Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
408 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 408 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 34]

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κορίτσια!!Πως είστε!!!Πηνελοπάκι έχεις απόλυτο δίκαιο!!Με το καλό να μας πεις τα νεάκια σου από τον γιατρό!!!

Εγώ δεν κοιμήθηκα όλο το βράδυ από τις κλωτσιές!!Έτσι θα γίνεται τώρα???Είναι ήδη 6 & έχω ξυπνήσει και φυσικά τώρα μάλλον κοιμήθηκε αυτό αφού σταμάτησε!Θέλω να ετοιμα΄σω και τα τελευταία πράγματα γιατί σήμερα φεύγουμε για το τουρ Τρίκαλα-Γιάννενα-Λάρισα (χωριό) για γαμό-βαφτίσια-διακοπές οπότε καταλαβαίνετε!!Θα προσπαθώ να μπαίνω να σας διαβάζω αν βρίσκω κανένα ασύρματο Smile

Να μου φιλήσετε όλες τις κοιλίτσες σας και να προσέχετε και να έχετε θετική ροζ-γαλάζια διάθεση & όλα θα πάνε καλά!!!

Πολλά φιλιά σε όλες σας!!

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kαλημερα,κοριτσακι μου!Πρωινη-πρωινη και εγω σημερα!Στην πολυκατοικια μας εχει υπαρχει ενα μικροβιολογικο εργαστηριο που ανοιγει απο τις 7...καποιοι παππουδες κανουν λαθος οροφο και ερχονται σε μενα και βαρανε το κουδουνι!Με τσαντιζουν γιατι δεν προσεχουν καθολου το ονομα στο κουδουνι,οτι υπαρχει τεραστια ταμπελα για το μικροβιολογικο και ζητανε και τα ρεστα μερικες φορες!
Twisted Evil σημερα με ξυπνησαν στισ 7 παρα πεντε!!!!ελεος!ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 28 679259ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 28 679259Το πιο γελοιο ειναι οτι επειδη ΦΥΣΙΚΑ δεν ανοιγω,καποιοι επιμενουν,βαρανε την πορτα και φωναζουν "ανοιξε,γιατρεεεε!!".Μια φορα δεν αντεξα και βγηκα και εβρισα! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

dionikou έγραψε:Κοριτσάκια γεια σας τι κάνετε? Εγώ δεν είμαι πολύ καλά αγχώθηκα σήμερα αρκετά.
Από την αρχή της εγκυμοσύνης με παρακολουθούσε ο γιατρός μου αλλά από την αρχή ήξερα ότι δεν θα γεννήσω σε αυτόν αλλά σε δημόσιο νοσοκομείο για οικονομικούς λόγους . Έτσι λοιπόν αποφάσισα σήμερα να ξεκινήσω να πηγαίνω και στο νοσοκομείο ώστε να αρχίσει να με παρακολουθεί και ο γιατρός που θα γεννήσω.Πάω λοιπόν και τι μου λέει ?μπορώ να γεννήσω εκεί μόνο αν εφημερεύει αλλιώς θα πρέπει να πάω στο άλλο νοσοκομείο του νομού να γεννήσω με οποίον γιατρό εφημερεύει. Έπεσα από τα σύννεφα . Δηλ μας λένε με τρόπο ή καισαρική προγραμματισμένη ή όποιος τύχει θα μας ξεγεννήσει? Έχετε ακούσει κάτι ανάλογο? Είμαι να σκάσω ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 28 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 28 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 28 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 28 679259

dionikou,ομολογω οτι πρωτη φορα το ακουω αυτο!Δλδ αν δεν εφημερευει το νοσοκομειο,δεν γεννας?Νομιζω οτι η γεννα θεωρειται εκτακτο περιστατικο και ακομα και απεργια που λεει ο λογος να εχουν,μπαινεις κατευθειαν μεσα.Εγω θα γεννησω πιθανοτατα στο Αλεξανδρα,ειναι πανεπιστημιακο.Ξερω οτι επειδη εχει και αλλα τμηματα,δεν εφημερευει ολο καθε μερα αλλα το μαιευτικο ειναι παντα σε εφημερια Ο,ΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ.Το ιδιο ξερω να ισχυει και για το Αρεταιειο.Τωρα για περιφερειακο νοσοκομειο,δεν ξερω ακριβως να σου πω(το δικο μας δεν εχει μαιευτικο τμημα γιατι δεν εχει μαιες!!!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 28 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 28 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 28 679259 ) αλλα μου κανει εντυπωση αυτο που λες.Καλυτερα να ρωτησεις περισσοτερα...

Κοριτσουδια,παω να φαω πρωινο...σας φιλωωωω!!Carrie,καλο ταξιδι και να περασεις τελεια!!!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοριτσουλίνια μου!!!Καλό μήνα να έχουμε γεμάτο θετική ενέργεια!!!

Νατάσα καλό ταξίδι και να περάσετε ωραία!Αχου μωρε το μικρούλι ζωηρούλης πολύ είναι ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 28 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 28 215994

Χαμομηλάκι μου μη στεναχωριέσαι...απο γείτονες έχωωωωωω να πω ιστορίιιιιιες...Χαμομηλάκι δίπλα δίπλα θα είμαστε...Στο Αρεταίειο πρώτα ο Θεός σκεφτόμαστε να γεννήσουμε!

Πηνελοπάκι προσπάθησε να χαλαρώσεις και γράψε τους όλους!!!

Φιλιά πολλά μανουλίτσες όμορφες!!!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ardo έγραψε:Aylin-Στελλάκι μπράβο για την ευκαιρία που έχεις να προβάλεις τις αγωνίες και τα θέματα που αφορούν τις εγκυούλες!Και είμαστε σίγουρα τυχερές που θα "εκπροσωπηθούμε" (ως έγκυες) από ένα άτομο τόσο καλοπροαίρετο, αντικειμενικό και ταπεινό! Λοιπόν, σχετικά με τη θεματολογία προσωπικά θα με ενδιέφερε να ακούσω περισσότερα για τους μύθους που αφορουν την εγκυμοσύνη και κατά πόσο έχουν επιστημονική βάση ( και στο φόρουμ αυτό ακούγονται αρκετά θέματα τραβηγμένα από τα μαλλιά, αλλά από το πολύ άκου-άκου, τείνουμε ίσως να τα πιστέψουμε!! πχ. κάνει να τρώμε τόνο, απαγορεύεται η κανέλα γιατί είναι σπασμολυτική, επιτρέπεται το σταυροπόδι ; (!! ), μέχρι ποιό μήνα επιτρέπεται το σεξ, πρέπει όντως να πλένουμε με σαπούνι τα φρούτα για το τοξόπλασμα κτλ... ) Φιλιά και περιμένουμε με πολλή αγωνία και χαρά να σε ακούσουμε!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 28 272517

Με συγκίνησες Αρετούλα μου όμορφη!!Σε ευχαριστώ πάρα πολύ ματάκια μου!Είσαι πολύ γλυκειά...Φυσικά και θα τα συζητήσουμε όλα αυτά και θα ενημερώσω οκ?Σε φιλώ!!!

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!! ΕΙΝΑΙ Ο ΒΑΦΕΑΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΣΗΜΕΡΑ! ΜΙΛΑΜΕ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΟΥΠΕΡ! ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΣΟΥΠΕΡ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΩΝ ΑΓΟΡΙΩΝ! ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΖΩΓΡΑΦΙΖΕΙ!ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΛΙΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΖΩΓΡΑΦΙΣΟΥΜΕ ΠΕΤΑΛΟΥΔΙΤΣΕΣ! ΘΑ ΒΡΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΑΙΝΘΟΥΣΙΑΣΜΕΝΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ! ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ! ΚΑΙ ΣΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΚΕΡΝΑΩ ΚΑΦΕΔΑΚΙ!!!

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
aylin έγραψε:Χαμομηλάκι μου μη στεναχωριέσαι...απο γείτονες έχωωωωωω να πω ιστορίιιιιιες...Χαμομηλάκι δίπλα δίπλα θα είμαστε...Στο Αρεταίειο πρώτα ο Θεός σκεφτόμαστε να γεννήσουμε

Και να δεις Στελλιτσα το πιο γελοιο της υποθεσης ειναι οτι ο ερημος ο γιατρος σημερα λειπει σε συνεδριο και εχει βαλει ο καλος ο ανθρωπος ειδοποιηση στην εισοδο της πολυκατοικιας οτι λειπει και θα επιστρεψει τη Δευτερα,για να μην βαρανε τα κουδουνια!Δεν υπαρχει σωτηρια τελικα! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 28 679259 ποτε θα βγω και θα τα πω ενα χερακι στους αναιδεις! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 28 311356 .....Η κολλητη μου γεννησε στο Αρεταιειο το Μαρτιο φετος και ηταν πολυ ευχαριστημενη και με τις μαιες και με το γιατρο που εμεινε διπλα της πολλεεεες ωρες!Να σκεφτεις εσπασαν τα νερα της 5 το πρωι και γεννησε (φυσιολογικα βεβαια) 3 το πρωι της επομενης.22 ωρες τοκετος!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 28 585182 ο μπεμπης δεν ηθελε με τιποτε να βγει! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 28 654655 μου ελεγε οτι ειχαν γεννησει ολες που πηγαν μετα απο αυτην!Θυμασαι το επεισοδιο των Friends που γεννουσε η Ρεητσελ και ολες γεννουσαν ΠΡΙΝ απο αυτην?Ε,το ιδιο σκηνικο!Η φιλη μου εξαλλη!τωρα γελαμε αλλα τοτε ποναγε! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 28 911307 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 28 911307

Κικιτσο,με γεια το "σαν καινουριο" σπιτι!Αν ειναι κοριτσακι το δικο μας(που το ευχομαι!!!)θα σου ζητησω ιδεες.Εμας το γραφειο που προοριζεται για παιδικο δωματιο ειναι πολυ ανοιχτο γαλαζιο,το ειχαμε βαψει ετσι γιατι ειχαμε αρκετα γαλαζια επιπλα και μπλε πραγματακια(καναπες κτλ) και τωρα?Ουτε ενα χρονο δεν το εχουμε βαμμενο!Γι'αυτο σκεφτομαι αν ειναι κοριτσακι να το αφησω ως εχει και να το διακοσμησω με κοριτσιστικα αυτοκολλητα που θα εχουν και λιγο γαλαζιο μεσα (π.χ σταχτομπουτα του Disney)...Aς ελπισουμε οτι τη Δευτερα που θα παμε στο γιατρο θα δεχτει να ανοιξει τα ποδαρακια το χρυσο μου! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 28 262737

Κοριτσακια,παω να μαγειρεψω!γυριζει ο αντρουλης μου απο επαγγελματικο ταξιδι σημερα και τον περιμενω πως και πως!!!μακια!!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τι να κάνω η δόλια μάνα θα μιλήσω...όχι θα μιλήσω...Λοιπόν, θα σας πω τι έχουμε σκεφτεί εμείς για το παιδικό δωμάτιο της μπουμπούκας μας!!!Και εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου να πάνε όλα καλά!!!Που θα πάνε δηλαδή αλλά άγχος είναι αυτό!!!

Λοιπόν οι τοίχοι θα είναι βαμμένοι σε στυλ "σφουγγαρι" στο χρώμα ροζ παστέλ έτσι ώστε να δημιουργείται η ψευδαίσθηση ότι είναι σαν ρόζ ουρανός...στα μισά του τοίχου θα είναι πιο παστέλ ρόζ και στα άλλα μισά λίγο πιο έντονο σε στυλ ροζ-λιλά...στο μέση, όπου θα χωρίζονται τα χρώματα, θα βάλλω ταινία με θεματικό περιεχώμενο τις πριγκίπισες της Disney ή διάφορες πεταλόυδες αναλόγως...Τα ντουλάπια είναι λευκά και τα πόμολα τους είναι πράσινες πεταλουδίτσες...οπότε θα φροντήσω να γεμίσω με αυτοκόλλιτα πεταλούδες, θα πάρω μια κουνιστή καρεκλίτσα σε άσπρο χρώμα για την ταλαιπωρημένη μάνα...κουρτίνες δεν έχω ιδέα και στο ταβάνι θα βάλλω τον Στέφι να σκαρφαλώσει και να βάλλει αστεράκια, πλανήτες αλλά κυρίως αστεράκια...με πιάσανε πάλι τα κλάμματα την δόλια μάνα...

Και για να ξεφύγω λιγάκι...Χαμομηλάκι μας με το καλο΄να δεχτείς τον αντρούλι σου!Τι καλό θα μαγειρέψεις?Παιδια την αμαρτιά μου θα την πω...Δεν έχω καθόλου ιδέες για μαγείρεμα...Χθές ενώ μιλούσαμε με την Τατιάνα στο facebοok την παρακάλεσα να μου βγάλει πλάνο εβδομαδιαίο...Γελούσε η Τατιανούλα αλλά μιλάμε είναι φοβερή με τα φαγητά!!!

Κικίτσο μου καλορίζικη η ανακαίνηση(σου εύχεται η άσχετη απο ευχές) και τα δωμάτια των μικρών σου θησαυρών!Να τα βλέπεις κάθε μέρα να μεγαλώνουν και να είναι ευτυχισμένα...παλί κλαίω...ω ρε γλέντια με τις ορμόνες...φιλάκια κοριτσούλια μου!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 28 215994

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Aylin μου,η μικρη σου δεν ξερει ποσο τυχερη ειναι που η μαμα εχει καλο γουστο γιατι θα ειχε βγει απο την κοιλια απο τωρα!Τρελαινομαι και εγω για πριγκηπισσες Ντισνευ,εχω δει καταπληκτικα διακοσμητικα τοιχου και φωτιστικα με αυτο το θεμα.ειδα στο Praktiker την Δευτερα παααρα πολλα και ειδα οτι εχει πολλα και στα Leroy Merlin!

Αυτο με το καθημερινο μαγειρεμα ειναι λιγο πικρα...δεν ξερω τι να μαγειρεψω καθε μερα και δεν θελω να μας μαγειρευουν συνεχεια οι μαμαδες.Ευτυχως ο αντρας μου ειναι βολικος και εγω τρωω ο,τι να ναι.Σημερα ομως θα φτιαξω κατι πιο σπεσιαλ που του αρεσει:ρολο κοτοπουλο με σαλτσα βερικοκου και ρυζακι μπασματι!μας αρεσει πολυ και στους δυο και πρεπει οσο το μαγειρευω να κρατηθω να μην το φαω.Θα μου ερθει και πεινασμενος κατα τις 4 οποτε πρεπει να το εχω ετοιμο.Επισης εχω να δηλωσω την αμαρτια μου σημερα:πηγα το πρωι για περπατημα και καποια στιγμη περασα απο ενα μπουγατσαδικο που εχει ενας Θεσσαλονικιος...και ηταν πρωι...και μολις εβγαζε την 3η δοση της ημερας(την 1η τη βγαζει μου ειπε 5.30 το πρωι)...και μυριζε ο τοπος...και το τυρακι ετρεχε...και την συνεχεια την ξερετε... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 28 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 28 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 28 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 28 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 28 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 28 328109

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαμομηλακι έγραψε:Aylin μου,η μικρη σου δεν ξερει ποσο τυχερη ειναι που η μαμα εχει καλο γουστο γιατι θα ειχε βγει απο την κοιλια απο τωρα!Τρελαινομαι και εγω για πριγκηπισσες Ντισνευ,εχω δει καταπληκτικα διακοσμητικα τοιχου και φωτιστικα με αυτο το θεμα.ειδα στο Praktiker την Δευτερα παααρα πολλα και ειδα οτι εχει πολλα και στα Leroy Merlin!

Αυτο με το καθημερινο μαγειρεμα ειναι λιγο πικρα...δεν ξερω τι να μαγειρεψω καθε μερα και δεν θελω να μας μαγειρευουν συνεχεια οι μαμαδες.Ευτυχως ο αντρας μου ειναι βολικος και εγω τρωω ο,τι να ναι.Σημερα ομως θα φτιαξω κατι πιο σπεσιαλ που του αρεσει:ρολο κοτοπουλο με σαλτσα βερικοκου και ρυζακι μπασματι!μας αρεσει πολυ και στους δυο και πρεπει οσο το μαγειρευω να κρατηθω να μην το φαω.Θα μου ερθει και πεινασμενος κατα τις 4 οποτε πρεπει να το εχω ετοιμο.Επισης εχω να δηλωσω την αμαρτια μου σημερα:πηγα το πρωι για περπατημα και καποια στιγμη περασα απο ενα μπουγατσαδικο που εχει ενας Θεσσαλονικιος...και ηταν πρωι...και μολις εβγαζε την 3η δοση της ημερας(την 1η τη βγαζει μου ειπε 5.30 το πρωι)...και μυριζε ο τοπος...και το τυρακι ετρεχε...και την συνεχεια την ξερετε... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 28 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 28 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 28 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 28 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 28 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 28 328109

αχ,,,βαχ,,,γιατί μου μιλάς για μπουγάτσες???πες μου γιατί???λοιπον εαν θα γινοταν θα μπορουσα να τρωω μπουγατσουλα απο τον Σαββα καθε μερα...ειδικα την κοτοπιτα την τσακιζω...αλλά τις τελευταίες μέρες έχω γίνει καλό παιδάκι!Σάντουιτς έφγα χθες με ζαμπον τυρι αυγουλακο και σαλάτα του κηπουρού που με τρελλαίνει!Το μεσημέρι τα χανω τελειως...ποιος εγω που ασχολιόμουν πολύ...αχ...Την κυριακή θα φτιάξω γλυκόξυνο κοτόπουλο με ρύχι και άυριο λέω για μπριάμ ή για γεμιστά αλλά του αρέσουν πολυ του Στέφι τα παπουτσάκια και τώρα κοιτάζω διάφορες συνταγες μπας και τα καταφέρω!!!
Χαμομηλάκι ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια!!!Χιλια ευχαριστώ!!!Χαμομηλάκι ποιόν γιατρό έχεις στο Αλεξάνδρας?
Επίσης σήμερα δεν έχω ιδέα τι να φτιάξω...κάτι σε goody's μας βλεπω να τρώμε...ή σε Domino's...Αχρηστη που είμαι...χοχοχο

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
aylin έγραψε:Την κυριακή θα φτιάξω γλυκόξυνο κοτόπουλο με ρύχι και άυριο λέω για μπριάμ ή για γεμιστά αλλά του αρέσουν πολυ του Στέφι τα παπουτσάκια και τώρα κοιτάζω διάφορες συνταγες μπας και τα καταφέρω!!!
Χαμομηλάκι ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια!!!Χιλια ευχαριστώ!!!Χαμομηλάκι ποιόν γιατρό έχεις στο Αλεξάνδρας?
Επίσης σήμερα δεν έχω ιδέα τι να φτιάξω...κάτι σε goody's μας βλεπω να τρώμε...ή σε Domino's...Αχρηστη που είμαι...χοχοχο

ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙΑ...τι λες τωρα...εφτιαξε η μαμα μου πριν 2 βδομαδες και μας εδωσε μισο ταψι και μπορουσα ν α τα τρωω καθε μερα...Της ειπα ομως την μελιτζανα να την ψησει αντι να την τηγανησει και να μην βαλει λαδι στον κιμα πολυ και να μην βαλει κρεμα γαλακτος στην μπεσαμελ και βγηκαν μια χαρα αλλα σαν το οριτζιναλ δεν ηταν...ομολογω οτι ειμαι κοιλιοδουλη και αν δεν γυμναζομουν (πριν...τωρα...καλα κρασια!)θα ηθελα γερανο να με μεταφερει.Δυστυχως παντα ομως βασανιζα τον εαυτο μου με διατροφες και διαιτες και τωρα τον συλλαμβανω ακομα να προσεχει σε γενικες γραμμες...για κοιλιοδουλο ανθρωπο ειναι καταρα αυτο.Ο αντρας μου λεει:"Δεν πιστευω να κανεις και τωρα διαιτα?"...α,ρε ανθρωπε αμα δεις τι εσκισα σημερα το πρωι,μονο διαιτα δεν κανω!...Μην το ξεχασω,τον γιατρο μου τον λενε Νικο Γεωργουλια.Ειναι διευθυντης στο Αλεξανδρα και φιλος της νονας μου,που ηταν μαια εκει.Ειναι καλος ανθρωπος αλλα λιγο αυστηρος.Με μαλωνει αμα αγχωνομαι αδικα αλλα καλα μου κανει μπας και στρωσω! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 28 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 28 215994

????????


Επισκέπτης
Θελω και εγω μπουγατσα!!!!!!!!!!!!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 28 875502 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 28 875502 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 28 875502 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 28 875502 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 28 875502 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 28 875502

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έφαγα παπουτσάκι μόλις πριν λίγο!!!!!!!!!!SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileΚαι τώρα θα πιω φυσικό χυμο...καρπούζι!!!

katarina

katarina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 28 215994 Καλησπερα κοριτσια!πως ειστε?εγω ειμαι καινουργια στην ομαδα εχω ηδη 2 κοριτσακια κ περιμενω το 3ο μου παιδακι

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katarina έγραψε: ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 28 215994 Καλησπερα κοριτσια!πως ειστε?εγω ειμαι καινουργια στην ομαδα εχω ηδη 2 κοριτσακια κ περιμενω το 3ο μου παιδακι

Με το καλό!!Καλώς μας ήρθες!!!Smile

katarina

katarina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Carrie έγραψε:
katarina έγραψε: ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 28 215994 Καλησπερα κοριτσια!πως ειστε?εγω ειμαι καινουργια στην ομαδα εχω ηδη 2 κοριτσακια κ περιμενω το 3ο μου παιδακι

Με το καλό!!Καλώς μας ήρθες!!!Smile
να σαι καλα και σε σενα ευχομαι τα καλυτερα

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
katarina έγραψε: ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 28 215994 Καλησπερα κοριτσια!πως ειστε?εγω ειμαι καινουργια στην ομαδα εχω ηδη 2 κοριτσακια κ περιμενω το 3ο μου παιδακι
Kαλωσορισες στην παρεα μας!!!Να σου ζησουν τα παιδακια σου κ με το καλο να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κοριτσια!!!!
katarina καλως μας ηρθες,,μπραβο σου 27 χρονων και περιμενεις το 3???μπραβο χιλια μπραβο χαρα στην υπομονη σου χα χα χα..
στελλα πω πω παπουτσακια ακουω εισαι σιγουρη χα χα???
ΤΕΛΙΚΑ βρηκα μαγιο ο ναι ναι ειναι τυπου τριγωνακι αλλα μεγαλο νουμερο κ εχει χοντρες τιραντες για να κραταει τα προσοντα μας γιατι ειπαμε βαλαμε 2 νουμερα!!!Βεβαια η χαζομαρα ειναι οτι πανε σετ το πανω με το κατω κ το κατω ειναι σαν σοσιβιο χα χα χα ...αλλα δεν πειραζει πιο ευκολα θα βρω να αγορασω το κατω μερος!!!!τι τραβαω η δολια μανα για μια βουτια που Κ αμα κανω,......

katarina

katarina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[quote="tatianoula"]γεια σας κοριτσια!!!!
katarina καλως μας ηρθες,,μπραβο σου 27 χρονων και περιμενεις το 3???μπραβο χιλια μπραβο χαρα στην υπομονη σου χα χα χα..
σε ευχαριστω πολυ tatianoula.να σαι καλα!το πρωτο σου εσενα?

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι ναι το πρωτο μας!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γειά σου katarina καλώς ήρθες και με το καλό το 3ο σου παιδάκι!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια μπειτε να διβασετε στο ΚΟΨΑΜΕ ΤΟ ΣΕΧ πολυ γελιο '''εφοσων δεν το ζεις''

αληθεια πως τα πατε με το θεμα?????οι αντρες σας φοβουνται η κανονικα??εμεις φτου φτου ΚΑΝΟΝΙΚΑ!!!!

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Katarina καλώς ήρθες στο παρεάκι μας!Να σου ζήσουν τα ζουζουνάκια σου και με το καλό να έρθει και το νέο τους αδερφάκι!!
Τατιανούλα με γεια το μαγιουδάκι, καλές βουτιές!!!
Νατάσσα έφτασες κι όλας ; Καλη ξεκούραση!
Στελλίνα μιας που έπιασες κουβέντα για δωμάτια, δεν μπορω να αντισταθώ, θα περιγράψω και το μελλοντικό δικό μας!Βασικά σκοπεύουμε από Οκτώβρη, μετά τη γέννα, να μετακομίσουμε στο πατρικό του άντρα μου, οπότε δεν θα ρίξουμε πολλά λεφτά+ μεράκι στο δωμάτιο που θα φτιάξουμε τώρα...Λοιπόν, έχω κόλλημα με την Hello Kitty, οπότε έχω σαρώσει όλα τα site και έχω βρει :για το πάτωμα κορυφαία χαλάκια κιττυ, μπορντούρα κίττυ, η κούνια-αλλαξιέρα θα είναι λευκη όπως έχω περιγράψει, έχω βρει και φωτιστικό κίττυ και τέλος σκέφτομαι μια λευκή ή απαλό ροζ κουρτίνα.Οι τοίχοι θα παραμείνουν λευκοί, μιας που θα φύγουμε σύντομα..
ριξτε μια ματιά: http://www.e-hellokitty.gr/ , χαλί: http://e-tapis.gr/shop/el/xalia/paidika-xalia/paidika-xalia-hello-kitty και τέλος βρήκα σε πρόσφατη βόλτα με το Στελλάκι κορμάκια/φορμάκια/αξεσουάρ με τη γλυκιά ροζ γατούλα!!!Βλέπω το μπαμπά μας να μας πετάει και τις δυο έξω από το σπίτι, με τόσα ροζ που θα του μαζέψουμε!!χιχιι ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 28 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 28 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 28 328109

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τατιανούλα εμείς δεν έχουμε θέμα..ακόμη τουλάχιστον!!Φτου φτου να μην το ματιάσω!!

Αρετούλα μακάρι να έφτανα..Sad Είμαι ΑΚΟΜΗ στο γραφείο και περιμένω τον άνδρα μου να έρθει να με μαζέψει για να φύγουμε..Και δεν μπορείς να φανταστείς πόσο κουρασμένη νιώθω ήδη... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 28 585182 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 28 585182 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 28 585182 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 28 585182 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 28 911307 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 28 911307 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 28 911307 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 28 911307

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! ΕΓΩ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΣΕ ΛΙΓΟ... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ΚΑΤΑΡΙΝΑ ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ flower ... ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ...ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΕ ΠΟΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΣΑΙ?....
ΤΑΤΙΑΝΑ .... ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ...ΕΝΤΑΞΕΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΣΥΧΝΑ ΟΣΟ ΠΡΙΝ ΑΛΛΑ Η ΟΡΕΞΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΦΥΓΕΙ Wink !!!! ΤΩΡΑ ΠΑΩ ΓΙΑ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΒΟΥΤΙΑ ΜΕ ΑΝΟΙΧΤΑ ΤΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ....Κ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Η' [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ....
ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
KATARINA ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΤΡΙΤΟ!!!

ΕΜΕΙΣ ΣΕΞ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΟΚ.ΜΑΣ ΤΟ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΛΟΓΩ ΜΙΚΡΗΣ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗΣ!!!!

ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ!!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 28 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 28 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 28 215994

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 34]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις