Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
439 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 439 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 29 ... 34  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 34]

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κορίτσια, τι κάνετε??

Κικίτσο συγχαρητήρια για την κόρη!!!Άντε με το καλό να την υποδεχτείτε να πάνε όλα καλά!Μην ανυσηχείς για τον πλακούντα από την στιγμη΄που θα το παρακολουθείτε νομίζω δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας..

Χαμομηλάκι σε καταλαβαίνω!Και εγώ τον γάμο που έχουμε να πάμε το επόμενο ΣΚ 400χλμ από εδώ δεν είναι κανένας κοντινός μας αλλά παρόλα αυτά θα πάμε και πήγα και έσκασα και 100Ε για φόρεμα (βρήκα σήμερα επιτέλους) γιατί τπτ δεν μου έκανε!Πρώτος ξάδερφος του πεθερού μου!Ήρθε στον γάμο μας αλλά πέρα από αυτό εμείς δεν έχουμε καμία ιδιαίτερη σχέση μαζί του!Τι να κάνω όμως?Να κάθομαι να μαλώνω? Το χειρότερο είναι που θα μας φάει η ζέστη χωρίς κλιματισμό στο σπίτι για 3 μέρες...Μεγάλη ταλαιπωρία έχω να τραβήξω..
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 24 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 24 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 24 679259

Κατά τα άλλα βρήκα σήμερα φόρεμα πολύ ωραίο baloon σε οινοπνευματί χρώμα που δεν φαίνεται καθόλου η κοιλία μου (όχι ότι είχα κανένα πρόβλημα αλλά στρώνει πολύ ωραία..).Αναμένω την Δευτέρα που θα πάω στον γιατρό να δω τι θα μου πει. Κατά τα άλλα δεν είμαι πολύ στα καλά μου,δεν ξέρω αν φταίει η ζέστη ή η κούραση από την δουλειά ή οι ορμόνες ή το γεγονός ότι αύριο δουλεύει ο άνδρας μου και θα περάσω την Κυριακή μόνη μου..Πάει και αυτό το ΣΚ!Ένα Σκ φυσικά μας μένει να βλεόμαστε ,το επόμενο γαμο-βαφτίσια..από μέσα Ιουλίου ξανά και βλέπουμε..
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μου καλησπερα και χιλια ευχαριοστω σε ολες για τα καλα σας λογια! εχω αραιωσει λιγο τις επισκεψεις μου και εχω ψιλοχαθει με τα μυνηματα σας σκεφτομαι ομως εννοειτε!
το'χω ριξει στη γιογκα και στη χαλαρωση, και εχω ψιλοκοψει το νετ γιατι κοριτσια κακα τα ψεμματα μας μπαινουνε διαολοι χωρις λογο και πολλες φορες αγχονομαστε Sad
Κικιτσο μου ειδες την κορακλα σου???? συγχαρητιρια και απο μενα κοριτσι μου!!! με το καλο ολες κοριτσια! τι να πω ευχομαι τα καλητερα για ολες μας, ξερω οτι ολες εχετε αγωνια, οτι παντα γεννιετε ενας καινουριος φοβος μεσα μας αλλα ετσι θα ειναι αππο δω και περα και στον ρολο μας ως μανες!
οποτε η φυση ξερει τι κανει και μας προετοιμαζει
μακαρι να ημουν Αθηνα η Θεσσαλονικη να βρισκομασταν, να μιλαγαμε εμεις οι εγκυουλες γιατι καλη η οικογενεια αλλα καμια φορα νομιζω οτι δε με ''νιωθουν''
ενω η εγκυος την εγκυο??? Razz Razz

mora μου ναι, με σηκωσε απ το κρεββατι αλλα χαλαρα, μου ειπε μπανακια αβερτα στη θαλασσα αλλα ΚΑΘΟΛΟΥ ηλιο, ουτε λεπτο!
μου ειπε οτι μπορω να πιω κοκα κολα αν μου θυμιθει βρε παιδι μου Razz αλλα ΟΧΙ ΛΑΙΤ!!! και οτιδηποτε περιεχει γλυκαντικα μακρυαααααα!
επεισης επιτρεπει τον τονο, και βασικα οταν τον ρωτησα με κοιταζε περιεργα και μου λεει: ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΩΣ ΤΟΝΟ? ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕΣ ΠΑΛΙ??
εεε εγω? οχι καλε γιατρε τι σχεση εχω εγω με το ιντερνετ αυτα ειναι του Σατανα! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 24 4872

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!
Η ΓΙΑΤΡΟΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΘΑΛΑΣΣΑ ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΠΙΣΙΝΑ ΜΟΝΟ ΑΝ ΕΧΕΙ ΛΙΓΟ ΚΟΣΜΟ!
ΤΑΤΟΟΕ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΛΕΣ ΚΑΙ ΨΕΜΑΤΑΚΙΑ!!! ΑΣΤΕΙΕΥΟΜΑΙ ΕΤΣΙ! ΣΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ! ΠΟΥ ΜΕΝΕΙΣ;;
ΧΑΜΟΜΗΛΑΚΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ! ΛΕΝΕ ΤΗΣ ΚΑΛΟΜΑΝΑΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ! ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ!
ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑ

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
oxi κικιτσελι μου αληθειααααααααααααα ειναι ελαστικος λες? χιχιχ
ειναι της αποψης ολα με μετρο Shocked δεν το βρισκω και παραλογο αλλα οκ.
μενω στην Κερκυρα!
κοριτσια μια μερα σας ειχα πει οτι κατι ενιωθα στην κοιλια αυτη τη βδομαδα το νιωθω καθε μερα, οταν το ειπα στο γιατρο ειπε ειναι νωρις αλλα οταν το ειδε στον υπερηχο!!! μου ειπε μπορει να το νιωθεις κιολλας γιατι ειναι πολυ ζορικο!
χτυπιοτανε κοριτσια δεν γουσταρε μεσα με τιποτα, πολυ στριμοκωλα χαχαχαχα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 24 215994
α! με εβγαλε ,μερικες μερες παραπανω αυριο ειμαι 14 βδομαδες

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kikitso έγραψε: ΛΕΝΕ ΤΗΣ ΚΑΛΟΜΑΝΑΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ!

Αυτό ακριβώς ακούω από ΟΛΟΥΣ από την πρώτη στιγμή που είπα ότι το παιδί είναι αγόρι..Τα συμπεράσματα δικά σας!!

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας,κοριτσια μου!γυρισαμε απο τα πρωινα βαφτισια,ωραια ηταν και το ετερο ημισυ πηγε σε γαμο-βαφτισια που ειναι αποψε.Εγω δεν ακολουθησα και δεν επεμεινε και καθολου γιατι ειναι και ενα μερος με χωματοδρομο και δεν θελουμε και πολλους-πολλους κραδασμους με το αυτοκινητο.Αφηστε που δεν ηθελα και με κανενα τροπο να παω (εχω εξηγησει λογους πιο πριν...)Στην πρωινη βαφτιση ολοι οι γνωστοι μας κοιτουσαν την κοιλια μου και μου ελεγαν για πολλοστη φορα οι θειτσες οτι ειναι κοριτσι... Razz Razz Razz μακαρι αλλα εμενα για καλομανα δεν με βλεπω!για υστερικη μανα με φανταζομαι καλυτερα!

Εχω πονοκεφαλο ημικρανια απο χτες το απογευμα και κοιμηθηκα και δυστυχως ξυπνησα με αυτο...δεν παιρνω τιποτε και δειχνω καλη διαγωγη αλλα με εχει γονατισει!Επισης εχει αρκετη ψυχρα εξω,εβαλα ΚΑΙ ζακετακι!

Σας φιλω!καλο κυριακοβραδο και καλη εβδομαδα να εχουμε!

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
CARRIE ΜΗΝ ΜΑΣΑΣ ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΒΓΑΛΑΝΕ ΑΥΤΟ ΟΙ ΠΑΛΙΕΣ;;ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΝΟΥΝ ΠΑΡΗΓΟΡΙΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΑΓΟΡΙ!!!
ΤΑΤΟΟ ΩΡΑΙΑ Η ΚΕΡΚΥΡΑ ΕΧΩ ΕΡΘΕΙ 1 ΦΟΡΑ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ!ΚΑΛΑ ΗΤΑΝ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΚΡΥΑ ΘΑΛΑΣΣΑ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημεεεεεεερα χαθηκα δεν εμπαινα αυτες της 2μερες...δεν προλαβα να διαβασω ολο το ποστ θα το διαβασω μετα!!!την κυριακη θα πηγαιναμε για μπανιο ΘΑ γιατι δεν πηγαμε για 2 κυριακη,.....τρελαθηκα στα μαγαζια δεν μπορω να βρω μαγιο...θελω μπικινι αλλα πανω να ειναι σαν σουτιεν μεγαλωσε πολυ το στηθος μου μην ειμαι σαν αγγελαδα κ να κρεμονται........παω στα μαγαζια κ μου διχνουν μαγιο για γιαγιαδες λες κ ειμαι 60χρονων πως ειναι τα παλια σουτιεν ε κατι τετοιο...τα τριγωνακια δεν το συζητο δεν μου κανουν το στηθος δεν συμμαζευεται κ θα ειμαι σαν κοινουμενη τσοντα χα χα χα .......απογοητευτηκα κ τελικα δεν πηρα τιποτα θα πηγαινα ομως για βολτα αλλα ολο το σ/κ ειχαμε τρελο αερα οποτε δεν πηγαμε πουθενα!!!!!αληθεια τι μαγιο πηρατε>>>>>>>??????

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatianoula έγραψε:καλημεεεεεεερα χαθηκα δεν εμπαινα αυτες της 2μερες...δεν προλαβα να διαβασω ολο το ποστ θα το διαβασω μετα!!!την κυριακη θα πηγαιναμε για μπανιο ΘΑ γιατι δεν πηγαμε για 2 κυριακη,.....τρελαθηκα στα μαγαζια δεν μπορω να βρω μαγιο...θελω μπικινι αλλα πανω να ειναι σαν σουτιεν μεγαλωσε πολυ το στηθος μου μην ειμαι σαν αγγελαδα κ να κρεμονται........παω στα μαγαζια κ μου διχνουν μαγιο για γιαγιαδες λες κ ειμαι 60χρονων πως ειναι τα παλια σουτιεν ε κατι τετοιο...τα τριγωνακια δεν το συζητο δεν μου κανουν το στηθος δεν συμμαζευεται κ θα ειμαι σαν κοινουμενη τσοντα χα χα χα .......απογοητευτηκα κ τελικα δεν πηρα τιποτα θα πηγαινα ομως για βολτα αλλα ολο το σ/κ ειχαμε τρελο αερα οποτε δεν πηγαμε πουθενα!!!!!αληθεια τι μαγιο πηρατε>>>>>>>??????

Εγώ δεν πήρα μαγιώ!Αποφάσισα να είμαι sexy hot mama φέτος με τα περσινά μου!Εντάξει δεν έχει μεγαλώσει και τόοοοσο το στήθος μου!Ένα μούμερο πήρα η καψερή μόνο!Οπότε είπα να μείνω με αυτά που έχω Wink Wink Razz Razz

dionikou

dionikou
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλέ τι ησυχια ειναι αυτη που πηγαν ολες οι μανουλες?ολες παραλια πηγατε? ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 24 587529 εγώ μεχρι στιγμης φοραω τα παλια μου μαγιο αλλα οχι για πολυ Embarassed το στηθος διαμαρτιρετε και θελει να ξεχυθει Laughing βεβαια πριν την εγκυμοσυνη δεν ειχα μεγαλο στηθος και τωρα που εχει μεγαλωσει 2 νουμερα εξακολουθει να μην μου δημιουργει προβλημα . Βασικα τωρα εγινε στηθος πριν ηταν λιγο ανηπαρκο Razz και επιτελους ακουσα το νινι μου ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 24 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 24 328109 απιθανη αισθηση οταν ειμαι ξαπλωμενη μονο το καταλαβενω και οπως καταλαβενετε καθομε ξαπλα για να το ακουω ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 24 875502 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 24 875502

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χιχιχι Διονίκου συμπάσχω για το στήθος!Όπως ακριβώς τα λες!!!

Και εμένα έχει 3 μέρες τώρα ο μπέμπης που κλωτσάει δυνατά και μπορείς να το νιώσεις ακόμη και αν βάλεις το χέρι σου πάνω στην κοιλιά μου!Πλέον μπορώ να πω πότε κοιμάται και πότε είναι ξύπνιος!!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 24 429657 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 24 429657 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 24 429657 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 24 429657

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας κοριτσακια μου ομορφα!! Πως ειστε;

Κικιτσο με το καλο η κορουλα σου!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 24 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 24 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 24 215994

Carrie μην ακους κανεναν τα λενε αυτα επειδη δεν εχουν γιο χιχιχιχι!! Ρωτα και μενα που ζω εναν ερωτα μεγαλο με τον Κωνσταντινο μου!!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Vivian...wow....μπγιούτιφουλ άις!!!ματάρες δηλαδή...φτου φτου...

Τι κάνετε όμορφες μανουλίτσες?Ωραίες με΄ρες αυτές που πέρασαν...φυσούσε τα βράδυα και ήταν ιδανική ατμόσφαιρα για ρομαντζο...Λοιπόν φέτος δεν θα πάρουμε μαγιό καθώς έχουμε το περσυνό το οποίο το βλέπω να το χρησιμοποιώ μόνο για ρειλάξινγκ ιν δε σίι!!!Αυτά μανουλίτσες!!!

Χαίρομαι που είστε ολες σας καλά!!!Σας φιλώ!

maraki85

maraki85
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα μανουλιτστσες!!!
Σημερα πηγα για την τελευταια προβα νυφικου και την Κυριακη ειναι η μεγαλη μερα.

Εγω για μαγιο δεν νομιζω να παρω αλλο,εχει μεγαλωσει το στηθος μου πολυ αλλα θα το στριμοξω που θα μου παει.Φετος οι διακοπες μας θα ειναι στην Κρητη,στα Χανια!!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Επιτέλους είδαμε το αντράκι μας μετά από ένα μήνα πάλι σήμερα!!!Μου είχε λέιψει τόσο πολύ!Όλα πάνε κατ' ευχήν, μεγαλώνουμε και αναπτυσσόμαστε φυσιολογικά, ρίχνουμε δυνατές κλωτσιές στη μανούλα μας για να μην ξεχνάει την παρουσία μας και για να μην αγχώνεται και στεναχωριέται για το πως θα τα βγάλει πέρα και ζυγίζουμε ήδη περίπου 200γρ!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 24 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 24 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 24 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 24 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 24 215994

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Το καλύτερο ήταν αυτό που έγραψες!!!Μπράβο Νατάσα μου!!!Φιλιά στον μπουμπούκο σου!!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τώρα αναμένουμε την β επιπέδου 20-21 Ιουλίου και μετά αν περάσει και αυτό δεν μένουν και πολλά πράγματα Smile Να δω πως θα περάσει ένας ακόμη μήνας μέχρι να δω ξανά τον έρωτα μου!!!

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
CARRIE ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΟ! ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΚΟΜΗ! ΤΑΤΟΟΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΠΟΥ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΩ ΣΕ ΑΝΥΣΗΧΟΥΝ!
ΜΑΡΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΥΛΟΓΗΣΕΙ ΚΑΙ Η ΕΚΚΛΗΣΙΑ!ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΦΟΒΟΜΑΣΤΕ ΤΙΠΟΤΑ!!
ΕΧΩ 3 ΣΥΝΕΡΓΙΑ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΚΑΙΝΗΣΗ ΚΑΙ ΒΡΗΚΑ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ!

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσια!ειχα λιγη δουλιτσα σημερα αλλα οπου να ναι τελειωνω και ετοιμαζομαι και επισημως για καλοκαιρι.Χτες εκανα και αλλη μια εξεταση (καλλιεργεια κολπικου υγρου) που ηθελε ο ντοκτορ και ελπιζω ολα να πανε καλα κι εκει!αχ,carrie μου,τι καλα που ειδες τον μπεμπακο σου! Razz Razz Razz Razz Razz και ειναι και ζωηρουλης ζωηρουλης,τι καλα!!Εγω θα παω την Δευτερα να δουμε το μπεμπε μας,που ακομα δεν με εχει κλωτσησει και δεν μπορω να πω οτι το εχω καταλαβει.Η πεθερα μου λεει οτι οταν αρχισουν οι κλωτσιες,θα σταματησουν και οι αναγουλες.Μακαριιιι!!! Laughing Laughing ο ντοκτορ μου λεει μετα την 19η-20η εβδομαδα να αρχισω να το καταλαβαινω...ανυπομονωωωω!!!

Παω για μαγειρεμα,σας φιλω!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 24 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 24 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 24 215994

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Νατάσσα μπράβο, όλα καλά με τον αντράκο σας!!!Μακάρι να πάει έτσι μέχρι το τέλος...κλωτσώντας!!!Φιλιά σε όλες τις όμορφες μανουλίτσες και στις κοιλίτσες μας!!!
Εμένα, προς μεγάλη απογοήτευση του πατέρα της, ανακάλυψα πως της αρέσει η μουσική r n' b!!Χάζευα χθες mad tv kαι ξαφνικά άρχισε να κουνιέται έντονα!!χαχαχα!Με τρέλλανε!!!Αφήστε που προχθές είχε λόξυγγα!!Τρομερό συναίσθημα!!!Πολύ γέλιο!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 24 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 24 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 24 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 24 328109

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χιχιχιχι!!Αρετούλα θα ραπάρει η μπέμπα σας!!!Εμείς σήμερα αφού δεν πήγα δουλειά λόγω απεργιών (ούτε αύριο) είπαμε να κάνουμε τελικά τις βιβλιοθήκες!!!Και ναι τις κάναμε και τώρα μένει να βάλουμε τα βιβλία μας επάνω και το βράδυ θα κολλήσουμε τα αυτοκόλλητα στο παιδικό δωμάτιο!!!

Λέτε να φταίει (που το πήρε απόφαση ο καλός μου) που χθες που έβαλε το χέρι του στην κοιλίτσα μου ένιωσε πρώτη του φορά την κλωτσιά??

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Carrie μου χαιρομαι που ολα πηγαν καλα!!!!Μεγαλωσε κ αλλο ο μπεμπακος?Αχ,κ εγω θα παω να τον δω το απογευμα κ ανυπομονω...Μαρακι,εισαι στην τελικη ευθεια,με το καλο να ντυθεις νυφουλα!!!

dionikou

dionikou
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ardo έγραψε:
Αφήστε που προχθές είχε λόξυγγα!!Τρομερό συναίσθημα!!!Πολύ γέλιο!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 24 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 24 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 24 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 24 328109
μπορουμε να καταλαβουμε το λοξυγγα? Shocked Shocked πηρα τηλ σημερα και εκλεισα ραντεβου 13/7 για β επιπεδου αχ δεν περναει ο καιρος με τιποτα σαν φανταρος μετραω της μερες ευτηχως που πριν την εξεταση θα παω στο γιατρο μου να δουμε το νινι στις 7/7

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσάκια μου γλυκά καλισπέρα!!!Τι κάνετε?Εμείς εδω καθόμαστε, χαζεύουμε.Σήμερα πήραν το πιάνο μας για να μας φτιάξουν τις χορδές γιατί χάλασαν απο την πολύ κατάχρηση και απο ένα υγρό που έριξε η κυρία που μας βοηθάει με τις δουλίτσες...τέλος πάντων θα γίνει αλλαγή σε κάποιες χορδες και σύντομα θα το έχω και πάλι σπίτι...

Την Τρίτη πάμε να δούμε την μπουμπούκα μου!Εύχομαι όλα να είναι καλά και να έχω καλά νέα.Επίσης σε 2 εβδομάδες πρέπει να πάω για γενική αιματος,σάκχαρο, ουρία, τοξόπλασμα γενική ουρων, καλλιέργεια ούρων, καλλιέργεια κολπικού υγρού.Αυτά...ουφ...θα έρθει ο Νοέμβριος που θα πάει?Πλέον κουράζομαι πολύ εύκολα.Σήμερα πήγα να πάρω ψωμί και λαχάνιασα...με ξεζουμίζει το μανάρι μου!!!

Αρετούλι...λόξυγγα???Τι ωραία αίσθηση...Ωστε της αρέσει το r&b όλο εκπλήξεις η μπεμπούλα σου!

Κάθε μέρα ο Στέφανος κάθετε και μιλάει στην κοιλιά και την φιλάει και τέτοια αλλά η μαντάμ η κοιμάται η δεν έχει όρεξη...όταν όμως πάει 9,30 το βράδυ κάτι το πιάνει το νυχτοπούλι.Σαν ποπ κορν κάνει...σαν να σκάει ένα ποπ κορν μέσα μου έτσι την νοιώθω εγώ τουλάχιστον οταν κινείται.Την ένοιωσα 17+6...πιο πρίν μάλλον μιλούσα στο έντερο μου με αγάπη...χιχιχι...και δεν σας κρύβω ότι φοβήθηκα.Ένοιωσα πολυ "λίγη" μπροστά σε αυτό που συνέβαινε!

Αλεξάκι περιμένουμε νέα σου!!!Πρόσεξα και το όνομα του μπέμπη σας Κωνσταντίνος...Ωραίο...Θυμάμαι που ήσουν η πρώτη που πήγες για αυχενική και ανακοίνωσες ότι περίμενες κοριτσάκι και μετα που είχες ξαναπάει και μας είπες αγοράκι!!!

Νατασάκι με το καλό το δωμάτιο και καλορίζικο!!!

Διονίκου...γράφεις ότι είσαι απο την Ηλεία...απο που εαν μου επιτρέπεις???

Φιλάκια πολλά πολλά μανουλίτσες όμορφες! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 24 215994

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας ομορφουλες μου;; Τι κανετε!! Επιτελους ηρθε η ωρα να κανω και εγω αυχενικη γιουπιιιι!!! Αν και νομιζω ξερω τι μπεμπακι εχω!!


Διαβαζω οσα γραφετε και σας νιωθω απολυτα! Η 1η εγκυμοσυνη ειδικα ειναι κατι το ανεπανάληπτο!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 34]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 29 ... 34  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις