Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
468 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 468 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 24 ... 34  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 34]

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άλλο αυτό πάλι!!!Εμένα τηλεφωνικά μου είχανε πει ότι πρέπει να πάω σε ελεκτή αλλά όταν πήγα στο κέντρο μάνας και παιδιού σε γυναικολόγο εκεί που είπε ότι οι εξετάσεις που γράφει γιατρός του ΙΚΑ δεν χρειάζονται θεώρηση!!Δέκα διαφορετικά τηλέφωνα δέκα διαφορετικές απόψεις!!Προσωπικά δεν μου περίσσευαν αλλά για να γλιτώσω την ταλαιπωρία και τα νέυρα -κυρίως- πήγα και τα έσκασα τα 280 και πήρα τα αποτελέσματα σε 4 μέρες!Στο ΙΚΑ ακόμη θα περίμενα!Άσε που δεν είχα και 4 μέρες άδεια να τρέχω στο ΙΚΑ και στα νοσοκομεία και δεν ξέρω και γω που αλλού για να κάνω όλο το σετ εξετάσεων!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pumpkin kai carrie εαν εχετε παρεπεμπτικο απ''το γιατρο στο μικροβιολογικο πατε χωρις ραντεβου και μαλιστα πατε κ λετε οτι ειστε εγκυμονουσα κ περνατε πρωτη.....εγω το ευχαριστηθηκα μια φορα χωρις ραντεβου κ ουρά ......το θεμε ειναι οτι μετα πρεπει να κλεισεις ραντεβου για να παρεις τα αποτελεσματα απο τον γιατρο στο ικα ...

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Tatianoula δεν το επιχείρησα αυτό να το κάνω, και δεν μου το είπε κανείς, ίσως αν μου το έλεγε η κοπέλα στα ραντεβού να το έκανα και εγώ έτσι και να μην περιμένω 1 1/2 μήνα.Εδώ βγαίνει μια και φωνάζει ονομαστικά απο την λίστα των ραντεβού 5-7 άτομα και μόλις τελειώσουν άλλα 5-6 κοκ.Θα μπορούσα δηλαδή εκεί που φωνάζει αυτή να πάω και να της πω να μπω γιατί είμαι έγκυος χωρίς ραντεβού?Να ξέρω για την άλλη φορά!

Carrie, πόσο εβδομάδων ήσουν όταν σου είπαν οτι έχετε αγοράκι? Το ξαναείδατε τώρα κοντά το φύλλο? Φάνηκε καθαρά δηλαδή?
Μου είπε μια θεία μου, να μην τα πάρω όλα μπλε (καλά δεν το είχα σκοπό) γιατί η ξαδέρφη της που γέννησε πριν κανα 2μηνο περίμενε αγόρι και τελικά ήταν κορίτσι, και ο μπαμπάς έπαθε σοκ, δεν το έπερνε απο την μαία lol.
Παρόλο που το είδαμε, είδα οτι και τα κοριτσάκια μέχρι κάποια εβδομάδα έχουν ένα "πουλάκι".
Ελπίζω να το σιγουρέψουμε στην Β επιπέδου.Μέχρι τότε μπήκα σε σκέψεις..


Edit* ο γυναικολόγος στο κέντρο μάνας και παιδιού (ένας είναι) ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ, αγενής και καθόλου σεβασμό.Το λιγότερο γελοίος..



Έχει επεξεργασθεί από τον/την pumpkin στις Παρ Ιουν 17, 2011 1:04 am, 1 φορά

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κουκλινεςςςςςςς! τι κανετε???
γαμωτο παλι σημερα εχει συναυλια το αμορε μου και μου απαγορευσε να παω φοβατε λεει τη δυνατη μουσικη και τα τσιγαρα Crying or Very sad αχ βαχ ...
μετραω τις μερες για την αυχενικηηηηηηηηηηηη ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 15 215994

καλημερακια γλυκα ολες να εχουμε!!! Very Happy

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 15 606100 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 15 606100 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 15 606100 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 15 606100 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 15 606100 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 15 585182 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 15 585182 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 15 585182 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 15 585182 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 15 585182 Μιλάς σοβαρά???????????????????Το είδαμε στην αυχενική (12εβδομάδων και 4 ημερών) και μετά από 2 βδομάδες περίπου που πήγα ξανά για απλό υπέρηχο το ξαναείδε!!!!!!Μη μου λες τέτοια και έχω προετοιμαστεί!!!!!

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εδώ είδα τις φοτος, δες εκεί που λέει στο κοριτσάκι 17 weeks.Εμείς το είδαμε 16 weeks, άρα ήταν ακόμα πιο έξω το "εκείνο".
Καλά εκεί που είναι 11 weeks κοριτσάκι και αγοράκι είναι σχεδόν ίδια.
Σίγουρα ο γιατρός όμως το βλέπει αλλιώς με άλλο μάτι..
ΑΝ θεωρείτε την σελίδα ανάρμοστη, πείτε μου να την βγάλω :X

http://www.baby2see.com/gender/external_genitals.html

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσια!(και κοιλιτσες!)

Δεν εχω ιδεα τι γινεται με τα ικα,μικα,συκα αλλα διαβαζω αυτα που γραφετε και μου σηκωνεται η τριχα!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Δηλαδη αν μια εξεταση ειναι επειγουσα,υπαρχει περιπτωση να ΜΗΝ την κανεις εξω?Εγω ειμαι στο ΟΑΕΕ και ο αντρας μου στο ΤΣΜΕΔΕ και ευτυχως ειναι συμβεβλημενα με διαφορα ιατρεια και παμε οπου δηλωσουμε γιατρο.Βεβαια οταν πηγα να κανω την αυχενικη,την πληρωσα κανονικα 170 ευρω γιατι δεν την ειχαμε γραψει.Τετοια ωρα τετοια λογια ομως.Ευτυχως ο πρωτοξαδερφος μου ειναι μικροβιολογος και δεν μου παιρνει λεφτα,του εχω υποσχεθει ομως ενα βαρβατο δωρο στο γαμο του! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 15 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 15 328109

Χτες ειχα πολλες δουλειες και κουραστηκα,στενοχωρηθηκα και με διαφορα -το ξερω οτι δεν κανει αλλα ανθρωπος ειμαι και γω- και το βραδυ ειχα εναν πονοκεφαλο τρομακτικο...δεν ηπια τιποτε αλλα εκανα πολυ ασχημο υπνο,με αναγουλες,ταραχη,χαλια...Αυριο αλλαζω εβδομαδα και μπορει να ειναι απο αυτο,μερικες φορες με επηρεαζει.Εκτος αν φταιει η εκλειψη προχτες! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Θα παω και κομμωτηριο λιγο σημερα να κουρευτω λιγο να γινω ανθρωπος...

carrie θα σου στειλω πμ με το μεηλ μου για το διαιτολογιο,να παρω μια ιδεα μπας και δεν γινω βουβαλιτσα...

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 15 911307 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 15 911307 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 15 911307 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 15 911307 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 15 911307 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 15 585182 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 15 585182 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 15 585182 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 15 585182 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 15 585182 Λες να κάνω κόρη!?!?!?!??????????Την 2η φορά όμως που το είδε ήμουνα 15η βδομάδα..



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Carrie στις Παρ Ιουν 17, 2011 1:17 am, 1 φορά

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ε δεν ήθελα να σε βάλω σε σκέψεις, απλά επειδή το είδατε πιο νωρίς απο εμάς γιαυτό σε ρώτησα Sad Sad

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
pumpkin έγραψε:Εδώ είδα τις φοτος, δες εκεί που λέει στο κοριτσάκι 17 weeks.Εμείς το είδαμε 16 weeks, άρα ήταν ακόμα πιο έξω το "εκείνο".
Καλά εκεί που είναι 11 weeks κοριτσάκι και αγοράκι είναι σχεδόν ίδια.
Σίγουρα ο γιατρός όμως το βλέπει αλλιώς με άλλο μάτι..
ΑΝ θεωρείτε την σελίδα ανάρμοστη, πείτε μου να την βγάλω :X

http://www.baby2see.com/gender/external_genitals.html

Καλεεεε!!!εχουν "πουλακι" και τα δυο?!!?γι'αυτο μου ελεγε ο γιατρος στην αυχενικη οτι δεν μπορει να καταλαβει ακομα αν ηταν αγορι ή κοριτσι?πωωωωωω!!!εκει στην 17η κατι αλλαζει μονο!μιλαμε επαθα τωρα!

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Carrie έγραψε: ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 15 911307 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 15 911307 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 15 911307 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 15 911307 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 15 911307 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 15 585182 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 15 585182 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 15 585182 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 15 585182 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 15 585182 Λες να κάνω κόρη!?!?!?!??????????Την 2η φορά όμως που το είδε ήμουνα 15η βδομάδα..

Ε άρα το είδατε 2 φορές το λιλάκι!
Εμάς το έδειξε απο πολλές μεριές αλλά ήταν η πρώτη φορά που το είδαμε και το είχα άγχος.Την Β επιπέδου θα μου την κάνει άλλος γιατρός, θα είμαι και 21-22 εβδομάδων οπότε μάλλον θα το επιβεβαιώσουμε και εμείς!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pumpkin έγραψε:
Ε άρα το είδατε 2 φορές το λιλάκι!
Εμάς το έδειξε απο πολλές μεριές αλλά ήταν η πρώτη φορά που το είδαμε και το είχα άγχος.Την Β επιπέδου θα μου την κάνει άλλος γιατρός, θα είμαι και 21-22 εβδομάδων οπότε μάλλον θα το επιβεβαιώσουμε και εμείς!

Ναι αλλά άμα είναι κοριτσάκι??????

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pumpkin έγραψε:
Ε άρα το είδατε 2 φορές το λιλάκι!
Εμάς το έδειξε απο πολλές μεριές αλλά ήταν η πρώτη φορά που το είδαμε και το είχα άγχος.Την Β επιπέδου θα μου την κάνει άλλος γιατρός, θα είμαι και 21-22 εβδομάδων οπότε μάλλον θα το επιβεβαιώσουμε και εμείς!

Ναι αλλά άμα είναι κοριτσάκι????Smile

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Θα με βρίσει ο γιατρός σου που σου έβαλα τέτοια ιδέα αχχαχαχα

Κάποια είχε πει οτι το κοριτσάκι είναι πιο πιθανό να γίνει αγοράκι παρά το αντίθετο πάντως.Θα δούμε όλες αυτές που μας είπαν αγοράκια αν έπεσε κανείς έξω Very Happy



Έχει επεξεργασθεί από τον/την pumpkin στις Παρ Ιουν 17, 2011 1:36 am, 1 φορά

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
pumpkin έγραψε:Κάποια είχε πει οτι το κοριτσάκι είναι πιο πιθανό να γίνει αγοράκι παρά το αντίθετο πάντως.Θα δούμε όλες αυτές που μας είπαν αγοράκια αν έπεσε κανείς έξω Very Happy

Αυτο μου το ειπε ο γιατρος που μου εκανε την αυχενικη...οτι δλδ τα κοριτσακια μπορουν να γινουν αγορακια αλλα οχι τα αγορακια κοριτσακια... Laughing Laughing Laughing γι'αυτο ελεγε στους πιο πολλους οτι εχουν κοριτσακια για να πεφτει μεσα!!!ελεος!!Και μενα μου ειπε οτι μπορει να ειναι κοριτσακι αλλα μην τα βαψω ακομα ροζ...κοινως λεμε χαζα να περναει η ωρα!Παντως η αληθεια ειναι οτι οσα εχω ακουσει οτι ειναι αγορια,βγηκαν οντως αγορια.

carrie,μολις ειδα οτι εχεις ΠΗΤ την ιδια μερα που περυσι γεννηθηκε το ανηψακι μας,του αδερφου του αντρα μου ο μπεμπακος,24/11.Η συνυφαδα μου ειχε πολυ καλο τοκετο,σου ευχομαι το ιδιο! I love you I love you

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαμομηλακι έγραψε:
carrie,μολις ειδα οτι εχεις ΠΗΤ την ιδια μερα που περυσι γεννηθηκε το ανηψακι μας,του αδερφου του αντρα μου ο μπεμπακος,24/11.Η συνυφαδα μου ειχε πολυ καλο τοκετο,σου ευχομαι το ιδιο! I love you I love you

Σ'ευχαριστώ χαμομηλάκι μου!!Μάκαρι!!Να έχουμε όλες εύκολο & καλό τοκετό!

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια μαγιό θα πάρετε ή θα βολευτείτε με τα περσινά? Για όσες πάνε θαλασσίτσα!
Εμένα δύσκολο να με κάνει κάποιο απο τα παλιά μου γιατί απο τον Δεκέμβρη που έκοψα το τσιγάρο έχω πάρει αρκετά κιλά (είχα ήδη αρκετά παραπάνω, οπότε δράμα η κατάσταση μου! )
Και στην εγκυμοσύνη έχω πάρει 4 κιλά ως τώρα, προσπαθώ να μην πάρω πολλά ακόμα. Αφού παρακαλούσα να έχω κανέναν εμετάκο μπας και μου φύγει η πείνα και η λιγούρα.
Δεν είμαι τρελή! :X
Ο γιατρός μου είπε κανονικά μπανάκια μόνο να μην κάθομαι στον ήλιο, όλα τα άλλα όπως τα έκανα πάντα.Φυσικά θα αποφύγουμε την πολυκοσμία προληπτικά.

Επίσης βλέπω συχνά τους αστραγάλους πρησμένους, υποθέτω οτι είναι απο τα κιλά και την ζέστη Sad
Δεν έχω πίεση και προσπαθώ να μην τρώω πολύ αλάτι, αλλά πάλι τα ίδια :S
Αφού απο το άγχος μου παρήγγειλα πιεσόμετρο να μετριέμαι καθημερινά.
Διάβασα οτι η προεκλαμψία φαίνεται απο το πρήξιμο και την πίεση, ξέχασα να ρωτήσω και τον γιατρό!
Νομίζετε υπερβολικό? Ο άντρας μου με μαλώνει αλλά μου έχει μπει στο μυαλό...

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα μαμαδοφιλεναδούλες μου!!!
Πως πάνε σήμερα οι κοιλίτσες σας?Εγώ ο Λάζαρος πριν 20 λεπτά αναστήθκα καθώς σηκώθηκα μια χαρά και εκεί που σχεδίαζα τι θα κάνουμε το απόγευμα ένοιωσα να ΄χανω τον κόσμο και όλα να γυρνάνε...πήγα στο κρεβάτι και κάπως νοιώθω καλύτερα...ξύπνησα ωστόσο πεινασμένη!!!
Παιδιά λέτε η μπέμπα μου να μου γίνει μπέμπης?Χριστέ μου...και εγώ του μιλάω στο θυληκό συνέχεια...υπομονή μέχρι την Τρίτη...
Κορίτσια με το ΙΚΑ ούτε καν που ασχολήθηκα...ούτε καν...δεν άξιζε τον κόπο.Οι άνθρωποι δεν έχουν ιδέα τι πάει να πει οργάνωση.Όσες τυχερές εξυπηρετήθηκαν και γλίτωσαν χρήματα μπράβο τους!!!
Χιονατούλι μου σας φαντάζομαι να ακούτε rock μουσική έτσι?Συναυλία ε?Ωραιά, κρίμα που δεν μπορείς να πας αλλά πρέπει να προσέξεις...άντε και η Πέμπτη δεν είναι μακρυα!!!

Να ευχηθώ καλή επιτυχία στην Αρετούλα-Ardo για τον υπέρηχο Β Επιπέδου και όλα να πάνε καλά!Αρετούλι σου στέλλνουμε την θετική μας ενέργεια και θα μιλήσουμε το βραδάκι!!!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 15 215994
Φιλιά πολλά σε όλες!!!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pumpkin έγραψε:Θα με βρίσει ο γιατρός σου που σου έβαλα τέτοια ιδέα αχχαχαχα

Κάποια είχε πει οτι το κοριτσάκι είναι πιο πιθανό να γίνει αγοράκι παρά το αντίθετο πάντως.Θα δούμε όλες αυτές που μας είπαν αγοράκια αν έπεσε κανείς έξω Very Happy
Εγω το ειχα πει γιατι ετσι μου ειπε κ ο γιατρος κ ετσι την πατησα!!!!Στην αυχενικη μας ειπε οτι ειναι μαλλον κοριτσι κ 2 εβδομαδες μετα μας βγηκε αγορι!!!Λες να ξαναγινει κοριτσι?Ειδα τις φωτογραφιες κ τα επαιξα!!!!Την αλλη εβδομαδα παω στον γιατρο για εξεταση κ στις 11/07 εχω κλεισει τον υπερηχο β επιπεδου.Για φαντασου να μου πει τελικα κοριτσι...!!!!!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαμομηλακι έγραψε:
pumpkin έγραψε:Κάποια είχε πει οτι το κοριτσάκι είναι πιο πιθανό να γίνει αγοράκι παρά το αντίθετο πάντως.Θα δούμε όλες αυτές που μας είπαν αγοράκια αν έπεσε κανείς έξω Very Happy

Αυτο μου το ειπε ο γιατρος που μου εκανε την αυχενικη...οτι δλδ τα κοριτσακια μπορουν να γινουν αγορακια αλλα οχι τα αγορακια κοριτσακια... Laughing Laughing Laughing γι'αυτο ελεγε στους πιο πολλους οτι εχουν κοριτσακια για να πεφτει μεσα!!!ελεος!!Και μενα μου ειπε οτι μπορει να ειναι κοριτσακι αλλα μην τα βαψω ακομα ροζ...κοινως λεμε χαζα να περναει η ωρα!Παντως η αληθεια ειναι οτι οσα εχω ακουσει οτι ειναι αγορια,βγηκαν οντως αγορια.

carrie,μολις ειδα οτι εχεις ΠΗΤ την ιδια μερα που περυσι γεννηθηκε το ανηψακι μας,του αδερφου του αντρα μου ο μπεμπακος,24/11.Η συνυφαδα μου ειχε πολυ καλο τοκετο,σου ευχομαι το ιδιο! I love you I love you

Η μπέμπα μου θα αποκτήσει "τσίου"...και θα γίνει μπέμπης... affraid ???

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
aylin έγραψε:
χαμομηλακι έγραψε:
pumpkin έγραψε:Κάποια είχε πει οτι το κοριτσάκι είναι πιο πιθανό να γίνει αγοράκι παρά το αντίθετο πάντως.Θα δούμε όλες αυτές που μας είπαν αγοράκια αν έπεσε κανείς έξω Very Happy

Αυτο μου το ειπε ο γιατρος που μου εκανε την αυχενικη...οτι δλδ τα κοριτσακια μπορουν να γινουν αγορακια αλλα οχι τα αγορακια κοριτσακια... Laughing Laughing Laughing γι'αυτο ελεγε στους πιο πολλους οτι εχουν κοριτσακια για να πεφτει μεσα!!!ελεος!!Και μενα μου ειπε οτι μπορει να ειναι κοριτσακι αλλα μην τα βαψω ακομα ροζ...κοινως λεμε χαζα να περναει η ωρα!Παντως η αληθεια ειναι οτι οσα εχω ακουσει οτι ειναι αγορια,βγηκαν οντως αγορια.

carrie,μολις ειδα οτι εχεις ΠΗΤ την ιδια μερα που περυσι γεννηθηκε το ανηψακι μας,του αδερφου του αντρα μου ο μπεμπακος,24/11.Η συνυφαδα μου ειχε πολυ καλο τοκετο,σου ευχομαι το ιδιο! I love you I love you

Η μπέμπα μου θα αποκτήσει "τσίου"...και θα γίνει μπέμπης... affraid ???
χα χα χα!!!!για φαντασου ο δικος μου που εχει "τσιου" να γινει μπεμπα.....!!!!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Pumpkin με μία σου κουβέντα και ήδη έχεις προκαλέσει τον πανικό!!!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και μόλις τώρα θυμήθηκα ότι χθες βράδυ ονειρεύτηκα τον μπέμπη μας!!!!Smile Ήτανε ξανθός με γαλάνα ματάκια σαν του άνδρα μου και είχε τα χείλια τα δικά μου!!!Σαν αγγελάκι ήτανε!!!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Carrie έγραψε:Pumpkin με μία σου κουβέντα και ήδη έχεις προκαλέσει τον πανικό!!!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 15 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 15 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 15 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 15 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 15 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 15 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 15 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 15 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 15 215994

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 34]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 24 ... 34  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις