Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
406 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 406 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 30 ... 34  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 34]

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
βρε κοριτσόπουλα, πίνω γάλα εμπλουτισμένο με ασβέστιο (πχ. Νουνου calciplus ή το Activia με έξτρα ασβέστιο 40% ), ωστόσο δεν ξέρω αν ΠΡΑΓΜΑΤΙ εχουν το ασβέστιο που αναγράφεται...Μήπως έχετε ρωτήσει τους γιατρούς σας αν όντως μας δίνουν το έξτρα ασβέστιο που χρειαζόμαστε, ή ...μούφα;;; !!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aylin έγραψε:
Despoinaki έγραψε:
aylin έγραψε:Σωτηρία τι κάνεις ματάκια μου?Μπράβο για τα αποτελέσματα...Την εξέταση για την κυστική ίνωση την έκανε η Αρετούλα εαν θυμάμαι καλά.
Παίρνουμε ίδιο σίδηρο...το απαίσιο αυτό πράγμα που στο τέλος θα μας κάνει να σιχαθούμε την σοκολάτα...και ίδιο ασβέστιο επίσης...πλάκα έχει εάν δεν έκανε χρούτσου χρούτσου στα δόντια!
Καλά αποτελέσματα για την κυστική ίνωση!!!Φιλάκια μανάρι μου!!!

Καλημέρα κοριτσάκια!
Και εγώ αυτό το σίδηρο παίρνω με την γεύση σοκολάτα αλλά μου είπε ότι μπορώ να το καταπίνω αν θέλω! Ρωτήστε αν γίνετε και μην παιδεύεστε! Φιλιά πολλά!

Δεσποινάκι καλημέρα και σε σένα...μιλάς σοβαρά?Όχι τίποτε άλλο αλλά κάθομαι και το μασουλάω σαν το χαζό και προσπαθώ να πείσω τον εαυτό μου..."Α...κοίτα Στέλλα τι ωραίο που είναι...σαν σοκολάτα είναι"...αλλά δεν γίνεται τίποτα...θα ρωτήσω...Φιλιά πολλά και σε σένα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 27 215994

Μια φορά έκανα το λάθος! Μετά άλλαξα τακτική!
Είχα και πριν μείνω έγκυος πρόβλημα με το σίδηρο και είχα επισκεφτεί αιματολόγο που μου έγραφε σίδηρο και με έχει διαβεβαιώσει ότι μπορώ και να τα καταπίνω αν θέλω τα μασόμενα! Ρώτα γρήγορα… μην παιδεύεσαι άδικα! Μια φορά που δάγκωσα το χάπι, γιατί λέω κάτσε να δω… μπορεί να έχει ωραία γεύση… σοκολάτα λέει… έπαθα φρίκη… μπλιάχ…!!! Ενώ τώρα… κυρία…!!! Χιχιχιχιχι!!!! Φιλιά!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ardo έγραψε:βρε κοριτσόπουλα, πίνω γάλα εμπλουτισμένο με ασβέστιο (πχ. Νουνου calciplus ή το Activia με έξτρα ασβέστιο 40% ), ωστόσο δεν ξέρω αν ΠΡΑΓΜΑΤΙ εχουν το ασβέστιο που αναγράφεται...Μήπως έχετε ρωτήσει τους γιατρούς σας αν όντως μας δίνουν το έξτρα ασβέστιο που χρειαζόμαστε, ή ...μούφα;;; !!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Δεν είμαι καν σίγουρη ότι αυτά είναι γάλατα στ'αλήθεια..Άμα παίρνεις αρβέστιο χαπάκι τι να σου κάνει το γάλα??

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 27 49454 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 27 386913 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 27 386913 Very Happy απο οτι καταλαβατε ειναι αγορακι!!!!!! γυρισαμεαπο το μεγαλο υπερυχο! ολα ειναι τελεια και μεγαλωνουμε αψογα. ειμαστε πολυ ζωηροι ομως,με αποτελεσμα να μην αφησουμε να βγαλει ο γιατρος μια φωτο 3d που τοσοθελαμε. εκανα σβουρες ξαπλωμενη μηπως και μαςγυρισει να δουμε το μουτρακι του αλλα τιποτα. τοχε στριμωξει και μας ειχε γραμμενους.. Laughing τι να κανουμε..δεπειραζει.
κατι που λεγατε γιαασβεστιο μου κανει πολυ εντυπωση που ακομα δε μου εδωσε καιμενα.. τρωω πολυ τυρι (φετα) αλλα φτανει αυτο..?

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
supermama έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 27 49454 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 27 386913 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 27 386913 Very Happy απο οτι καταλαβατε ειναι αγορακι!!!!!! γυρισαμεαπο το μεγαλο υπερυχο! ολα ειναι τελεια και μεγαλωνουμε αψογα. ειμαστε πολυ ζωηροι ομως,με αποτελεσμα να μην αφησουμε να βγαλει ο γιατρος μια φωτο 3d που τοσοθελαμε. εκανα σβουρες ξαπλωμενη μηπως και μαςγυρισει να δουμε το μουτρακι του αλλα τιποτα. τοχε στριμωξει και μας ειχε γραμμενους.. Laughing τι να κανουμε..δεπειραζει.
κατι που λεγατε γιαασβεστιο μου κανει πολυ εντυπωση που ακομα δε μου εδωσε καιμενα.. τρωω πολυ τυρι (φετα) αλλα φτανει αυτο..?

Μπράβο που όλα πήγανε καλά!!Με το καλό το αγοράκι σας!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 27 875502 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 27 875502 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 27 875502 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 27 875502 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 27 99132 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 27 99132 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 27 99132 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 27 99132

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
supermama έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 27 49454 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 27 386913 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 27 386913 Very Happy απο οτι καταλαβατε ειναι αγορακι!!!!!! γυρισαμεαπο το μεγαλο υπερυχο! ολα ειναι τελεια και μεγαλωνουμε αψογα. ειμαστε πολυ ζωηροι ομως,με αποτελεσμα να μην αφησουμε να βγαλει ο γιατρος μια φωτο 3d που τοσοθελαμε. εκανα σβουρες ξαπλωμενη μηπως και μαςγυρισει να δουμε το μουτρακι του αλλα τιποτα. τοχε στριμωξει και μας ειχε γραμμενους.. Laughing τι να κανουμε..δεπειραζει.
κατι που λεγατε γιαασβεστιο μου κανει πολυ εντυπωση που ακομα δε μου εδωσε καιμενα.. τρωω πολυ τυρι (φετα) αλλα φτανει αυτο..?
Χαιρομαι που ολα πηγαν καλα κ ο μπεμπης ειναι υγιεστατος!!!!Πιστευω οτι τον ευχαριστηθηκες αυτη τη φορα,μιας κ αυτος ο υπερηχος κρατησε περισσοτερο απο ολους...!!!Οσο για το ασβεστιο,εγω παιρνω περιπου 2 μηνες τωρα..!!Και τρωω πολυ φετα (το αγαπημενο μου τυρι!) ομως δεν ξερω αν μονο το τυρι βοηθαει τον οργανισμο...

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σούπερ μαμά συγχαρητήρια για την αγορίνα σας!!!! flower Τώρα ξέρεις ότι θα κοιτάς γαλάζια φορμάκια!!!Μακάρι να συνεχισουν να πηγαίνουν όλα καλά ως το τέλος!
Σχετικά με το ασβέστιο πάντως, περισσότερο ασβέστιο παίρνουμε από κίτρινα τυριά παρά από λευκά (πχ.περισσότερο από γραβιέρα παρά από φέτα.Σούπερ πηγή ασβεστίου είναι η παρμεζάνα, αλλά πόση παρμεζάνα να φάει κανείς; ) Πάντως πιστεύω πως μόνο με το χάπι ασβεστίου δεν παίρνουμε την αναγκαία ποσότητα (αν σκεφτεί κανείς πως κάθε χάπι έχει 500 mg και μία έγκυος χρειάζεται 1200 mg! )

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Supermama ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 27 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 27 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 27 50580 για τον μικρούλη σας!!!Με το καλό και όλα να πάνε καλά!

Αρετούλι και εγώ έχω ακούσει για την παρμεζάνα.Αλλά είναι κάπως χωρταστικό τυρί και όχι τόσο εύκολα συνδιαζόμενο.Πάντως κορίτσια οποσδίποτε 1-2 ποτήρια ημερησίως γάλα.Και εγώ το Calci plus πίνω!Και ρώτησα κι'ολας τον γιατρό και μου είπε πως μαζί με ένα άλλο δεν θυμάμαι πως ονομάζεται(το ανέφερε η Αρετή πιο πάνω) είναι εμπλουτισμένα με περισσότερο ασβέστιο απο τα υπόλοιπα γάλατα(τα συσκευασμένα πάντα)...δεν μιλάμε για το φρέσκο γάλα κατσικούλας...Smile

Φιλάκια ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 27 35468

afroditi1006

afroditi1006
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΕΧΤΕΣ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ.ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑ 80% ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ.ΕΚΛΕΙΣΑ ΚΑΙ 27/7 ΥΠΕΡΗΧΟ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ.ΖΥΓΙΖΟΥΜΕ ΠΕΡΙΠΟΥ 200ΓΡ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.ΛΙΓΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗ ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΥΞΗΣΕ ΤΟ ΣΙΔΗΡΟ.ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΙΡΝΩ ΧΑΠΑΚΙΑ ΣΙΔΗΡΟΥ.
SUPERMAMA ΓΙΑ ΤΟΝ ΘΥΡΟΕΙΔΗ ΣΟΥ ΠΗΓΕΣ ΣΕ ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟ?ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΝΕΒΑΣΑ ΘΥΡΟΕΙΔΗ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΣΕ ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟ.ΑΥΤΟΣ ΕΚΡΙΝΕ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΓΚΥΟ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΙΜΑΤΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΠΑΕΙ.ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΦΑΡΜΑΚΑ ΓΙΑΤΙ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΘΥΡΟΕΙΔΗ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΠΛΟΚΑΡΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΤΟΝ ΘΥΡΟΕΙΔΗ.ΕΚΑΝΑ ΕΞΤΑΣΗ ΕΧΤΕΣ ΚΑΙ Ο ΘΥΡΟΕΙΔΗΣ ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΙΗΘΗΚΕ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΟΥΤΕ ΦΑΡΜΑΚΑ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ..ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ.ΦΙΛΙΑ ΣΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ...

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
supermama να χαιρεσαι το καινουριο σου αντρακι!Με το καλο!Οσον αφορα το θυροειδη,μην σε ανησυχει τοσο.Εγω εχω χρονια υποθυρεοειδισμο και επαιρνα χαπια και παιρνω ακομα φυσικα. Υποτιθεται οτι δημιουργει και προβλημα γονιμοτητας αλλα μονο αυτο δεν ειχα! Laughing Απλα θελει λιγη προσοχη και να παιρνεις το χαπακι το πρωι μιση ωρα πριν το πρωινο και αν παιρνεις και σιδηρο να μην το παιρνεις μαζι γιατι τοτε δεν απορροφαται.Εγω παω σε ενδοκρινολογο και μου αυξησε τη δοση τωρα στην εγκυμοσυνη γιατι λεει οτι οσο χαμηλοτερα τοσο καλυτερα για το μωρο.Παιζει ρολο και στην πνευματικη αναπτυξη του εμβρυου,μου ειχε πει,γι'αυτο οσο πιο καλα παει ο θυρεοειδης,τοσο πιο εξυπνα μωρα! Very Happy Προβλημα δημιουργει μονο οταν ειναι εκτος ελεγχου και δεν κανεις αγωγη,μπορει να γεννησεις προωρα.Αλλα δεν τιθεται θεμα τετοιο αφου το ανακαλυψες. Razz


χιονατουλα με το καλο το αποτελεσματα της κυστικης!Ειχα κανει και εγω αλλα στην αρχη...Δυστυχως εγω ειχα βγει θετικη(!!!) σε μια μεταλλαξη της νοσου (μιλαμε για πιθανοτητα 1/500.000 αλλα δυστυχως ημουν) και εκανε και ο αντρας μου αναγκαστικα.Ευτυχως δεν ηταν φορεας και ακομα και να ηταν επρεπε να εχουμε την ιδια μεταλλαξη(70 υπαρχουν!!)για να υπαρχει θεμα αμνιοπαρακεντησης.Ευτυχως δεν υπηρξε καν τετοιο θεμα.Απλα εχω πιθανοτητα το παιδακι μου να ειναι φορεας αλλα δεν υπαρχει περιπτωση να νοσησει.

Ουτε εμενα ο ντοκτορ μου εχει δωσει ασβεστιο,ακομα τουλαχιστον.Πινω γαλα το πρωι (γενναια ποσοτητα) εμπλουτισμενο calci plus,δεν ξερω αν κανει τπτ.Τρωω και ΠΟΛΥ ΤΥΡΙ γιατι απλα τρελαινομαι!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 27 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 27 328109 Οσο για τον παλιοσιδηρο (ναι,παλιοσιδηρος!!!) πινω 2 τη μερα.Στην αρχη μου ειχε δωσει αμπουλες αλλα επειδη μου επεσαν βαριες,μου εδωσε χαπακια.Πινα ενα στις 12 το μεσημερι και ενα το βραδακι.Αυτη τη στιγμη εχω πιει τη δοση μου και νιωθω χαλιαααααα.... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 27 585182 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 27 585182 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 27 585182

παω να απλωσω ρουχα,αυτο το πλυντηριο δεν τελειωνει ΠΟΤΕ!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 27 93981 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 27 93981 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 27 93981

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
supermama έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 27 49454 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 27 386913 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 27 386913 Very Happy απο οτι καταλαβατε ειναι αγορακι!!!!!! γυρισαμεαπο το μεγαλο υπερυχο! ολα ειναι τελεια και μεγαλωνουμε αψογα. ειμαστε πολυ ζωηροι ομως,με αποτελεσμα να μην αφησουμε να βγαλει ο γιατρος μια φωτο 3d που τοσοθελαμε. εκανα σβουρες ξαπλωμενη μηπως και μαςγυρισει να δουμε το μουτρακι του αλλα τιποτα. τοχε στριμωξει και μας ειχε γραμμενους.. Laughing τι να κανουμε..δεπειραζει.
κατι που λεγατε γιαασβεστιο μου κανει πολυ εντυπωση που ακομα δε μου εδωσε καιμενα.. τρωω πολυ τυρι (φετα) αλλα φτανει αυτο..?

Με το καλό το αγοράκι σου!!!
Και εμένα δεν μου έχει δώσει ασβέστιο, μου είπε μάλλον απο την Β επιπέδου και μετά αλλά όχι σίγουρα.

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα κοριτσια!!! σας ζηλευω που ειδατε τα μωρακια σας περιμενω πως και πως να περασει η εβδομαδα και να το δω και εγω!!! μετα στις 12/7 θα κανω και την β' επιπεδου!!! παντα καλα αποτελεσματα να εχετε ολα τα κοριτσια!!! φιλια σε ολες!!! flower

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
supermama ΓΙΑ ΤΟΝ ΘΥΡΟΕΙΔΗ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΦΙΛΗ ΔΕΣ ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟ.ΣΟΣ ΣΟΣ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΤΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΠΑΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΟΥ! ΕΧΩ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ 3 ΕΓΚΥΜΟΣΗΝΕΣ!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΟΥΣ 2 ΓΙΟΥΣ ΜΟΥ ΤΟΥΣ ΕΒΓΑΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ 3 ΜΗΝΩΝ 1ονΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΣΕΞ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΔΙΠΛΑ 2ον Ο ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΞΥΠΝΑ 5:15 ΟΠΟΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΧΑΛΟΥΣΑΝ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥΣ
3ον ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΑΣ ΛΕΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΣΤΟ ΔΙΠΛΑ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ! ΑΛΗΘΕΙΑ!!!!!

ΤΑΤΙΑΝΑ ΘΑ ΕΡΘΩ ΝΑ ΦΑΜΕ ΜΑΖΙ ΤΑ ΜΠΙΣΚΟΤΑ! ΚΙ ΕΓΩ ΚΕΡΔΙΣΑ ΤΟ ΣΕΤ ΜΕ ΤΑ ΑΝΤΗΛΙΑΚΑ ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ!!!!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια μου καλημέρα!Τι κάνετε?Εμείς καλά νυστάζουμε τρελλά σήμερα...

Κορίτσια θέλω την άποψή σας...Με πήρε σήμερα τηλ η φίλη μου που κάνει την εκπομπή στο ραφιόφωνο και δεν μπορούσα να της αρνηθώ να μιλήσω για το σάββατο...και έτσι μου ζήτησε να βρώ ένα θέμα που απασχολεί τις μανούλες ή τις μέλλουσες μανούλες!Ποιό θα ήταν αυτό το θέμα???Δεν έχω καθόλου ιδέες...Σκέφτηκα μιάς και διανύουμε περίπου την ίδια περίοδο μήπως να μιλούσαμε εκτενέστερα για την εξέταση της Β επιπέδου...δεν ξέρω...είμαι χαμένη στο διάστημα...Ακούω προτάσεις!!!Φιλιά πολλα στις κοιλίτσες και σε σας!!!

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δηλαδή πόσα να πεις για την Β επιπέδου?
Θα πεις τι μετρήσεις γίνονται, τι βλέπει ο γιατρός και μετά?Δεν την έχεις κάνει κ ολας για να έχεις πιο πολλές λεπτομέρειες :S

Εγώ θα μιλούσα για την ενημέρωση που πρέπει να έχει η έγκυος πάνω στον θηλασμό ΕΝΩ είναι έγκυος και όχι αφού γεννήσει γιατί τότε είναι αργά για να μάθει και να ενημερωθεί και για τα δικαιώματα που έχουμε ΟΛΕΣ στο μαιευτήριο ή στο νοσοκομείο και καμία δεν τα διεκδικεί γιατί δεν τα γνωρίζει ή γιατί "φοβάται?" (ώρες επισκεπτηρίου του μωρού, ξένο γάλα-χαμομήλι, ώρες επισκεπτηρίου των συγγενών, να μην επιτρέπουν το μωρό σε δωμάτιο με ξένο κόσμο μέσα) κτλπ κτλπ.

Επίσης θα μπορούσες να κάνεις θέμα για τα μωρουδιακά ρούχα και επιπλάκια και το πόσο εκμετάλλευση είναι το όλο θέμα του μωρού, πως μας "κάνουν" να θέλουμε άχρηστα πράγματα που μέχρι χτες αγνοούσαμε την ύπαρξή τους.

Για την σχέση του ζευγαριού στην περίοδο της εγκυμοσύνης, το sex, την ψυχολογία, την πίεση ή την αδιαφορία ίσως απο γονείς, τις προλήψεις-προκαταλήψεις (μην κάθεσαι σταυροπόδι, μην πίνεις κοκα κολα).

Οκ σταματαω Very Happy Very Happy Very Happy

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Pumpkin δεν θα μιλήσω εγώ...εγώ απλώς θα πω για την δικιά μου εγκυμοσύνη...που να πάω να μιλήσω η άσχετη.Θα είναι κάποιος γιατρός που θα απαντάει σε τυχόν απορίες...πάντως χιλια ευχαριστώ για τις ιδέες σου!!!
Αυτό με τη σχέση του ζευγαριού μου αρέσει πολύ πάντως σαν θέμα συζήτησης!!!

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αα λάθος κατάλαβα sorry!
Ε τότε θα είναι καλό θέμα η Β επιπέδου, νόμιζα εσύ θα πεις οτι ξέρεις για την εξέταση :S

φωτεινουλα

φωτεινουλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα κοριτσια μπορει να μην μπαινω πολυ συχνα αλλα σας διαβαζω που κ που ελπιζω να ειστε ολες καλα κ ακομα καλυτερα τα ζουζουνακια σας!!!!!!!!!!!Ρε κοριτσια ολες προσεχετε με το φαγητο τωρα στην εγκυμοσυνη μονο εγω γουρουνιαζω σαν τρελλη????????????????εχθες χτυπησα δυο σαντουιτσακια περιποιημενα κ μετα μια παγωταρα κ λιγο αργοτερα κ το γλυκακι μου κ αυτο γινεται καθημερινα που θα παει??? ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 27 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 27 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 27 215994

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πωπω..ο μπέμπης σήμερα έχει τρελαθεί να κλωτσάει!!!

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Φωτεινούλα, σου απαντώ περί διατροφής έχοντας μόλις απολαύσει το σχεδόν καθημερινό μου παγωτό cream and cookies!!!Εχω πάρει 6 κιλά, μόνο στην κοιλιά και λίγο στο πρόσωπο, κατά τα άλλα είμαι όπως ήμουν.
Το πρωί τρώω πολύ, και πολλά τσιμπολογήματα μέχρι το μεσημέρι.Από το μεσημέρι και έπειτα τρώω στάνταρ το παγωτάκι μου και μετά το βράδυ κορν φλέικς με γάλα και φρούτα, αλλά αν τύχει γουρουνιάζω και με καμία πίτσα, αν παραγγείλουμε ή βρεθεί στο διάβα μου!!!Γενικά δεν αγχώνομαι με το φαγητό, ποτέ δεν πιεζόμουν να μη φάω κάτι.Δεν μου αρέσει να στερούμαι!!Ωστόσο αυτό που λέμε "λιγούρα" δεν το έχω νιώσει για τίποτα (ακόμη... ) ...

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Aylin-Στελλάκι μπράβο για την ευκαιρία που έχεις να προβάλεις τις αγωνίες και τα θέματα που αφορούν τις εγκυούλες!Και είμαστε σίγουρα τυχερές που θα "εκπροσωπηθούμε" (ως έγκυες) από ένα άτομο τόσο καλοπροαίρετο, αντικειμενικό και ταπεινό! Λοιπόν, σχετικά με τη θεματολογία προσωπικά θα με ενδιέφερε να ακούσω περισσότερα για τους μύθους που αφορουν την εγκυμοσύνη και κατά πόσο έχουν επιστημονική βάση ( και στο φόρουμ αυτό ακούγονται αρκετά θέματα τραβηγμένα από τα μαλλιά, αλλά από το πολύ άκου-άκου, τείνουμε ίσως να τα πιστέψουμε!! πχ. κάνει να τρώμε τόνο, απαγορεύεται η κανέλα γιατί είναι σπασμολυτική, επιτρέπεται το σταυροπόδι ; (!! ), μέχρι ποιό μήνα επιτρέπεται το σεξ, πρέπει όντως να πλένουμε με σαπούνι τα φρούτα για το τοξόπλασμα κτλ... ) Φιλιά και περιμένουμε με πολλή αγωνία και χαρά να σε ακούσουμε!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 27 272517

dionikou

dionikou
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κοριτσάκια γεια σας τι κάνετε? Εγώ δεν είμαι πολύ καλά αγχώθηκα σήμερα αρκετά.
Από την αρχή της εγκυμοσύνης με παρακολουθούσε ο γιατρός μου αλλά από την αρχή ήξερα ότι δεν θα γεννήσω σε αυτόν αλλά σε δημόσιο νοσοκομείο για οικονομικούς λόγους . Έτσι λοιπόν αποφάσισα σήμερα να ξεκινήσω να πηγαίνω και στο νοσοκομείο ώστε να αρχίσει να με παρακολουθεί και ο γιατρός που θα γεννήσω.Πάω λοιπόν και τι μου λέει ?μπορώ να γεννήσω εκεί μόνο αν εφημερεύει αλλιώς θα πρέπει να πάω στο άλλο νοσοκομείο του νομού να γεννήσω με οποίον γιατρό εφημερεύει. Έπεσα από τα σύννεφα . Δηλ μας λένε με τρόπο ή καισαρική προγραμματισμένη ή όποιος τύχει θα μας ξεγεννήσει? Έχετε ακούσει κάτι ανάλογο? Είμαι να σκάσω ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 27 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 27 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 27 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 27 679259

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dionikou έγραψε:Κοριτσάκια γεια σας τι κάνετε? Εγώ δεν είμαι πολύ καλά αγχώθηκα σήμερα αρκετά.
Από την αρχή της εγκυμοσύνης με παρακολουθούσε ο γιατρός μου αλλά από την αρχή ήξερα ότι δεν θα γεννήσω σε αυτόν αλλά σε δημόσιο νοσοκομείο για οικονομικούς λόγους . Έτσι λοιπόν αποφάσισα σήμερα να ξεκινήσω να πηγαίνω και στο νοσοκομείο ώστε να αρχίσει να με παρακολουθεί και ο γιατρός που θα γεννήσω.Πάω λοιπόν και τι μου λέει ?μπορώ να γεννήσω εκεί μόνο αν εφημερεύει αλλιώς θα πρέπει να πάω στο άλλο νοσοκομείο του νομού να γεννήσω με οποίον γιατρό εφημερεύει. Έπεσα από τα σύννεφα . Δηλ μας λένε με τρόπο ή καισαρική προγραμματισμένη ή όποιος τύχει θα μας ξεγεννήσει? Έχετε ακούσει κάτι ανάλογο? Είμαι να σκάσω ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 27 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 27 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 27 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 27 679259

Δυστυχώς το ξέρω αυτό ότι συμβαίνει..Είναι ένα από τα θέματα του δημόσιου.Αλλά νομίζω πως είναι και θέμα γιατρού. Αλλά ισχυεί αυτό..γενικώς...

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
dionikou έγραψε:Κοριτσάκια γεια σας τι κάνετε? Εγώ δεν είμαι πολύ καλά αγχώθηκα σήμερα αρκετά.
Από την αρχή της εγκυμοσύνης με παρακολουθούσε ο γιατρός μου αλλά από την αρχή ήξερα ότι δεν θα γεννήσω σε αυτόν αλλά σε δημόσιο νοσοκομείο για οικονομικούς λόγους . Έτσι λοιπόν αποφάσισα σήμερα να ξεκινήσω να πηγαίνω και στο νοσοκομείο ώστε να αρχίσει να με παρακολουθεί και ο γιατρός που θα γεννήσω.Πάω λοιπόν και τι μου λέει ?μπορώ να γεννήσω εκεί μόνο αν εφημερεύει αλλιώς θα πρέπει να πάω στο άλλο νοσοκομείο του νομού να γεννήσω με οποίον γιατρό εφημερεύει. Έπεσα από τα σύννεφα . Δηλ μας λένε με τρόπο ή καισαρική προγραμματισμένη ή όποιος τύχει θα μας ξεγεννήσει? Έχετε ακούσει κάτι ανάλογο? Είμαι να σκάσω ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 27 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 27 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 27 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 27 679259

Καλησπέρα! και εγώ αυτό θα κάνω, με παρακολουθεί ένας γιατρός και όταν θα είναι να γεννήσω θα πάω σε όποιο νοσοκομείο είναι σε εφημερία (παπαγεωργίου ή Ιπποκράτειο).
Το θέμα είναι οτι έστω και αν πετύχω σε εφημερία το νοσοκομείο που θέλω και με παρακολουθεί, ο γιατρός θα είναι διαφορετικός, μιας και κάθε φορά που θα πηγαίνω για το check up του μήνα δεν θα με εξετάζει αυτός που θα με ξεκινήσει, αλλά όποιος τύχει να είναι εκείνη την μέρα στα ιατρεία(λέω ΘΑ γιατί μου έκλεισαν ραντεβού μέσα Ιουλίου τον Απρίλη που πήγα).Δεν ξέρω εκεί αν είναι αλλιώς τα πράγματα, αλλά εδώ για να έχεις τον γιατρό που θες(εξωτερικό γιατρό δλδ που συνεργάζεται με το δημόσιο) θα πρέπει να τον πληρώσεις κανονικά 1000-1200.
Μακάρι να ήταν αλλιώς τα πράγματα, αλλά σκέψου οτι μπορεί να μην ξέρεις τον γιατρό της εφημερίας (ίσως είσαι τυχερή και να τον ξέρεις όμως) αλλά έχει ξεγεννήσει ΤΟΣΕΣ γυναίκες πριν απο σένα.Εγώ αυτό σκέφτομαι και παρηγοριέμαι λιγάκι Very Happy Very Happy Very Happy

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΓΓΥΟΥΛΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??? ΑΠ'ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΤΑ "ΠΑΤΕ ΠΡΙΜΑ" .......[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] .... ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΝΕΥΡΑ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ....ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ Κ ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ ΤΙ ΜΕΓΑΛΟΣ Twisted Evil ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΛΕΝΕ. ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ.... ΔΕΝ ΕΝΟΧΛΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΟ... ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΛΕΩ ΣΥΧΝΑ (ΚΑΙ ΕΦΑΡΜΟΖΩ ΚΙ ΟΛΑΣ ΤΟ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ)..."δεν έχει σημασία τι λένε οι άλλοι πίσω από την πλάτη σου.. ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΟΤΑΝ ΓΥΡΝΑΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΝΑ ΤΟ ΒΟΥΛΩΝΟΥΝ".... ΟΥΦ ΣΑΣ ΤΑ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΞΑΛΑΦΡΩΣΑ!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΑ ΠΟΣΤ ΣΑΣ ΣΥΧΝΑ ΑΛΛΑ ΛΙΓΟ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ...ΛΙΓΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΘΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ... ΕΓΩ ΑΥΡΙΟ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΝΤΟΚΤΟΡ 1 ΜΗΝΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΓΙΑ ΕΠΙΣΚΕΨΗ... ΕΚΑΝΑ ΠΑΛΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ,ΟΥΡΩΝ,ΣΑΚΧΑΡΟΥ,ΤΟΞΟΠΛΑΣΜΑΤΟΣ ΚΚΤΛ ΚΤΛ ΑΛΛΑ ΕΝΩ ΠΑΙΡΝΩ ΣΙΔΗΡΟ ΒΡΗΚΕ ΤΟΝ ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗ ΕΛΑΦΡΩΣ ΠΕΣΜΕΝΟ... ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΑΥΡΙΟ Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes .... ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΟΤΙ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ... ΑΧ ΚΑΙ ΒΑΧ ΑΠΟ ΤΕΡΑΣ ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΑΣ ΚΑΤΑΝΤΗΣΑ "ΤΟ ΑΜΑΡΤΗΜΑ ΤΗΣ ΜΗΤΡΩΣ ΜΟΥ".... ΤΙ ΑΓΩΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ , ΤΕΛΙΚΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΤΟ ΛΟΥΚΙ ΠΡΙΝ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ!!! ΛΕΤΕ ΝΑ ΜΑΘΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ???? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ....ΑΝ ΚΑΙ ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΙΔΑ ΟΝΕΙΡΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ... ΠΑΡΑ ΤΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ ΤΟΥ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΥ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΟΣ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑΚΙ.....
ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ ΜΕ ΤΗΝ "ΠΟΛΥΛΟΓΙΑ" ΜΟΥ ΒΡΑΔΥΑΤΙΚΑ!!! ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΚΑΛΑ ΟΛΕΣ!!!
ΑΛΗΘΕΙΑ Η ΒΙΒΙΑΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ??? ΠΩΣ ΠΗΓΕ Η ΑΥΧΕΝΙΚΗ?

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 34]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 30 ... 34  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις