Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
400 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 400 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 20 ... 34  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 34]

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
TAOOED ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΠΙΟ ΜΙΚΡΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΑΣ! ΕΓΩ ΕΧΩ 10-12 ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΟΠΟΤΕ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΙΟ ΜΠΡΟΣΤΑ!! ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ !!!!

ΤΑΤΙΑΝΑ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ ΣΤΟ ΔΕΡΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩ ΜΕΤΑ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ!!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatianoula έγραψε:
alexia-marinos έγραψε:Εγω βαζω εδω κ εναμιση μηνα την Prevenstria της Frezyderm.Μου την ειχ προτεινει η φαρμακοποιος μου κ οταν με ρωτησε ο γιατρος κ του το ειπα,μου ειπε οτι ειναι απο τις καλυτερες.



δεν την ξερω...ποσο κανει περιπου???και για ποσο σου φτανει>???
Oοως προανεφερα τη χρησιμοποιω εδω κ εναμιση μηνα.Στην αρχη εβαζα μονο στην κοιλια κ τωρα τελευταια κ στο στηθος.Δεν χρειαζεται πολυ ποσοτητα (περιπου στο μεγεθος μιας μικρης φραουλας πχ) για στηθος κ κοιλια κ ειναι ακομα πανω απο την μεση!!!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatianoula έγραψε:αληθεια ποια θα γινει πρωτη μανουλα???πια εχει ΠΗΤ 1,2,3,4,5 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ !!!
Εγω εχω στις 6 !!!!!!!!!

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπέρα κοριτσόπουλα και από μένα!!τί κάνετε;
Κατ'αρχάς Αylin δεν ήξερα ότι εμφανίστηκε τώρα ουρεόπλασμα, εντάξει, δεν είναι τίποτα ανησυχητικό, απλά κάνε λίγη υπομονή να τελειώσει η θεραπεία.Θα εχει φαγούρα βέβαια..Είχα πάθει κι εγώ πέρσι και ταλαιπωρήθηκα λίγο από τη φαγουρα...Λίγη υπομονή λοιπόν,με το σιροπάκι θα περάσει ανώδυνα και εύκολα. sunny
Σχετικά με την κρέμα, εγώ εδώ και ένα μήνα βάζω βαζελίνη (προτιμώ αυτή με άρωμα πούδρας!!)από τα μπούτια έως και το στήθος.Η γιατρός μου είπε μόνο βαζελίνη.Η αδερφή μου έβαζε την Precutalfa, ήταν ευχαριστημένη, ωστόσο είναι κάπως "τσιμπημένη" η τιμή της...Είναι κυρίως θέμα ελαστικότητας του δέρματος και σωστής ενυδάτωσης.
Καλό απογευματάκι σε όλες τις στρουμπουλές κοιλίτσες!! queen queen queen

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναμαι παλι! πριν μιση ωρα καθησα!!! απο τοτε που σας καλημερισα το πρωι. δε θελετε ναξερετε τι γινετε εδω... και ακομα αυριο εχουμε την κρεβατοκαμαρα και τις πορτες. οι σκαλες απο βδομαδα. ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ!!!
πολυ σταγονα!! Mad και τριψιμο.. εκανα και φαγητο επλυνα και κουρτινες φρεσκαρισμα στο χερι. τωρα τα ποδια μου ειναι σαν να παταω καρφια.
εγω κοριτσακια εχω πητ 7 Νοεμβρη. αν και νωριτερα θαμαι..

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
supermama έγραψε:ναμαι παλι! πριν μιση ωρα καθησα!!! απο τοτε που σας καλημερισα το πρωι. δε θελετε ναξερετε τι γινετε εδω... και ακομα αυριο εχουμε την κρεβατοκαμαρα και τις πορτες. οι σκαλες απο βδομαδα. ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ!!!
πολυ σταγονα!! Mad και τριψιμο.. εκανα και φαγητο επλυνα και κουρτινες φρεσκαρισμα στο χερι. τωρα τα ποδια μου ειναι σαν να παταω καρφια.
εγω κοριτσακια εχω πητ 7 Νοεμβρη. αν και νωριτερα θαμαι..
Kαλα ε,ο τιτλος supermama σου ταιριαζει απολυτα μετα απο τετοια μερα !!! χα χα χα !!! καλη ξεκουραση κουκλα μου κ οσο μπορεις μην το παρατραβας με τις δουλειες...

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σουπερμαμα δεν πιστευω να σηκωσες παλι κανεναν καναπε? ξερεις εσυ Laughing Laughing
βρε δεν κανει να κουραζεσαι τοσο! κατσε και λιγο φρονιμα! ξερω οτι οι δουλιες ειναι μπολικες αλλα και συ εχεις τωρα αναγκη απο ξεκουραση! :/

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αρετούλι μου υπήρχε το ουρεόπλασμα απλώς έπρεπε να περάσει το Α τρίμηνο για να ακολουθήσω την θεραπεία.Φαγούρα δεν έχω καθόλου!!!Ευχαριστώ που με σκέφτεσαι Αρετούλι μου!

Κορίτσια έχω επιρεαστεί πάρα πολύ απο την ιστορία μιας κοπέλας όπου η οικογένειά της δεν της επιτρέπει να κρατήσει το μωρό της.Κάθε φορά που γράφει κάτι με πιάνουν τα κλάμματα...και τώρα είδα και κάτι βίντεο για τις εκτρώσεις και έγινα χάλια τελείως...

Κορίτσια μου αυτές τις μέρες νοιώθω πολύ δεμένη με την μπέμπα μου.Ανυπομονώ να περάσουν οι μέρες να την δω.Μου έχει λείψει απίστευτα...Αυτή και ο Στέφανος είναι ό'τι πολυτιμότερο έχω...δεν ξέρω τι με έχει πιάσει και τα γράφω όλα αυτά...
θα με περάσετε για χαζούλα και δεν θα έχετε άδικο...
Προς το παρόν πάω για νανάκια...Καληνύχτα και όνειρα γλυκά σε όλες και στα μωράκια σας!!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κορίτσια, πως είστε? Εγώ χθες έφυγα στις 2 από το γραφείο γιατί ήμουνα χάλια και ήρθα σπίτι να ξεκουραστώ..λίγο η ζέστη , λίγο οι αναγούλες ,δεν θα την έβγαζα την μέρα. Έπεσα για ύπνο 2 ώρες όταν ήρθα και ένιωθα λες και είχα να κοιμηθώ 3 μέρες σερί.. Σήμερα αισθάνομαι κάπως καλύτερα είναι η αλήθεια..

Aylin μου προσωπικά (πες με βλαμμένη και καχύποπτη) έχω αρχίσει να προβληματίζομαι για το όλο θέμα, για το πόσο είναι όντως έτσι όπως μας τα λέει τα πράγματα ή όχι.. Τόσες μέρες και δεν έχει κάνει κάτι δραστικό γιατί ΝΤΡΕΠΕΤΑΙ να πάρει τηλ? Πλάκα μας κάνει?? Δεν ξέρω τι να πω.. ελπίζω να μην παρεξηγηθώ αλλά πραγματικά κυκλοφορούν τόσα στις μέρες μας που όταν αρχίζω να προβληματίζομαι το ένστικτό μου μου λέει ότι κάτι δεν πάει καλά..

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!!!!!!!! ΧΘΕΣ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ Ο ΓΙΟΣ ΕΠΑΙΖΕ ΘΕΑΤΡΟ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΟΥ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΤΩΝ ΑΓΓΛΙΚΩΝ.ΕΠΑΙΞΑΝ ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ 'ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΑ' ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΤΟΝ ΛΟΡΔΟ.ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΟΣ ΚΑΙ ΕΚΛΑΙΓΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 6 911307 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 6 911307 ΕΧΩ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΜΑΡΘΑ ΒΟΥΡΤΣΗ!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 6 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 6 679259 ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΦΤΑΝΕ ΑΥΤΟ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ. ΕΙΔΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΣΤΗΚΑΝ ΕΚΕΙ ΤΑ ΚΛΑΜΜΑΤΑ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΖΥΓΙΖΕΙ 240 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ!!!!!!!!!!!! ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΙ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΓΥΡΙΣΜΕΝΟ ΤΟΝ ΠΩΠΟ ΤΟΥ!!! ΑΠΟ ΠΩΠΟ ΟΜΩΣ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ!!!!!!! ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΣΕ 4 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΞΕΚΙΝΑΩ ΚΑΙ ΤΟ ΣΙΔΕΡΟ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΩ ΚΑΠΟΙΑ ΦΥΤΙΚΗ(ΚΟΡΡΕ-ΑΠΙvIΤΑ)
ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΣΤ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 6 4872 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 6 4872

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
supermama έγραψε:ναμαι παλι! πριν μιση ωρα καθησα!!! απο τοτε που σας καλημερισα το πρωι. δε θελετε ναξερετε τι γινετε εδω... και ακομα αυριο εχουμε την κρεβατοκαμαρα και τις πορτες. οι σκαλες απο βδομαδα. ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ!!!
πολυ σταγονα!! Mad και τριψιμο.. εκανα και φαγητο επλυνα και κουρτινες φρεσκαρισμα στο χερι. τωρα τα ποδια μου ειναι σαν να παταω καρφια.
εγω κοριτσακια εχω πητ 7 Νοεμβρη. αν και νωριτερα θαμαι..
SUPERMAMA ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ!!!!!!!!! ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ!!!!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Carrie έγραψε:

Aylin μου προσωπικά (πες με βλαμμένη και καχύποπτη) έχω αρχίσει να προβληματίζομαι για το όλο θέμα, για το πόσο είναι όντως έτσι όπως μας τα λέει τα πράγματα ή όχι.. Τόσες μέρες και δεν έχει κάνει κάτι δραστικό γιατί ΝΤΡΕΠΕΤΑΙ να πάρει τηλ? Πλάκα μας κάνει?? Δεν ξέρω τι να πω.. ελπίζω να μην παρεξηγηθώ αλλά πραγματικά κυκλοφορούν τόσα στις μέρες μας που όταν αρχίζω να προβληματίζομαι το ένστικτό μου μου λέει ότι κάτι δεν πάει καλά..
Carrie μου ακριβως ετσι σκεφτομαι κ εγω!!!!Το διαβαζω τωρα τοσες μερες κ δεν εχω σχολιασει τιποτα γιατι κατι αρχιζει να με 'χαλαει' στην ολη ιστορια...το θελει οπως λεει το μωρο κ φοβαται να τους αντιμετωπισει?Ο φιλος μια θελει μια δεν θελει κ αυτη ντρεπεται να παρει τηλ να ζητησει βοηθεια?Κατι δεν παει καλα...δεν εχεις αδικο,τοσα ακουμε στις μερες μας.....

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
alexia-marinos έγραψε: Carrie μου ακριβως ετσι σκεφτομαι κ εγω!!!!Το διαβαζω τωρα τοσες μερες κ δεν εχω σχολιασει τιποτα γιατι κατι αρχιζει να με 'χαλαει' στην ολη ιστορια...το θελει οπως λεει το μωρο κ φοβαται να τους αντιμετωπισει?Ο φιλος μια θελει μια δεν θελει κ αυτη ντρεπεται να παρει τηλ να ζητησει βοηθεια?Κατι δεν παει καλα...δεν εχεις αδικο,τοσα ακουμε στις μερες μας.....

Δεν ξέρω βρε Αλεξία μου απλά αισθάνομαι πως κάτι δεν πάει καλά!Μπορεί απλώς να μην ξέρει και εκείνη τι θέλει,αλλά όπως και να έχει κάτι νομίζω πως δεν πάει καλά. Δεν είναι δικαιολογία το "ντρέπομαι" να πάρω τηλέφωνο!Τι περιμένεις δηλ?Να σου χτυπήσουν την πόρτα και να σου πούνε "Γεια σου ήρθαμε να σώσουμε εσένα και το μωρό σου??"

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια και απο μενα!!!!Carrie σημερα ημαστε 16 εβδομαδον αχ τι καλα μεγαλωνουν τα μωρακια μας!!!!! συμφωνω μαζι σου για το ''θεμα'' αλλα απο την αλλη λες και αν ειναι αληθεια ???ποιος ξερει απλα καποια πραγματα δεν κολλανε...γι''αυτο κ εχω διαβασει το θεμα αλλα δεν συμμετεχω στην συζητηση γιατι με τσατιζει λιγακι....
ζεστη και σημερα ,,,Λαχανοριζο θα κανω σημερα να φαμε κατι ελαφρι ....

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatianoula έγραψε:καλημερα κοριτσια και απο μενα!!!!Carrie σημερα ημαστε 16 εβδομαδον αχ τι καλα μεγαλωνουν τα μωρακια μας!!!!! συμφωνω μαζι σου για το ''θεμα'' αλλα απο την αλλη λες και αν ειναι αληθεια ???ποιος ξερει απλα καποια πραγματα δεν κολλανε...γι''αυτο κ εχω διαβασει το θεμα αλλα δεν συμμετεχω στην συζητηση γιατι με τσατιζει λιγακι....
ζεστη και σημερα ,,,Λαχανοριζο θα κανω σημερα να φαμε κατι ελαφρι ....

Καλημέρα Τατιάνα!Μα και αλήθεια να είναι, η αντιμετώπιση της δεν είναι σωστή και είναι ύποπτη. Αυτό λέω.. Είναι σαν να μην ξέρει τι θέλει και απλώς ψάχνει άτομα να της πούνε να το κρατήσει ενώ εκείνη αμφιταλαντεύεται.. Τι να πω, μακάρι να πέφτω έξω..

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mora έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!!!!!!!! ΧΘΕΣ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ Ο ΓΙΟΣ ΕΠΑΙΖΕ ΘΕΑΤΡΟ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΟΥ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΤΩΝ ΑΓΓΛΙΚΩΝ.ΕΠΑΙΞΑΝ ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ 'ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΑ' ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΤΟΝ ΛΟΡΔΟ.ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΟΣ ΚΑΙ ΕΚΛΑΙΓΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ΕΧΩ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΜΑΡΘΑ ΒΟΥΡΤΣΗ!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΦΤΑΝΕ ΑΥΤΟ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ. ΕΙΔΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΣΤΗΚΑΝ ΕΚΕΙ ΤΑ ΚΛΑΜΜΑΤΑ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΖΥΓΙΖΕΙ 240 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ!!!!!!!!!!!! ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΙ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΓΥΡΙΣΜΕΝΟ ΤΟΝ ΠΩΠΟ ΤΟΥ!!! ΑΠΟ ΠΩΠΟ ΟΜΩΣ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ!!!!!!! ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΣΕ 4 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΞΕΚΙΝΑΩ ΚΑΙ ΤΟ ΣΙΔΕΡΟ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΩ ΚΑΠΟΙΑ ΦΥΤΙΚΗ(ΚΟΡΡΕ-ΑΠΙvIΤΑ)
ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΣΤ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



αχ μορα μου και''γω το ιδιο θα εκανα ειμαι σιγουρη!!!!!!!!! κλαμα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ...

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
διαβασα για ουρεοπλασμα......
εγω μετα το καλοκαιρι παντα κανω τεστ παπ ..και με ειχε ρωτησει ο γυναικολογος μου ,,σκεφτεστε για παιδακι??και''γω ειπα ναι προσπαθουμε...μου ειπε να παω να κανω προοληπτικα εξεταση για ουρεοπλασμα-μυκοπλασμα!!!τελικα δεν ειχα αλλα απ''οτι μου ειχε πει οτι πολλα νεα ζευγαρια εχουν αυτο το μικροβιο......

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Τατιάνα!Μα και αλήθεια να είναι, η αντιμετώπιση της δεν είναι σωστή και είναι ύποπτη. Αυτό λέω.. Είναι σαν να μην ξέρει τι θέλει και απλώς ψάχνει άτομα να της πούνε να το κρατήσει ενώ εκείνη αμφιταλαντεύεται.. Τι να πω, μακάρι να πέφτω έξω..[/quote]

ναι και''γω αυτο λεω μακαρι να κανουμε λαθος αλλα κατι δεν μου κολλαει κ εμενα...
Mad Mad Mad Mad

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ! ΤΗΣ ΕΧΟΥΝ ΔΩΣΕΙ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ? ΜΗΠΩΣ Η ΙΔΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΨΑΧΝΕΙ ΓΙΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ????????

maraki85

maraki85
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kαλήμερα σε ολες και στις κοιλιτσες σας!Δεν προλαβαινω να σας διαβαδω γιατι τρεχω μια με το σπιτι να καθαρισω και μια με τον γαμο!!!Ευχομαι να ειστε ολες καλα!!!
Αληθεια θα παει καμια απο σας για αλφα τεστ?απ'οτι ξερω δεν το κανουν ολοι οι γιατροι.Εγω το ειχα κανει και στην προηγουμε εγκυμοσυνη και θα παω να το κανω τωρα την 16η εβδομαδα.

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα μανουλίτσες...

Σήμερα με σαφώς καλύτερη διάθεση...τι μου κάνετε?Εμείς εδώ καλά...

Όντως με το συγκεκριμένο θέμα δεν θα ξανασχοληθώ γιατί με επιρεάζει πολύ ψυχολογικά και δεν το θέλω.Εύχομαι της κοπέλας να της πάνε όλα καλά...

Μαράκι καλημέρα...προσωπικά δεν θα πάω εφ΄'οσων παππ Α και αυχενική βγήκαν καλές και δεν μου επισήμανε κάτι ο ιατρός!

Μορα...αχ αυτό το κλάμμα...Καμπάνια για χαρτομάντηλα έπρεπε να είχαμε κλείσει...χιχιχι!!!Ο γιός σου έχει το αγαπημένο μου όνομα...έτσι λένε και τον άντρα μου!

Κορίτσια μου φιλάκια πολλά!!! Razz Razz Razz Razz Razz

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαράκι ούτε και εγώ θα το κάνω, δεν μου είπε κάτι ο γιατρός δηλαδή..

Μόρα τα λόγια είναι περιττά..!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερουδια στις κοιλιτσες και στις ομορφες μανουλιτσες κοριτσια πως ειστε?
εγω ψιλοσηκωνομαι πλεον με προσοχη συνεχιζω τα utrogestan , αχ βλεπω και κατι ονειρα θριλερ τελευταια ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 6 534787 και ξυπναω τρομαγμενη μεσα στο χαραμα και σκουπιζομαι , κοιμαμαι πλεον με το χαρτι αγγαλια μετα απο αυτο...
κατα τ'αλλα χαλαρα ξαπλα μουσικουλα, μου λεει ο αντρας μου παραμυθια -η μπεμπα- Laughing
καθε μερα νιωθω ολο και πιο ευλογημενη ειναι πολυ ονειρικο να μεγαλωνει το παιδι σου μεσα σου!
να ειμαστε καλα πανω απ ολα κοριτσια!

οσο για το αλλο θεμα ειμαι προθυμη να βοηθησω , αν ισχυει κατι αλλο δε θυα σκασω κιολλας, εχουν δει τα ματια μου ουκ και ολιγα Rolling Eyes

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα ομοφρφοκόριτσα!!πώς πάνε τα κέφια σήμερα;; Εγώ τώρα φεύγω για δουλίτσα και ήθελα να σας πω καλό τριήμερο,μιας που θα φύγω!Πάω για το πιθανό πρώτο μπάνιο στο χωριό μου, να δω και τη μανούλα μου!!Φιλια΄ σε όλες, καλή ξεκούραση!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα,κοριτσια!

Μετα απο μια μαχη με ζαλαδες,αναγουλες και εμετους επανερχομαι...Ζοριστηκα λιγο χτες και προχτες,παρ'ολο που δεν ειχα δουλεια να με πιεζει.Να δω ποτε θα σταματησουν ολα αυτα...Μια φιλη της μαμας μου μου ελεγε χτες οτι εκανε εμετο και εξω απο το χειρουργειο που την πηγαιναν να γεννησει! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 6 606100 δεν θα το αντεξω,παναγια μου! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 6 585182 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 6 585182 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 6 585182

tatooed μου να προσεχεις τωρα στην αρχη,σιγα-σιγα!Και εγω Δεκεμβρη εχω ΠΗΤ,αρχες ομως του μηνα,στις 3.Μολις περασει το 1ο τριμηνο να δεις που ολα θα αλλαξουν,θα νιωθεις πολυ καλυτερα και να περασεις και τον κινδυνο.Επισης βλεπω και εγω ονειρα-θριλερ τον τλεευταιο καιρο...χτες μαλιστα ειδα οτι ο αντρουλης μου ηθελε να φυγει απο το σπιτι και να μας παρατησει και εμενα και το μωρο! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 6 966307 το ξερω οτι ειναι εντελως παραλογα ολα αυτα αλλα δεν ξερω απο τι ειδους αγχος προερχονται....
Μας εδωσαν και εμας ενα CD με μουσικη για το μπεμπε,ακομα δεν εχω προκοψει να το βαλω...αλλα μες το ΣΚ θα αρχισω την μουσικοθεραπεια!

Κοριτσακια,θα πατε πουθενα το 3μερο?Εμας δεν μας βλεπω Crying or Very sad δουλευει αυριο ο αντρας μου εκτακτως,να δουμε μηπως μπορεσουμε να την κανουμε το απογευματακι που θα τελειωσει,να παμε τουλαχιστον μεχρι το εξοχικο να αλλαξουμε λιγο παραστασεις!Μαλλον κατι εχουν παθει οι ορμονες μου γιατι ολο μου ερχεται να τα μπηξω χωρις λογο! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 6 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 6 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 6 679259

Σας φιλω,να περασετε μια ομορφη μερα χωρις αγχη και πιεση!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 34]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 20 ... 34  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις