Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
488 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 488 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 22 ... 34  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 34]

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τατιανουλα γιουχουυυυ Κικιτσι μου τι κανετε???
κοριτσια ασχετο αλλα κανει να φαμε τονο ε? σε κονσερβα εννοω γιατι εφαγα μολις μια σαλατα με λιγο τονο μεσα, μαρεσει που πρωτα το τρωω και μετα ρωταω? Rolling Eyes

maraki85

maraki85
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεια ας κοριτσια και απι μενα!!!Τρεχω......σημερα ειχαμε παει στο κτημα που θα γινει η δεξιωση και γενικως δεν βαζω κωλο κατω.Γενικα καλα ειμαι,πηγα και για μπανακι το Σαββστο και εκανα εννοειται,δεν πηρα τον γιατρο γιατι θυμμαι οτι στην Χρυσανθη μου ειχε πει να κανω αλλα θα τον παρω να το επιβεβαιωσω.
Συγνωμη που δεν πολυμπαινω αλλα μεχρι να γινει ο γαμος καπως ετσι θα ειμαι!!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite poso gelasa mazi soy....prwta leei trww k meta rwtaw...ολα κανει να τρωμε μην πανηκοβαλεσαι χαζομαμα!!!


μαρακι85 αντε ολα καλα θα πανε!!!να γινει κ αυτο να ησυχασεις θυμαμαι το δικο μας τρεξιμο απα πα πα....

dionikou

dionikou
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
κοριτσακια γεια σας !!! τι κανετε ???
εμενα με αφησε ο γιατρος να κανω μπανιο στην θαλασσα αλλα μου ειπε να αποφευγω τις ωρες μεταξυ 11 με 5 γιατι εχει πολυ ηλιο . Του ειπα αν υπαρχει φοβος μολυνσεων και μου ειπε οτι εχει προνοησει η φυση για αυτο ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 10 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 10 654316 φιλακια στις κοιλιτσες σας

φωτεινουλα

φωτεινουλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα κοριτσια δεν πολυ μπαινω οπως καταλαβαινεται λογω τις μικρης κ λογω τις εγκυμοσυνης δεν εχω κ πολυ χρονο για μενα αλλα δεν πειραζει αλλα σας διαβαζω που κ που κ βλεπω πως ολα πανε κατ"ευχην σε ολες σας κ ετσι να πανε μεχρι τελους!να ρωτησω ποτε περιπου ειδε ο γιατρος σας το φυλο του μωρου?

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλισπέρα κορίτσια μου, τι μου κάνετε?Σήμερα δεν 'αντεξα και πήρα τηλ τον ιατρό μου για να τον ρωτήσω διάφορα περίεργα που μου έχουν κολλήσει στο μυαλό πχ.."τι κάνει τώρα το μωρό?..."γιατι δεν μπορώ να την μοιώσω "...και τέτοια χαζά...ανάμεσα σε αυτά μου είπε 2 - 3 πράγματα για το τι φρούτα είναι ρποτημότερο να τρώμε και γενικότερα για διατροφικές συνήθειες...1)Ροδάκινα, 2)Αχλάδια, 3)Φράουλες...4)Κεράσια 10-15 κάθε μέρα 5)Σταφύλι 10 ρογίτσες κάθε μέρα...σνιφ σνιφ
Πρέπει να τρώμε 3 φρούτα την ημέρα...Πολλές σαλάτες...'απειρες μου είπε, όσπρια τα οποία προσωπικά θα τα φτιάχω σαλατίτσα και μέτριες ποσότητες αλατιού καθώς πολλές κοπέλες ανεβάζουν πίεση κατά την διάρκεια της εγκυμοσύνης!Φυσικά πολύ πολύ νερό...βοηθάει και το αμνιακό υγρό για τα μωρά μας!

Τατιανούλι μην ανησηχείς!Μάλλον το μωράκι θα πάτησε κάποιο νέυρο σου.

Χιονατουλίνι κάνει να τρώμε ψάρια(εγώ στις αρχές που δεν ήξερα ότι ήμουν έγκυος ξυπνούσα και έτρωγα σαρδέλα κονσέρβα...χμ...ωραία που ήταν)...δεν στο λέω για να πλακωθείς στις κονσέρβες χιχιχι...

Μαράκι καλές προετοιμασίες.Το προσκλητήριο είναι πολύ ομορφο και ξεχωριστό.Με το καλό και όλα να πάνε καλά!!!

Διονίκου καλά μπάνια!!!

Κικίτσο εμάς εκτός απο την Πάρο που θα πάμε για 4 ημέρες δεν μας βλέπω να πηγαίνουμε κάπου αλλού!!!

Φωτεινούλα εξαρτάτε απο την στάση που έχει το μωρό...Άλλα μωράκια είναι πολύ ντροπαλούλια και έχουν τα ποδαράκια τους κλειστά...αλλά είναι λιγότερα ντροπαλά...χιχιχι...Εμάς μας είπε πιθανότητες στην εξέταση της αυχενικής διαφάνειας...Και μας είπε κάτα 80% κοριτσάκι!!!Ό'τι και να είναι να είναι πάνω απ'ολα γερό μωρό!!!

Σας κούρασα συγγνωμη για το μεγάλο ποστ κορίτσια μου...φιλάκια πολλά

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπέρα κορίτσια και από εμένα!Μόλις γυρίσαμε από ενα όμορφο τριημεράκι στα πάτρια εδάφη και είμαι πολύ πτώμα για να διαβάσω τα μηνυματάκια σας, εύχομαι να ήσασταν όλες καλά και τα μωράκια σας ακόμα καλύτερα! (Αυριο θα τα διαβάσω και θα επανέλθω!! ) Προς το παρόν ΫΠΝΟΣ γιατί ξεκινά δύσκολη εβδομάδα αύριο...Καλό βράδυ σε όλες, all over Greece!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 10 850933 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 10 850933 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 10 850933

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αρετούλα μου γύρισες...miss you!!!Καληνύχτα και εύχομαι να περάσατε ωραία...φιλάκια πολλά ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 10 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 10 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 10 215994

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσακια μου!!!

Εξαφανιστηκα αυτες τις μερες γιατι πηγαμε στο εξοχικο και κατι ειχε παθει το ιντερνετ εκει και δεν μπορουσα να μπω!Να σας πω την μαυρη αληθεια καλυτερα κιολας γιατι ο αντρας μου δεν καταφερε να δουλεψει ΚΑΙ ΕΚΕΙ οποτε τον ειχα ολες τις μερες κατ'αποκλειστικοτητα.Η αληθεια ειναι οτι εχει ιδιαιτερο φορτο τον τελευταιο καιρο και μου λειπει,του λειπω,γενικα τρεχουμε και δεν φτανουμε!Προσπαθουμε να ξεκλεψουμε χρονο για μας και να κλεινουμε κινητα,λαπτοπ και ολα για να μην μας βρισκουν.Οποτε το χαλασμενο ιντερνερ βολεψε μια χαρα...

Εχασα βεβαια πολλα εδω στο φορουμ μας,θα προσπαθησω να βαλω μια ταξη...Κατ'αρχην,μια και λεμε για μπανια,ο γιατρος μου ειπε οτι μπορω κανω μπανακι αρκει να πληρουνται οι εξης προυποθεσεις:
1.Η θαλασσα ειναι καθαρη
2.Δεν θα μπω σε πισινα
3.Ειναι καλο να αλλαξω μαγιουδακι μετα
4.Να μην κατσω στον ηλιο και να αποφυγω το μπανιο τις ωρες 12-5.
5.Να μην κανω τρελες στη θαλασσα με μπαλες,χοροπηδηχτα κτλ Laughing

Μου φανηκαν λογικα και για να πω την αληθεια ειχα σκοπο να τα κανω πριν μου τα πει,αρκει να με αφηνε να κανω μπανιο.Μου ειπε οτι αφου δεν εχω κανενα προβλημα,το μπανιο ειναι η καλυτερη ασκηση για τις εγκυες.ΑΛΛΑ μου ειπε επισης να αποφυγω να μετακινουμαι πολυ με αυτοκινητο και ΚΥΡΙΩΣ με πλοιο.Ειχαμε σκεφτει αν παμε διακοπες,να μην παμε σε νησι για να μπορουμε ανα πασα στιγμη να γυρισουμε αν συμβει κατι αλλα τωρα ειναι σιγουρο οτι δεν θα παμε καπου μακρια και μαλιστα θα ειναι προσβασιμο με τουτου&το ξενοδοχειο θα το βρω διπλα στη θαλασσα.Καμια προταση?Μενουμε θηβα οποτε σκεφτομαστε για Ευβοια που ειναι και κοντα.....

Η κοιλια μου εχει φουσκωσει και νομιζω οτι εχει γινει ξαφνικα...

Χιονατουλα να αποφευγεις τις κονσερβες και την μαγιονεζα,την δευτερη γιατι εχει ωμο αυγο...μου την εχει βαλει ο γιατρος στη λιστα τροφιμων προς αποφυγη!

aylin και εγω τον ειχα ρωτησει τα απειρα για φαγητα και τετοια και μου εδωσε τελικα ενα ολοκληρο φυλλαδιο που ειχε φτιαξει που εχει μεσα ολα τα φαγητα που μπορω να τρωω αφοβα.Κατεψυγμενα μου λεει να μην τρωω αλλα που να τα βρεις ολα νωπα?Επεισης μου λεει να απογφευγω μακαρονια γιατι παχαινουν.Θα ζησω εγω χωρις μακαρονια?α πα πα!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Φιλουνακια στις κοιλιτσες!!!!

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ!!!!!!!!
ΜΕ ΤΙΣ ΚΡΑΜΠΕΣ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ;;; ΜΕ ΠΟΝΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ;;
ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΔΑΜΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ!! ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΛΕΕΙ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΣΤΙΣ 24/6 ΓΙΑ Α-ΤΕΣΤ

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κοριτσοπουλα! καλα και το χαμομηλακια μας σκετη κουκλιτσα ε??? χιχιχ
λες να αποφευγω τον τονο? μια φορα εφαγα να σου πω την αληθεια μαζι μα μαρουλακι, τελοσπαντων
Κικιτσι μου εισαι με το χαμογελο στα χειλη ε? ποσο ειναι το νινι σου τωρα?? αντε και γω μετραω τις μερες για τις 23/6 που εχω την αυχενικη! τι σου ειπε ο ντοκτορας??? Razz

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tattooed_snowhite έγραψε:γεια σας κοριτσοπουλα! καλα και το χαμομηλακια μας σκετη κουκλιτσα ε??? χιχιχ
λες να αποφευγω τον τονο? μια φορα εφαγα να σου πω την αληθεια μαζι μα μαρουλακι, τελοσπαντων
Κικιτσι μου εισαι με το χαμογελο στα χειλη ε? ποσο ειναι το νινι σου τωρα?? αντε και γω μετραω τις μερες για τις 23/6 που εχω την αυχενικη! τι σου ειπε ο ντοκτορας??? Razz

τι κανεις καλη μου??εχθες βγηκα και δεν σου απαντησα..ειμαι 20 εβδομαδων και εχω αγορακι!!οσο για τον τονο επειδη και εγω εχω τρελα με το συγκεκριμενο ρωτησα τον γιατρο και μου το απαγορευσε..αν και εγω πρωτα εφαγα και μετα ειπα να ρωτησω Very Happy Very Happy

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κοριτσακια αν και ειμαι απο αλλη ομαδα (Οκτομβρίου) ειδα το θεμα με τον τονο επειδη με εχει προβληματισει και εμενα.Ρωτησα το γιατρο μου και μου ειπε οτι σε μεγαλες ποσοτητες συνολικα σε ολη τη ζωη σου υπαρχει προβλημα.Και οτι μπορω να τρωω.

Στην προηγουμενη εγκυμοσυνη ετρωγα μια φορα την εβδομαδα και το κοριτσακι μου ειναι μια χαρα και τωρα φτιαχνω μακαρονια με τονο τελεια!!!!! Razz

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
TATOOED ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΜΟΥ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΤΡΕΛΑΘΗΚΕ!!ΕΙΜΑΙ 15 ΒΔΟΜΑΔΩΝ. ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΟΝΟ ΔΕΝ ΡΩΤΗΣΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΣΤΑ ΠΡΟΥΓΟΥΜΕΝΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΕΤΡΩΓΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ. ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΣΟ ΕΥΑΙΣΘΗΤΗ ΕΙΣΑΙ!ΕΓΩ ΟΥΤΕ ΑΛΛΕΡΓΙΕΣ ΕΙΧΑ ΠΟΤΕ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΚΑΤΙ ΣΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ. Ο ΚΑΘΕ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΟΣ. ΑΝ ΕΦΑΓΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΤΙ ΤΟ ΨΑΧΝΕΙΣ;

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tattooed_snowhite έγραψε:γεια σας κοριτσοπουλα! καλα και το χαμομηλακια μας σκετη κουκλιτσα ε??? χιχιχ
λες να αποφευγω τον τονο? μια φορα εφαγα να σου πω την αληθεια μαζι μα μαρουλακι, τελοσπαντων


Χιονατουλα μου,ευχαριστω για τα καλα σου λογια,εβαλα την φωτο με τον αγαπουλη μου γιατι την κυριακη εχουμε την πρωτη επετειο γαμου μας!Οτι θα ειχαμε και νινι να περιμενουμε δεν το ειχαμε φανταστει,οποτε εχουμε διπλη χαρα.Οσον αφορα τον τονο,γενικα μου ειχε πει ο γιατρος δεν ειναι καλο να τρωμε μεγαλα ψαρια οπως τονο ή ξιφια γιατι εχουν ενα συστατικο που δεν ειναι και πολυ αθωο,δεν θυμαμαι πως μου το ειπε.Ψαρια πρεπει να τρωμε πλουσια σε λιπαρα οπως σαρδελα κτλ.Μαρουλι πολυ καλα πλυμμενο,μαλιστα μου ειχε πει να τα πλενω με σαπουνι(!!!)και να τα ξεβγαζω καλα εννοειται και να προτιμω τα βραστα γιατι ειμαι αρνητικη σε τοξοπλασμα.Παντως γνωμη μου ειναι να μην κανουμε γενικα υπερβολες,και να φαμε κανενα τονακι καμια φορα(εχω φαει...)ή κανενα οστρακο(επισης εχω φαει και οταν του το ειπα κοντεψε να φαει εμενα...)δεν χαλασε ο κοσμος φανταζομαι!

Σημερα εκανα κατι που δεν εχω ξανακανει:πηρα ενα κουταλακι (ευτυχως του γλυκου) και εφαγα νουτελα κατευθειαν απο το βαζο,σκετη!!!Τωρα εχω αναγουλα και καλα να παθω...
Mad Mad Mad

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
geia sas kortsoydia....
kikitso κραμπες δεν εχω αλλα η μεση με πεθαινει...λιγο τα λουλουδια να περιποιηθω στο μπαλκονι και μετα δεν μπορω να ησιωσο..το ειπα στον γιατρο κ μου ειπε μην σηκωνεις βαρη ,,ΛΕΣ Κ ΧΤΥΠΙΕΜΑΙ ΣΤΑ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ.........
συνηθως απογευματα ομως βγαινει ολοι η κουραση κ αρχιζει κ η μεση/....
χτες πηγαμε παραλια στην θεσσαλονικη εχουμε εκθεση βιβλιου στην παραλιακη και γινοταν της τρελης....καντινες παντου ,,καλαμποκια να ψηνονται,,μαλλι της γριας,ποπ κορν,,απο μαυρους δεν το συζητω τσαντουλες -σπορτεξ -κ οτι τραβαει η ορεξη σου....

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tattooed_snowhite έγραψε:
kalliopitsa έγραψε:
tattooed_snowhite έγραψε:γεια σας κοριτσια μου βλεπω ολες ειμαστε καλα ε?
δεν ημουνα και πολυ ομιλητικη η αληθεια ειναι αλλα εμπενα να δω τι κανετε, ειμαι αρκετα νταουν ρε γαμωτο, εκει που ολα -επιτελους- πανε καλητερα με πρηζει παλι η μανα μου να κανω αμνιοπαρακεντηση -χρειαζετε δεν χρειαζετε- γιατι λεει οτι ο παππους ειχε 2 αδερφια αναπηρα και κατι αλλες ιστοριες για αγριους, και επειδη μια μακρυνη ξαδερφη στον 6ο μηνα επρεπε να ριξει το μωρο επειδη ειχε προβλημα, δεν την αντεχω αλλο ρε που#$% και γενικα δεν αντεχω αλλες τετοιες σκεψεις, νομιζει οτι με το να μου τα λεει θα με πεισει να την κανω ελεος, δεν μπορω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
αντε να ερθει και η 23 ιουνιου να παω για την αυχενικη γιατι θα με πεθανει αυτη η γυναικα

υγ: κοριτσια δυστηχως ουτε γω μπανιο φετος , και εχω και τη θαλλασα απεναντι και την πισινα μας διπλα! μαρτυριο μιλαμε! αντε βαρυα βαρυα κανα πλατσουρισμα τα ποδια, ασε μην εχουμε και αλλα, δε μου εφταναν οι 2 λαχταρες που περασα, και του χρονου θα κανω με το νινι αγγαλιτσα! I love you

κατι αλλο που δεν ειπα σε κανεναν χθες το βραδυ αραζα στο κρεβατι και χαλαρωνα η απολυτη υσηχια και ενιωσα κατι που δεν ειχα ξανανιωσει μεσα στη μητρα, περνω ορκο πως ουτε το στομαχι μου ηταν ουτε το εντερο εγινε και 2 φορες μαλιστα την μια που φανηκε τοσο πρωτογνωρο που πεταχτηκα πανω με εκπληξη, τελοςπαντων αν και πιστευω ειναι παρα πολυ νωρις , η μανα μου , εξολομογηθηκε οτι τον αδερφο μου τον ενιωσε τον 3ο μηνα, και δεν την πιστευε κανεις... ειδωμεν...
φιλακια σε ολες!

κοριτσάκι, ξέρεις ότι δεν έχω προηγούμενη εμπειρία αλλά στα σίγουρα δε θα έκανα αμνιιοπαρακέντηση. Είναι επικίνδυνη μωρέ... Αν κουνηθεί το μικρούλι εκείνη την ώρα και τσιμπηθεί; Και μια ερώτηση σαν άσχετη: η αμνιοπαρακέντηση δεν καθιερώθηκε τα τελευταία 15 χρόνια; ή έστω 10; τώρα που βγήκα οι 3D υπέρηχοι δε δείχνουν απευθείας κάποια πράγματα; Γιατί να ταλαιπωρηθείς και σωματικά και ψυχικά; Αφού πλέον η τεχνολογία έχει προχωρήσει και είναι πιο αξιόπιστη....
Μην ανησυχείς όμως.Αν και έχασσα επεισόδια με το τί ακριβώς έχεις, όλα καλά θα πάνε. Ήρεμη σε κόβω, χαρούμενη! Οι μαμάδες είναι πάντα υπερβολικές όσο να'ναι...
Φιλάκια στην κοιλίτσα σου!!!!

και γω αυτο πιστευω οτι οτι ειναι να δειξει θα δειξει! τιποτα δεν εχω μωρε και εγω και ο αντρας μου δοξα το θεο ειμαστε υγιεστατοι, απλα του παππου μου -απ τη μερια της μαμας- τα 2 αδερφια γεννηθηκαν αναπηρα -αυτο ειναι το ιστορικο- και το αλλο που την εχει κανει τοσο αγχωτικη ειναι που ο αδερφος μου ειχε ενα σοβαρο ατυχημα πριν χρονια και τωρα εχει αναπηρια, και νιωθει λες και την κυνηγαει αυτο στη ζωη της.
πωπω θα τη σκοτωσω μιλαμε η θα τη στηλω κρουαζιερα μεχρι να γεννησω! χαχαχαχ


Μορα μου αυτο θα κανω εννοειτε θα ακουσω μονο το γιατρο δεν παει να κωλοχτυπιουντε ολοι κατω???
εσυ πως εισαι?
φιλακια σε ολες!!!!!!!!!!
T\

TATOOED ...ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΝΑ ΕΠΗΡΕΑΖΕΣΑΙ ΑΠ' ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΣΟΥ , ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΦΥΑΣΙΟΛΟΓΙΚΟ Smile , ΟΛΟΙ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΑΣ, ΑΠΛΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΤΙΑΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΣΕ ΕΜΕΝΑ, ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ.... ΓΙΑ ΠΑΠΟΥΔΕΣ ΚΑΙ 5Ο ΓΕΝΙΕΣ ΠΙΣΩ ΔΕΝ ΕΔΕΙΞΕ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΚΑΝΕΝΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ.ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΝΔΡΟΜΟ ΝΤΑΟΥΝ ΣΤΟ ΣΤΕΝΟ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ , ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΙΑΤΡΟ ΣΟΥ, ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΤΟΥ ΤΑ ΠΕΙΣ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΜΗ ΣΕ ΒΑΣΑΝΙΖΟΥΝ ΑΔΙΚΑ confused !!!! ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΚΡΝΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ...
ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΠΗΡΕΑΖΕΣΑΙ...
ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ΞΕΠΕΡΝΑΜΕ ΠΟΛΛΑ ΕΜΠΟΔΙΑ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΔΙΑΜΟΡΦΩΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΜΑΣ sunny

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatianoula έγραψε:geia sas kortsoydia....
kikitso κραμπες δεν εχω αλλα η μεση με πεθαινει...λιγο τα λουλουδια να περιποιηθω στο μπαλκονι και μετα δεν μπορω να ησιωσο..το ειπα στον γιατρο κ μου ειπε μην σηκωνεις βαρη ,,ΛΕΣ Κ ΧΤΥΠΙΕΜΑΙ ΣΤΑ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ.........
συνηθως απογευματα ομως βγαινει ολοι η κουραση κ αρχιζει κ η μεση/....
χτες πηγαμε παραλια στην θεσσαλονικη εχουμε εκθεση βιβλιου στην παραλιακη και γινοταν της τρελης....καντινες παντου ,,καλαμποκια να ψηνονται,,μαλλι της γριας,ποπ κορν,,απο μαυρους δεν το συζητω τσαντουλες -σπορτεξ -κ οτι τραβαει η ορεξη σου....


MHN TA ΛΕΣ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΝΟΙΓΕΙΣ ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ!!!!ΝΑ ΦΑΣ ΤΑ ΚΙΛΑ ΘΑ ΧΑΘΟΥΝ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΝΙΝΙ!!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε????Δυστυχώς επιστρέψαμε από το 3ήμερο ξεκούραστοι και με γεμάτες μπαταρίες!!!Έχετε ποστάρει τόσα πολλά που δεν μπόρεσα να τα διαβάσω όλα!!Smile Έχω χάσει κάτι σημαντικό??? Δυστυχώς ο καιρός δεν ήτανε πολύ καλός παρόλο που δεν έβρεξε αλλά δεν μπόρεσα να κάνω μπάνιοSad Ωστόσο μάζεψα μπόλικο ιώδιο στην παραλία κια υποσχέθηκα στον εαυτό μου ότι θα αναπληρώσω σε 15 μέρες που θα ξαναπάω!!!

Καλώς ήρθατε Καλλιόπη και Πηνελόπη!!Με το καλό τα μωράκια σας!!!Smile

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη 25 έγραψε:
tattooed_snowhite έγραψε:γεια σας κοριτσοπουλα! καλα και το χαμομηλακια μας σκετη κουκλιτσα ε??? χιχιχ
λες να αποφευγω τον τονο? μια φορα εφαγα να σου πω την αληθεια μαζι μα μαρουλακι, τελοσπαντων
Κικιτσι μου εισαι με το χαμογελο στα χειλη ε? ποσο ειναι το νινι σου τωρα?? αντε και γω μετραω τις μερες για τις 23/6 που εχω την αυχενικη! τι σου ειπε ο ντοκτορας??? Razz

τι κανεις καλη μου??εχθες βγηκα και δεν σου απαντησα..ειμαι 20 εβδομαδων και εχω αγορακι!!οσο για τον τονο επειδη και εγω εχω τρελα με το συγκεκριμενο ρωτησα τον γιατρο και μου το απαγορευσε..αν και εγω πρωτα εφαγα και μετα ειπα να ρωτησω Very Happy Very Happy

αγαπη μου βλεπω και συ στο ιδιο μοτιβο με μενα κινησε! χαχαχα
απο μια φορα δεν πιστευω να πειραξει ... ξερω και γω? μαγιονεζα δεν εχω φαει αλλα νομιζω κοριτσια αυτες οι ετοιμες δεν περιεχουν φρεσκα αυγα αλλα σκονη, και δεν ξερω κατα ποσο ειναι επικυνδηνη σε σχεση με μια σπιτικη μαγιονεζα! τελοσπαντων αυτη τη φορα σκεφτομαι να τις γραψω τις αποριες γιατι οποτε παω και βλεπω το νινι μετα ξεχναω και το ονομα μου Laughing Laughing

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:
αγαπη 25 έγραψε:
tattooed_snowhite έγραψε:γεια σας κοριτσοπουλα! καλα και το χαμομηλακια μας σκετη κουκλιτσα ε??? χιχιχ
λες να αποφευγω τον τονο? μια φορα εφαγα να σου πω την αληθεια μαζι μα μαρουλακι, τελοσπαντων
Κικιτσι μου εισαι με το χαμογελο στα χειλη ε? ποσο ειναι το νινι σου τωρα?? αντε και γω μετραω τις μερες για τις 23/6 που εχω την αυχενικη! τι σου ειπε ο ντοκτορας??? Razz

τι κανεις καλη μου??εχθες βγηκα και δεν σου απαντησα..ειμαι 20 εβδομαδων και εχω αγορακι!!οσο για τον τονο επειδη και εγω εχω τρελα με το συγκεκριμενο ρωτησα τον γιατρο και μου το απαγορευσε..αν και εγω πρωτα εφαγα και μετα ειπα να ρωτησω Very Happy Very Happy

αγαπη μου βλεπω και συ στο ιδιο μοτιβο με μενα κινησε! χαχαχα
απο μια φορα δεν πιστευω να πειραξει ... ξερω και γω? μαγιονεζα δεν εχω φαει αλλα νομιζω κοριτσια αυτες οι ετοιμες δεν περιεχουν φρεσκα αυγα αλλα σκονη, και δεν ξερω κατα ποσο ειναι επικυνδηνη σε σχεση με μια σπιτικη μαγιονεζα! τελοσπαντων αυτη τη φορα σκεφτομαι να τις γραψω τις αποριες γιατι οποτε παω και βλεπω το νινι μετα ξεχναω και το ονομα μου Laughing Laughing

Κ ΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΓΙ ΤΟΝ ΤΟΝΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΠΩΣ Κ ΤΟ ΣΥΚΩΤΙ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΘΕΩΡΟΥΝ ΩΜΑ ΦΑΓΗΤΑ..

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
penelope26 έγραψε:
tattooed_snowhite έγραψε:
kalliopitsa έγραψε:
tattooed_snowhite έγραψε:γεια σας κοριτσια μου βλεπω ολες ειμαστε καλα ε?
δεν ημουνα και πολυ ομιλητικη η αληθεια ειναι αλλα εμπενα να δω τι κανετε, ειμαι αρκετα νταουν ρε γαμωτο, εκει που ολα -επιτελους- πανε καλητερα με πρηζει παλι η μανα μου να κανω αμνιοπαρακεντηση -χρειαζετε δεν χρειαζετε- γιατι λεει οτι ο παππους ειχε 2 αδερφια αναπηρα και κατι αλλες ιστοριες για αγριους, και επειδη μια μακρυνη ξαδερφη στον 6ο μηνα επρεπε να ριξει το μωρο επειδη ειχε προβλημα, δεν την αντεχω αλλο ρε που#$% και γενικα δεν αντεχω αλλες τετοιες σκεψεις, νομιζει οτι με το να μου τα λεει θα με πεισει να την κανω ελεος, δεν μπορω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
αντε να ερθει και η 23 ιουνιου να παω για την αυχενικη γιατι θα με πεθανει αυτη η γυναικα

υγ: κοριτσια δυστηχως ουτε γω μπανιο φετος , και εχω και τη θαλλασα απεναντι και την πισινα μας διπλα! μαρτυριο μιλαμε! αντε βαρυα βαρυα κανα πλατσουρισμα τα ποδια, ασε μην εχουμε και αλλα, δε μου εφταναν οι 2 λαχταρες που περασα, και του χρονου θα κανω με το νινι αγγαλιτσα! I love you

κατι αλλο που δεν ειπα σε κανεναν χθες το βραδυ αραζα στο κρεβατι και χαλαρωνα η απολυτη υσηχια και ενιωσα κατι που δεν ειχα ξανανιωσει μεσα στη μητρα, περνω ορκο πως ουτε το στομαχι μου ηταν ουτε το εντερο εγινε και 2 φορες μαλιστα την μια που φανηκε τοσο πρωτογνωρο που πεταχτηκα πανω με εκπληξη, τελοςπαντων αν και πιστευω ειναι παρα πολυ νωρις , η μανα μου , εξολομογηθηκε οτι τον αδερφο μου τον ενιωσε τον 3ο μηνα, και δεν την πιστευε κανεις... ειδωμεν...
φιλακια σε ολες!

κοριτσάκι, ξέρεις ότι δεν έχω προηγούμενη εμπειρία αλλά στα σίγουρα δε θα έκανα αμνιιοπαρακέντηση. Είναι επικίνδυνη μωρέ... Αν κουνηθεί το μικρούλι εκείνη την ώρα και τσιμπηθεί; Και μια ερώτηση σαν άσχετη: η αμνιοπαρακέντηση δεν καθιερώθηκε τα τελευταία 15 χρόνια; ή έστω 10; τώρα που βγήκα οι 3D υπέρηχοι δε δείχνουν απευθείας κάποια πράγματα; Γιατί να ταλαιπωρηθείς και σωματικά και ψυχικά; Αφού πλέον η τεχνολογία έχει προχωρήσει και είναι πιο αξιόπιστη....
Μην ανησυχείς όμως.Αν και έχασσα επεισόδια με το τί ακριβώς έχεις, όλα καλά θα πάνε. Ήρεμη σε κόβω, χαρούμενη! Οι μαμάδες είναι πάντα υπερβολικές όσο να'ναι...
Φιλάκια στην κοιλίτσα σου!!!!

και γω αυτο πιστευω οτι οτι ειναι να δειξει θα δειξει! τιποτα δεν εχω μωρε και εγω και ο αντρας μου δοξα το θεο ειμαστε υγιεστατοι, απλα του παππου μου -απ τη μερια της μαμας- τα 2 αδερφια γεννηθηκαν αναπηρα -αυτο ειναι το ιστορικο- και το αλλο που την εχει κανει τοσο αγχωτικη ειναι που ο αδερφος μου ειχε ενα σοβαρο ατυχημα πριν χρονια και τωρα εχει αναπηρια, και νιωθει λες και την κυνηγαει αυτο στη ζωη της.
πωπω θα τη σκοτωσω μιλαμε η θα τη στηλω κρουαζιερα μεχρι να γεννησω! χαχαχαχ


Μορα μου αυτο θα κανω εννοειτε θα ακουσω μονο το γιατρο δεν παει να κωλοχτυπιουντε ολοι κατω???
εσυ πως εισαι?
φιλακια σε ολες!!!!!!!!!!
T\

TATOOED ...ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΝΑ ΕΠΗΡΕΑΖΕΣΑΙ ΑΠ' ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΣΟΥ , ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΦΥΑΣΙΟΛΟΓΙΚΟ Smile , ΟΛΟΙ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΑΣ, ΑΠΛΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΤΙΑΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΣΕ ΕΜΕΝΑ, ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ.... ΓΙΑ ΠΑΠΟΥΔΕΣ ΚΑΙ 5Ο ΓΕΝΙΕΣ ΠΙΣΩ ΔΕΝ ΕΔΕΙΞΕ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΚΑΝΕΝΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ.ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΝΔΡΟΜΟ ΝΤΑΟΥΝ ΣΤΟ ΣΤΕΝΟ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ , ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΙΑΤΡΟ ΣΟΥ, ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΤΟΥ ΤΑ ΠΕΙΣ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΜΗ ΣΕ ΒΑΣΑΝΙΖΟΥΝ ΑΔΙΚΑ confused !!!! ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΚΡΝΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ...
ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΠΗΡΕΑΖΕΣΑΙ...
ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ΞΕΠΕΡΝΑΜΕ ΠΟΛΛΑ ΕΜΠΟΔΙΑ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΔΙΑΜΟΡΦΩΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΜΑΣ sunny


αλλαζουμε γιατρο??? Razz Razz Razz
ενταξει απλα το ψαχνει χοντρικα μαλλον, προσπαθω να μην εππιρεαζομαι και ανηπομονω για το επομενο ραντεβου σαν τρελλη μιλαμε!
καλη εγκυμοσηνη και για σενα κοριτσακι μου! εκανες αυχενικη??

χαμομηλακι να ζησετε κοριτσι μου και να ειστε παντα χαρουμενοι και με το καλο να ερθει το νινι να πλουτησει ακομα περισσοτερο την αγαπη σας!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλως την carrie! τουλαχιστον ξεκουραστηκες? δεν πειραζει την επομενη φορα θα πλατσουρησεις, εχουμε ενα καλοκαιρι μπροστα μας, πωπω θα φαμε και ζεστη με τις κοιλιτσες μας, μας βλεπω αγγαλια με τους ανεμηστηρες Laughing

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλώς σας βρήκα. Ναι ξεκουράστηκα δεν λες τίποτα!!Τώρα ξανά στην ρουτίνα της Αθήνας... Ουφ!!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κουραγιο κορασιδες γιατι ειμαστε ακομα στην αρχη σχεδον, εχουμε και μια κοιλια μπροστα μας! χεχεχε
μιλαμε οτι νιωθω -ακομα- λες και σκαβω ολη μερα τετοια κουραση ΕΞΑΝΤΛΗΣΗ μιλαμε οτι μου κλεινουν τα ματια ρε κοριτσια τι πραμα ειναι αυτο?
σαν μαστουρωμενη κυκλοφορω! αλλα δεν εχω κανενα αλλο συμπτωμα ουτε αναγουλες ουτε εμετους ουτε αυξημενη ορεξη, πιστευω ελαφρια την περναω, σαν την μαμα μου.
ευτηχως πλεον σηκωνομαι αρκετες φορες τη μερα σχεδον τελιωνω με την κρεβατοθεραπεια, ουφ ουφ!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 34]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 22 ... 34  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις