Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
370 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 370 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 20 ... 34  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 34]

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κορίτσια!Επιτέλους είναι Παρασκευή και επιτέλους ήρθε το 3ήμερο!!!!!Άντε να περάσει η μέρα να φύγω για το χωριό να χαλαρώσουμε λίγο!! Θα μείνουμε ςσ Τρίτη γιατί πήραμε και μία μέρα άδεια οπότε θα γλιτώσουμε και την κίνηση της Δευτέρας!!

Χαμομηλάκι και η μαμά μου έτσι ήτανε με τους εμετούς ώσπου να γεννήσει αλλά μην ακούς ιστορίες (για αγρίους) είναι διαφορετικά στον κάθε οργανισμο!Και εγώ ακόμη με τις αναγούλες είμαι και αναρωτιέμαι πότε θα κοπούν επιτέλους!! Χθες ξεκίνησα και ασβέστιο και 2ο χαπάκι σιδήρου..

Καλο 3ήμερο σε όλες αν δεν τα ξαναπούμε, να ξεκουραστείτε και να χαλαρώσετε εσείς και τα μωράκια σας!!!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 7 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 7 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 7 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 7 417472

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!
ΧΑΜΟΜΗΛΑΚΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΕΙΧΑ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!! ΤΡΕΙΣ ΩΡΕΣ ΠΡΙΝ ΒΓΕΙ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑ ΕΜΕΤΟ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΕΙΧΑ ΑΝΑΚΑΤΩΣΟΥΡΕΣ ΚΑΙ ΕΜΕΤΟΥΣ!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 7 911307 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 7 911307
ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΟΝΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΧΩ ΕΥΤΥΧΩΣ !!!!!!!!
CARRIE ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΤΟ ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ!!!!!!!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 7 272517 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 7 272517 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 7 272517

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια μου καλημέρα!!!

Carrie kai Ardo να περάσετε όμορφα το τριήμερο αυτό!!!

Χαμομηλάκη όπου κι'αν πας τουάχιστον θα ξεφύγεις απο την ρουτίνα της καθημερινότητας!!!

Και εγώ παιδιά δεν μπορώ να πω πως οι αναγούλες έχουν φύγει τελείως αλλά εμ διαβεβαίωσε ο γιατρός πως μώλις αρχίσω και το αισθάνομαι το μωρό θα είναι τελείως διαφορετικά!!!
Εμείς δεν θα πάμε πουθενά.Δουλεύει ο άντρας μου οπότε θα πίξουμε εδώ.Μπορεί άυριο το απόγευμα να πάμε λίγο στη θάλασσα...για μπανάκι αργώ ακόμη να πάρω την απόφαση να βουτήξω!!!

Να περάσετε υπέροχα και καλό μας τριήμερο!!!Φιλιά στις κοιλίτσες και στα παιδάκια σας!!!

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σημερα θα λιωσω στο pc!Κανω ο,τι μπορειτε να φανταστειτε:κοιταω ρουχα για μωρα,κουνιες για μωρα,ολα για μωρα,τραγουδακια σε youtube(αυτο για μενα,οχι για μωρα...),ξενοδοχεια για διακοπες,χτενισματα στο youtube γιατι εχω ενα τονο βαφτισια απο την αλλη εβδομαδα και κατι γαμους επισης...με πηρε και ο αντρουλης μου τηλεφωνο οτι θα ερθει λιγο νωριτερα απο τη δουλεια σημερα λογω 3μερου ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 7 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 7 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 7 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 7 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 7 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 7 654316 I love you I love you I love you και θα κατσει καμια ωρα παραπανω σπιτι πριν παει στην αλλη δουλεια...Σημερα δουλευω λιγο και εγω το απογευμα,ισα-ισα για να πω οτι κανω κατι και εγω...αλλα νιωθω τετοια κοπωση και γενικη...πτωση σημερα που δεν ξερω πως θα βγαλω τη μερα!με νευρα πολλα! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Οσα κοριτσακια την κανετε για 3μερο,να περασετε τελεια!Εγω εχω αρχισει να το σκεφτομαι να κανω καμια βουτια αλλα δεν ξερω αν μου μπαινουν τα μαγιω!!!!ΟΛΗ η κοιλια ΟΞΩ! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 7 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 7 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 7 654316

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;;;;
ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΘΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΤΟΣΟ ΤΡΕΞΙΜΟ........ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΟ ΤΙΗΜΕΡΟ ΟΣΕΣ ΠΑΤΕ ΚΑΠΟΥ!! ΕΜΕΙΣ ΠΟΥΘΕΝΑ ΜΕ ΤΟΣΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ!!!

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια γειά σας!
Πήγαμε είδαμε σήμερα το μωράκι μας και έχουμε ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!!!!
Ξαφνιάστηκα ΠΑΡΑ πολύ, δεν το περίμενα με τίποτα, ήμουν ΣΙΓΟΥΡΗ οτι έχω κοριτσάκι!
Εννοείται η χαρά μου είναι τεράστια έτσι κ αλλιώς!
Με το που ακουμπάει τον υπέρηχο, πέφτει κατευθείαν ανάμεσα στα πόδια και βλέπω κάτι να ξεχωρίζει, και λέω στον γιατρό με γουρλωμένα μάτια ΩΧ τι είναι αυτό εκεί που προεξέχει?!? Γελάει ο άνθρωπος, και δεν είπε τίποτα μέχρι να το σιγουρέψει, αλλά μετά φάνηκε ξεκάθαρα το τσουτσουνάκι μας! Το έχουμε κολλήσει και στο ψυγείο να το βλέπουμε χαχαχαχα!

Με το καλό να δείτε και οι υπόλοιπες τα μπεμπάκια σας! Φιλάκιαααα

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pumpkin έγραψε:Κορίτσια γειά σας!
Πήγαμε είδαμε σήμερα το μωράκι μας και έχουμε ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!!!!
Ξαφνιάστηκα ΠΑΡΑ πολύ, δεν το περίμενα με τίποτα, ήμουν ΣΙΓΟΥΡΗ οτι έχω κοριτσάκι!
Εννοείται η χαρά μου είναι τεράστια έτσι κ αλλιώς!
Με το που ακουμπάει τον υπέρηχο, πέφτει κατευθείαν ανάμεσα στα πόδια και βλέπω κάτι να ξεχωρίζει, και λέω στον γιατρό με γουρλωμένα μάτια ΩΧ τι είναι αυτό εκεί που προεξέχει?!? Γελάει ο άνθρωπος, και δεν είπε τίποτα μέχρι να το σιγουρέψει, αλλά μετά φάνηκε ξεκάθαρα το τσουτσουνάκι μας! Το έχουμε κολλήσει και στο ψυγείο να το βλέπουμε χαχαχαχα!

Με το καλό να δείτε και οι υπόλοιπες τα μπεμπάκια σας! Φιλάκιαααα

Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Μπράβο μπράβο γεμίσαμε αγοράκια φέτος!!!Άντε με το καλό σας εύχομαι!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 7 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 7 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 7 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 7 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 7 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 7 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 7 50580

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κορτσουδια....απο το πρωι μπηκα διαβασα ολο ελεγα τωρα θα γραψω τωρα θα γραψω κ ολο κατι εκανα!!!πρωι χτυπαει το κουδουνι και ηρθε μια τρελο γειτονισσα για καφε.....ε σηκωθηκα εκανα καφεδακι μιλουσε μιλουσε και ξανα μιλουσε μονη της.....εκατσε 2 ωρες και μετα εφυγε...μιλαμε το κεφαλι μου καζανι,με αποσυντονισε και τελειως....ΚΟΡΙΤΣΙΑ ζηλευω με την εσας που θα φυγετε τριημερο,,εμεις δεν θα παμε πουθενα η μαλλων δεν εχουμε κανονισει κατι.....αλλα εγω σκεφτηκα αν δεν κανουμε κατι να παρω τον αντρουλη μου και να παμε σε κανενα ωραιο μερος με πρασιναδα να κανουμε πικ-νικ......αχ ποσο καιρο το θελω και το ονειρευομαι '''ρομαντζαδα'''!!!
ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΣΑΣ....και να πινετε πολλα υγρα λογω ζεστης...ΦΙΛΑΚΙΑ!!!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pumpkin έγραψε:Κορίτσια γειά σας!
Πήγαμε είδαμε σήμερα το μωράκι μας και έχουμε ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!!!!
Ξαφνιάστηκα ΠΑΡΑ πολύ, δεν το περίμενα με τίποτα, ήμουν ΣΙΓΟΥΡΗ οτι έχω κοριτσάκι!
Εννοείται η χαρά μου είναι τεράστια έτσι κ αλλιώς!
Με το που ακουμπάει τον υπέρηχο, πέφτει κατευθείαν ανάμεσα στα πόδια και βλέπω κάτι να ξεχωρίζει, και λέω στον γιατρό με γουρλωμένα μάτια ΩΧ τι είναι αυτό εκεί που προεξέχει?!? Γελάει ο άνθρωπος, και δεν είπε τίποτα μέχρι να το σιγουρέψει, αλλά μετά φάνηκε ξεκάθαρα το τσουτσουνάκι μας! Το έχουμε κολλήσει και στο ψυγείο να το βλέπουμε χαχαχαχα!

Με το καλό να δείτε και οι υπόλοιπες τα μπεμπάκια σας! Φιλάκιαααα
Συγχαρητηρια κ απο εμενα !!! Χαιρομαι κατάρχας που το μωρακι ειναι καλα κ με το καλο να τον κρατησεις στην αγκαλια σου !!!!! Θα γεμισουμε αντρες μου φαινεται ....!!!!!

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευχαριστώ κορίτσια Very Happy
Όντως πολύ αγόρι έπεσε χαχα

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχουυυυυυυ κα αλλο αγορινι στην παρεα!!!! συγχαρητιρια κοριτσι μου!!!!!!!!!! φανταζομαι τη χαρα σας!!!! αχ αντε και στα δικα μας οι υπολοιπες! φιλια σε ολες να ειναι καλα τα νινακια μας !!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 7 215994

kalliopitsa

kalliopitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσάκια, χαιρετώ κι εγώ! Δεν πρόφτασα να μπω τόσες μέρες....Εγώ είμαι η Καλλιόπη από Θεσσαλονίκη και περιμένω το πρώτο μου παδιάκι. Δεν ξέρουμε τι είναι και δε θέλουμε να μάθουμε!!
Στην αρχή είχα διαβάσει κάποια πράγματα που γράφατε αλλά αγχώθηκα λίγο...Είχα κι εγώ αναγούλες αλλά μου πέρασαν τώρα. Έχω πλέον τις δυνάμεις μου και δουλεύω και δίνω και τα τελευταία μαθήματα για το μεταπτυχιακό μου...Η πτυχιακή το καλοκαίρι δεν ξέρω πως θα γίνει αλλά.... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 7 328109
Επίσης, δεν έκανα παπ Α διότι δε θα το ρίξω αν έχει σύνδρομο Down οπότε το θεώρησα πεταμένα λεφτα....Μην τρομάξει καμιά! Στο κάτω κάτω και ο γιατρός τόσες φορές που πήγα ήταν πολύ ενθουσιασμένος ότι είναι όλα καλά οπότε δεν επέμενε καν.Και πριν 2 βδομάδες μου επιβεβαίωσε ότι δεν πείραζε που δεν το έκανα αφού όλα είναι καλά.
Αυτά για την ώρα. Θα προσπαθήσω να διαβάσω τα προηγούμενα για να σας γνωρίσω κιόλας.
Σωτηρία, ζηλεύω! Εγώ όσες φορές του ζήτησα να μου πει ένα παραμύθι το μετάνιωσα...Δεν έχουμε και κανένα βιβλίο να μου διαβάσει.... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 7 534787

afroditi1006

afroditi1006
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΟΜΟΡΦΕΣ ΚΥΡΙΕΣ ΜΟΥ.ΜΟΛΙΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ.ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΣΕΣ ΜΠΟΡΕΣΟΥΝ ΝΑ ΞΕΦΥΓΟΥΝ ΤΟ ΤΡΙΗΜΕΡΟ.ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ Α.ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 70-80Ε.ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ.ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑΜΕ ΝΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΟΥΜΕ ΤΟ ΦΥΛΛΟ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΟ ΜΩΡΟ.ΕΙΝΑΙ 114ΓΡ ΚΑΙ 15ΕΚΑΤΟΣΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΑΤΟΥΣΑ.ΤΕΛΙΚΑ Ο ΘΥΡΟΕΙΔΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΚ.ΑΝΕΒΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΗΝΗ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΩ ΑΣΒΕΣΤΙΟ(ΣΙΔΗΡΟ ΠΑΙΡΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ).ΕΣΑΣ ΣΑΣ ΕΔΩΣΑΝ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΣΑΣ?Α ΕΧΑΣΑ 2 ΚΙΛΑ...ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΕΙΝΑΕΙ.ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλως το καλλιοπακι! γουελκαμ γουελκαμ!
μεγαλη αποφαση αυτο που ειπες και αξιοθαυμαστη μπορω να πω, μπραβο σου!
καλε τι ζηλευεις? απ το μυαλο του τα βγαζει! αρκουδακια μπατσους και αναρχικους καστορες! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου Αφροδιτη! εκανες την αυχενικη διαφανεια?
κοριτσια ασχετο αλλα στην αυχενικη ο υπερηχος ειναι τρισδιαστατος? η δεν χρειαζεται?
εγω αφροδιτη για την ωρα περνω μονο φυλλικο οξυ -1 τη μερα- ο σιδηρος μου ειναι πανω απ το οριο και δεν χρειαστηκε Razz

kalliopitsa

kalliopitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ε, κι εμένα κάτι ασυνάρτητα έλεγε και δεν του ξαναζήτησα να μου πει άλλη φορά...

Εγώ επειδή είχα ένα θέμα παίρνω από την πολύ αρχή (20 μέρες από την σύλληψη...) αντιπηκτικά. Τουτέστιν ένα χάπι ως τον 6ο μήνα και μια ένεση μέχρι και 6 βδομάδες μετά τον τοκετό. Αρχές Μαΐου ξεκίνησα και σίδηρο.Ασβέστιο όχι ακόμα.
Άντε καληνύχτα!!!

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!! ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ!!!!
ΕΓΩ ΔΙΑΝΥΩ ΤΗΝ 13 ΕΒΔΟΜΑΔΑ,ΚΑΙ ΠΗΤ 13/12... ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΣΥΧΝΑ ΑΛΛΑ ΛΙΓΟ Η ΔΟΥΛΕΙΑ (ΠΟΥ ΟΣΟ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΑΥΞΑΝΕΤΑΙ),ΛΙΓΟ ΟΙ ΥΠΕΡΩΡΙΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ... ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΕΓΓΥΜΟΣΥΝΗ...ΕΓΩ ΕΥΤΥΧΩΣ ΑΠΟ ΖΑΛΑΔΕΣ ΚΑΙ ΕΜΕΤΟΥΣ ΤΙΠΟΤΑ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ...
ΜΟΝΟ ΚΟΠΩΣΗ ΚΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΥΠΝΗΛΙΑ! ΕΓΩ ΠΟΥ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΔΕΝ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝ ΟΥΤΕ ΜΩΡΟ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

afroditi1006

afroditi1006
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
tattooed_snowhite έγραψε:γεια σου Αφροδιτη! εκανες την αυχενικη διαφανεια?
κοριτσια ασχετο αλλα στην αυχενικη ο υπερηχος ειναι τρισδιαστατος? η δεν χρειαζεται?
εγω αφροδιτη για την ωρα περνω μονο φυλλικο οξυ -1 τη μερα- ο σιδηρος μου ειναι πανω απ το οριο και δεν χρειαστηκε Razz
ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΕΚΑΝΑ 23 ΜΑΙΟΥ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΣΤ Α.ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ.ΜΕ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΦΑΝΗΚΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΛΛΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΗΘΕΛΕ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΣΤ Α.Ο ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΡΙΣΔΙΑΣΤΑΤΟΣ.ΣΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ ΜΕΤΡΑΝΕ ΤΟ ΠΑΧΟΣ ΤΟΥ ΑΥΧΕΝΑ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΝΕ ΑΝ ΤΟ ΟΣΤΟ ΤΗΣ ΜΥΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ.ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΣΥΝΔΡΟΜΟ DOWN ΕΧΟΥΝ ΜΙΚΡΟ ΟΣΤΟ ΚΑΙ ΠΑΧΥ ΑΥΧΕΝΑ.ΘΑ ΣΤΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ.

afroditi1006

afroditi1006
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΜΩΡΑ ΜΑΖΙ.ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΓΡΑΨΩ ΠΩΣ ΕΝΙΩΣΑ.ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑ...ΦΕΡΑΝΕ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΑΙ Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΖΗΤΟΥΣΕ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟΝ ΔΩΣΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΗΣ(ΛΟΓΩ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙ),ΜΟΛΙΣ ΤΟΝ ΠΗΡΕ ΑΓΚΑΛΙΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ ΚΑΙ ΔΩΣΤΟΥ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ...ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΚΛΑΜΑ.ΜΕΤΑ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΛΙ ΤΑ ΖΟΥΜΙΑ..ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ ΣΤΗ ΖΩΗ...

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γειά σας penelope και kalliopitsa!
Snowhite εμένα σε όλους τους υπερήχους μου βάζει πάντα και λίγο 3d να δω το φατσάκι του και μας βγάζει και 3d φωτό!Είναι λίγο σαν alien ακόμα αλλά οκ Razz
Επίσης μου είπε οτι δεν χρειάζομαι σίδηρο μιας και οι εξετάσεις μου είναι καλές και οτι απο τον Β επιπέδου και μετά θα ξεκινήσω ασβέστιο.
Φαίνεται να κλωτσάει ΠΟΛΥ εκεί μέσα, αλλά μόνο σήμερα σαν κάτι να ένιωσα για πρώτη φορά και πάλι δεν είμαι σίγουρη.Σαν τράνταγμα στην κοιλιά μου μέχρι που τρόμαξα!

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
PUMPKIN ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΑΓΚΑΛΙΑΣΕΙΣ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!!!!!!!!

ΚΑΛΛΙΟΠΑΚΙ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΕΙΠΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΚΑΤΙ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΝΕΥΡΙΑΣΕ!!!!!!!!!

ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΕ ΤΟ ΦΥΛΛΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΔΑΜΕ ΕΝΑΝ ΠΩΠΟΟ!!!

ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΗΡΕΜΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!!!!!

ΤΑΤΤΟΟED ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΦΙΛΕΝΑΔΑ??

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλλιοπη κ Πηνελοπη καλωσορισατε στην παρεα μας!!!!!Ευχομαι να εχετε μια υπεροχη εγκυμοσυνη....

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
alexia-marinos έγραψε:Kαλλιοπη κ Πηνελοπη καλωσορισατε στην παρεα μας!!!!!Ευχομαι να εχετε μια υπεροχη εγκυμοσυνη....

ΑΠ' ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟΥ ΘΕΟΥ Τ' ΑΥΤΙ.... ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΑΣ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!!

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

dionikou

dionikou
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
γεια σας κοριτσακια
πηγα και εγω στο γιατρο να δουμε το νινι μας ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 7 265569 ολα καλα μεγαλωνει το ζουζουνι αλλα δεν μας εκανε την χαρη να δουμε αναμεσα στα ποδαρακια ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 7 386913 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 7 337404 ποδια ερμητικα κλειστα
το παρακαλαγαμε ποση ωρα ανοιξετα καλο μου αλλα αυτο τιποτα μας το κραταει μυστικο θα περιμενουμε μεχρι το αλλο μηνα

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
penelope26 έγραψε:
alexia-marinos έγραψε:Kαλλιοπη κ Πηνελοπη καλωσορισατε στην παρεα μας!!!!!Ευχομαι να εχετε μια υπεροχη εγκυμοσυνη....

ΑΠ' ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟΥ ΘΕΟΥ Τ' ΑΥΤΙ.... ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΑΣ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!!
Να εισαι καλα !!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 7 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 7 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 7 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 34]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 20 ... 34  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις