Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
483 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 483 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 34  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 34]

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Carrie έγραψε:Pumpkin με μία σου κουβέντα και ήδη έχεις προκαλέσει τον πανικό!!!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz

Αχ αυτή η θεία με έφαγε! Razz

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Carrie έγραψε:Και μόλις τώρα θυμήθηκα ότι χθες βράδυ ονειρεύτηκα τον μπέμπη μας!!!!Smile Ήτανε ξανθός με γαλάνα ματάκια σαν του άνδρα μου και είχε τα χείλια τα δικά μου!!!Σαν αγγελάκι ήτανε!!!
Και οταν θα γεννηθει Carrie μου θα δεις οτι θα ειναι σαν αγγελος....Ο αγγελος σου.....

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΗΣ ΑΥΧΕΝΙΚΗΣ ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΦΥΛΟ ΔΙΟΤΙ ΤΟ ΘΕΩΡΟΥΝ ΝΩΡΙΣ
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ...
ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΕΒΛΕΠΑ ΤΟ ΑΡΘΡΟ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΦΥΛΟ ΘΑ ΒΡΙΣΚΟΜΟΥΝ ΣΕ ΜΕΓΑΛΗ ΣΥΓΧΥΣΗ
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] !!! ΟΜΟΛΟΓΩ ΟΤΙ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΕΙΧΑ ΤΡΕΛΗ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΦΥΛΟ Embarassed ...(ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΒΑΣΙΚΟΤΕΡΟ ΗΤΑΝ ΝΑ 'ΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ)ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ...ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ...ΛΕΤΕ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ Ο ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΥΠΕΡΗΧΟΣ??? ΑΣΧΕΤΟ ΑΛΛΑ ΕΣΑΣ ΣΑΣ ΒΓΗΚΕ ΤΟ ΠΡΟΑΙΣΘΗΜΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΦΥΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ??? confused

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λοιπόν Πηνελοπάκι...όσο κιάν ακούγεται χαζό κλπ κλπ...εμείς είχαμε κάνει το παιχνιδάκι με το σταυρό.Και μας βγαίνουν 2 κοριτσάκια και σε μένα και στον Στέφανο.Και στην αυχενική διαφάνεια μας είπε ο γιατρός ότι περιμένουμε πολύ πιθανόν μπεμπούλα...Πείτε με χαζή αλλά έχω προαισθημα ότι είναι μπέμπα και το παιχνίδι το πιστεύω πολύ!!!Φιλάκια

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα εγκυουλες μου... Κοριτσια δεν θελω να σας αγχωσω αλλα στον Κωνσταντινο μου ειχε κανει λαθος η γιατρος και στην αυχενικη μου ειπε οτι ειναι κοριτσι αλλα τελικα εκανα αντρακι...

Αylin μου και εγω το εκανα και μου εβγαλε 3 παιδακια (γιατι αλλο δεν κανω χαχαχα) αγορακι, κοριτσακι και παλι αγορακι.. Μεχρι στιγμης λοιπον πετυχε!!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμένα που μου έκαναν το παιχνίδι με τον σταυρό το πρώτο μου είχε βγει κορίτσι affraid affraid Λέτε να έχω κορίτσι??????Πάντως προσωπικά είχα ένα προαίσθημα ότι θα είναι αγοράκι (κάποια στιγμή) και τελικά...το ένστικτο της μάνααααααςςςςς!!!! Razz Razz Razz Razz

Πήγα intimissimi και ψώνισα ΤΕΛΕΙΑ φουστανάκιαSmile Σιγά μην ακούω τη μάνα μου να πάω να πάρω εγκυμοσύνης!!!

kalliopitsa

kalliopitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κουκλίτσες, τί κάνετε;;;; Πήγα στο γιατρό και όλα είναι πολύ καλά!!!! Ψήλωσε το μπεμπάκι μας! Μεγαλώνει πολύ καλά και το μόνο που περιμένω τώρα είναι να το νιώσω!!!!!
Επίσης είμαι κατενθουσιασμένη γιατί ο γιατρός με άφησε να κάνω μπάνιο στη θάλασσα!!!!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 16 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 16 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 16 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 16 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 16 328109
Πήρα κι ένα μαγιό σήμερα. Ολόσωμο αλλά οκ. Αυτό το τανκινι βρε Πηνελόπη οι μισές πωλήτριες το άκουγαν για πρώτη φορά... Μου φαίνεται θα παραγγείλω κανένα από ίντερνετ αν μπορέσω. Στο λινκ που είχες βάλει είδα ωραία σχέδια. Εδώ μόνο μαύρο και καφέ είδα και ένα πολύχρωμο με 2 σλιπάκια (πολύ καλό) ήταν σε 38 νούμερο μόνο και δεν έπαιζε ούτε το στήθος να χωρέσει εκεί μέσα...πόσο μάλλον η κοιλιά!!!! tongue
Τί κάνετε εσείς; Πώς είναι η ψυχολογία σας;
Α!!! Εμάς το φύλλο του μωρού ο γιατρός το είδε λέει, εμείς δε θέλουμε να το μάθουμε, και απορώ με αυτά που διαβάζω από άλλες κοπέλες του forum. Δηλαδή το δικό μας το παιδί είναι με τα πόδια ορθάνοιχτα;;;;; Τότε σίγουρα έχει πάρει από τον πατέρα του... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 16 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 16 679259 Ούτε ντροπή, ούτε τσίπα; Πώς θα του μάθω τρόπους μου λέτε;;;; scratch

Άντε, φιλάκια σε όλες!!!!

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΒΙΒΙΑΝ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΜΕΛΟΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΜΟΝΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟ ΤΡΙΤΟ!!
CARRIE ΑΓΟΡΙ ΕΙΝΑΙ, ΕΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ 2 ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΓΟΡΙ ΚΙ ΕΤΣΙ ΗΤΑΝ.
ΠΕΙΤΕ ΓΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟ;;; ΠΩΣ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ;
ΕΠΙΣΗΣ ΒΓΗΚΑΝ ΟΙ ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ ΕΔΩ ΠΟΣΟ ΧΑΡΗΚΑ ΤΟ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΤΑ ΜΩΡΑ ΦΕΡΝΟΥΝ ΓΟΥΡΙ !!!
ΚΙ ΕΤΣΙ ΞΕΚΙΝΑΩ ΤΗΝ ΑΝΑΚΑΙΝΗΣΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι ναι κοριτσια,κ εγω θελω το παιχνιδι με το σταυρο!!!!τι ειναι αυτο..?

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσάρες μουυυυυυ!!!!!Είμαι πολύ πολύ χαρούμενη!!!!!Κάναμε επιτέλους τη β επιπέδου και όλα είναι καλά!!Εχουμε μπέμπα, επιβεβαιωμένο πια!!!!it's a girl!!!!φουλ του ροζ δηλαδή από αύριο!!!!Κάναμε την εξέταση στο Λητώ, κράτησε περίπου 45 λεπτά, ο υπερηχολόγος ηταν πολυ λεπτολόγος, λεπτομερής και επεξηγηματικός.Είδαμε τα κοκαλάκια, τα οργανάκια του και τη λειτουργία τους, τον εγκέφαλο, την καρδούλα πολύ πολύ εξονυχιστικά, τον τράχηλο (με κολπικό υπέρηχο τον είδαμε) και όλα πάνε μια χαρά!!Αχ, δεν ξέρετε πόση ικανοποίηση και γαλήνη νιώθω!!Πλέον δεν φοβάμαι ΤΙΠΟΤΑ άλλο!!!Πέφτω για ύπνο ανακουφισμένη, αφού είδαμε 2-3 φορες το dvd με τη ζουζού μας!!!Η πιο όμορφη ταινία της ζωής μου!Φιλιά σε όλες!! (Aylin μου γλυκιά σε ευχαριστώ για τις ευχές που μου είχες στείλει!!!) queen queen queen queen queen It's a princess!! queen queen

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ardo έγραψε:Κοριτσάρες μουυυυυυ!!!!!Είμαι πολύ πολύ χαρούμενη!!!!!Κάναμε επιτέλους τη β επιπέδου και όλα είναι καλά!!Εχουμε μπέμπα, επιβεβαιωμένο πια!!!!it's a girl!!!!φουλ του ροζ δηλαδή από αύριο!!!!Κάναμε την εξέταση στο Λητώ, κράτησε περίπου 45 λεπτά, ο υπερηχολόγος ηταν πολυ λεπτολόγος, λεπτομερής και επεξηγηματικός.Είδαμε τα κοκαλάκια, τα οργανάκια του και τη λειτουργία τους, τον εγκέφαλο, την καρδούλα πολύ πολύ εξονυχιστικά, τον τράχηλο (με κολπικό υπέρηχο τον είδαμε) και όλα πάνε μια χαρά!!Αχ, δεν ξέρετε πόση ικανοποίηση και γαλήνη νιώθω!!Πλέον δεν φοβάμαι ΤΙΠΟΤΑ άλλο!!!Πέφτω για ύπνο ανακουφισμένη, αφού είδαμε 2-3 φορες το dvd με τη ζουζού μας!!!Η πιο όμορφη ταινία της ζωής μου!Φιλιά σε όλες!! (Aylin μου γλυκιά σε ευχαριστώ για τις ευχές που μου είχες στείλει!!!) queen queen queen queen queen It's a princess!! queen queen
Χαιρομαι πολυ που ολα πηγαν τελεια!!!!Με το καλο να περασει ο καιρος κ να κρατησεις στην αγκαλια σου την πριγκηπισα..!!!!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αρετούλα δεν φαντάζεσαι πόσο χαίρομαι!!!Με το καλό να υποδεχτείς την μικρή σου ζουζουνίτσα... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 16 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 16 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 16 215994 Σου έκανε και διακοιλιακό και διακολπικό υπέρηχο?Μπράβο Αρετούλι μου για την κουκλίτσα σου!!!

Κορίτσαι μακάρι να ήξερα πως γίνεται το παιχνίδι με το σταυρό...μια φίλη μου τον έκανε σε μένα και μετά στον Στέφανο...είχε πάρει το σταυρό κάτι έλεγε απο μέσα της και εάν ο σταυρός έκανε κυκλικές κινήσεις είναι κοριτσάκι, εάν έκανε κινήσεις μπρο΄ς πίσω τότε είναι αγοράκι...χιχιχι

Εμείς περάσαμε πολύ ομορφα...πήγαμε στο Αλλού...και παίξαμε αλλά δεν κερδίσαμε και τίποτα οπότε αποφασίσαμε ότι είμαστε τυχεροί στον έρωτα και πως τα αρκουδάκια της αγάπης μάλλον δεν μας θέλουν...χαχαχα...αλλά πολύ γέλιο...περπατήσαμε και αρκετά και η μέση μου άρχισε τα δικά της...

Φιλιά κοριτσάκια μου, φιλάκια στις κοιλίτσες σας...όνειρα γλυκά να έχουμε όλες μας!!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αρετούλα συγχαρητήρια!!!Μπράβο που όλα πήγανε καλά και με το καλό την μπεμπουλίτσα σου!!!!!!SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileΑλήθεια, ναι, πως γίνεται ο Β επιπέδου?? Νόμιζα πως όλοι οι υπέρηχοι πλέον γίνονται στην κοιλίτσα μαςSmile

Καλλιοπίτσα μπράβο και σε σένα που όλα πάνε καλά με το μπεμπάκι σου!!Χαρά στο κουράγιο σου, εγώ δεν θα άντεχα να μην ξέρω το φίλο!!!!Smile

Εμείς σήμερα λέμε να πάμε να πάρουμε μία πρώτη εντύπωση από...καρότσια!!Επειδή πιθανόν θα το πάρουμε ή από έναν εισαγωγέα στην Καβάλα που τον ξέρουμε χρόνια ή από ιντερνετ ,λέμε να πάμε να δούμε μερικά από κοντά γιατί είμαι και άσχετη με το θέμα!!Και έχει ήδη μια ζέστη έξω.....sunny sunny sunny

Aylin ξέχασα να σου πω χθες: Σχετικά με τις κούνιες από ΙΚΕΑ θέλω να ψάξω (γιατί ακόμη δεν βρήκα κάτι με ένα γρήγορο ψάξιμο) τι ακριβώς λέει αυτή ο ευρωπαϊκή οδηγία με βάση την οποία είναι φτιαγμένα!Γιατί υποτίθεται ότι όλα πρέπει να έχουν προδιαγραφές ασφαλείας!!

Κικίτσο μπράβο που θα μείνετε και φέτος ΣέρρεςSmile Γιατί είδα ότι έγινε ένας μικρός χαμός στο "Μαμάδες με άνδρες στρατιωτικούς" με τις μεταθέσεις.. Εμείς φέτος κλείνουμε 2 χρόνια τον Αύγουστο οπότε από του χρόνου...μπορεί να μας έρθει και εμάς καμία!Κανονικά είναι να πάμε Έβρο ,ελπίζω να μην μας σκάσει κανένα νησάκι!Όχι ότι με πειράζει (έχω συμφιλιωθεί πλέον με την ιδέα) απλώς την πρώτη βδομάδα που θα το μάθουμε θα πέσω να πεθάνω και μετά θα ανασκουμπωθώ για πακετάρισμα!Απλά μωρέ βγαίνουν και αργά πλέον και επειδή υπολογίζω ότι τέλη Ιουλίου θα επιστρέφω στην δουλειά από την άδεια του ΟΑΕΔ δεν θέλω να παραιτηθώ αμέσως λόγω μετάθεσης..Sad

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kalimera koritsia.....pumpkin αυτο που λεγαμε χτες για το ικα και σε εμας βγαινει μια κ φωναζει ονοματα..θα πας κ θα πεις ειμαι εγκυος κ θα σ''αφησει να περασεις...εμενα τουλαχιστον στην πυλη αξιου με αφησε......
καλα ειδα εγινε χαμος με το τσουτσουνακι χα χα.....ερχισα να αναρωτιεμαι και''γω αλλα η αληθεια ειναι οτι εγω ειμαι σιγουρη οτι ειναι κοριτσακι...τωρα αν μας βγει αγορακι δεν με πειραζει καθολου υγεια να εχει μονο '''πω πω πρεπει να ψαχνω ονομα'''!!!
αρετουλα χαρηκα για σενα για πες μας για την Β επιπεδου πληροφοριες....
Carrie μην ανχωνεσε το πολυ πολυ να σου βγει κοριτσι χα χαχα....υπομονη μεχρι την β επιπεδου μονο εκει θα το επειβεβαιωσουμε αλλα καλου κακκου μην αγορασεις τιποτα ακομα ε σιγα 1 μηνας εμεινε.....

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα κοριτσάρες!Λοιπόν, θα σας περιγράψω πώς εγινε η δική μου β επιπέδου, αν και φανταζομαι ότι ισχύει γενικά.Κάναμε τον υπέρηχο στην κοιλιακή χώρα,με πολλή λεπτομέρεια και επεξηγήσεις από τον υπερηχολόγο.κράτησε 40 περίπου λεπτά.Επειτα έπρεπε να ελέγξουμε τον τράχηλό μου, οπότε έγινε με κολπικό υπέρηχο.Αυτό κράτησε 1-2 λεπτάκια, πήρε τις σημειώσεις του και σε λίγα λεπτά μας έδωσαν την ιατρική αναφορά και το dvd το οποίο είχαμε ζητήσει πριν την εξέταση έγκαιρα.Αχ, κορίτσια μου, ήταν καταπληκτικό!είδαμε λεπτομέρειες στο πρόσωπο (πχ.τα χειλάκια του μπαμπά της, το πηγουνάκι του και το μέτωπό μου), την λειτουργία όλων των οργάνων, το βάρος (350 γρμ!!), τα κοκαλάκια πολύ αναλυτικά ένα προς ένα!!Και φυσικά το φύλο, με σφραγίδα πια:κορίτσι!!!!Η άτιμη μας μούντζωνε (πρέπει να ανήκει στους αγανακτησμένους πολίτες!!χχιιχι) και μασούλαγε την πατούσα της!!!Απίστευτη!!!!πολλά φιλιά, πάω να "ξαμολυθώ" στα μαγαζιά προς άγραν ροζ αξεσουάρ!!!φιλιά και καλημέρες!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 16 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 16 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 16 328109

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ardo bravo bravo ante na doyme pote fa perasei o kairos na pame kai emeis gia tiv B epipedoy...ypomonh........ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κουκλινες!!!
αχ πολυ χαρηκα για την ardo μας! μπραβο κοριτσακι μου! αντε και στα δικα μας! με συγκινησες !!!

φιλακια σε ολες

carrie πολυ καλη η διατροφη σε ευχαριστω και παλι
!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 16 215994

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ARDO ΜΠΡΑΒΟ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!! ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΟΣΑ ΡΟΖ ΚΙ ΟΤΙ ΠΟΘΕΙΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ!!! ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΣΟ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΠΑΡΑΜΕΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΙΙΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΗΝ ΦΑΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΑΚΟΜΗ ΤΑΛΕΠΩΡΙΑ ΑΧ ΑΧ ΑΧ!! ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ CARRIE ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΓΙΑ ΕΒΡΟ! ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΕΙΠΑΜΕ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΑΣ!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΠΑΝΑΚΙ;;;;
ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΑΝ ΘΑ ΚΑΝΩ ΣΤΗΝ ΠΙΣΙΝΑ; ΔΕΝ ΤΟΛΜΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ.....

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kikitso oxi stin pisina........θελεις να τρεχεις μετα????περιμενε καλυτερα και πανε θαλασσα ....

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatianoula έγραψε:kikitso oxi stin pisina........θελεις να τρεχεις μετα????περιμενε καλυτερα και πανε θαλασσα ....

ΑΧ ΤΑΤΙΑΝΑ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΗ ΜΕ ΤΟ ΝΕΡΟ... ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΝΑ ΒΟΥΤΑΝ ΣΤΗΝ ΠΙΣΙΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΑΙΝΩ;;;;ΚΙ ΓΙΑ ΘΑΛΑΣΣΑ ΣΤΙΣ 11-7 ΘΑ ΠΑΜΕ.. ΑΧ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ....

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια ευχομαι σε ολες σας μια ηρεμη και ευτυχισμενη εγκυμοσυνη!και να κρατησετε τα μωρακια σας αγκαλιτσα υγιη!!!δεν ανηκω στο γκρουπακι σας,εγω θα γινω θεια το νοεμβρη και χαιρομαι παρα παρα πολυ για την αδερφουλα μου και για ολες σας! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??? ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΠΟΣΤ ...
ΕΓΩ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΒΑΦΤΙΣΙΑ....ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΤΕΤΟΙΕΣ ΗΜΕΡΕΣ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] !!!
ΔΙΑΒΑΖΑ ΕΝΑ ΑΡΘΡΟ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΣΑΣ ΤΟ ΠΑΡΑΘΕΣΩ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΤΩΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΩΝ ΗΜΕΡΩΝ, ΟΤΙ ΟΙ ΕΓΓΥΜΟΣΥΝΕΣ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΕΧΟΥΝ ΑΝΘΙΣΕΙ...http://www.cretalive.gr/new/39438/ygeia/Oi_kritikoi_echoun...oistro_para_tin_krisi
ΧΑΧΑΧΑ!!!ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ .... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ....
ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ !!! ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ!!!

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

kalliopitsa

kalliopitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Χαίρετε κοπελιές!!! Τί κάνετε; Επιτέλους βρήκα χρόνο και ο άντρας μου έχει επίσης δουλίτσα γιατί μουρμουράει όταν με βλέπει μπροστά στον υπολογιστή...και δεν κάθομαι και με τις ώρες...
Πολύ στεναχωρέθηκα με σας που τραβάτε ζόρι στο ΙΚΑ. Η μαμά μου πάντως (για τις Σαλονικιές) νομίζω στην Πύλη Αξιού πήγαινε για εξετάσεις και χωρίς σειρά. Πήγαινε πρωί πρωί όμως...(πριν 9 χρόνια, έτσιWink Very Happy
Εγώ είμαι στο ΤΣΜΕΔΕ και τα κάνω όλα έξω αλλά τις εξετάσεις τις δικαιολογούν. Τις αποδείξεις του γιατρού όταν γράφουν "παρακολούθηση κύησης" δεν τις δέχονται γιατί λέει δίνουν το επίδομα τοκετού στη γέννα που είναι 2500€. Στα άλλα ταμεία πόσο είναι, ξέρετε;
Χαμομηλάκι, εσύ από ποιό ταμείο θα πάρεις το επίδομα τοκετού; Από το δικό σου ή του άντρα σου;
Άντε, να σηκωθώ να κάνω κι ένα γλυκό! Με πιάσαν οι προκοπές σήμερα... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 16 654316

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημεεεεεεεεεεεεεεερα κοριτσια ...σημερα ξυπνησα απο τα χαραματα ''για μενα'' 8παρα και να πω οτι ειχα δουλεια ''οχι'' λιγο η ζεστη λιγο το οτι ξημερωσε καλα ε σηκωθηκα..σημερα κ εμεις θα παμε σε μια βαπτιση θα γινει νονα η νυφη μου...εχω τρελαθει δεν ξερω τι να βαλω και ειπα να μην παω να αγορασω ολο και κατι θα μου κανει ακομα....για να δουμε...
καλημερα σε ολες τις μανουλες και της κοιλιτσες σας/.....

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλλιοπίτσα νομίζω το επίδομα στο ΙΚΑ προκύπτει με βάση τον μισθό σου, δεν είναι κάτι στάνταρ..

Τατιανούλα δεν ξέρεις πόσο σε νιώθω!!Έχω γαμό και βάφτιση (2 ξεχωριστά events) σε 2 βδομάδες και δεν μου χωράει τίποτα!!!Πήγα χθες BSB και δοκίμασα 6 φορέματα και με το ένα ήμουνα σαν μπόγος και το άλλο σαν τσουβάλι!!Αν δω και αποειδώ θα καταλήξω σε ένα λινό καφέ με χρυσά πέδιλα και άντε!Σιγά μην κάτσω να σκάσω λες και όλοι εμένα θα κοιτάνε??? (Ο γάμος είναι ενός 1ου ξαδέρφου του πεθερού μου και η βάφτιση του αδερφού μου που βαφτίζει ένα κοριτσάκι).

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 34]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 34  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις