οταν τους το πει γιατι μπορει να συγχυστεις και δεν ειναι καλο στην κατασταση σου.Χωρια που μπορει να μην καταφερεις να κρυψεις αντιδρασεις θριαμβου στο προσωπο σου Laughing Laughing Laughing αστο να το συζητησετε μετα αφου τους τα πει.Και εσυ παιξτο τρελιτσα!Ουτε η δικη μου η πεθερα εχει κανει λογο οτι θα μας παρει κατι,αλλα γενικα μας παιρνει διαφορα πραγματα για μας αν δει κατι και της αρεσει και επισης ειναι και μονη γυναικα και να πω την αληθεια δεν θελω να εχω καποια υποχρεωση.Θα κανουμε ο,τι μπορουμε εμεις και ο,τι μας δωσουν,καλως ας το δωσουν.Αλλωστε και εμεις εχουμε δωσει,για να δουμε ποσο θα φιλοτιμηθουν και οι υπολοιποι.Ο δικος μου ειναι μερικες φορες χαζοφιλοτιμος σε διαφορα κοινωνικα και του εχω πει να τα κοψει σιγα-σιγα γιατι δεν ειμαστε κοροιδα και δεν ειναι και εποχες για να ειμαστε κοροιδα.Εξαλλου σε λιγο θα εχουμε παιδι.Δεν διαννοουμαι να ξοδεψω λιγοτερο για το δικο μου για να κανω δωρο σε οποιονδηποτε κο Απιθανο Απιθανοπουλο,που ουτε αυτος μου εχει κανει π.χ δωρο στο δικο μου γαμο και πινει εις υγειαν του κοροιδου.Ο αντρας μου δυσκολευεται λιγο σ'αυτα,τον καταλαβαινω γιατι και εγω δυσκολευομουν παλιοτερα αλλα τωρα εχω αρχισει να γινομαι bitch!

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και ετσι πρεπει μου φενεται....μονο αν εισαι bits επιβιωνεις.....ΔΥΣΤΥΧΩΣ,....
αρε Κατινες χα χα χα..... Embarassed Embarassed Embarassed

αληθεια οι αντρες σας δεν σας ρωτανε για τι θεματα μιλαμε στο φορουμ??????
που να ξερανε!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ο δικος μου δεν ασχολειται γιατι νομιζει οτι μιλαμε ολο για μωρα,μωρουδιακα,εξετασεις και ποσο μεγαλα ειναι τα μωρα μας!χαχαχα!!!που να'ξερε! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΧΑΜΟΜΗΛΑΚΙ ΠΟΣΟ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ!!
ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΒΟΗΘΟΥΝ! ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΜΙΛΟΥΣΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΣΤΟ ΜΩΡΟ ΜΕ ΚΟΙΤΟΥΣΑΝ ΣΑΝ ΕΞΩΓΗΙΝΟ!ΤΕΛΙΚΑ ΣΤΟΝ 9ο ΔΩΣΑΝΕ ΛΕΦΤΑ. ΕΜΕΙΣ ΟΜΩΣ ΗΔΗ ΤΑ ΕΙΧΑΜΕ ΚΛΕΙΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΠΑΜΕ ΤΠΤ. ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Ο ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΔΕΝ ΤΟΥ ΠΗΡΑΝ ΤΠΤ ΙΣΩΣ ΓΙΑΤΙ ΘΕΩΡΗΣΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ! ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ! ΕΜΕΙΣ ΟΤΙ ΘΕΛΑΜΕ ΤΟ ΠΗΡΑΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΚΑΩ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ.ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΣΤΟ 1ο ΕΔΩΣΑ 300Ε ΤΟΣΑ ΘΑ ΔΩΣΩ ΚΑΙ ΣΤΟ 2ο ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΡΙΤΟ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ.ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΦΡΟΝΤΙΖΟΥΜΕ! ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΕΙΠΑΜΕ ΛΙΓΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΕΣ!!!!

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="tatianoula"]και ετσι πρεπει μου φενεται....μονο αν εισαι bits επιβιωνεις.....ΔΥΣΤΥΧΩΣ,....
αρε Κατινες χα χα χα..... Embarassed Embarassed Embarassed

αληθεια οι αντρες σας δεν σας ρωτανε για τι θεματα μιλαμε στο φορουμ??????
που να ξερανε!!!!


ΕΜΕΝΑ ΟΥΤΕ ΑΣΧΟΛΗΤΑΙ ΒΛΕΠΕΙ ΟΤΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΨΑΧΝΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χαμομηλάκι...σε φαντάζομαι bitch και νευριασμένη και με πιάνουν γέλια...Έχεις τόσο γλυκό πρόσωπο που δεν μπορω να σε φανταστώ έτσι...χιχιχι

Τατιανούλι νομίζει πως λέμε συνέχεια για μωράκια, αλλά και να ήξερε την αλήθεια, τις απόψεις μου για την bitch οικογένειά του τις ξέρει οπότε δεν πειράζει...χοχοχo

Kikitso εννοείται πως θα ενημερώσω...!!!

Κορίτσια με πήρε τηλ μια γνωστή μου που κάνει ραδιαφωνική εκπομπή με θέμα τα μωράκια και μου λεέι έχουν έρθει μανούλες, μπαμπάδες μόνο εγκυούλα δεν έχει έρθει και θέλει να πάω εγώ...και χάρηκα η ψωνάρα!!!Και θα πάω το σάββατο στις 2 Ιουλίου.Θα σας πω λεπτομέρειες απο την επώμενη εβδομάδα...χαχαχα...

Προς το παρόν το σεμινάριο στο Μιλάνο μεταφέρθηκε στις 15/07 και έτσι δεν θα φύγω αυτή την Παρασκευή...Καλύτερα θα είμαι εδώ στην 1η επέτειο του αρραβώνα μας!!!

Φιλάκια

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα κοριτσια μου!! Πως ειστε; Ο γιος μου 2 μερες ξυπναει απο τις 8 και μεχρι το βραδυ χορευει ασταματητα Shocked Shocked Shocked τι να πω δεν ξερω χαχαχαχα!!


Εγω χτες λυποθυμισα για πρωτη φορα ποτε σε καμμια εγκυμοσυνη δεν μου ειχε ξανασυμβει και ο γιατρος μου αύξησε το σιδιρο!!

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
aylin έγραψε:Χαμομηλάκι...σε φαντάζομαι bitch και νευριασμένη και με πιάνουν γέλια...Έχεις τόσο γλυκό πρόσωπο που δεν μπορω να σε φανταστώ έτσι...χιχιχι

Κορίτσια με πήρε τηλ μια γνωστή μου που κάνει ραδιαφωνική εκπομπή με θέμα τα μωράκια και μου λεέι έχουν έρθει μανούλες, μπαμπάδες μόνο εγκυούλα δεν έχει έρθει και θέλει να πάω εγώ...και χάρηκα η ψωνάρα!!!Και θα πάω το σάββατο στις 2 Ιουλίου.Θα σας πω λεπτομέρειες απο την επώμενη εβδομάδα...χαχαχα...

Προς το παρόν το σεμινάριο στο Μιλάνο μεταφέρθηκε στις 15/07 και έτσι δεν θα φύγω αυτή την Παρασκευή...Καλύτερα θα είμαι εδώ στην 1η επέτειο του αρραβώνα μας!!! Φιλάκια

αχ aylin μου,τα ιδια μου λεει και αντρας μου.Περα απο το οτι γελαει αμα με βλεπει να θυμωνω,μου λεει:"βρε χαμομηλακι μου (αυτος με εχει πει ετσι πρωτη φορα....)εχεις πολυ πλακα οταν φωναζεις και γινεσαι κακουλι!"...δεν μπορω να κρατηθω ομως η γυναικα!Τωρα κιολας που οι ορμονες μου χορευουν τρελα,μπορει να αρχιζω να νευριαζω και μετα να μπηγω και τα κλαματα και γινεται χαμος!ειναι και το οτι επειδη ειμαι εκπαιδευτικος,πρεπει να ειμαι και λιγο κακια ωρες ωρες για να μην μου παιρνουν και τον αερα τα πιτσιρικια,οποτε εξασκω το σπορ!Let us know για την εκπομπη,να σε ακουσουμε απο webradio τουλαχιστον!!!Τελεια που θα εισαι εδω για την επετειο!Να ζησετε και να ειστε ευτυχισμενοι οπως τωρα! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 19 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 19 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 19 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 19 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 19 417472

dionikou

dionikou
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
κοριτσόπουλα γεια σας
έχω αρχήσει να ψάχνω που θα κανω την β επιπέδου . Εγώ είμαι από επαρχία και δεν υπάρχει γιατρός εδώ να κάνει και πρέπει να ανέβω Αθήνα . Ο γιατρός μου μετά απο συζήτηση μου πρότεινε να πάω στο ΡΕΑ .Εσείς που θα την κάνετε? έχετε ακούσει κάτι για το ΡΕΑ ?
Και να πω και το παραπονό μου δεν έχω ακουσει ακόμα το νινι μου ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 19 265569

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 34]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 26 ... 34  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις