Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
312 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 312 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 34]

katarina

katarina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κοριτσια σας ευχαριστώ παρα πολυ για το καλωσόρισμα!να σας ζησουν με το καλο τα μωράκια σας και να εχετε μια ευκολη εγκυμοσύνη και γέννα.Εγώ ειμαι στην 21 εβδομαδα και το Σαββατο 8 του μηνός εχω ρντεβού για β επιπέδου να δουμε το μωράκι μας και μπας κ δουμε κ τι φύλο είναι γιατι προς το παρον δεν μας εχει κανει την χαρη.

katarina

katarina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εμάς η γιατρος δεν μας το απαγόρευσε απλα μας ειπε αραια και που!τωρα το ποσο αραια δεν το διευκρινησε!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 29 35468 οποτε εμεις κανουμε 4 με 5 φορες το μηνα πλεον!δουλευει κ ο κακομοιρος 2 δουλειες οποτε δεν την παλευει κ πολυ!!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια μου καλισπέρα!!!
Etoile & Katarina Με το καλό τα μωράκια σας!!!

Χαμομηλάκι ποτέ δεν είχα θέμα με την διατροφή μου ούτε πρόσεχα παραπάνω...εξαίρεση η περίοδος κατά την οποία ακολουθούσα μια συγκεκριμένη διατροφή για την απώλεια κάποιων κιλών.Ε δεν θα γίνω και 30 κιλά για να μου λένε "Στους άντρες αρέσουν οι γυναίκες στους σκύλους τα κόκκαλα-κακιούλα για την αγαπημένη μου κουνιάδα"χεχεχε.Οπότε είμαι λάτρης του φαγητού και όχι τόσο πολύ της γυμναστικής όσο του χορού. Πριν μείνω έγκυος Χαμομηλάκι μου μάθαινα τάνγκο, σάλσα, ρούμπα και διάφορους λατιν χορούς και μου άρεσε πολύ σαν ασχολία γιατί γέμιζε και ο χρόνος μου!!!χιχιχι

Στην Αρετούλα αρέσουνα πααααααααααρα πολύ τα hello kitty.Σε σημείο εγώ και η κολλητή της να προσπαθούμε να της αποσπάσουμε την προσοχή με διαφορετικά σούπερ κοριτσίστικα φορεματάκια αλλά μάταια...Hello kitty δαγκωτό!!!περάσαμε πολύ όμορφα <3

Τατιανούλα μιας και το έθεσες...Εμείς δεν κάνουμε (όχι επειδί μας το απαογόρεψε ο ιατρός) απλώς περνάω μια φάση κατά τη διάρκεια της οποίας εστιάζω πιο πολύ στο μωρό μου χωρίς αυτό να σημαίνει ότι έχω πάψει να βλέπω ερωτικά το άλλο μου μισό.Αλλά σε αντίθεση με πολλους γνωστούς μας αυτή η αποχή μας έχει δέσει καθώς έχουμε καταλάβει πολλές όμορφες πτυχές ο ένας του άλλου!Μέχρι τώρα δεν έχουμε νοιώσει τόσο έντονα ερωτική έλξη εάν και πιστεύω πως το να κάνεις έρωτα δεν είναι ο μοναδικός τρόπος για να δείξεις το πόσο πολύ αγαπάς και λατρεύεις κάποιον...Ανακαλύπτουμε καινούργιους και ενδιαφέροντες τρόπους... και πιστέψτε με είναι εξίσου όμορφο και έντονο!!!

Φιλιά πολλά

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΟΛΙΣ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΣΠΙΤΙ ....... ΚΑΙ ΝΑΙ ΛΟΙΠΟΝ .....ΤΟ ΕΜΒΡΥΑΚΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΛΕΟΝ ΦΥΛΟ!!!! ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ΤΟΝ ΓΙΟ ΠΡΟΣ ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]!!!!!!
ΚΑΙ ΤΟ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ ΣΤΟΝ ΛΕΠΤΟΜΕΡΗ ΥΠΕΡΗΧΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ 1,5 ΩΡΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΙΔΕ ΠΝΕΥΜΟΝΕΣ,ΣΤΟΜΑΧΙ,ΠΛΑΚΟΥΝΤΑ,ΣΠΟΝΔΥΛΙΚΗ
ΣΤΗΛΗ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΟΛΑ ΤΑ ΟΡΓΑΝΑΚΙΑ ΤΟΥ ΤΕΛΕΙΑ!!!!
ΟΥΦ ΠΑΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟ.... ΠΡΟΣ ΟΛΟΤΑΧΩΣ ΓΙΑ ΣΩΒΡΑΚΑΚΙΑ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] !!!

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
penelope26 έγραψε:ΜΟΛΙΣ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΣΠΙΤΙ ....... ΚΑΙ ΝΑΙ ΛΟΙΠΟΝ .....ΤΟ ΕΜΒΡΥΑΚΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΛΕΟΝ ΦΥΛΟ!!!! ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ΤΟΝ ΓΙΟ ΠΡΟΣ ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]!!!!!!
ΚΑΙ ΤΟ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ ΣΤΟΝ ΛΕΠΤΟΜΕΡΗ ΥΠΕΡΗΧΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ 1,5 ΩΡΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΙΔΕ ΠΝΕΥΜΟΝΕΣ,ΣΤΟΜΑΧΙ,ΠΛΑΚΟΥΝΤΑ,ΣΠΟΝΔΥΛΙΚΗ
ΣΤΗΛΗ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΟΛΑ ΤΑ ΟΡΓΑΝΑΚΙΑ ΤΟΥ ΤΕΛΕΙΑ!!!!
ΟΥΦ ΠΑΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟ.... ΠΡΟΣ ΟΛΟΤΑΧΩΣ ΓΙΑ ΣΩΒΡΑΚΑΚΙΑ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] !!!

Πηνελοπάκι με το καλό ο γιόκας!!!Κι'άλλος άντρας στην παρέα μας!!!Δεν είναι τέλεια τα μικρα μας τώρα που μεγαλώνουν???Μπράβο και πολλά συγχαρητήρια!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 29 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 29 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 29 215994

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πηνελοπάκι με το καλό ο γιόκας!!!Κι'άλλος άντρας στην παρέα μας!!!Δεν είναι τέλεια τα μικρα μας τώρα που μεγαλώνουν???Μπράβο και πολλά συγχαρητήρια!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]




ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΑΥΛΙΝ ... ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΦΟΥΞΙΑ... ΑΛΛΑ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΞΕΠΡΟΒΑΛΕ ΑΜΕΣΩΣ ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ affraid ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟΝ ΥΠΡΗΧΟ!!! ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΓΩΤΑΚΙ ΠΡΙΝ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟ ΣΥΣΤΗΝΩ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ... ΤΟ ΤΙ ΤΕΝΤΩΜΑΤΑ ΕΚΑΝΕ...ΤΙ ΤΟΥΜΠΕΣ ...ΑΛΛΟ ΠΡΑΜΑ.... ΑΥΛΙΝ.... ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!! ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΤΕΥΧΗΝ! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] !!!

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
penelope26 έγραψε:Πηνελοπάκι με το καλό ο γιόκας!!!Κι'άλλος άντρας στην παρέα μας!!!Δεν είναι τέλεια τα μικρα μας τώρα που μεγαλώνουν???Μπράβο και πολλά συγχαρητήρια!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]




ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΑΥΛΙΝ ... ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΦΟΥΞΙΑ... ΑΛΛΑ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΞΕΠΡΟΒΑΛΕ ΑΜΕΣΩΣ ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ affraid ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟΝ ΥΠΡΗΧΟ!!! ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΓΩΤΑΚΙ ΠΡΙΝ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟ ΣΥΣΤΗΝΩ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ... ΤΟ ΤΙ ΤΕΝΤΩΜΑΤΑ ΕΚΑΝΕ...ΤΙ ΤΟΥΜΠΕΣ ...ΑΛΛΟ ΠΡΑΜΑ.... ΑΥΛΙΝ.... ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!! ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΤΕΥΧΗΝ! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] !!!

Να είσαι καλά καρδούλα μου!!!Και πίστεψέ με με το που θα τον δείς τον μικρό θα ξετρελαθείς και θα ξεχάσεις τις φούξια σκέψεις σου!!!Σε φιλώ Πηνελοπακι μου!!!

katarina

katarina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Πηνελόπη μπραβο που ειναι ολα καλα αντε με το καλο

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Στελλακι μου εισαι πραγματικα υπεροχη!!!!! Υπεροχη εκπομπη!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 29 334590 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 29 334590 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 29 334590 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 29 334590 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 29 334590

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 29 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 29 417472 Μπράβο Στελλάκι για την όμορφη εκπομπή!!!!(καλέ είσαι ταλεντάκι εσύ!!!)

Πηνελόπη συγχαρητήρια για τα ευχάριστα νέα!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 29 50580

φιλιά σε όλες!!Εμένα έχουν έρθει συγγενείς μου γιατί έχουμε ένα γάμο στην οικογένεια, οπότε δεν θα σας δω για 1-2 μερούλες, αλλά θα σας σκέφτομαι!!Καλό Σαβ/κο!!Καλή ξεκούραση! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 29 417472

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!! σαν πολλα αγορια ναναι καθοδον ε??? Rolling Eyes να ανησυχησουμε λετε??? Razz

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
βρε κορίτσια, μια κοπέλα που ξέρει να χειρίζεται καλά το φόρουμ, ας βρει την λίστα με τις ΠΗΤ που είχε φτιάξει μια συν-φορουμίτισσα φίλη, για να την ανανεώσουμε και να δούμε λίγο πού βρισκόμαστε στο ισοζύγιο κορίτσια-αγόρια!!! Very Happy

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσάκια μου χίλια ευχαριστώ που με ακούσατε!!! I love you I love you I love you I love you I love you I love you

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσούλια μιας και δεν είχα τι να κάνω...έφτιαξα μια λίστα..οποιά θέλει την κάνει αντιγραφή-επικόλληση και μπορεί να προσθέσει ό'τι της αρέσει!!!
Αλφαβητικά:

Afroditi 1006 ???

Alexia-Marinos -- It's a BOY

Ardo-- It's a GIRL

Aylin -- It's a GIRL

Carrie -- It's a BOY

Dionikou -- ???

Kalliopitsa -- ???

Katarina -- ???

Kikitso -- It's a GIRL

Mamita -- It's a GIRL

Maraki85 -- It's a GIRL

Mora -- It's a BOY

Penelope26 - It's a BOY

Pumpkin -- It's a BOY

Supermama -- It's a BOY

Tatianoula -- It's a GIRL

Tattoed Snowhite - ???

Vivian -- ???

Χαμομηλάκι -- ???

afroditi1006

afroditi1006
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
aylin έγραψε:Κοριτσούλια μιας και δεν είχα τι να κάνω...έφτιαξα μια λίστα..οποιά θέλει την κάνει αντιγραφή-επικόλληση και μπορεί να προσθέσει ό'τι της αρέσει!!!
Αλφαβητικά:

Afroditi 1006 ---It's a GIRL
Alexia-Marinos -- It's a BOY

Ardo-- It's a GIRL

Aylin -- It's a GIRL

Carrie -- It's a BOY

Dionikou -- ???

Kalliopitsa -- ???

Katarina -- ???

Kikitso -- It's a GIRL

Mamita -- It's a GIRL

Maraki85 -- It's a GIRL

Mora -- It's a BOY

Penelope26 - It's a BOY

Pumpkin -- It's a BOY

Supermama -- It's a BOY

Tatianoula -- It's a GIRL

Tattoed Snowhite - ???

Vivian -- ???

Χαμομηλάκι -- ???

afroditi1006

afroditi1006
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙΣ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ ΣΟΥ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΙΑΒΑΖΑ ΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΝΑΤΕ ΓΙΑ ΤΟ SEX.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΨΕΙ.Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ,ΦΟΒΑΤΑΙ.ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΟΚΑΤΑΡΚΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ...

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
KATARINA ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ!
ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΟΥ!
ΧΑΜΟΜΗΛΑΚΙ ΑΠΟ ΙΔΕΕΣ ΑΛΛΟ ΤΙΠΟΤΑ! ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΙΕΛ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΘΑΛΑΣΣΑ Π.Χ. ΓΟΡΓΟΝΕΣ ΑΛΛΟ ΜΕ ΤΟΝ ΓΟΥΙΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΝΕΡΑΙΔΕΣ! ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ!
ΕΙΜΑΙ ΠΤΩΜΑ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!

Afroditi 1006 ???

Alexia-Marinos -- It's a BOY

Ardo-- It's a GIRL -ΠΗΤ 30/10-Λητώ

Aylin -- It's a GIRL

Carrie -- It's a BOY

Dionikou -- ???

Kalliopitsa -- ???

Katarina -- ???

Kikitso -- It's a GIRL

Mamita -- It's a GIRL

Maraki85 -- It's a GIRL

Mora -- It's a BOY

Penelope26 - It's a BOY

Pumpkin -- It's a BOY

Supermama -- It's a BOY

Tatianoula -- It's a GIRL

Tattoed Snowhite - ???

Vivian -- ???

Χαμομηλάκι -- ???
[/quote]

κορίτσια, πρόσθεσα ΠΗΤ και πού με το καλό θα γεννήσω, μήπως και συμπέσω με καμία συν-φορουμίτισσα και είμαστε δίπλα-δίπλα!!Βάλτε κι εσείς!!Στελλίνα μπράβο που έφτιαξες τη λίστα!!! I love you I love you I love you

????????


Επισκέπτης

Afroditi 1006 ???

Alexia-Marinos -- It's a BOY

Ardo-- It's a GIRL -ΠΗΤ 30/10-Λητώ

Aylin -- It's a GIRL

Carrie -- It's a BOY

Dionikou -- ???

Etoile -- It's a BOY - ΠΗΤ 01/12

Kalliopitsa -- ???

Katarina -- ???

Kikitso -- It's a GIRL

Mamita -- It's a GIRL

Maraki85 -- It's a GIRL

Mora -- It's a BOY

Penelope26 - It's a BOY

Pumpkin -- It's a BOY

Supermama -- It's a BOY

Tatianoula -- It's a GIRL

Tattoed Snowhite - ???

Vivian -- ???

Χαμομηλάκι -- ???

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!

Afroditi 1006 -- It's a GIRL

Alexia-Marinos -- It's a BOY

Ardo-- It's a GIRL -ΠΗΤ 30/10-Λητώ

Aylin -- It's a GIRL

Carrie -- It's a BOY

Dionikou -- ???

Etoile -- It's a BOY - ΠΗΤ 01/12

Kalliopitsa -- ???

Katarina -- ???

Kikitso -- It's a GIRL

Mamita -- It's a GIRL

Maraki85 -- It's a GIRL

Mora -- It's a BOY

Penelope26 - It's a BOY

Pumpkin -- It's a BOY- ΠΗΤ 25/11

Supermama -- It's a BOY

Tatianoula -- It's a GIRL

Tattoed Snowhite - ???

Vivian -- ???

Χαμομηλάκι -- ???

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα ! penelope με το καλό το αγοράκι σου, απο οτι βλέπω απο την λίστα είμαστε 7-7 προς το παρών!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Afroditi 1006 -- It's a GIRL

Alexia-Marinos -- It's a BOY

Ardo-- It's a GIRL -ΠΗΤ 30/10-Λητώ

Aylin -- It's a GIRL -ΠΗΤ 26/11 Αρεταίειο

Carrie -- It's a BOY

Dionikou -- ???

Etoile -- It's a BOY - ΠΗΤ 01/12

Kalliopitsa -- ???

Katarina -- ???

Kikitso -- It's a GIRL

Mamita -- It's a GIRL

Maraki85 -- It's a GIRL

Mora -- It's a BOY

Penelope26 - It's a BOY

Pumpkin -- It's a BOY- ΠΗΤ 25/11

Supermama -- It's a BOY

Tatianoula -- It's a GIRL

Tattoed Snowhite - ???

Vivian -- ???

Χαμομηλάκι -- ???


kalliopitsa

kalliopitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Afroditi 1006 -- It's a GIRL

Alexia-Marinos -- It's a BOY

Ardo-- It's a GIRL -ΠΗΤ 30/10-Λητώ

Aylin -- It's a GIRL -ΠΗΤ 26/11 Αρεταίειο

Carrie -- It's a BOY

Dionikou -- ???

Etoile -- It's a BOY - ΠΗΤ 01/12

Kalliopitsa -- θα μάθουμε όλες μαζί! - ΠΗΤ 27/11

Katarina -- ???

Kikitso -- It's a GIRL

Mamita -- It's a GIRL

Maraki85 -- It's a GIRL

Mora -- It's a BOY

Penelope26 - It's a BOY

Pumpkin -- It's a BOY- ΠΗΤ 25/11

Supermama -- It's a BOY

Tatianoula -- It's a GIRL

Tattoed Snowhite - ???

Vivian -- ???

Χαμομηλάκι -- ???

kalliopitsa

kalliopitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσάκια, έχω χαθεί αρκετά. μπαίνω και διαβάζω όλα τα μηνύματα και στο τέλος κουράζομαι και δεν μπορώ να απαντήσω... Σήμερα ξεκουράστηκα όμως! Έφυγε ο άντρας μου στη Μυτιλήνη για έναν γάμο και κοιμήθηκα όλο το μεσημέρι!!!
Αυλίν, ήθελα πολύ να ακούσω την εκπομπή αλλά η χθεσινή μέρα ήταν πολύ απρόβλεπτη. Υπάρχει πιθανότητα να την έχεις ηχογραφήσει και να μας στείλεις το αρχείο;;;;; Very Happy Very Happy Very Happy
Καλώς ήρθαν και τα νέα μέλη! Με το καλό όλες να κρατάμε τα μωράκια μας σε λίγους μήνες! Εγώ δεν ξέρω τί μωράκι έχω όπως έγραψα και στην λίστα!
Θα πάω στο γιατρό την Παρασκευή που μας έρχεται αλλά επειδή έκανα εξετάσεις και είχα αιματοκρίτη 32,5 ψιλοτρόμαξα και έχω χάσει λίγο την ενεργητκότητά μου. Δε θέλω ούτε το αμάξι να παίρνω (όχι ότι αφήνει ο γιατρός, αλλά το έπαιρνα που και που σε κοντινές αποστάσεις...).
Τέλος πάντων! Κάνατε κανένα μπανάκι; Εγώ πήρα και μαγιό και δεν έκανα...ΓΓΓΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ.........
Ελπίζω να είστε όλες καλά!!!Φιλάκια στα μαγουλάκα και στα μπεμπάκια!!!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 29 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 29 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 29 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 29 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 29 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 29 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 29 417472

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα,κοριτσακια!Ειχαμε παει στο εξοχικο το Σ.Κ,ειχα παρει και το laptop μαζι για να ειμαι σε επαφη αλλα πλακωσαν τοσοι συγγενεις και φιλοι που ηταν αδυνατο!Χτες γυρισαμε το βραδυ και ημουν τοσο πτωμα που κοιμηθηκα απο τις 10!και ξυπνησα σημερα στις 7.30.Μιλαμε για ΤΟΝ ΥΠΝΟ! Shocked Shocked

Εγω δεν μπορω ακομα σας συμπληρωσω τη λιστα με το φυλο!Το νινι ειναι πολυ ντροπαλο και μπορει να κανει τουμπες αλλα τα ποδαρακια κλειστα!σημερα θα παμε ομως στο γιατρο και ανυπομονω να το δω αλλα κυριως να μου πει οτι ολα πανε καλα.Χτες νομιζω οτι ενιωσα τη πρωτη κλωτσιτσα,δεν ειμαι σιγουρη,μπορει να ηταν και το (μονιμα) ερεθισμενο εντερο μου.Παντως ηταν ενα ξαφνικο τσακ!Για να δουμε...θα μας κανει αποκαλυψεις το μπεμπε σημερα? Laughing Laughing Laughing

Αγαπες μου,σας φιλω,ελπιζω να εχω καλα νεα να σας πω το βραδυ που θα γυρισω!Εκτος αν πεσω για υπνο παλι,το συνηθιζω αυτες τις μερες,χαχαχα!!!μακια!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 34]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις