Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
362 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 362 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 23 ... 34  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 34]

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Carrie....όταν μπορέσεις βάλλε μας την λίστα με τη διατροφή οκ???Φιλάκια

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Very Happy καλησπέρα κοριτσόπουλα!!αχ,τις τελευταίες μέρες φιλοξενώ κάποιους συγγενείς και δεν μπαίνω συχνά, οπότε τώρα βρήκα ευκαιρία λίγο "στη ζούλα" να μπως και να δω νέα σας!Μου λείπετε βρε!!Ευχομαι να είστε όλες καλά!
Εμείς περιμένουμε με αγωνία και χαρά την Παρασκευή που ειναι η β επιπέδου!!!Μόνο αυτό υπάρχει στο μυαλό μου τώρα!!! Rolling Eyes Rolling Eyes
Διάβασα διαφορα στην ομάδα μας και φρίκαρα,όπως πχ. αυτό που έλεγες Aylin ότι σταμάτησαν να σε κάνουν παρέα οι φίλες σου γιατί δεν "έχει πλάκα πια!".Ελεος!!!!Από την άλλη, καλό είναι να υπάρχουν και τετοιες συμπεριφορές για να δούμε ποιοί πραγματικά ειναι δίπλα μας, ποιοί μας αγαπάνε, ποιοί χαρακτηρίζονται από σοβαρότητα, ευγένεια, καλοσύνη.Νομίζω πως όλες τώρα, κι εγώ βεβαίως, βλέπουμε ποιοί μας σκέφτοναι (συγγενείς ή φίλοι) και ποιοί σφυρίζουν αδιάφορα ή αντίθετα...βγάζουν χολή!!
Χιονατούλα διάβασα τα ποστ σου και εύχομαι να νιώθεις λίιιγο καλύτερα και λιγότερο αγχωμένη για τις εξετάσεις.Άσε το γιατρό σου να κάνει τη δουλειά του, μην επηρεάζεσαι από συγγενείς.... Very Happy
αχ,Carrie, κι εγώ σήμερα ξαγρύπνησα (ξύπνια πάλι από τις 4 το πρωί) γιατί με ξύπνησε το μπεμπουλίνι μου κι εμένα!!Την ένιωθα να γυρίζει και από τον ενθουσιασμό μου έκανα ολονυχτία!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 13 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 13 328109 χαχαχαχα!
Παιδιά σήμερα ζυγίστηκα και είδα πως έχω πάρει 4,5 κιλά, ευτυχώς μόνο στην κοιλιά προς το παρόν...Και πού είμαστε ακόμα!!!!
Φιλιά πολλά σε όλες! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 13 893968

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Penelope26 άσχετο, αλλά πού είναι τραβηγμένη η φωτό του προφίλ σου;;; Φαίνεται τέλειο το φόντο!!(Μοιάζει με ΓαλλίαWink.Σορρυ για το άσχετο θέμα, αλλά λίγο που καλοκαιριάζει, λίγο που φέτος λόγω εγκυμοσύνης δεν θα πάμε διακοπές, στο μυαλό μου έχω ταξίδια!! Very Happy Very Happy Very Happy

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσα κάθομαι στο μπαλκόνι μου και βλέπω την έκλειψη σελήνης...Μαγικό...Ο Στέφανος δουλεύει...μακάρι να είμασταν αγκαλίτσα τώρα...συγγνώμη για το άσχετο!!!

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="ardo"]Penelope26 άσχετο, αλλά πού είναι τραβηγμένη η φωτό του προφίλ σου;;; Φαίνεται τέλειο το φόντο!!(Μοιάζει με ΓαλλίαWink.Σορρυ για το άσχετο θέμα, αλλά λίγο που καλοκαιριάζει, λίγο που φέτος λόγω εγκυμοσύνης δεν θα πάμε διακοπές, στο μυαλό μου έχω ταξίδια!! Very Happy Very Happy Very Happy [/quote

ΕΙΝΑΙ ΟΥΓΓΑΡΙΑ.... ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ!!! ΚΑΙ ΑΠΟ ΦΑΓΗΤΟ ΔΕΝ ΣΟΥ ΛΕΩ ΤΙΠΟΤΑ... ΟΠΟΙΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΓΙΑ ΕΝΑ 3 ΗΜΕΡΟ ΣΤΗΝ ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ Η' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΕΧΕΙ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΜΕ 130 ΕΥΡΩ/ΑΤΟΜΟ Η ΜΑΛΕΒ, ΣΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΑ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ,ΚΑΙ 2 ΔΙΑΝΥΧΤΕΡΕΥΣΕΙΣ ΣΕ 4* ΤΗΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΣΟΥ.... affraid
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΑΛΛΑ ΕΓΩ (ΚΑΘΟΤΙ ΚΑΙ ΤΑΞΙΔΙΑΡΑ ΨΥΧΗ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ) ΑΝ ΕΜΕΝΑ ΑΘΗΝΑ Η' ΘΕΣΑΛΛΟΝΙΚΗ ΘΑ ΞΑΝΑΠΗΓΑΙΝΑ ΝΑ ΤΗΝ ΔΩ ΚΑΙ ΚΑΛΟΚΑΡΙ...ΑΛΛΩΣΤΕ ΓΙΑ 3 ΗΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΚΑΙ ΑΛΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ...ΑΡΚΕΙ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΤΟ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ!!!

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
όλα επιτρέπονται,don't worry!!Άντε,τρυφερή ψυχούλα, πήγαινε παίξε και λίγα νυχτερινά του Σοπέν να γλυκάνει και η καρδούλα της μπεμπούλας σου!!!φιλιά πολλά!sweet dreams I love you

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Penelope 26 ευχαριστώ για την απάντηση!Πρέπει να είναι πανέμορφα, είναι και προσιτός προορισμός απ'ότι βλέπω!!Να είστε καλά να ξαναπάτε!! I love you

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ardo έγραψε:όλα επιτρέπονται,don't worry!!Άντε,τρυφερή ψυχούλα, πήγαινε παίξε και λίγα νυχτερινά του Σοπέν να γλυκάνει και η καρδούλα της μπεμπούλας σου!!!φιλιά πολλά!sweet dreams I love you

Βρέ Αρετούλι...μου βάζεις ιδέες βραδυάτικα...ρομαντζάδα με την κόρη μου και με την Σανέλ μου...εαν πάω να παίξω πιάνο τέτοια ώρα θα ξυπνήσει ο βρυκόλακας η γειτόνεισα και θα μου χαλάσει το βράδυ!!!
Σε φιλώ ματάκια μου ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 13 35468

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσια!Σημερα εχω λιγο μαθημα ετσι για να μην ξεχνιεμαι...Πως εχει κρυωσει ετσι ο καιρος?ειναι καλοκαιρι αυτο?Βεβαια ολοι μου λενε οτι ειναι καλυτερα για μενα να μην εχει ζεστη αλλα ειναι δυνατον να κοιμαμαι ακομα με το λεπτο το παλωμα?!!! Shocked Shocked

Ειναι αστειο που χθες μιλουσαμε για "φιλιες" που εξαφανιστηκαν ξαφνικα οταν εμφανιστηκε η εγκυμοσυνη...Πηγα σε μια θεατρικη παρασταση χτες που επαιζε μια φιλη μου (αυτη ευτυχως εχει χαρει) και εκει πετυχα εκεινη που σας ανεφερα χτες οτι απο τοτε που εμεινα εγκυος,εχει παθει εξαφανιζολ.Μια και δεν μενει ουτε αυτη στην ιδια πολη,περιμενα αν ερχοταν να μου ελεγε να παμε μαζι.Αμ δε!Την ειδα ξαφνικα μπροστα μου,τα ψιλοεχασε στην αρχη αλλα ηταν ηδη με αλλη παρεα και καθισε πισω μου.Παιζει να μην ανταλλαξαμε παρα μονο τα τυπικα...Δεν αποκλειεται να φταιω και εγω αλλα με ολη την κατασταση με τους εμετους και τις ζαλαδες,ημουν μονιμως εκτος τοπου και χρονου.Επισης εκεινη ηρθε στην πολη μου,οχι εγω στη δικη της...Στενοχωρηθηκα... Crying or Very sad

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαμομηλακι έγραψε:Καλημερα κοριτσια!Σημερα εχω λιγο μαθημα ετσι για να μην ξεχνιεμαι...Πως εχει κρυωσει ετσι ο καιρος?ειναι καλοκαιρι αυτο?Βεβαια ολοι μου λενε οτι ειναι καλυτερα για μενα να μην εχει ζεστη αλλα ειναι δυνατον να κοιμαμαι ακομα με το λεπτο το παλωμα?!!! Shocked Shocked

Ειναι αστειο που χθες μιλουσαμε για "φιλιες" που εξαφανιστηκαν ξαφνικα οταν εμφανιστηκε η εγκυμοσυνη...Πηγα σε μια θεατρικη παρασταση χτες που επαιζε μια φιλη μου (αυτη ευτυχως εχει χαρει) και εκει πετυχα εκεινη που σας ανεφερα χτες οτι απο τοτε που εμεινα εγκυος,εχει παθει εξαφανιζολ.Μια και δεν μενει ουτε αυτη στην ιδια πολη,περιμενα αν ερχοταν να μου ελεγε να παμε μαζι.Αμ δε!Την ειδα ξαφνικα μπροστα μου,τα ψιλοεχασε στην αρχη αλλα ηταν ηδη με αλλη παρεα και καθισε πισω μου.Παιζει να μην ανταλλαξαμε παρα μονο τα τυπικα...Δεν αποκλειεται να φταιω και εγω αλλα με ολη την κατασταση με τους εμετους και τις ζαλαδες,ημουν μονιμως εκτος τοπου και χρονου.Επισης εκεινη ηρθε στην πολη μου,οχι εγω στη δικη της...Στενοχωρηθηκα... Crying or Very sad

Χαμομηλάκι εγώ προσωπικά έχω σταματήσει να προσπαθώ να αναλαμβάνω μονίμως εγώ την ευθύνη για την αλλαγή συμπεριφοράς των άλλων. Στο κάτω κάτω τώρα είμαστε έγκυες δεν κάνει κόπο να σηκώσουν το ξερό τους να πάρουν ένα τηλ ή να στείλοθν έστω ένα μην να δούνε τι κάνουμε. Αυτό δεν λέγεται υπερβολή αλλά ενδιαφέρον. Σαν άνθρωπος πάντα επικοινωνούσα τακτικά με τους φίλους μου με αποτέλεσμα εκείνοι να μην με παίρνουν ποτέ και τώρα συνειδητοποίησα ότι αυτό συνέβαινε και ήτανε λάθος. Καμία σχέση ακόμη και οι φιλικές δεν είναι δεδομένη. Οπότε μην μπαίνεις στην διαδικασία για το αν φταις ή όχι ή για το ποιος ήρθε σε ποιανού την πόλη. Δεν παίρνουν είτε γιατί βαριούνται είτε γιατί δεν θέλουν. Οι φίλοι δεν φαίνονται δυστυχώς στις λύπες αλλά στις χαρές..

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια!Εύχομαι να είστε καλά...
Χαμομηλάκι θα συμφωνήσω απόλυτα με την Carrie.Εά αυτοί δεν θέλουν μία εμείς δεν θέλουμε 10...τι πάει να πεί μείναμε έγκυος...δεν είναι κάτι κολλητικό και ανίατο η εγκυμοσύνη.Αντιθέτως θα έπρεπε να χαίρονται με τις χαρές μας...είτε είναι εγκυμοσύνη, είτε γάμος...ακόμη κι'ενας αρρβώνας.Ειληκρινά δεν θα αποδίδουμε ευθύνες στους εαυτούς μας για τις αλλαγές των άλλων.Γι'αυτό χαμομηλάκι μας μην στεναχωριέσαι γιατί δεν θα βγάλεις άκρη.

Σήμερα εμείς είμαστε καλά.Αύριο τελικά θα πάω για τις εξετάσεις το πρωί.Και τώρα ετοιμάζομαι να μαγειρέψω.Σήμερα θα φτιάξω κεφτεδάκια με σάλτσα και ρύζι...και είπα να φτιάξω και γλυκάκι...ραβανί!!!
Φιλιά πολλά σε όλες...

Υ.Γ-Carrie με το δωμάτιο όλα οκ?κάνατε κάποιο ξεκαθάρισμα?Σε ικετεύω μην ξεχάσεις την λίστα της διατροφής!!!Φιλάκια

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ carrie μου εχεις δικιο αλλα εχω το ελαττωμα μονιμως να ψαχνω τι κανω εγω λαθος...ειμαι πολυ χαζη με αυτα και καθομαι και σκαω και στενοχωριεμαι για το τι θα πει ο ενας και ο αλλος.Απλα βλεπω π.χ την κολλητη μου που εχει μολις γεννησει και ειναι πανω στην τρελα με τον μπεμπη και παρ'ολα αυτα θα με παρει 1-2 φορες την εβδμαδα τηλεφωνο να με ρωτησει τι κανω γιατι ξερει οτι εχω εμετους και τετοια.Και μενουμε και σχετικα μακρια!Τι να πω?Η αλλη "φιλη" κατι εχει παθει που δεν μπορω να εξηγησω...Παντρευτηε 2 μηνες μετα απο μενα και την βοηθησα οσο μπορουσα με τις ετοιμασιες παρ'ολο που ημουν νιοπαντρη και θα μπορουσα να μην κανω τπτ απολυτως...Anyway,πρεπει να συνηθισω τετοιες συμπεριφορες μαλλον.Παντως τηλεφωνο δεν την παιρνω εγω,μουλαρωσα! Razz

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαμομηλάκι μου και εγώ έτσι ήμουν μέχρι που άλλαξα τακτική!Εσύ να είσαι καλά με τον άνδρα σου και το μπεμπάκι σου και οι άλλοι ας κόψουν το λαιμό τους στο κάτω κάτω!!Εμένα μέχρι που με έκαναν να αισθάνομαι ενοχές που προχωράω τη ζωή μου!Άμα έχεις τέτοιους φίλους...

Aylin δεν χρειαζόμαστε λεπτομέρειεσς για το γλυκο αφού δεν μπορούμε να φάμε!!!!!!!!!!
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Δεν κάναμε τίποτα ακόμη με το δωμάτιο, πρέπει να βρω π΄ρωτα κούτες να βάλω μέσα τα βιβλία μου και μετά να τις μετακομίσουμε σιγά σιγά!Υπόσχομαι να το σκανάρω το διατροφολόγιο το απόγευμα μετά το μάνι-πέντι και να σας το στείλω!!(Θα το βάλω υπένθύμιση να μην το ξεχάσω!)

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και εγώ το ΜΕΓΑ θύμα αισθανόμουν ενοχές...
Γιατί δεν κάνει να φάμε γλυκό???Ούτε ενα κομματάκι?...Καλά το φτιάχνω και ας το φάει ο Στέφανος!!!
Κορίτσια να ρωτήσω...σε 1 εβδομάδα θα πάω Ιταλία.Μίλησα στο τηλ με τον θείο μου και μου είπε πως θα πάνε όλοι μαζί εκδρομή τον γύρο της μισής Ιταλίας με αυτοκίνητο αλλά εννοείται με συχνές στάσεις...συνολικά περίπου 14 ώρες...επιτρέπεται?ξέρει κάποια να μου πεί?Θα ρωτήσω και τον γιατρό την Τρίτη...
Εγώ ζυγίστικα σήμερα και έχω χάσει 100 γρ...2,400 έχω παρει συνολικά...χεχεχε

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμένα μου είχε πει ότι γενικώς τα ταξίδια δεν τα απαγορεύει..Αλλά προσωπικά φαντάσου ότι δεν μπορώ να μείνω καθιστή σε αμάξι πάνω από 2-3 ώρες..Οπότε προσωπικά δεν θα το έκαναSmile

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημεραααααα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 13 215994
ολες καλα κοριτσακια και μωρακια??? Very Happy Very Happy

dionikou

dionikou
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
aylin έγραψε:Και εγώ το ΜΕΓΑ θύμα αισθανόμουν ενοχές...
Γιατί δεν κάνει να φάμε γλυκό???Ούτε ενα κομματάκι?...Καλά το φτιάχνω και ας το φάει ο Στέφανος!!!
Κορίτσια να ρωτήσω...σε 1 εβδομάδα θα πάω Ιταλία.Μίλησα στο τηλ με τον θείο μου και μου είπε πως θα πάνε όλοι μαζί εκδρομή τον γύρο της μισής Ιταλίας με αυτοκίνητο αλλά εννοείται με συχνές στάσεις...συνολικά περίπου 14 ώρες...επιτρέπεται?ξέρει κάποια να μου πεί?Θα ρωτήσω και τον γιατρό την Τρίτη...
Εγώ ζυγίστικα σήμερα και έχω χάσει 100 γρ...2,400 έχω παρει συνολικά...χεχεχε
εγώ χρειάστικε να ταξιδεψω 300χιλ και μου ειπε να κανουμε στασεις και να περπαταω . Δεν μου ειπε κατι αλλο και παρολο που περιμενα να πιαστω όλα καλά πήγαν . Μεταξύ μας εμεις σταματαγαμε συνεχεια για να κάνω πιπί Embarassed Embarassed Embarassed ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 13 4872 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 13 4872 ατιμη συχνοουρια ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 13 966307

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="aylin"
Κορίτσια να ρωτήσω...σε 1 εβδομάδα θα πάω Ιταλία.Μίλησα στο τηλ με τον θείο μου και μου είπε πως θα πάνε όλοι μαζί εκδρομή τον γύρο της μισής Ιταλίας με αυτοκίνητο αλλά εννοείται με συχνές στάσεις...συνολικά περίπου 14 ώρες...επιτρέπεται?ξέρει κάποια να μου πεί?Θα ρωτήσω και τον γιατρό την Τρίτη...[/quote]

Εμενα μου εχει πει να αποφευγω τα ταξιδια γενικοτερα και τις ασκοπες μετακινησεις με αυτοκινητο λογω...λακουβων! Εξαλλου με τους εμετους και τη ναυτια δεν μπορουσα ουτε μεχρι το σουπερ να παω με αυτοκινητο.Ωστοσο ο δικος μου ο ντοκτορ θεωρει το πλοιο ως το πλεον επικινδυνο,δεν τον εχω ρωτησει γιατι,θα του το πω την επομενη φορα.Εγω παντως δεν νομιζω οτι θα το εκανα...σκεφτομασταν το χειμωνα κι εμεις να καναμε ενα road-trip στην Ιταλια φετος το καλοκαιρι αλλα με το που εμεινα εγκυος και πριν πει το οτιδηποτε ο γιατρος ο αντρας μου μου ειπε "ξεχασε το!"... Rolling Eyes

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κοριτσακια... Ειμαι η Βιβιαν και ειμαι 2 μηνων εγκυος... Εχω αλλα 2 παιδακια τον Κωνσταντινο που ειναι 2ο μηνων και την Λυδια -Ισιδωρα που ειναι 9 μηνων... Ερχεται και το 3ο μας παιδακι νωριτερα απο οτι υπολογιζαμε αλλα θα ολοκληρωσει την οικογενεια μας και ειμαστε ιδιαιτερα χαρουμουμενοι γιαυτο..

Πητ εχω 6 Ιανουαριου αλλα μαλλον θα γεννησω τελος Δεκεμβρη... Με θελετε στην παρεα σας;; ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 13 417472

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΕΣ ΒΙΒΙΑΝ!!!με το καλο το μωρουδελι σου!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 13 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 13 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 13 654316

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλώς μας ήρθες Βίβιαν!!!Να σου ζήσουν τα παιδάκια σου και με το καλό και το μπεμπάκι σου!!!!Smile

Χαμομηλάκι δεν θα ήθελα να φανταστώ τον εαυτό μου σε πλοίο με ναυτία από εγκυμοσύνη ΚΑΙ ναυτία από το πλοίο!!!!Προσωπικά μου είναι αρκετός λόγος για να μην ανέβω ούτε σε ψαρόβαρκα!!

Και εμείς κανονίζαμε τον Φλεβάρη να πάμε 3ήμερο 25ης Μαρτίου Βέλγιο ταξιδάκι αλλά τελικά δεν μου έδωσαν άδεια από το γραφείο και ευτυχώς δηλαδή γιατί 17/3 έμαθα για την εγκυμοσύνη και λέω "δες πως τα φέρνει η ζωή καμία φορά"...

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Carrie έγραψε:Και εμείς κανονίζαμε τον Φλεβάρη να πάμε 3ήμερο 25ης Μαρτίου Βέλγιο ταξιδάκι αλλά τελικά δεν μου έδωσαν άδεια από το γραφείο και ευτυχώς δηλαδή γιατί 17/3 έμαθα για την εγκυμοσύνη και λέω "δες πως τα φέρνει η ζωή καμία φορά"...

χαχα,εσυ τουλαχιστον το εμαθες οτι ησουν εγκυος πριν το ταξιδι,εγω που το καταλαβα μεσα στο αεροπλανο -ειχαμε παει 3μερο 25ης μαρτιου!- και το επιβεβαιωσα στο αεροδρομιο (τεστ εγκυμοσυνης απο το φαρμακειο του Ελ.Βενιζελος... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing )

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σας ευχαριστω για το καλωσόρισμα κοριτσακια μου! Να εχουμε ολες μια ηρεμη εγκυμοσυνη!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλως το κοριτσακι! αντε πολυ αργησες να ερθεις απο δω! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 13 215994
βιβιαν η μικρη σου μοιαζει πολυ!!!!!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βιβιανάκι καλως όρισες μανούλα-ήρωα...Στα 23 σου και ίδι 2 παιδάκια?Μπράβο να σου ζήσουν και με το καλό το τρίτο μωράκι!!!Σε θαυμάζω πραγματικά!!!

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας...Προσωπικά θέλω πολύ να πάω...Μεταξύ μας δεν συγκρίνουμε οδικό δίκτυο Ιταλίας με αυτό της Ελλάδος που εδώ για να πάς για καφέ στο Χαιδάρι το σκέφτεσαι 1,000 φορές γιατί περνάς απο την αγαπημένη οδό Θηβών...
Αναλόγως τι μου πει ο γιατρός...Θέλω να πω πως μέχρι τώρα δεν ήταν όλα ρόδινα.Όλο αναγούλες και τέτοια...Θέλω λιγάκι να την απολαύσω την εγκυμοσύνη μου...Όλο μη και απαγορεύσεις είναι όλοι...
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 34]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 23 ... 34  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις