Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
378 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 378 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 23 ... 34  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 34]

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κοριτσια βλεπω ειστε ολες καλα μπραβο...aylin μου σε ζηλευω που ενιωσες το μωρακι σου.....εγω χτες μπηκα στον 5μηνα και τιποτα μονο γουργουριζει η κοιλια μου ''αναισθητη μανα''.....
χαμομηλακι εμενα ο γιατρος μου ειπε προσοχη τον πρωτο καιρο ιδικα τους πρωτους 2-3μηνες.ενταξει ετσι κ αλλιως δεν κανουμε τωρα ακροβατικα προσεχουμε οσο να''ναι....τι να κανουμε υπομονη!!!!
tattooed_snowhite και εμενα το στηθος στην αρχη πονουσε παρα πολυ αφου ξυπνουσα απο τον πονο....τωρα ομως ειμαι μια χαρα βεβαια μεγαλωσε 2 νουμερα αλλα τουλαχιστον δεν ποναει....να βαζεις κρεμουλα αν εχεις φαγουρα στην ρογα///////

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμένα πάντως σήμερα πρωί πρωί με ξύπνησε ο μπέμπης μου Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Carrie έγραψε:Εμένα πάντως σήμερα πρωί πρωί με ξύπνησε ο μπέμπης μου Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

αχ,τι ωραια!!!!εμενα με ξυπνησε η κοιλια μου που γουργουριζε...δεν νομιζω οτι ηταν μωρο,μαλλον αφαγια! cheers τωρα εχω τρελη νυστα Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμενα παλι με ξυπνησε ενα σκυλακι που εχουμε στην απεναντι οικοδομη ολο γαβγιζε και γαβγιζε.........
χα χα

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέεεερα τι κάνετε μαμαδοφιλενάδες μου?Πως είναι σήμερα οι κοιλίτσες μας?

Χαμομηλάκη σ'ευχαριστώ πολύ που έβλαες την λίστα-τρομοκράτη...ανησήχησα με την κοκα κολα η αλήθεια είναι...αλλά δεν είναι ότι πίνω μεγάλες ποσότητες...έχει τύχει καμιά φορά να πιώ ένα κουτάκι...

Carrie εαν θέλεις στείλε μας και την δική σου λίστα ή το πρόγραμμα διατροφής...μπας και αξιωθώ να το κάνω!

Σε 5 μέρες πάω να δώ την μπέμπα και ανυπομονώ ή χαζομαμά!

Εμας ο δικός μας ο ιατρός μπαίνει σε ακόμη πιο ανατριχιαστικές λεπτομέρειες...του στυλ "θέλετε να κάνετε σεξ?" και τετοια...τι να του απαντήσεις τώρα...Αύριο ή την παρασκευή θα πάω να κάνω αιματολογικές και την γενική καθώς και την καλλιέργεια ούρων...Μακάρι να βγουν καλά τα αποτελέσματα.
Αυτά...εδώ έχει συννεφιά και λογικά σε λιγάκι θα βρέξει...
Σας αφήνω κορίτσια φιλιά πολλά στις κοιλίτσες σας!!!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
carrieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee !!! οποτε θελησεις και εχεις χρονο μπορεις να μας δειξεις το διατροφολογιο να παρουμε λιγο τα μετρα μας??? Very Happy
πωπω σημερα πολυ νταουν ουτε δεν θα μαγειρεψω, θα κανω κανα αυγουλακι ντοματουλα τυρακι αγγουρακι φρεσκο ψωμακι , ευτηχως ολα απο τον κηπο μου.. ουφφ
εσεις τι θα μαγειρεψετε κορασιδες?

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελα μου ντε...τι μαγιερεύουν σήμερα??? ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 12 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 12 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 12 654316
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 12 893968

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ έχω φαγητό της μαμάς που με προμήθευσε χθες για 2-3 μέρες!!Smile

Λέμε σήμερα να αρχίσουμε να αδειάζουμε σιγά σιγά το δωμάτιο του μωρού..Έχουμε 2 μεγάλες βιβλιοθήκες μέσα και πρέπει να ξεδιαλύνουμε τα βιβλία και να τις μετακινήσουμε άλλου..Είναι νωρίς λέτε??

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπράβο Carrie...τι καλό έφτιαξε η μανούλα???

Μια χαρά καιρός είναι...άσε που δεν κάνει ζέστη κι'ολας για να διπλασιαστεί η κούραση!Εμείς απο Ιούλιο λέμε να αδειάσουμε τον ξενώνα...γιατι τέλος της επόμενης εβδομάδας θα είμαι εκτός Ελλάδος ...
Φιλάκια Very Happy Very Happy Very Happy

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ξέρω και γω βρε Aylin μου?Είμαι κάπως διστακτική..αλλά πρέπει να ξεκινήσουμε από τις βιβλιοθήκες για να μεταφέρουμε στις άδειες μας τα βιβλιά στα πατρικά μας και μετά υπάρχουν και ένα ημίδιπλο κρεβάτι, ένα γραφείο και ένα κομοδίνο για μεταφορική..Δεν είναι και λίγα..:-/

Η μανούλα μου έκανε γεμιστά!!Smile

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγω σημερα δεν εχω ουτε μαγειρεμα,μια και λειπει ο αντρουλης σε επαγγελματικο ταξιδι και θα γυρισει αυριο βραδυ.Ειχα σκοπο να φαω κανενα απομειναρι ψυγειου αλλα με πηρε η καλη μαμα μου τηλεφωνο οτι εχει παστιτσιο σημερα και να παω να φαω εκει ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 12 536304 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 12 536304 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 12 536304 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 12 536304 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 12 536304 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 12 536304 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 12 536304 μη σας πω οτι θα της εγκατασταθω κιολας μεχρι αυριο,τι να κανω μονη μου?

Carrie,καλα κανεις και φτιαχνεις το δωματιο.Κανε τις μετακινησεις και τις ανακαταταξεις πριν βαρυνεις ή κουραστεις για να δεις και τι χωρος σου μενει και τι αγορες θα εχεις να κανεις.Θελουμε κι εμεις να κανουμε μια τετοια παλικαρια στο δωματιο που προοριζεται για το μπεμπε αλλα ολο το αναβαλλουμε.Δεν ειναι νωρις,οσο νωριτερα τοσο καλυτερα! flower flower flower

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχχχχχ ελληνιδα μανα κοριτσια! σιγα μην μας αφηνανε νυστικες και χωρις βοηθεια! χιχιχιχιχ
κοριτσια μπορω να πω τη γνωμη μου? επειδη λετε για το δωματιο του μωρου Embarassed Embarassed εγω θελω να το κανω τον τελευταιο μηνα ολα Embarassed Embarassed Embarassed μη σας πω με το που γεννησω.... αλλα σιγα μην κρατηθω ε? μολις φουσκωσει η κοιλια........... Shocked χεχεχε

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μακάρι να μπορέσεις Σωτηρία μου!Εγώ φοβάμαι πως άμα βαρύνουμε..άστα βράστα!!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και γω αυτο φοβαμαι carrie μου μετα ουτε τα ποδια μας δε θα μπορουμε να παρουμε, αντε θα δουμε χεχεχεχε ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 12 215994

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και μιας και το θυμήθηκα!!!!Εμένα καμία από τις φίλες μου δεν είναι καν παντρεμένη!!!! ΚΑΝ!Για να μην αναφερθώ στο γεγονός ότι η μία έχει μία σχέση του Κ**** , η άλλη δεν έχει καν σχέση αλλά άπειρους φίλους άνδρες, η τρίτη στην κοσμάρα της γενικότερα. Τουλάχιστον η κολλητή μου τώρα θα παντρευτεί (τον Σεπτέμβριο) οπότε κάααααπως αν και όχι απόλυτα μπαίνει στην φάση σιγά σιγά και ευτυχώς έχω μία πολύ καλή φίλη και συνάδελφο που γέννησε πρόσφατα και λέω καμία κουβέντα γιατί θα μου έιχε σαλέψει!!!

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΜΑ Η ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ ΠΗΡΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΠΡΟΟΔΟ ΚΑΙ ΤΟ ΧΡΟΝΟΥ ΠΕΜΠΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ!!!! ΕΚΛΕΙΣΑ ΓΙΑ Β' ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΣΤΙΣ 12 ΙΟΥΛΙΟΥ. ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΤΟ ΣΙΔΗΡΟ ΓΙΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΒΓΑΛΑ ΣΠΥΡΑΚΙΑ.
CARRIE ΒΑΛΕ ΤΟ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΟ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ.
ΚΑΙ ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ ΟΙ ΕΜΕΤΟΙ ΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΛΙΓΗ ΩΡΑ ΟΙ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ!!!!!!!!!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Carrie οι δικές μου ξέκοψαν κάθε επαφή μαζί μου γιατί μου είπαν πως απο τότε που έμεινα έγκυος "δεν έχω πλάκα"...χοχοχο...που να το πω και να με πιστέψουν...ΔΕΝ σεβάστηκαν το γεγονός πως ο άνθρωπος όταν παντρεύεται αλλάζουν κάποιες προταιρεότητες στη ζωή του και πόσο μάλλον όταν περιμένεις να φέρεις στο κόσμο ένα παιδί...Δυο λαλούν και τρείς χωρεύουν!

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΛΑΨΩ! ΠΟΣΟ ΠΕΡΗΦΑΝΗ!!
CARRIE ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΚΟ ΓΙΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΙΣΑ ΙΣΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΦΤΑΣΕΙΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΙ ΘΑ ΠΡΟΤΟΚΑΝΕΙΣ; ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΑΝΤΟΧΕΣ; ΕΜΕΙΣ ΤΩΡΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΚΕΝΗΣΗ ΣΤΙΣ ΚΡΕΒΒΑΤΟΚΑΜΑΡΕΣ ΤΩΡΑ ΣΕ ΚΑΝΑ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ. ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΟ ΦΙΛΟ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΠΙΑ.... ΧΘΕΣ ΠΑΛΙ ΠΟΠΟ ΕΛΕΟΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ..
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΕΓΩ ΤΡΩΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΜΕΤΡΟ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ. ΠΙΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ;;; I love you I love you

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΜΗ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΦΙΛΕΣ!! ΤΟ ΜΑΘΑΝΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΗΛ. ΞΕΡΕΙΣ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΜΙΑ ΕΥΧΗ ΚΑΤΙ...
ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΑΣ ΤΡΕΧΑΜΕ ΓΙ ΑΥΤΕΣ ....
ΑΦΗΣΤΕ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΛΕΝΕ ΓΥΝΑΙΚΕΣ... ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΕΤΙΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΘΕΛΕΙΣ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΑΛΛΑ ΣΕ ΠΟΝΑΕΙ ΚΑΚΑ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ... Mad Mad Mad

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΠΕΛΙΤΣΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???
ΕΓΩ ΓΥΡΙΣΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ cheers ...ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΑ ΠΟΣΤ ΣΑΣ(ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΣΥΝ ΗΘΕΙΑ ΠΛΕΟΝ)... ΚΑΛΑ ΟΡΙΣΜΕΝΑ ΜΕ ΤΙΣ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΚΥΡΑ... ΑΚΟΥΣ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΛΑΚΑ ΠΛΕΟΝ!!! Twisted Evil ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟΤΕ ΝΑ ΜΗ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟ ΑΤΟΜΟ....ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΣΕΒΕΤΑΙ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΦΑΣΗ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ ....ΟΥΣΤ!!!!
ΑΥΤΗ ΗΤΑΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΑΠΟ ΜΙΑ (ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΗ) ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΗΣ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΘΩ ΣΕ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΤΗΣ ΛΕΩ: ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΠΑΜΕ ΕΞΩ ΓΙΑ ΚΑΦΕ Η' ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΕΣΥ ΕΔΩ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ? ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΑΕΙ: Ε ΕΣΥ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΝΙΚΟ(ΣΥΖΗΓΟΣ) ΕΚΕΙ???.... ΟΧΧΧΧΙΙΙΙΙΙΙ...
ΘΑ ΤΟΝ ΔΕΣΩ ΜΕ ΤΟ ΛΟΥΡΙ ΣΤΗΝ ΕΞΩΠΟΡΤΑ.... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΖΟΝΕΤΑ (Ο ΝΙΚΟΣ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΠΑΝΩ) ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΤΗΣ ΕΙΧΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΕΞΩ!!!!!
ΤΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ....ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΑΠΟΔΕΚΤΟΥΝ ΟΤΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΓΥΡΩ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΠΑΡΑΜΕΝΟΥΝ ΕΦΗΒΟΙ.....
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΣΤ ΑΛΛΑ ΔΙΑΟΛΙΣΤΗΚΑ ΠΑΛΙ ΠΟΥ ΤΑ ΘΥΜΗΘΗΚΑ!!!!

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άσε Πηνελοπάκι δεν λες τίποτα!!!Εμένα δεν έχουν τολμήσει ακόμη να μου πούνε κάτι τέτοιο αλλά το έχουνε πει για κοινό μας πολύ καλό φίλο που ο άνθρωπος αρραβωνιάστηκε και μένει με την κοπέλα του (μιλάω πάντα για τις ίδιες φίλες που περιέγραψα προηγουμένως παραπάνω, τις πρώτες 3 περιπτώσεις) "Μα καλά δηλαδή πρέπει όποτε θέλουμε να βγούμε με τον Νίκο να έρχεται και ΑΥΤΗ μαζί μας???" Αυτή είναι η αρραβωνιαστικιά του ε??Άμα έχεις τέτοιους φίλους....

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΤΑ Τ'ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΑΝ ΚΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΣΟΒΑΡΗ ΣΧΕΣΗ-ΓΑΜΟ ΚΤΛ....ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΗΚΑΝ ΑΝΕΤΑ , ΜΟΝΟ ΕΚΕΙΝΗ ΕΙΧΕ ΠΑΝΤΑ ΑΤΑΚΕΣ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ: "ΕΛΑ ΜΩΡΕ ΤΙ ΑΝΑΓΚΗ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΕΣΥ... ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΝΙΚΟ... ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΘΗΚΕΣ" κ πάντα αυτες οι φράσεις έχουν λίγη δόση κακίας !!!
ΠΑΝΤΩΣ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ ΜΟΥ ΕΙΧΑ 7 ΠΑΡΑΝΥΦΟΥΣ... ΟΛΟΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ!!! ΑΡΑ Η ΠΡΟΣΑΡΜΟΓΗ ΑΝΤΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΤΗΝ ΝΕΑ ΜΟΥ ΖΩΗ ΣΤΕΦΘΗΚΕ ΜΕ ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΠΙΤΥΧΕΙΑ queen

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α την καλύτερη ατάκα την έχω ακούσει από την διευθύντρια μου!!"Τι ανάγκη έχουν οι άνδρες??Ένα πιάτο φαϊ και ένα σιδερωμένο πουκάμισο"!!Καταλαβαίνετε γιατί είναι 38 & ανύπαντρη!!

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Carrie έγραψε:Α την καλύτερη ατάκα την έχω ακούσει από την διευθύντρια μου!!"Τι ανάγκη έχουν οι άνδρες??Ένα πιάτο φαϊ και ένα σιδερωμένο πουκάμισο"!!Καταλαβαίνετε γιατί είναι 38 & ανύπαντρη!!

Αυτες τις θειτσες τυπου διευθυντριας που το παιζουν και δηθεν υπερανω δεν τις μπορω καθολου!Αμα,κουκλα μου,σε εχουν μονο για φαι και για σιδερο,αστο καλυτερα!Εμενα οι φιλεναδες μου ειναι οι πολλες ανυπαντρες δυστυχως και καποιες αδεσμευτες...οχι γιατι εχουν ανθρωποδιωχτη αλλα μαλλον θα τις χαρακτηριζα και λιγο ατυχες.Ευτυχως με την κολλητη μου ειμαστε ακριβως στα ιδια.Οταν μαλιστα πηγα να τη δω στο μαιευτηριο που γεννησε πριν 2 μηνες περιπου και κλαιγαμε παρεα πανω απο το μπεμπε της,δεν ηξερα οτι ημουν και εγω εγκυος.Το εμαθα μια βδομαδα μετα και δωστου 2ος γυρος με κλαματα κτλ.Δυστυχως δεν μενουμε στην ιδια πολη...Τωρα για τις υπολοιπες που δεν εχουν ακομα μωρο,η αληθεια ειναι οτι αν δεν παρω εγω να παμε για καφε,δεν σηκωνει καμια το χερακι της και μου λενε οτι φοβουνται μηπως με ανησυχησουν.ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΜΑΙ ΟΧΙ ΑΡΡΩΣΤΗ!Τελοσπαντων,δεν θα συγχυστω παλι.Μπορει και οντως να ειναι ετσι.Παντως μια φιλη μου (και καλα καλη) δεν με εχει παρει ουτε ενα τηλεφωνο να δει τι κανω,παρ'ολο που της ειχα πει οτι ημουν τεζα με εμετους και ειχα χασει τον κοσμο.Φταιω και εγω που δεν εχω παρει,αλλα μεσα στα ξερατα (συγνωμη κιολας) δεν ειχα και πολλες ορεξεις για επικοινωνιες... Crying or Very sad Crying or Very sad Στο μεταξυ και αυτη ειναι παντρεμενη -λιγο μετα απο μενα- δεν μπορω να πιστεψω οτι ειναι θεμα ζηλιας...εχει γινει παντως καπως αποτομη...και στην γιορτη μου που με πηρε,ηταν λιγο επιθετικη,τι να πω...Να τους εχουμε ολους ευχαριστημενους δεν γινεται!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πάντως κορίτσια κακά τα ψέμματα χαίρομαι που δεν είμαι η μόνη που το περνάω...
Αλλα το κλισέ..."θα γίνεις μάνα και θα με καταλάβεις"...είναι πολύ αληθηνό!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 34]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 23 ... 34  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις