Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
380 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 380 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 28 ... 34  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 34]

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΟΠΟΥΛΕΣ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] !
aylin ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ, ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΟΛΗ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΜΟΥ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ...ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ, ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΜΑΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΑΛΑΞΟΥΜΕ ΤΗΝ ΡΟΗ ΤΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ....
ΓΙ'ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] !!!! ΜΗ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΑ...ΑΦΟΥ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΗΓΑΝ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΑΝΑΠΤΥΣΕΤΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] , ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΚΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ Κ ΕΠΕΙΤΑ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΙΔΙΑ ΠΟΡΕΙΑ....ΡΩΤΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΙΣΩΣ ΝΑ ΤΡΕΦΕΣΑΙ ΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΘΡΕΠΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΩΦΕΛΙΜΕΣ ΤΡΟΦΕΣ ΟΠΩΣ ΓΑΛΑ, ΜΕΛΙ ,[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ,ΑΥΓΑ!!!!
ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ??? ΧΙΟΝΑΤΗ...ΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ??? ΓΙΑΤΙ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΣΤΑ ΠΑΤΩΜΑΤΑ? ΚΙ ΕΓΩ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΕΙΧΑ ΑΓΧΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΣΤΡΕΣΑΡΕΣΑΙ ΤΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ!!!! ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ....ΚΑΙ ΠΟΥ ΝΑ ΠΙΑΣΟΥΝ ΚΙ ΟΙ ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΜΗΝΕΣ ΜΕ ΤΗΝΝ ΚΟΙΛΙΑ ΤΟΥΡΛΑ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ΚΑΙ ΤΙΣ ΖΕΣΤΕΣ ΔΛΔ!!!!!

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια μου!!!

Carrie σε ευχαριστώ πολύ πολύ για τις ευχές σου!!!Ο'τι καλύτερο μάτια μου σε σένα στον Θέμη και στον μπεμπάκο σας...(γαμπρό μου)!!!

Πηνελοπάκι μου σε ευχαριστώ πολύ...είμαι καλύτερα και προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά!!!ο Θεός είναι μεγάλος και μας δοκιμάζει για να γινόμαστε πιο δυνατοί!!!

Χιονατούλι και ενώ εμείς γράφουμε εσύ κανεις την αυχενική...Πόσο έχουμε δεθεί βρε κορίτσια απίστευτο!!!¨Ελα όλα καλά...Σου μιλάει η πιο αγχωμένη της παρέας που στην αυχενική έτρεμε σαν το ψάρι...χιχιχι!!!

Έλα να κάνει και η Βίβιαν την αυχενική της και να πούμε επιτέλους πως όλες περάσαμε στο Β τρίμηνο!

Το σάββατο μπαίνω αισίως στον 5ο...με μια κοιλλιτσα που δεν φαίνεται και τόσο πολύ λόγο ύψους (είμαι καμηλοπάρδαλη)...

Μακάρι όλα να πάνε καλά για όλες μας!!!

Σας φιλώ πολύ πολύ πολύ!!!

dionikou

dionikou
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
aylin σου ευχομε οτι καλητερο για σενα και το μωρακι σου ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 22 334590 εγώ σήμερα στεναχωρίθηκα έμαθα ότι ένας κουμπαρος μας ειναι αρρωστος 42 χρονων με 4 παιδια το μικροτερο 2 χρονων Sad οποτε κοριτσια μονο υγεια να εχουμε και ολα τα αλλα θα γινουν ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 22 50580
λοιπον ας περασουμε στα της εγκυμοσυνης ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 22 990599 μετραω 3 κιλα συν δεν τρωω πως τα πηρα δεν ξερω συνεχιζω να μην το εχω ακουσει αλλα 2 3 φορες βλεπω την κοιλια μου να ειναι σαν πρησμενη απο την μια πλευρα μαλλον κοβει βολτες το μικρο μου και εγω η γαιδουρα δεν καταλαβενω τιποτα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 22 215994 και σήμερα θα πάω για το πρωτο μου μπανακι ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 22 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 22 328109 φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

TATTOEED ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ???
AYLIN ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ!!!
ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Dionikou σε ευχαριστώ πολύ απο καρδιάς!!!

Ελενίτσα μου, - Mora ο'τι καλύτερο, να χαίρεσαι την όμορφη οικογένειά σου, τον κούκλο σου και με το καλό και το μπεμπάκι να έρθει!!!

Φιλιά πολλά

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μου ομορφα γεια σας!!!! τι βλεπω εχει η Αυλιν μας γεννεθλια? να σε χαιρομαστε και σενα και το νινακι σου να πανε ολα τελεια κοριτσακι μου ολα!

κοριτσια! τι να πρωτοπω! το πιο βασικο ολα ειναι καλα! η αυχενικη τελεια υπερ ευχαριστημενος ο ντοκ!
με βγαζει ακριβως 13 εβδομαδων και 4 ημερων!
το νινι μου ηταν ΤΟΣΟ ΥΠΕΡΚΗΝΙΤΙΚΟ!!!! μια ανασκελα μια μπρουμητα μια μασ γυρναγε ποπο! μια μας κοιταζε! τεντονοταν! μαζευοτανε! χριστε μου επαθα πλακα!
ειμαστε 7μιση εκατοστα παρακαλω! απ το κεφαλι μεχρι τον ποπο μας!αφηστε που εβαζε τον αντιχοιρα και τον εκανε πιπιλα! εκει τρελλαθηκα! μια εκλεγα μια γελαγα! επαθα σοκ!
τι να πω! ολα πηγαν καλα μεχρι τωρα!
μου κοβει και τα utrogestan και ξεκιναω σβεστιο & σιδηρο και απ τον αλλο μηνα ΚΑΙ μαγνησιο.
εχασα αλλα 2 κιλα με κοιταγε ο γιατρος παραξενα Shocked

φανταστικη εμπειρια και απεριγραπτη! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 22 215994

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:κοριτσια μου ομορφα γεια σας!!!! τι βλεπω εχει η Αυλιν μας γεννεθλια? να σε χαιρομαστε και σενα και το νινακι σου να πανε ολα τελεια κοριτσακι μου ολα!

κοριτσια! τι να πρωτοπω! το πιο βασικο ολα ειναι καλα! η αυχενικη τελεια υπερ ευχαριστημενος ο ντοκ!
με βγαζει ακριβως 13 εβδομαδων και 4 ημερων!
το νινι μου ηταν ΤΟΣΟ ΥΠΕΡΚΗΝΙΤΙΚΟ!!!! μια ανασκελα μια μπρουμητα μια μασ γυρναγε ποπο! μια μας κοιταζε! τεντονοταν! μαζευοτανε! χριστε μου επαθα πλακα!
ειμαστε 7μιση εκατοστα παρακαλω! απ το κεφαλι μεχρι τον ποπο μας!αφηστε που εβαζε τον αντιχοιρα και τον εκανε πιπιλα! εκει τρελλαθηκα! μια εκλεγα μια γελαγα! επαθα σοκ!
τι να πω! ολα πηγαν καλα μεχρι τωρα!
μου κοβει και τα utrogestan και ξεκιναω σβεστιο & σιδηρο και απ τον αλλο μηνα ΚΑΙ μαγνησιο.
εχασα αλλα 2 κιλα με κοιταγε ο γιατρος παραξενα Shocked

φανταστικη εμπειρια και απεριγραπτη! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 22 215994


Χιονατουλίνααααα μπράβοοοοοο!!!Τέλεια αχου το....!!!Πόσο χάρηκα δεν φαντάζεσαι!!!Όλα να πάνε κατ'ευχήν!!!

Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές!!!'Ο΄τι καλύτερο αγάπη μου!!!Φιλάκια!!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tattooed_snowhite έγραψε:κοριτσια μου ομορφα γεια σας!!!! τι βλεπω εχει η Αυλιν μας γεννεθλια? να σε χαιρομαστε και σενα και το νινακι σου να πανε ολα τελεια κοριτσακι μου ολα!

κοριτσια! τι να πρωτοπω! το πιο βασικο ολα ειναι καλα! η αυχενικη τελεια υπερ ευχαριστημενος ο ντοκ!
με βγαζει ακριβως 13 εβδομαδων και 4 ημερων!
το νινι μου ηταν ΤΟΣΟ ΥΠΕΡΚΗΝΙΤΙΚΟ!!!! μια ανασκελα μια μπρουμητα μια μασ γυρναγε ποπο! μια μας κοιταζε! τεντονοταν! μαζευοτανε! χριστε μου επαθα πλακα!
ειμαστε 7μιση εκατοστα παρακαλω! απ το κεφαλι μεχρι τον ποπο μας!αφηστε που εβαζε τον αντιχοιρα και τον εκανε πιπιλα! εκει τρελλαθηκα! μια εκλεγα μια γελαγα! επαθα σοκ!
τι να πω! ολα πηγαν καλα μεχρι τωρα!
μου κοβει και τα utrogestan και ξεκιναω σβεστιο & σιδηρο και απ τον αλλο μηνα ΚΑΙ μαγνησιο.
εχασα αλλα 2 κιλα με κοιταγε ο γιατρος παραξενα Shocked

φανταστικη εμπειρια και απεριγραπτη! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 22 215994

Άντε βρε κοπελιά και ανυσηχήσαμε!!!!Μπράβο που όλα πήγαν καλά!!!Σας είπανε φύλο??Είδες που είναι η πιο τέλεια εξέταση η αυχενική?Εγώ τότε συνειδητοποίησα ότι έχω μωράκι στην κοιλίτσα μου!!!!Μπράβο μπράβο όλα τέλεια!!!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μου σας ευχαριστω πολυ πολυ!!!!
carrie μου οχι δεν ειδαμε φυλο γιατι κουνιοτανε συνεχεια το κουτσουλακι αλλα ορκιζομαι οτι κατι πηρε το ματι μου σε καποια φαση να κρεμετε! και πριν με βγαλετε τρελλη το ειδε και ο αντρας μου!! μετα σκεφτηκα οτι ηταν ο λορος αλλα ηταν πολυ χαμηλα! χιχιχ
εγω παντος ησυχασα που ηταν ευχαριστημενος ο γιατρος!
ολα τα νινακια ευχομαι να ειναι καλα παναγια μου ολα!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 22 215994

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χρόνια πολλα Aylin oτι επιθυμείς!! Με το νυφικό είσαι κούκλα Very Happy

Χιονάτη μπράβο για την αυχενική σας Laughing

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pumpkin έγραψε:Χρόνια πολλα Aylin oτι επιθυμείς!! Με το νυφικό είσαι κούκλα Very Happy

Χιονάτη μπράβο για την αυχενική σας Laughing

Pumpkin σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σου!!!Ειλικρηνά τόσες ευ΄χες μαζεμένες και με τόση αγάπη δεν μου είχε τύχει ποτέ να πάρω!!!

Εδώ είμαι στην πρόβα νυφικού για τον θρησκευτικό γάμο που θα γινόταν προχθές...18/06 χιχιχι...θα ήταν πιο φουντωτό το νυφικό αλλά είμαι και απο μόνη μου ολίγον παχουλούτσικη οπότε θα φαινόμουν σαν τον χιονάνθρωπο!!!χιχιχι...όπως και να έχει χίλια ευχαριστώ!!!

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tattooed_snowhite έγραψε:κοριτσια μου ομορφα γεια σας!!!! τι βλεπω εχει η Αυλιν μας γεννεθλια? να σε χαιρομαστε και σενα και το νινακι σου να πανε ολα τελεια κοριτσακι μου ολα!

κοριτσια! τι να πρωτοπω! το πιο βασικο ολα ειναι καλα! η αυχενικη τελεια υπερ ευχαριστημενος ο ντοκ!
με βγαζει ακριβως 13 εβδομαδων και 4 ημερων!
το νινι μου ηταν ΤΟΣΟ ΥΠΕΡΚΗΝΙΤΙΚΟ!!!! μια ανασκελα μια μπρουμητα μια μασ γυρναγε ποπο! μια μας κοιταζε! τεντονοταν! μαζευοτανε! χριστε μου επαθα πλακα!
ειμαστε 7μιση εκατοστα παρακαλω! απ το κεφαλι μεχρι τον ποπο μας!αφηστε που εβαζε τον αντιχοιρα και τον εκανε πιπιλα! εκει τρελλαθηκα! μια εκλεγα μια γελαγα! επαθα σοκ!
τι να πω! ολα πηγαν καλα μεχρι τωρα!
μου κοβει και τα utrogestan και ξεκιναω σβεστιο & σιδηρο και απ τον αλλο μηνα ΚΑΙ μαγνησιο.
εχασα αλλα 2 κιλα με κοιταγε ο γιατρος παραξενα Shocked

φανταστικη εμπειρια και απεριγραπτη! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 22 215994


Μπραβο,χιονατη μου!!!Τι τελεια που πηγαν ολα καλα!!!Εχει μεγαλωσει και το νινι σου,μια χαρα ολα!!!

Aylin χρονια σου πολλα,να τα χιλιασεις και να χαιρεσαι την μπεμπουλα σου!Τι ομορφη που εισαι με το νυφικο!!!

Κοριτσακια μου,ενω τις προηγουμενες μερες ημουν γενικα καλα απο χτες το απογευμα νιωθω λιγο παραξενα.Μαλλον ειναι ψυχολογικο,κλαιω χωρις λογο,νιωθω...καπως!Βγηκα και για εναν καφε το μεσημερι,τον ηπια ντεκαφεινε αλλα με πειραξε λες και ειχε καφεινη...ελπιζω να μην μου εχει προκαλεσει καποιο προβλημα και νιωθω ετσι.Γενικα δεν πινω καθολου καφεδες,τωρα τι μου'ρθε?λετε να πειραξε που ηπια? Rolling Eyes Rolling Eyes

4/7 το επομενο ραντεβου με το γιατρο,ανυπομονω αν και οπως παντα φοβαμαι λιγο.Εχει πεσει και μια κακη επιδημια στο φιλικο μου κυκλο με αποκολλησεις και αλλα κακα πραγματα και εχω τρομαξει... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 22 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 22 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 22 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 22 534787 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 22 534787

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatooed ΕΙΔΕΣ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΣΗΜΕΡΑ!!!!ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΤ'ΕΥΧΗΝ!!ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΣΤΑ ΠΑΤΩΜΑΤΑ ΕΤΣΙ;;;;;
AYLIN ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ!!! ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙΣ ΤΟ ΚΕΡΑΚΙ !!
ΑΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΤΣΙ ΜΑΣ ΘΕΛΩ ΘΕΤΙΚΕΣ!
ΤΑΤΙΑΝΑ ΠΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ ΣΗΜΕΡΑ;
ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ!

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
aylin έγραψε:
Εδώ είμαι στην πρόβα νυφικού για τον θρησκευτικό γάμο που θα γινόταν προχθές...18/06 χιχιχι...θα ήταν πιο φουντωτό το νυφικό αλλά είμαι και απο μόνη μου ολίγον παχουλούτσικη οπότε θα φαινόμουν σαν τον χιονάνθρωπο!!!χιχιχι...όπως και να έχει χίλια ευχαριστώ!!!

Τελικά τον αναβάλλατε για να τα κάνετε μαζί?
Και εμείς λέγαμε φέτος για τον θρησκευτικό, ε μετά είπαμε να ξεκινήσουμε προσπάθειες και βλέπουμε, και τελικά το αφήσαμε για του χρόνου!
Του χρόνου τον Απρίλη έχουμε επέτειο της σχέσης μας 10 χρόνια, και θα ήθελα πολύ να παντρευτούμε την ίδια μέρα, αλλά θα είναι το μωρό μόνο 4ων μηνών, δεν θα έχω προλάβει να χάσω και κανα κιλό παραπάνω, οπooooτε βλέπουμε Very Happy Very Happy

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χιονατουλα χαιρομαι που ολα πηγαν καλα!!!!!!Ειδες που τελικα αδικα αγχωνοσουν κ ησουν χαλια...? Aylin ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 22 130627 χρονια πολλα κουκλιτσα μου!!!Να τα εκατοστησεις κ του χρονου με το καλο θα σε βοηθησει κ η μπεμπα να σβησετε μαζι τα κερακια ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 22 783141 χι χι χι !!!!

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τί όμορφα νέα βρε κορίτσια!!!Χιονάτη συγχαρητήρια, όλα τελικά πήγαν μια χαρά!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 22 604962 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 22 604962 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 22 604962 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 22 604962 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 22 604962 Μπράβο!!Πάντα τέτοια ευχάριστα!!Οσο για το αγοράκι ή κοριτσάκι, μην το πολυσκέφτεσαι!Ειναι νωρίς ακόμη (αν και το ατιμουτσικο έχει σχηματιστεί!! ), ας είναι όλα τα μωράκια γερά και αυτό είναι το τελευταίο που μας νοιάζει!
Αylin μου πάρε και ένα μεγάλο διαδικτυακό ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ, μέχρι να τα πούμε από κοντά το απογευματάκι!!Εχεις την αγάπη όλων μας, το ξέρεις!!!(παρένθεση: με το νυφικό είσαι σαν νεραιδούλα, τέλεια!!!)
queen queen queen
καλό απόγευμα σε όλες κορίτσια!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ardo...ανυπομονώ να σε δώ!!!

Κορίτσια μου...ειλικρινά με έχετε συγκινήσει απίστευτα!!!Φέτος δεν είχα όρεξη να κόψω τουρτίτσα αλλά του χρόνου...εάν τα όνειρά μου βγούν αληθηνά...15όροφη θα σβήσω όχι αστεία!!!χιχιχι

Χαμομηλάκι...δεν έχει πάθει τίποτα το μωρουλίνο σου!Προσπάθησε να μθν έχεις κακή ψυχολογία γιατί οσο να'ναι επιρεάζεται το μανάρι!!!Εσύ πας στις 4/07...εγώ στις 5/07 για junior β επιπέδου...να δούμε εάν είναι καλά το μωράκι...Είναι φυσικό να επιρεάζεσαι και να στεναχωριέσαι όταν ακούς δυσάρεστα για μωράκια...Είμαι σίγουρη πως όλα θα είναι καλά!!!Θετική σκέψη έτσι?Εγώ είδα διαφορά και σε μένα...με το να στεναχωριέμαι τι κερδίζω...?τίποτε απολύτως!!!

Pumpkin λοιπόν ο γάμος μας αναβλήθηκε λόγο διπλωματικών επεισοδείων με τα πεθερικά μου!!!χιχιχι...και κυρίως λόγο της μπεμπας!οπότε του χρόνου και βλέπουμε πρώτα ο Θεός!!!

Κορίτσια μώλις γυρήσαμε απο τον ιατρό μας ο οποίος ήταν πολύ καθησυχαστικός(δεν μπορούσε να κάνει διαφορετικά)...έτσι λοιπόν μου έγραψε σίδηρο και ασβέστιο...και με διαβεβαίωσε πως όλα θα πάνε καλά!!!

Επίσης μου έδωσε διάφορα φυλλάδια με διατροφές, με συμβουλές, με διάφορες ασθένειες που πρέπει να προσέξουμε και το καλύτερο...ΠΩΣ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ...το οποίο θα το γράψω το βραδάκι!!!

Πάω να πιώ milk shake με την Αρετούλα και μώλις επιστρέψω θα σας γ΄ραψω γιατι έχει ενδιαφέρον!!!

Φιλιά πολλά!!!Χίλια ευχαριστώ για τις ευχές!!!Όλες να έχουμε μια καλή εγκυμοσύνη και πάνω απ'όλα υγεία για εμάς, τα μωρά μας και την οικογένειά μας!!!

afroditi1006

afroditi1006
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ.AYLIN ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΑ.
ΧΙΟΝΑΤΟΥΛΑ ΧΑΡΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ...ΕΙΔΕΣ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ..ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣ ΠΑΝΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ..
ΚΙΚΙΤΣΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΚΛΚΗΣΙΑ.ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΑΛΛΟ ΜΕΡΟΣ ΚΑΙ ΑΠΑΙΤΗΣΑ Ο ΓΑΜΟΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟ ΜΕΡΟΣ ΜΟΥ.ΥΠΟΛΟΓΙΖΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΜΑΖΙ.Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΣΕ ΑΛΛΗ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΤΟ ΠΗΓΑΙΝΕ ΕΛΑ ΤΟΝ ΣΥΓΓΕΝΩΝ ΜΟΥ.ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΗΣ ΤΟ ΥΠΟΣΧΕΘΗΚΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ.ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ ΒΡΑΔΙΑΤΙΚΑ.ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΟΜΟΡΦΕΣ

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αφροδίτη μου ευχαριστώ πολύ!...


Κορίτσια όπως σας υποσχέθηκα θα σας γράψω για την επικοινωνία μας με τα μωράκια μας...
Επίσς υπάρχουν ενότητες μέσα οι οποίες αναφέρονται στα εξής:
α.Οι πιο συνηθισμένες ενοχλήσεις
β.όσα επιρεάζουν το έμβρυο
γ.διαιτολογικές συμβουλές για την εγκυοσύνη και τον θηλασμό
δ.βαφή των μαλλιών κατά τη διάρκεια της κύησης
ε.ταξίδια κατά την εγκυμοσύνη
ζ.sex και εγκυμοσύνη
η.άσκηση στην εγκυμοσύνη

όποια απο εσάς ενδιαφέρεται για κάποιο απο τα παραπάνω μπορεί εαν θέλει να μου στείλει πμ...

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ ΜΕ ΤΟ ΕΜΒΡΥΟ

1.Όσο το παιδί είναι μέσα στην κοιλιά πως καταλαβάινουμε ότι η μητέρα επικοινωνεί με το μωρό της?

Η ίδια καταλαβαίνει, έχει αυτό το βίωμα, αφού χαλαρώσει και έχει τοποθετήσει τα ΄χερια της επάνω στην περιοχή της λεκάνης, μπορεί να έχει την αίσθηση στις παλάμες στο σωματικό επίπεδο πρώτα με την αίσθηση κραδασμού, και μετά απο το κέντρο της καρδιάς αισθανόμενη αγάπη, στέλνοντας αγάπη στο έμβρυο νοιώθει αυτό το βίωμα, αυτή την επικοινωνία, είναι μια πολύ βαθιά επικοινωνία που μόνο βιωματικά μπορεί να τη ζήσει μία γυναίκα


2.Το παιδί τι καταλαβαίνε?Καταλαβαίνει τη μαμά του?καταλαβαίνει τη μουσική?και πως το καταλαβαίνουμε ότι τα καταλαβαίνει αυτά?

Απο τους κραδασμούς.Καταλαβαίνει το κραδασμό της παλάμης, το ρεύμα της αγάπης, την ηρεμία που έχει εκείνη τη στιγμή που είναι συνδεδεμένη με το μωρό της η γυναίκα, τη μεταδίδει αυτή με τη μορφη κραδασμού.Την μουσική την ακούει, έχει αποδειχθέι ότι απο τον 5 μήνα της εγκυμοσύνης ακούει όλους τους εξωτερικούς ήχους.

3.πως θα πρεπει να επικοινωνεί η μαμά με το παιδί όταν αυτό είναι ακόμα στην κοιλιά?

Να είναι χαλαρωμένη, να είναι εστιασμένη καθημερινά και να παρατηρεί που βρίσκεται συναισθηματικά, ποιές είναι οι ανάγκες της και όταν συνειδητοποιήσει της ανάγκες της στη συνέχεια θα συνειδιτοποιήσει και της ανάγκες του παιδιού.Αναπτύσεται απο την ενδομήτρια ζωή αυτή η σχέση, κτίζει την συναισθηματική σχεση με το μωρό της, και με την γέννηση του μωρού το μωρό δεν θα της είναι τόσο ξένο, θα έχει αναπτύξει σχέση μαζί του απο πρίν.


Κορίτσια ελπίζω να μην σας κούρασα...Επίσης Αρετούλι ευχαριστώ πολύ για το ωραίο απόγευμα!!!
Καληνύχτα και όνειρα γλυκά!!!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τικανετε μανουλες μου ομορφες;

Στελλα αν και καθυστερημενα χρονια πολλα καρδια μου! Να τα εκατοστησεις καθε ευτυχια μεσα απο την καρδια μου! Πηρα το θαρρος και ελπιζω να μην σε πειραξει να ρωτησω τον γιατρο μου για σενα και μου ειπε να σου πω να μην ανυσυχεις ολα θα πανε καλα! Απλα εσυ θα εισαι τυχερη και θα βλεπεις το μπεμπακι σου συχνα!

Χιονατουλα μου γλυκια χαρηκα τοαο πολυ!!! Ημουν σιγουρη οτι ολα ειναι καλα τωρα κοιτα να το πιστεψεις και εσυ και να το απολαυσεις!!

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσουδια!

Πως ειμαστε σημερα που ερχεται και Σ.Κ?

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 22 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 22 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 22 654316 Εγω ειχα ενα δυσκολο απογευμα χτες,αναγκαστηκα και φωναξα την μαμα μου στο σπιτι γιατι δεν μπορουσα ουτε τα ρουχα να απλωσω και θα εμεναν αιωνιως στο πλυντηριο γιατι και ο αντρας μου γυρισε στις 10.30 χτες το βραδυ.Πανω που ελεγα οτι οι αναγουλες μειωνονται κανουν εναν τσαααααφ και επανερχονται δριμυτερες. Χτες ειχα και κατι πονακια στην κοιλια,την νιωθω πραγματικα να μεγαλωνει live!Ο γιατρος μου ειχε πει οτι μπορει πολλες φορες να νιωθω καπως στην κοιλια γιατι οσο μεγαλωνει και τεντωνονται οι μυς,συμβαινουν ανακαταταξεις.Και αμα φαω και οσπριο οπως χτες,εκει να δεις χαμος! bom bom bom επεσα νωρις να κοιμηθω αλλα μπα!Εχω την αισθηση οτι ολη τη νυχτα δεν εχω κλεισει ματι...τωρα βεβαια ειμαι Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep ...Λεω να ξαναγινω τεμπελα σημερα και να παω να φαω σε μαμα...Απο βδομαδα εχω μια εξεταση που λεγεται καλλιεργεια κολπικου υγρου,εσας σας την εχει πει?γινεται μου ειπε σε μικροβιολογικο...Δεν τολμω να σκεφτω πως affraid affraid affraid θα παω στον ξαδερφο μου που ειναι μικροβιολογος να τον ρωτησω αλλα νιωθω οτι θα ειναι μαλλον αμηχανη φαση μεταξυ πρωτοξαδερφων αν γινεται οπως φανταζομαι! tongue

Σας φιλω και παω να ετοιμαστω,θα σας πω νεα μετα!

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!

TATTOOED ΤΕΛΕΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 22 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 22 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 22 50580
ΣΕ ΣΗΚΩΣΕ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ?

ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΣΥΓΧΙΖΟΜΑΙ Η ΕΓΚΥΜΟΝΟΥΣΑ!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 22 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 22 679259 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 22 679259
ΦΙΛΙΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 22 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 22 417472

mamita

mamita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tattooed_snowhite έγραψε:γεια σας κοριτσια μου, δεν σας κρυβω οτι μολισ διαβασα την Αυλιν μας με επιασε κρυος υδρωτας και κλαματα, αλλα μετα σκεφτηκα πως ολα θα πανε καλα γιατι θα φροντισουμε εμεις την Αυλιν μας να της δινουμε καθημερινα θετικη ενεργεια και η μπεμπουλα θα ειναι καλα! ευχομαι οτι καλητερο πραγματικα, αυριο μετα την αυχενικη θα παω στον Αγιο Σπυριδωνα τον προστατη της Κερκυρας και θα σε σκεφτω και σενα και το μωρακι σου!
και ολα τα μωρακια να ειναι καλα.
χαθηκα λιγο γιατι νιωθω παραξενα για αυριο, μου εχει βγει σε φοβο, γιατι μεχρι τωρα η καθε επισκεψη ειχε και κατι κακο και εχω στεγνωσει απ το κλαμα, πως με πηρε ετσι απο κατω γαμωτο..
τελοσπαντων αυριο στις 10 αυχενικη.
ελπιζω να ειστε καλα ολες σας φιλω

Καλημερα ειμαι καινουργια στην παρεα και ειμαι 16 εβδομαδων! περιμενω κοριτσακι τελοσ Νοεμβρη. Τι αγχος.. Διαβασα οτι θα πας στον Α. Σπυριδωνα και τρελαθηκα. εισαι απο Κερκυρα? Εγω ναι ,αλλα μενω θεσσαλονικη και προσευχομαι απο μακρια. Σας φιλω!

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mamita έγραψε:
tattooed_snowhite έγραψε:γεια σας κοριτσια μου, δεν σας κρυβω οτι μολισ διαβασα την Αυλιν μας με επιασε κρυος υδρωτας και κλαματα, αλλα μετα σκεφτηκα πως ολα θα πανε καλα γιατι θα φροντισουμε εμεις την Αυλιν μας να της δινουμε καθημερινα θετικη ενεργεια και η μπεμπουλα θα ειναι καλα! ευχομαι οτι καλητερο πραγματικα, αυριο μετα την αυχενικη θα παω στον Αγιο Σπυριδωνα τον προστατη της Κερκυρας και θα σε σκεφτω και σενα και το μωρακι σου!
και ολα τα μωρακια να ειναι καλα.
χαθηκα λιγο γιατι νιωθω παραξενα για αυριο, μου εχει βγει σε φοβο, γιατι μεχρι τωρα η καθε επισκεψη ειχε και κατι κακο και εχω στεγνωσει απ το κλαμα, πως με πηρε ετσι απο κατω γαμωτο..
τελοσπαντων αυριο στις 10 αυχενικη.
ελπιζω να ειστε καλα ολες σας φιλω

Καλημερα ειμαι καινουργια στην παρεα και ειμαι 16 εβδομαδων! περιμενω κοριτσακι τελοσ Νοεμβρη. Τι αγχος.. Διαβασα οτι θα πας στον Α. Σπυριδωνα και τρελαθηκα. εισαι απο Κερκυρα? Εγω ναι ,αλλα μενω θεσσαλονικη και προσευχομαι απο μακρια. Σας φιλω!


ΜΑΜΙΤΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 22 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 22 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 22 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 34]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 28 ... 34  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις