Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
310 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 310 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 34  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 34]

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμενα παλι με πιανουν συνηθως το πρωι οι λιγουρες ...Θα φαω 2 φρυγανιτσες με μελι κατα τις 8 ομως κατα τις 11 ξαναπειναω κ τρωγω συνηθως κανενα κρακερακι η φρουτο...το μεσημερι τρωμε κατα τις 4 κ απογευμα παντα πολλα φρουτα!!!Το βραδυ την βγαζω με κανενα γιαουρτακι η καμια σαλατα...

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια!!! εχω ενα κακο καιενα καλο νεο. το κακο ειναι οτι''μπλοκαρεο θυροειδης μου. εκανα τιςεξετασεις και γιανα μη τα πολυλογω, αποτι καταλαβα επειδη εχω καποια αντισωματα θα τον εχω παρεα για παντα... Sad καιθα χαπακωνομαι. το καλο θελω να πιστευω ειναι πως το ειδαμε νωρις και ισως το ρυθμισουμε να μην επηρεασει στο μωρο και το ταλαιπωρω και αυτο..

το καλο νεο ειναι πως σε λιγο εχω ραντεβου για το Β επιπεδου!!!!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pumpkin έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!
Aylin και εμείς se αυτήν την κούνια απο το motherbaby μάλλον θα καταλήξουμε, και στην συρταριέρα και στην ντουλαπίτσα.Επειδή όμως δεν είμαι απο Αθήνα, και είναι λίγο δύσκολο να κατέβω σε παρακαλώ όοοοταν πάτε αν τα δείτε γράψε μας τα σχόλια σου Very Happy
Επίσης πότε λέτε να παραγγείλετε τα επιπλάκια?

Εγώ σκεφτόμουν να έχω το μωρό μέχρι την άνοιξη στο δωμάτιο μας σε καλαθούνα και μετά κατα 5-6 μήνα να το πάω στην κούνια του, είναι χαζό? Εφόσον χωράει βέβαια το μωρό στην καλαθούνα αν δω οτι ζορίζεται θα δω τι θα κάνω.
Και εμένα δεν μου αρέσει να μάθει το μωρό και μετά να παιδευτώ να το πάω στο δωμάτιο του.Άσε που ως τότε θέλω να πιστεύω οτι η σεξουαλική μασ ζωή θα είναι όπως πριν.
Η πεθερά μου μου λέει οτι δεν κάνει το μωρό να είναι μακριά απο την μάνα του απο ΤΟΣΟ νωρίς και οτι αυτή τον είχε τον άντρα μου μέχρι 5 χρονών στο ίδιο δωμάτιο (έλεος να ακούει το παιδάκι, άρρωστο μου ακούγεται, συγνώμη κ όλας μην προσβληθεί καμία....)

Επίσης πήγα σε διαιτολόγο για να κρατήσω τα κιλά που έχω (είναι αρκετά) και να χάσω και κανένα πριν γεννήσω :S


Pumpkin εννοείται θα γράψω σχόλια...εμείς Πρώτα ο Θεός προς Σεπτέμβριο μας βλέπω να το παραγγέλνουμε.

Όταν λες πολλά κιλά τι εννοείς?Αποκλείεται να είναι παραπάνω απο τα δικά μου πίστεψέ με...χεχεχε Twisted Evil

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Pumpkin μου εμείς λέμε να τα πάρουμε κατά Οκτώβρη μάλλον..Άλλωστε από ΙΚΕΑ πας, τα παίρνεις και τα στήνεις..

Αλεξία δεν ξέρεις πόσο σε νιώθω!!Και εγώ κάπου εκέι θα σταματήσω να δουλεύωSad Παρόλο που είναι δουλειά γραφείου πλέον κουράζομαι τόσες ώρες σε μία καρέκλα και πόσο να σηκωθείς να κόβεις βόλτες μέσα στο γραφείο???Άθανατη ελληνική νομοθεσία!!!

Supermama αυτό το έχει συνήθως ένα σωρό κόσμός..Το έχει και η μαμά μου (υποθυροειδισμός) και είχε πει ο γιατρός να τρεκάρω και εγώ γενικώς γιατί κληρονομείται στις κόρες..Αλλά η αλήθεια είναι πως δεν ξέρω τι μπορεί να γίνει όταν είσαι έγκυος..Ελπίζω να μην είναι κάτι σοβάρο!!Θα περιμένουμε νεάκια σου!!!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
supermama έγραψε:καλημερα κοριτσια!!! εχω ενα κακο καιενα καλο νεο. το κακο ειναι οτι''μπλοκαρεο θυροειδης μου. εκανα τιςεξετασεις και γιανα μη τα πολυλογω, αποτι καταλαβα επειδη εχω καποια αντισωματα θα τον εχω παρεα για παντα... Sad καιθα χαπακωνομαι. το καλο θελω να πιστευω ειναι πως το ειδαμε νωρις και ισως το ρυθμισουμε να μην επηρεασει στο μωρο και το ταλαιπωρω και αυτο..

το καλο νεο ειναι πως σε λιγο εχω ραντεβου για το Β επιπεδου!!!!

Περαστικά να είναι!Ευτυχώς που το προλάβατε!Με το καλό η β επιπέδου!!!Φιλάκια ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 26 215994

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελπιζω να το προλαβουμε καινα μην εχει τιποτα το μωρακι. μετραω την ωρα να το δωωω!!!! θα χω καιτην αδερφουλα του!(6 χρονων) αυτη να δειτε πως ανηπομονει Very Happy

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
aylin έγραψε:
Pumpkin εννοείται θα γράψω σχόλια...εμείς Πρώτα ο Θεός προς Σεπτέμβριο μας βλέπω να το παραγγέλνουμε.

Όταν λες πολλά κιλά τι εννοείς?Αποκλείεται να είναι παραπάνω απο τα δικά μου πίστεψέ με...χεχεχε Twisted Evil

Εμείς λέμε να τα παραγγείλουμε τέλη Αυγούστου για να προλάβουμε τις εκπτώσεις (πιστεύω οτι όλο και κάτι θα γλιτώσουμε μιας και μας βλέπω να τα παίρνουμε όλα εκτός της κούνιας μόνοι μας), ε υπολογίζω να μας έρθουν Σεπτέμβρη, και να τα στήσουμε τέλη του μηνός, να τα βλέπω να τα χαίρομαι Very Happy
Το είπα σε μια θεία μου και έπεσε να με φάει ρε πω πω τι κακίες που βγάζει ο κόσμος..Να τα πάρω αρχές Νοέμβρη μην σου πω και αφού γεννήσω, τι βιάζομαι? το μωρό κοιμάται και σε καλαθούνα μέχρι τότε.Έχουν ξεχάσει πως περίμεναν με ανυπομονησία το πρώτο τους παιδάκι..

110 κιλάκια την Δευτέρα που πήγα στην διαιτολόγο!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
supermama έγραψε:ελπιζω να το προλαβουμε καινα μην εχει τιποτα το μωρακι. μετραω την ωρα να το δωωω!!!! θα χω καιτην αδερφουλα του!(6 χρονων) αυτη να δειτε πως ανηπομονει Very Happy
Ολα θα πανε καλα,συνηθως ο θυροειδης δεν επηρεαζει το εμβρυο απο την στιγμη που παιρνεις φαρμακακια...Με το καλο η β επιπεδου,περιμενουμε νεα σου!!!!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pumpkin έγραψε:
Το είπα σε μια θεία μου και έπεσε να με φάει ρε πω πω τι κακίες που βγάζει ο κόσμος..Να τα πάρω αρχές Νοέμβρη μην σου πω και αφού γεννήσω, τι βιάζομαι? το μωρό κοιμάται και σε καλαθούνα μέχρι τότε.Έχουν ξεχάσει πως περίμεναν με ανυπομονησία το πρώτο τους παιδάκι..

Μια από τα ίδια και εδώ!!Ολόκληρος καβγάς γιατί θέλουμε να τα πάρουμε τα πράγματα από τόσο νωρίς (!!!!!!) και έχουμε καιρό μετά που θα γεννηθεί (!!!!!!!!!!!!!!) ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 26 966307 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 26 966307 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 26 966307 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 26 966307 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 26 966307 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 26 966307

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεν ξέρω αν κάποια κοπέλα έχει ψάξει για διάφορα διαφημιστικά μωρουδιακά βαλιτσάκια που δίνουν κάποιες εταιρίες, εγώ θα γράψω εδώ και όποια θέλει μπορεί να τα παραγγείλει.

1) babyspace (κρέμα και φυλλάδια) http://www.babyspace.gr/Gift/before-birth/2.html ακολουθείς τις οδηγίες που σου λέει το site

2) babylino (δείγματα σε κανονικά μεγέθη) http://www.babylino.gr/babyclub.php κάνεις εγγραφή, σου στέλνουν κουπόνια και μία φόρμα εγγραφής ταχυδρομικά, την στέλνεις πίσω και σου έρχεται το καλαθάκι με τα δείγματα.

3) Libero (κανονικά δείγματα) http://www.liberoclub.gr/Footer/Contact-Us/ συμπληρώνεις την φόρμα γράφοντας κάτω στα σχόλια οτι ενδιαφέρεσαι για το διαφημιστικό βαλιτσάκι για την μέλλουσα μητέρα. Σε παίρνουν την την ίδια ή την άλλη μέρα, και σε ρωτάνε ΠΗΤ, φύλλο του μωρού και πότε γεννάς.ΜΗΝ πείτε που γεννάτε γιατί θα σας πεί οτι θα σας το δώσουν στο μαιευτήριο, πείτε οτι δεν έχετε αποφασίσει ακόμα.


Φυσικά όλα είναι εντελώς δωρεάν ακόμα και τα έξοδα αποστολής είναι δικά τους.

υ.γ.Πάντα checkarete το κουτάκι δέχομαι ενημερωτικό υλικό γιατί θα σας έρχονται κουπονάκια εκπτωτικά

Αυτάααα περιμένω να μου έρθουν τώρα Very Happy
Μερικά αργούν λίγο κάνουν κανα 2μηνο.

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ωχ τέλεια!!!Πάω να εγγραφώ τώρα!!

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Επίσης για τις Θεσσαλονικιές η chicco κάνει Σεμινάριο Μητρικής Τέχνης την Τρίτη 12/07/2011 και ώρα 17:30 μ.μ. στο κατάστημά μας στη Θεσσαλονίκη στο Notos Galleries (Τσιμισκή 24 & Μητροπόλεως 31-33) και η διάρκειά του είναι 2 ώρες.
Για να δηλώσετε την συμμετοχή σας παρακαλούμε επικοινωνήστε με το κατάστημά μας στο τηλέφωνο 2310 233880.


Ωραία θα είναι και εκεί, λέω να πάω Very Happy

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pumpkin έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!
Aylin και εμείς se αυτήν την κούνια απο το motherbaby μάλλον θα καταλήξουμε, και στην συρταριέρα και στην ντουλαπίτσα.Επειδή όμως δεν είμαι απο Αθήνα, και είναι λίγο δύσκολο να κατέβω σε παρακαλώ όοοοταν πάτε αν τα δείτε γράψε μας τα σχόλια σου Very Happy
Επίσης πότε λέτε να παραγγείλετε τα επιπλάκια?

Εγώ σκεφτόμουν να έχω το μωρό μέχρι την άνοιξη στο δωμάτιο μας σε καλαθούνα και μετά κατα 5-6 μήνα να το πάω στην κούνια του, είναι χαζό? Εφόσον χωράει βέβαια το μωρό στην καλαθούνα αν δω οτι ζορίζεται θα δω τι θα κάνω.
Και εμένα δεν μου αρέσει να μάθει το μωρό και μετά να παιδευτώ να το πάω στο δωμάτιο του.Άσε που ως τότε θέλω να πιστεύω οτι η σεξουαλική μασ ζωή θα είναι όπως πριν.
Η πεθερά μου μου λέει οτι δεν κάνει το μωρό να είναι μακριά απο την μάνα του απο ΤΟΣΟ νωρίς και οτι αυτή τον είχε τον άντρα μου μέχρι 5 χρονών στο ίδιο δωμάτιο (έλεος να ακούει το παιδάκι, άρρωστο μου ακούγεται, συγνώμη κ όλας μην προσβληθεί καμία....)

Επίσης πήγα σε διαιτολόγο για να κρατήσω τα κιλά που έχω (είναι αρκετά) και να χάσω και κανένα πριν γεννήσω :S

ΚΑΛΗΜΕΡΑ pumpkin ΠΟΙΑ ΚΟΥΝΙΑ Σ ΑΡΕΣΕ?ΣΟΡΥ ΠΟΥ ΠΕΤΑΧΤΗΚΑ ΑΛΛΑ Κ ΓΩ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑΓΕΙΛΕΙ ΠΡΙΝ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ Κ ΘΑ ΠΑΩ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΣΤΕΙΛΟΥΝ..ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ..

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεν πετάχτηκες καλέ σιγά Razz
Αυτή είναι η κούνια και το χρώμα που μου άρεσε είναι το bella καρυδί!

http://www.motherbaby.gr/products1.php?lang=1&wh=1&the1id=16&the2id=36&theid=36&open1=16&open2=36&page=2

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pumpkin έγραψε:Δεν πετάχτηκες καλέ σιγά Razz
Αυτή είναι η κούνια και το χρώμα που μου άρεσε είναι το bella καρυδί!

http://www.motherbaby.gr/products1.php?lang=1&wh=1&the1id=16&the2id=36&theid=36&open1=16&open2=36&page=2

ΧΙΧΙΧ ΙΔΙΑ ΚΟΥΝΙΑ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ..ΑΠΛΑ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΗΓΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΟ ΖΑΧΑΡΙ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΟ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΟ ΚΟΚΚΙΝΟ Κ ΑΜΕΣΩΣ ΕΙΠΑ ΑΥΤΗ..ΜΕ ΑΛΛΑΞΙΕΡΑ Κ ΝΤΟΥΛΑΠΑ..

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πολύ ωραίο και το ζαχαρί!
Ίσως αλλάξω και εγώ χρώμα γιατί αν και ήθελα κάτι πιο σκούρο, το καρυδί νομίζω πάει σε μαύρο :S

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pumpkin έγραψε:Πολύ ωραίο και το ζαχαρί!
Ίσως αλλάξω και εγώ χρώμα γιατί αν και ήθελα κάτι πιο σκούρο, το καρυδί νομίζω πάει σε μαύρο :S
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΚΕΤΟ ΖΑΧΑΡΙ..ΕΧΕΙ Κ ΚΟΚΚΙΝΟ ΑΠΛΑ ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΔΕ ΤΑ ΕΧΕΙ ΠΛΑ..

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημεεεερα ομορφακια τι κανετε?!
αποτι σας διαβασα λιγο παμε καλα ετσι? ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 26 215994
σουπερμαμα περιμενουμε νεα !
pumpkin Μου δεν ξερεις ποσο σε νιωθω με αυτα τα παλιοκιλα! αιστοκαλο πια.. εγω μεχρι στα νυστερια εφτασα για να απαλαγω απομ αυτα και δοξα το θεο με επιτυχια. ηδη ειμαι στην 15 βδομαδα και εχω χασει 4 .
αλλα και μονο που θα δω αργοτερα το δεικτη να ανεβαινει κατι θα με πιασει! αν και ξερω οτι δεν θα ειναι περιττο Rolling Eyes
χθες πηρα τα αποτελεσματα και γω απ την ΠΑΠ-Α ολα ηταν τελεια παει και αυτο, μαζι με τις αιματολογικες!
στις 8 ιουλιου περνω αποτελεσματα απο κυστικη ινωση! αληθεια εσεις ειχατε κανει???? Shocked

επομενο ραντεβου στις 21 Ιουλιου! ποτε θα περασει οεο????

φιλακια σε ολεςςς

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tattooed_snowhite έγραψε:καλημεεεερα ομορφακια τι κανετε?!
αποτι σας διαβασα λιγο παμε καλα ετσι? ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 26 215994
σουπερμαμα περιμενουμε νεα !
pumpkin Μου δεν ξερεις ποσο σε νιωθω με αυτα τα παλιοκιλα! αιστοκαλο πια.. εγω μεχρι στα νυστερια εφτασα για να απαλαγω απομ αυτα και δοξα το θεο με επιτυχια. ηδη ειμαι στην 15 βδομαδα και εχω χασει 4 .
αλλα και μονο που θα δω αργοτερα το δεικτη να ανεβαινει κατι θα με πιασει! αν και ξερω οτι δεν θα ειναι περιττο Rolling Eyes
χθες πηρα τα αποτελεσματα και γω απ την ΠΑΠ-Α ολα ηταν τελεια παει και αυτο, μαζι με τις αιματολογικες!
στις 8 ιουλιου περνω αποτελεσματα απο κυστικη ινωση! αληθεια εσεις ειχατε κανει???? Shocked

επομενο ραντεβου στις 21 Ιουλιου! ποτε θα περασει οεο????

φιλακια σε ολεςςς

Χιονατούλα μπράβο που όλα πήγαν καλά!!!Είδες που ανυσηχούσες???Smile Εγώ δεν έχω κάνει κυστική ίνωση..δεν μου είπε κάτι ο γιατρός.. Rolling Eyes Rolling Eyes

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
carrie μου καλημερα! πως εισαι? τι κανει το αντρακι σου? ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 26 215994
και γω να σου πω την αληθεια δεν την ειχα ξανακουσει αυτην την εξεταση, αλλα ας ειναι, οτι γινεται καλο ειναι
ευτηχως ναι μεχρι τωρα παμε καλα, αλλα η αγωνια παντα υπαρχει κακα τα ψεμματα! χεχεε

ξεκινησα και γω σιδηρο και ασβεστιο και απο το επομενο ραντεβου ξεκιναω και μαγνησιο
ο σιδηρος ειναι απαισιος (γευση σοκολατα και καλα) No
το ασβεστιο ειναι γαματο με γευση μανταρινι! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 26 654316

λεγατε πριν για τα συμπτωματα εγω μονο νυστα ακομα εχω και εξαντληση, μπορω ανετα να κοιμηθω και ορθια! για κανα δεκαλεπτο και μετα να ξυπνησω και να ειμαι ετοιμη να τρεξω! χαχαχαχα
τρελλες νταγλες! clown

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σωτηρία τι κάνεις ματάκια μου?Μπράβο για τα αποτελέσματα...Την εξέταση για την κυστική ίνωση την έκανε η Αρετούλα εαν θυμάμαι καλά.
Παίρνουμε ίδιο σίδηρο...το απαίσιο αυτό πράγμα που στο τέλος θα μας κάνει να σιχαθούμε την σοκολάτα...και ίδιο ασβέστιο επίσης...πλάκα έχει εάν δεν έκανε χρούτσου χρούτσου στα δόντια!
Καλά αποτελέσματα για την κυστική ίνωση!!!Φιλάκια μανάρι μου!!!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aylin έγραψε:Σωτηρία τι κάνεις ματάκια μου?Μπράβο για τα αποτελέσματα...Την εξέταση για την κυστική ίνωση την έκανε η Αρετούλα εαν θυμάμαι καλά.
Παίρνουμε ίδιο σίδηρο...το απαίσιο αυτό πράγμα που στο τέλος θα μας κάνει να σιχαθούμε την σοκολάτα...και ίδιο ασβέστιο επίσης...πλάκα έχει εάν δεν έκανε χρούτσου χρούτσου στα δόντια!
Καλά αποτελέσματα για την κυστική ίνωση!!!Φιλάκια μανάρι μου!!!

Καλημέρα κοριτσάκια!
Και εγώ αυτό το σίδηρο παίρνω με την γεύση σοκολάτα αλλά μου είπε ότι μπορώ να το καταπίνω αν θέλω! Ρωτήστε αν γίνετε και μην παιδεύεστε! Φιλιά πολλά!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερουδια κοριτσακι μου!!! εσυ πως εισαι???

ασε πολυ σιχαμαρα αυτο το πραγμα εγω το κανω τελειως τριμμα και το καταπινω μαζι με νερο, αλλα το ασβεστιο ειναι σαν καραμελα τα σπαει! χαχαχα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 26 215994

ευχαριστω πολυυυυυυυ

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Despoinaki έγραψε:
aylin έγραψε:Σωτηρία τι κάνεις ματάκια μου?Μπράβο για τα αποτελέσματα...Την εξέταση για την κυστική ίνωση την έκανε η Αρετούλα εαν θυμάμαι καλά.
Παίρνουμε ίδιο σίδηρο...το απαίσιο αυτό πράγμα που στο τέλος θα μας κάνει να σιχαθούμε την σοκολάτα...και ίδιο ασβέστιο επίσης...πλάκα έχει εάν δεν έκανε χρούτσου χρούτσου στα δόντια!
Καλά αποτελέσματα για την κυστική ίνωση!!!Φιλάκια μανάρι μου!!!

Καλημέρα κοριτσάκια!
Και εγώ αυτό το σίδηρο παίρνω με την γεύση σοκολάτα αλλά μου είπε ότι μπορώ να το καταπίνω αν θέλω! Ρωτήστε αν γίνετε και μην παιδεύεστε! Φιλιά πολλά!

Δεσποινάκι καλημέρα και σε σένα...μιλάς σοβαρά?Όχι τίποτε άλλο αλλά κάθομαι και το μασουλάω σαν το χαζό και προσπαθώ να πείσω τον εαυτό μου..."Α...κοίτα Στέλλα τι ωραίο που είναι...σαν σοκολάτα είναι"...αλλά δεν γίνεται τίποτα...θα ρωτήσω...Φιλιά πολλά και σε σένα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 26 215994

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσάρες γεια σας!Κι εγώ λατρεύω το ασβέστιο -πορτοκάλι, σαν καραμελίτσα είναι!!!Τα άλλα, απλά τα ανέχομαι αγόγγυστα!!
Την κουνια εμείς από το Motherbaby θα την παραγγείλουμε σε λευκό, είναι πολύ καλή από κοντά (η βιοτεχνία ειναι δυο στενά από το σπίτι μου!)μόνο που θέλουν πανω από ένα μήνα χρόνο κατασκευής και παράδοσης, γι'αυτό προνοήστε κορίτσια!!Εμείς λέμε τώρα τον Ιούλιο να την παραγγείλουμε, μέχρι Σεπτέμβρη (καθότι ο Αυγουστος ειναι νεκρός μήνας!! ) να έχει έρθει...Θέλω επίσης η ζουζού να μεινει στο δωματιο μας για ένα τρίμηνο και μετά στο δωματιό της με το καλό, ελπίζω να τα καταφέρουμε...Μου τυχαίνουν αρκετά παιδάκια που πάνε πέμπτη και έκτη δημοτικού και έρχονται με το αίτημα να μάθουν να κοιμούνται στο δωμάτιό τους, γιατί ως τώρα κοιμούνται all together στο ίδιο κρεβάτι η οικογενεια!!!Και πιστέψτε με είναι πολύ δύσκολο να κοπεί πια!!!Μου φαίνεται τραγικό να το επιτρέψω να φτάσει μέχρι εκεί!!καλά, μεγάλα λόγια μη λέω βέβαια....
Εξέταση για κυστική ίνωση έχω όντως κάνει (200 ευρώ πλήρωσα σε μεγάλο -καταλάβατε ποιό! διαγνωστικό κέντρο) .Ευτυχώς όλα καλά!!
Παιδιά ευτυχώς σε εμένα έχουν κοπεί τα συμπτώματα, ξεχνάω μάλιστα ότι έχω επιπλέον κοιλιά και στις γωνίες "βρίσκω" λίγο!!χιχι!Φιλιά σε όλες!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 26 654316

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 34]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 34  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις