Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
425 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 425 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27 ... 34  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 34]

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια μου καλημέρα,
Το ότι θα εισέπρατα τετοια θετική ενέργεια και τόση μα τόση αγάπη απο ανθρώπους που ουσιαστικά δεν με γνωρίζουν έστω και φατσικά(εξαίρεση η Carrie kai i Ardo)και να μου το έλεγε κάποιος δεν θα το πίστευα!!!Σας ευχαριστώ πάρα πολύ μέσα απο την καρδιά μου για την συμπαράσταση για τις θετικές σας σκέψεις...Ανταποδίδω στο χιλιοπλάσιο!!!

Προσπαθώ με ηρεμία και με δύναμη να συνειδιτοποιήσω το τι ακριβώς συνέβει και φυσικά να είμαι θετική αλλά συγχρώνος και προετοιμασμένη για όλα!!!

Το πως μερικές φορές οι συμπτώσεις στη ζωή μας οδηγούν εκεί που φοβόμαστε.Μετά απο μια σειρά γεγονότων που δεν πιστεύω πως είναι απαραίτητο να αναφερθούν...πήγαμε στον ιατρό.Αρχικά κάνεμα διακοιλιακό υπέρηχο...Στη συνέχεια ρωτάει την μαία του τι έχουν σημειώσει για τον ομφάλιο λώρο...και στην αυχενική στις περισότερες περιπτώσεις δεν γίνονται μετρήσεις γιατι είναι μικρούλης ο ομφάλιος οπότε γι'αυτό.Χρειάζεται να κάνουμε κολπικό υπέρηχο μου λέει...πάω αλλάζω να ρωτάω συνέχεια τι συμβαίνει...να έχουμε πεθάνει απο την αγωνία...τελος πάντων τελειώνει η εξέταση...σας περιμένω στο γραφείο μου μας λέει...εκέι κορίτσια ξέσπασα σε κλάμματα...Πηγαίνουμε στο γραφείο και μας λέει πως το μωρό αναπτύσετι φυσιολογικά.Πως περιμένουμε κοριτσάκι, πως είναι πολύ δραστήρια το καμάρι μας και πως έχουμε θέμα με τον ομφάλιο λώρο....όπως είπα και χθες είναι μονήρης...δηλαδή έχει μόνο ένα αγγείο.Όλες μας ξέρουμε πως ο ομφάλιος είναι η κύρια πηγή θρέψης του μωρού.Συχνή παρακολούθηση της ανάπτηξης του εμβρύου...μας είπε...πήγε να πεί αμνυοπαρακέντηση αλλά έτσι όπως τον κοίταξα λέει εντάξι αφού δεν θέλει η Στέλλα τελειωσε...μπορεί η μονήρης αρτηρία να προκαλέσει πολλά...μπορεί και τίποτα...μπορεί να επιβιώσει το μωρό...μπορεί και όχι...Γι'αυτό σας έγραψα πως είμαι προετοιμασμένη για τα πάντα...Μπείτε και στο γούγλι και ψάξτε το!!!ο γιατρός είπε πως πρέπει να κοιτάμε τη καρδιακή της λειτουργία και την λειτουργεία των νεφρών της...Επίσης όλα αυτά τελειώνουν με την γέννα καθώς κόβεται ο ομφάλιος

Ελπίζω να πάνε όλα καλά...το εύχομαι με όλη μου την καρδιά

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σεντόνι πήγα και έγραψα πάλι...

Dsk καλώς ήρθες στη παρέα μας με το καλό το μωράκι σου!Και εγώ έχω μια γατουλίνα...την Σανέλ μου.Λοιπόν εάν στον προγεννητικό έλεγχο βγήκες αρνητική στο τοξόπλασμα...τότε εά ο γατούλις σου είναι οικόσιτος και δεν έρχεται σε επαφή με άλλα ζωάκια ή μικρόβια τότε δεν υπάρχει πρόβλημα,επίσης εάν βγήκες θετιή σημαίνει ότι έχεις τα αντισώματα οπότε δεν συντρέχει λόγος ανησυχίας!!!

Κορίτσια μου και κάτι τελευταίο...όποιος σας τα πρήζει απο τώρα με θέματα βάφτησης ονόματος κλπ κλπ κλπ...εάν δεν καταλαβαίνει και δεν έχει τρόπους και δεν αντιλαμβάνετε και τους δικούς σας...ευχηθείτε του να πάει να πνηγει, κοινώς ξεχάστε τι πάει να πει ευγένεια και πείτε πως προτέρημα για εσάς είναι να είναι καλά το μωρό και να γεννηθεί υγειές!!!!

Φιλιά πολλά

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aylin έγραψε:Κορίτσια μου καλημέρα,
Το ότι θα εισέπρατα τετοια θετική ενέργεια και τόση μα τόση αγάπη απο ανθρώπους που ουσιαστικά δεν με γνωρίζουν έστω και φατσικά(εξαίρεση η Carrie kai i Ardo)και να μου το έλεγε κάποιος δεν θα το πίστευα!!!Σας ευχαριστώ πάρα πολύ μέσα απο την καρδιά μου για την συμπαράσταση για τις θετικές σας σκέψεις...Ανταποδίδω στο χιλιοπλάσιο!!!

Προσπαθώ με ηρεμία και με δύναμη να συνειδιτοποιήσω το τι ακριβώς συνέβει και φυσικά να είμαι θετική αλλά συγχρώνος και προετοιμασμένη για όλα!!!

Το πως μερικές φορές οι συμπτώσεις στη ζωή μας οδηγούν εκεί που φοβόμαστε.Μετά απο μια σειρά γεγονότων που δεν πιστεύω πως είναι απαραίτητο να αναφερθούν...πήγαμε στον ιατρό.Αρχικά κάνεμα διακοιλιακό υπέρηχο...Στη συνέχεια ρωτάει την μαία του τι έχουν σημειώσει για τον ομφάλιο λώρο...και στην αυχενική στις περισότερες περιπτώσεις δεν γίνονται μετρήσεις γιατι είναι μικρούλης ο ομφάλιος οπότε γι'αυτό.Χρειάζεται να κάνουμε κολπικό υπέρηχο μου λέει...πάω αλλάζω να ρωτάω συνέχεια τι συμβαίνει...να έχουμε πεθάνει απο την αγωνία...τελος πάντων τελειώνει η εξέταση...σας περιμένω στο γραφείο μου μας λέει...εκέι κορίτσια ξέσπασα σε κλάμματα...Πηγαίνουμε στο γραφείο και μας λέει πως το μωρό αναπτύσετι φυσιολογικά.Πως περιμένουμε κοριτσάκι, πως είναι πολύ δραστήρια το καμάρι μας και πως έχουμε θέμα με τον ομφάλιο λώρο....όπως είπα και χθες είναι μονήρης...δηλαδή έχει μόνο ένα αγγείο.Όλες μας ξέρουμε πως ο ομφάλιος είναι η κύρια πηγή θρέψης του μωρού.Συχνή παρακολούθηση της ανάπτηξης του εμβρύου...μας είπε...πήγε να πεί αμνυοπαρακέντηση αλλά έτσι όπως τον κοίταξα λέει εντάξι αφού δεν θέλει η Στέλλα τελειωσε...μπορεί η μονήρης αρτηρία να προκαλέσει πολλά...μπορεί και τίποτα...μπορεί να επιβιώσει το μωρό...μπορεί και όχι...Γι'αυτό σας έγραψα πως είμαι προετοιμασμένη για τα πάντα...Μπείτε και στο γούγλι και ψάξτε το!!!ο γιατρός είπε πως πρέπει να κοιτάμε τη καρδιακή της λειτουργία και την λειτουργεία των νεφρών της...Επίσης όλα αυτά τελειώνουν με την γέννα καθώς κόβεται ο ομφάλιος

Ελπίζω να πάνε όλα καλά...το εύχομαι με όλη μου την καρδιά

Κοπέλα μου καλημέρα! Καλημέρα σε όλες βασικά τις μανούλες τις ομάδας σας! Όπως καταλάβατε ανήκω σε άλλη ομάδα αλλά μόλις διάβασα το συγκεκριμένο μηνυματάκι θέλησα να σου δώσω κουράγιο! Έχω ακούσει και για άλλες κοπέλες που αντιμετωπίζουν το ίδιο προβληματάκι και στο τέλος όλα πήγαν καλά! Ένα θα σου πω! Θετική σκέψη πάνω από όλα και τα πάντα θα πάνε τέλεια! Θα φέρεις στον κόσμο την μπεμπούλα σου στην ώρα της! Αυτό να σκέφτεσαι!! Θα προσεύχομαι και για σένα στην Παναγίτσα από εδώ και πέρα όπως προσεύχομαι για να έχει καλά και το δικό μου πλασματάκι! Σίγουρα αυτοί οι μήνες θα έχουν άγχος αλλά είπαμε… ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!!! Φαίνεστε όμορφο ζευγάρι με τον άντρα σου και σίγουρα σας αξίζουν τα καλύτερα!!! Φιλάκια στην μπεμπούλα σου!!!!!!

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
aylin έγραψε:Κορίτσια μου καλημέρα,
Το ότι θα εισέπρατα τετοια θετική ενέργεια και τόση μα τόση αγάπη απο ανθρώπους που ουσιαστικά δεν με γνωρίζουν έστω και φατσικά(εξαίρεση η Carrie kai i Ardo)και να μου το έλεγε κάποιος δεν θα το πίστευα!!!Σας ευχαριστώ πάρα πολύ μέσα απο την καρδιά μου για την συμπαράσταση για τις θετικές σας σκέψεις...Ανταποδίδω στο χιλιοπλάσιο!!!

Προσπαθώ με ηρεμία και με δύναμη να συνειδιτοποιήσω το τι ακριβώς συνέβει και φυσικά να είμαι θετική αλλά συγχρώνος και προετοιμασμένη για όλα!!!

Το πως μερικές φορές οι συμπτώσεις στη ζωή μας οδηγούν εκεί που φοβόμαστε.Μετά απο μια σειρά γεγονότων που δεν πιστεύω πως είναι απαραίτητο να αναφερθούν...πήγαμε στον ιατρό.Αρχικά κάνεμα διακοιλιακό υπέρηχο...Στη συνέχεια ρωτάει την μαία του τι έχουν σημειώσει για τον ομφάλιο λώρο...και στην αυχενική στις περισότερες περιπτώσεις δεν γίνονται μετρήσεις γιατι είναι μικρούλης ο ομφάλιος οπότε γι'αυτό.Χρειάζεται να κάνουμε κολπικό υπέρηχο μου λέει...πάω αλλάζω να ρωτάω συνέχεια τι συμβαίνει...να έχουμε πεθάνει απο την αγωνία...τελος πάντων τελειώνει η εξέταση...σας περιμένω στο γραφείο μου μας λέει...εκέι κορίτσια ξέσπασα σε κλάμματα...Πηγαίνουμε στο γραφείο και μας λέει πως το μωρό αναπτύσετι φυσιολογικά.Πως περιμένουμε κοριτσάκι, πως είναι πολύ δραστήρια το καμάρι μας και πως έχουμε θέμα με τον ομφάλιο λώρο....όπως είπα και χθες είναι μονήρης...δηλαδή έχει μόνο ένα αγγείο.Όλες μας ξέρουμε πως ο ομφάλιος είναι η κύρια πηγή θρέψης του μωρού.Συχνή παρακολούθηση της ανάπτηξης του εμβρύου...μας είπε...πήγε να πεί αμνυοπαρακέντηση αλλά έτσι όπως τον κοίταξα λέει εντάξι αφού δεν θέλει η Στέλλα τελειωσε...μπορεί η μονήρης αρτηρία να προκαλέσει πολλά...μπορεί και τίποτα...μπορεί να επιβιώσει το μωρό...μπορεί και όχι...Γι'αυτό σας έγραψα πως είμαι προετοιμασμένη για τα πάντα...Μπείτε και στο γούγλι και ψάξτε το!!!ο γιατρός είπε πως πρέπει να κοιτάμε τη καρδιακή της λειτουργία και την λειτουργεία των νεφρών της...Επίσης όλα αυτά τελειώνουν με την γέννα καθώς κόβεται ο ομφάλιος

Ελπίζω να πάνε όλα καλά...το εύχομαι με όλη μου την καρδιά

Κοριτσακι μου,κοιταξα κατευθειαν στο γουγλι να δω τι ειναι αυτο το πραγμα,ευτυχως διαβασα και πολλα θετικα πραγματα.Τα περισσοτερα μωρακια δεν εχουν κανενα απολυτως προβλημα.Η συγκεκριμενη ανωμαλια ειναι η πιο συνηθισμενη οσον αφορα τον ομφαλιο λωρο.Εξαλλου αφου εχει αναπτυχθει μια χαρα μεχρι τωρα η μπεμπουλα σου,γιατι να μην το κανει και τωρα? Wink δεν ξερω,εγω ειμαι γενικα αισιοδοξος ανθρωπος,ισως και αφελης αλλα δεν βαζω ευκολα το κακο με το νου μου!Καταλαβαινω την αγωνια σου γιατι και εγω στην αρχη ειχα θεμα (ειμαι φορεας κυστικης ινωσης και μεχρι να δουμε οτι δεν ειχε και ο αντρας μου,περασαμε μεγαλη αγωνια...δεν χρειαζεται να πω τι γινεται αν ημασταν και οι 2 φορεις...)αλλα καθισα και ειδα την κατασταση με αισιοδοξια και πολλες προσευχες για το μωρακι μου.Ετσι και η μπεμπουλα σου.Ολες πανω-κατω εχουμε περασει τα ζορια μας...Εχω ηδη 2 γνωστες μου κρεβατωμενες με αποκολληση απο τον 2,5μηνα και χωρις σημαδια σηκωματος απο το κρεβατι προς το παρον.Ολα θα πανε καλα,εχεις προχωρησει ηδη πολυ!Χαριζω σε σενα και την μπεμπουλα σου το τραγουδι του γαμου μου https://youtu.be/pcBx3KL4f9Y ......για μενα μιλαει για ολες τις μορφες αγαπης....εξαλλου την θες ΕΔΩ την μπεμπουλα! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 21 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 21 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 21 417472

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="χαμομηλακι"]

Χαμομηλάκι...είσαι πολύ γλυκειά!!!Η μπέμπα σε ευχαριστεί πολύ για την ωραία αφιέρωση!!!Φιλάκια πολλά πολλά!!!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 21 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 21 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 21 417472

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
aylin μου σου εύχομαι να πάνε όλα τέλεια!
Χτες το βράδυ ένιωσα για πρώτη φορά τον μπέμπη μου, μου έδωσε 2 απανωτές κλωτσιές, τοκ τοκ!!!
Είμαι σίγουρη οτι αν αρχίσει να κλωτσάει και εσένα η μπεμπούλα, θα ηρεμήσεις λιγάκι μιας και θα την ακούς κάθε μέρα!
Σου πρότεινε ο γιατρός μήπως κάποιες τροφές συγκεκριμένες να τρως πιο πολύ?
Συγνώμη αν είναι άσχετη η ερώτηση, αλλά μήπως περνάνε απο κάποιες τροφές πιο πολλά ωφέλημα στο μωρό.
Φιλάκια στην μπέμπα σου και προσπάθησε να μην την στεναχωρείς πολύ!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Despoinaki kai Pumpkin...σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια!!!Υγεία και ευτυχία στα μωράκια σας πάνω απ'όλα!!!

Όχι δεν μου είπε κάτι τέτοιο...λες να τον ρωτούσα?δεν ξέρω...εμένα έχει κάνει αισθητή την παρουσία της το μανάρι μου...και χθές την ένοιωσα όταν ήμουν ξαπλωμένη...
ο γιατρός όμως μου είπε πως θα την νοιώθω καλά απο την 20η εβδομάδα και μετά...(μακάρι Παναγίτσα μου μακάρι)!!!

Κορίτσια για να ηρεμείται εσείς και τα μωράκια σας...υπάρχει το sky.fm εκεί υπάρχουν διάφορα είδη μουσικής...εγώ αυτη τη στιγμή ακούω το nature...και έχω ηρεμήσει απίστευτα...και κάνει καλό και στα μωρά μας!!!

Φιλάκια

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοίτα ξέρω οτι τα ψάρια έχουν ω3 και κάνει καλό στην ανάπτυξη του εγκεφάλου, στην πρόληψη καρδιοπαθειών και σε πολλά ακόμα και εκεί που έτρωγα 1 στο τόσο, τώρα προσπαθώ να τρώω 1-2 φορές την εβδομάδα.
Ψάξτο λίγο να δεις τι τρόφιμα είναι καλά για τα νεφράκια και την καρδιά, και σίγουρα με λίγη προσπάθεια όλα θα πάνε καλά!
Συγνώμη αν νομίζεις οτι ανακατεύομαι πολύ ή οτι δεν είναι σωστά αυτά που γράφω, απλά νομίζω οτι το μωράκι αν είναι να πάρει σε θερμίδες όσες χρειάζεται, καλό θα ήταν να είναι και "καλές θερμίδες", ειδικά τώρα που τις έχει ανάγκη για την ανάπτυξη συγκεκριμένων οργάνων.
Μην φανταστείς οτι και εγώ κάνω υγιεινή ζωή, απλά προσπαθώ να τρώω κάποια πράγματα πιο πολύ απο ότι παλιά!

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Και κάτι άσχετο, η χιονάτη που χάθηκε? έχω να την δω 2-3 μέρες, ελπίζω να είναι όλα καλά!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pumpkin έγραψε:Κοίτα ξέρω οτι τα ψάρια έχουν ω3 και κάνει καλό στην ανάπτυξη του εγκεφάλου, στην πρόληψη καρδιοπαθειών και σε πολλά ακόμα και εκεί που έτρωγα 1 στο τόσο, τώρα προσπαθώ να τρώω 1-2 φορές την εβδομάδα.
Ψάξτο λίγο να δεις τι τρόφιμα είναι καλά για τα νεφράκια και την καρδιά, και σίγουρα με λίγη προσπάθεια όλα θα πάνε καλά!
Συγνώμη αν νομίζεις οτι ανακατεύομαι πολύ ή οτι δεν είναι σωστά αυτά που γράφω, απλά νομίζω οτι το μωράκι αν είναι να πάρει σε θερμίδες όσες χρειάζεται, καλό θα ήταν να είναι και "καλές θερμίδες", ειδικά τώρα που τις έχει ανάγκη για την ανάπτυξη συγκεκριμένων οργάνων.
Μην φανταστείς οτι και εγώ κάνω υγιεινή ζωή, απλά προσπαθώ να τρώω κάποια πράγματα πιο πολύ απο ότι παλιά!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ καλή μου για το ενδιαφέρον!!!Εννοείται πως θα το ψάξω...φιλιά πολλά!!!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αυτό πήγα να ρωτήσω και εγώ...

Αλεξία πως πήγε χθες ο υπέρηχος?Κλείσατε για β επιπέδου???

Φιλιά

kalliopitsa

kalliopitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα, κουκλίτσες!!!
Πώς είστε; Νομίζω διάβασα όλα τα μηνύματα γιατί έχω λίγες μέρες κι εγώ να μπω.
Στελίτσα (aylin), μην ανησυχείς, κοπέλα μου. Κι εγώ είμαι από τους ανθρώπους που δεν βάζουν κακό με το νου τους. Αφού πήγαν όλα καλά ως τώρα και το μωράκι μεγαλώνει κανονικά κάτω από αυτές τις συνθήκες τότε συγχαρητήρια!!!Είναι σκληρό καρύδι!!! Να δεις που θα είναι και υγιέστατο και σε λίγους μήνες δε θα θυμάσαι τίποτα απ'όλα αυτά...
Σε σκέφτομαι πολύ και να μου κάνεις την χάρη να ανάβεις κάθε μέρα ένα κεράκι αν περνάς από καμιά εκκλησία όταν πηγαίνεις στη δουλειά ή καντηλάκι στο σπίτι. Καλά; ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 21 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 21 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 21 417472
Αφροδίτη, γιατί κορίτσι μου έτσι; Μην καυγαδίζεις από τώρα... Θα του κολλήσει στον εγκέφαλο η αντίδρασή σου και μετά δε θα σε υποστηρίξει. Εϊναι τα μανάρια μας (*&@%$&$*$^&@%$^%@#ΗΓΦΣΗΔΦ%@$&@^*$52) ευαισθητούλια με τις μανούλες τους...Ας μην τους προκαλούμε! Και εννοείται να απαντάς όταν κάποιος σου λέει για το όνομα. Νομίζω θα μου άρεζε μια απάντηση του στυλ:Ευχαριστώ πολύ αλλά δε θυμάμαι να σας έχω παντρευτεί! Το παιδί είναι δικό μου και του άντρα μου και θα αποφασίζουμε μόνοι μας για το όνομα!!!
Τέλος πάντων. Κοριτσάκια γλυκά, εγώ προχθές ειδοποιήθηκα από την δουλειά ότι σταματάμε για την ώρα και θα μας πουν πότε θα μας ξαναδώσουν κάποιο πακέτο (έχω σύμβαση έργου με μια εταιρεία), τα έξοδα τρέχουν και χθες ο οφθαλμίατρος μου είπε ότι έχω χαλάζιο στο μάτι. Ξύπνησα στις 3.30 από τον πόνο και δε μπορούσα να ξανακοιμηθώ ως τις 5.30. Το δεξί μου μάτι είναι μισόκλειστο... Μια ομορφιά!!!!Καλοπερνάω κι εγώ βρε!!! Τί νομίζετε;;;; ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 21 604962 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 21 604962 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 21 604962
Άντε, φιλάκια σε όλες και σε όλα τα μπεμπουλίνια!! Να έχετε μια όμορφη μέρα και ελπίζω να ξαναμπω γιατί πονάει και το μάτι τόση ώρα στον υπολογιστή...!!!! Φιλιάάάάάάάάάάάά!!!!!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 21 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 21 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 21 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 21 417472

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
aylin έγραψε:Αυτό πήγα να ρωτήσω και εγώ...

Αλεξία πως πήγε χθες ο υπέρηχος?Κλείσατε για β επιπέδου???

Φιλιά
Kουκλιτσα μου σε ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον σου!!!!Χθες βραδυ μπηκα για να γραψω κ εγω κ να διαβασω κ δικα σου νεα απο τον υπερηχο,αλλα μολις τα διαβασα δεν σκεφτηκα καν να γραψω κατι για τον εαυτο μου...τελικα το χθεσινο ραντεβου ακυρωθηκε γιατι ετυχε κατι εκτακτο κ δεν εκανε καθολου ιατρειο το απογευμα,θα παω ομως την ερχομενη Τριτη.Υπερηχο β επιπεδου εχω κλεισει ηδη για 11/07!!!Σημερα πηγα οδοντιατρο κ κοντα εκει ηταν μια εκκλησια της Παναγιας.Μπηκα μεσα,προσκυνησα,αναψα κερακια κ το ενα φυσικα ηταν για σενα κ την μπεμπουλα σου...ζητησα απο την Παναγια να εχει τον μπεμπη μου μου,το μωρο σου κ τελος ολα τα μωρακια του κοσμου καλα κ να εχουμε ολες μια καλη εγκυμοσυνη με υγιης μωρακια...Σε φιλω γλυκια μου κ να θυμασαι πως με δυναμη κ θετικη σκεψη ολα θα πανε καλα!!!Φιλια στην κοιλιτσα σου!!!!

dsk

dsk
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
[quote="aylin"]Σεντόνι πήγα και έγραψα πάλι...

Dsk καλώς ήρθες στη παρέα μας με το καλό το μωράκι σου!Και εγώ έχω μια γατουλίνα...την Σανέλ μου.Λοιπόν εάν στον προγεννητικό έλεγχο βγήκες αρνητική στο τοξόπλασμα...τότε εά ο γατούλις σου είναι οικόσιτος και δεν έρχεται σε επαφή με άλλα ζωάκια ή μικρόβια τότε δεν υπάρχει πρόβλημα,επίσης εάν βγήκες θετιή σημαίνει ότι έχεις τα αντισώματα οπότε δεν συντρέχει λόγος ανησυχίας!!!

aylin σ' ευχαριστώ πολύ! Δεν έχω γύρω μου και πολλούς φιλόζωους και όλοι μου έλεγαν να τον δώσω αλλού!!! Αδιανόητο!!
Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά με το μωράκι σου και να μην έχει καμία συνέπεια σ αυτό το πρόβλημα με τον ομφάλιο λώρο!Να σκέφτεστε μόνο θετικά!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
alexia-marinos έγραψε:
aylin έγραψε:Αυτό πήγα να ρωτήσω και εγώ...

Αλεξία πως πήγε χθες ο υπέρηχος?Κλείσατε για β επιπέδου???

Φιλιά
Kουκλιτσα μου σε ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον σου!!!!Χθες βραδυ μπηκα για να γραψω κ εγω κ να διαβασω κ δικα σου νεα απο τον υπερηχο,αλλα μολις τα διαβασα δεν σκεφτηκα καν να γραψω κατι για τον εαυτο μου...τελικα το χθεσινο ραντεβου ακυρωθηκε γιατι ετυχε κατι εκτακτο κ δεν εκανε καθολου ιατρειο το απογευμα,θα παω ομως την ερχομενη Τριτη.Υπερηχο β επιπεδου εχω κλεισει ηδη για 11/07!!!Σημερα πηγα οδοντιατρο κ κοντα εκει ηταν μια εκκλησια της Παναγιας.Μπηκα μεσα,προσκυνησα,αναψα κερακια κ το ενα φυσικα ηταν για σενα κ την μπεμπουλα σου...ζητησα απο την Παναγια να εχει τον μπεμπη μου μου,το μωρο σου κ τελος ολα τα μωρακια του κοσμου καλα κ να εχουμε ολες μια καλη εγκυμοσυνη με υγιης μωρακια...Σε φιλω γλυκια μου κ να θυμασαι πως με δυναμη κ θετικη σκεψη ολα θα πανε καλα!!!Φιλια στην κοιλιτσα σου!!!!

Αλεξάκι μου μεγαλώνει ο μπεμπάκος...πατε γι β επιπέδου!!!χιχιχι...πέρασε ο καιρός...Σε ευχαριστώ μέσα απο την καρδιά μου για την κίνηση σου αυτή!Το εκτιμώ αφάνταστα...προσπαθω να σεκφτομαι θετικά και πως όλα στο τέλος θα μας πάνε καλά!!!Σε φιλώ πολύ Αλεξάκι μου γλυκό! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 21 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 21 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 21 417472

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="dsk"]
aylin έγραψε:Σεντόνι πήγα και έγραψα πάλι...

Dsk καλώς ήρθες στη παρέα μας με το καλό το μωράκι σου!Και εγώ έχω μια γατουλίνα...την Σανέλ μου.Λοιπόν εάν στον προγεννητικό έλεγχο βγήκες αρνητική στο τοξόπλασμα...τότε εά ο γατούλις σου είναι οικόσιτος και δεν έρχεται σε επαφή με άλλα ζωάκια ή μικρόβια τότε δεν υπάρχει πρόβλημα,επίσης εάν βγήκες θετιή σημαίνει ότι έχεις τα αντισώματα οπότε δεν συντρέχει λόγος ανησυχίας!!!

aylin σ' ευχαριστώ πολύ! Δεν έχω γύρω μου και πολλούς φιλόζωους και όλοι μου έλεγαν να τον δώσω αλλού!!! Αδιανόητο!!
Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά με το μωράκι σου και να μην έχει καμία συνέπεια σ αυτό το πρόβλημα με τον ομφάλιο λώρο!Να σκέφτεστε μόνο θετικά!


Dsk ό'τι θέλεις στείλε μου γιατί είμαι πολύ φιλόζωι...όχι να μην τον δώσεις πουθενά είναι κρίμα ο καημενούλης...στο κάτω κάτω και αυτός ψυχούλα έχει...εάν μιλήσεις με τον ιατρό θα δείς πως και εκείνος το ίδιο θα σου πεί...δηλαδή πως δεν συντρέχει λόγος ανησυχίας...
Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου!!!Να είσαι καλά και εύχομαι και σε σένα ότι καλύτερο!!!Φιλιά

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Στελλιτσα μου ολα θα πανε καλα αληθεια το πιστευω... Για να το πω πιο σωστα το ξερω.... Να μην χανεις λεπτο το χαμογελο σου η μπουμπου τα νοιωθει ολα!!! Ολοκληρο νινακι ειναι πια!! Smile


Να κανονισουμε και αλλη συνάντηση θελω πολυ να σας γνωρισω και απο κοντα!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Vivian έγραψε:Στελλιτσα μου ολα θα πανε καλα αληθεια το πιστευω... Για να το πω πιο σωστα το ξερω.... Να μην χανεις λεπτο το χαμογελο σου η μπουμπου τα νοιωθει ολα!!! Ολοκληρο νινακι ειναι πια!! Smile


Να κανονισουμε και αλλη συνάντηση θελω πολυ να σας γνωρισω και απο κοντα!

Βιβιανάκι μου γλυκό...σε ευχαριστώ μέσα απο την καρδιά μου για όσα μου γράφεις!!!Να χαίρεσαι τα ζουζουνάκια σου και με το καλό και το τρίτο μωράκι!!!Στο'χω ξαναπεί...σε θαυμάζω!!!χιχιχι

Φυσικά και να ξαναβρεθούμε όλες μαζί!Θα είναι πολύ όμορφα!!!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κοριτσια μου, δεν σας κρυβω οτι μολισ διαβασα την Αυλιν μας με επιασε κρυος υδρωτας και κλαματα, αλλα μετα σκεφτηκα πως ολα θα πανε καλα γιατι θα φροντισουμε εμεις την Αυλιν μας να της δινουμε καθημερινα θετικη ενεργεια και η μπεμπουλα θα ειναι καλα! ευχομαι οτι καλητερο πραγματικα, αυριο μετα την αυχενικη θα παω στον Αγιο Σπυριδωνα τον προστατη της Κερκυρας και θα σε σκεφτω και σενα και το μωρακι σου!
και ολα τα μωρακια να ειναι καλα.
χαθηκα λιγο γιατι νιωθω παραξενα για αυριο, μου εχει βγει σε φοβο, γιατι μεχρι τωρα η καθε επισκεψη ειχε και κατι κακο και εχω στεγνωσει απ το κλαμα, πως με πηρε ετσι απο κατω γαμωτο..
τελοσπαντων αυριο στις 10 αυχενικη.
ελπιζω να ειστε καλα ολες σας φιλω

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Με το καλό να μας πεις ευχάριστα χιονάτη!
Vivian είσαι καλύτερα απο προχτές?

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευχαριστω πολυ κοριτσουδι! Smile

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χιονατουλίνα μου γλυκειά...σε σκεφτόμασταν σήμερα...Μην φοβάσαι είναι λογικό να έχεις άγχος!!!Θα προσευχηθώ για σένα μανάρι μου και όλα θα πάνε καλά!!!Εγώ είμαι πολύ καλύτερα ψυχολογικά...Πιστεύω ότι θα τα καταφέρουμε και πως όλα θα πάνε καλά!!!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαιρομαι απιστευτα που εισαι καλητερα! πραγματικα'! ετσι να ειμαστε ''κοντα '' η μια στην αλλη να περνουμε δυναμη κατα καποιο τροπο μαζι θα τα περασουμε ολα, να περασουν ολα γρηγορα να ειναι καλα και μετα να τα κουβεντιαζουμε και να χαμογελαμε Smile Smile

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ!! ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΛΑ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΚΙ ΟΣΟ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ. ΘΑ ΒΑΖΕΙΣ ΛΑΔΑΚΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΝΤΗΛΑ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΚΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!
ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΑΣ. ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΑΣΕ ΠΟΥ ΣΤΟ ΜΩΡΟ ΕΣΕΙΣ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΥΜΑΝΤΟ. ΑΡΕ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΕΡΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΡΕΠΕΙΝΑ ΚΟΒΕΤΕ!
ΤΑΤΟΟΕD ΑΝ ΠΡΙΝ ΣΟΥ ΠΕΙ ΚΑΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΘΕΣΑΙ ΚΑΙ ΚΛΑΙΣ ΔΛΔ ΑΝ ΣΟΥ ΠΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ( ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ) ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ; ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΔΩΣΕΙΣ ΣΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ; ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΠΡΟΣΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΙ ΑΝ ΜΑΣ ΠΟΥΣ ΠΟΥΝ ΚΑΤΙ ΕΚΕΙ ΔΟΚΙΜΑΖΟΜΑΣΤΕ! ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΕ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ! ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΜΩΡΑ ΘΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ!! ΑΥΤΗ Η ΣΕΛΙΔΑ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΑ ΚΑΤΟΡΘΩΜΑΤΑ ΤΟΥΣ!!!!
ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 21 215994

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χιονατούλα με το καλό σου εύχομαι την αυχενική να πάνε όλα καλά!!Θα πάθεις πλάκα με το μωράκι σου που θα έχει μεγαλώσει τόσο πολύ, θα δεις!Θα περιμένουμε να μας πεις νεάκια σου όταν επιστρέψεις, είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά!

Απλά βρε κορίτσια όλες μας (συμπεριλαμβανομένου και εμού) πρέπει να γίνουμε λίγο πιο σκληρές σε μερικά θέματα. Πως θα γίνουμε μάνες άμα πέφτουμε συνέχεια στα πατώματα? Κανείς δεν είπε ότι μία εγκυμοσύνη είναι εύκολη κατάσταση και χωρίς κανένα θέμα να προκύπτει από το πουθένα ,ούτε σωματικά ακόμη δεν είναι εύκολη κατάσταση. Και η ζωή η ίδια δεν είναι εύκολη κατάσταση.Να κάνουμε τον σταυρό μας και να λέμε και ευχαριστώ που αυτά είναι τα προβλήματα μας και δεν αντιμετωπίζουμε τίποτα χειρότερο.Θέλει δύναμη!!Smile

Επίσης....ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ AYLIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 21 860530 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 21 860530 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 21 860530 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 21 860530 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 21 860530 Να πάνε όλα καλά και να είστε ευτυχισμένοι που σε λίγο καιρό θα έχετε την μπεμπούλα σας!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 34]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27 ... 34  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις