Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
347 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 347 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 27 ... 34  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 34]

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dionikou έγραψε:κοριτσόπουλα γεια σας
έχω αρχήσει να ψάχνω που θα κανω την β επιπέδου . Εγώ είμαι από επαρχία και δεν υπάρχει γιατρός εδώ να κάνει και πρέπει να ανέβω Αθήνα . Ο γιατρός μου μετά απο συζήτηση μου πρότεινε να πάω στο ΡΕΑ .Εσείς που θα την κάνετε? έχετε ακούσει κάτι για το ΡΕΑ ?
Και να πω και το παραπονό μου δεν έχω ακουσει ακόμα το νινι μου ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 20 265569

Dionikou εμείς θα την κάνουμε στο Ρέα την β επιπέδου!Εκεί κάναμε και την αυχενική. Κοστίζει 120 και θα μείνεις πολύ ευχαριστημένηSmileΜε το καλο!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
aylin έγραψε:Pumpkin μην στεναχωριέσαι...και εμάς μια απο τα ίδια.Εαν εξαιρέσεις καρότσια και προίκα που θα μας πάρουν οι δικοί μου, τα πεθερικά μου ούτε καν έχουν αναφέρει τίποτα.Δεν αξίζει να το σκέφτεστε συνέχεια...εξ'άλλου εάν φιλοτιμηθούν όπως λέει και η Carrie ζητήστε τους τα χρήματα...Πάντως κακά τα ψέμματα εγώ δεν περιμένω τίποτε απο αυτούς...και ούτε θέλω το μωρό μου να έχει κάποια σχέση.Κάθε φορά που μας θυμούνται δεν είναι για καλό...αμα πια στο τέλος θα αλλάξουμε και αριθμούς να μου το θυμηθείτε.
Εμείς σήμερα έχουμε ραντεβού με τον ιατρό για τον υπέρηχο ανάπτυξης...Μακάρι να είναι όλα καλά...με έχει φάει η αγωνία τις τελευταίες μέρες...βλέπω και κάτι όνειρα θρίλερ τελείως...
Φιλιά πολλά κορίτσια μου!!!
Με το καλο να δεις το μωρακι!!!!Και εγω σημερα παω να δω το δικο μου!!!!!

dsk

dsk
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γειά σας! Εγώ είμαι 17 εβδομάδων και αρκετά αγχωμένη αυτό τον καιρό!
Είναι το πρώτο μου παιδί και ειλικρινά δεν έχω ιδέα τι κάνω και τί θα κάνω! Το ήθελα πολύ και θέλω να πάνε όλα καλά!
Εύχομαι σε όλες σας να έχετε μια ομαλή και ευτυχισμένη εγκυμοσύνη!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dsk έγραψε:Γειά σας! Εγώ είμαι 17 εβδομάδων και αρκετά αγχωμένη αυτό τον καιρό!
Είναι το πρώτο μου παιδί και ειλικρινά δεν έχω ιδέα τι κάνω και τί θα κάνω! Το ήθελα πολύ και θέλω να πάνε όλα καλά!
Εύχομαι σε όλες σας να έχετε μια ομαλή και ευτυχισμένη εγκυμοσύνη!

Dsk καλώς μας ήρθες!!Με το καλό το μωράκι σου!!Στις περισσότερες είναι το πρώτο μας μωράκι επομένως είμαστε πάνω κάτω όλες στην ίδια κατάσταση!!Μην αγχώνεσαι όλα θα πάνε καλα!!

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
dsk έγραψε:Γειά σας! Εγώ είμαι 17 εβδομάδων και αρκετά αγχωμένη αυτό τον καιρό!
Είναι το πρώτο μου παιδί και ειλικρινά δεν έχω ιδέα τι κάνω και τί θα κάνω! Το ήθελα πολύ και θέλω να πάνε όλα καλά!
Εύχομαι σε όλες σας να έχετε μια ομαλή και ευτυχισμένη εγκυμοσύνη!

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΚΟΥΒΕΝΤΟΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!!!
ΟΛΕΣ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΥΣΗΧΙΕΣ... ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΟΣΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΤΟ ΠΡΩΤΟ... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΟΛΑ !!!

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dionikou έγραψε:κοριτσόπουλα γεια σας
έχω αρχήσει να ψάχνω που θα κανω την β επιπέδου . Εγώ είμαι από επαρχία και δεν υπάρχει γιατρός εδώ να κάνει και πρέπει να ανέβω Αθήνα . Ο γιατρός μου μετά απο συζήτηση μου πρότεινε να πάω στο ΡΕΑ .Εσείς που θα την κάνετε? έχετε ακούσει κάτι για το ΡΕΑ ?
Και να πω και το παραπονό μου δεν έχω ακουσει ακόμα το νινι μου [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ακομα????και''γω τιποτα μονο γουργουριζει η κοιλια μου.....λενε οτι η καθε εγκυμοσυνη ειναι κ διαφορετικη αλλες πιο νωρις το καταλαβαινουν το μωρακι κ αλλες πιο αργα...εμενα η ξαδερφη μου ειναι περιπου οσο ειμαι και''γω και λεει οτι κλωτσαει κ το δικο μου τι κανει κοιμαται?????????μετα τι θα κανει θα κλαιει?????? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Dsk καλως ηρθες και απο μενα.....εδω θα σου φυγουν ολες η απορειες η θα μπερδευτεις ακομη περισσοτερο...για παραδειγμα ηξερες οτι και τα κοριτσακια οσο ειναι μικρα εχουνε πουλακι???? affraid affraid και εμεις προσφατα το μαθαμε και ακομα δεν μπορουμε να τιο ξεπερασουμε........μου λεει ο αντρας μου αντε ρε βλακειες......χα χα χα...ολα θα πανε καλα μην ανχωνεσε γιατι καταλαβαινει και το μωρακι σου........αληθεια τι περιμενεις φανηκε φανηκε???/

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ... ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ,ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ...ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΜΕΡΙΚΕΣ ΣΟΥΒΛΙΕΣ ΕΝΤΟΝΟΤΕΡΕΣ ΑΠΟ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ No ΑΛΛΑ ΚΑΤΑ Τ' ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ!!! ΑΦΟΥ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΚΡΕΠΑ ΜΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ , ΝΑ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑΣΩ ΛΙΓΟ pig ....ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΣΗΚΩΣΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!
(ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΑΝ ΠΗΡΕ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΤΗΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΟ "ΑΚΟΥΣΩ" ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΓΕΝΝΗΣΩ
pale ->ΕΧΩ ΚΑΙ ΛΟΓΟΥΣ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΗΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΕΝΑ ΧΕΡΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΤΑΥΡΩΜΕΝΑ....Η ΠΡΟΣΩΠΟΠΟΙΗΣΗ ΤΟΥ ΑΡΑΚΤΟΥ afro ...) ΑΥΤΟ ΒΡΗΚΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ?????

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
penelope26 φραπε και τσιγαρο ελειπε!!!!χα χα

dionikou

dionikou
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
έχω αρχίσει να αναρωτιέμε εγώ είμαι γαιδούρα μάνα Laughing ή έχω ένα τεμπέλικο παιδάκι? Razz όσο για την σοκολάτα που λέτε το είχα ακούσει και εγώ και στην τελευταία επισκεψη στον γιατρό επειδή δεν είχαμε δει το φύλο εφαγα σοκολάτα για να είναι σίγουρα ξυπνιο ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 20 215994 κοιμότανε τόσο πολύ που δεν καταφέρα με να δούμε το φύλο και το τι κράξιμο έφαγα απο τον αντρα μου δεν λέγετε ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 20 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 20 328109

dsk

dsk
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
tatianoula έγραψε:Dsk καλως ηρθες και απο μενα.....εδω θα σου φυγουν ολες η απορειες η θα μπερδευτεις ακομη περισσοτερο...για παραδειγμα ηξερες οτι και τα κοριτσακια οσο ειναι μικρα εχουνε πουλακι???? affraid affraid και εμεις προσφατα το μαθαμε και ακομα δεν μπορουμε να τιο ξεπερασουμε........μου λεει ο αντρας μου αντε ρε βλακειες......χα χα χα...ολα θα πανε καλα μην ανχωνεσε γιατι καταλαβαινει και το μωρακι σου........αληθεια τι περιμενεις φανηκε φανηκε???/

tatiannoula αυτό με το πουλάκι το ήξερα γιατί γύρω μου όλες στην οικογένεια έχουν τουλάχιστον από δύο μωρά και για πάρα πολύ καιρό άκουγα όλες τις θεωρίες του κόσμου για μωρά και εγκυμοσύνες!
Αλλα της κάθε μιας μας είναι τελικά ξεχωριστή~
Δεν φάνηκε ακόμη το φύλλο! χτες κάναμε υπέρηχο και ενώ προσπαθούσε ο γιατρός να το κάνει να μας δείξει εκείνο έπαιρνε όσες θέσεις μπορούσε για να μην φαίνεται!!!
Τώρα προσπαθώ να κλείσω για τον Β επιπέδου και θα ξέρω σε τρεις εβδομάδες τι περιμένουμε!!

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
DSK ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΚΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟΝ ΜΠΟΓΙΑΤΖΗ ΝΑ ΔΕΙ ΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΗΝΕΙ! ΑΧ ΤΟ ΑΤΙΜΟ ΑΝ ΔΕΝ ΦΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΤΟΥ ΤΟ ΚΑΝΩ ΠΑΡΔΑΛΟ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ!!!

dsk

dsk
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
kikitso έγραψε:DSK ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΚΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟΝ ΜΠΟΓΙΑΤΖΗ ΝΑ ΔΕΙ ΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΗΝΕΙ! ΑΧ ΤΟ ΑΤΙΜΟ ΑΝ ΔΕΝ ΦΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΤΟΥ ΤΟ ΚΑΝΩ ΠΑΡΔΑΛΟ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ!!!

καλώς σας βρήκα λοιπόν! να κάνεις το δωμάτιο με ήρωες από κινούμενα σχέδια!
Εγώ ακόμη δεν έχω σκεφτεί όυτε σε ποιό δωμάτιο θα είναι καλύτερα να το βάλω!
Έχει καμιά σας γάτα στο σπίτι??
Έχετε καθόλου εμπειρία από το πώς είναι οι γάτες με τα μωρά?
Έχω έναν αρσενικό εδώ και έξι χρόνια φυσικά εμβολιασμένο και δεν βγαίνει καθόλου έξω αλλά ανησυχώ μήπως χόνοντας την αποκλειστικότητα γίνει επικίνδυνος με το μωρό μου! Και δεν θέλω και να τον αποχωριστώ! Όλα τα θέλω δηλαδή γενικώς!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γατα δεν εχω, εχω σκυλακι κανις τεριε ο γιατρος μου ειπε οτι δεν υπαρχει προβλημα '''εχει κ αυτος σκυλι και μικρο παιδι''' απλα εννωειτε μια ματια παραπανω θα ριχνεις...εδω εξηγεις σε παιδακι η μαμα θα κανει μωρακι και χαιρεται κ το περιμενει και μετα ζηλευει....το ζωο που να του το εξηγησεις αλλα θα συνηθισει....

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γατουλα εχει η aylin αληθεια τι σου ειπε ο γιατρος σου για την Σανελ?????

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dsk έγραψε:Γειά σας! Εγώ είμαι 17 εβδομάδων και αρκετά αγχωμένη αυτό τον καιρό!
Είναι το πρώτο μου παιδί και ειλικρινά δεν έχω ιδέα τι κάνω και τί θα κάνω! Το ήθελα πολύ και θέλω να πάνε όλα καλά!
Εύχομαι σε όλες σας να έχετε μια ομαλή και ευτυχισμένη εγκυμοσύνη!
Kαλωσορισες στην παρεα μας!!!!Με το καλο να κρατησεις στην αγκαλια σου το μωρακι σου,κ μην αγχωνεσαι,ολα θα πανε καλα!!!Και εγω ετσι ενιωθα στην αρχη αλλα καταφερα να αποβαλω το αγχος κ πλεον απολαμβανω την εγκυμοσυνη μου.Φιλια πολλα!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 20 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 20 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 20 417472

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλισπέρα κορίτσια μου...

Δεν πήγαν καλά τα πράγματα...Ενώ το μωρό έχει μια φυσιολογική ανάπτυξη έχουμε να κάνουμε με ανώμαλο ομφάλιο λώρο...αντί να έχει 2 αγγεία είναι μονήρης(λείπει το 1 αγγείο)...
Δεν έχω κάτι να πω...πρέπει να πηγαίνουμε συχνά να βλέπουμε την ανάπτυξη και να παρακαλάμε τον Θεό και την Παναγίτσα να μην σταματήσει να αναπτύσεται το μικρό μου...Είναι κοριτσάκι το καμάρι μου...Παιδιά έχουν παγώσει οι σκέψεις μου...Μακάρι να της έδινα και τη ζωή μου για να είναι εκείνη καλά...πάγωσαν τα όνειρά μας...τώρα μόνο περιμένουμε ένα θαύμα...
Χαλάω την ατμόσφαιρα κορίτσια μου...ζητώ συγγνώμη...μια συμβουλή...μην σας νοιάζει τι φύλο έχει το μωρό,,,Πάντα να παρακαλάτε να είναι υγειές!!!Εγώ προσεύχομαι για την μπέμπα μου στην Παναγίτσα...Μανούλα είναι και αυτή θα με καταλάβει Sad Sad Sad

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
aylin έγραψε:Καλισπέρα κορίτσια μου...

Δεν πήγαν καλά τα πράγματα...Ενώ το μωρό έχει μια φυσιολογική ανάπτυξη έχουμε να κάνουμε με ανώμαλο ομφάλιο λώρο...αντί να έχει 2 αγγεία είναι μονήρης(λείπει το 1 αγγείο)...
Δεν έχω κάτι να πω...πρέπει να πηγαίνουμε συχνά να βλέπουμε την ανάπτυξη και να παρακαλάμε τον Θεό και την Παναγίτσα να μην σταματήσει να αναπτύσεται το μικρό μου...Είναι κοριτσάκι το καμάρι μου...Παιδιά έχουν παγώσει οι σκέψεις μου...Μακάρι να της έδινα και τη ζωή μου για να είναι εκείνη καλά...πάγωσαν τα όνειρά μας...τώρα μόνο περιμένουμε ένα θαύμα...
Χαλάω την ατμόσφαιρα κορίτσια μου...ζητώ συγγνώμη...μια συμβουλή...μην σας νοιάζει τι φύλο έχει το μωρό,,,Πάντα να παρακαλάτε να είναι υγειές!!!Εγώ προσεύχομαι για την μπέμπα μου στην Παναγίτσα...Μανούλα είναι και αυτή θα με καταλάβει Sad Sad Sad
Κουκλιτσα μου,σου ευχομαι ολοψυχα μεσα απο την καρδια μου να συνεχιζει να αναπτυσεται η μικρουλα κ να την κρατησεις με το καλο στην αγκαλια σου...Ειλικρινα εχω παγωσει αυτη τη στιγμη...Θα προσευχηθω κ εγω στην Παναγιτσα για το μωρακι σου κ πιστευω οτι οι προσευχες μας θα εισακουστουν...Να εχεις μοναχα πιστη,δυναμη κ κουραγιο κ θα δεις οτι στο τελος η μικρη θα τα καταφερει..!!!!!!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aylin έγραψε:Καλισπέρα κορίτσια μου...

Δεν πήγαν καλά τα πράγματα...Ενώ το μωρό έχει μια φυσιολογική ανάπτυξη έχουμε να κάνουμε με ανώμαλο ομφάλιο λώρο...αντί να έχει 2 αγγεία είναι μονήρης(λείπει το 1 αγγείο)...
Δεν έχω κάτι να πω...πρέπει να πηγαίνουμε συχνά να βλέπουμε την ανάπτυξη και να παρακαλάμε τον Θεό και την Παναγίτσα να μην σταματήσει να αναπτύσεται το μικρό μου...Είναι κοριτσάκι το καμάρι μου...Παιδιά έχουν παγώσει οι σκέψεις μου...Μακάρι να της έδινα και τη ζωή μου για να είναι εκείνη καλά...πάγωσαν τα όνειρά μας...τώρα μόνο περιμένουμε ένα θαύμα...
Χαλάω την ατμόσφαιρα κορίτσια μου...ζητώ συγγνώμη...μια συμβουλή...μην σας νοιάζει τι φύλο έχει το μωρό,,,Πάντα να παρακαλάτε να είναι υγειές!!!Εγώ προσεύχομαι για την μπέμπα μου στην Παναγίτσα...Μανούλα είναι και αυτή θα με καταλάβει Sad Sad Sad

Καρδια μου μην σταματας να ελπιζεις! Ευχομαι ολα να πανε καλα.. Ειμαι σιγουρη οτι ολα θα πανε καλα.. Θα προσευχηθω για την μικρη κυρια που ευχομαι να την γνωρισω καποια στιγμη... Ειμαι διπλα σου σε οτι και αν θελησεις!

afroditi1006

afroditi1006
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
aylin έγραψε:Καλισπέρα κορίτσια μου...

Δεν πήγαν καλά τα πράγματα...Ενώ το μωρό έχει μια φυσιολογική ανάπτυξη έχουμε να κάνουμε με ανώμαλο ομφάλιο λώρο...αντί να έχει 2 αγγεία είναι μονήρης(λείπει το 1 αγγείο)...
Δεν έχω κάτι να πω...πρέπει να πηγαίνουμε συχνά να βλέπουμε την ανάπτυξη και να παρακαλάμε τον Θεό και την Παναγίτσα να μην σταματήσει να αναπτύσεται το μικρό μου...Είναι κοριτσάκι το καμάρι μου...Παιδιά έχουν παγώσει οι σκέψεις μου...Μακάρι να της έδινα και τη ζωή μου για να είναι εκείνη καλά...πάγωσαν τα όνειρά μας...τώρα μόνο περιμένουμε ένα θαύμα...
Χαλάω την ατμόσφαιρα κορίτσια μου...ζητώ συγγνώμη...μια συμβουλή...μην σας νοιάζει τι φύλο έχει το μωρό,,,Πάντα να παρακαλάτε να είναι υγειές!!!Εγώ προσεύχομαι για την μπέμπα μου στην Παναγίτσα...Μανούλα είναι και αυτή θα με καταλάβει Sad Sad Sad
ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ.ΜΗΝ ΑΠΕΛΠΙΖΕΣΑΙ ΟΜΩΣ.ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΕ ΞΕΡΩ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΠΡΙΝ ΚΟΙΜΗΘΩ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΥΧΗ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΣΟΥ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ.ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΟΜΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΜΑΣ...

afroditi1006

afroditi1006
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ.ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ.ΜΑΛΩΣΑ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΒΑΦΤΙΣΗΣ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ.ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΠΕΘΕΡΕΣ ΤΕΛΙΚΑ.ΑΝΤΙ ΝΑ ΠΟΥΝ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΠΡΩΤΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ...ΤΙ ΝΑ ΠΩ...ΕΧΩ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ.ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ...

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
aylin έγραψε:Καλισπέρα κορίτσια μου...

Δεν πήγαν καλά τα πράγματα...Ενώ το μωρό έχει μια φυσιολογική ανάπτυξη έχουμε να κάνουμε με ανώμαλο ομφάλιο λώρο...αντί να έχει 2 αγγεία είναι μονήρης(λείπει το 1 αγγείο)...
Δεν έχω κάτι να πω...πρέπει να πηγαίνουμε συχνά να βλέπουμε την ανάπτυξη και να παρακαλάμε τον Θεό και την Παναγίτσα να μην σταματήσει να αναπτύσεται το μικρό μου...Είναι κοριτσάκι το καμάρι μου...Παιδιά έχουν παγώσει οι σκέψεις μου...Μακάρι να της έδινα και τη ζωή μου για να είναι εκείνη καλά...πάγωσαν τα όνειρά μας...τώρα μόνο περιμένουμε ένα θαύμα...
Χαλάω την ατμόσφαιρα κορίτσια μου...ζητώ συγγνώμη...μια συμβουλή...μην σας νοιάζει τι φύλο έχει το μωρό,,,Πάντα να παρακαλάτε να είναι υγειές!!!Εγώ προσεύχομαι για την μπέμπα μου στην Παναγίτσα...Μανούλα είναι και αυτή θα με καταλάβει Sad Sad Sad

Ειναι αξημερωτα και κατι μ'εσπρωχνε να ανοιξω τον υπολογιστη,δεν εχω υπνο με τπτ σημερα...και πεφτω πανω σ'αυτο! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 20 534787 aylin,ματακια μου,εχω στενοχωρηθει παρα πολυ,ολες οι σκεψεις μου ειναι μαζι σου.Δεν ξερω αν σε βοηθαει αυτο,αλλα θελω να το ξερεις...Μην προκαταβαλεις καταστασεις ομως!Ειναι πολυ πιθανο να πανε ολα καλα και η μπεμπα σου να εχει τοση θεληση για ζωη,που να να μην πτοηθει καθολου!Εξαλλου γνωριζει οτι την περιμενει τοση αγαπη,μου ειναι αδυνατον να αρνηθει!Θα αναψω ενα κερακι για σενα και την μπεμπουλα σου σημερα και οι προσευχες μου ειναι μαζι σας!Μετα απο τοσο καιρο που ειμαστε εδω,το θεωρω αδιανοητο να συμβει κατι κακο σε καποια της παρεουλας!Θυμησου:δεν εισαι μονη σου! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 20 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 20 215994 φιλακια πρωινα με δροσια καλοκαιριου...

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Aylin μου σε ψάχνω από χθες (θα το έχεις καταλάβει ήδη!) Σκέφτηκα ότι απλώς ξεχάστηκες να με πάρεις. Καταρχήν χρειάζεται να σκεφτείς λίγο πιο λογικά ( στο λέω αλλά και εγώ μαλλον δεν θα είχα κουράγιο να το κάνω) τα πράγματα. Τι σου είπε ο γιατρός? Είναι κάτι που μπορεί να φτιάξει? Τι μπορεί να προκληθεί από αυτό? Συγνώμη που σε βομβαρδίζω με ερωτήσεις απλώς δεν ξέρω τι μπορεί να είναι αυτό και πως να εξελιχθεί. Πρέπει να είσαι δυνατή για το μωρό σου γιατί σε χρειάζεται και γιατί με το να στεναχωριέσαι της κάνεις κακό! Εκείνη δεν καταλαβαίνει ακόμη μόνο δέχεται τα συναισθήματα από σένα. Θα πάνε όλα καλά, θα δεις.. Έχεις όλες εμάς να προσευχόμαστε για σένα και όλα θα πάνε καλά. Θα μπω msn από το γραφείο κτ τις 10 να τα πούμε, φρόντισε να είσαι, εντάξει???? ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 20 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 20 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 20 417472

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kalimera τι καλημερα δηλαδη στεναχωρεθηκα πρωι πρωι...Aylin κουραγιο κοπελαρα μου ολα θα πανε καλα πρεπει να το πιστεψεις για να συμβει....γι'''αυτο δεν σε βρηκα χτες στο φεις κ περιμενα περιμενα.....εγω πιστευω οτι δεν πρεπει να σε παρει απο κατω καταλαβαινω οτι ευκολα να το λες δυσκολα να το κανεις απλα το νινακι σε νιωθει και αισθανεται το ανχος κ την αγωνια σου......καλα συγνωμη αυτο δεν φενοτανε πριν???στην αυχενικη ας πουμε...
και τι σας ειπε ο ντοκτορ???ποσο επικυνδινο ειναι>??υπαρχουν και αλλες τετοιες περιπτωσεις που ολα πηγαν καλα???
εμενα οταν με ειχε τρομαξει ο γιατρος με την ερυθρα και να αποφευγω τα παιδια γιατι αν κολλησω θα σταματησουμε την κυηση,,καποια κοπελα μου ειχε πει εδω στο φορουμ '''συγνωμη ξεχναω κ ονοματα''' να βαζω λαδακι απο καντιλι η αγιασμο στην κοιλιτσα μου να κανω σταυρο...και μονο που το κανω νιωθο πιο δυνατη και πιο ηρεμη ...κανε και'''συ αν θελεις!!!

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
DSK ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΛΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!

AYLIN ΜΙΑ ΕΥΧΗ ΜΟΝΟ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!! ΒΑΖΕ ΛΑΔΑΚΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΟΠΩΣ ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!! ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 20 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 34]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 27 ... 34  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις