Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
385 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 385 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 21 ... 34  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 34]

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημέρα κορίτσια μου...τι κάνετε?
Πηνελόπη και Καλλιόπη καλώς ορίσατε!Μέσα απο την καρδια μου εύχομαι να έχετε καλές εγκυμοσύνες και να κρατήσετε στα ΄χερια σας γερά μωράκια!!!
Μώλις έφτιαξα το μεσημεριανό μας...λεμονάτο με ρύζι και τώρα μου μένουν οι υπόλοιπες δουλίτσες...σκούπισμα, σφουγγάρισμα να βάλλω πλυντήριο κλπ κλπ κλπ...αχ...καλα είμαστε σήμερα ίπια γάλα και μέχρι τώρα δεν με έχει ενοχλήσει!!!Άντε να δούμε!!!

Φιλιά πολλά σε όλες σας!!!

Υ.Γ-και εγώ μόνο φυλλικό οξύ παίρνω.σίδηρο απο τις 21/06 και μετά...απο την επώμενη εβδομάδα θα πάω να κάνω και τις καθιερωμένες εξετάσις γενική αίματος και γενική ούρων...άντε να δούμε!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 8 215994

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κορτσουδια !!!πηνελοπη και καλιοππη καλως ηρθατε και απο μενα με τις καλυτερες ευχες για μια ηρεμη εγκυμοσυνη...κορτσουδια εγω παιρνω σιδερο και ασβεστιο απο την αρχη της εγκυμοσυνης....εγω ειχα κανει το τεστ παπ Α στο νοσοκομειο και μου ειχανε παρει 40ε και καποιο ποσο το πηρα πισω απο το ικα....
dionikou το μωρακι σας σας το κραταει για εκπληξη [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ...υπομονη μεχρι την αλλη επισκεψη μηπως και φανει κατι.....τι τραβαμε εμεις η μανες!!!χαχα...

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tatianoula έγραψε:γεια σας κορτσουδια !!!πηνελοπη και καλιοππη καλως ηρθατε και απο μενα με τις καλυτερες ευχες για μια ηρεμη εγκυμοσυνη...κορτσουδια εγω παιρνω σιδερο και ασβεστιο απο την αρχη της εγκυμοσυνης....εγω ειχα κανει το τεστ παπ Α στο νοσοκομειο και μου ειχανε παρει 40ε και καποιο ποσο το πηρα πισω απο το ικα....
dionikou το μωρακι σας σας το κραταει για εκπληξη [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ...υπομονη μεχρι την αλλη επισκεψη μηπως και φανει κατι.....τι τραβαμε εμεις η μανες!!!χαχα...

ΤΑΤΙΑΝΟΥΛΑ ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΑΝΤΑΠΟΔΙΔΩ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ Very Happy ... ΚΙ ΕΓΩ ΠΑΙΡΝΩ ΣΙΔΗΡΟ ΚΑΙ ΦΥΛΛΙΚΟ ΟΞΥ, ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ... ΤΟ ΦΥΛΟ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΑΜΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ (ΔΕΝ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΥΖΥΓΟ scratch ) ΤΟ ΤΕΣΤ ΠΑΠ Α ΕΓΩ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ (ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΕ ΠΟΛΥΚΛΙΝΙΚΗ)ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΣΑ ΤΙΠΟΤΑ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] , Η ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΚΟΣΤΙΣΕ 100 ΕΥΡΩ!

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
PENELOPE KAI KALOPITSA ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΚΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!! ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ΚΑΙ ΟΑΛ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!! ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΟΤΥΧΕΣ!!!

ΕΤΟΙΜΑΖΩ ΚΑΙ ΤΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΜΟΥ ΣΥΝ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ! ΓΕΡΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ!!! ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ;;;; ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ

ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ!!!!

kalliopitsa

kalliopitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Χαιρετώ τα κορίτσια!!!
Ευχαριστούμε για τα καλωσορίσματα!!! Εύχομαι να είμαστε όλες καλά και τα μωράκια μας ακόμα καλύτερα!
Εμένα σε όλες τις επισκέψεις με είχε στο 2d μηχάνημα και στην τελευταία που μας έβαλε στο 3d - συγγνώμη που το λέω - αλλά δεν κατάλαβα τίποτα.... Mad (πολυτεχνείο βγάλαμε, τί να καταλάβουμε από αυτάWink
Ρε κορίτσια, σήμερα μου βγήκαν κάτι νεύρα, παραφέρθηκα κάπως... Ευτυχώς κράτησε λίγο....Τί τραβάν και οι καημένοι οι μπαμπάδες.... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 8 4872
Τί νοικοκυρά που είσαι βρε aylin!!! Μη τα λες έτσι, με κάνεις και ντρέπομαι....
kikitso μου, τί ιδέες θες; για τούρτα ας πούμε;;; εσύ θα την φτιάξεις ή θα την πάρεις από ζαχαροπλαστείο; Αφού είναι αγοράκι μπορείς να βάλεις από αυτοκίνητα, γήπεδα μέχρι ουδέτερα πράγματα σπιτάκια, δεντράκια κλπ. Τώρα αν έχετε προτίμηση σε κάποιο καρτούν ακόμα καλύτερα!!!
Άντε, φιλάκια και νανάκια!!! Τα λέμε αύριο!!!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια και καλημερα στις κοιλιτσες μας....κυριακη σημερα και ο αντρας μου με τον αδερφο μου και την νυφη μου με ψηνανε να παμε για μπανιο.....εγω το δηλωσα μπανιο φετος γιοκ δεν θελω να κολλησω τιποτα κ να τρεχω...δεν πιραζει θα αντεξω ενα καλοκαιρι ειναι!!!και να πω οτι ειναι κ διπλα δηλ η πιο κοντινη και καθαρη θαλασσα θα ειναι μια μιση ωρα με το αυτοκινητο απο το σπιτι........περσι πηγαιναμε απο το πρωι μεχρι το βραδυ τωρα πρεπει να προσεχουμε λιγο το ηλιο λιγο το ενα λιγο το αλλο......ε τελως παντων μαλλων θα παμε αν δεν βρεξει εγω βεβαια τα ποδια μου θα βρεξω μονο και θα κατσω να πιω μια γρανιτα κ αυτοι ασ κανουν οτι θελουν!!!!καλα να περασετε οτι κ αν κανετε και να προσεχετε.....φιλακια....

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tatianoula έγραψε:καλημερα κοριτσια και καλημερα στις κοιλιτσες μας....κυριακη σημερα και ο αντρας μου με τον αδερφο μου και την νυφη μου με ψηνανε να παμε για μπανιο.....εγω το δηλωσα μπανιο φετος γιοκ δεν θελω να κολλησω τιποτα κ να τρεχω...δεν πιραζει θα αντεξω ενα καλοκαιρι ειναι!!!και να πω οτι ειναι κ διπλα δηλ η πιο κοντινη και καθαρη θαλασσα θα ειναι μια μιση ωρα με το αυτοκινητο απο το σπιτι........περσι πηγαιναμε απο το πρωι μεχρι το βραδυ τωρα πρεπει να προσεχουμε λιγο το ηλιο λιγο το ενα λιγο το αλλο......ε τελως παντων μαλλων θα παμε αν δεν βρεξει εγω βεβαια τα ποδια μου θα βρεξω μονο και θα κατσω να πιω μια γρανιτα κ αυτοι ασ κανουν οτι θελουν!!!!καλα να περασετε οτι κ αν κανετε και να προσεχετε.....φιλακια....
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΤΑΤΙΑΝΟΥΛΑ!!!
ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΕΙΜΑΙ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ .... ΖΗΛΕΥΩ ΤΟΣΟ ΜΑ ΤΟΣΟ ΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ...ΤΩΡΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΚΙ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ...(ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ 5' ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ)...ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΑΓΙΟ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ΟΠΟΤΕ ΜΕΧΡΙΤ ΤΟΤΕ ΤΟ ΞΕΧΝΑΩ ΑΦΟΥ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΗΤΑΝ ΚΑΘΕΤΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΛΑΓΗ ΤΟΥ Twisted Evil , ΘΑ ΚΑΝΩ ΛΙΓΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΚΟΜΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑ-ΔΥΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] !!!!
ΑΣΧΕΤΟ :ΤΑ ΜΑΓΙΟ ΤΥΠΟΥ ΤΑΝΚΙΝΙ ΤΑ ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ... ΤΙ ΛΕΤΕ ΓΙ'ΑΥΤΑ ΘΑ ΒΟΛΕΨΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΓΓΥΜΟΣΥΝΗ?

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kalhmera πηνελοπη...ναι αν ημουνα και''γω 5λεπτα απο την θαλασσα δεν θα ειχα τετοιο θεμα αλλα να κανω 2ωρες να παω κ 2 να γυρισω για μια βουτια δεν παω....εκτος αν τυχει να παμε σ/κ τοτε ναι δεν εχω προβλημα....τα μαγιο που λες ειναι σαν μπλουζακι ,,,βεβαια δεν τα εχω δει απο κοντα αλλα προσεχε μην κρυωσει η κοιλιτσα σου μ''αυτο......εγω εχω δει εγκυμονουσες και με μπικινι και ηταν μια χαρα .......πατα στο ιντερνετ και θα το δεις....

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tatianoula έγραψε:kalhmera πηνελοπη...ναι αν ημουνα και''γω 5λεπτα απο την θαλασσα δεν θα ειχα τετοιο θεμα αλλα να κανω 2ωρες να παω κ 2 να γυρισω για μια βουτια δεν παω....εκτος αν τυχει να παμε σ/κ τοτε ναι δεν εχω προβλημα....τα μαγιο που λες ειναι σαν μπλουζακι ,,,βεβαια δεν τα εχω δει απο κοντα αλλα προσεχε μην κρυωσει η κοιλιτσα σου μ''αυτο......εγω εχω δει εγκυμονουσες και με μπικινι και ηταν μια χαρα .......πατα στο ιντερνετ και θα το δεις....
ΑΥΤΑ ΛΕΩ... ΛΕΩ ΝΑ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΑΓΗ,ΔΛΔ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ ΜΕ ΤΟ ΜΠΙΚΙΝΙ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΝΑ ΤΟ ΦΟΡΑΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΜΕΝΗ ΚΑΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΗΛΙΟ... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ΔΕΝ ΞΕΡΩ,ΘΑ ΠΑΩ ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΑ ΔΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΩ

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια μου τι κάνετε?Τα μωρουλίνια μας πως είναι σήμερα?

Τατιανούλι και εγώ φέτος μπάνιο γιόκ...με τ'ιποτα που λέμε.Εδώ και χωρίς μπάνια στη θάλασσα και φοβόμαστε μη κολλήσουμε κάτι.Κάτι τέτοια τα φοβάμαι πολύ...(ενώ δεν θα έπρεπε)...

Πηνελόπη να πω ότι δν ζηλεύω θα είναι ψέμματα...Μακάρι το σπίτι μου να έβλεπε στη θάλασσα...Θα με χαλάρωνε μόνο αυτό.

Καλλιοπίτσα μου, γλυκειά μου μη νομίζεις...εγώ μερικές φορές γίνομαι υπερβολική με τις δουλειές αλλά δεν μπορώ να τα βλέπω έτσι.Το ξέρω πως μερικές φορές το παρακάνω...χιχιχι

Σήμερα έχει διάβασμα...(οπότε η μπεμπουλίν μου) θα ακούσει αρκετί μουσικούλα γιατί στις 24/06 θα πάω στο Μιλάνο να δω την μανούλα μου και τον παππούλη μου!Θα γίνει ένα σεμινάριο εκείνες τις ημέρες οπότε λέω να μην το αφήσω να πάει χαμένο...Θα πάρουμε και το καρότσι μας...

Κορίτσια όταν μελετάω στο πιάνο, ή όταν κάνω διάφορες δουλι΄τσες στο μισάωρο πιάνεται η μέση μου.Συμβαίνει και σε σας όταν ασχολείστε με κάποια δραστηριότητα???

Και κάτι άλλο που ήθελα να ρωτήσω.Είστε η πρώτη απο τις φίλες σας που έμειναν έγκυος?Εγώ ναι και βλέπω τις δικές μου να απομακρύνονται και μου λένε πως έχω γίνει πολύ παράξενη...και νοιώθω πως τις χάνω...
Τέλοσ πάντων Σας κούρασα...Φιλάκια πολλά πολλά!!!Συγγνώμη για το μεγάλο πόστ! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 8 654316

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πηνελοπη η φωτογραφια στο προφηλ απο που ειναι??????κατι μου θυμιζει....

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
aylin έγραψε:Καλημέρα κορίτσια μου τι κάνετε?Τα μωρουλίνια μας πως είναι σήμερα?

Τατιανούλι και εγώ φέτος μπάνιο γιόκ...με τ'ιποτα που λέμε.Εδώ και χωρίς μπάνια στη θάλασσα και φοβόμαστε μη κολλήσουμε κάτι.Κάτι τέτοια τα φοβάμαι πολύ...(ενώ δεν θα έπρεπε)...

Πηνελόπη να πω ότι δν ζηλεύω θα είναι ψέμματα...Μακάρι το σπίτι μου να έβλεπε στη θάλασσα...Θα με χαλάρωνε μόνο αυτό.

Καλλιοπίτσα μου, γλυκειά μου μη νομίζεις...εγώ μερικές φορές γίνομαι υπερβολική με τις δουλειές αλλά δεν μπορώ να τα βλέπω έτσι.Το ξέρω πως μερικές φορές το παρακάνω...χιχιχι

Σήμερα έχει διάβασμα...(οπότε η μπεμπουλίν μου) θα ακούσει αρκετί μουσικούλα γιατί στις 24/06 θα πάω στο Μιλάνο να δω την μανούλα μου και τον παππούλη μου!Θα γίνει ένα σεμινάριο εκείνες τις ημέρες οπότε λέω να μην το αφήσω να πάει χαμένο...Θα πάρουμε και το καρότσι μας...

Κορίτσια όταν μελετάω στο πιάνο, ή όταν κάνω διάφορες δουλι΄τσες στο μισάωρο πιάνεται η μέση μου.Συμβαίνει και σε σας όταν ασχολείστε με κάποια δραστηριότητα???

Και κάτι άλλο που ήθελα να ρωτήσω.Είστε η πρώτη απο τις φίλες σας που έμειναν έγκυος?Εγώ ναι και βλέπω τις δικές μου να απομακρύνονται και μου λένε πως έχω γίνει πολύ παράξενη...και νοιώθω πως τις χάνω...
Τέλοσ πάντων Σας κούρασα...Φιλάκια πολλά πολλά!!!Συγγνώμη για το μεγάλο πόστ! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ ΜΕ ΤΟ ΤΑΞΙΔΑΚΙ... ΕΣΤΩ ΚΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ... ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΑΛΛΑ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΑΞΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ...Η ΜΟΝΗ ΑΛΑΓΗ ΠΟΥ ΥΥΠΗΡΞΕ ΗΤΑΝ ΟΤΑΝ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΤΗΚΑΜΕ ΠΟΥ ΛΟΓΩ ΦΥΣΙΚΩΝ ΣΥΝΘΗΚΩΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΚΟΛΟΥΘΩ ΣΕ ΟΤΙ ΚΑΝΑΜΕ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΗΡΘΕ Η ΙΣΣΟΡΟΠΙΑ!!! ΤΩΡΑ ΠΛΕΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΒΡΕΙ ΤΙΣ ΙΣΟΡΡΟΠΙΕΣ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΑΖΙ... Ε ΕΝΤΑΞΕΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΜΠΑΡ ΟΠΩΣ ΕΚΕΙΝΕΣ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 9 ΤΟ ΠΡΩΙ Laughing ...
ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΑΣ ΕΞΩ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΥΧΝΑ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ!!!

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tatianoula έγραψε:πηνελοπη η φωτογραφια στο προφηλ απο που ειναι??????κατι μου θυμιζει....

ΑΧΧΧΧ... ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΥΡΓΟ ΤΩΝ ΨΑΡΑΔΩΝ ΣΤΗΝ ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ... ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ.... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

kalliopitsa

kalliopitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα, κοριτσάκια, αγοράκια και μανούλες!!!!
Πώς είστε;;
Χθες το βράδυ (ή σήμερα το ξημέρωμα) έγινε το εξής: ένιωσα ή το είδα στον ύπνο μου ότι με κλότσησε το νινί στην κοιλιά μου. Επειδή είχα μεγάλη επιθυμία να το νιώσω ειδικά εχθές φαντάζομαι ότι μπορεί και να το είδα στον ύπνο μου τόσο που το σκεφτόμουν!!! Έκλεισα τις 16 βδομάδες!Δεν ήρθε η ώρα πια;;; Laughing
Πηνελόπη, πού το βρήκες αυτό το τανκίνι;;;Γέλασα όταν το διάβασα!!!Για να το βάλεις μετά το μπάνιο δε μου ακούγεται άσχημο.Εγώ δεν είμαι τόσο φαν του μπάνιου και δεν τρελλαίνομαι να παιδεύομαι τόσο για ένα μπάνιο, αφήστε που ο γιατρός δε νομίζω να αφήσει...
Aylin,πιανίστρια είσαι; Σολίστρια ή διδάσκεις σε κανένα ωδείο; Εγώ έχω πτυχίο στο φλάουτο αλλά δεν προλάβαινα να παίξω ως τώρα. Θα ξεκινήσω όμως!!! Καλά να περάσεις και στο ταξιδάκι!!Θα είναι τέλεια!
Εμένα πάντως με πονάει η μέση μου όταν κάθομαι και σχεδιάζω και όταν διαβάζω. Είναι λίγο εκνευριστικό...
Άντε καλά μπάνια σε όσες βουτήξουν!Εδώ έχει συννεφιά και δεν προβλέπεται τίποτα σήμερα!
Φιλιά!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 8 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 8 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 8 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 8 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 8 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 8 417472

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kalliopitsa έγραψε:Καλημέρα, κοριτσάκια, αγοράκια και μανούλες!!!!
Πώς είστε;;
Χθες το βράδυ (ή σήμερα το ξημέρωμα) έγινε το εξής: ένιωσα ή το είδα στον ύπνο μου ότι με κλότσησε το νινί στην κοιλιά μου. Επειδή είχα μεγάλη επιθυμία να το νιώσω ειδικά εχθές φαντάζομαι ότι μπορεί και να το είδα στον ύπνο μου τόσο που το σκεφτόμουν!!! Έκλεισα τις 16 βδομάδες!Δεν ήρθε η ώρα πια;;; Laughing
Πηνελόπη, πού το βρήκες αυτό το τανκίνι;;;Γέλασα όταν το διάβασα!!!Για να το βάλεις μετά το μπάνιο δε μου ακούγεται άσχημο.Εγώ δεν είμαι τόσο φαν του μπάνιου και δεν τρελλαίνομαι να παιδεύομαι τόσο για ένα μπάνιο, αφήστε που ο γιατρός δε νομίζω να αφήσει...
Aylin,πιανίστρια είσαι; Σολίστρια ή διδάσκεις σε κανένα ωδείο; Εγώ έχω πτυχίο στο φλάουτο αλλά δεν προλάβαινα να παίξω ως τώρα. Θα ξεκινήσω όμως!!! Καλά να περάσεις και στο ταξιδάκι!!Θα είναι τέλεια!
Εμένα πάντως με πονάει η μέση μου όταν κάθομαι και σχεδιάζω και όταν διαβάζω. Είναι λίγο εκνευριστικό...
Άντε καλά μπάνια σε όσες βουτήξουν!Εδώ έχει συννεφιά και δεν προβλέπεται τίποτα σήμερα!
Φιλιά!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΓΕΛΑΣΕΙ ΟΤΑΝ ΕΙΔΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΑΓΙΟ "ΤΑΝΚΙΝΙ" [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ΑΛΛΑ ΑΝ ΨΑΞΕΙΣ ΣΤΟ GOOGLE ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΚΗ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

kalliopitsa

kalliopitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
penelope26 έγραψε:
kalliopitsa έγραψε:Καλημέρα, κοριτσάκια, αγοράκια και μανούλες!!!!
Πώς είστε;;
Χθες το βράδυ (ή σήμερα το ξημέρωμα) έγινε το εξής: ένιωσα ή το είδα στον ύπνο μου ότι με κλότσησε το νινί στην κοιλιά μου. Επειδή είχα μεγάλη επιθυμία να το νιώσω ειδικά εχθές φαντάζομαι ότι μπορεί και να το είδα στον ύπνο μου τόσο που το σκεφτόμουν!!! Έκλεισα τις 16 βδομάδες!Δεν ήρθε η ώρα πια;;; Laughing
Πηνελόπη, πού το βρήκες αυτό το τανκίνι;;;Γέλασα όταν το διάβασα!!!Για να το βάλεις μετά το μπάνιο δε μου ακούγεται άσχημο.Εγώ δεν είμαι τόσο φαν του μπάνιου και δεν τρελλαίνομαι να παιδεύομαι τόσο για ένα μπάνιο, αφήστε που ο γιατρός δε νομίζω να αφήσει...
Aylin,πιανίστρια είσαι; Σολίστρια ή διδάσκεις σε κανένα ωδείο; Εγώ έχω πτυχίο στο φλάουτο αλλά δεν προλάβαινα να παίξω ως τώρα. Θα ξεκινήσω όμως!!! Καλά να περάσεις και στο ταξιδάκι!!Θα είναι τέλεια!
Εμένα πάντως με πονάει η μέση μου όταν κάθομαι και σχεδιάζω και όταν διαβάζω. Είναι λίγο εκνευριστικό...
Άντε καλά μπάνια σε όσες βουτήξουν!Εδώ έχει συννεφιά και δεν προβλέπεται τίποτα σήμερα!
Φιλιά!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΓΕΛΑΣΕΙ ΟΤΑΝ ΕΙΔΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΑΓΙΟ "ΤΑΝΚΙΝΙ" [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ΑΛΛΑ ΑΝ ΨΑΞΕΙΣ ΣΤΟ GOOGLE ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΚΗ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Καλόοοοοοο!!!! Πολύ ωραίο είναι! Κι εγώ που δε θα κάνω μπάνιο νομίζω λέει να πάρω ένα για την παραλία! Μπράβο, Πηνελοπίτσα, που το ανέφερες!!!!

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!! ΚΑΙ ΕΓΩ ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΑΠΕΧΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ !!!!! ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΓΙΟΣ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΑΝ ΤΡΕΛΟΣ.ΟΠΟΤΕ ΜΕΤΑ ΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ.

ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΠΟΛΥ ΣΕ ΖΗΛΕΥΩ ΠΟΥ Η ΘΑΛΑΣΣΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΚΟΝΤΑ ΣΟΥ!!! Η ΠΙΟ ΚΟΝΤΙΝΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ 90 ΧΛΜ!!!!!!!

AYLIN ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΣΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ!!

ΒΡΕΧΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΛΕΙΠΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΧΑΛΙΑ ΧΑΛΙΑ!!!!!!!!!!!

ΦΙΛΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑ

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 8 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 8 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 8 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 8 417472

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
penelope26 έγραψε:
tatianoula έγραψε:πηνελοπη η φωτογραφια στο προφηλ απο που ειναι??????κατι μου θυμιζει....

ΑΧΧΧΧ... ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΥΡΓΟ ΤΩΝ ΨΑΡΑΔΩΝ ΣΤΗΝ ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ... ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ.... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

kala to katalava eixame paei k emeis prin 3xronia.....

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλλιόπη μου ναι πιανίστρια είμαι!Ασχολούμαι κυρίως με το σολιστικό κομμάτι του πιάνου καθώς δεν με προσελκύουν ιδιαίτερα οι μέθοδοι εκμάθησης κλασσικής μουσικής εδω στην Ελλάδα...χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν είναι καλοί...Εξ'άλλου και εγώ το διδακτορικό μου την Αθήνα το έκανα.Είμαι ερωτευμένη με το πιάνο...Απο 5 χρονών παίζω!!!Και το φλάουτο πολύ ωραίο.Να μην το αφήσεις και όσο μπορείς να εξασκείσαι.Ποιό κοσέρτο έπαιξες στο δίπλωμά σου?Εγώ το 3ο του Ραχμάνινοφ...Ωραίες εποχές...

Κορίτσια μου εδώ έχει αρχίσει και βρέχει καταρρακτωδώς.Η Αθήνα δεν φαίνεται καθόλου και είναι σκεπασμένη με ένα μάυρο σύννεφο.Κάθομαι και κοιτάω την βροχή σαν το χαζό...χιχιχι..

Καλό μεσημέρι σε όλες σας...Πάω να φάω πείνασε η ζουζουνίτσα μου!!!
Φιλιά πολλά

kalliopitsa

kalliopitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
aylin έγραψε:Καλλιόπη μου ναι πιανίστρια είμαι!Ασχολούμαι κυρίως με το σολιστικό κομμάτι του πιάνου καθώς δεν με προσελκύουν ιδιαίτερα οι μέθοδοι εκμάθησης κλασσικής μουσικής εδω στην Ελλάδα...χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν είναι καλοί...Εξ'άλλου και εγώ το διδακτορικό μου την Αθήνα το έκανα.Είμαι ερωτευμένη με το πιάνο...Απο 5 χρονών παίζω!!!Και το φλάουτο πολύ ωραίο.Να μην το αφήσεις και όσο μπορείς να εξασκείσαι.Ποιό κοσέρτο έπαιξες στο δίπλωμά σου?Εγώ το 3ο του Ραχμάνινοφ...Ωραίες εποχές...

Κορίτσια μου εδώ έχει αρχίσει και βρέχει καταρρακτωδώς.Η Αθήνα δεν φαίνεται καθόλου και είναι σκεπασμένη με ένα μάυρο σύννεφο.Κάθομαι και κοιτάω την βροχή σαν το χαζό...χιχιχι..

Καλό μεσημέρι σε όλες σας...Πάω να φάω πείνασε η ζουζουνίτσα μου!!!
Φιλιά πολλά

Το concerto ήταν τα 2 πρώτα μέρη και ήταν του Carl Phillip Emmanuel Bach και έπαιξα κ ένα concertino του Chaminade. Αυτό το τελευταίο ήταν όλα τα λεφτά! Μου άρεζε πάρα πολύ....
Ωραίες εποχές όντως..... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 8 534787

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κοριτσια μου βλεπω ολες ειμαστε καλα ε?
δεν ημουνα και πολυ ομιλητικη η αληθεια ειναι αλλα εμπενα να δω τι κανετε, ειμαι αρκετα νταουν ρε γαμωτο, εκει που ολα -επιτελους- πανε καλητερα με πρηζει παλι η μανα μου να κανω αμνιοπαρακεντηση -χρειαζετε δεν χρειαζετε- γιατι λεει οτι ο παππους ειχε 2 αδερφια αναπηρα και κατι αλλες ιστοριες για αγριους, και επειδη μια μακρυνη ξαδερφη στον 6ο μηνα επρεπε να ριξει το μωρο επειδη ειχε προβλημα, δεν την αντεχω αλλο ρε που#$% και γενικα δεν αντεχω αλλες τετοιες σκεψεις, νομιζει οτι με το να μου τα λεει θα με πεισει να την κανω ελεος, δεν μπορω ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 8 534787
αντε να ερθει και η 23 ιουνιου να παω για την αυχενικη γιατι θα με πεθανει αυτη η γυναικα

υγ: κοριτσια δυστηχως ουτε γω μπανιο φετος , και εχω και τη θαλλασα απεναντι και την πισινα μας διπλα! μαρτυριο μιλαμε! αντε βαρυα βαρυα κανα πλατσουρισμα τα ποδια, ασε μην εχουμε και αλλα, δε μου εφταναν οι 2 λαχταρες που περασα, και του χρονου θα κανω με το νινι αγγαλιτσα! I love you

κατι αλλο που δεν ειπα σε κανεναν χθες το βραδυ αραζα στο κρεβατι και χαλαρωνα η απολυτη υσηχια και ενιωσα κατι που δεν ειχα ξανανιωσει μεσα στη μητρα, περνω ορκο πως ουτε το στομαχι μου ηταν ουτε το εντερο εγινε και 2 φορες μαλιστα την μια που φανηκε τοσο πρωτογνωρο που πεταχτηκα πανω με εκπληξη, τελοςπαντων αν και πιστευω ειναι παρα πολυ νωρις , η μανα μου , εξολομογηθηκε οτι τον αδερφο μου τον ενιωσε τον 3ο μηνα, και δεν την πιστευε κανεις... ειδωμεν...
φιλακια σε ολες!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite μην επειρεαζεσαι και μην ανχωνεσαι γιατι επειρεαζεται και το νινι..με το καλο να περασουν η μερες να πας στον γιατρο και κατσε και συζητα το με τον γιατρο σου και δες τι θα σου πει....να θυμασαι ομως οτι η αποφαση ειναι δικη σου και του αντρα σου....εννωειτε οτι η μαμα σου σου τα λεει για το καλο σου γιατι φοβαται για σενα.....χτυπα ξυλο αλλα δεν ειναι ευκολο να μεγαλωνεις παιδι με ιδικες αναγκες και αυτο θελει να αποφυγει για σενα......εσυ ομως πες την να μην σε ζαλιζει μεχρι να πας στον γιατρο και μετα βλεπετε....δεν θελω ανχος ζουζουνα και ολα θα πανε καλα!!!!οσο για το οτι καταλαβες το μωρο σου οπως ειπες οτι την μαμα σου δεν την πιστευαν ετσι και''γω δεν πιστευω να ειναι το νινι γιατι εκεινο ειναι πολυ μικρουτσικο ακομα μερικα εκατοστα κ μερικα γραμμ ειναι...αλλα μακαρι δεν λεω..και εμεις η χαζομαμαδες υπομονη μηδεν.......

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου Τατιανουλα μου! το ξερω δεν ειναι ευκολο γιατι και ο αδερφος μου μετα απο ενα σοβαρο ατυχημα ειναι τορα ΑΜΕΑ (ατομο με ειδικες αναγκες) και εχουμε περασει τρελλο ζορι. απ τη μια την καταλαβαινω , αλλα μου φορτωνει ενα σωρο πριν καν παω στο γιατρο, θα τη φυμωσω μου φαινεται! Twisted Evil
τελος παντων .... υπομονη
οσο για αυτο που ενιωσα ειλικρινα δεν ξερω τι ηταν, μπορει να μην ηταν το μωρο αλλα κατι παιζει εκει μεσα σιγουρα! γινονται μετακομησεις! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 8 215994
εσυ πως εισαι? ελππιζω τελεια, και το νινι και τα αλλα κοριτσακια! Very Happy

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σημερα τελικα δεν πηγαμε πουθενα θα πηγαιναμε θαλασσα ''εγω για παρεα'',,αλλα μας τα χαλασε ο καιρος απ''το πρωι ειχε συννεφια και απο το μεσημερι δεν εχει σταματησει να βρεχει....οποτε μαζευτηκαμε σπιτι μου να φαμε ο αδερφος μου με την γυναικα του κ το παιδι του και''γω με τον αντρα μου το νινι κ το σκυλακι μας...χα χα!!
φαγαμε ειπιαμε πριν λιγο το διαλυσαμε κ τωρα χαλαρωνο λιγουλακι εδω στο ιντερνετ!!!!!
οσο για την κοιλιτσα σου ε σιγουρα κατι γινεται εκει μεσα αλλα τι ???

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μια χαρα σε βρισκω αραχτη και λαιτ σημερα, οσο για τον καιρο .. μη με βρισεται αλλα ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΤΣΙ! αφου δε θα κανουμε που δε θα κανουμε μπανιο.. αε μην ταλαιπωρηιουμε μες τη ζεστη ουφ... σχεδον το μισω το καλοκαιρι γαμωτο :/
ναι τατιανουλα κατι παιζει εκει μεσα που θα μας παει θα το μαθουμε! χαχαχαχαχα
καθε φορα ανηπομονω για τον επομενο υπερηχο! πιστευω και εσεις !
αληθεια να ρωτησω!!!! ταραμα , μαγιονεζα, αναψυκτικα λαιτ κανει να καταναλωσουμε?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 34]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 21 ... 34  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις