Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
334 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 334 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 21 ... 34  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 34]

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χιονατουλίνι-Σωτηρία μου μη σε απασχολεί τίποτα.Όλα αυτά θα τα συζητήεις με τον ιατρό σου και βλέποντας και κάνοντας!
Τατιανάκι ο Ρονάλντο σου είναι φατσούλα τρελλή!!!όταν έρθεις Αθήνα ή ανέβω Θεσ/νίκη θα τον γνωρίσουμε με την Σανέλ μου θα κάνουν τρελλή παρέα τα δυό τους!!!
Όσο για τον καιρό...επίσης σχεδόν μισώ το καλοκαίρι.Πάντα όταν ερχόταν καλοκαίρι δεν ήξερα τι να φωράω για να κρύβω τα κιλά μου...και πάλι όλοι με κορόιδευαν...αχ...βαχ...που λέμε!
Τραβιγματάκια, ποναλάκια, κάτι σαν γουργούρισμα και εγώ το έχω νοιώσει...μάλιστα πριν 2 μέρες σαν κάτι να τράνταξε την κοιλίτσα μου.Η μπορεί απλώς να είμαι μια ονειροπόλα μάνα κουράγιο...χιχιχι
Μαγιονέζα...αχ πονεμένη ιστορία τρελαινόμουν.Σχεδόν τα πάντα τα συνόδευα με μαγιονέζα.Τώρα της μπέμπας δεν της αρέσει οπότε την πληρώνω εγώ την νύφη.Λάιτ αναψυκτικό έχω πιεί καθώς με ανακουφίζει αρκετά.Επίσης σιγά σιγά θα ξεκινήσω να πίνω τουλάχιστον 1 καφέ την εβδομάδα...Αυτά...φιλάκια πολλά πολλά!!!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου Αυλιν μου! τι κανεις?
μαγιονεζα δηλαδη κανει αλλα , εννοεις οτι σου φερνει αναγουλα? γιατι δεν το επιασα Rolling Eyes Rolling Eyes
ξερει καμμια για τον ταραμα? Razz Razz
καλα τα πονακια και τα τραβηγματα και γω πολυ συχνα πυκνα αλλα αυτο χθες ηταν κατι σαν,,, πως να το εξηγησω, σαν ενα τακ! οταν χτυπας το δαχτυλο σου πανω στο δερμα σου με μια μικρουλα πιεση 2 φορες σερι, την πρωτη μαλιστα μου φανηκε ΤΟΣΟ παραξενη αισθηση που σηκωθηκα ελατηριο απο το κρεβατι! Laughing Laughing Laughing

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαγιονεζα και ταραμα ναι δεν μου εχει πει κατι ο γιατρος μου οχι καυτερα και οχι πολυ αλατι μου ειπε........αναψυκτικα καλο ειναι να τα αποφευγουμε γενικοτερα αλλα αν πιεις ενα ποτηρι μια στο τοσο δεν θα παθεις τιποτα!!!!!
για τον καιρο συμφωνω απολυτα ετσι να''ναι δροσουλα ασε θα σκασουμε αυτο το καλοκαιρι αχ τι εχουμε να τραβηξουμε.....

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νομίζω επιτρέπονται ... εμένα είναι που μου προκαλεί αναγούλα!!!

Επίσης κορίτσια πολύ πολύ σημαντικό...να πίνουμε όσο το δυνατόν μπορούμε νεράκι!!!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αν θα σκασουμε λεειιιιιιιιιιιι!!! αχχχχχχ!
λοιπον θ τον ρωτησω, δε βαριεσαι! ολο το ξεχναω βεβαια αλλα αυτη τη φορα θα γραψω τις αποριες μου! Laughing
εγω ευτηχως δεν καταναλωνω καθολου αλατι , ουτε στο φαγητο Shocked
αλλα με το νερο τραβαω πολυ ζορι γιατι με το χειρουργειο μου δεν μπορω να πιω πολυ

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
aylin γεια σου φιλεναδα ναι ναι θα κανουμε τρελη γνωριμια τα ζωακια μας....χα χα χα....
απο τοτε που εμεινα εγκυος πινω παρα μα παρα πολυ νερο και οχι επειτιδες διψαω τρελα δεν ξερω γιατι ,,βεβαια καλο ειναι επειδη πρεπει...
καφεδακι πινω γαλλικο ελαφρι και με βοηθαει κ στην δυσκοιλιοτητα........

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τατιανούλι και εγώ τον έχω σκεφτεί τον γαλλικό αλλά τώρα με τη ζέστη...

νέρο πίνω...και μετά τα 1 1/5 λίτρο πίνω με το ζόρι τι να κάνω...αλλά αυτό που μου έχει κάνει εντύπωση είναι το εξής...ενώ το μεσημέρι θέλω σαν τρελλή να φάω σαλάτα λάχανο καρότο (μπακς μπανι έχω καταντήσει cat )...το πρωί θέλω να φάω πεινιρλί, ζαμπονοκασερόπιτα...μόνο αυτά τα δύο...τίποτε άλλο...βέβαια...κάνω την καρδιά μου πέτρα και βολέυομαι με κορν φλέικς με γαλατάκι 0 % (ναι δεν με πειράζει πλέον)...τι να πώ...είμαι ανώμαλο όν τελικά....χοχοχο Smile))

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυλιν μου τι πρωσοπακι ειναι αυτο! φτου φτου! Very Happy
κοριτσια εχετε συγκεκριμενη ορεξη για μερικα φαγητα? η ζητατε κατι που δεν πολυτρωγατε?
εγω πχ που δεν ετρωγα φρουτα, τωρα καθε απογευμα τρωω ροδακινο η φραουλες, αληθεια ποσα κιλα σας ειπε να παρετε -αχ πονεμενη ιστορια- εμενα 7-8
αντε να δουμε!
παντως εμενα ο γιατρος επιτρεπει ενα καφε καθε πρωι αλλα πινω 2-3 φρεντακια τη βδομαδα τι να κανω? βοηθαει και στο βεσε οπως ειπε η φιλτατη τατιανουλα Laughing Laughing

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kikitso έγραψε:PENELOPE KAI KALOPITSA ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΚΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!! ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ΚΑΙ ΟΑΛ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!! ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΟΤΥΧΕΣ!!!

ΕΤΟΙΜΑΖΩ ΚΑΙ ΤΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΜΟΥ ΣΥΝ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ! ΓΕΡΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ!!! ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ;;;; ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ

ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ!!!!

Kikitso μπορείς πχ να διαλέξεις ε΄να θέμα και βάση αυτού του θέματος να επιλέξεις-φτιάξεις τούρτα, να στολίσεις με παρόμοια μπαλκόνια και τέτοια.Βέβαια εάν πρόκειτε να καλέσεις συγγνείς και φίλους μπορείς να φτιάξεις (να σε βοηθήσει κάποιος όχι όλα μόνη σου) 'οχι μόνο finger food.Π.χ μπορείς να φτιάξεις ένα ωραίο σουφλέ, ωραίες σαλάτες που είναι και δροσερές τώρα γαι το καλοκαίρι...ό'τι κιάν κάνεις να ξέρεις πως απο τη ατιγμή που γίνεται με πολύ αγάπη είναι το καλύτερο!!!
Να τον χαίρεσαι τον γιόκα σου και να τον δείς όπως επιθυμείς!!!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
aylin δεν με πειραζει καθολου που ειναι ζεστος σιγα σιγα κρυωνει....απο το τιποτα καλοσς ειναι!!!
εγω γενικα μεχρι τωρα δεν εχω ζητηση κατι τρελο μονο καρπουζακι ηθελα να φαω πολυ αλλα περιμενα λιγο να μην παρουμε κ ειναι φουλ στο φαρμακο!!!!!εφαγα χτες μμμμμμμμμμ μουρλια ηταν με φετα πω πω!!!εφαγα φασολαδα την οποια δεν ηθελα ουτε να την μυριζω κ η μανα μου παντα μου φωναζε θυμαμαι,και τωρα εφαγα κ την ευχαριστηθηκα!!!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σωτηρία μου να είσαι καλλα αγάπη μου!!!Μη νομίζεις με σώζει το πρόσωπο γιατί απο κορμί...τρομάρα...χοχοχο
εγώ δεν μπορώ να φάω σουβλάκια...τζατζίκι, αγγούρια, κρεμμύδι...τρελλαίνομαι για πεπονάκι, φραουλίτσες, βερύκοκα...και φυσικά με σώζει το σπανάκι...μπορώ να το τρώω κάθε μέρα πρωί μεσημέρι βράδυ...Με έχει ξαφνιάσει όμως αυτό με το πεινιρλί που το θέλω κάθε πρωί...Για το κόκκινο κρέας δεν μπορώ να πώ ότι τρελλαίνομαι.Έχω αποκτήσει μια αδυναμία στα κεμπάπ και μπορώ να τα φάω σκέτα με σαλατούλα...αλλά θέλει προσοχή με τον κιμά.Καλά ξεχασά το βασικότερο...τα μακαρόνια ούτε να τα βλέπω...ειδικά με σάλτσα καρμπονάρα που ήταν η αγαπημένη μου...

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αααααα βλεπω και η τατιανουλα πολυ κουκ΄λιτσα ε??? Very Happy φτου και ξανα φτου κοριτσιαααααα
Αυλιν μου ασε και γω με το σωμα εχω τραβηξειιιιιι αλλα τι να κανουμε δε μπορουμε να τα εχουμε ολα δυστηχως, τουλαχιστον ας εχουμε υγεια και να ειμαστε ανετα, αυτο πλεον μετραει για μενα.
και γω για ενα περιεργο λογο ολο υγιεινα λιγουρευομαι αντι να λιγουρευομαι σαβουρα! οτι ναναι! χαχαχαχα

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ευχαριστω ευχαριστω.... Embarassed Embarassed Embarassed ξεχασα να απαντησω πριν εμενα ο γιατρος μου μου ειπε οτι μπορω να βαλω εως 10κιλα αλλα χλωμο το βλεπω ηδη εβαλα 5 ε τι να κανω αφου εχω ορεξη και δεν ανακατευομουν καθολου...επισης και''γω κουραζομαι πολυ πιο ευκολα βαζω ηλ.σκουπα και μετα ποναει η μεση μου..απο τωρα ρε γαμωτο????

παω να φαω καρπουζακι...καληνυχτα κοριτσια μου φιλακια...

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα κ απο εμενα κοριτσια!!!!Χαιρομαι που ειστε ολες καλα!!!Απο το πρωι στις 6 τωρα μονο ξεκουραζομαι... Crying or Very sad εχω αρχισει κ ζοριζομαι κοριτσια με τη ζεστη κ τα ποδια μου με πονανε αρκετα,ειδικα οι πατουσες μου...Μια κ μιλαμε κ για το φλεγον θεμα των κιλων,εμενα μου ειπε ο γιατρος να παρω μεχρι 12-14 κιλα κ μεχρι τωρα εχω παρει 4,5..!!!Οσο για τα φαγητα,εχω μια αποστροφη στο κρεας γενικα (ποτε δεν ημουν κ πολυ λατρης ββεβαια αλλα τωρα ενα παραπανω)κ τρωω αρκετα φρουτα,ειδικα νεκταρινια που μου αρεσουν πολυ!!!!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τατιανουλα κ Aylin ειστε κ οι δυο κουκλες!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 9 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 9 215994

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
alexia-marinos έγραψε:Τατιανουλα κ Aylin ειστε κ οι δυο κουκλες!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 9 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 9 215994

Αλεξάκι είσαι γλύκα...και εσύ είσαι κούκλα και έχεις υπέροχα μάτακια...να βάλλεις φωτο!!!Φιλάκια πολλά Very Happy

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
aylin έγραψε:
alexia-marinos έγραψε:Τατιανουλα κ Aylin ειστε κ οι δυο κουκλες!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 9 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 9 215994

Αλεξάκι είσαι γλύκα...και εσύ είσαι κούκλα και έχεις υπέροχα μάτακια...να βάλλεις φωτο!!!Φιλάκια πολλά Very Happy
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 9 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 9 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 9 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 9 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 9 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 9 417472

kalliopitsa

kalliopitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tattooed_snowhite έγραψε:γεια σας κοριτσια μου βλεπω ολες ειμαστε καλα ε?
δεν ημουνα και πολυ ομιλητικη η αληθεια ειναι αλλα εμπενα να δω τι κανετε, ειμαι αρκετα νταουν ρε γαμωτο, εκει που ολα -επιτελους- πανε καλητερα με πρηζει παλι η μανα μου να κανω αμνιοπαρακεντηση -χρειαζετε δεν χρειαζετε- γιατι λεει οτι ο παππους ειχε 2 αδερφια αναπηρα και κατι αλλες ιστοριες για αγριους, και επειδη μια μακρυνη ξαδερφη στον 6ο μηνα επρεπε να ριξει το μωρο επειδη ειχε προβλημα, δεν την αντεχω αλλο ρε που#$% και γενικα δεν αντεχω αλλες τετοιες σκεψεις, νομιζει οτι με το να μου τα λεει θα με πεισει να την κανω ελεος, δεν μπορω ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 9 534787
αντε να ερθει και η 23 ιουνιου να παω για την αυχενικη γιατι θα με πεθανει αυτη η γυναικα

υγ: κοριτσια δυστηχως ουτε γω μπανιο φετος , και εχω και τη θαλλασα απεναντι και την πισινα μας διπλα! μαρτυριο μιλαμε! αντε βαρυα βαρυα κανα πλατσουρισμα τα ποδια, ασε μην εχουμε και αλλα, δε μου εφταναν οι 2 λαχταρες που περασα, και του χρονου θα κανω με το νινι αγγαλιτσα! I love you

κατι αλλο που δεν ειπα σε κανεναν χθες το βραδυ αραζα στο κρεβατι και χαλαρωνα η απολυτη υσηχια και ενιωσα κατι που δεν ειχα ξανανιωσει μεσα στη μητρα, περνω ορκο πως ουτε το στομαχι μου ηταν ουτε το εντερο εγινε και 2 φορες μαλιστα την μια που φανηκε τοσο πρωτογνωρο που πεταχτηκα πανω με εκπληξη, τελοςπαντων αν και πιστευω ειναι παρα πολυ νωρις , η μανα μου , εξολομογηθηκε οτι τον αδερφο μου τον ενιωσε τον 3ο μηνα, και δεν την πιστευε κανεις... ειδωμεν...
φιλακια σε ολες!

κοριτσάκι, ξέρεις ότι δεν έχω προηγούμενη εμπειρία αλλά στα σίγουρα δε θα έκανα αμνιιοπαρακέντηση. Είναι επικίνδυνη μωρέ... Αν κουνηθεί το μικρούλι εκείνη την ώρα και τσιμπηθεί; Και μια ερώτηση σαν άσχετη: η αμνιοπαρακέντηση δεν καθιερώθηκε τα τελευταία 15 χρόνια; ή έστω 10; τώρα που βγήκα οι 3D υπέρηχοι δε δείχνουν απευθείας κάποια πράγματα; Γιατί να ταλαιπωρηθείς και σωματικά και ψυχικά; Αφού πλέον η τεχνολογία έχει προχωρήσει και είναι πιο αξιόπιστη....
Μην ανησυχείς όμως.Αν και έχασσα επεισόδια με το τί ακριβώς έχεις, όλα καλά θα πάνε. Ήρεμη σε κόβω, χαρούμενη! Οι μαμάδες είναι πάντα υπερβολικές όσο να'ναι...
Φιλάκια στην κοιλίτσα σου!!!!

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΜΟΡΦΕΣ!!!!!!! ΜΑ ΟΛΗ Η ΠΑΡΕΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΕΣ ΗΜΑΡΤΟΝ!!!!!!!!!!

ΕΧΩ ΔΥΟ ΟΛΟΚΛΗΡΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΜΕΤΟ !!!!!!!!! ΝΑ ΧΑΡΩ Ή ΝΑ ΦΟΒΗΘΩ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ????

ΑΠΟ ΦΑΓΗΤΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΕ ΚΑΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΝΟ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΚΙΛΑ ΜΕΧΡΙ 10!! ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΤΑ 2!!!

ΤΑΤΤΟΟΕD ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΑΚΟΥ.ΠΕΣ ΤΟΥ ΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ. Η ΜΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΝΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΑΝΥΣΗΧΕΙ!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΙ Ο ΒΡΟΧΕΡΟΣ ΚΑΙΡΟΣ ΑΦΟΥ ΜΠΑΝΙΟ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΩ.. ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΑΝΗΣΥΧΩ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΣΑΝ ΤΡΕΛΛΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΞΕΡΟΨΗΝΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΧΑΤΗΡΙ ΤΟΥ!!!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 9 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 9 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 9 328109

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kalimera koyklitses.......mora μου ειδες τι καλα,,μπορει να περασε ...παει μια μπορα ηταν!!!ο αντρουλης μου κοιμαται κ το σκυλακι μου ,,εγω παλι ξυπνησα εκατσα στον υπολογιστη να δω τι κανετε....
χτες οταν εβγαλα βολτα το σκυλακι μου..καποια στιγμη ενιωσα εναν πονο κατω χαμηλα αριστερα οπως λεγατε εσεις σαν ξυραφι ενα πραμα.....σιγα σιγα την εκανα για το σπιτι,,,γιατι εγω βρηκα ευκαιρια για περπατημα,,εχω κ παρεα το λονταρι μου οποτε ολα καλα!!!ηρθα σπιτι και εκατσα σε 1 λεπτο δεν ενιωθα τιποτα.......λεω ο.κ.ισα ισα που γυρισα...μαλλων πατησε κανενα νευρο το μπεμπε!!!!!

kalliopitsa

kalliopitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα, κορτσούδια!!!Πώς είστε; Εγώ ξύπνησα καλά! Έφαγα και το πρωινό μου!!!
Μορα, κι εγώ όταν ένωσα λίγο καλύτερα με το στομάχι μου νόμιζα ότι ήταν ψέμματα!!!Έλεγα δε μπορεί, κάποια στιγμή θα με ξαναπιάσει.... pale
Τατιανούλα, ήταν μεγάλος ο πόνος που ένιωσες; Από το περπάτημα σε έπιασε; Γιατί εγώ περπατώ πολύ λόγω δουλειάς αλλά δεν έχω πρόβλημα. Όχι ότι δεν έχω μικρούς πόνους χαμηλά συνήθως από την δεξιά μεριά.
Άντε και έχει δροσούλα και θα είναι πιο εύκολο το διάβασμα σήμερα!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 9 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 9 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 9 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 9 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 9 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 9 654316

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημερα!!!!Ελπιζω να ειστε ολες καλα!!!Εχω πολυ σιδερο κ θα ξεκινησω σιγα σιγα γιατι πρεπει να παω κ στην δουλεια το μεσημερι..Φιλια πολλα στις κοιλιτσες σας!!!!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kalliopitsa δεν ξερω αλλα μαλλων γιατι πριν μια χαρα ημουνα.....αλλα καθε μερα περπαταω μπορει να ειναι κ τυχαιο............

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΠΩΣ ΤΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ; ΕΜΕΙΣ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΕΞΩ! ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΓΙΑΤΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΠΟΝΑΕΙ ΣΑΝ ΤΡΕΛΗ....
ΤΑΤΟΟΕ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΤΑΤΙΑΝΑ ΜΙΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΗΝ ΦΤΙΑΧΝΕΤΕ ΣΕΝΑΡΙΑ...
ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΜΟΥ ΕΤΟΙΜΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΟΥΡΤΑ ΑΠΛΑ ΘΕΛΩ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ;;ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΩΡΑ ΝΑ ΨΑΞΩ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ..
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΗ ΜΕ ΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ, ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΒΟΥΤΗΞΩ;;;ΟΧΙ ΕΓΩ.ΑΣ ΠΑΡΩ ΤΟ ΟΚ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ!! ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΕΚΛΕΙΣΕ ΚΑΜΙΑ; ΕΜΕΙΣ 11 ΙΟΥΛΙΟΥ ΓΙΑ ΚΑΒΑΛΑ ΕΙΠΑΜΕ ΕΔΩ ΚΟΝΤΑ!!!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kalliopitsa έγραψε:
tattooed_snowhite έγραψε:γεια σας κοριτσια μου βλεπω ολες ειμαστε καλα ε?
δεν ημουνα και πολυ ομιλητικη η αληθεια ειναι αλλα εμπενα να δω τι κανετε, ειμαι αρκετα νταουν ρε γαμωτο, εκει που ολα -επιτελους- πανε καλητερα με πρηζει παλι η μανα μου να κανω αμνιοπαρακεντηση -χρειαζετε δεν χρειαζετε- γιατι λεει οτι ο παππους ειχε 2 αδερφια αναπηρα και κατι αλλες ιστοριες για αγριους, και επειδη μια μακρυνη ξαδερφη στον 6ο μηνα επρεπε να ριξει το μωρο επειδη ειχε προβλημα, δεν την αντεχω αλλο ρε που#$% και γενικα δεν αντεχω αλλες τετοιες σκεψεις, νομιζει οτι με το να μου τα λεει θα με πεισει να την κανω ελεος, δεν μπορω ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 9 534787
αντε να ερθει και η 23 ιουνιου να παω για την αυχενικη γιατι θα με πεθανει αυτη η γυναικα

υγ: κοριτσια δυστηχως ουτε γω μπανιο φετος , και εχω και τη θαλλασα απεναντι και την πισινα μας διπλα! μαρτυριο μιλαμε! αντε βαρυα βαρυα κανα πλατσουρισμα τα ποδια, ασε μην εχουμε και αλλα, δε μου εφταναν οι 2 λαχταρες που περασα, και του χρονου θα κανω με το νινι αγγαλιτσα! I love you

κατι αλλο που δεν ειπα σε κανεναν χθες το βραδυ αραζα στο κρεβατι και χαλαρωνα η απολυτη υσηχια και ενιωσα κατι που δεν ειχα ξανανιωσει μεσα στη μητρα, περνω ορκο πως ουτε το στομαχι μου ηταν ουτε το εντερο εγινε και 2 φορες μαλιστα την μια που φανηκε τοσο πρωτογνωρο που πεταχτηκα πανω με εκπληξη, τελοςπαντων αν και πιστευω ειναι παρα πολυ νωρις , η μανα μου , εξολομογηθηκε οτι τον αδερφο μου τον ενιωσε τον 3ο μηνα, και δεν την πιστευε κανεις... ειδωμεν...
φιλακια σε ολες!

κοριτσάκι, ξέρεις ότι δεν έχω προηγούμενη εμπειρία αλλά στα σίγουρα δε θα έκανα αμνιιοπαρακέντηση. Είναι επικίνδυνη μωρέ... Αν κουνηθεί το μικρούλι εκείνη την ώρα και τσιμπηθεί; Και μια ερώτηση σαν άσχετη: η αμνιοπαρακέντηση δεν καθιερώθηκε τα τελευταία 15 χρόνια; ή έστω 10; τώρα που βγήκα οι 3D υπέρηχοι δε δείχνουν απευθείας κάποια πράγματα; Γιατί να ταλαιπωρηθείς και σωματικά και ψυχικά; Αφού πλέον η τεχνολογία έχει προχωρήσει και είναι πιο αξιόπιστη....
Μην ανησυχείς όμως.Αν και έχασσα επεισόδια με το τί ακριβώς έχεις, όλα καλά θα πάνε. Ήρεμη σε κόβω, χαρούμενη! Οι μαμάδες είναι πάντα υπερβολικές όσο να'ναι...
Φιλάκια στην κοιλίτσα σου!!!!

και γω αυτο πιστευω οτι οτι ειναι να δειξει θα δειξει! τιποτα δεν εχω μωρε και εγω και ο αντρας μου δοξα το θεο ειμαστε υγιεστατοι, απλα του παππου μου -απ τη μερια της μαμας- τα 2 αδερφια γεννηθηκαν αναπηρα -αυτο ειναι το ιστορικο- και το αλλο που την εχει κανει τοσο αγχωτικη ειναι που ο αδερφος μου ειχε ενα σοβαρο ατυχημα πριν χρονια και τωρα εχει αναπηρια, και νιωθει λες και την κυνηγαει αυτο στη ζωη της.
πωπω θα τη σκοτωσω μιλαμε η θα τη στηλω κρουαζιερα μεχρι να γεννησω! χαχαχαχ


Μορα μου αυτο θα κανω εννοειτε θα ακουσω μονο το γιατρο δεν παει να κωλοχτυπιουντε ολοι κατω???
εσυ πως εισαι?
φιλακια σε ολες!!!!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 34]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 21 ... 34  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις